1. / Moje kúra MMS: Úvod

7.4.2013 v Zdravověda 33

Vážení čtenáři,

udělala jsem si takový seznamovací pokus s MMS. Brala jsem ho v období od 19.2. do 24.3., což je dohromady 34dnů, více než měsíc. Za prvé jsem se chtěla s MMS poznat, zadruhé jsem doufala, že bych si mohla zdravotně přilepšit, za třetí mě napadlo, že by se to dalo pojmout jako laický průzkum den po dni, který by se průběžně zapisoval.

Výsledný text je poměrně dlouhý, obsahuje zápis ze skoro každého dne. Uvádím vybrané dávky, tělesné reakce, dojmy, je to hodně deníčkového rázu.

Rozhodla jsem se, zpracovat to do formy menšího seriálu. Ráda bych přidala svoji trošku zkušeností do mlýna a také bych ráda prostřednictvím diskuze doplnila svoje mezery a otevřela toto téma i na Alušce.org. Doposud jsem o MMS nic moc nepsala, protože jsem s ním neměla vlastní zkušenost, začínám tedy tímto zápisem z užívání.

Okolo MMS panuje mnoho obav, lidé se bojí ho užívat, protože je chemický. – I já jsem si tím dlouho lámala hlavu, možná že tento seriál inspiruje a postrčí i jiné, kteří by rádi do MMS šli, ale zatím neměli odvahu.

_____ Moje kůra MMS _____

Poprvé jsem se o MMS doslechla asi před dvěma lety. Pamatuji se, že jako zapřisáhlý homeopat jsem byla vůči MMS skeptická. Považovala jsem ho za chemickou a příliš násilnou metodu. Byl to však pouze můj názor, který jsem si víceméně nechávala pro sebe. Jak šel čas, začal se zvyšovat i počet lidí, kteří MMS brali, nebo se o něj alespoň zajímali. Už tu byly k dispozici první četné zkušenosti.

Bohužel, doba je zlá, bakterie a viry neustále mutují a už na ně leckdy nezabírají staré osvědčené metody, které zabíraly před deseti, či pěti lety. Proto to byla jen otázka času, než se i já k MMS dostanu. Pravda, nechávala jsem si na to hodně času, ale i mě, tak jako každého, trápí různé drobnější chronické obtíže.


Jako malá jsem trpěla na záněty středního ucha, od té doby mám uši citlivé, často mě uvnitř zlobí, bolí a posledních pár let bojuji i s kožním problémem, právě v oblasti uší (blíže nespecifikuji, nechci být za nějakého maroda). Dále mám v těle stěhovavý zánět. Nemůžu odhalit co je jeho zdrojem, ale stěhovavé záněty jsou problémové v tom, že se vždy jednou za čas ukáží na úplně novém místě a jakmile na zánět zaútočíme, stáhne se zpět do těla, aby se zase někde ukázal a znepříjemnil nám život. Takže vždy mám falešný pocit, že jsem tu či onu bolest už rozehnala, ale za měsíc ji mám někde jinde a můžu vymýšlet nové postupy zase od začátku. Místa, kde se vyskytuje jsou chaoticky různá, člověk nikdy neví, kde a kdy se to objeví.

Tedy, když se na sebe podívám, jsem zcela zdravá… Ale stoprocentně by to mohlo být i lepší.

Když se mi před časem stěhovavý zánět vrazil do nohy a když se mi vrátilo bušení srdce, o kterém jsem si myslela, že jsem vyléčila už před třemi lety, naštvala jsem se.

Tak já tady žiju zdravě, nejím chemii, všechno domácí biologická kvalitní strava, každý den vypiju hektolitr zeleného čaje, užívám bylinné sirupy, céčko, nestresuji se, dokonce si i preventivně čistím játra a přesto mě budou zlobit uši a budou se mi vracet staré problémy?

Koupila jsem si knihu od Hany Bláhové, Deník poradce. Pravda, tato kniha je pro mne jako stvořená, jsou tam mnohé nové poznatky a musím uznat, že i já jsem celý život byla zaměřená hlavně na plísně, viry a bakterie. Na parazity bych nebýt této knihy asi úplně zapomněla.

Jak tak pročítám knihu, dozvídám se, že Nocardia asteroides, kterou jsem si dávno vyléčila a kterou jsem měla za původce srdečních problémů, sice může být dávno za mnou, ale ještě tu máme Dirofilárie… A ty jsem nikdy neléčila, ani mě to nenapadlo. Jak jsem tak studovala knihu dál, zjistila jsem, že podle popisů asi pláču na špatném hrobě a můj problém budou paraziti, snad je těch dirofilárií v těle víc druhů!

Vyjedla jsem dvě balení Vermoxu, ale nic se nestalo. Vermox je slabý a dirofilária stejně nezabíjí.

Dlouho jsem váhala nad MMS. Všechny lahvičky jsem měla už dlouho po ruce a mohla jsem ho užívat, co mi hrdlo ráčilo… Ale ta nejistota. Ta obava, že je to nějaký chemický hnus, co by mi mohl ublížit, ta mě pořád brzdila.

U MMS je podle mého názoru klíčové, mít načtenou alespoň jednu seriozní publikaci a o tu se opřít i při dalším shánění dat. V internetových forech, kde jsou špatné zkušenosti a které kdejakého začátečníka zbytečně odradí, člověk po troše pídění se zjistí, že tito lidé šetřili, nekoupili si knihy, MMS nerozuměli, dávkovali špatně a pak se lekli průvodních jevů, kterým přisoudili jiný význam, než tyto jevy ve skutečnosti mají.

Pročetla jsem ,,MMS Nemoci léčit jednoduše“ odpředu odzadu. Konečně mi došlo, k čemu se MMS aktivuje, co se děje při jeho reakci a co je vlastně účinná látka, která pak v těle ničí patogeny. Všechny ty skazky o tom, že po těle běhá chlor, se kterým se musí opatrně a že vyšší dávky člověka mohou i zabít, jsou nesmysl a jsou to skutečně domněnky. To je v současnosti trochu problém. Lidé mluví o věcech, o které se dopodrobna nezajímali a potom dezinformují ty ostatní, kteří se toho pak zbytečně bojí. A na datech o MMS se šetřit zkrátka nemá, protože to pak takhle podobně dopadá.

Proto touto svojí zkušeností apeluji na všechny zájemce o MMS léčbu: Kupte si potřebnou publikaci a nastudujte si ji jako první, než se budete pídit na internetu. Je to jistější, systematičtější a máte se o co opřít.

Ponaučení z knihy mi pomohlo. – Takže žádná chemie, žádné nebezpečí, žádné poškození. Účinnou látkou je kysličník chloričitý. Ten v těle při reakci na patogeny zaniká, rozkládá se na jedlou sůl a vodu, případně CO2. Z obou látek tedy po uplynutí doby působení nezůstává v těle nic.

Nyní přichází na řadu ta správná sranda a ta zásadní chyba, kterou dělají lidé, kteří nechtějí kupovat knihy a spoléhají pouze na plitké zkušenosti z internetu. Na většinu problémů a nemocí doporučuje Jim Humble 3 aktivované kapky MMS, vždy po hodině, celkem 8 dávek, každý den, po dobu cca tří týdnů.

Většina lidí po přečtení tohoto drapne MMS, začne okamžitě na třech kapkách, pak se z toho pozvrací, podělá, je jim strašně zle. Z MMS dostanou strach a jejich následné zkušenosti pak můžeme číst často na internetu.

Poctivý čtenář však ví, že MMS má v těle zhruba stejné účinky, jako přírodní detoxikační léčba, nebo informační preparáty. – MMS tělo čistí tím, že zabíjí patogeny, které potom tělo odbourává. Čím více patogenů se zabije, tím více toxinů tělo musí naráz odbourávat, plus to, co už volně plave v těle. A pokud to s detoxikací přeženeme, tělo nebude stačit uklízet a nám se z našich vlastních jedů udělá nepředstavitelně zle. Kdo někdy detoxikoval, ten to zná. Proto se doporučuje více pít čistou vodu, aby tělo mělo čím vyplavovat nežádoucí látky. Hodně problémové jsou i bakterie, které jakmile něčím zabijeme, vypustí ze sebe viry a další toxiny.

Lidé mají všeobecně z detoxikačních procesů strach. I když se jim na začátku každé léčby dopodrobna vysvětlí, že při užívání toho konkrétního preparátu může docházet k detoxikačním projevům, jako jsou bolesti hlavy, průjem, zvracení, fleky po těle, kopřivka, či únava, lidé na to většinou nedbají a jakmile se projevy dostaví, chtějí preparát vysazovat, kolikrát ještě znepokojení volají a dožadují se okamžitě informací.

V tomto vidím velkou podobnost s MMS, akorát že u MMS máme extrémní příznaky ve chvíli, kdy jsme to zbytečně přehnali. U MMS nejsou extrémní detoxikační projevy žádoucí a nejsou vetšinou žádoucí ani u jiných očistných kůr. I tam se upravují dávky tak, aby člověk během odklízení toxinů byl zároveň schopen normálního denního provozu.

Je lepší čistit tělo pomaleji, déle a mírně, než přetěžovat ledviny a játra vším najednou, kolikrát ještě u toho pít málo vody a myslet si, že se pak nic nestane.

© Aluška.org, Alue K. Loskotová 2013. Článek není určen k volnému šíření.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Kam dál:

Otevřít rubriku ZDRAVÍ: ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Natty 2013-04-07 07:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, pokud absolvuješ nějakou "kůru", tak si dost dobře neumím představit z jakého stromu :-)Pokud ale absolvuješ léčebnou "kúru", tak to je pro zdraví určitě přínosné. :-)

Ikona diskutujiciho Arvari 2013-04-07 09:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, popravdě, já o MMS slyšela jen jako o kúře na vlasy. Skoro mě překvapuje, že se používá ještě na něco víc…

Ikona diskutujiciho Farah 2013-04-07 10:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je nejvetsi zhouba- ze lide chteji vsechno hned a pocitaji, ze behem toho procesu nenastanou zadne potize, byt drobne…

Ikona diskutujiciho adso 2013-04-07 11:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Naskenované Humbleho knihy v češtině lze stáhnout na uložto, na tomto se ušetřit dá, když za to chceme koupit ty kvalitní přísady na webu, který Humble doporučuje. Stejně tak Deník Poradce (sken na uložto).

Ikona diskutujiciho pavel 2013-04-07 11:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Úplně zdravý člověk nikdy není i když dodržuje zdravou životosprávu. Psychika dokáže s člověkem zacvičit, s jeho zdravím, aniž si to uvědomí. Znám to na sobě. Mám zkušenost, že tělo si nakonec poradí samo, když mu necháme čas a nejsem si jistý jestli zasahovat nějakými prostředky do jeho samoléčebné práce.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-04-07 11:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: A vykradení autorského díla tě netrápí? Ten kdo to naskenoval, může dostat mastnou pokutu, jestli to bude Bláhová řešit.

Ikona diskutujiciho m. 2013-04-07 12:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si to teda vygooglit musela, protože tady je to plné MMS, MMS, a nikde nevidím vysvětlení, čeho je to vlastně zkratka a o co jde. A narazila jsem na tohle: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/103670-zazracny-lek-miracle-mineral-supplement-je-zdravi-nebezpecny/. Neuvažuju o tom, že bych nastoupila jakoukoli kúru za účelem definitivního "očištění", to radši nechám tělo, ať se s problémy vypořádá samo, jen mu dodám potřebné vitamíny a přírodní doplňky jako třeba pangamin. Nikdy bych nehazardovala se zdravím pomocí něčeho neověřeného, nejistého a na co kolují internetem špatné kritiky.

Ikona diskutujiciho Merrie 2013-04-07 12:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Som zvedavá na ďalšie články 🙂

Ikona diskutujiciho Syreček 2013-04-07 14:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

MMS vyzkoušelo opravdu hodně lidí a funguje. Jediný problém je spojený s projevy odbourávání patogenů v těle (únava, bolesti hlavy), ale také s překyselením žaludku. Pokud s berete 24 kapek 50% kys. citrónové denně, nedělá to žaludku dobře. Já sám nejdřív začal na jedné kapce každé dvě hodiny a další den dvě kapky každou hodinu, celkem pět hodin. Nejen, že mi bylo špatně od žaludku, ale i mě rozbolelo oko a posléze i hlava. Stačilo se ale vyspat a bylo to v pořádku, brzy chci s MMS pokračovat, protože jeho účinky na pleť jsou úžasné (aplikace v pytlíku, dýchat vzduch musíte trubičkou :D) Do týdne zmizí zánět, prostě uplně opustí tkáň. Pro ty, co nevěří nebo jsou na pochybách, doporučuju si něco zjistit na oficiálních stránkách, schválených samotným Jimem Humblem (jsou to ty se zeleným pruhem nahoře). Tam máte i návody a e-shop, kdy lze obsatarat přísady na MMS bez dalších nežádoucích látek.Nebo CDS, to je možná monehm lepší, ale je potřeba to umět namíchat, což vyžaduje testovací papírky atd. Informace jsou dostupné a prakticky zadarmo. Takže ti, co mají mysl otevřenou, si mohou ledacos zjistit a vyzkoušet 🙂 Hlavně nemít zbytečně strach.

Ikona diskutujiciho Ota 2013-04-07 16:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue to říká dobře! Nastudovat knihu! Občas jsou informace na webu matoucí. Nebo se pro začátek poradit s někým, kdo to nastudované a vyzkoušené má. Začínat pomalu a pozvolna navyšovat, nejlépe už od půl kapky a po půl kapce navyšovat každý den nebo i obden, tak se vyhnete potížím.

Ikona diskutujiciho Ota 2013-04-07 16:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: m : však nemusíš MMS vůbec užívat, pokud Ti všechno dobře slouží a funguje. Znám však případ Mirka, který po kousnutí klíštětem dostal nevyléčitelnou amyotrofickou laterální sklerózu ALS a nyní ochrnul a čeká ho smrt.

Ikona diskutujiciho stenly911 2013-04-07 18:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:Co se týká knih od Jima Humbla, moc jsme je v prodeji v knihkupectví neviděl a v knihovnách je skoro nemaj(třeba v mzk v Brně maj jen jedno cd a to půjčujou jne prezečně). Bohužel možnost sehnat tu knihu je trochu omezená…

Ikona diskutujiciho Ota 2013-04-07 18:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: adso souhlasím s Alue – koupit knížku ! :-)

Ikona diskutujiciho Firzen 2013-04-07 19:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: To by ho museli prvně najít.

Ikona diskutujiciho adso 2013-04-07 19:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: To víš že trápí, ale já nic nekradu ani knihy neskenuju, a kdo s takovými věcmi začíná, hledá a zkouší, tak si hned aspoň nemusí hned kupovat knihy (které mu následně mohou být k ničemu), které jak sama říkáš kolikrát nestojí korunu padesát. Každý na to nemá a knihovny to taky nemají zrovna v nabídce.

Ikona diskutujiciho adso 2013-04-07 19:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě oprava – Deník poradce je originál v digitální verzi (ne sken) pro čtečky apod.

Ikona diskutujiciho Lubos 2013-04-07 22:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to se tesim na dalsi pokracovani, verim ze Aluska to na sobe objektivne zdokumentovala. Uvidim jak to vyhodnoti, kdyz tak pujdu do toho taky.

Ikona diskutujiciho Coccinelle 2013-04-07 23:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to chemie a chemie to bude….ať je to jakkoli zázračné, tak to není nic přírodního, co by naše tělo vítalo…nezkoušela jsem, detoxikuju přírodně a tudíž MMS říkám NE a to jen z tohoto prostého důvodu, že je to chemie….

Ikona diskutujiciho Jura 2013-04-08 11:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K užití MMS, jsem se taky odhodlával, víc jak rok, přestože jsem měl hodně velkou motivaci (časté angíny… 8x antibiotika, za 2 roky… nechci na tonzilektomii, protože si myslím, že kdyby ty mandle opravdu k ničemu nebyly, příroda by zařídila, že by mi prostě nenarostly  :-)  ) ale strach je dost silný. Navíc jsem kdysi vystudoval obor, který je založený na kvantové mechanice, statistické fyzice, fyzikální chemii a elektrochemii  …proto mi užívání, tak silného oxidačního činidla, dělalo dělalo velké psychické problémy  :-D  Opravdu aktivovamé MMS, má ale i tak "jedovatě" zelenou barvu, že i kdybych v životě neviděl fosgen (blízký příbuzný od chlordioxinu  :-) ), tak bych se ho stejně bál. Začal jsem angínu léčit  3ma kapkama. Bylo mi sice blbě, ale 2. den, byla mandle úplně normální a angína pryč. Na rozdíl, od penicilinu (injekčně podávaného), který u mě zabírá stejně rychle, tady ale nebyl problém, s výpadkem imunity. Ten se u mě projeví tak, že mi ta mandle, za týden po dobrání penicilinu, zase oteče, nejspíš následkem nějaké EB-virózy. Tohle po MMS ale nenásledovalo. Zkušenost z loňského listopadu, je tedy pozitivní. Předminulý víkend, se mi ale angína vrátila. Není divu. Jak byly ty slunečné dny a v noci mrazy, rozhodl jsem se přestěhovat, na zahradě, jeden už trochu vzrostlejší strom. Nechtěl jsem ho nechat s obnaženými kořeny přes noc, aby nezmrzl, tak jsem to trochu protáhl a taky nebyl, i s tou hlínou, co jsem nechal na kořenech, úplně nejlehčí  :-)  Začal jsem s MMS, ale temtokrát v malých dávkách, aby mi nebylo blbě. Moc to nezabíralo, tak jsem byl docela rád, když mi  …po delším vysvětlování, že opravdu nechci tonzilektomii  …zase píchli penicilín  …to je angína pryč, za 4-6 hodin  …ale doteď jsem ještě na penicilínu (zobu ho už jen v tabletách), abych to doléčil. Asi zkusím MMS po dobrání toho penicilinu, jestli zabráním té  viróze co u mě obvykle následuje. Bylo by to fajn. V každém případě, bych se asi k MMS neodhodlal, jen jako k detoxu. Moje dosavadní zkušenost s MMS je, že to funguje buď "kurevsky", nebo vůbec. Jinak s tím uvolňováním virů, po rozpadu bakterií, bych byl opatrný. Bludný balvan se přikutálí, ani nevíš odkud  ;-)   …ne každý totiž rozumí metaforám.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-04-08 13:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Juro, já se o zdraví zabývám poloprofesionálně celý život a o tom že se z bakterií po jejich usmrcení vyblijí toxiny a viry, je naprosto známá věc. Učí se to v podstatě všichni solidní homeopaté. Kdyby mi za to někdo chtěl dát balvan, řekne o sobě, že je naprostý idiot a posuzuje obor, který vůbec nezná.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-04-08 13:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Aha Firzene… Takže když někdo dře a několik let se píše s knihou, ta má být jako rád, když zjistí, že mu to dílo někdo kompletně vykradl a tím pádem se roky dřel zadarmo? – A ty bys byl rád, kdybys několik let pracoval a pak někdo došel a řekl ti: Jo ty bys za to něco chtěl? No, sdílení je o lásce, tak jez kamení… *TFUJ…

Ikona diskutujiciho Ota 2013-04-08 13:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Coccinele, rozumím Ti. Pokud Ti byliny fungují, je to vpořádku. Mirkovi s ALS už žádné byliny nepomáhaly a pak bylo pozdě. Kůli životnímu prostředí mají mnohdy byliny dnes už jenom 20-30% účinky, co před 30 lety.

Ikona diskutujiciho Ota 2013-04-08 13:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Poslyš Juro, co to mícháš? Máš to správně? Zelenou barvu jsem ještě při míchání neviděl !!?

Ikona diskutujiciho Iriska 2013-04-08 15:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Dovol abych se připojila, MMS jsem užívala 3. týdny. 1. týden 1 kapku 1x denně, 2. týden 2 kapky 1x denně a 3 týden 3 kapky 1 x denně. Tělo mám bez virů a bakterií, dokonce takových jako je Borelióza a Mononukleóza… není třeba to do sebe lít každou hodinu, pokud nejde o něco vážného…. 🙂

Ikona diskutujiciho Coccinelle 2013-04-08 20:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]:Bláhovou mám nastudovanou, právě, že já nejsem ani pro tu chemii v odčervování…ale to je každýho věc přeci:)))..já na to jdu s Joalisem a Hladovkou:)))

Ikona diskutujiciho Jíťa 2013-04-08 21:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Užívala jsem měsíc MMS1, pak jsem nahradila kys. citronovou kyselinou chlorovodíkovou. Hodně mi to pomohlo na ekzém, pila jsem a mazala. Teď pokračuji s MMS2 doplněným betainem HCl. MMS1 se mnou nezacloumalo ani trochu. Nemám problém dát deset a více kapek najednou. MMS2 mi přijde nějaké silnější. Když vezmu plnou kapsli, polije mě horko a mám takový divný tlak na hrudníku. Odezní to ale za chvíli.

Ikona diskutujiciho Jura 2013-04-09 00:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Jasně… dokud je to koncentrované (24%ní ChloristanSodný a kys.citronová 1/2 na 1/2 s vodou), tak je to zlato-hnědo-žluté. Když se ale dá do lahve těch 24+24 kapek a dolije do 1 litru vodou, jak říká J.Humble (přidávám i "tipec" bikarbony, aby to nebylo blujně kyselé), tak to dostane barvu, jako limo Amára  …pro pamětníky :-)

Ikona diskutujiciho Jura 2013-04-09 00:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]:  …z těch balvanů, jsem si dělal legraci. Pár lidí ze Sysifa, jsem potkal osobně a někteří na mě působili trochu jako sebestřední dogmatici. Zarazilo mě totiž, že jsme mluvili o stejné věci  …týkalo se to lidského faktoru, u jednoho zvláštního jevu. Jednalo se o vysokofrekvenční pískání, šiřené asi po elektrorozvodné síti. Zvláštní ale bylo, že se to vyskytovalo, i kolem železnic, které ale nebyly v 50ti Hz napájecí soustavě. Zatímco moje stanovisko bylo: "Pojďme to změřit, nají a dohledat, kdo to způsobuje"  zatímco oni pořád jen vydávali nějaká tisková prohlášení, ale všechno bylo nekonkrétní a jakoby ani nechtěli, zkusit nějaká fyzikální měření. Prostě je to nezajímalo. Z mého pohledu se chovali dost iracionálně. Mě když něco zajímá, tak si na něco chci "sáhnout" (pozorovat) a kvantifikovat (změřit).

Ikona diskutujiciho Ota 2013-04-10 16:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

MMS – základní fakta :

Ikona diskutujiciho Kačenka 2013-04-10 17:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]:Kniha se dá bez problémů koupit na internetu na stránkách czchem.cz. Chloritan sodný se dá jistě koupit jinde levněji, ale dejte si pozor na to, aby byl opravdu čistý, jinak do sebe budete lít kdovíjaké příměsi a to by mohlo být poměrně kontraproduktivní :-)

Ikona diskutujiciho Ota 2013-04-17 07:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: Kačenko, nová 416 stránková kniha je také v knihkupectví Luxor na Václavském náměstí.

Ikona diskutujiciho Kačenka 2013-04-17 13:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A už jsem ji viděla i u Kanzeksbergera u Anděla :-)[31]:

Ikona diskutujiciho kofi 2013-04-22 12:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Človece, ti si poriadne pozri co to vlastne beries!  Píses ze CHLORISTAN – NaClO4, ale ak to nemas preklep, tak neberes MMS – to je CHLORITAN NaClO2!  A ze chemik :-\

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek