106. Dotazník

28.10.2014 v Čtenáři 38

106. Dotazník

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!
Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Co si myslíš, že se za 20 let nejvíce změní?

Buď skoro nic, anebo úplně všechno.

2. Napadá mě, jestli jsi slyšela o Kolském vrtu v Rusku, kdy se podařilo v hloubce 12000 metrů nahrát zvuky lidského křiku. Zní to dost děsivě a vzhledem k tomu, že na povrchu žijí lidé v míru, si to nedokážu vysvětlit. Co si myslíš že to mohlo být?

Vypráví se, že je tam vrt do samotného pekla. Ve skutečnosti ,,náhodou“ omylem navrtali pokusnou laboratoř. Mají tam sídlo šedivci (nebo tedy měli, předtím než se to díky vrtu provalilo). O tom, že unášejí zvířata i lidi na pokusy se ví, není to nic nového. Stejně tak i to, že na planetě je spousta podzemních měst.

3. Pokud by Ti to nevadilo, zajímalo by mě, čím krmíš kocourka? Jestli granulema – a jakýma -, nebo masem? Myslíš, že je lepší krmit masožravá zvířata jen masem?

Měla jsem původně krásnou ideu, že budu kocoura krmit masem, že budeme krmit pokud možno zdravě. Problém ale je, že cokoliv mu začnu dávat pravidelně, nebo víckrát po sobě, začne odmítat a přestane to žrát. Takže když jsem mu dávala maso, tak po pár dnech ho začal odmítat a jednu misku jsem mu nutila třeba dva dny, mezitím co chodil kolem a řval, že má hlad. Něco příšernýho… Navíc po jakékoliv značce kočičí konzervy nebo paštiky blije (vždycky vyberu nějakou ,,hyper super“ bez éček, ale evidentně jsou všechny jedovaté!) a po hovězím masu taky blije, když ho sní víc… Je to věda.


Jediná věc – opravdu JEDINÁ – kterou neodmítá při krmení několikrát po sobě, jsou granule. Takže jsem strávila dva dny sezením u internetu a googlila jsem, jaká značka je DOOPRAVDY biologická. A to samozřejmě člověk nenajde na stránkách výrobců (všichni lžou jak mají super výrobky se vším potřebným), to musí prolézt chovatelská fóra a sledovat rady těch nejvíce zkušených, co odchovali hodně koček, mají třeba depozita 20 let a díky tomu fakt vědí co ano, co ne. A ze všech milionstotisíc druhů granulí se nejzkušenější chovatelé shodli pouze na TŘECH!! značkách, z toho ani jedna NENÍ běžně propagovaná. Jedna z těch tří je dost drahá a skoro se nedá sehnat ani na netu, jedna je ,,ultra bio“ a ,,ultra moc drahá“ a taky dost těžko k sehnání… Měla jsem ale nakonec štěstí, třetí značka je Taste of the Wild a ta se dá koupit na netu docela v pohodě, dokonce za úplně normální peníze. Dneska už rovnou beru 7kg pytel, macek všechno spase. Prodávají se dvě verze pro dospělou kočku, a to nám stačí. Pro pejsky mají výběr mnohem větší, asi se na ně specializují.

Ze začátku jsem mu z neznalosti zkoušela dávat i jiné granule, ale okamžitě na ně špatně reagoval… Takže dávám Taste of the Wild, syrové maso se taky snažím, ale můžu jenom občas, jinak mi ho nechce sežrat. Taky někdy dostává tlačenku pro kočky, tu mi vaří místní řezník ze zbytků v masně… Vypadá (i chutná) to jako normální tlačenka, akorát tam není koření, je tam víc různých odřezků a mrkev navíc. Nakrájím to na kolečka, hodím do mrazáku a jako příkrm dobrý, ale po dvou dnech už to nechce. Musí se střídat.

Venku hodně chytá brouky a myši a vypadá dobře, takže nemyslím, že by mu něco chybělo. Taste of the Wild je spíš pro venkovní kočky co mají hodně pohybu, bytoví peciválové po nich prý někdy trošku přibírají. Ale my teď měli období, kdy musel být macek měsíc zavřený doma, pohyb tedy minimální a vůbec neztloustl. Byl spokojený. Takže asi jak která kočka…

Taste of the Wild, jak jsou nechemické, tak mají chovatelé občas problém, že když je kočka zvyklá na chemicky ovoněné a ochucené šmejdy, tak jim pak biologické granule bez éček nechcou kočky žrát, protože jim ty granule přijdou ,,jalové“.

Ale tenhle macek je miluje, takže alespoň něco. Možná není až tak zblbnutý, protože běhá venku a ví, jak má chutnat normální jídlo.

Laskominy mu ale pořizuju taky, ale můžu jenom takové ty suché tyčinky na požvýkání. To je jediná věc, ze které se mi nepoblije a kterou si dá rád. Ostatní věci už jsem vzdala, nic nemělo úspěch.

… Jinak krmit samožravce něčím jiným než masem (kromě granulí, když už člověk musí), mi připadá jako zcestná myšlenka. To že se například člověk rozhodne být vegetarián protože může (je k tomu uzpůsoben) neznamená, že k tomu může nutit třeba kočku, která je čistě masožravá. Pes je na tom sice jinak, ten může žrát kdeco (i když maso samozřejmě potřebuje!), ale kočka už ne…

4. Chtěl bych se zeptat jestli jsou nějaké jiné zkušenosti s ochranou před WIFI a mob., zařízením Baroqal od Ing. Milan Heina než na jeho stránkách, zda to opravdu funguje.

Nevím, nezkoušela jsem, já doporučuji prostě nepoužívat mobil a nemít Wi-fi. To funguje zaručeně nejlíp.

5. Zdravím, chci se zeptat, dá se WiFi signál nějak, byť částečně, odstínit apod. pokud nemám možnost zařídit kabel? (ve škole, zaměstnání aj.)

Dá se nainstalovat Wi-fi ven na dům a kabelem svést internet do domu. Tak, aby zařízení Wi-fi zářilo pokud možno ven z domu. Když se to dobře udělá, tak pak do domu nezáří, nebo úplně minimálně. Ale i tak je lepší to na noc vypínat.

6. Jakou funkci plní v lidském těle ohryzek?

Tady se asi ptáš špatně, tohle je Aluška.org 🙂

7. Ahoj Alue, myslíš, že je nějaký způsob jak zabránit drancování a ničení lesa jeho „majiteli“?

Jak? Když je ten les jejich? – Připoutat se na kmen?

8. Znáš nějakou konkrétní značku fotoaparátu, kterou by šlo fotit duchy či energie?

To není značkou, to je kus od kusu a hlavně starší modely.

9. Čítam super knižku o astrálnom cestovaní a chcem to skúsiť, vlastne sa mi to párkrát takmer podarilo, ale to oddelenie ešte musím vypilovať. Môže moje opustené telo „obsadiť“ nejaká iná entita, kým budem preč? Mám trochu obavu, lebo u nás doma sa pohybujú nejaké bytosti a neviem čo sú zač, ale bojím sa ich. Nechcem aby sa mi votreli do môjho pozemského vozidla, kým budem niekde preč.

Základní pravidlo je, lézt do astrálu s čistou myslí, beze strachu. Protože tam je každá myšlenka okamžitě realita… Nic tě posednout nemůže, ale můžeš si tam zhmotnit nepříjemný zážitek svým strachem o tělo.

Vyčisti si energeticky svůj domov, zapracuj na svém strachu a na své psychice.

10. Jakou máš velikost bot?

Á? 🙂 – Kup si moji knihu Svítání a dozvíš se to. (nekecám, fakt je tam kapitola na toto téma)

11. Pamatuješ si, jak jsem Ti nakreslila před dvěmi lety portrét, který jsem Ti v Brně předávala? Myslím, že teď bych ho udělala mnohem lépe a ráda bych Ti tak poděkovala za Tvou práci jelikož moje současná finanční situace mi nedovoluje poděkovat Ti tak, jak to dělají ostatní. Jestli bys měla zájem, napiš mi email a můžeš si i vybrat, podle jaké fotky by případně portrét byl 🙂

Samozřejmě si to pamatuji, tvůj portrét u mne visí na prominentním místě a mám ho ozdobený vílou. Vždycky když kolem projdu, tak si vzpomenu. Je moc pěkný, každý si hned všimne… Odpověděla bych ti na mail, ale když zadám tvoje jméno do historie, tak už nemůžu kontakt dohledat… Nový portrét bych ráda přijala, ale s výběrem fotky už je to horší, moc vhodných k dispozici nemám, jen takové momentky, anebo něco pořád ze stejného úhlu… Asi přichází čas zaběhnout na nějaké pořádné focení a nechat se zvěčnit. 😀

12.Jak se zbavit koktavosti?

Chodit k logopedovi? Či tak nějak?

13. Ahoj Aluško ♥ Kdy uvedeš do prodeje své vzácné KRYSTALY – jak jsi zde na svém webu avizovala? A budeš ještě vyrábět ten úspěšný zelený Vílí náhrdelník? (Já osobně bych velmi uvítala ten náhrdelník i s pár kousky tromlovaných kousíčků křišťálu, to by bylo jednak hezké i léčivé zároveň).

Krystaly uvedu co nevidět. Jak říkám, můj původní optimistický odhad výjimečně nevyšel, protože to nezáleží jen na mě, příprava je náročná a zdlouhavá… Zase ale výsledek stojí za to, já svůj první krystal už nedám z ruky, nosím ho pořád. Těším se, až je budou moct používat i jiní lidé.

Materiál na Vílí náhrdelník vlastně mám, tak to by šlo… 🙂 Udělám si korálkovací večer.

14. Co si myslíš o tom, že různí slavnější – i čeští – youtubeři si dělají ve videech „legraci“ z iluminátů a zároveň si při tom udělají rukama trojúhelník, zavřou jedno oko a trojúhelník si dají k tomu otevřenému? Naznačují tím snad, že jsou s nimi? Že se k nim přidali? A nebo to snad doopravdy myslí jen z legrace?

Těžko říct, já takové asi ani neznám… Ale podle mě si většinou jenom dělají srandu, vždyť ti nejslavnější bývají největší jelita 🙂

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Anička 2014-10-28 09:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, nechceš šikovné kreslící slečny poskytnout naše společné foto :)? Za mou osobu klidně něco připlatím, když ji nechtěla dělat původně :D a pak si to okopíruju a zarámuju taky 🙂

Ikona diskutujiciho Yasminn 2014-10-28 10:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale když krmíš masem, nemusíš přece pořád podávat to samé, ne?

Ikona diskutujiciho Victoria 2014-10-28 10:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, nevíš, jak se zbavit bolesti ledvin? Nechci s tím hned letět k doktorovi, nemyslím si, že zrovna tohle je řešení. Děkuji :-)

Ikona diskutujiciho T. 2014-10-28 10:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho martina 2014-10-28 11:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Budu reagovat na dotaz o koktavosti. Netlač na pilu a jakoby to slovo zhoupni po obloučku, hlavně mluv pomalu.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-10-28 13:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

2. O kolskom vrte sa píše tu   http://www.mysteria.sk/readarticle.php?article_id=213

Ikona diskutujiciho Alue 2014-10-28 13:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: No tak se vyfotíme v ten čtvrtek u oběda. – Vezmu aparát.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-10-28 13:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Naopak. Odhmotníš kus země dost hluboko, aby ti tam nikdy nelezli civilisti a pro UFO které je rychlostně a prostorově neomezené, nehraje něco takového žádnou roli.

Ikona diskutujiciho :) 2014-10-28 14:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám známý, který mají psa vegetariána. Nesmí maso po nějaké velmi vážné operaci…Ta kočka je dobrá no, ja se ani nedivím, že nechce žrát furt to samý, vždyť to nejede ani nám lidem…Jinak jak to děláš? nebojíš se že od kočky chytneš třebas toxoplazmozu?Opravdu si myslíš, že si někdo koupí tvou knihu jen proto aby si přečetl to jak velkou máš nohu??:DDobrá reklama…:D

Ikona diskutujiciho Mori 2014-10-28 14:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A to jim vesmír ty pokusy toleruje?

Ikona diskutujiciho Maruška 2014-10-28 19:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám pro tebe rovnou dvě otázky:

Ikona diskutujiciho Katalyn 2014-10-28 21:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: "černé kousky" jsou části děložní výstelky, které odcházejí spolu s menstruační krví – obměňuje se děložní sliznice.

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2014-10-28 22:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Pro létající talíře hmota takřka neexistuje, můžou klidně proletět celou Zemí jako by se nechumelilo 🙂

Ikona diskutujiciho Farah 2014-10-29 09:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: K tomu číslu bot a lidské zvědavosti o Alušky knihu- divil by ses- ale ano, koupí! :D Člověk se vyhecuje, začne namátkou tipovat, jaké číslo asi má…něco si řekne a pak se to veze- MUSÍM zjistit, jak to s tím je, jestli jsem se trefil/a! :D Tak schválně… a tak je to s většinou věcí, o které má člověk zezačátku sice zájem, jen trochu nejprve váhá KDY se odhodlá zájem naplnit a tyhle prkotiny někdy rozhodnou 😉

Ikona diskutujiciho Alue 2014-10-29 09:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: No hlavně už jsme to řešili mockrát a nechce se mi nudně opisovat pořád to samé, když se to dá říct i jinak.

Ikona diskutujiciho Dan 2014-10-29 11:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No s tim vrtem je to teda dost zajímavý, asi si spíše vybírají na pokusy nějakým způsobem proslavené a zajímavé lidi než vesnické balíky že? No stejně si to neumim představit, trápí tam jejich tělo tedy ještě zaživa nebo už jen duši? Dá se odtamtud nějak dostat, aspoň jako duše nebo je to napořád? A pokud si vyberou někoho konkrétního je nějaká obrana před unesením nebo je to ztracené?

Ikona diskutujiciho Dan 2014-10-29 11:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A jak takový únos vůbec vypadá?

Ikona diskutujiciho tarantule* 2014-10-29 12:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o detoxu Antónie Mačingové a její knížce Zhubněte jednou provždy?

Ikona diskutujiciho Mára 2014-10-29 13:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, jak vypadaly Matrix 1-5 ? A jak vypadal svět když ještě Matrix nebyl? Děkuji.

Ikona diskutujiciho Marťa 2014-10-29 18:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můj pes má stejný problém jak Aluščina kočka – něco mu chutná, začnu mu to dávat častěji a pak už to nechce. Jí jenom granule, které mu kupuju v takovém malém soukromém zverimexu a ty jsou opravdu hodně masové a není tam takové to zbytečné svinstvo navíc. Ty jí teda pořád. Ale konzervy, ty mu musím střídat a paradoxně jí jenom ty levné konzervy a ty dražší vůbec nechce. Kdysi jsem mu dokonce udělala speciální psí lasagne, které byly dost drahé a kvalitní, že jako na Vánoce ať se má dobře a on to nechtěl jíst :(. Nicméně měly lepší složení než ty "hotovky" co prodávají v Bille nebo kde, tak jsem je snědla místo něho :D Akorát jsem to musela trochu dochutit… No a samozřejmě mu taky sem tam udělám vývar kuřecí normálně s masem, nudlema, mrkví, ale nekořením to. A ještě má moc rád kuřecí srdíčka, normálně jen uvařené. Vnitřnosti mu ale nedávám moc často, opravdu jen jednou za čas, protože pro psy není dobré dávat jim vnitřnosti nějak častěji. Nejlepší bylo, když byl na dietě, protože chytnul od jiného psa něco jako střevní chřipku. Veterinář řekl že má mít jen rýži a máme mu uvařit normálně černý čaj na pití. No tak to kdybyste viděli jak se tvářil :D. Já jsem nikdy před tím nevěděla, že by pes mohl dokázat udělat tak strašně otrávený ksicht :D. On stál u těch misek, střídavě se díval z jedné na druhou, byl uplně nakrčený, uši dole, vypadal jak kdybych ho týrala nebo něco a pak se na mě otočil a naštvaně zavrčel, jakoby mi chtěl říct: "Co jsi mi to ty jedna krávo dala do těch misek za utrejchy?!" :D Pardon za ty vulgarismy, ale on se tak opravdu tvářil :D. A ještě je mazec že je strašně přemýšlivý a třeba když mu chci dát něco, co ještě nezná a nikdy to neměl, tak to nechce a hledí na mě. A až to první dám do pusy já a on vidí, že mě to neotrávilo, tak teprve pak si to teda vezme. Jsem jak nějaký jeho dvorní ochutnávač. Ale zase to má výhodu, že mi venku nikdy nic nesežral, ani od cizích lidí si nic nevezme :).

Ikona diskutujiciho Alue 2014-10-29 21:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: hm, některé věci znám taky z praxe :D – Jinak jo, psi mají hodně širokou škálu citů, prakticky umí všechno. I žárlit, být uražení, nafrnění… a ksichty dělají teda parádní.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-10-29 22:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]:  O únose do UFO je dobrý tento film na základe skutočnej udalosti, to proste každý kto sa zaujíma o túto tému musí vidieť: http://www.csfd.cz/film/15247-ohen-v-oblacich/   (da sa stiahnut z ulozto)  Ku konci filmu je scénka ako to v takej mimozemskej lodi vyzerá. (podobné to bolo asi aj v tej laboratori v tom vrte, ak nejaká bola, no chcelo by to ten kolský vrt preskúmať)

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2014-10-29 23:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Do dalšího dotazníku:

Ikona diskutujiciho Hmm 2014-10-30 11:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moja mačka,ktorá bohužiaľ tento rok zomrela sa dožila 16 rokov, nebola nijak maznaná drahým krmivom, dokonca ani očkovaná a odčervovaná nebola celý život. Jej nástupca teraz žerie úplne v pohode granule z kauflandu za asi 1€ kg a je krásny a zdravý a myslím, že na jeho dĺžku života môžu mať vplyv úplne iné veci ako tie granule. Pozeral som tie granule Taste… súfakt mega drahé. Čo sa týka toho jednotvárneho jedálnička, no ja by som tomu zvieraťu, či už je to pes alebo mačka nedal nič iné a videli by sme ako by to skôr či neskôr zjedol, je to len o tom ako ho človek naučí a rozmazle – viem o čom hovorím…. A čo sa týka aj ku komentu 20, to je podľa mňa extrém … pravdupovediac nemusím  moc ľudí,týka sa to zvyčajne psíčkarov, ktorí nevedia rozoznať, že sa jedná stále o zviera. Majú ich vo svojich obydliach, dokonca s nimi spávajú a prehnane sa o ne starajú a venujú hodiny denne… Mám rád zvieratá, ale nie som na opustenom ostrove so zvieratami, kde nemám čo iné robiť iba sa s nimi zapodievať… A podľa mňa pchať ich na trvalo do domu, bytu je choré a neprirodzené, už aj to hovorí o tých ľuďoch, nevadí im smrad, chlpy a bordel zo zvierat alebo milujú denné vysávanie a upratovanie…

Ikona diskutujiciho Znamienka 2014-10-30 12:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý deň. Uz dlhé roky ma strasne trápia znamienka. Mám ich veľa! A su moc viditeľné. Neviem co robiť. Ku kožnej nechcem ísť. Mám 14 a ani rodičia to nechcú, vraj to nepotrebujem. Ale podľa mňa potrebujem! Chcem sa spytat nedá sa ich nejak zbaviť? Alebo aspoň nie je nieco, nejaké krémy, vďaka ktorým by vybledli? Aspoň čiastočne? Naozaj ma to trapy. Ocenil by som čokoľvek co by mi pomohlo. Ďakujem!

Ikona diskutujiciho Kač 2014-10-30 14:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o židovské hvězdě? Je konstruktivní nebo destruktivní?

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2014-10-30 17:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Židovská hvězda – jeden trojúhelník reprezentuje tělo, druhej duši. Ale my máme ještě Ducha, taktéž reprezentovanýho trojúhelníkem, kterej v židovský hvězdě jaksi chybí … asi nemusím říkat, že tam chybí schválně a proč tomu tak je.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-10-30 17:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sú nejaké druhy alkoholu ktoré nedoporučuješ piť? Ktoré druhy alkoholu sú najlepšie (vodka, borovička/gin, víno, atd..)? Napríklad taký absinth by mohol vypáliť parazity. Z piva sa hlúpne, fernet a rum je hnus, takže tieto si dovolím z tých lepších vyškrtnúť.. no ale pýtam sa na tvoj názor.

Ikona diskutujiciho Arriane 2014-10-30 22:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co rikas na pisnicku Wishmaster (odNightwish) v podani Van Vanto?

Ikona diskutujiciho Mára 2014-10-30 22:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mimo téma – koukněte na seriál FAKTOR PSI, jedou tam pravdu naplno :D alespoň v první serii 🙂

Ikona diskutujiciho Petra 2014-10-31 22:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mohu doporucit výbornou fotografku Petru Klačkovou (najdes na netu), pokud se chces trosku rozmazlit. Delá náherné fotky, ale bydlí v Praze, tak to bude mozná trochu z ruky.

Ikona diskutujiciho Dan 2014-11-02 10:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Díky

Ikona diskutujiciho Mounika 2014-11-05 20:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěla by jsem se zeptat, jak je to s šungitem? Je dobré nechat si jím zenergetizovat vodu? Většina lidí o něm mluví jako o velké záhadě, alespoň co jsem četla. Co si o něm myslíš ty? Kdesi jsi psala, že jsou všechny černé kamínky špatné, je to tak i s šungitem?

Ikona diskutujiciho Yasminn 2014-11-13 23:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak se má léčit depersonalizace?

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2014-11-21 00:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Šungit je svýma účinkama na vodu odpovídající křišťálu, mám to odzkoušený v časovým rámci několika měsíců … u něj se není naprosto čeho bát, voda je po něm skvělá. :-)

Ikona diskutujiciho Mounika 2014-12-04 11:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2014-12-04 17:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: Částečně to díky němu nejspíš je. A ještě větší fičák je tu vodu nechat zenergetizovat šungitovou pyramidou. Jeden čas jsem si do džbánu dával pyramidu 5x5cm a voda byla po 24 až 48 hodinách nesrovnatelně lepší, než když jsem tam měl drť. :-)

Ikona diskutujiciho Mounika 2014-12-05 19:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Něco jsem o ni věděla, ale nenapadlo by mě že bude dobrá i na vodu, navíc tak hodně. Určitě si ji tedy koupím, ale spíš někdy později, teď musím hlavně koupit všechny dárky na Vánoce 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek