1. Soutěž: Navrhněte vlastní verzi loga

12.8.2011 v Aluška.org 11

A je to tu zase, zahájení nové soutěže na Aluška.org.

Tentokrát, tedy lépe řečeno poprvé, nebude hlavní výhrou v soutěži náramek a hra nebude určena úplně komukoliv. Tentokrát bude výhra elektronická a soutěž je určena pro majitele webových stránek.

Koho to zaujalo, čtetěte dál a dozvíte se víc 🙂

Dlouho jsem dumala, jak obzvláštnit soutěže na Alušce.org a bohužel jsem posledních několik týdnů tak vytížená, že nestíhám ani kreslit, natož plést náramky. Napadlo mě proto upustit od zaběhnutých kolejí a zkusit něco nového.

Zadání soutěže:

Vytvořte vlastní alternativní návrh loga stránek Aluška.org. Skutečné logo každý zná a mě by zajímalo, jak by mohlo vypadat, kdyby ho vytvořil někdo úplně jiný, ne já.

Logo můžete vytvořit různými metodami. Může být malé i velké, můžete ho vytvořit ve Photoshopu, v malování, nakreslit na papír a vyfotit, kdo by mi chtěl vytřít zrak, může klidně zkusit vyrobit animaci, 2D, 3D, gif, nebo video, kreativitě se meze nekladou a je vítána. Pohrajte si dle libosti. Uznám také fotografie, na kterých nebude malba na papíře, ale na čemkoliv jiném. Nemusíte ani malovat, můžete vzít křídu, nebo skládat z kamínků.

Komu je hra určená a jak na to:

Vzhledem k povaze výhry je nutné, aby účastník hry vlastnil internetové stránky. Abysme předešli omylům, nedorozuměním, riskům, nebo jiným nehodám, umístíte svůj výtvor na vaše webové stránky/blog a v přihlašovacím e-mailu, který mi pošlete, jako vždy, umístíte na své dílo pouze odkaz. Já se k vám přijdu na něj podívat.

Pokud nemáte webové stránky a chcete si zahrát, domluvte se s někým, kdo má blog, či web, je ochoten se zúčastnit, umístí k sobě váš výtvor, ale výhra připadne jemu, ne vám.

Rozuzlení soutěže:

Tentokrát nebudeme ani hlasovat. O tom, kdo vyhrál, rozhodnu já, podle toho, jak moc se mi budou dílka líbit. Jako vždy vyjde článek se seznamem autorů a odkazy na jejich díla, ale anketu neuspořádám. Výherce bude pouze jeden.

O co se hraje:

Ten, kdo mi krásou svého výrobku vytře zrak, vyhraje týdenní reklamu u mě na webu na své stránky. Alušku.org v měsící srpnu navštíví zhruba 10 000 lidí týdně. Ti všichni uvidí banner nebo odkaz na stránky vítěze celý týden a to v aktuálních upozorněních, nahoře. Podoba reklamy závisí na dodatečné domluvě s vítězem.

Pravidla:

– Každý účastník smí přihlásit pouze jedny webové stránky.

– Každý účastník umístí své dílo na své stránky a odešle e-mail na: [email protected] s odkazem, rovněž připíše, pod jakým jménem chce být připsán na seznam soutěžících. Do předmětu e-mailu napište heslo ,,SOUTĚŽ“, abych vaši přihlášku nepřehlédla a včas otevřela.

– Soutěžní výtvor musí obsahovat text: ,,ALUŠKA.ORG“. Použití dalších doprovodných textů, nebo sloganů, je libovolné.

– Vítěz soutěže bude s fanfárou vyhlášen zde na webu, ale také kontaktován e-mailem, kterým se přihlásil do hry.

VAŠI TVORBU MŮŽETE POSÍLAT DO 31.SRPNA 2011. POTOM SE SOUTĚŽ UZAVÍRÁ.

Kam dál:

Další obrázky s fantazií – ZDE

Otevřít rubriku ,,Soutěže“ pro zobrazení starých zadání a vyhodnocení – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Navštivte chat

Komentáře

Ikona diskutujiciho Lady Hestia 2011-08-12 10:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jo, taky zkusím něco vykouzlit 🙂

Ikona diskutujiciho Nasgol 2011-08-12 10:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Žebych si zopákl naučené věci v CoreluDraw :oD :oD

Ikona diskutujiciho Lirka:) 2011-08-12 11:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdo by si chtěl zahrát, a nemá blog, nabízím se 😉

Ikona diskutujiciho Crystallin 2011-08-12 17:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

off topic: kam zmizel chat na těchle stránkách? 🙁

Ikona diskutujiciho Alue 2011-08-12 17:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Od příštího měsíce končí meebo a jelikož externí nechci, nezbývá, než mu zamávat a s kamarády si dál psát po Skypu.

Ikona diskutujiciho Lady Hestia 2011-08-13 10:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jůůůů Aluško, tak tenhle nový vzhled blogu se ti moc povedl, hrozně se mi líbí 🙂 Já bych měla se svým blogem taky něco udělat, naposled jsem dala dohromady několik barev, o kterých jsem doufala, že budou vypadat přijatelně a už jsem to radši nechala aby to nebylo ještě horší :D Kdyžtak se nelekněte, když náhodou zavítáte na můj blog v době experimentů :D

Ikona diskutujiciho Tekvica 2011-08-13 16:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fíha, moc pekné!

Ikona diskutujiciho gretka 2011-08-13 17:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

no teda alue ten vzhled stranky je prekrasnej moc se mi to libí

Ikona diskutujiciho Lady Hestia 2011-08-20 15:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

hohohó, už jsem alušce poslala email s odkazem na moje dílko, tak doufám, že nejsem jediná soutěžící, protože to by znamenalo, že vyhraju týdenní reklamu tady u Alušky a nemohla bych si dělat ostudu s tímhle vzhledem blogu. Tak koukejte taky trochu makat, jasný? :D

Ikona diskutujiciho Lady Hestia 2011-08-20 15:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

JO! ALUŠKO TY JSI GENIÁLNÍ! hehehe :D tak jo, asi o tom nevíš, ale to logo, které jsem vytvořila, mi přineslo inspiraci pro můj nový vzhled blogu, takže se můžu těšit konečně pěkně vypadajícímu blogu! ALELUJA! totiž HURÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!

Ikona diskutujiciho Lady Hestia 2011-09-02 18:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tak co, kdo vyhrál? Ráda bych koukla na to dílko, třeba budu mít tip na nový prográmek, díky kterému bych trošku zmírnila škálu barev a vytvořila nový vzhled blogu 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek