2. Michaelovy objevy: Temní a světlí

5.4.2011 v Čtenáři 33

Jistě si stálý čtenář bez potíží vzpomene na komický příběh, který vyšel v příspěvcích čtenářů jako Mýtický Ponožkožrout. Vaše veselé nadšení pravděpodobně způsobilo, že tentýž autor vyplodil povídku novou, tentokrát galaktickou. Její dva díly jsem spojila (kvůli délce) do jednoho článku a pevně věřím, že se mezi vámi najdou právě ti, co se tomu zasmáli minule a zasmějí se i dnes. Chválu směle projevujte do komentářů.

* Toto je pokračování, pokud jste nečetli, radila bych vám vrátit se SEM.

Varování pro nezasvěcené: Tento článek není myšlen vážně, v případě absence smyslu pro humor, nebo vlastnictví implantovaného kardiostimulátoru, číst nedoporučuji.

Temní a světlí

Ahoj Krásná Aluško!

Zde je volné pokračovaní mého skutečného příběhu o tom legendárním tvorovi, který se vylíhnul v mé pračce.

Ze začátku jsem si myslel, že po duševním spojení s tím tvorem a po zjištění jeho vznešeného původu, který sahá až do starověké bájné civilizace, jménem Atlantida končí můj příběh, avšak záhy jsem zjistil že vše je jen malá špička ledovce. A že nic není takové jak se zdá a člověk se musí naučit číst mezi řádky a číst různá supertajná supervesmírná(pravotočivá) superznamení.

Začalo to zcela nevinně.

Jednoho krásného večera jsem sem přišel domů z práce a byl jsem tak znaven že jsem se velice těšil na spánek pracujících.

Když jsem ulehl na své lože a chtěl jsem si před spaním ze svého prstu sundat prsten atlantů, najednou jsem cítil jak mě něco neviditelného nebo někdo pohladil po zádech a v hlavě jsem uslyšel líbezný andělský hlas který mi říkal:

” Michaeli, Michaeli XDD nesundávej si ten prsten před spaním. Osud celého vesmíru je ve tvých rukách a ve tvé pračce.”

Najednou jsem ucítil nějaký obrovský elektrický výboj, který mě okamžitě uspal.

Můj spánek nebyl spánkem spravedlivým. Můj spánek byl obrovskou noční můrou. Všude kolem mě byla temnota a cítil jsem, že mě pronásleduje obrovské zlo.

To zlo mě už nepronásledovalo… Bylo totiž všude kolem mě a začalo se zhmotňovat a rozprostírat do nekonečna.

Bušilo mě srdce a já se snažil probudit, ale nemohl jsem pohnout končetinami, tedy mým fyzickým tělem. Už jsem si myslel že je to má poslední chvilka, ale pak se objevilo něco nebo někdo, bylo to takové bíle a světlé a byl to pravý opak toho co mě chtělo pohltit.

Ty dvě věci nebo bytosti začali spolu bojovat souboj byl velice vyrovnaný a já se mezitím probudil.

Druhý den jsem na všechno úplně zapomněl, protože jsem měl mnoho práce. Avšak stejná situace se opakovala každý den.

Proto jsem se rozhodl poradit duchovně se s oním legendárním tvorem jehož sídlo je v mé pračce. Začal jsem tedy meditovat abych se s ním spojil. Jakmile jsem se dostal do meditačního spánku uslyšel jsem v hlavě hlas, který byl stejný, jako když jsem spal první noc s tím prstenem.

Uslyšel jsem: ” Nedal jsi mi měsíc k jídlu žádné ponožky a kvůli tomu ztrácím svou kouzelnou moc musíš mě jí pomoct vrátit. Když se to dozvědí “temní” vesmírná rovnováha bude porušena.”

Zeptal jsem se ho: “Kdo jsou ti temní? a jak ti mám vrátit tvou moc?”

Tvor mi odpověděl: “Michaeli, Michaeli k navrácení mé moci už nepotřebuji žádné tvé ponožky, i když je pravda že mají blahodárný účinek na mou pleť ( viz foto z 1. článku). K navrácení mé moci musíš poznat svůj původ a tajemství tvého rodu a musíš taky vědět že jsem si tě nevybral náhodou. A naše rody se již znají od počátku času. A co se týče těch temných pravé jméno temných je………”,,Nééé,Néééé” mě v celým tělem projela ostrá bolest. ,,Ano pochopil jsi to dobře na vyslovení, napsání, přečtení nebo obyčejný poslech jejich jména ještě nejsi připraven. Připraven budeš, až zjistíš tajemství svého původu. Pak potom jejich jméno nebude obdařeno kouzelnou mocí, jako tomu bylo doposud.”

Zeptal jsem se tedy napotřetí: “A jak mám zjistit svůj původ?”

Moudrý tvor mi odpověděl: ” Musíš najít poooagrrrr……” Moudrý tvor vysílením omdlel, protože vyčerpal veškerou svou kouzelnou moc.

Začal jsem tedy pátrat po svém původu.

S hledáním mi pomáhala moje známá, která je reinkarnovaná víla z vesmíru. Prošel jsem snad všechny knihovny a surfoval jsem na internetu dlouho do noci několik měsíců. Byla to práce velmi náročná. Ale nakonec se mi z nasbíraných střípek informací to podařilo. Možná vám to bude divné a obehrané ale trvalo mě to 545 dnů. To číslo mě totiž všude pronásleduje. 🙂

Zjistil jsem o svém původu toto:

Pocházím z jednoho velmi starého rodu strážců vesmíru. Neustále se rodím a umírám. Narodil sem se sám ze sebe a sám sobě, jinak řečeno porodil jsem sám sebe. Jsem totiž svou matkou otcem, synem, bratrancem a babičkou a tetou.

Měl jsem šťastné dětství. Byl jsem sobě zlobivé dítě a sobě přísný rodič. Když mi bylo 5.45 roků moji rodiče (tedy já sám sobě) mi vymazali paměť aby mě uchránili před temnými.

Nyní po zjištění mého původu se můj duchovní přítel (ponožkožrout z prvního dílu) začal rychle uzdravovat a získal spět svou moc. Ve vesmíru opět nastala rovnováha a byl zachráněn.

Ještě bych chtěl podat vysvětlení o temných a světlých. Kdysi od počátku vesmíru to byl jeden druh. Potom vlivem evoluce se od sebe oddělili a vznikly dvě samostatné vývojové linie, které spolu neustále bojují. Právě on můj duchovní přítel patří mezi ty světlé ochránce vesmíru. A kdo jsou ti temní? Jsou to nebezpeční požírači planet a ničitelé světů tzv. Galaktičtí křečci, kteří se umí proměňovat v morčata. Při svém astrálním cestování vesmírem jsem jednoho vyfotil jak požírá planetu podobné zemi (i ten kontinent vypadá jak Amerika).

Viz.: přiložená fotografie

Já jako strážce mam udržovat rovnováhu mezi temnými a světlými tedy mezi dobrem a zlem.

Nyní vám podám vysvětlení jak se ty dvě vývojové linie těch dvou druhů od sebe oddělili. Řešení je jednoduché a prosté.

Kdo má doma pejska (nebo morče 🙂 ) tak jsem si všiml, že se někdy honí za svým ocáskem pořád dokolečka. Když se točí pravotočivě, nabírá tu pozitivní konstruktivní dobrou energii. A když se točí levotočivě tak nabírá tu špatnou negativní destruktivní energii. Tak nějak se od sebe odtrhly 2 vývojové linie. Proto bych rád požádal majitelé pejsků (nebo morčat 🙂), aby dávali pozor na své miláčky a sledovali kterým směrem běhají za svými ocásky. Mohlo by se totiž celkem snadno stát že se z nich vyvinou požírači planet, nebo ochránci vesmíru.

PS: možná někdy vyjde 3. volné vtipné (nebo trapné) pokračovaní s názvem mé vidění světa

* Pozn. Alue: Až na to, že morče nemá ocásek, takže se nemá za čím honit 😀

napsal Michael

Komentáře

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2011-04-05 07:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak z tohohle budu žít minimálně další týden :D :D :D

Ikona diskutujiciho Auri 2011-04-05 07:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Paradni!!! =D a ta fotka z astralniho cestovani =D =D ….to jsem se tak jednou po ranu zas malem zadusila smichy, dekuji =D

Ikona diskutujiciho Nasgol 2011-04-05 09:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je morče?? :oD

Ikona diskutujiciho Farah 2011-04-05 09:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:DDDDDDDDDD

Ikona diskutujiciho Katrin 2011-04-05 10:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tenhle autor je mi sympatický :D

Ikona diskutujiciho churli 2011-04-05 12:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Osud celého vesmíru je ve tvých rukách a ve tvé pračce.

Ikona diskutujiciho kamienky 2011-04-05 13:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Cí to je až neskutočné, čo si ľudia dokážu vymyslieť, normálne, neverím, že to je naozaj napísané 🙂

Ikona diskutujiciho Gája 2011-04-05 13:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Měla jsem tuhle sen… Na temném nebi, v obrovské výšce bojovalo mezi sebou mnoho letadel. Na to, že byla tma, letadla byla vidět a byla skvěle rozeznatelná ve všech svých bojových manévrech. Občas nebe rozsvítil ohnivý záblesk toho, které to schytalo. Já, pozorovatel ze země, jsem cítila nestkutečný strach. Otázky co s námi bude, co bude s touto planetou pálily jak oheň. Najednou jsem si všimla, že mezi bojujícími letadly se sem tam mihne UFO. Strach vystřídala radost a víra, že nás v tom ufíci nenechají, že vlastně střeží naší planetu a že jí nenechají zaniknout. Jedno UFO řídil pilot, kterému jsem jasně viděla do tváře. Teď už vím, že to byl Pračkátor. To jsem si ujasnila dnes, po přečtení článku a shlédnutí fotografie. Přátelé, už se nebojím….už ne!

Ikona diskutujiciho Barulinka 2011-04-05 13:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejsem si úplně jistá ,ale myslím ,že jsem na pár minut smíchy omdlela XD ……. Osud celého vesmíru je ve tvých rukách a ve tvé pračce. ….. To prostě nejde :D …. já jen doufám ,že bude další pokračování jo a na psa dám pozor ,ale na morčáka snad nemusím :D

Ikona diskutujiciho Soutěž! 2011-04-05 14:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den,

Ikona diskutujiciho Clarté 2011-04-05 14:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tak to je dobrý! :))))

Ikona diskutujiciho Dragomira 2011-04-05 15:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Úžasné, autorovi zdar :o)

Ikona diskutujiciho myshoolka 2011-04-05 15:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

… Škoda, že to nevyšlo na apríla… 🙂

Ikona diskutujiciho Verča 2011-04-05 15:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:-D Dobrý, i když ten první díl mě pobavil víc.

Ikona diskutujiciho Ivuš 2011-04-05 16:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Príma… Humor je kořením života a pisatel má talent

Ikona diskutujiciho Rajka 2011-04-05 16:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Michael dal po mesiaci prat ponozky. Vtom zacul vykrik Prackatora: ,,…a predsa sa tociiiii…"

Ikona diskutujiciho Patts 2011-04-05 17:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:D:D:D:D

Ikona diskutujiciho Barbora Sejrková 2011-04-05 17:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hustý :D

Ikona diskutujiciho Ordi 2011-04-05 18:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:D :D Tak tohle je fakt mazec :D Morče a ocásek? Kde ten člověk žije? :D Nejlepší je:

Ikona diskutujiciho Alue 2011-04-05 18:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Bóže, to mě rozsekalo :D

Ikona diskutujiciho Michael 2011-04-05 18:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue na té fotce z mých astrálních cest má morče modrý ocásek nevidíš? :D

Ikona diskutujiciho Kirael 2011-04-05 19:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to si zabil! :D

Ikona diskutujiciho gretka 2011-04-05 20:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

fakt vtipny aspon sem se zasmala chtelo by to jeste naky pokracovani

Ikona diskutujiciho Aida 2011-04-06 21:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jéé :)) morčátko v kostýmu XD    Musím zkontrolovat, jestli to moje taky není vesmírný žrout planet. No jasně :D už vim kam mi zmizel ten glóbus … asi měl hlad XD

Ikona diskutujiciho bo 2011-04-07 10:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Michaeli Michaeli … si fasa,

Ikona diskutujiciho Ordi 2011-04-07 16:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No… Mě tak napadá… Jak vůbec ten kluk nebo chlap ví, že mu mizí levé ponožky? Jako já nevim, ale většina (všichni) lidí nepozná, kteá ponožka je levá a která pravá. Možná tak po dvou dnech neustálého nošení, kdy se tam palce vytlačí, ale při praní se to zase srazí a nepozná se to…

Ikona diskutujiciho Berenika 2011-04-07 18:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Súhlasím s tebou, ale musím priznať, miestami som sa smiala. :-D

Ikona diskutujiciho A. K. 2011-04-07 20:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tohle mě dostalo :D

Ikona diskutujiciho Iv 2011-04-09 09:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tomu se říká postřeh a smysl pro detail, můj obdiv… Vzkaz na obrázku jsem pochopitelně přehlédla, že jde o konkrétní písmena, jsem nepostřehla. Jde ovšem spíš o to, jestli je tam našla a přečetla si hlavně Aluška??? (Mimochodem přidávám se ke vzkazu pro Alue od autora  - So do I)

Ikona diskutujiciho Lady Hestia 2011-04-09 13:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jó tyhle stránky si teda úžívají!! :D

Ikona diskutujiciho Alue 2011-04-09 14:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Já to poznám, která patří na levou a která na pravou… holt je nesmíš prohazovat  a on ten palec zůstane na jedné straně.

Ikona diskutujiciho Iv 2011-04-10 08:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Zašifrovaný vzkaz na fotografii morčete (I love you Alue) vystřídalo po včerejšku jen jakési "Křup a Mlask". Můžu poprosit autora článku nebo tebe o pár slov k této změně? Počítačové grafice nerozumím, proto ani nevím, komu z vás dvou mám tento dotaz odresovat. Ale odpovídala jsi mně i ostatním už na mnohem zbytečnější maily, dík za případnou reakci a zdravím a těším se na pokračování příběhu

Ikona diskutujiciho Jindra 2011-04-10 22:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: Taky mi to vrtalo hlavou, kdosi psal vlevo dole, ale tam není nic, oči jsem si mohl vykoukat. Je to vpravo a to nahoře i dole stejný nápis.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek