102. Dotazník

24.8.2014 v Čtenáři 32

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!
Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Když astrálně cestují zároveň dva lidé, můžou si nějakým způsobem vyměnit těla? Nebo si duše nikdy nedokáže “sednout” do cizího těla?

Ne, toto není možné. Lidská duše je se svým tělem během života pevně propojena.

2. Jaký máš vztah k folklóru a proč?

Nemám žádný vztah.

3. Pomohlo by milovníkům techna, kdyby si ho překonvertovali do a’=432 Hz?

Destruktivní rezonance by se určitě o něco zmírnily, ale hlavní problém by to nevyřešilo. Nejlepší je, prostě se toho zbavit a přejít na něco jiného. Cokoliv je lepší než techno, hlavně se to týká žen.

4. Pokud má ve Vesmíru všechno jasně danou hodnotu, je výhodné mít co nejkonstruktivnější vkus, ale co když právě někdo považuje za “krásné” něco nepříliš konstruktivního?

To bohužel patří k překroucenému prostředí, ve kterém žijeme. Kdybychom žili celý život v růžové Jojo zahrádce, kde je všechno z čokolády, všichni se bezmezně milují, všichni mají všeho dostatek a nikdo nám nikdy nijak neublížil, nevznikla by vůbec potřeba poslouchat tvrdou hudbu, chodit v černé, mluvit sprostě, nebo něco podobného.

Jsme otrkaní, jsme (v porovnání s lidmi na jiných planetách) ,,zkažení”, jsme hrubí a tomu se přizpůsobuje náš vkus, protože jsme v tom vyrostli. Jsme tím obklopení…

Kdo by byl dneska absolutně nezkažený, čistý a naivní, NEPŘEŽIJE. Systém by ho semlel a lidi sežrali. Jen si uvědomte, jak trpí citlivé introvertní děti v kolektivech, než je život ,,opleská” a než se otrkají.

Jsem si jistá, že kdyby došlo k postupné změně kolektivního vědomí lidstva a našeho stylu života, všechny tyto tvrdé projevy chování, nebo vkusu by přirozeně vymizely, lidé by je prostě už nepotřebovali, už by je totiž vnitřně definovaly zcela jiné věci, tóny, a emoce. Takže nemá smysl proti tomu nějak bojovat. Patří to k dnešní době a k dnešním lidem. Když se změní lidé, změní se i jejich prostředí a s tím jejich vkus.


5. Co si myslíš o tetování? Jak moc je to škodlivé? Prý pak lidé už nemůžou darovat krev, takže to udělá něco s krví?

Nedoporučuji. Barvy v tetování jsou toxické, je to staromodní a nevkusné. Obrázek se po čase omrzí, je jedno jak moc krásný je, zavazí to na společenských akcích, člověk to musí schovávat a podle toho volit i oblečení. Navíc jakmile se člověk nějak viditelně potetuje, automaticky je společností někam zařazen – do ne příliš lichotivé škatule – a má větší problém najít si slušnou práci. Malinká vlaštovka na ruce neudělá skoro nic, ale taková lebka na rameni už je sakra velký průšvih. – A tím narážím i na neznalost symboliky, lidé si na sebe nechávají malovat různé krutopřísné obrázky, aniž by vůbec věděli, co tím na sebe přivolávají, že jim to vysává energii a ovlivňuje jejich mentalitu. Všichni ti hadi, draci, smrtky, apod. jsou kupodivu stále populární.

Nepříjemný pohled je i na dědu, co má na těle vybledné světle modré fleky od tetování, co mu dělali zamlada a co kdysi dávno možná mělo černou barvu… Když chceš nějaký pěkný obrázek, můžeš si ho nechat udělat hennou, za cca dva týdny stejně zmizí a ničemu překážet nebude.

6. Astrální svět je pouze o představách nebo je reálný? Nebo obojí?

Astrální svět je svět mezi hmotným a nehmotným světem. Je to přechod, kde se dimenze prolínají.

7. Několikrát se mi ve snu stalo že jsem věděla že spím ale žádný “agent” mě nevykopl ani jsem si ve většině případů nemohla dělat co jsem chtěla. Proč nemůžu ovládat některé sny? To je něco jako slabomyslnost?

Může mít vliv hloubka spánku, síla tvé myšlenky a také cvik.

8. Na webu i v knize píšeš, že lesy mají strážce, kterých se víly ptají, když si nevědí rady, ale proč se ptají, když mají přístup k morfogenetickým polím?

Přírodní bytosti spolu konzultují skoro vše. V podstatě dělávají porady, s tím že ty nejstarší a nevznešenější bytosti pomáhají těm mladším a méně zkušeným, které občas může potkat nečekaná situace. Existuje mezi nimi něco jako hierarchie, s tím že ne každá bytost má kompletní přístup úplně ke všem polím (podle toho, kde je úroveň jejího vědomí) a i když k těm svým potřebným přístup má vždy, stejně nezůstává oddělená od celku, ale neustále komunikuje se svým okolím. Díky tomu bytosti pracují v symbioze, jedna ví co dělá ta druhá a díky tomu v přírodě mohou vznikat překrásná harmonická místa s léčivou energií.

Ona ta ,,domluva” či ,,komunikace” vypadá mezi nimi úplně jinak, to není jako u lidí ve stylu: ,,Hej pepo, kam mám přišroubovat tu poličku a kde jsi dal hřebíky?” To se zkrátka musí vidět a zažít.

9. Všimla jsem si, že kdykoliv se zmiňuješ o tomáši marném, tak píšeš jeho jméno s malými počátečními písmeny (i on to tak asi píše), můžu se zeptat proč? Zeptala bych se nějak jeho, ale nevím zda-li mívá nějaké dotazníky jako ty, tak se ptám tebe.

On to tak chce, i to mnohokrát vysvětloval v minulosti lidem na svých přednáškách. Jelikož to není moje záležitost, ani moje poznatky, na internetu to vysvětlovat nebudu. Nevím, jestli by s tím souhlasil.

10. Ahoj Alue, zajímá mne téma homosexualita. Několikrát jsi se okrajově zmínila na webu a ne příliš lichotivě. Můžeš tomu, prosím, věnovat část dotazníku? Je to podle tebe naprosto nepřirozené a považuješ to za něco na způsob nemoci?

Už bych se k tomu radši dál moc podrobně nevyjadřovala, protože každý normální heterosexuál, co si dovolí hájit tradiční hodnoty a model rodiny, je hned ,,HOMOFOB”. A vadí mi ta propaganda, co se pořád všem cpe… Když máte cukrovku, tak taky průvody pořádat nebudete. Když si zvířata užijí trochu homozábavičky, taky nebudou v přírodě dělat protesty, aby mohli adoptovat cizí mláďata.

Když už je někdo teplý, tak ať si klidně je, ale vadí mi, když mi to podstrkuje, když to musí všude hlásit, když se ohání úpravami zákonů ve svůj prospěch a můj neprospěch, různými zvýhodněními a když ho s tím pošlu někam a nechci to poslouchat, tak mě nařkne, že jsem ,,homofob”. Jako kdyby ,,být teplej” bylo jakési privilegium a heterák je pomalu divnej… Ať si to nechají pro sebe a neotravují s tím nás ostatní.

Ještě něco k té otravnosti a vnucování se: Nedávno se mi bohužel do soukromé schůzky nacpal jeden teplouš. Prostě jsme měli být dva na soukromo, ale nějak se to semlelo a na schůzku došli kluci dva. Tak jsme zapadli do podniku společně… Aniž bych s ním mluvila, nebo aniž bych se ho na něco zeptala, tak mi po chvilce sezení v podniku, skočil do hovoru s mým kamarádem a řekl mi (úplně mimo téma, zničehonic) ,,Ty nemáš být na co hrdá”. Na moji překvapenou odpověď, že na sebe hrdá jsem a to velice, mi řekl, že mě ,,Systém nenávidí.” Odpověděla jsem mu, že jakožto podnikatel platící daně stát podporuju, pomáhám ho živit (i když nechci) a nevidím proto důvod, proč by mě měl ,,nenávidět.”

Na to mi po chvíli odpověděl ,,Ale děláš protisystémové věci.” Pak vzletně oznámil, že chce jít studovat v Brně herectví, jakoby to bylo bůhvíjak úžasné a jakoby tam už pomalu snad i sám učil… Neříkala jsem nic, byl mi úplně jedno (takových ,,herců” co pak nenajdou uplatnění je jako much), a chtěla jsem se vrátit zpět ke svému rozhovoru.

Na to mi dále oznámil, že je homo a pak mi začal vyčítat články o juvenilní justici, jakobych je sama psala a sama vynalezla… Kousek jsem se od něho posunula dál na lavici, protože mi začal být už dost protivný. – Na to se ke mě přitáhl blíž a řekl mi, že jsem ,,homofob”. (Přitom ani neví co to znamená.)

Mimoto se choval jako idiot, byl netaktní, neuměl komunikovat, oči neustále přilepené na jeho mobilu, samolibý nafrněný výraz, a když si pak začal volat s lidmi a hlásit ,,že máme neoficiální srazík” a přizvávat další do party, tak jsem se prostě s kamarádem zvedla a šli jsme pryč… Protože to byla původně soukromá schůzka, on se k nám přicpal a nejenom že bude u stolu hlásat že je teplouš, ještě začne organizovat sraz, aniž by se třeba zeptal, nebo aniž by ho napadlo, že to může někomu vadit.

Tak tohle byla moje první zkušenost s homosexuálem, co to musí všude hlásit a ne díky, už znovu nechci. Určitě je jich dost, co se umí chovat úplně normálně a nepotřebují to vnucovat každému na každém kroku, možná je mám kolem sebe ani o tom nevím… Ale tyhle sebepropagující a sebestředné typy, co mi to musí oznámit u stolu poté co jsme se před pěti minutami poznali, prostě potkávat nechci.

11. Existujú spôsoby ako si zlepšiť sluch?

Podle toho, co s ním máš.

12. K čemu člověku slouží nehty?

Aby se mohl podrbat, nebo odškrábnout izolepu z roličky.

13. Mají podobný význam, jako vlasy?

Hlavně jsou praktické, o ,,vysílače” nejde. Ty jsou u prstů v bříškách a ne v nehtech.

14. V bočním panelu máš obrázek “lokalizace návštěvníků”. To se ti sem skutečně přihlašují lidé z celého světa?

Tato aplikace je úplně primitivní. Když se přihlásí IP, udělá se tečka. Mám velké množství stálých čtenářů, kteří jsou Češi žijící v zahraničí a takové, kteří se pravidelně vracejí, i když jsou na dovolené. Jiné náhodné návštěvy co česky neumí, patrně dojdou kvůli vysoké pozici mých stránek ve vyhledávačích, přes obrázky (kde na jazyku nezáleží) a přes videa, která jsou často i v angličtině. Taky na Youtube mám řadu zahraničních odběratelů, jenom kvůli tomu, že tam mám 432hz hudbu.

Určitě si to po večerech netečkuju v malování, to mám opravdu důležitější věci na práci, jestli se ptáš na tohle.

Když si okénko rozklikneš, ukazuje další podrobnosti. Dřív tam i bylo, a jaké stránce zrovna kdo je, ale to už dali bohužel pryč.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho moudravrba 2014-08-24 07:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty dotazníky jsou tak zajimavé. Škoda, že nejsou častější. Mám dvě otázky:

Ikona diskutujiciho Tydýt 2014-08-24 10:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Lili 2014-08-24 10:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty fakt přirovnáváš homosexualitu k cukrovce? Mimochodem, v přírodě je x příkladů toho jak homosexuální páry vychovávají mláďata ( můžu vypsat bezpočet) takže zvířata nejsou nuceni protesty dělat. A ten model rodiny- přežitek patriarchální společnosti, který dle všeho nefunguje ( alespoň dle stavu narušení naší společnosti). Před sto lety uplně stejné boje vedly ženy a také byly osočován z narušovánî tradiční rodiny a nebýt jich, nemohla bys ani mít tenhle blog, natož sama podnikat…. A soudit celou skupinu lidí dle jednoho debila je vážně strašně vyspělý a duchovní.

Ikona diskutujiciho ILI 2014-08-24 11:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dnes jsem si pouštěla toto video zhttp://cestyksobe.cz/marcelka-a-romek-marcelka-z-hor/3750

Ikona diskutujiciho Lori 2014-08-24 12:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ako veľmi sa riadiš heslom " Kto nič neočakáva, nebude sklamaný?" 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2014-08-24 12:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Ano, přirovnávám homosexualitu k cukrovce a bylo mi předem jasné, že přesně tohle mi někdo do komentářů napíše.

Ikona diskutujiciho Aves Passeri 2014-08-24 13:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Druhý člověk taky existuje. Toho není problém vidět. A přece je to ve své podstatě také jen vyzařování vědomí. Spoustě eg by se to nelíbilo :-)) Ale proč si je neužít?? :-)

Ikona diskutujiciho Annamarie 2014-08-24 14:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:Bytosti přírody zkrátka jsou. To, že je lidé nevidí je problém lidí, nikoliv jejich. To lidé se odloučili od přírody. Bytosti vytvořené lidskou myslí jsou nazývány starými národy fontómy, přízraky, fúriemi a nejsou v pravém slova smyslu bytostmi, jsou to jenom útvary bez duchovní podstaty, bez jiskry,jsou to pouze shluky negativních energií, které se v astrální rovině přitahují k sobě a shlukují a vytvářejí tvar, který mu jejich autoři sami dali. Proto mají mnohdy ošklivý, přetvořený až děsivý vzhled. Proto je tak nezbytné přestat ihned podporovat vše násilné, negativní. Jaké jsou lidské myšlenky, takového tvaru jsou fantomové, kteří parazitují na svých tvůrcích a naše okolí je jimi zamořeno jako nákazou. Marcelka z hor mluví o dvou naprosto odlišných záležitostech.

Ikona diskutujiciho benetka 2014-08-24 14:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Nemám ráda Jiřího X. Doležala jako člověka ani jako publicistu, ale v názoru na homosexualitu s ním musím vyjímečně souhlasit. http://www.reflex.cz/clanek/komentare/58516/jiri-x-dolezal-gayove-to-prepiskli-hrdost-na-homosexualitu-je-trapna.html

Ikona diskutujiciho Luz 2014-08-24 14:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám stejný názor na homosexuály. A hlavně ohledně adopce, myslím, že by měly být upřednostňovány hetero páry. Ne každý je povolán k tomu založit a vychovávat rodinu, a když je někdo takto orientován, tak to asi znamená, že to nebude pro něj? A pak je třeba se s tím smířit a najít si jinou životní náplň. A co single lidé? Těm myslím v ČR adopce umožněny nejsou nebo jen nějak omezeně a nevím, že by se nějak řešilo, aby v tomto měli větší práva, tak proč by homosexuálové měli mít přednost?

Ikona diskutujiciho Lili 2014-08-24 16:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2014-08-24 17:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Znovu říkám, nepřekrucuj co píšu, ta věta není ocitovaná celá:

Ikona diskutujiciho & 2014-08-24 17:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:S tou cukrovkou je to bezva přirovnání.

Ikona diskutujiciho Mercy 2014-08-24 19:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neviem isto, ale silne pochybujem, že v prírode sa vyskytuje homosexualita. To keď vidíte psíka vyskočiť na druhého psíka, neznamená, že je homosexuál. Dokáže si vyskočiť i na vankúš :-) . A šak skúste mu ukázať fenku ;-)

Ikona diskutujiciho Alue 2014-08-24 19:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Jasné. Homo projevy u zvířat jsou čistě projev potřeby se nějak vymlátit, a v tu chvíli je jedno, co to je.

Ikona diskutujiciho Morwen 2014-08-24 19:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ono je škoda, že na otázku o homosexuálech obecně odpovídáš převážně na základě zkušenosti s jedním kreténem. A tedy i když je tam ta poslední věta, tak to zní blbě. Homosexuálové by se sice nemuseli ukazovat tak jak se prezentují na Gay Pride, ale co už, je to jen jeden den v roce, heteráci taky někdy dělají veřejné voloviny a nikdo se nad tím nepozastavuje. K adopcím – podle mě je lepší pro dítě z děcáku jakákoliv rodina, než žádná. To, že by se měly upřednostňovat hetero páry je trochu zcestné, když i tak je v dětských domovech tolik nedobrovolných obyvatel. Hetero páry tak zjevně nestačí pokrývat "nabídku".

Ikona diskutujiciho fluttershine 2014-08-24 20:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na seriál Buffy, přemožitelka upírů?

Ikona diskutujiciho iriska 2014-08-24 20:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jedna podzimní: chodíš na houby? ;-)

Ikona diskutujiciho Aria Keboke 2014-08-24 21:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já osobně proti homosexuálům obecně nic nemám. Je jistě spousta normálních a milých homosexuálů. Ale znala jsem jednoho, který mi byl velice nepříjemný a choval se jako namyšlenec a dámička k tomu a jeho chování mi taky přišlo otravné. Bylo to jako: Já jsem gay a kdo je víc? Ale nesoudím kvůli tomu všechny, mezi heterosexuály je taky spousta namyšlenců a kretenů. Souhlasím s tím, že být hrdý na to být homosexuál je fakt kravina. Já přece taky nejsem hrdá na to, že jsem heterosexuál, ani by mě to nenapadlo, cožpak jsem se o to nějak zasloužila?

Ikona diskutujiciho Marila 2014-08-24 21:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vyberá si človek pred narodením aj to ako bude vyzerať?

Ikona diskutujiciho Míra 2014-08-25 09:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K poslední 14. otázce: Samozřejmě jsem to nemyslel tak, že si klikáš návštěvnost. Jen sem myslel že je tu možná někde boční tlačítko, díky kterému se dají články přeložit do cizích jazyků :D

Ikona diskutujiciho Šílený žabí kůň 2014-08-25 11:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Už samotný termín "homofobie" je slovním útokem.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-08-25 11:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Souhlas.

Ikona diskutujiciho Kač 2014-08-25 11:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: A Alue by byla předsedkyně té strany! :D

Ikona diskutujiciho Amálka 2014-08-25 15:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

6. Astrální svět je pouze o představách nebo je reálný? Nebo obojí?

Ikona diskutujiciho moudravrba 2014-08-25 19:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě by jsem se chtěl zeptat: Co to je schyzofrenie?

Ikona diskutujiciho Kač 2014-08-26 22:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš ráda meloun? 🙂

Ikona diskutujiciho Yv 2014-08-26 23:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o autorech jako Tolstoj nebo Dostojevskij?

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-08-27 21:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o Šlágr TV?

Ikona diskutujiciho mk 2014-08-29 08:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj. funguje postup s růží i obráceně? nebo máš nějaký jiný tip, jak sám sobě zamezit vysávání jiných lidí? v mé blízkosti je minimálně jedna osoba, u které mám často pocit, že od ní kradu, byť neúmyslně. mám ji rád, záleží mi na ní a chci jí energii dodávat a ne opačně.

Ikona diskutujiciho Maruška 2014-08-30 13:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, ve svém pokoji mám velikè zrcadlo, když ho zakryju, snížím tím přístup destruktivnìch energií a nebo ho musím úplně odstranit z pokoje?

Ikona diskutujiciho Maruška 2014-08-31 14:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě poslední otázka: Je možné při astrálním cestování poznat své minulé životy a své totemové zvíře? A můžu v astrální rovině potkat jiného člověka?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek