10 Úžasných fotografií, na kterých se údajně zjevili andělé

24.11.2018 v Záhady 6
Jsou tyto fotky skutečná zjevení, znamení na obloze, nebo jen fantazie autorů? Názor si můžete udělat sami, bezesporu jsou to velice zajímavé snímky, které dráždí fantazii diváka…

1. Anděl v jeskyni

Podle slov autora byla fotografie pořízena v jeskyni v Hondurasu na obyčejný foťák v telefonu a na místě kde anděl stojí, žádné osvětlení nebylo. Může to být strážný anděl, nebo místní ochranná bytost žijící ve skalách?

2. Anděl v polární záři

Toto bylo vyfoceno v severní Kanadě. Polární záře měla tvar andělské bytosti

3. Anděl z Georgie

Tuto fotografii nedávno nasdílel policejní důstojník v Georgii a sklidil za to velký mediální zájem. Postavu zachytila kamera s nočním viděním v místním lese.

4. Andělé u autonehody

Dva andělé zachránili člověka, na kterého spadla náprava z náklaďáku.

5. Zlatý anděl

Autorka k fotografii napsala, že se jen snažila pro svoji mámu vyfotit čerstvě vymalovanou zeď ve svém domě. Je to severní strana domu a na místě kde se objevila postava, žádné osvětlení nebylo. Žena věří, že jí bůh poslal anděly, aby ji chránili.

6. Anděl v kostele

Je to snímek z videozáznamu, na kterém se za zpívající holčičkou v kostele objevila zářivá postava s křídly.

7. Anděl v nemocnici

Velmi známá fotografie. V roce 2012 v nemocnici umírala čtrnáctiletá dívenka Chelsea Banton na plicní pneumonii. Byla dlouhodobě nemocná a měla mnoho jiných zdravotních potíží. Její máma Coleen byla v tu chvíli u ní a čekala, až naposledy vydechne. V tu chvíli zaznamenala bezpečnostní kamera na chodbě toto světlo, o kterém se svědci domnívají, že musel být anděl strážný. Do hodiny se k překvapení všech Chelsea začala zlepšovat a uzdravila se, v co už nikdo ani nedoufal.

8. Anděl nad postelí

Snímek nasdílel jeden z uživatelů Pinterestu, zachycuje záhadné světlo nad člověkem, který zrovna spí v posteli.

9. Anděl u dítěte

Rodiče tohoto dítěte fotku nasdíleli s komentářem, že se domnívají, že zachytili jeho strážného anděla.

10. Zimní andělé

Tyto fotografie andělů byly zachyceny v Řecku. Zvláštní však je, že fotografie má několik verzí a je otázka, jestli to bylo foceno hned po sobě, nebo jde o fotomontáž.
© Alue K. Loskotová, www.aluška.org 2018

Komentáře

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2018-11-24 01:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To jsou nádherné fotografie….

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-11-24 06:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skrze některé fotografie se dá perfektně napojit. Úplně mám husinu(cítila jsem svého, jak mě hladí). Tohle jsou nádherné bytosti, toho svého neskrývaně miluji. Přesně tak, jak bych si je představovala! Zářivé světlo, lehký náznak hlavy, občas úsměvu, občas křídel, někdy jako kdyby zvednutých rukou a na nich velké visící rukávy, takové hodně volné. Když si vezmu, co všechno o mně vědí a co všechno už jsem s nimi probírala… jej. Vždycky jen vidím ten krásný milý chápavý úsměv, něco jako velmi milující a chápavý rodič – vy si na něco stěžujete, vidíte to jako véééélikou překážku a on se jen usmívá a zcela chápe a umí se vžít, ač on už třeba dávno ví, že vše dopadne dobře či prostě jak to dopadne a že to vlastně žádná překážka není:) ale chápe to, jak to nyní máte uspořádané v hlavě a proč. to je prostě nádherné.

Ikona diskutujiciho verča 2018-11-24 14:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tyjo to je nádhera! obzvlášť ta první:-)

Ikona diskutujiciho .lak 2018-11-27 00:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho RaM 2019-04-30 12:03:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta fotografie z Řecka? Na Řecko docela dost sněhu…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek