1. / Start soutěže ,,Náramek za miláčka”

21.3.2011 v Aluška.org 27

Dlouho jsem uvažovala, že bych mohla rozjet další aktivitu, do které byste se mohli zapojit a je to právě soutěž. Chci to směřovat opět na téma ,,duchovní, přírodní, miloučké, lidské”, proto jsem dlouho v hlavě sumírovala, jaký druh soutěže by to měl být. Vyloupla se mi spousta různých nápadů, takže mám náměty asi na další dvě až tři soutěže dopředu, ale nepředbíhejme.

Chtěla bych touto soutěží tak trošku znovu poděkovat za vaši přízeň a za korunky, které mi do této doby přišly na účet. Chtěla bych, aby tato soutěž pro vás byla roztomilým zpestřením.

A teď už…..

Start soutěže ,,Náramek za miláčka”

Jak už sám název napovídá, za fotografii vašeho domácího mazlíčka vyhrajete náramek. Ale ne ledajaký, ručně pletený a mnou 🙂 Naprostý originál.

Vidíte ho po pravé straně tohoto článku. Přesně o něj si zahrajeme. Je nově pletený, dokonce poprvé se vzorkem gejzíru, takže je to taková moje malá premiéra, co se tohoto vzoru týče. Udělala jsem ho trošku větší, aby dobře padl na ruku i pořádnému chlapovi. Slušet ale bude samozřejmě i slečnám a dámám 😉

Mám ho u sebe bezpečně schovaný a už čeká na svého majitele.

Podrobnosti o hře:


V čem soutěž spočívá:

1. Vytvoříte fotografii vašeho domácího mazlíčka a pošlete mi ji na e-mail [email protected].

2. Do předmětu e-mailu napište heslo SOUTĚŽ, svoji fotografii pojmenujte a napište vaše jméno nebo přezdívku. Název fotky a jméno použiji na seznam soutěžících.

3. Každý se může zúčastnit pouze jednou a poslat pouze jednu fotografii.

4. V případě že vyhrajete, budu potřebovat vaši adresu, kam mám cenu poslat. Do soutěže se proto hlaste pouze v případě, že máte zájem vyhrát a napíšete mi adresu.

5. Fotografie musí obsahovat vašeho domácího mazlíčka. Jestli na fotce budete vy, jestli bude zvířátko plavat v rybníku, nebo mít na hlavě brejličky, už záleží jen na vaší fantazii. Zvířátko by ale mělo být vaše a fotografie by měla být pořízená pouze za účelem této hry. Fotografii pokud možno graficky neupravujte. Pěkně ji ořízněte, ale nestylizujte. Hrajeme o fotografie, ne o výrobky z photoshopu. Pokud domácího mazlíčka nemáte, můžete se zúčastnit příštího klání, které bude zaměřené na něco jiného.

6. Nahánět bodíky přes známé a reklamu je povoleno.

7. Váš domácí mazlíček není omezen co do vzhledu, nebo druhu. Psa, kočku, morče, křečka, králíka, myšku, ale i hada, leguána, andulku nebo pavouka můžete bez obavy zapojit. Pokud chováte koně, můžete vyfotit je. Když splní podmínku ,,moje domácí zvířátko”, může být zapojeno.

8. Tato hra nemá věkové omezení, balíček může přijít babičce i dítěti. Jediný, kdo je vyřazen, je ten, kdo nepěstuje zvířátka, protože nemá co vyfotit. Klidně můžou hrát rodiče za svoje děti, nebo můžete na toto náramkové klání nahnat někoho ze svého okolí, o kom víte, že má nejúžasnější zvíře na světě.

Jak to bude probíhat:

1. Všechny poslané fotografie zpracuji do článku, který uveřejním. Pod něj připojím anketu, kde bude moci každý hlasovat, která fotografie je nejkrásnější a který miláček vyhraje svému majiteli náramek.

2. Pokud bude poslaných obrázků příliš mnoho, dopředu je protřídím a pošlu do prvního kola ty více povedené. Chtěla bych mít článek z maximálně 20-30 soutěžících, plus minus odhadem. Když vás bude moc, vyřadím něco už na začátku.

3. Po hlasování vyberu obrázek, který získal nejvíce hlasů a jeho majitel tím pádem vyhrává. Náramek pošlu v doporučeném dopise. V případě, že bude soutěžících přesto hodně a výsledek bude příliš nerozhodný, nebo si budete šlapat těsně na paty, můžu to protáhnout a uspořádat druhé kolo před vyhlášením výherce.

4. Pořadí zveřejněných fotek bude spravedlivé. Budou seřazeny NE podle toho, jak se mi líbily, ale podle pořadí, ve kterém mi přišly. Pokud tedy o výhru moc stojíte, pošlete obrázek co nejdříve, abyste byli na seznamu umístěni co nejvýše. Pokud ale pošlete fotku těsně přes uzávěrkou, vaše šance na výhru se nesníží, pouze budete zařazeni naspod výčtu soutěžících, což by se některým lidem mohlo zdát jako nevýhoda. Proto na to také upozorňuji.

5. Dopředu si vyhrazuji právo některé soutěžící vyřadit ještě před prvním kolem. To v případě, že vás bude moc, nebo když bude evidentní, že někdo soutěže zneužívá.

Soutěžní fotografie můžete posílat do půlnoci dne: 30. března 2011

To je středa přístí týden. Na odeslání svého obrázku máte proto devět dnů času. Po tomto datu už není možné se připojit do hry. Seznam soutěžících vyjde za pár dní po uzávěrce. Kdy, to se dozvíte v aktualitkách v programu článků.

V diskuzi uvítám vaše dotazy a připomínky. Pokud máte nápad na zadání či výhru příštích soutěží, hrdě se o ně podělte, alespoň budu mít inspiraci a budu se snažit podle nich zařídit.

Kdo to vyhraje, jaký bude přesně průběh, nebo jakou podobu vtisknu příštím soutěžím, o tom rozhodujete vy, čtenáři.

Kdyby nám všem tohle dělalo radost a kdybyste projevovali permanentní nadšení, můžeme bez problému soutěžit o náramek pravidelně, protože mám pletací období, učím se nové vzory, takže to bude pestré. Já se na vaše ohlasy a obrázky už moc moc těším.

Ale teď už rychle pro foťáky, omyjte a načeště pejsky, pomazlinkejte kočičky a foťte, foťte 🙂

Komentáře

Ikona diskutujiciho Babe 2011-03-21 06:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžu ti poslat nějakou starší, nebo fotka musí být nová? 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2011-03-21 08:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Měla by být aktuální, ale když jiná nebude, nic se nestane.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-03-21 10:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ešte si v pravidlách zabudla že je to len pre česko, kedže na slovensko by sa ti výhra asi ťažko a draho posielala.

Ikona diskutujiciho strako 2011-03-21 10:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No ten naramok je nadherny:)

Ikona diskutujiciho Alue 2011-03-21 10:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Podařil, chybné suky jsem rozplétala. 🙂 – a dopis na Slovensko jistě dorazí.

Ikona diskutujiciho ondřej 2011-03-21 10:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"6. Nahánět bodíky přes známé a reklamu je povoleno. "

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-03-21 11:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Možem poslať aj fotku svojej postele?

Ikona diskutujiciho churli 2011-03-21 11:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho otevřená mysl 2011-03-21 12:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Perfektní nápad taková soutěž! :-) Když seženu foťák, tak se i zúčastním, když ne, tak budu s nadšením hlasovat. :-D

Ikona diskutujiciho Alue 2011-03-21 12:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:[8]: Když myslíte, doprošovat se nebudu 🙂 – Jde spíš o to, že vždycky někdo takto hlasy nahání, i kdyby to bylo vysloveně zakázané a tady by mělo být zákazů co nejméně, je to pro radost. Pokud ale máte pocit, že je to strašný problém, tak mi náramek asi nakonec zůstane a budu ho nosit já. :D

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2011-03-21 12:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Jo, většinou to taky tam mám. :-D

Ikona diskutujiciho Jindra 2011-03-21 13:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Do soutěže pošlu našeho pejska, ale spíš proto, aby ho pár lidí uvidělo, než se snahou vyhrát. Body můžou nahnat opravdu jen lidi, co mají nějaký vliv na svou partu, třídu, klub nebo především majitelé blogů, s velkou podporou fanoušků. Jednotlivec nemá šanci. Jediná férová možnost je, že pořadatel soutěže náhodně vylosuje ze všech účastníků, co splnili zadání. Třeba tradiční papírek v klobouku. Já ani sobě neklikám souhlasy v diskusích, natož abych si posílal hlasy v soutěži z více počítačů.

Ikona diskutujiciho Alue 2011-03-21 13:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Já to zase chápu tak, že pokud někdo vyvine snahu a poprosí někoho, aby ho šel v něčem podpořit, tak mu asi na tom záleží a může proto vyhrát za svoji snahu.. navíc i lidi, které poprosíš, nakonec odhlasují toho, kdo se jim líbí a ne toho, kdo je poprosí. Proto taková snaha vede spíš k vyšší účasti, než k manipulování výsledků. Losování mě také napadlo, může to být někdy jindy 🙂

Ikona diskutujiciho Jindra 2011-03-21 16:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavý tip pro pořádání soutěží. Dnes jsem to objevil. Stačí tady napsat seznam jmen, každé na jeden řádek a počítač určí náhodné pořadí, tj. jde určit vítěze prvního místa, případně další dvě místa, když je víc cen.  http://www.random.org/lists/

Ikona diskutujiciho Babe 2011-03-21 16:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Opovaž se! Ten chcu já :D

Ikona diskutujiciho Ondra. 2011-03-21 18:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Jediný, kdo je vyřazen, je ten, kdo -nepěstuje-!- zvířátka…."  wtf? :D a já myslel, že zvířata se chovaj :))

Ikona diskutujiciho Lily Wednesday Addams 2011-03-21 18:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Své kočky fotím skoro pořád… bude to chtít jen nějakou fotku vybrat :-)

Ikona diskutujiciho Iv 2011-03-21 20:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[Smazaný komentář]  Tento komentář považuji za docela nadbytečný… (Možná totéž platí i pro tento) Nevýhoda okamžitých reakcí na diskusi: za chvíli ztratí smysl a význam… Zdravím

Ikona diskutujiciho Alue 2011-03-21 20:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

…. Tak si představte, že už je vás 12, jeden mucík krásnější než druhý, tohle byl nápad nad nápady, nádhera 🙂

Ikona diskutujiciho ... 2011-03-21 21:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: už ich je 12? Nuž, vrana k vrane sadá… :-D

Ikona diskutujiciho Jindra 2011-03-21 22:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen 12? Já čekal tak 30-50 za první den, dle návštěvnosti tohoto blogu. Ale ne každý chce asi vyvinout nějakou aktivitu nebo nemá zvíře (či fotogenické zvíře.

Ikona diskutujiciho Alue 2011-03-22 09:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Nestraš, já nemám to srdce někoho vyšoupnout, zjistila jsem, že jsou tak krásní, že to nedokážu. :D (mimochodem 19 už)

Ikona diskutujiciho Lúmenn 2011-03-22 09:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jéé, asi něco pošlu, ale nevěřím, že vyhraju, tak jen tak pro radost. A náramkem jsi mě tolik inspirovala, že pokud nevyhraju, upletu si podobný:) Těším se moc na obrázky zvířátek!!!:)

Ikona diskutujiciho monyka 2011-03-22 10:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tak to se zúčastním:)

Ikona diskutujiciho Jindra 2011-03-22 23:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Nemusíš nikoho vyšoupnout, není takovej problém zveřejnit třeba 150 fotek, rozdělit to třeba na víc stránek a lidi už si něco vyberou. Třeba postup do užšího výběru a tam pak vleze všechno na jednu stránku. A kdyby bylo hodně účastníků, tak můžeš ještě přidat ceny útěchy pro 2. a 3. místo :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2011-03-23 10:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: To bych ty ceny musela stihnout uplést a vzhledem k tomu, že mě čekají během dalších dvou týdnů početné akce, nepočítám s tím, že mi něco zbyde pro sichr :D

Ikona diskutujiciho Berenika 2011-03-26 17:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Veľmi rada sa zapojím! Idem hneď von a odfotím svoju mačičku! Aspoň mám dôvod ísť von… :D Takže sa teším, síce, sa blíži koniec, a asi budem medzi poslednými, možno úplne posledná, ale nevadí. Rada sa zúčastním. ;-)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek