11. Dotazník

14.9.2012 v Čtenáři 37

Dotazník číslo 11 je na světě. Pokud vás během čtení napadne další otázka, hrdě ji položte do diskuze. Vyjde v příštím díle 🙂

1. Jakou máš krevní skupinu?

Kdysi mi bylo řečeno, že asi béčko. Jistá si tím nejsem.

2. Posloucháš Evanescence nebo The Pretty Reckless? Jsou totiž podobné Nightwish…

Oboje znám, něco málo jsem naposlouchala, ale spíš ze zvědavosti. Nebylo to úplně to pravé ořechové, co by mě chytlo za srdce, takže jsem se fanouškem nestala.


3. Co si myslíš o výstavě Human Body?

Je pěkně hnusná, ale kdyby někdo koupil lístky a řekl ,,pojď se mnou“, asi bych šla. Protože bych chtěla vědět, jaký je to pocit, chodit kolem vysušených těl lidí, o kterých ani nevíme, jestli byli kdesi zajatci, nebo s tím souhlasili. Hodně pochybuji o tom, že by někdo dobrovolně souhlasil s rozřezáním do téhle výstavy. Tolik magorů snad mezi námi není. Přesto se tvůrcům nemůže zapřít jedna věc: S takto šokující výstavou a takto šokující reklamou mají o výdělek postaráno.

Jinak že bych šla sama a koupila si na to lístek, za to mi to nestojí… ale kdyby mě někdo pozval… 🙂

4. Myslím, že jsem se na to ptala u toho videa, ale nikdo mi neodpověděl, tak se ptám teď. Proč vlastně anděl spadl na zem? Proč andělé padají?

Já to tak úplně necítím, že by vyloženě ,,spadl“. Byl poslán, aby se přesunul do naší dimenze (proto ten světelný tunel) splnit nějaký úkol. Jen rychlost, jakou se brána otevřela a jakou sem vlétl, se nám zdá jako ,,padání“.

5. Existuje něco, co jsi vždycky toužila udělat? Třeba seskok padákem, bungee jumping nebo výstup na Mount Everest?

Z toho co jsi jmenoval mě zajímá seskok padákem. To ostatní, no… zase až tak moc velký sebevrah nejsem.

6. Nějaké jídlo, které bys chtěla ochutnat? Třeba nějací pečení -nevím- švábi? Nebo nějaké exotické ovoce? Jsem zvědavá 😀

Na švába mě neutáhneš, ale zajímal by mě humr. Nebo jak vlastně chutná dužina kakaového bobu. My máme čokoládu z té ,,jakoby“ pecky uvnitř, ale místní prý snědí dužinu a zbytek vyhodí. To bych chtěla někdy ochutnat čerstvé.

7. Jaký máš názor na práci porodních asistentek a na alternativní porody?

Co to je, ,,alternativní porod“? Jestli je tu na mysli porod doma s porodní asistentkou, nebo porod do vody třeba i v porodnici, měli bysme vědět, že v Rakousku a Německu jsou tyto věci běžné. Existují tam hezké porodnice, kde rodíte do vody, máte asistentku a v případě potíží vás jenom převezou přes dvoreček do nemocnice. U nás v česku s tím dělají humbuk, nechtějí to zavést i u nás a z žen, které se nechtějí při porodu zhuntovat/roztrhnout/stresovat dělají nezodpovědné matky. Porod do vody je zde v porodnicích nadstandard a doma? Neexistuje.

Soudní proces s Ivanou Königsmarkovou, prezidentkou Unie porodních asistentek, která vedla komplikovaný domácí porod, po němž mělo dítě těžce poškozený mozek a letos zemřelo, je jenom další smutný důkaz toho, že české porodnictví je zpátečnické. Je to nespravedlnost a je to problém pro nás ostatní, kteří bysme rádi měli podmínky, jaké už německy mluvící země dávno mají.

8. Co si myslíš o exorcismu? Může tě démon opravdu posednout? Já si myslím, že to je jenom výmysl církve.

Za určitých podmínek to možné je, ale musíš první uzavřít pakt s ďáblem a stát se jeho služebníkem. Třeba jako mainstreamové hvězdy. Jestli jsi někdy sledovala videa o subliminálech v mainstreamových klipech, vidíš, že je tam Bafomet na každém rohu. Tyto hvězdy jsou jím ovládány a mohou být posednuté.

Pokud ale žádné rituály neprovádíš a neuzavřela jsi s temnou silou žádný pakt, nemusíš se opravdu ničeho bát.

9. Alue, co říkáš na reggae (hudbu,) líbí se ti:-) ?

Nudí mě, promiň 🙂

10. Chtěla bych se zeptat… video se scénkou s morbidním doktorem není? Protože tvůj černý humor by mě hodně zajímal!

Opravdu nemám… a kdybych měla, otázkou je, jestli bych vůbec dala 😀

11. Čo si myslíš o starej civilizaci Mayov … boli nejaký „výnimočný“ ? Podľa ľudí znamená podľa ich kalendára v roku 2012 koniec sveta (ale o tom sa teraz nechcem baviť) takže museli byť prvdepodobne napojený na nejaké vyššie mocnosti príp. Ufá alebo mimozemšťanov….. Ale ber do úvahy že žili 500. pred Kristom 😉 čo si o nich myslíš?

Mayové byli lidé kulturně a duchovně velice vyspělí. Dál nevím co bych o nich měla psát, nebo co bys ráda slyšela.

12. Co si myslíš o chození po žhavém uhlí? Jestli to má nějaký smysl nebo je to něco podobného jako s lidmi, kteří žijí bez jídla?

Podle lidí co to praktikují, jde o součást duchovních rituálů. Které pravděpodobně pořádně nepochopíme, když si to sami nezažijeme. Nevidím důvod, proč to srovnávat s půstováním nebo breathariánstvím, protože to s tím má pramálo co společného.

13. Jaký názor máš na buddhismus?

Stejný jako na všechna ostatní náboženství. Zrnko pravdy zabaleno v kupce hnoje.

14. Už jsi někdy zkoušela nějaký extrémní sport?

Vlastně ne. Já jsem spíš poklidný tichý gaučingový tip, pro kterého je dobrodružnější něco zkoumat.

15. Máš ráda Star Wars? (Ptám se, protože je miluju :D)

Znám lepší filmy, ale když jsem byla malá, tak jsem se na to dívala, protože to viděli úplně všichni a nechtěla jsem být pozadu 🙂

16. Umíš nějakou zváštnost s tělem jako třeba zvednout jedno obočí nebo hýbat ušima? 🙂

Mám to jako specialitku. Šilhání, nosní dírky, obočí, cukání víčkem, vlnění břichem… jeden koutek úst dolů, druhý nahoru… taky si strčím palec od nohy do pusy. Zcela bezbolestně.

17. Posloucháš – nebo znáš – nějakou asijskou hudbu (třeba J-Rock nebo K-Pop)?

Něco od šikmoočků poslouchám. Moc se mi líbí Kokia, taky mám pár soundtracků z naruto, protože hudbu má opravdu dobře udělanou. A jednu dobu jsem poslouchala BoA, ale to už je dlouho.

18. Existuje nějaký člověk, se kterým by ses strašně moc toužila setkat, ale např. proto, že žije neuvěřitelně daleko to není možné?

Chci si pokecat a nechat se vyfotit se všemi členy skupiny Nightwish. Což si nemyslím, že mi někdo splní.

Taky bych ráda strávila nějaký čas s Jardou Duškem, nebo poznat Květu Fialovou.

19. Zpěv, tanec, malování, výtvarné činnosti… Co je ti nejblíže?

Z vyjmenovaného určitě výtvarné činnosti, pokud bysme tam přičetli kreslení. Malba mi moc nevyhovuje, nemám ráda práci s tekutými pomůckami, protože je z toho pak všude bordel… Ale mám dojem, že jsem už někdy v minulém dotazníku říkala, že lidé, které to táhne k uměleckým kruhům, mívají od všeho trochu. Já to třeba na sobě sleduji.

20. Kolik času věnuješ takovýmto zálibám? =)

To se těžko řekne. Každý den věnuji většinu svého času práci a webu. Když zbyde čas, tak jdu ven, ideálně sednu někam na něco dobrého a potřebuji si odpočinout, změnit prostředí a mít klid sama pro sebe. Z toho důvodu jsou podobné záliby pro mě už spíš příležitostná činnost.

DOPLNĚNÍ:

21. Souhlasíš s tvrzením, že nás minulosti navštěvovali mimozemšťané a geneticky s námi manipulovali, že existovaly vyspělejší civilizace? Je to pravda?

Vyspělejší civilizace možná existovaly, ale rozhodně nejsme výsledek žádných pokusů. Ve vesmíru neexistuje dokonalejší bytost, než ta lidská. Opravdu mi přijde zhovadilé věřit, že jsme produkt nějakých pokusů, nebo gen.manipulace. Svědčí to hodně o tom, že dnešní vědomí moderního člověka je strašně moc odtržené od své podstaty. Jen tak je možné, že něčemu takovému dokážeme uvěřit.

22. Zajímal by mně tvůj názor na ilumináty (tajnou skupinu,která údajně řídí svět a má na svědomí různé události-války…). Moji přátelé teď skoro o ničem jiném nemluví. Mě zas příjde zvláštní aby o něčem tak tajném bylo všude na internetu. Dík za odpověd 😉

Rozhodně jsou. Myslím, že když člověk trošku víc pronikne pod povrch, začne to sledovat, nebo číst různé vyloženě konspirační weby jako je třeba Osud, tak se mu tohle poznání nakonec prostě nevyhne. Důvod, proč jsou Illumináti známí, je za 1. mnoho lidí, kteří je zradili. Nevydrželi hlas svého svědomí, takže dali tajná data lidem. A tato data se nepotlačila, protože za 2. Když o Illuminátech víme a nic proti tomu neděláme, tím lépe se jim manipuluje s aktuálním světovým děním. Podle zákonů Vesmíru nám vše, co s námi chtějí udělat, musí říct předem, abysme měli možnost říct ,,NE“. Ale když to neuděláme, potom tiše souhlasíme. Proto používají metody jako odvysílání důležitých zpráv ve dvě ráno, kdy na televizi nikdo nekouká, skrytá symbolika na fotografiích, subliminály ve videoklipech a také právě tuhle skutečnost, že o nich víme, ale nic neděláme. Vše jim to krásně nahrává do karet. Kdyby nám to že jsou a co dělají neřekli, Vesmír by je za jejich činnost totiž už dávno smetl. Celý plán je skvěle propracovaný a zmanipulovaný. Jak vidíš, každé pravidlo se dá obejít, když máš na to žaludek.

23. Hrála jsi někdy na hudební nástroj? A pokud ano, na jaký? A chtěla by jsi se na nějaký ještě naučit?

Jeden rok jsem dělala klavír, měla jsem takového šíleného učitele. Byl to Maďar a skoro neuměl česky. Já mu vůbec nerozuměla a on byl cholerik. Dodneška si krásně pamatuji, jak mi vždycky drtil prsty a řval ,,CÉ!“ Když jsem ani po jeho desátém vyslovení ,,jakési“ věty čučela tupě před sebe a nevěděla… Takže díky tomu mě klavír brzy přestal bavit.

Pak jsem dělala flétnu, ale do toho mi pak vlezl rozpad rodiny a stěhování, tak už jsem na ní nenavázala. Měla jsem totiž jiné starosti.

Přijde mi to celkem blbé, protože jsem do toho dohromady chodila asi 4 roky do hudební nauky a celkem zbytečně, když nakonec praktické byly jenom dva roky a většinu toho co jsem se naučila, jsem pak ani nikdy nevyužila.

S tím maďarem ale byla i někdy sranda. Jedna holka tam kdysi donesla láhev na pití ve tvaru granátu (když jsem byla dítě, tak to bylo hrozně populární) a on to neznal. – Myslel si, že je ten granát pravý, zhysterčil a řval, ať to vyhodí hned z okna. – Na tohle ráda vzpomínám 🙂

Jinak do budoucna mě lákají housle, okarína, harfa, nebo příčná flétna, ale myslím, že zůstanu jenom u občasného snění… i teď mám koneckonců jiné zájmy.

Máte otázku? – Přidejte ji do diskuze a vyjde v příštích dílech 🙂


Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Aluška.org – Ze Zákulisí“ – Zde

Další obrázky Víl – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho K. L. 2012-09-14 10:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na podporu Ivany Königsmarkové vznikl web www.pribehyproivanu.cz kam lidé posílají příběhy na její podporu, aby se zachovala kontinuita její práce v době, po kterou jí bylo znemožněno vykonávat práci porodní asistentky. Já už jsem ji svým příběhem podpořil, tak kdyby chtěl také někdo přispět.

Ikona diskutujiciho Jediman 2012-09-14 12:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pisateli 15. otázky, přijď někdy na chat :D

Ikona diskutujiciho Saskie 2012-09-14 14:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tj,Naruto soudtracky jsou super taky máš nějaký stáhnutý sleduju aji seriál :))

Ikona diskutujiciho Eda 2012-09-14 15:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám otázku proč tu není i moje otázka? :D jsem těžce zklamaná 🙁 byla osmá pod desátým dotazníkem :D

Ikona diskutujiciho Markéta 2012-09-14 15:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě by zajímalo, jak je možné, že věříš v Satana, resp. ďábla (aspoň jsem to tak z několika článků pochopila), ale nevěříš v Boha? Já chápu ďábla jako takový protipól Boha, ne?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-09-14 16:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chcel by som niečo dodať k otázke o exorcizmu

Ikona diskutujiciho Alue 2012-09-14 16:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: No vidíš to… koukám, že mi utekly celkem tři ty otázky. A já myslím, že vím proč. Konkrétně na to co je teď doplněné jako 23, jsem určitě psala odpověď, takže jsem musela něco blbě máčknout a umazalo se mi to… Takže jsem to doplnila rovnou sem. – Promiň a díky za upozornění, nebylo to schválně. Tvoje odpověď je teď 22.

Ikona diskutujiciho Ev 2012-09-14 17:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aké si znamenie? príp. si vtelený anjel, vesmírna bytosť alebo niečo podobné? Alebo si iba skokan alebo hľadajúca duša?

Ikona diskutujiciho Lady Hestia 2012-09-14 18:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: to jsem jááá :))

Ikona diskutujiciho Lady Hestia 2012-09-14 18:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě k dotazu č. 3 – já tam byla, a musím říct, fakt dost hnus. Raději nebudu dodávat detaily, protože to za to nestojí. Asi sotva ve čtvrtině jsem tam skoro omdlela, protože to celé bylo příšerné. Prostě ty mrtvoly, šero, divný smrad a tak…

Ikona diskutujiciho Linda 2012-09-14 18:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je pravda, že sú na Zemi inkarnované bytosti z vyšších sfér a dimenzií, aby ľuďom pomohli pri zvyšovaní vibračných frekvencií Zeme a kolektívneho vedomia? Je možné, že som jednou z týchto bytostí? (Cítim to). Ako príklad dávam Ineliu Benz, aby si vedela, kam mierim.

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2012-09-14 20:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš vztah k drahým kamenům respektive polodrahokamům? Které vlastníš a jak je používáš?

Ikona diskutujiciho Eda 2012-09-14 21:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Moc Ti děkuju za odpověd a tvůj názor:)

Ikona diskutujiciho hmm 2012-09-14 22:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdy jsi zalozila tuto stranku? Ano nebo ne?

Ikona diskutujiciho stenly911 2012-09-14 22:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co říkáš na dnešní vyhlášení prohibice ? Schvaluješ to, nebo myslíš, že je to přehnané ?

Ikona diskutujiciho Alchemi 2012-09-15 00:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju za zodpovězení otázek. =)

Ikona diskutujiciho Weri 2012-09-15 09:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

granátová láhev! tu jednou kdosi dotáh do školky a všichni čuměli :D ach jo, kde jsou ty časy? :D :D

Ikona diskutujiciho Alue 2012-09-15 13:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Je to napsané vlevo v menu.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-09-15 13:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aký máš názor na biorytmy? Tie grafy čo ukazujú aký máme psychycký, emočný a intelektuálny stav, a vypočítajú kritické dni, myslíš že by sa dali tieto grafy nejak zužitkovať, napríklad v kritické dni radšej nič nerobiť ani nevychádzať z domu?

Ikona diskutujiciho Verunka 2012-09-15 14:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosím, co jsou to subliminály ve videoklipech?

Ikona diskutujiciho Kecal 2012-09-15 15:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce o exorcismu…

Ikona diskutujiciho Lúmenn 2012-09-15 23:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen bych dodala, že buddhismus není náboženství, ale filozofie, zejména zen buddhismus je čirá filozofie a má hodně blízko ke všemu, co píšeš na tomhle webu. Mamut do toho ted hodně pronikl a hodně se o to zajímá, takže mám čerstvé info;)

Ikona diskutujiciho Luz 2012-09-16 10:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na blogu jsi dříve psala, že nevěříš v evoluci ani stvoření Bohem; jakému jinému vysvětlení tedy věříš ohledně vzniku lidí?  A vůbec ohledně vzniku života na Zemi?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-09-16 12:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš rada burčiak? Počul som, že môže spraviť v tele veľké zmeny, niekomu vraj zmenil krvnú skupinu.

Ikona diskutujiciho SvobodnikMiroslav 2012-09-16 19:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš ráda Mistra Beana?

Ikona diskutujiciho SvobodnikMiroslav 2012-09-16 23:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kam chodíš na obědy?Vaříš si sama?

Ikona diskutujiciho BD 2012-09-17 16:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na školu a školský vzdělávací systém obecně?

Ikona diskutujiciho Laonet 2012-09-17 17:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký je tvůj názor na chronokinezi?

Ikona diskutujiciho Igi 2012-09-17 19:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím jestli to už tady někde nebylo, ale zeptám se- Kde bereš informace co tu uveřejňuješ, myslím jako ty "tvé" např. o duté Zemi, energiích, apod.

Ikona diskutujiciho JJJ 2012-09-17 21:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alusko co si myslis o nazorech RnDr.Emila Palese?

Ikona diskutujiciho Lady Hestia 2012-09-19 21:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co ty a Feng Shui? Máš třeba v souladu s tím vhodně zařízený byt anebo ohledně toho zastáváš jiný názor?

Ikona diskutujiciho Diana 2012-09-20 15:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o filmu Tajemství (The Secret)

Ikona diskutujiciho Alue 2012-09-20 16:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: tu:

Ikona diskutujiciho Skřítek 2012-09-20 19:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dá se "natrénovat" pocit naprostého štěstí?  Jednu chvíli tu bylo video, jak pomocí těchto emocí dokázala jistá dívka v ruských lesích levitovat. Bohužel to video již někdo smazal..

Ikona diskutujiciho Lady Hestia 2012-09-21 18:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vidělas film Počátek? (Popř. jak se ti líbil?)

Ikona diskutujiciho ihdhdhdhheg 2012-12-09 16:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Brichovlneni je moje specialita,konecne dalsi kdo to umi.Cely rodine se to libi 🙂

Ikona diskutujiciho Marťyn 2014-02-01 10:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

9- Tak hezky mírně podaná odpověď :D to mám rád…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek