109. Dotazník

10.1.2015 v Čtenáři 65

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!
Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Jak často astrálně cestuješ? Máš období, třeba několik měsícu, kdy to prostě nejde?

Astrálně cestuji hlavně podle toho, jak silná je moje motivace cestovat. Když toho mám přes den moc a ani si nevzpomenu soustředit a naprogramovat se na cestu, tak z těla nelezu. Když je moje vůle silná, tak můžu normálně cestovat ob 2-3dny. Teď jsem třeba několik měsíců venku nebyla, protože mám spoustu jiných starostí a na cestovní soustředění už mi nezbývá kapacita.

2. Jak je to s lidma, kteří zemřou, ale narodí se znovu dřív, než jejich blízcí stačí odejít? Znamená to, že už se nemohou setkat tam nahoře?

,,Tam nahoře” čas ani omezení prostoru neexistuje, duše se setkávají pořád. Dokonce i když spíš, tak se můžeš setkávat.


3. Jak je to s těmi ochránci? Mám v tom trochu zmatek. Jedna kamarádka vidí ochranná zvířata…a jiná tvrdí, že nemáme žádné anděly, jen ta zvířata. Což se mi nezdá, vzhledem k tomu, že o andělech vím už hodně, hodně, hodně dlouho, déle, než o těch zvířatech. Jak to tedy je? Máme obojí? Nebo je to zvíře jen nějaké zobrazení toho anděla? Díky za odpověď.

Průvodci na sebe berou většinou podobu, kterou od nich očekáváš a která je pro tebe nejvíc přijatelná. V ryzí podobě jsou to energetické bytosti, které nemají žádnou konkrétní podobu, jen krásně září. Pokud ale chceš aby taková bytost vypadala jako jednorožec, nemá problém se tak zjevovat. Pamatuj si, že lidé vidí jen to, čemu věří. Ochránci toto vědí a podle toho se komunikace přizpůsobuje.

Takže vlastně ani anděl, ani zvíře, ani křídla ani kopyta… to jsou všechno jenom obálky, do kterých si je dáváme, aby nám to usnadnilo spojení. Někomu se lépe mluví s jasně definovaným zvířetem, než s vysokou postavou, která je jenom celá bílá a svítí, nevíš ani jestli má oči, nebo nemá, a jakou barvu….

4. Co si myslíš o těchto lidech: Einstein/ Tomio Okamura/Zeman(a té jeho mluvě) :D??

Názor je jako díra do zadku. Každý nějakou má…

5. Znáš, prosím tě, nějaké dobré způsoby, jak si lépe zapamatovat sny, které se mi zdají v noci?

Čím víc se člověk sny zabývá, čím víc jim věří, čím víc na ně dá, čím větší má fantazii a čím více sní i přes den, tím lépe si pamatuje noční sny. Částečně to máš dané, ale pracovat s tím můžeš.

6. Ahoj, chtěla bych se tě zeptat na tvůj názor ohledně Tvůrcu křídel. Jestli jsi něco od nich někdy četla a jestli jsou takové materiály důvěryhodné?

Já znám příběh původu a mám jejich hudbu, která je výborná. Originální texty jsem nečetla. Ne že bych nechtěla, spíš jsem si na to doposud nenašla prostor.

7.Když má někdo zelené oči, značí to že má cosi společného s “ještěrkama” či má destruktivní nebo zákeřnou povahu?

To je samozřejmě úplná blbost.

8. Byla v minulosti planeta Mars dějištěm pátého matrixu?

Ne, to byla Země. Všechny matrixy se děly tady.

9. Máš nějakou speciální metodu, jak si co nejlépe zapamatovávat? (například bylinky – jejich jedlost, vlastnosti, účinky)

Co tě zajímá a co potřebuješ vědět, to si stačí jednou až dvakrát přečíst a víš to, alespoň zhruba… Nemusíš se to složitě učit. Pokud ti něco neleze do hlavy, tak: tě to ve skutečnosti až tak moc nezajímá / nepotřebuješ to / je to nepravda.

Nepotřebuji žádné metody, jak se něco učit. Učím se jen to, co chci vědět, a to jde přirozeně samo.

10. Umíš si poradit s přeleželými vlasy? 🙂

Spím s copem, tyhle problémy nemám.

11. Jaký je Tvůj názor na plazmový generátor?

Určitě si na něj zajdi, neboj.

12. Je něco co bys ještě chtěla v životě zažít? Něco si zkusit, nějaké svoje přání?

Je mi 22 let, všechno zásadní mám ještě před sebou. Tuto otázku mi spíš pokládej, až mi bude 60-70, jestli ještě něco chci zažít 😀

13. Proč v Číně uctívali draky, když všude jinde na světě byli známí jako strašné příšery a podle toho, co píšeš takoví i byli?

Myslím, že odpovědi na to, která lidská rada odkud je a proč má nějakou danou kulturu/povahu, je napsaná ve Védách. Alespoň mám pocit, že jsem to tam před lety četla.

14. Jde nějak poznat, že můj současný pejsek je převtělením toho minulého?

To pozná jenom majitel, který tu duši opravdu dobře zná. Na všechno nejsou tabulky, i duše zvířat jsou rozdílné a mají jinou povahu.

15. Jak můžeš vědět, že zvířata vědí, co se s nimi stane?

Ty to přece víš taky, když si vybíráš život. Duše nemá na druhém břehu nějakou clonu, která by mu zabraňovala vědět.

16. Co znamená nápis “Corvotuloa pstävä”, který máš pod oknem “Aktuálně”?

Ve skutečnosti je to ,,Tervetuloa ystävä” (jenom se to blbě čte, protože je to ozdobným fontem, ale nevadí, to je tam hlavně pro mě) a mělo by to ve finštině znamenat ,,Vítej příteli”. Byl to můj první slogan, když jsem stránky založila. To byl rok 2006. Vždycky si najdu způsob, jak svůj nejstarší slogan nějak propašovat do designu, i když už mám nová hesla. Je to prostě vzpomínka.

17. Ahoj, ako je to s nespavosťou? Z čoho vzniká a ako sa jej zbaviť?

To je velice komplexní problém. Může to být místem, špatnou energií, energetickou nerovnováhou, starostmi, nebo nemocí… Na člověku jenom je, správně identifikovat svou příčinu a pak na ni nasadit řešení cíleně, ale takhle přes internet do dotazníku se na to odpovídat nedá, nota bene člověku, kterého jsem asi nikdy ani neviděla a který mi k tomu nic dalšího nenapsal.

18. Je taková možnost pokud nechceš přivádět své dítě, svou krev do tohoto systému, (což uznávám je mi myšlenka velmi blízká) si dítě osvojit až prostě budeš mít tu správnou chuť a věk. Odpadne ti milion starostí od přebalování až po výběr partnera adoptováním dítěte ve věku asi 3-4 let. Pokud nechceš svoji krev přivádět na tuto králíkárnu, můžeš aspoň zachránit jiné a udělat mu dobrý život a zároveň ukojit svou (třeba budoucí) touhu po dítěti. Nepřemýšlela si aspoň někdy nad tím? Podle mě to neodporuje božím zákonům. Co si o tom myslíš ty? Pokud je to otázka příliš osobní tak mi prosím odpusť, chtěl jsem se jen zeptat na tvůj názor.

To jsi asi četl některý z článků v minulosti, kde se tímto směrem zamýšlím. Ale v mém věku je to normální, že člověk zvažuje, jednou je na tom tak, podruhé jinak. Jenom bych k tomu řekla, že jsem byla na výkladu z palmových listů a všechno nakonec bude úplně jinak. Takže ten názor, co jsem měla tehdy, už dnes díky tomu výkladu nemám… Ale pokud se ptáš obecně na adopce, tak to je samozřejmě úžasné, když se někdo postará o opuštěné dítě. Na tom přece nikomu nemůže nic vadit.

19. Chtěl by jsem se zeptat, jestli se duševní krása pokaždé odrazí i v té fyzické, nebo jestli se může u někoho stát, že je uvnitř krásný, ale vnější vzhled nemá moc pěkný?

To by byla nějaká výjimka… a výjimky jsou vždycky možné, svět přece není černobílý. Moc ale na výjimky nedávám, protože co se děje uvnitř druhého čověka nikdy přesně nevíš a to že tě jednou miluje neznamená, že po tobě nebude za týden házet šutry. Spíš je otázka, kdy se projeví jeho skutečný charakter, nebo kdy ho v sobě objeví on sám. Mnoho věcí se taky dá celé roky potlačovat.

20. Čím jsou pro tebe Vánoce? Jak je vnímáš? Jako nějaký odkaz na narození Ježíše, jako zvyk podarování blízkých dárky?

Mě moji rodiče na Vánoce kolem sedmé večer udělali. Trošku jsem ten příběh symbolicky odrazila do své první knihy, ale tam je to řečené jinak… Každopádně máti po pár minutách řekla, že ví že je těhotná a že bude mít dítě. Na to že jich měla víc, tak já jsem jediná, u koho to věděla prakticky okamžitě. Měly jsme zvláštní napojení a máme ho dodnes. – Otec tomu samozřejmě nevěřil, protože to technicky nebylo možné, tak rychle spermie nelezou… Ale měla přesto pravdu. Tohle vím od ní a jsem ráda, že mi to ještě stihla říct.

Takže já v tuto dobu slavím svoje početiny a taky mám velkou radost, když můžu někomu nakoupit věci, zabalit a pak se těšit z toho, jak zareaguje. To mě na tom baví nejvíc… A taky kapří žranice.

Na nějakého Ježíše si ani nevzpomenu, na hřbitovy ani mše nechodím, tradice nedodržuji, klasické koledy neposlouchám, manipulovaný ,,historický aspekt” úplně házím za hlavu, neřeším ho a kašlu na něj… Dávám dárky i běžně přes rok, jenom protože prostě chci a na Vánoce se akorát víc rozšoupnu. Naděluji i sama sobě k početinám… Letos jsem měla nadílku fakt pořádnou, protože mi i došly dárky poštou od čtenářů 🙂

Vánoce jsou pro mě jednoduše večer, kdy se můžu pořádně vyřádit (protože rozdávat dárky mě baví víc než je dostávat), dobře se najím a zavzpomínám na svou mamku, jak pár minut ,,po TOM” hlásila, že přijdu na svět.

A to je fakt vtipná historka, protože máti počítala neplodné dny, sekla se a myslela si, že na Vánoce ,,může”. Pak ale přišel ten vhled, to silné vědění. A ačkoliv si myslela, že to nejde, tak přesto věděla, že se to i tak stalo… Tak šla zkontrolovat zápisky a zjistila, že se přepočítala 😀 Takže já jsem vlastně vznikla na základě početního omylu (asi proto jsem pak pořád nosila dvojky z matematiky)… a ještě k tomu jsem vánoční dáreček.

Musím se smát při představě, jak to asi někdo navlíknul, jak tam někde u stolku sedí ti andělé – nebo přímo já – a blbnou ji v počtech, aby si to napsala blbě a abych mohla přijít na svět ve správnou dobu 😀

Pro mě ten den má prostě úplně jinou symboliku, než pro ostatní. Beru to, jakože mám druhé narozky.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho pepik z andromedy 2015-01-10 03:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta 3 stim ochráncem muže to bejt aj její silové zvíře.

Ikona diskutujiciho Mára 2015-01-10 03:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásné ten Tvůj vánoční příběh, to že jsi vánoční dáreček 🙂 si mě málem rozplaka.

Ikona diskutujiciho Hmm 2015-01-10 10:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K "mšám". Ja na mše nechodím roky, ako malý sme museli "nasilu" kvôli rodičom chodiť a potom človek chytí proti tomu určitú formu averzie.. Ale vždy a všade platí, že človek si vyberie to pre seba a všade je niečo čo ti nesedí, takže tento rok som 25ho na vianoce na "mši" šiel a vôbec som neriešil nejaké katolícke dogmy a podobné skostnateliny, o ktorých aj tak väčšina z nich vie a berie ich s rezervou možno až na nejaké staršie babky, ktoré nemajú dostatok informácii a sú proste tak naučené a vychované, z inej doby povedal by som…. A bola tá "mša" úplne v pohodičke. Pekná výzdoba, atmosféra, zlatý farár, veľa mladých ľudí, ľudia sa usmievali a boli pokojní a v pohode. Proste bolo to pekné, vianočná atmosféra a nemusím riešiť hneď cirkev (fakt už netreba). Kázeň farára bola zaujímavá a pravdivá, nejak tam chýbali tie cirkevné dogmy, možno nejaké drobnosti by som tam našiel, ale na čo. Ani v tom kostole nebola negativita, ako som dakedy čítal nejaký tvoj koment k tomu. Ako vo všetkom všetko záleží od ľudí…

Ikona diskutujiciho Svatka 2015-01-10 10:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Doreen Virtue ve své knize "Léčení s anděly" popisuje rozhovory se zemřelými.Vždy jsou tak starostliví o blaho svých blízkých,zdá se jako by měli myšlenky pouze plné lásky.Mě zajímá,jestli se všichni zemřelí přemění v láskyplné bytosti a nebo,jest-li se od sebe na druhém břehu charakterově liší.(Což třeba podle filmu "Duch" vypadá,že velmi).A můj druhý dotaz.Když u někoho převládá po celý život určitá negativní vlastnost např.žárlivost,je potom co umře žárlivý i na druhém břehu?Může tedy ze žárlivosti třeba i škodit živému?Za odpověď předem děkuji.

Ikona diskutujiciho Míra 2015-01-10 11:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue 🙂

Ikona diskutujiciho Amálka 2015-01-10 12:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nedávno jsem četla Tvůj příspěvek o včelách a napadla mě otázka: Kdybys k tomu měla vhodné podmínky, lákalo by Tě včelaření pro svou potřebu?

Ikona diskutujiciho sv. 2015-01-10 13:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ad /12

Ikona diskutujiciho sv. 2015-01-10 14:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ad 18 – dotazující:

Ikona diskutujiciho Daniela 2015-01-10 14:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, pokud to můžu vědět – na tom výkladu z palmových listů jsi se ptala na sebe? Jsem si říkala, když jsi změnila názor, jestli ti třeba řekli, že budeš mít tolik a tolik dětí atd. A nebo jsi ho změnila díky tomu jak povídali všeobecně o světě? Muselo to být zajímavé.

Ikona diskutujiciho Vanilková 2015-01-10 15:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Početiny:) To je hezké, jdu si vypočítat ty svoje:-D Ještě jsem o nich nepřemýšlela…

Ikona diskutujiciho Alue 2015-01-10 16:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Když dostaneš svůj palmový list, tak ten list je o tobě. A ano, byl velice konkrétní, takže vím dopředu kolik dětí bude, kdy a spoustu podrobností k tomu.

Ikona diskutujiciho sv. 2015-01-10 18:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]:jsem rád že už máš takový názor.. a věřím, že se máš na co těšit :-)

Ikona diskutujiciho Eurien 2015-01-10 18:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A svůj osud z palmových listů mohu změnit, je to tak? Je to prostě osud, který si naše duše vybrala před vstupem na Zemi? V minulých článcích jsi osud přirovnávala k rozcestí, na která nás dovede…ale zda půjdeme do leva či do prava, je na nás. Platí to i v tomto výkladu nebo zde je i to, kam si vybereme jít? I směry cesty, apod,… Děkuji za připomenutí výkladu z palmových listů, s mamkou se chystáme jít na jejich přednášku:)

Ikona diskutujiciho Petalka 2015-01-10 19:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue 🙂

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2015-01-10 19:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já bych se chtěla zeptan na jednu věc, která mi už dlouhou dobu vrtá hlavou. Jak poznám, že já sama nejsem biorobot? Co když jím třeba jsem a nevím o tom?

Ikona diskutujiciho Jirka 2015-01-10 20:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tedy byl dobrý nápad nechat si ten výklad udělat?

Ikona diskutujiciho Alue 2015-01-10 21:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Ano to je ta úplně základní lajna, kterou máš nachystanou, ale měnit se to dá. Právě proto, že když ti v listu vyčtou průšvih, tak ti i řeknou kdy to bude a ty se tomu o to snáz můžeš vyhnout.

Ikona diskutujiciho Bari 2015-01-10 21:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, ono jde porodit dítě i adoptovat další dítě.

Ikona diskutujiciho fifinek 2015-01-10 23:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, škoda, že neznám někoho osobně jako jsi Ty a že je takovych lidí málo. Bohuzel si kvuli tomu s nikym nerozumím a nemam teměř žadne přátele a ani nemuzu mít normální přítelkyni. Nemám sourozence a s rodici si nerozumím, ale ani me to nevadí, jsem rád sám. Aspon vím ze jsou lidé jako Ty a to mi stačí. Jen Ti chci napsat že jsi vážně skvělá a super holka, nejlepší prostě 🙂 jen tak dál, asi si na chválu zvyklá ale i tak jsem rad ze Ti to muzu napsat. Mohlo by bejt takovejch lidí víc. Uz me to okolí štve. To by bylo ale nadlouho. Přeju Ti at Ti vše co mas v planu vyjde a at se Ti daří. A na nic mi odpovídat nemusíš, za Tvou pracovitost a věci co pro nás děláš zodpovím otázku já Tobě pokud chceš :D Paaa Alue  :)

Ikona diskutujiciho stenly919 2015-01-10 23:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžeš prozradit, jak by jsi přežívala tady na planetě, kdyby došlo k celoplanetárnímu EMP ? Nebyl by ten život těžší ? Bez takových vymožeností jako je třeba teplá sprcha nebo bez výrobků z plastů, bez takových obyčejných věcí jako je třeba toaletní papír a mýdlo(ty zásoby by jednou prostě došli), bez hudby(nefungovala by elektronika, takže by jsi byla omezena jen na hudební nástroje, které to přežily a lidé, kteří s nimi umí, a třeba takové linkini nebo nightwish by jsi asi už nikdy neslyšela, takže jaký máš plán jak bez totohle všeho dlouhodobě přežít ?

Ikona diskutujiciho Kač 2015-01-11 09:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, a ty ses dozvěděla i přesný datum tvého úmrtí, mohu – li se zeptat?

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2015-01-11 11:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Složili Nightwhish nějakou písničku, která by byla v tónině Dur?

Ikona diskutujiciho El 2015-01-11 11:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, zajímala by mě jedna věc. Úplně po lopatě – když jdeš spát, tak každou noc astrálně cestuješ a nevíš o tom, nebo jak to je? I po delší době mám v tom zmatek, protože kdyby jsme každou noc astrálně cestovali, jak by pak do toho pasovaly lucidní sny?

Ikona diskutujiciho Alue 2015-01-11 11:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Přesnější určení je v doplňujícím khandamu, který jsem neotvírala. V generálním bylo přibližné časové určení a to mi stačí. Však když mi bude 70-80 a budu to chtít vědět přesně, můžu si to nechat udělat taky… Ale nemyslím si, že to budu potřebovat, protože už budu jinde.

Ikona diskutujiciho ash 2015-01-11 13:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V nabidce u vykladu palmovych listu jsem nasel kapitolu s nazvem ''Shanthi Khandam'', kde zajemcum vylozi i  'karmicke zatizeni z minulych zivotu'. To prece ale neexistuje, vse se vrati uz behem zivota, ne?

Ikona diskutujiciho Vanilková 2015-01-11 14:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Týýjo, super že to všechno víš a máš z toho radost! Nechám si to projít hlavou a možná si taky nechám udělat výklad.

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2015-01-11 18:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Yep, astrální tělo je každou noc při spánku venku, jinak by jsi tu moc dlouho nepřežila. Tím, že astrální (astra = hvězdy :P) tělo v noci doslova "nasává" harmonii z vesmíru, má pak potenciál opravovat škody, který mu člověk během dne i jinak způsobí.

Ikona diskutujiciho Ája 2015-01-11 18:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak jsi se zminovala o těch palmových listech, že do udoucna budeš mít rodinu,napadá mě, jak to máš ted, když žiješ sama a evidentně jsi spokojená, máš své soukormí, klid a tak, ale máš nějaký recept,nebo radu, v případě, když člověk žije sám,je spokojený, ale občas,hlavně večer, je mu smutno po partnerovi?

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2015-01-11 19:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: No z vlastních pozorování zatím usuzuju, že jsou výhradně mollová metalová skupina :).

Ikona diskutujiciho Michaela 2015-01-11 20:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: ahoj, nic proti, ale vsechny veci o kterych pises jsou v podstate zbytecnosti bez kterych se da fungovat idnes. Napriklad mydlo – clovek se muze uplne v klidu myt jen vodou (ja to tak delam a od te doby co jsem prestala pouzivat sprchove gely, prestala jsem mit i suchou kuzi). Navic vse se da nahradit prirodnimi materialy, i mydlo, plasty..

Ikona diskutujiciho Eurien 2015-01-11 23:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Dekuji za odpoved 🙂 To je skvele, ze jsi nadsena, aspon mas skvelou motivaci a jasny smer:) coz verim, ze srdce potesi 🙂

Ikona diskutujiciho Ameline 2015-01-12 03:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co se týče 2 odpovědi, měla jsem před časem zvláštní sen o mé dceři (kterou nemám), někdo koho jsem strašně dávno znala a milovala – ve snu jsem byla velmi smutná, že kvůli mým rozhodnutím bude ještě trvat, než se sejdeme. Řekla mi zhruba toto:

Ikona diskutujiciho Iveta 2015-01-12 09:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zaujalo mě to čtení z palmových listů a taky bych to ráda zkusila, ale všechny akce jsou jen na Moravě. Je něco i na opačném konci republiky?

Ikona diskutujiciho stenly919 2015-01-12 11:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty sis nechal udělat jen ten všeobený výklad ? A dá se nechat udělat ten doplňující výklad, aniž bych si musel nechat dělat výklad hlavní ? zeptal bych se přímo Gejzi, ale ten nějak neodpovídá na meily, tak nevím…asi bude třeba se s ním setkat osobně. Mimochodem on řed časem mluvil o tom, že řněkterým lidem, kvůli karmickému zatížení to podle těch listů nemusí tak vycházet a že se v tomhle případě asi za 200 eur dá nechat udělat v indii speciální obřad. Nepřijde ti to zvláštní a podivné ? Skoro mi to připomíná prodej odpustků, byť tohel třeba fungovat může, ale i tak mi to přijde zvláštní, aby to fungovalo, je třeba vyčistit karmu a to může za prachy dělat někdo jinej…

Ikona diskutujiciho Luz 2015-01-12 13:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Ono to vypočítat přesně na den nejspíš nejde; jednoduše protože těhotenství netrvá u každého stejný počet dnů.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-01-12 13:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: Nejsem si toho vědomá, že bych se někde konkrétněji rozepisovala o tom jak teď žiju, tak to nebudu komentovat.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-01-12 13:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Na webovkách mají srozumitelný rozpis, tak ho hlídej. Podle je mě na výběr z dost míst.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-01-12 13:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: Gejza není nalepený na mailu nonstop…

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2015-01-12 19:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: Úsudek o takových praktikách si můžeš udělat sám na základě jedné skutečnosti – karmu ti NIKDO nijak vyčistit nemůže, to můžeš jedině sám svými činy. Pokud to někdo tvrdí, tak od něj honem rychle ruce pryč. Výklad palmových listů – oukej, pohoda, to beru jako dobrou věc; ale tohle, co jsi napsal, je opravdu vrchol šarlatánství a zneužívání vědomostí na úkor těch, co znají méně.

Ikona diskutujiciho bnt 2015-01-12 20:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue neuvažuješ napsat článek o té knihovně palmových listů? Evidentně to tady hodně lidí zaujalo. Né podrobnosti z tvého výkladu, spíš všeobecně a tvůj názor na věc.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-01-12 20:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]: Tam je to dáno hlavně náboženstvím, přemýšlejí jinak…

Ikona diskutujiciho Mára 2015-01-12 22:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi jsem tu jediný kdo je k palmovým listům skeptický :D na přednášsce jsem nebyl. Je tu někdo kdo tam byl a byl skeptický a přednáška ho přesvědčila o opaku? Díky.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-01-12 23:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]: Já jsem zkušeností přesvědčený skeptik. Hlásím se v první řadě a připomínám, že zkušenost je nepřenosná…

Ikona diskutujiciho Mára 2015-01-12 23:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]: Otázka je co se děje že je půl dvanáctý v noci a Ty odepisuješ.  Už podruhý. Aluško co nám tajíš? :D

Ikona diskutujiciho Alue 2015-01-12 23:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[44]: Co je na tom nenormálního?

Ikona diskutujiciho El 2015-01-13 09:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Proč to prostě každý nemůže vysvětlit tak jednoduše? :D Každopádně děkuji moc, už alespoň vím, čím se budu nějakou tou chvílí zabývat. 🙂

Ikona diskutujiciho sv. 2015-01-13 11:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

koukal jsem docela slušnej balík za to chtěj, kolem 4-5tis, to radši koupím nový špicový golfky pro děcka, a budoucnost si dál budu tvořit sám:-)

Ikona diskutujiciho Alue 2015-01-13 17:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[47]: Tak si spočítej, kolik by tě stála zpáteční letenka do Indie. Za 4-5tisíc můžeš třeba mít novou kvalitní zimní bundu… Nebo můžeš znát svůj osud.

Ikona diskutujiciho tarantule* 2015-01-13 19:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sleduješ módu? Co si myslíš o té současné? Jak vypadá tvůj styl?

Ikona diskutujiciho Mára 2015-01-13 21:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já bych se poznání toho osudu spíš bál. Jestli bych tam viděl nějaký zlý věci, tak radši volím modrou kapsli.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek