3. Michaelovy objevy: Léčivý potenciál slunce, aneb parodické pokračování

11.5.2011 v Čtenáři 25

Vážení čtenáři,

Po malé odmlce vychází nový článek od Michaela, zde známého jako autora parodických článků o ponožkožroutovi. (zde: -1.- a -2.- díl)

Varování: Tento článek je parodií na seriál ,,Léčivý potenciál slunce“, v žádném případě není myšlený vážně, je zde pouze pro vaše pobavení.

Léčivý potenciál sluníčka 6. Část

Ahoj krásná Alue

Tento díl volně navazuje na tvůj seriál o slunci a jeho léčivém potenciálu a napsal jsem ho proto, že řeší několik technických problémů, které jsem se z tvého seriálu nedozvěděl.

Technický problém číslo 1. bych nazval hledání slunce. Ačkoliv jsem svoje morče porazil s velmi těsným výsledkem v IQ testu, nemohl jsem za jasného dne, jasného počasí a na otevřené planině na obloze najít slunce. Musel jsem začít uvažovat logicky, analyzovat a dát dohromady všechny mé znalosti o vesmíru a slunci. Nejprve jsem si musel vypočítat oběžné dráhy země a ostatních planet kolem slunce pomocí Keplerových fyzikálních zákonů (těch levotočivých a destruktivních fyzikálních zákonů, protože jiné neznám). Poté jsem si spočítal úhlovou rychlost země při otáčení kolem své vlastní osy a náklon zemské osy podle ročního období. Nakonec jsem musel určit pomocí nejmodernější GPS navigace (zase ta levotočivá destruktivní technika) souřadnice kde se nacházím. Když jsem vše spočítal určil jsem si tu část oblohy kde se slunce s nejvyšší pravděpodobností nachází. Do vypočtu jsem zařadil i absolutní a relativní chybu měření, kterou jsem dokonce započítal i do extrapolace z grafu. Asi budeš Aluško překvapena, ale slunce jsem na obloze pořád nenašel. Měl jsem tedy před sebou už 2 technické problémy:

a)Kde je vlastně to slunce ?

b)A co je vlastně to velké žluté na obloze?

Byl jsem zoufalý a nešťastný a nikde jsem žádné informace nenacházel. Když jsem se někoho zeptal na ulici, tak si jen prstem zaklepal na čelo nebo mi řekl, že pro mě přijedou nějací pánové v bílém oblečení a pomohou mi. Až v jedné staré, supertajné, vesmírné, ezoterické, pravotočivé a konstruktivní knize jsem se dozvěděl, že slunce má tvar koule. Bylo to napsáno na 545 stránce té knihy. Kniha byla velmi moudrá a obsáhlá, avšak mi neodpověděla na otázku jak koule a kruh vlastně vypadají. Abych na to přišel, musel jsem vynaleznout kolo. Mé rozsáhlé a hluboké znalosti vesmíru v kombinaci s IQ morčete mi pomohly dokončit můj vynález. A pak už byl jen krůček k tomu zjistit, že to velké žluté na obloze je vlastně Slunce. Jsem přesvědčen, že většina čtenářů tohoto článku ( asi 54,54% ) má podobný technický problém s hledáním sluníčka na obloze jako jsem měl já. Kdo slunce na obloze nenašel, nemohl ho i vidět, proto jsem vám ho vyfotil, abyste si udělali představu, jak to slunce vlastně vypadá. Věřím, že moje vysvětlení a moje fotografie Slunce bude pro vás obrovským duchovním přínosem.

Technický problém č 2. jak od sebe rozeznám Slunce a Měsíc, když obě dvě tělesa jsou koule a vypadají skoro stejně? To jsi nám Aluško taky neřekla, ale ten problém se mi podařilo vyřešit z tvých zápisků. Uvažoval jsem logicky a problém jsem opět analyzoval. Slunce je přece konstruktivní a hodné a měsíc je zlý a destruktivní. Když jsem se začal dívat na měsíc slzely mi oči a můj zrak to vydržel jen několik sekund a musel jsem zavřít oči(zlý měsíc). A když jsem se začal dívat na slunce, mohl jsem se dívat několik hodin a zrak mě nebolel (hodné sluníčko). Problém jsem vyřešil takto elegantně. Proto také jsem vám to sluníčko vyfotil, kdybyste měli problém ho rozeznat od měsíce a abyste se náhodou nespletli.

Technický problém číslo 3. se bude týkat fotonů.

Nikdo nepohybuje o tom, že fotony mají léčivý účinek. Většina chlapců si ve svém dětství hraje s panenkami nebo morčaty a obléká je do šatiček jako princezny. Ale já jsem byl v tomhle ohledu trošku zvláštní chlapec a ve svém dětství jsem si hrál s fotony. Cítil jsem jejich duchovní energii, když jsem je převlíkal do astrálních šatiček a česal jsem jim jejich jemnohmotné zlaté vlásky malým zlatým jemnohmotným hřebínkem. Byla to nádhera, s láskou vzpomínám na své dětství.

Trochu jsem se zasnil a vrátím se k určitému technickému problému. Jak foton chytit a jak se s ním skamarádit? Na chycení fotonu stačí zařízení, podobné síťce na motýlky. Foton je však maličký (když ho však vykrmíme může vážit i několik tun jak se mě povedlo v mém dětství) a ze síťky by nám proklouzl oky síťky. Proto je vhodné síťku nahradit něčím s menšími hustšími oky, jako například plátěným pytlíčkem nebo hustší síťkou. V naších zeměpisných polohách je nejlepší fotony chytat na rozkvetlé louce v lednu. Při jejich chytání musíme síťkou kroužit v pravotočivém směru, směr chůze musí být taky pravotočivý. Pozor důležité!! Pohyb rukou nesmí být pravotočivý kruhový ale musí být pravotočivý tangenciální. Opakuji!!! musí být tangenciální ne kruhový. Fotony je nejlepší chytat v tuto dobu: 4:45, 4:54, 5:45, 5:54, 14:45, 14:54, 15:45, 15:54.

Když už foton máme chycený, musíme se k němu chovat velmi něžně, protože ty potvůrky docela koušou a kopou. Musíme se s ním nejdříve duchovně spojit a omluvit se mu že jsme ho chytili. Dále mu poděkujeme, že nás poctil svou návštěvou a zeptáme se ho a poprosíme ho, jestli by se s námi nemohl skamarádit.

Když odmítne, pustíme ho na svobodu, když přijme, naše přátelství máme vyhráno. Muže se vám stát, že vám foton přivede svoje kamarády fotony a to je fakt děsná sranda.

Mě se podařilo skupinku letících fotonů vyfotit (viz foto). Podle jejich fotografie poznáte, že jen foton dokáže kopnutím dvakrát zabít zlo.

Letící fotony, alias Chuck Norris prostoupil už i sluncem

A když se jim podíváte do očí a do jejich tváře (stačí jejich foto) přenesou na vás tu duchovní pozitivní energii. Pozor na jednu věc! Fotony jsou velmi čiperné v rozmnožování. Ačkoliv jsem je dokonale prozkoumal, nezjistil jsem, jak se vlastně rozmnožují. Mám jednu teorii, že způsob jejich reprodukce je astrální mitóza. Fotony se živí naší duchovní pozitivní energii. Energii námi jim dodanou nám vracejí až 545krát. Ale pozor nesmíme je moc překrmovat, výše v článku jsem uved,l že když se vykrmí, mohou vážit i několik tun.

Technický problém č 4 se zabývá tím, jestli se lze koukáním do sluníčka najíst. Já říkám, že to lze a je to velice výživné. Já to však nedělám proto, že koukáním do sluníčka vlastně pojídáte fotony a já se s nimi kamarádím. Jak by vám asi bylo, kdyby vás někdo nutil sníst vaše mazlíčky (pejsky nebo morčata J)? Tak jako existují různé světové organizace na ochranu psů, koček nebo morčat, tak já dnešním dnem zakládám organizaci na ochranu fotonů a zákazu jejich pojídání. (World Society for the Protection of photons and guinea pigs)

S pozdravem Michael

Kam dál:

• Dřívější Michaelovy články najdete zde: 1: Objev ponožkožrouta / 2. Temní a světlí, aneb jak se Míša narodil sám sobě

• Zobrazit rubriku ,,Příspěvky čtenářů“

• Máte rádi stránky Aluška.org? Doporučte je svým známým: https://aluska.org/

Vaše dotazy směřujte do e-mailu◄

Komentáře

Ikona diskutujiciho Riliaf 2011-05-11 06:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak takovéhle vysvětlení bych teda opravdu nečekal. Omlouvám se za spoiler ale ten Chuck Norris je fakt výborný "…může dvakrát zabít zlo…." :D :D

Ikona diskutujiciho daveee 2011-05-11 06:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrej fantas-magóris, jen tak dál a za chvíli se tu budeme bavit o teorii strun :D

Ikona diskutujiciho Alien 2011-05-11 08:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je tak dál, Míšo! :-) takhle jsem se hned po ránu nenasmála… :D

Ikona diskutujiciho Petr H 2011-05-11 08:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vážený pane Michaeli, vaše výzkumy jsou skutečně na velmi vysoké vědecké úrovni, proč jste vlastně ještě nebyl nominován na Nobelovu cenu, to fakt nechápu. Nejvyšší čas to napravit :-)

Ikona diskutujiciho Bo 2011-05-11 08:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Lenka 2011-05-11 09:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je síla, hahaha, Šimek s Grossmanem by pukli závistí, kdyby tohle viděli

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2011-05-11 09:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten člověk je úžasný, tleskám.

Ikona diskutujiciho Fluffi 2011-05-11 10:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Perfektní. :D :D Úžasná "fantazie". 🙂

Ikona diskutujiciho lila 2011-05-11 10:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mrkni na www.poznavat.cz a staň se fanouškem na FB…díky moc :-)

Ikona diskutujiciho Alien 2011-05-11 10:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"když jsem je převlíkal do astrálních šatiček a česal jsem jim jejich jemnohmotné zlaté vlásky malým zlatým jemnohmotným hřebínkem. Byla to nádhera, s láskou vzpomínám na své dětství.

Ikona diskutujiciho Pišta 2011-05-11 11:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Najväčšia sranda na tento srande je, že na srandách je veľa pravdy.

Ikona diskutujiciho Danoslav 2011-05-11 12:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Oceňujem originálny spôsob, jak rozoznať Slnko od Mesiaca. Ja som celý život žil v omyle a myslel som si, že Slnko je tá žltá guľa, čo nás hreje, preto je konštruktívne. No to som ešte nevedel, že z neho bolia oči. Takže ďakujem za odhalenie pravdy, ktorú nám ilumoši a bilderbergovci (u nás hlavne Švarcenberg a Mikloš) dlhé roky skrývali.

Ikona diskutujiciho Kuku 2011-05-11 13:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže Alue nás celou tu dobu klame???

Ikona diskutujiciho Musatice 2011-05-11 14:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nic proti,moc to neznám,ale co je to ten foton?

Ikona diskutujiciho daveee 2011-05-11 15:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ze slunce se k nám přes elektromagnetické pole země dostávají fotony světla, které my vnímáme….Prostě když máš 1000fotonů, máš světlo :D

Ikona diskutujiciho Babe 2011-05-11 16:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

dnes mi to už připadlo o hodně slabší

Ikona diskutujiciho Michael 2011-05-11 16:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško 🙂 pro mě to bude čest když dostanu takový majijinkatý lostomilý vlastni kouteček:) "Michaelovi objevy" pod rubrikou příspěvky čtenářů. Když napíši článek co je myšlen vážně chtěl bych ho taky pod "Michaelovi objevy".

Ikona diskutujiciho Alien 2011-05-11 16:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: mě právě vůbec! :-)

Ikona diskutujiciho Jindra 2011-05-11 20:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Jelikož Alue umí dobře češtinu, tak ti takovou rubriku nemůže dát :-)

Ikona diskutujiciho Michael 2011-05-11 20:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]:Oprava: Michaelovy objevy XD. Sem se překlikl

Ikona diskutujiciho Alue 2011-05-11 21:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Fajn, platí. Hned jak to bude možné, články přepracuji, přepíšu čísla kuriozitek a vyrobím ti kouteček.

Ikona diskutujiciho Musatice 2011-05-11 23:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]::Už chápu,děkuju.

Ikona diskutujiciho Auri 2011-05-13 09:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ted uz je to oficialni, Michael je genius!!! =D fotony s tvari Chucka Norrise a astralni mitoza – to je zabijak =D =D =D

Ikona diskutujiciho Odi 2011-05-13 16:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Asi ano, jen doplním pro představu: obrázku jsem si při čtení všimla jenom letmo, no, spíš nevšimla, že je tam kdesi použit něčí obličej, obličej známého herce, jsem postřehla až teď, dodatečná omluva Michalovi

Ikona diskutujiciho Lady Hestia 2011-06-03 15:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

úú [21]: myslím, že by si vážně zasloužil nějaký ten malý kouteček. jojo Aluško anděl mi říká, že nebudeme litovat :D

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek