100. Dotazník

15.7.2014 v Čtenáři 49

100. Dotazník
Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!
Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Nevieš mi prosímťa vysvetliť , prečo sú niektorý ľudia sprostý ? Ja viem , že by sa ľudia nemali posudzovať , ale oni si asi neuvedomujú , že sú aj horšie veci v živote , ako ich sebectvo…
To se zeptej jich, proč dělají to co dělají. Rozumnou odpověď určitě nedostaneš, protože o tom přece tento systém je, k tomu nás převychovává odmalička.

2. Pročítala jsem si nějaké tvé starší dotazníky. snažila jsem se spojit se svými anděli/andělem. Nic jsem neviděla, ale měla jsem pocit, že u mě jsou. Tak začalo mé automatické psaní. U tebe jsem našla důvod proč je zřejmě nevidím. Jsem pokřtěná. Mohu se toho nějak zbavit? Sestra je už viděla a pokřtěná není. Nebo je to něčím jiným? 🙂
Křest na to určitě vliv má, ale sám o sobě o tom většinou nerozhoduje, vždy je důvodů víc. Odblokovat to jde, ale tohle nepatří na internet, a na dálku to nejde, musí se osobně.

3. Prosimte zajimalo by me co je pravdu na tom ze jsou ozonove diry,ze usime pred slunecnim zarenim chranit jinak budememe mit rakovinu kuze, a jestli je vubec bezpecne pouzivat opalovaci kremy. Predem moc dekuji za odpoved 🙂
Na to jsem odpovídala v dotazníku číslo 98 a psala jsem o tom speciálně článek v roce 2010. Doporučuji přečíst:

98. Dotazník (otázka 14)

,,Proč nepoužívat opalovací krémy / Čím se v tom případě natírat“


4. Existujú ešte nejaký další padlí anjeli okrem tých 6?
Ne, je jich 6.

5. Jakto že sú tí 6 čierny anieli vyobrazený práve v českom kostole v Křtinách?
Někde musí lidem ukázat pravdu. Ale slyšela jsem, že se to rozkřiklo a nechali je nově přemalovat.

6. Je obžerstvo hriech?
Je to psychický problém. Hřích neexistuje, to si pleteš s náboženskou propagandou.

7. Existuje podle tebe peklo? A jestli ano, tak kolik lidí končí v pekle? Je to 50 na 50 (půlka do nebe, půlka do pekla), nebo v pekle končí jenom ta největší spodina např. 1%, nebo peklo neexistuje a vytvořila ho jenom církev, aby strašila lidi a vybírala odpustky?
V pekle se v současné době nachází globální dění celé této planety. Strašení lidí posmrtným životem v kotlíku je vymývání mozků. Autentické nepříjemné zážitky během NDE jsou jen projekcí dané osoby, protože při opuštění těla se nachází v astrálním světě. A tam – jak známo – se jakákoliv myšlenka či rezonance stává okamžitě skutečnou.

8. Alue fabíš si vlasy na blond?
Už ne.

9. Jak je to se zakazem starych zarovek? Nemuzou ty nove, urcene EU, treba vyzarovat neco, co nam skodi nebo nas ovlada?
Staré žárovny byly zakázány schválně, protože nové ,,úsporné“ nejenom že více žerou, rychleji kazí člověku zrak, ale navíc uvolňují do prostoru rtuť. A ta – jak je známo – je vysoce toxická pro mozek a celé tělo.

10. Dá se koupit záchod, který splachuje doleva?
Copak prodávám záchody? 🙂

11. Jo a ještě jestli se dá koupit pračka, která pere doprava?
Všechny pračky perou na obě strany. Sedni si k bubnu a sleduj…

12. Poznávají tě lidi na ulici?
Občas ano, ale naštěstí mají málokdy odvahu mě oslovit přímo. Většinou stihnou říct moje jméno a dál nic, nebo se mezitím vypařím já. Nemám žádnou sociální fobii, ale zkrátka jednak vůbec nevím, kdo ten člověk je (taky to fanoušek být nemusí) a za druhé se mi to ne vždy časově hodí. V takových případech jsem trochu plachá a radši mizím z dosahu.
Párkrát se ale stalo, že mě oslovil někdo příjemný na ideálním místě a byl čas, takže jsme si hezky popovídali, to zase ne že ne. Ale je to spíš ojedinělé a méně opatrná jsem přirozeně u žen. V případě mužů mi ale skoro automaticky svítí v hlavě alarm… Inu, zkušenosti. Se ženami špatné zkušenosti skoro nemám.

13. Jak přežít noční směnu,když nemůžeš před tim spát.Páč máš nervy z toho, že máš celej týden noční?
Změnit práci a na noční směnu se vykašlat.

14. Tiskem také proběhlo, že návrh zákona počítá s brannou povinností i pro ženy od 18 do 30 let. Pokud tuto zhovadilost vláda schválí, můj dotaz zní: Jak se vyhneš povinné vojenské službě? 🙂
Já se toho v podstatě bát nemusím. Zaprvé mám obě nohy ploché a prokazatelně bolesti z plochých nohou mám. Zadruhé jsem podle měřítek dnešní společnosti na hlavu (že vidím víly a povídám si s nimi asi samo o sobě stačí), takže by stačilo trochu promluvit o mém světonázoru a dále o svém postoji proti tomuto systému, politice a válkám. Případně se nechám zapsat jako Svědek Jehovův, ti dle nakázání své víry nesmí v ruce držet zbraň.
Svěřit mi později v případném teoretickém válečném konfliktu zbraň, by bylo zbytečné, protože než někoho zastřelit, to se raději nechám zastřelit sama. Navíc by to bylo kontraproduktivní, protože bych systematicky buď podrývala morálku mužstva, nebo bych dezertovala rovnou, pokud by se to dalo. Nechat se zbytečně zabít taky není úplně můj styl. Tihle civilisti by asi stejně byli v první linii jako nárazník.
V případě že by po mně stát opravdu chtěl (ale tohle už považuji za sci-fi), abych šla povinně na nějaké jeho podělané delší cvičení, najmu právníka, sepíšu dopis a budu žádat, ať za mě po dobu toho cvičení stát platí daně a obstará kočku. – Já mám závazky a podnikám, nemůžu se prostě sebrat a jít někde šaškovat s granáty a kulometem. Když to po mě chce, tak ať mi to hezky zaplatí. Včetně samozřejmě ušlého zisku, protože kdo za mě asi tak povede e-shop? tuZemák těžko. Pokud bych měla kvůli něčemu takovému položit na několik měsíců svoji práci a dát pryč svoji kočku, tak to absolutně nepřichází v úvahu. K volbám také nechodím, moje volba to tudíž nebyla. A bránit rozkradený stát a rozprodané cizí fabriky nedává smysl nikomu. Moje generace je v tomto podle ohlasů jednomyslná a všechny zavřít nemůžou, tak velké věznice nemáme. Není tu co bránit a budovat obrannou armádu pro takto malinký stát je blbost, spíš bychom si měli vykopat hlubší sklepy.
Stejně si ale nemyslím, že by to v reálu zašlo takto daleko. Reálnější mi přijde verze, kdy armáda obejde všechny nezaměstnané studenty, co sotva vylezli školy a brigádničí. (Případně prostě obejde lidi bez práce) Naláká je na plat, navykládá hory doly, a z nich udělá vojáky. My pracující těžko někam půjdeme. Taky chci vidět, co by dělali s mými kamarádkami, co mají třeba ve 24 už děti. Kojící maminku asi těžko odvedou… 🙂
Navíc na povinné cvičení takto velké části obyvatelstva určitě nejsou peníze, ani prostory, ani vybavení. Nemyslím si tudíž, že jde o reálný problém.

15. Aká je tvoja najobľúbenejšia bylinka z prírody, z ktorej si najradšej varíš čaj?
Bezinky, lípa, meduňka… je jich víc.

16. Ještě jedna otázka, bude ještě někdy Alušpacír?
Těžko říct, chtěla jsem s nimi letos skutečně začít, ale vůbec se mi do toho nechce, protože všichni moji stálí kámoši, co drželi basu, jsou na léto rozjetí po světě a s ohledem na to, kolik toho přes týden mám, netoužím ještě o víkendech něco organizovat. Naopak hledám soukromí a klid. Změnily se mi asi preference. Ale neříkám ,,už nikdy nic nebude“, protože to určitě není pravda. Jen konstatuji aktuální stav věcí.

17. Je tetování hodně špatné? I když je velice malé? třeba 5 na 5 cm.
Podle toho, co tam máš namalované, ale spíš mě znepokojuje složení těch chemických barev, které se na to používají. Navíc většinou přijde onen klasický problém: ,,Za 20 let se mi to už omrzelo, a co teď s tím?“

18. Prosím, mohla by jsi někdy napsat, jak si čistíš játra od kamenů ty?
Svůj návod na internet nedám, neponesu zodpovědnost za případné špatné provedení. Když se něco udělá špatně, můžou nastat problémy… Proto koho to skutečně zajímá, literatura existuje a je o tom i na internetu. Není to nic nového, ani tajného.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho M.á.r.a. 2014-07-15 04:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky jsem přemýšlel co s tou vojnou, mám plochý nohy, astma a alergii. To asi stačí :D no ale i kdyby ne, přišel bych na "pohovor" začal bych něco nesouvisle blábolit o únosech do UFO a o tom že sem vtělený papež či nějakou jinou koninu bych si vymyslel, a myslím že by mě velice rádi pustili dom. Zkuste si pustit píseň od Daniela Landy – verbíři. A já přežívám noční směny tak že tam regulérně spím v části kde nikdo nechodí. Ale to si může asi dovolit jen securiťák nebo vedoucí pozice.

Ikona diskutujiciho M.á.r.a. 2014-07-15 05:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A děkuji za odpověď 🙂

Ikona diskutujiciho Luz 2014-07-15 08:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Uf, to jste mě vyděsili s tou vojnou, doufám, že toto se tu nikdy realizovat nebude. No než by na to došlo, já a manžel bychom už na to nejspíš byli staří (teď je nám 29 a 30), ale co chudáci mladší generace. A nevím, k čemu bych byla platná ve válce, jsou i jiná uplatnění než ta bojovná, ale v boji co se mnou, mám velmi špatný zrak a nijak moc dobrou kondici.

Ikona diskutujiciho Kuník 2014-07-15 10:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vojna je velice zajímavé téma. Najivně domnívajíc se, že v případě nutnosti se jí jde vyhnout hrou na blázna, případně právním sporem o kočku….se může velice záhy stát, že budeme stát tváří v tvář nepříteli. A pak začne zajímavá hra ega. Vystřelit nebo ne? Zachránit si život nebo se obětovat? A když obětovat, tak pak ve prospěch těch, kterým nevadí střílet? Nebo střílet po těch, kteří se nebojí obětovat? Výsledek by asi byl v mnoha případech odlišný od záměru 🙂

Ikona diskutujiciho Míra 2014-07-15 10:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue 🙂

Ikona diskutujiciho Raja 2014-07-15 11:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Každé léto jsem se šíleně spálila, když jsem první letní dny vyšla na sluníčko, ikdyž jsem se poctivě mazala krémem na opalování (silným). Letos jsem poprvé udělala změnu a zkusila se namazat olivovým olejem…a poprvé za svůj život jsem se nespálila :D :333 DOPORUČUJI!

Ikona diskutujiciho Luz 2014-07-15 11:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:  já jsem sem chodila, i když jsem žila ve Střední Americe, ale taky mi tady těch zemí připadá až nějak moc. Nebo používají Hide my ass či něco podobného. 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2014-07-15 12:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: To není ono, píše mi strašně moc čechů žijících v zahraničí a spousta těch zatečkovaných zemí dokonce vím kdo zhruba je. Navíc se tu občas vyskytují anglická slova, občas i texty a to taky tahá lidi odjinud.

Ikona diskutujiciho Karel Havlík 2014-07-15 12:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:.. Máro, ty kluku ušatá. Raději ze sebe před odvodní komisí nedělej cvoka, nebo se dostaneš do Bohnic. A jinak, ty píšeš že jsi securiťák a v noci spíš. No, já jsem vedoucí ostrahy a můžu ti říct, že bych byl radši, kdyby někteří hlídači radši spali, tak aspoň nic nepodělají. 🙂 A co hlídáš? Teda promiň, kde spáváš? :D

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-07-15 12:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

So zavedením brannej povinnosti súhlasím, dnešní rozmazlený zhýčkaný mladí ľudia by to potrebovali. Ono sa ani nejedná o klasickú vojnu ako to bolo kedysi, len nejaký krátky (asi trojmesačný) výcvik, nič drsňácké keď to má byť aj pre slečinky. Vojna môže nastať kedykoľvek a vojak-nevojak brániť sa budeme musieť všetci, či už proti nepriateľovi ako aj proti rabujúcim spoluobčanom. A tí čo budú mať aspoň základný výcvik majú väčšiu šancu na prežitie.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-07-15 12:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo je NDE ? (v siedmej odpovedi)

Ikona diskutujiciho Katrin 2014-07-15 12:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsem si četla otázku, že i žena by měla jít na vojnu, tak ve mně celkem slušně hrklo :D Je mi 16 a člověk nikdy neví, co ty idioty ve vedení popadne. Ale myslím si, že bych také zůstala doma- už odmala se příšerně bojim ran (a to počítám i to, když někdo práskne balonek) a vždy, když se otvírá šampus, tak se snažím nějak vytratit. A voják, který začne natahovat a klepat se jako ratlík po první ráně z pušky, asi moc k obraně státu neposlouží :D

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2014-07-15 14:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ha, mě naa vojno nedostanou. Přece jen jsem křehký člověk po operaci páteře. A idyby náhodou, tak se při menstruaci nakrmím ibalginama a pozvracím všem nohy. Pustí mě ještě rádi. A vlastně už se skoro  těším, až jim ty nohy budu moct doopravdy pozvracet. Bože, já jsem hajzl. :-)

Ikona diskutujiciho K. L. 2014-07-15 15:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„Moje generace je v tomto podle ohlasů jednomyslná a všechny zavřít nemůžou, tak velké věznice nemáme.“ Mně to hodně překvapuje, ale je mnoho lidí kolem 20 let, které jsou pro vojnu. A i dost holek, které říkají, že dnešním klukům by to prospělo, protože jsou moc zženštilí…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-07-15 21:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue teda čo by si robila keby nás napadli napríklad rusi? Čo robiť v takej situácii keď človek neni bojaschopný? Ty možno máš bezpečný úkryt so zásobami kde sa schováš ale čo máme robiť my? Vytvoriť si okolo seba ochranné energetické vajíčko, to asi stačiť nebude. Ak neexistujú hriechy (sú len náboženské výmysly), potom je zabíjanie vo vojne (pre obranu svojej vlasti/osoby) beztrestné?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-07-15 21:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Inak americký odborníci zostavili rebríček 35 najobávanejších armád sveta a češi sú na 30.mieste s počtom 4 914460 vojakov, 123 tankov a 109 stíhačiek. By ma zaujímalo kde v česku vzali tých takmer 5miliónov vojakov. Takže oni asi každého muža počítajú ako možného vojaka schopného boja.

Ikona diskutujiciho Kéšava 2014-07-15 23:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

14

Ikona diskutujiciho Kešava 2014-07-15 23:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázky:

Ikona diskutujiciho M.á.r.a 2014-07-16 06:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Spávám v jedné polorozdělané fabrice kde není co ukrást :D a potvrzuji že 70% sekuriťáku jsou totální paka, je to práce na které není co zkazit a přesto jsou tu lidi co to dovedou. Zase je ale trochu chápu, kdo normální by dělal za 50 Kč/ hod. Já za 3/4 roku neměl jedinej průser.

Ikona diskutujiciho M.á.r.a. 2014-07-16 06:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Šamponkům by to "prospělo", nicméně těm "holkám" taky jelikož se v dnešní době 85% "holek" chová otřesným způsobem.

Ikona diskutujiciho Michaela 2014-07-16 07:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ono k te vojne – mit stat, kvuli kteremu bych ten zivot i polozila, tak jsem jednoznacne pro. V izraeli je vojna povinna pro holky i kluky a ti mladi lide to berou jako prilezitost se osamostatnit, odpoutat se od rodicu a zacit zit vlastni zivot. Studovat se tam chodi az po vojne. Jsou na to hrdi a neslysela jsem, ze by si tam nekdo stezoval. Je to pro ne otazka preziti, nebot je na ne utoceno ze vsech stran.. Co se vojny u nad tyce, je to jeden velky nesmysl. Jsme v NATO, mame profesionalni vojaky, kteri stejne trajdaji vsude mozne. A takove ty argumenty ze jsou dnes muzi zzenstili – pokud to tem muzum takto vyhovuje, je to jejich volba, nemuzem ze slecinek nasilim delat "chlapy" proti jejich vuli. Je to pekna blbost. Maximalne jsem pro nejake povinne napriklad dvou az trimesicni branne cviceni kde se clovek nauci nejake zaklady sebeobrany, preziti, prvni pomoci a tak dale, proti tomu nic..

Ikona diskutujiciho Petal 2014-07-16 07:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojda Alue, zajímá mě, proč samice zvířat nemenstruují na rozdíl od lidí. Četla jsem, že ženská menstruace byla míněna pro zachování rodu, což mi připadá jako hloupost, protože se zachovala většina zvířecích druhů. Pak také že menstruace ženu vyčerpává a bere jí energii, kterou by mohla využít k něčemu jinému. Prý je možné menstruaci jako takovou zastavit nebo zpomalit, aniž by byla ohrožena plodnost. Jaký máš na to názor?

Ikona diskutujiciho Alue 2014-07-16 09:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Mariáne, to už řešíš třesky plesky, kdyby ryby nesr, nebyla by voda kalná. .. Prostě koniny.

Ikona diskutujiciho Dana 2014-07-16 12:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-07-16 17:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten vojenský výcvik by mohol vyzerať asi nejak takto  http://www.youtube.com/watch?app=desktop&persist_app=1&v=8lpBU2PsiXw

Ikona diskutujiciho Michaela 2014-07-16 18:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotaz – jak je mozne, ze elity dovolily aby film Matrix spatril svetlo sveta, kdyz je v nem v podstate vysvetlene jak dnesni svet funguje a jak jsme vsichni v otroctvi? Vcera jsem na ten film koukala a az jsem z toho mela husi kuzi jak moc se tento film zaklada na pravde.. Neni mi jasne jaktoze se dopustilo aby tento film opravdu vznikl.

Ikona diskutujiciho Alcatraz 2014-07-16 18:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Mě by to ale taky zajímalo, co si vybrat pokud opravdu nějaký konflikt bude a budou se povolávat zálohy? Když odmítneš povolávací rozkaz půjdeš do basy, když se necháš naverbovat budeš muset zabíjet nebo se nechat zabít, co jeden člověk na tom změní když se rozvine nějaký konflikt, a jak víme z minulosti, stačí malá akce, záminka + momentální krize ekonomická i morální a je to. Takhle v roce 1914 stačilo zabít Ferdinanda a už se projevily všechny problémy najednou a jak to dopadlo, prakticky všichni mladí museli proti své vůli narukovat a zabíjet nebo se nechát zabít, nebo se nechat zavřít a nebo se nechat rovnou zastřelit za dezerci. A co s tím měli společného? Taky nic. V takovém případě potom nemůže platit že člověk jednotlivec má svobodnou vůli, systém ho prostě donutí.

Ikona diskutujiciho Jirka 2014-07-16 19:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: On se radši ptá dopředu, protože ty třesky plesky nejsou tak daleko jak se zdá, a potom těžko poběží internet aby se tě mohl zeptat, totiž ti lidé co se ptají se snaží u Tebe najít nějakou útěchu, neměj jim to za zlé, dříve když se šlo do války mě děda vyprávěl že se šli před odvodem vyzpovídat, dostali rady od duchovních "co a jak" a celkovou útěchu.

Ikona diskutujiciho Fred 2014-07-16 19:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Kromě lidí menstruují také samice některých lidoopů – třeba šimpanzi, gorily a orangutani. Samice orangutana má podobný menstruační cyklus jako člověk – trvá 29 dní.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-07-16 19:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: No dobře, budeme se dál zamýšlet, ale beru to jako sci-fi úvahu:

Ikona diskutujiciho Alue 2014-07-16 19:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: Hledat útěchu u člověka, co válkám nerozumí a když se to stane, tak stejně s předstihem zdrhne, podle mě není dvakrát moudré :D – tím jako myslím sebe.

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2014-07-16 19:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím všechny, ohledně čištění jater (a střev a žaludku a dalších součástek) je velice dobrý zdroj zdravi-az.cz – jsou to stránky léčitele Jardy Zajíčka, který vychází z vlastních zkušeností a klasických čistících postupů. Jeho postupy mám osobně vyzkoušené a pokud se držíte návodu, není celkem nebezpečí, že byste si ublížili. Je dobré si taky přečíst fórum, jsou tam zkušenosti různých lidí a čověk si udělá lepší obrázek o tom, co je potřeba dodržet do puntíku, co může způsobit komplikace apod. Píšu to furt dokola, takže asi už fakt naposled :-)

Ikona diskutujiciho malé srdce 2014-07-16 20:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teda, páni… 100(stý) dotazník… Klobouk dole před Tebou děvče. Ani nemůžu tomu uvěřit, že je už stý… Tramtará, tramtará – dávám Ti kytičku, i když jen virtuální a malou nesmělou pusu na čelo, protože si to zcela jistě zasloužíš. Ať se Ti vždy daří, ve všem co děláš…

Ikona diskutujiciho Kešava 2014-07-16 20:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě by jsem se chtěl zeptat. Pokud neexistuje peklo, tak odkud se berou démoni a kde sídlí těch šest padlých andělů? V nebi? To asi těžko, že? Nebo v jiné temné části vesmírů a připadně jak ta část vypadá?

Ikona diskutujiciho colourfulworlds 2014-07-17 12:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce č. 9 – přijde mi to jako pěkná blbost, nějak jsem nepochopila, proč zakázali výrobu běžných žárovek (kromě toho, že mají být méně úsporné atd.), ale měla by to přece být každého vlastní volba, když už tak "propagují" tu demokracii :-). A navíc, nedávno jsem narazila na znepokojující tvrzení, o škodlivosti takových žárovek (že je v nich rtuť vím, když by se rozbily, rychle s tím pryč.) ale objevují se i názory, že už samotné používání není zrovna zdravé. Např. tento dokument, slovenský dabing:

Ikona diskutujiciho Vojta 2014-07-17 14:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, moc se mi líbí tvoje plánovaná rebélie, kdyby ses dostala do armády :D

Ikona diskutujiciho maya 2014-07-17 17:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jak  se přestat porovnávat s ostatními?

Ikona diskutujiciho Mára 2014-07-17 18:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja Ti taky moc gratuluji ke stému dotazníku 🙂 jsi šikulka.

Ikona diskutujiciho Mára 2014-07-17 18:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Protože oni musejí občas ukázat pravdu aby obešli zákony vesmíru. Nemůžou totiž lhat na 100% furt, musí dodržovat rovnováhu. Toť můj názor. Je to i jeden z důvodů proč je na 1dolarovce jejich znak. V podstatě máme pravdu před nosem ale ignorujeme jí, pro stromy nevidíme les…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-07-18 12:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]:  Pre mňa je MATRIX obyčajný sci-fi film. Alebo takto, pred nedávnom dávali na čt zasa horor MLHA , tak som si ho znovu pozrel. Dej spočíva v tom že ľudia ostanú uveznení v obchodnom dome a blíži sa na nich nejaká katastrofa. Je tam jedna veriaca fanatička a tá začne vykrikovať čosi o siedmych ranách siedmich anielov. Predtým som ten horor už pár krát videl a nikdy som si nevšimol, že je tam spomenutých tých 7anielov, až neskôr keď som sa dozvedel o tých padlých čiernych anieloch, až potom som zaregistroval tú, medzi rečov vyrieknutú informáciu o 7anieloch vo filme. I keď v skutočnosti je to 6 padlých anielov, tých 7 zobrali možno z biblie. Pointa je v tom, že KTO PRAVDU NEPOZNÁ, TEN JU NEuVIDÍ.

Ikona diskutujiciho Moniestrada 2014-07-20 10:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho mauka 2014-07-20 11:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Jana 2014-07-21 10:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, teraz som našla video, ktoré bolo odvysielané v jednej televízii a v ktorom sa spomína tretie oko. Napadlo ma, že by ťa to zaujalo a nielen teba.. Pekný deň 🙂

Ikona diskutujiciho *Pavli* 2014-07-21 14:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

dobrý dotazník ;o) :o)

Ikona diskutujiciho Mára 2014-07-22 04:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Film Chvíle poté prý ukazuje "pravdu" okolo transformace. Viděla jsi ho? Pokud ano je podle Tebe pravdivý nebo je to blbina?

Ikona diskutujiciho avenetas 2014-07-23 15:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

-> Jsi spíše baťůžkář nebo máš i nějakou kabelku, kterou nosíš ráda? A nebo máš velké kapsy, kam se ti všechno vejde? :D

Ikona diskutujiciho Amálka 2014-07-23 16:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:-D odpověď č. 14 mě fakt pobavila!

Ikona diskutujiciho Vojta 2014-08-10 01:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám dotaz ohledně aktuálního tématu.

Ikona diskutujiciho Kája 2014-12-31 11:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, prosimtě jak jsi přišla nato že úsporné žárovky žerou víc než klasické? Všichni ví že veškeré výbojky žerou mnohem míň než žárovka s vláknem. A že se z nich uvolňuje rtuť to je sice pravda, ale jenom když se rozbijí:) Jediné co by mohlo škodit zdraví je to, že nesvítí souvisle, ale blikají s frekvencí 50Hz, jako má elektrický proud.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek