1. Životospráva podle Alue / DOPORUČUJI

17.10.2015 v Zdravověda 40

Milí čtenáři, na vaše přání sepisuji tento článek, kde vám povím o tom jak se stravuji a jak si udržuji svoji ideální postavu (,,svoji ideální” znamená ideální podle sebe, ne podle tabulek!). Předem upozorňuji, že nejsem výživový poradce. Zabývám se však zdravím a nápravou organismu celkově. Moje metody jsou založené spíše na vlastních zkušenostech, praxi, na tom jak to mám uspořádáno v hlavě… a taky chápu, že každý z nás je trošku jiný, jinak starý, jinak žije, má jiné potřeby a jiný výdej energie přes den. Nemám ani míry 90-60-90, a můj jídelníček sestavují chutě, ne odborníci 🙂

Proto berte moje povídání pro vás jako inspiraci, hlavně co se pokynů pro duševní a fyzické zdraví týče. To ostatní si samozřejmě každý musí přizpůsobit podle svého.

Toto téma jsem kvůli délce musela rozdělit do několika článků. První obsahuje tu základní teorii, na které je vše postavěno. Ostatní už se vyloženě zabývají tím, jak se sebou pracuji já osobně.

Asi jste zvyklí, že když čtete nějaký článek na podobné téma MOJE ŽIVOTOSPRÁVA A VÁHA, dozvíte se o dietách, cvičení kaloriích a podobně… O tom já psát nebudu. Výzkumy prokázaly, že témeř každá žena někdy držela nějakou dietu, ale já mezi ně nepatřím a s největší pravděpodobností nikdy ani patřit nebudu. Dieta je o odpírání. Když chce ale člověk zdravou životosprávu a zdravou váhu, musí změnit svoje nastavení, tedy svoji psychiku a svoje návyky. A to není ,,dieta” 🙂


Než se dostanu ke své vlastní životosprávě, budu muset zopakovat to nejzákladnější, aby čtenář měl možnost si to ucelit a aby nebylo nic vytržené z kontextu.

Primární je Vaše Zdraví!

Pokud chcete mít ideální váhu – a zároveň udržovat správnou životosprávu, jedno bez druhého není dlouhodobě možné, jsou to spojené nádoby – musíte být především tělesně zdraví.

Pokud zdravě jíte, hýbete se, děláte kde co a kila přesto nejdou dolů, je to problém zdravotní a ne tuky. Mnoho lidí, co bojují s nadváhou ve skutečnosti ani nebojují s uloženým tukem, ale s uloženými toxiny a vodou, protože jejich tělo nepracuje správně. Na co byste se tedy měli v první řadě zaměřit, pokud se potřebujete uzdravit?

Játra

Pokud si každý rok nečistíte játra (tím není myšleno pití bylinkových čajů ale očista spojená se speciální dietou a vylučováním kamenů na konci), jsou vaše játra velice znečištěná. Plná toxinů, kamenů, ve žlučníku se vám dělá písek, možná už v něm jsou i kameny.

Pokud jste starší a máte velké břicho, je to výsledek vašich zvětšených jater.

I když žijete zdravě, do vašich jater se neustále dostávají toxiny. Problém je, že prostředí ve kterém žijeme je extrémě toxické, špinavé, jsme hodně ve stresu a játra toto všechno musí umět zpracovat.

Ukládá se v nich i emoční odpad, to je to, proč jste například přecitlivělí a podráždění.

Já si čistila poprvé játra v asi 16ti letech a kameny jsem měla, očistu jsem dělala 3x po sobě než byla játra čistá. A tak si zkuste spočítat, kolik jich asi budete mít vy, když dneska mají jaterní kameny i děti. Opakuji, nemusí to být chyba životosprávy, je to extrémě toxických prostředím ve kterém žijeme a stresem.

Pokud nemáte čistá zdravá játra, potom nemáte šanci napravit ostatní aspekty. Játra jsou baterie lidského těla, pokud správně nepracují, nic nefunguje… Játra by se správně měla čistit každý rok na jaře a kůra se musí neustále opakovat, dokud z vás na konci ještě něco jde. Jedině až když jsou játra čistá, můžete kúru ukončit. Pokud to odfláknete, naopak se vám přitíží, protože napoprvé nevyčistíte všechno a jak čistící proces započne, pokračuje pořád dál. Tělo vidí že vy víte co máte dělat a začne to všechno vyhazovat, co nešlo napoprvé, si chystá na další várku. Toxiny se vyplavují do krve, kameny jsou změklé po speciální dietě – a je tedy potřeba za měsíc znova vypustit kameny.

Na konci budete jako znovuzrození, to vám zaručuji!

Štítná žláza

Pokud nemáte zdravou štítnou žlázu, nikdy nemůžete mít svoji ideální váhu. Bez dostatku biologického jódu se štítná žláza oslabí, nastává hyperfunkce, nebo hypofunkce. To znamená, že člověk je buď strašně štíhlý a ačkoliv jí a jí jak jen může, pořád nemůže přibrat. Většinou však nastává ten druhý případ, že má člověk nadváhu, kterou nemůže shodit, protože to nezávisí na jeho životosprávě, ale na nemocné štítné žláze.

Pokud jste moc hubení nebo záhadně obézní/oplácaní, musíte si kromě čistých jater zajistit i zdravou štítnou žlázu.

Štítná žláza se léčí biologických jodem. Chemický jód naopak štítnou žlázu likviduje a vytlačuje z těla biologický. Také ji poškozují umělé hormony.

Proto NIKDY nejezte: Kuřata z obchodů, jedině domácí. Jakékoliv výrobky ze soji (Soja likviduje kompletní hormonální systém.), to znamená i tofu a podobné blemcy. Dávejte si velký pozor na sůl, často je s přidaným chemickým jódem. Místo toho kupujte himálajskou sůl a solte pouze s ní. Za zmínku stojí i fakt, že se jodidovaná sůl bohužel přidává i do pekařských výrobků v obchodech.

Lymfatický systém

Teď se dostávám k jádru pudla. Když nepracují správně játra a štítná žláza, potom přichází zavodnění. Lymfatický systém přestává správně pracovat, vy jste oteklí, myslíte si že jste tlustí, ale ve skutečnosti je to toxická voda. Možná se vám i dělají toxinové boule v podkoží. Doktor vás bude strašit že máte rakovinu, ale mnoho bulek co se lidem po těle dělá, jsou uložené toxiny. Očistou jater, štítné žlázy a další detoxikací se po několika letech tyto bulky vstřebají, resp. tělo je postupně vyloučí. Čili jde o vratný proces.

Lymfatickému systému velice pomáhá pohyb (i správný pitný režim, hodně kvalitní vody, která vylučuje z těla toxiny), ale pokud nejsou v pořádku zmíněné dva orgány, bude vám to k ničemu. To je to, proč možná cvičíte a divíte se, že jste pořád oteklí…

Tímto co píšu, jsem si sama prošla. V nízkém věku jsem měla problémy se všemi třemi aspekty. Nebyla jsem nikdy tlustá, ale měla jsem zavodněný organismus, protože v domě ve kterém jsem žila byly silné geopatogenní zóny ze kterých otékají končetiny, žila jsem v extrémním stresu a co se týče jídla, tak jsem prostě byla ráda že vůbec něco mám na talíři. Takže není divu… Nepíšu nic, co bych nevěděla z vlastní zkušenosti.

Psychika

Když je tělo v pořádku, je potřeba umět si to i srovnat v hlavě. Pokud člověk chce mít ideální váhu, mít se dobře, jíst co mu chutná a netrápit se u toho v posilovně či běháním, musí uzavřít mír se svým tělem i svými tuky.

Je spousta lidí – hlavně žen – co mají váhu v pořádku, ale pořád na sobě hledají, co je blbě. Buď vidí neexistující špeky, nebo když nemají špeky, najdou si něco jiného: velký nos, malá prsa, sorolovitý zadek, tlustá lýtka, krátké prsty, ploché nohy… tak by se dalo pokračovat do nekonečna.

Pokud nechcete se svým tělem válčit, přijměte ho takové jaké je, mějte ho rádi a jakákoliv snaha tělo spravit, by měla být založena na péči o sebe, na zdravém životním stylu, na snaze napravit své zdraví. Neměla by to být svatá válka proti tukům a všemu co na tělu nemáte rádi, neměli byste se nutit do ničeho co vám nedělá radost, z čeho jste akorát tak nešťastní s vidinou toho, že tělo nabude lepších proporcí… stejně nenabude a i kdyby jo, vy to neoceníte, protože si najdete něco jiného, co vám zase bude vadit.

Pokud nemáte své tělo rádi, nikdy nebude krásné a nikdy nebude ideální. Víte proč? – Ono ani tolik nezáleží na tom kolik máte kde centimetrů, ale záleží na tom, jak sami sebe vidíte. Pokud sebe vidíte jako krásného člověka, bude vaše tělo krásné i když začnete čokoládovat a naberete pět kilo… Nebude vás to trápit.

Když to máte v hlavě dobře uspořádané, chápete, že sebeláska ani láska se neměří na centimetry. Nemůžete se mít méně rádi za to když nemáte ideální proporce, ani jiní lidé vás nebudou mít více či méně rádi podle vašich rozměrů. To jsou všechno nesmyslné programy, kterých se musíte zbavit.

Neříkám, že když člověk nějak moc přibere, že by mu to mělo být úplně jedno a měl by nad tím úplně mávnout rukou, klíč je v tom, že zůstane v klidu, nebude se zbytečně stresovat, řešit jak moc velkou tu tukovou pneumatiku má a vymýšlet, jak se jí co nejrychleji zbavit a jak ji co nejlíp schovat. Dobré je si v klidu sednout, popřemýšlet co je asi příčina a tu cíleně napravit. Bez jakýchkoliv zbytečných emocí a blbnutí kolem. (k tomu se pak ještě dostanu)

Jak už jsem řekla, když máte rádi sebe a své tělo, budete ho mít rádi i když nebude zrovna odpovídat našim ideálním proporcím. Jste dál a víte, že toto jsou podružné věci, hlavní je to, co se vám děje v hlavě, co máte uvnitř, jací jste lidé.

Když se ale nemáte rádi nebo nenávidíte, bude vaše tělo VŽDY ošklivé a je úplně jedno jak žijete, jak jíte, jak cvičíte. To proto, že i kdybyste měli ideální míry, i kdybyste předčili modelky z obrázků, i kdybyste byli 90-60-90, sami se sebou nikdy nebudete spokojení a vždycky si najdete něco jiného, co na sobě budete nesnášet a co se bude muset napravit.

Zářným příkladem jsou všichni ti exoti, co vidíte v médiích: Ženy s extrémními prsními implantáty, žijící Ken Justin Jedlica, žijící Barbie Valeria Lukyanova, co si nechala vyoperovat spodní žebra pro užší pas… To je všechno výsledek extrémního komplexu méněcennosti. Dotyčný člověk se nemá rád, tak se snaží buď ,,vylepšovat” tak dlouho až se z něj stane kreatura, nebo se tím snaží přitáhnout pozornost, která mu dělá dobře.

Zajímavá kapitolka jsou i celebrity. Všechny ty plastiky nosu, silikony v prsách a dneska už i v zadcích (blef!) jsou více méně také výsledek vnitřní nejistoty. Člově by si řekl, že když na tu osobu koukají miliony lidí denně, tak se nechá ,,vylepšit”, patrně aby na obálkách vypadala líp, a tím se lépe prodávala, aby chodilo víc lidí na koncerty atd. Je to v podstatě dokonalý marketingový tah, protože lidé JSOU povrchní a lidé kupují to, co je oku líbivé.

Ošklivá zpěvačka a krásná zpěvačka: Obě mají stejný hlas i schopnosti a stejnou hudbu… Kterou si masa konzumentů vybere? No, jasně že tu hezčí… (nemá smysl zapírat)

Jenomže mezi marketingovou strategií a posedlostí vlastním vzhledem je velmi tenká hranice. Vzpomeňte si na Donatellu Versace, nebo Joselyn Wildenstein… Jsou to extrémní případy duševních problémů, ale prvotní příčina je pořád stejná: Komplex méněcennosti.

Naučte se mít rádi takové jací jste a pak uvidíte, jak vám najednou vaše tělo bude připadat hezké a jak potom půjde snadno i životospráva, nebo náprava váhy.

Doporučuji vám svoji druhou knihu Svitání, která je zaměřená speciálně na toto téma a která už pomohla stovkám lidí. Obsahuje i pasáže zaměřené speciálně na lásku k tělu, nezabývá se pouze duší…

(POKRAČOVÁNÍ V DALŠÍM DÍLU!)

https://www.youtube.com/watch?v=paK8zq1wCBw

Komentáře

Ikona diskutujiciho Mikky 2015-10-17 07:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, mohla by jsi schválit jako očistu třeba tohle? http://www.zdravi-az.cz/Dalsi_druhy_ocisty00.php

Ikona diskutujiciho armag 2015-10-17 08:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě k tomu včerejšímu jodu. Ono nexistuje rozdíl mezi chemickým a přírodním jodem. Jod je prostě jod, ale jde o to, zda ho tělo dokáže strávit.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-17 10:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Ohledně chemického jódu se velice pleteš.

Ikona diskutujiciho Irčulie 2015-10-17 10:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ale jak si ty játra detoxikovat? :O

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-17 11:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Je popsaná celá řada postupů, jako například tady: http://diskuse.doktorka.cz/ocista-jater-zlucniku/archiv/40/

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-17 11:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Tohle je velice klasický návod na jaterní očistu.

Ikona diskutujiciho armag 2015-10-17 12:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

U očisty jater je spíše důležitější dieta, protože ta zároveň předejde i dalšímu poškození.

Ikona diskutujiciho :) 2015-10-17 12:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Predchazet problemum se stitnou zlazou s jodem mozna, ale kdyz uz tam ten problem je, tak jen jod apod rozhodne nepomuze. Kvalitni vodu, tekutinu rozhodne jen podle me nemusi byt hodne. Jater se bojim…:D

Ikona diskutujiciho armag 2015-10-17 12:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě jsem si vzpomněl, že takový docela dobrý prostředek, který se dá použít pro podporu jater a žlučníku je melta.

Ikona diskutujiciho Vladimír 2015-10-17 12:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lidičky,snad by jste nechtěli žít 200 let a dělat tady globálnímu prediktorovi otroky??

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2015-10-17 13:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proti té soji… Ano, GMO soja je svinstvo, ale výrobky z fermentované sóji – tradiční asijské potraviny jako např. Miso, Tempeh, Tamari a Natto produkují přínosné vlastnosti právě skrze fermentaci – sója totiž jinak bez fermentace obsahuje látky, které mohou zabraňovat vstřebávání živin, a látky, které mohou působit alergie. Jasně, neláduju se jí denně, ale jednou dvakrát za měsíc podle chutě si výrobek z fermentované soji dám.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-17 13:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: To rozhodně není pravda, při použití kvalitního koncentrovaného přípravku se dá vyléčit i velmi nemocná štítná žláza. Stačí umět natrefit na to správné a investovat do toho.

Ikona diskutujiciho vanila 2015-10-17 14:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, co kelp a koloidní jód uváděné též jako zdroje jódu? díky

Ikona diskutujiciho Mikky 2015-10-17 15:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: A to je správně, nebo to není ten úplně dobrý?

Ikona diskutujiciho Aďuša 2015-10-17 17:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Super článok. Veľmi by som ocenila keby si bola konkrétna aké prípravky, produkty či postupy používaš alebo vieš že pomohli. Hlavne na štítnu žľazu a očistu, detox.

Ikona diskutujiciho :) 2015-10-17 17:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:tak doporuc. Mluvim z vlastni zkuzenosti se spousty pokusu a vim ze k tomu maji co rict i dalsi.

Ikona diskutujiciho Aďuša 2015-10-17 17:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Super článok. Veľmi by som ocenila keby si bola konkrétna aké prípravky, produkty či postupy používaš alebo vieš že pomohli. Hlavne na štítnu žľazu a očistu, detox pečene, žlčníka.

Ikona diskutujiciho lenka f 2015-10-17 18:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem někde myslím tu jaterní očistu zahlédla, teď nevím jestli nebyla i u Maška na webu. Už nevím, kde to přesně bylo. Já bych se bála to dělat sama, protože tam hrozí nebezpečí, že by se při vylučování těch kamenů mohly zaseknout ve žlučovodu nebo ho nějak porušit a člověk by musel do nemocnice. To je jediné co mě na tom odrazuje, strach z tohoto. Jinak je to určitě dobré a člověk si tím dost pomůže, ale jak říkám, já mám z toho strach. Takže chápu, že ten návod nedáš Alue na web, protože to je takzvaně o ústa.

Ikona diskutujiciho BE 2015-10-17 18:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Očista cez byliny z Peru – changa piedra, dobrý čajík, tzv. drtič kameňov.

Ikona diskutujiciho Milan 2015-10-17 18:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Již dle dětství mého otce a dědy se jeví jako docela dobrá metoda posílení žlučníku jednoduše snídat prostý krajíc chleba s máslem a medem, nejenom že díky máslu do sebe vtlačíme důležité mastné kyseliny, které jsou daleko přínosnější než dnešní výdoblitky cpané horem dolem různýmy rostlinými tuky, ale tímpádem hlavně získáme čistou energii pro další vysilující pracovní den, popřípadě kdo nemá rád máslo ani med, může si dát ke svačině chleba sádlem s cibulkou, kdyby tato kombinace nefungovala, jistě by jí ani otec ba ani praotec nepraktikovali ani za mlada natož za stara, důležité je při svačince ke krající popíjet teplý čaj nebo třeba meltu, v žádném případě nic studeného 😉 …

Ikona diskutujiciho M. 2015-10-17 18:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju děkuju děkuju. Těším se na další část.

Ikona diskutujiciho Aaranka 2015-10-17 21:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alusko, mohla bych te poprosit o zpusob, kterym cistis jatra? Psala si, ze to verejne nebudes zverejnovat. Dekuji predem za odpoved a tvuj cas.

Ikona diskutujiciho Caroline 2015-10-17 23:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Ráda bych tě poprosila o tvůj postup, moc by mě to zajímalo. Na netu je toho k počtení spousta, ale já mám přesto pocit, že bych ráda znala ten tvůj způsob, věřím ti. Samozřejmě to je na tvém rozhodnutí 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-18 00:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Toto nebezpečí hrozí, pokud nedodržíš návod přesně jak máš. – Při správném provedení je to bezpenčné, ale když nějaký krok vynecháš, můžeš si za to potom sama. – Je dobré mít společníka co na člověka dohlédne a pomůže.

Ikona diskutujiciho Ameline 2015-10-18 01:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Mě především znepokojuje neschopnost rozumně smířit to, že lidé s tím mají dobré zkušenosti a to, že celý postup prostupují jisté nesrovalosti. Jak to, že podobné útvary vznikají z přijatých surovin i v kádince (neobarvené, samozřejmně) a to, že všechny rozbory, na něž jsem natrefila, celkem jednoznačně stanovovaly původ v oleji (nikoliv cholesterolu). Určitě to tedy nefuguje propagovaným způsobem. To, že to může fungovat jiným mechanismem ale uznávám. Na příslušných diskuzích k tématu jsem ale nezjistila nic rozumného, ať už od kritiků, tak od propagátorů, každá strana si jede to svoje dokolečka dokola a já v tom mám akorát hokej.  (ono to může taky být takový to běžný, jak na nějaký lidový recept nebo nadpřirozený úkaz neznalí lidé nasadí čepičku vědeckého žargonu nejspíš v touze po přijetí přes racio. Ti, co to pak znají dobře, nemají problém se tomu oprávněně vysmát, ale mylně se domnívají, že tím zdiskreditovali celý postup)

Ikona diskutujiciho lenka f 2015-10-18 09:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Fellien 2015-10-18 09:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: To není pravda, že jód nepomůže. Známá má problémy se štítnou žlázou už od dětství a hodně jí na to pomáhá právě kvalitní zdroj přírodního jódu, to jí říkala i doktorka, ať se zaměří hlavně na přírodní jód. A jak jsou doktoři někdy dost mimo, v tomto případě souhlasím. Díky tomu, že se snaží jíst hodně potravin s přírodním jódem, člověk by na ní nepoznal, že může mít nějaký problém.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-18 10:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Jsou přesto důvody, proč to nemuselo fungovat:

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-10-18 11:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: Možná to byl ten stres, to je dost pravděpodobné. A to sladění s fází měsíce – kdy je to tak nejlepší provádět? Já si právě říkám už týden, že bych to zkusila znovu ale ať to zase nedělám ve chvíli, kdy to bude z hlediska luny nějaké "marné"…

Ikona diskutujiciho :) 2015-10-18 11:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Tak clovek se toho chce zbavit uplne navzdy bez toho aniz by musel porad neco brat, tak sem to myslela.

Ikona diskutujiciho Hukvald 2015-10-18 13:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Opravdu je tělo po tak dlouhém vývoji tak blbé, že potřebuje očisty a nedovede si poradit samo? Myslim, že organismus hluboce podceňuješ.

Ikona diskutujiciho Jitka 2015-10-18 13:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Mám za sebou několik očist jater podle Zajíčka (zdravi-az.cz). Taky mám krapet pochyby, jestli to zrovna čistí játra. Ale každopádně můžu říct, že to vyčistí tenké i tlusté střevo, což není vůbec k zahození. Díky tomu se mi krásně vyčistila pleť od akné. :o) A na játra je bezva ostropestřec mariánský.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-18 16:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Téměř vše co vím jsem založila zároveň i na praxi. Ty nevíš, koho zkoušíš poučovat.

Ikona diskutujiciho vanilková 2015-10-18 18:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Očistu jater a žlučníku právě dělám. Už mám za sebou 2. Je pro mne vážně velmi překvapující, co ze mě všechno vycházelo. Zelené (žlučníkové) i černé (jaterní) kamínky a písek a to jsem stejně stará jako Alue. Myslím, že by jí měl pravidelně procházet každý nad 15 let. Pokud dodržujete návod není se čeho bát. Mě ještě v detoxikační poradně doporučili pít 7 dní před očistou čistý jablečný mošt, který prý kamínky změkčuje a otevírá žlučové cesty (+ aloe vera). Prý je velmi důležité těchto očist udělat několik, neboť po první očistě nemusí z člověka vyjít nic…

Ikona diskutujiciho Přemek 2015-10-18 18:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Máš pravdu, tělo je dokonalé, blbí jsme my. Příklad: sníž hovězí maso. Od pozření do vyloučení škodlivin celý proces trvá cca 10 – 12 hodin. Do té doby bys neměl přijímat žádné živiny, abys nepřerušil cyklus, a pít jen čistou vodu.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-18 19:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: Pít mošt se u toho MUSÍ!! Já ho pila dva týdny, týden je ještě málo… jinak jsou kamínky tvrdé, ostré a můžou tě uvnitř i pořezat.

Ikona diskutujiciho Hukvald 2015-10-19 07:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Já na této zemi už nějakej pátek nežiju nebo jak to myslíš?:)

Ikona diskutujiciho Amálka 2015-10-21 21:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mohu se zeptat jakou konkrétní dietou si čistíš každý rok játra? Žiji celkem zdravě, ale přesto – nikdy jsem očistu neprováděla a ráda bych to zkusila. Díky.

Ikona diskutujiciho marcel 2015-11-14 18:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

G[3]: presne tak je rozdiel či je to organický kód alebo anorganický.

Ikona diskutujiciho marcel 2015-11-14 18:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:jednoznačne jodovy deficit je veľký problém telo prestáva správne fungovať hlavne metabolicky. Máme dlhoročné skúsenosti s dopĺňaním jodu do tela a funguje to perfektné strašne veľa chorôb sa dá vyliečiť. Takže aj veľké problémy so stitnou zlazou sa dajú poriesit.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek