10. Dotazník

12.8.2012 v Čtenáři 53

Po delší době přináším nový dotazník 🙂

Důvod k více než měsíční dotazníkové pauze byl ten, že se v komentářích snižoval počet dotazů a tak jsem nabyla dojmu, že jich třeba je na vás moc v krátkém čase, docházejí vám nápady a díky tomu mi nezbývalo dost materiálu na další pokračování.

Snad tedy delší pauzy poskytnou více prostoru pro nové nápady, aby dotazníky mohly vycházet pravidelně.

Pro dnešní díl mohu speciálně doporučit k přečtení čísla 8 a 9, zaručeně vás alespoň jedno z nich pobaví.

A nezapomeňte pokládat nové otázky pro další díl 🙂


1. Nevím, jestli se tě na to někdo už ptal, ale mě to hrozně zajímá. Na netu všude čtu, že nechceš říkat, čím se živíš… A jsi skoro stejně stará jako já, tak mě zajímá, čím se holka jako ty může v mém věku živit? 🙂 Jestli je to fakt tak tajné, tak stačí, když naznačíš směr, odvětví, oblast…

No není to tajné, jde o to, že chci mít své soukromí, tak nejsem konkrétnější. Odpovídala jsem na tuto otázku vlastně už v předešlém dotazníku (9.Otázka – Tady). Jak už jsem řekla, kombinuji to. – Poradenství, prodej knihy, publicistika a zdraví. Jde o vlastní originální projekty.

2. Jinak by mě zajímal tvůj názor na Gothic styl. Oblečení, hudba… Myslíš si že to je „negativní“ anebo je to úplně jedno co kdo nosí a poslouchá?

Když je Gothic měkčí a použiješ ho jako umělecké téma třeba na fotografii, umím ho i ocenit obdivným okem… ale když potkám černou kreatůru navlečenou v korzetech, giga gládách na podpatku, že ani nedohlédnu, zmalovanou jako šašek, co 20 let někde hnil v hrobě a pak ho vykopali, případně ještě ověšenou železem a černými krajkami, případně ještě s hlavou obarvenou na modro… – No zkrátka když se to přežene, je to nanejvýš trapné a ve všech směrech odpuzující.

3. Našla jsem na internetu (i tu na stránkách) pár zmínek o telegonii, ale ne moc vysvětleno.. Zajímalo by mě, jak to teda doopravdy je 🙂

Tak to fakt nevím, kde jsi hledala… O telegonii toho je na internetu dost, třeba tady nebo tady.

4. Jinak když tedy mají i zvířata bytosti které je chrání, dá se s nimi(těmi bytostmi) nějak komunikovat?

Dá, úplně normálně jako s andělem, nebo jinými bytostmi.

5. Dá se s někým jiným (člověkem nebo cizím andělem) komunikovat prostřednictvím mého anděla?

Ano, ale to záleží na tom druhém člověku, jak je vnímavý.

6. Má podle tebe větší smysl zkoušet mluvit se zvířaty pomocí myšlenek slovy, nebo si představovat obrazy, situace apod.(a pokud obrazy tak z pohledu mě, člověka, nebo z pohledu zvířete se kterým mluvím, nebo z pohledu 3. osoby)?

Já se vždycky se zvířaty domlouvala tak, že jsem s nimi mluvila přímo. Vycítí ton hlasu i skryté poselství, ale pokud ho chceš něco naučit, nejvíc fungují názorné ukázky a systém odměn. Asi těžko budeš psa učit ,,sedni“ telepaticky.

7. Ahoj Alue, zajímalo by mě, jestli je možné cítit nějakou bytost, ale nevidět ji a v jiném případě ji vidět (v mém případě jsou to jakoby bílé mlhoviny) ale necítit je? Je možné, že nejsem zatím schopná spojit tyhle dva vjemy dohromady, nebo jsou to prostě halucinace (můj pes na to hleděl taky, takže halucinace bych vyloučila).
Předem díky moc za odpověď a hezký zbytek večera přeji =)

Ano, možné to samozřejmě je… a proč se na to vlastně ptáš, když to zažíváš? Věř si přece trochu 🙂

8. Co jsi kdy měla na sobě nejšílenějšího a nejhezčího?

Jako oblečeného? – Nejhezčí, možná když jsem byla na svatbě v bílém korzetu a šatech… a nejšílenějšího? – Znáš ty dětské hry, člověk se zabalí do čehokoliv a má pocit, že je nejkrásnější na světě, ale nemůžu zapomenout v deváté třídě.

To jsem totiž vymyslela a kompletně zinscenovala hru pro druhý stupeň ZŠ, kde jsem hrála hlavní roli, což byl šílený sadistický doktor. Bylo to v rámci jednoho většího projektu pro deváťáky, který nám zpestřil konec základoškolské docházky a kde se děti roztřídily do skupin podle toho, co je zajímá. No a já jsem vynikla ve skupině režisérů a dostala jsem za úkol tedy předvést naše ,,výsledky“ prostřednictvím šťavnaté hry.

Mělo to celkem 20 minut a hlavní myšlenka byla vlastně ta, že ten doktor je úplný magor, nahnala se mu nečekaně do ordinace kopa lidí a on to zvládl takovým originálním způsobem, že to nakonec přežil jenom on, jeho pomocník a sestřička… a jinak hromada mrtvol kolem, což nebyl problém, děti rády hrají mrtvoly, o herce nebyla nouze. Dokonce jsme tam stihli zpodobnit improvizovaný porod celkem originálním způsobem… publikum řvalo smíchy.

A měla jsem na sobě bílý chemikářský kabát, na červeno nabarvený nos a duhovou paruku, co se mi hodila na moje dlouhé vlasy, tak jsem měla takové šílené rasta-háro.

Mělo to obrovský úspěch a od té doby mě všichni na chodbách zdravili ,,čau doktore“, ,,čau šílenče“… Škoda jen, že to už byl červen tak jsem si té slávy moc neužila a už se šlo na střední. Pár lidí to chtělo nahrávat, ale nakonec se všichni tak řehtali, že ze záznamu nic nebylo. Škoda, že to nikde nemám.

9. Jakou jsi provedla největší „lumpárnu“,takovou tu pubertální srandičku, jako že jsi třeba někomu dala na židli špendlík a tak? 😀

Já jsem tyhle věci nikdy nedělala, protože jsem je sama nesnášela… Ale jednou jsem rozjela na celé škole šílenou lístkovou a plakátovou kampaň, což jsem zamýšlela jako velký vtípek pro jednoho svého spolužáka… Měla jsem za to, že když uvidí celou školu oblepenou určitým sloganem, tak se tomu zasměje. Jenomže volba toho sloganu asi nebyla úplně nejšťastnější a mělo to dvojsmyslné vyznění.

Jenomže on se jaksi nezasmál… on to vzal jako útok na sebe, což nebyl záměr. Já do něho byla dokonce zamilovaná a s o to větším nadšením jsem vylepovala. Rozhodně v tom nebyl žádný špatný záměr.

Někdo to napráskal v ředitelně a vedení školy to posoudilo jako pokus o šikanu s rasistickým podtextem a bylo zaděláno na trojku z chování. (Jenom za lístečky, to je paradox.) Jedna spolužačka mě tehdy skoro prozradila, ale jiná ji na poslední chvíli zadržela, tak se na mě nepřišlo. Měla jsem dokonce tři kumpány, co mi s tím pomáhali, byli jsme v tu dobu taková plakátová mafie 😀 Lístky byly zkrátka všude a nikdo nevěděl, kdo to dělá.

… No, dobrá. Přiznávám se po letech, ten zločinec, co oblepil celou školu a narval to všem do skříněk, jsem byla já. Můžete mi tu trojku z chování poslat dodatečně poštou.

10. Má zmysel učiť sa pyrokinézu? Dá sa ovládať oheň myšlienkami? Zapnúť a zhasnúť sviečku mysľou, nikdy si sa to netúžila naučiť, aby si sa mohla predvádzať že máš ozajstnú superschopnosť?

Jsem sice pověrčivá a chovám úctu k lecčemu, ale na tyhle pohádky nevěřím. To se totiž necvičí, na to se jde úplně jinak a to fakt přes pyrokinezi nejde. Jsou lepší věci, kterými se může zabít čas a které přinesou alespoň nějaký výsledek, než tyhle nesmysly o ovládání živlů.

A aby se někdo snažil učit tyhle věci jenom pro to, aby mohl před ostatníma machrovat a léčit si tak svůj komplex méněcennosti, to mi přijde jako úplně zcestná myšlenka.

Ačkoliv se pár lidí holedbá že to umí (a neumí ve skutečnosti při testu nic) a spousta lidí se o to snaží, za celý život jsem nepotkala jediného člověka, který by to skutečně ovládl. Předveďte mi někoho takového a já změním svůj názor, klidně se i omluvím, ale podle dosavadního pozorování je veškerá teorie o ovládání živlů hovadina. Jak prakticky, tak i čistě teoreticky.

Lidé neumí ovládat ani sami sebe, ale pořád chtějí ovládat něco/někoho okolo. – To je zpátečnický postup. První ať se lidi naučí zacházet sami se sebou.

11. Ako si zachraňovala tých vtáčikov čo ti narazili do okna? Dýchanie z úst do zobáka im asi nedávaš, akú máš teda techniku na choré a ranené zvieratá aby sa zotavili?

Kdybych to doopravdy prozradila, nikdo byste mi nevěřil… Řekli byste hned, že to neumím, nemám a že kecám. Důležité je, že to funguje a že žijí.

Zrovna nedávno mi jeden umřel. Narazil moc rychle a když jsem ho našla, už měl zlomený vaz. – Dá se léčit smrtelně raněný, ale mrtvé k životu neprobouzím.

12. Co si myslíš o lady gaga?

Co si můžu myslet o člověku, který za slávu zaprodal elitám svoji duši i životní osud? – A ještě k tomu má penis…. brrrr…

13. Co si myslíš o vitariánství? Je to způsob stravování, kdy se jí jen syrové ovoce a zelenina, někteří jedí i oříšky… Četla jsem o tom několik studií (i když nevím, nakolik byly relevantní), a podle většiny z nich je to opravdu nejzdravější způsob stravování…

Dejme tomu jak pro koho. Rozhodně jsem PRO jíst co nejvíce syrového, saláty, ovoce… ale zlatá střední cesta. Vitariánství, vegetariánství, breathariánství, tím vším se dají perfektně léčit všelijaké nemoci, ale z dlouhodobého hlediska je dobrá strava pestrá, semtam něco živočišného, nebo mléčného. – Nemáme pouze býložravý chrup. Taky musíš vzít v úvahu stravovací typy, aneb každý z nás potřebuje trochu jiné věci.

14. Máš ráda srandovní komedie s Louis de Funès? 🙂

Dokonce je cíleně vyhledávám.

15. Tiež sa chcem opýtať na to vitariánstvo, ako môžu nejesť soľ keď je tak dôležitá.

To je pro mne novina. A jak to odůvodní? – Sůl je živočišný produkt? 🙂

Ovcím, kozám, dokonce i lesním zvířatám v krmelcích se dává sůl na lízání, protože je nad zlato. Ale člověk zase dělá chytrého a nechce si vzít příklad ze zvířat a z historie? Zase nějaké novoty, my se nikdy nepoučíme.

16. Já bych měl takovou otázečku, asi mi na ní neodpovíš, ale kde se naučit symboliku čísel? Kdy je sčítat, násobit atd…

Vzhledem k tomu, že jsou znalosti symboliky velice nežádoucí, nemůžeš čekat, že to bude veřejně přístupné. Jednou jsem tu tendenci měla, předat alespoň nějaké základy, ale jenom jsem si zadělala na pořádný malér, znova do toho nejdu.

17. Ako by si reagovala v prípade, keď tvoju čistú a úprimnú lásku odmietajú a nechcú a nechávajú ťa samú? Keď si ju nevážia? Tvoju čistú lásku Ženy???Či už priatelia, muž, alebo Boh? Aké by si mala pocity? Čo by mali urobiť, takýto ktorí ťa odmietajú a pritom potrebujú nevyhnutne pre svoj ďalší postup?

Kdo si mě neváží, o toho nemám zájem ani já a v tom případě je mi jeho láska/neláska úplně jedno. Nemůžeš někoho nutit, aby tě měl rád.

18. Aluško, koukala jsem, že všude doporučuješ olivový olej. Zajímalo by mě, jak se díváš na palmový? V jednu dobu jsme ho užívali skoro na všechna jídla. Chutnalo mi to mnohem víc, než olej olivový. Nevíš, který je zdravější?

Já znám palmový olej jenom ve svíčkách, takže k tomu nemůžu nic říct 🙂

19. Ahoj 🙂 V otázce 15.(,,Páči sa ti Davinciho kód (šifra mistra Leonarda) ? Čítala si to?“) píšeš, že je v Šifře spoustu symboliky, ale lidé ji nerozluští. Já jsem ji taky viděla a chystám se ji i číst (mimochodem, Ztracený symbol mi přijde ještě lepší, nejsem sice expert, ale taky je tam spousta symboliky, doporučuji přečíst :)). Tak jestli bys třeba neudělala nějaký rozbor, podobně, jako jsi to kdysi udělala s Avatarem 🙂 Díky

Bohužel ne. Je tam toho tolik a jsou to tak zásadní věci, že by to dopadlo jako tehdy s tím seriálem o symbolice, který jsem byla nucena stáhnout.

20. Ahoj Alue, chci se na něco zeptat, ale možná to sem zas tak nepatří, ale nechci tě otravovat přes poradnu, když to je docela krátké.

Takže, přála bych si vědět, jestli to je dle tebe opravdu možné a zda mají andělé(mí) v následujícím pravdu.
Snažím se nějakým způsobem komunikovat se zvířaty a anděl mi jednou řekl, že je to možné stejným způsobem, jako když mluvím s anděly(to je taková ta vnitřní řeč,jak slyším odpovědi apod. ale ne fyzicky). Tak jsem to zkoušela na naší ochočené andulce, a asi po deseti mnutách mi začal odpovídat a povídat si se mnou. Ale samozřejmě nevím, jestli to není jen má bujná fantazie. Andělé tvrdí, že zvířata sice neužívají řeč jako lidé, ale že umí své myšlenky „převádět“ (nebo jestli se převádí sami nebo jak, to jsem moc nepochopila) na myšlenky srozumitelné lidem. Toto se mi povedlo ještě u dalších dvou našich papoušků, ale prostě nevím. jestli je to skutečné. Jako u prvního kontaku s anděly :-).

Díky za odpověď v příštím dotazníku.

To je v podstatě otázka číslo 4. Je to možné, ale stejně tak jako to možné je, tak si to můžeš i vymýšlet. Jde tu pouze o to, jak jsi v té komunikaci poctivá a kolik v tom máš praxe.

Máte otázku? Položte ji do diskuze a vyjde v příštích dílech


Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Aluška.org – Ze Zákulisí“ – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/


Komentáře

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-08-12 09:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chcel by som sa ťa spýtať na číslo 666, ktoré je (mylne) pokladané za satanove.

Ikona diskutujiciho myší královna 2012-08-12 09:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tou solí souhlasím. ALE zadržuje v těle vodu a zatěžuje ledviny. Já když měla zánět ledvin, máma mi vařila veškeré jídlo bez soli. Ač sladké miluju, měla jsem ho plné zuby. :D

Ikona diskutujiciho myší královna 2012-08-12 09:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: O tom 616 jsem slyšela taky…

Ikona diskutujiciho Alue 2012-08-12 10:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Tohle do dotazníku nepatří. Články o 666 a čár.kodu tady na webu jsou a všechno to na co se ptáš v nich je.

Ikona diskutujiciho Lady Hestia 2012-08-12 11:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o výstavě Human Body?

Ikona diskutujiciho K. L. 2012-08-12 11:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na práci porodních asistentek a na alternativní porody?

Ikona diskutujiciho fufínek 2012-08-12 12:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sohlasíš s tvrzením, že nás  minulosti navštěvovali mimozemšťané a geneticky s námi manipulovali, že existovaly vyspělejší civilizace? Je to pravda?

Ikona diskutujiciho Eda 2012-08-12 13:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško 🙂 zajímal by mně tvůj názor na ilumináty (tajnou skupinu,která údajně řídí svět a má na svědomí různé události-války…). Moji přátelé teď skoro o ničem jiném nemluví. Mě zas příjde zvláštní aby o něčem tak tajném bylo všude na internetu. Dík za odpověd 😉

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2012-08-12 13:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hrála jsi někdy na hudební nástroj? A pokud ano, na jaký? A chtěla by jsi se na nějaký ještě naučit?

Ikona diskutujiciho Alue 2012-08-12 15:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

vzkaz pro ,,marrek": Tato diskuze je určená dotazům do dalšího dotazníku, děkuji za pochopení.

Ikona diskutujiciho aneta 2012-08-12 15:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj, co si myslíš o exorcismu? Může tě démon opravdu posednout? Já si myslím, že to je jenom výmysl církve.

Ikona diskutujiciho Hanka 2012-08-12 17:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, co říkáš na reggae (hudbu,) líbí se ti:-) ?

Ikona diskutujiciho Lucidité 2012-08-12 18:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Cože??? Ty máš ráda Funese?? Tak ode mě palec nahoru!

Ikona diskutujiciho Lucidité 2012-08-12 18:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo a chtěla bych se zeptat… video se scénkou s morbidním doktorem není? Protože tvůj černý humor by mě hodně zajímal!

Ikona diskutujiciho Ev 2012-08-12 19:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo si myslíš o starej civilizaci Mayov … boli nejaký "výnimočný" ? Podľa ľudí znamená podľa ich kalendára v roku 2012 koniec sveta (ale o tom sa teraz nechcem baviť) takže museli byť prvdepodobne napojený na nejaké vyššie mocnosti príp. Ufá alebo mimozemšťanov…..

Ikona diskutujiciho Lady Hestia 2012-08-12 20:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: to je z Enigmy ne? :D taky jsem se chtěla zeptat.

Ikona diskutujiciho Alchemi 2012-08-12 22:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zpěv, tanec, malování, výtvarné činnosti… Co je ti nejblíže? Kolik času věnuješ takovýmto zálibám? =)

Ikona diskutujiciho Myna 2012-08-13 09:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když máš ráda komedie s Louis de Funès, jaký jeho film máš nejradši? 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2012-08-13 09:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No jéje, tolik dobrých otázek… děkuji vám za materiál 🙂

Ikona diskutujiciho ok 2012-08-13 12:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč pořád blokuješ moje komentáře??

Ikona diskutujiciho Alue 2012-08-13 12:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Ty jsi psal někam něco, co stálo za zveřejnění?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-08-13 14:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Počula si už o náramkoch Bionic Band?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-08-13 16:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Keď nechceš robiť rozbor Da Vinciho kódu, spravíš aspon Matrix1? Boli nejaké posolstvá aj v Matrix2,3?

Ikona diskutujiciho Lil 2012-08-13 18:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Používáš nějak kosmetiku kromě deodorantů a tak? Myslím spíš na obličej 😉

Ikona diskutujiciho ok 2012-08-13 18:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: To teď myslíš jak?

Ikona diskutujiciho Alue 2012-08-13 18:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: … součástí toho příspěvku byla i jakási závěrečná poznámka o blábolech, najednou jsi ji dal pryč, takže předpokládám že víš, o co mi šlo. To je ode mě všechno.

Ikona diskutujiciho SvobodnikMiroslav 2012-08-13 21:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Miluji tě?

Ikona diskutujiciho SvobodnikMiroslav 2012-08-13 21:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Necháš se ještě někdy ostříhat na hříbka?

Ikona diskutujiciho Arriane 2012-08-14 10:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:To zní jako žrecové z knížky o Anastásii(od Vladimíra Megre)

Ikona diskutujiciho Skřítek 2012-08-14 12:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pamatuji si, jak jsi psala o holce, která levitovala 2 metry nad zemí někde v Rusku. Také jsi říkala, že to lze dosáhnout pocitem maximálního štěstí a naplněnosti. Jak toho dosáhnout? 🙂

Ikona diskutujiciho Bonjour 2012-08-14 12:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš prosím názor na různé "balanční náramky" (forza balance, power b.,…). Někde se píše, že jsou magnetické, někde naopak že obsahují hologramy. Jeden jsem měl půjčený od známého a během chvíle mi z něho brněla celá ruka, měl jsem z toho, ale rozporuplné pocity. Díky 🙂

Ikona diskutujiciho Lady Hestia 2012-08-14 16:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o věštění z křišťálové koule? Tedy nemyslím jen od nějakých "šarlatánů", ale kdybys to měla zkoušet třeba sama, má to vůbec nějaký smysl nebo je to hloupost?

Ikona diskutujiciho Houbička 2012-08-19 16:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o půstech? A mohou je pravidelně (jen 1-3 denní) podstupovat i obézní lidé (ano, mám kolem 100 kg a snažím se to změnit), anyž by nějak hazardovali se svým zdravím?

Ikona diskutujiciho mína 2012-08-19 21:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, mám otázku… může mít někdo zlatou auru? Setkala ses s tím někdy?

Ikona diskutujiciho Lulu 2012-08-20 00:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je spoustu otázek a dotazů ohledně tvých schopností a zkušeností, ale ty na ně neodpovíš, tím mám namysli např.:symboliku či záchranu ptáčků…

Ikona diskutujiciho Arriane 2012-08-20 12:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Každý má nějaké "pravé jméno" jako u tebe Alue nebo u mě Arriane, které se nemění, ne? V minulém životě se to jménmo nezmění? Ale pak by bylo trochu divné, pokud bych byla dejme tomu v minulém životě(nebo budoucím) muž, ale jmenovala se Arriane. Nebo je nějaká mužská a ženská verze?

Ikona diskutujiciho Jarda 2012-08-21 01:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pussy Riot-Jaký máš názor na tuto hudební skupinu? Viděla jsi to video,jak podřezávají motorovou pilou kříže v Rusku,nebo souloží v kostele?

Ikona diskutujiciho Ella 2012-08-21 09:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aleu,cetla jsem nekolik clanku k tematu o parazitech v liskem tele.Az mne mrazi,pokud se tohle zaklada na pravde,ale teoreticky patrim ke skupine,ktera by tyto nestvury mohla v sobe hostit(napr.mam psa,ktery se sice pravidelne odcervuje-na rozdil od lidi).Zajimalo by mne,jaky nazor k tomuto tematu zastavas ty?

Ikona diskutujiciho Angel 2012-08-21 10:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč jsi musela stáhnout svůj seriál o symbolice?

Ikona diskutujiciho Houbička 2012-08-21 12:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o squattingu? A o dumpster divingu (vyhrabávání jídla z popelnic – ne, není to jen záežitost bezdomovců a lidí bez peněz!) a dalších způsobech freeveganů, kteří si snaží vše, co potřebují k životu od střechy nad hlavou po jídlo a oblečení opatřit bez peněz? Samozřejmě tak, aby nikomu neubližovali?

Ikona diskutujiciho Vitamín C 2012-08-21 19:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bála by ses jet stopem třeba do Itálie? A vyrazit úplně bez peněz an nějakou delší cestu?

Ikona diskutujiciho Vitamin C 2012-08-21 19:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč je většina tvých článků uveřejněna přesně ve 2:54? :D

Ikona diskutujiciho Alue 2012-08-21 23:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vzkaz pro KARALEN:

Ikona diskutujiciho laura 2012-08-22 23:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, měla bych otázku… co si myslíš o konci světa v prosinci 2012 v mayském kalendáři? Byla jsem na takové přednášce, muže, který se právě vrátil z Mexika, kde cestoval právě po mayských památkách( v Yucatánu a podobně). Říkal něco o tom, že teď máme na zemi období 13ti pekel a právě letos se to má změnit na období 9ti nebí. Takže žádný konec světa, ale jen změna nejspíš života?

Ikona diskutujiciho laura 2012-08-22 23:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Promiň, teď jsem zjistila, že jsi na to už odpovídala v 9. dotazníku. Takže o práci méně..

Ikona diskutujiciho Alue 2012-08-23 11:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[45]: … jojo 🙂

Ikona diskutujiciho Houbička 2012-08-23 16:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o stromcích na Vánoce?

Ikona diskutujiciho Tomáš 2012-08-28 11:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím ťa Alue,

Ikona diskutujiciho Christie 2012-08-28 23:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěla bych se zeptat… Občas jsem viděla nějaký ten film podle skutečné události, o posednutí ďáblem.. A zajímal by mě, jaký na to máš názor? Četla jsem pár tvých článků, co se náboženství týče, a pokud jsem to správně pochopila, tak nejsi toho názoru, že Bůh existuje? Promiň, nejsem křesťanka, sama moc nevím, jak to napsat, ale zkrátka a dobře, když připustíme, že je opravdu něco takového možné, tak o co se potom jedná?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-08-29 00:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je nejaká symbolika aj v kruhoch v obilí? Aj keď podla mňa všetky kruhy vytvorili ľudia-umelci, niečo tam zakódovať mohli. Podarilo sa ti už nejaký kruh rozlúštiť?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek