11. Kurz sebelásky: Navrhněte vlastní povahu

29.1.2011 v Vyšlo knižně 8

První díl kurzu sebelásky najdete zde: 1. Kurz sebelásky: Proč je nezbytné mít se rád

_____ 11. Díl _____

Úspěšný seriál ,,KURZ SEBELÁSKY“ vyšel v roce 2011 na internetu pouze jako ,,zkušební přípravná verze“.

Aktuální a kompletní podoba ,,Kurzu sebelásky“ je nyní k dostání prostřednictvím knihy ,,SVÍTÁNÍ“. (Trojdílná kniha v jednom svazku)

Více o knize SVÍTÁNÍ je k dispozici k sekci ,,VYŠLO KNIŽNĚ“ – ZDE.

Zakoupit knihu SVÍTÁNÍ je možno přes oficiální e-shop stránek Aluška.org: www.Kramky.cz/Alue – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Baruenka 2011-01-29 10:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vlakem mi jezdit nevadí, ale obchody přímo nesnáším. Není to strach, nebo stydlivost… Vadí mi všichni ti lidi. Příjde mi, jakoby se na mně všichni dívali a říkali si ,,bože, co je to za krávu," nebo něco takového… když mám někam jít nakupovat, tak jedině s kamarádkou a i tak jsem na prášky…

Ikona diskutujiciho Bylinka 2011-01-29 12:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Opět úžasný článek:) Jak ráda čtu, když někdo umí takhle přehledně formulovat moje neutřízené myšlenky!! Líbí se mi graf znázornění vlastností, zkoušela jsem si v hlavě představit ten svůj před pár lety a teď a je to docela velký rozdíl. Tenkrát převládala dobrotivost ruku v ruce s naivitou a naopk sebevědomí a společenskost se topily někde vespod. A dnes? Dobrotivost ve zlatém středu a společenskost se vyhoupla do výšin. Doufám, že tenhle extrém není škodlivý? Protože ať jsem se snažila najít nějakou negativitu toho, jak ráda se ocitám mezi přáteli a potkávám nové lidi, tak mě nic v tuhle chvíli nenapadlo:)

Ikona diskutujiciho Roman-Jackson 2011-01-29 13:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

nádherný blog

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-01-29 17:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja ked dlhší čas nechodím autobusom,tak si od toho akokeby odvyknem a mám z nich strach,takisto je to s obchodnými centrami,potom ked tam chodím často si zas na to všetko síce zvyknem,ale stále tam je akísi zlý pocit zložený zo strachu a nervozity.Neviem sa na takých miestach uvolniť a neviem či sa to vobec dá.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-01-29 17:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja ked dlhší čas nechodím autobusom,tak si od toho akokeby odvyknem a mám z nich strach,takisto je to s obchodnými centrami,potom ked tam chodím často si  na to všetko síce zvyknem,ale aj tak mávam akísi zlý pocit zložený zo strachu a nervozity.Neviem sa na takých miestach uvolniť a neviem či sa to vobec dá.

Ikona diskutujiciho Alouch 2011-01-30 11:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když mám z něčeho strach a vím, že není důvod, tak se vždycky zhluboka nadechu a jdu do toho po hlavě. Život je o překonávání hranic a hledání nového:)

Ikona diskutujiciho Dragita 2011-03-31 20:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

můj nějvětší problém je v lenosti a šílené zapomětlivosti(na povinnosti -škola, své sliby přátelům, díky nimž je ztrácím) – a protože se mi stále nedaří to napravit nevědomky jsem začala se sebedestrukcí svého těla – přestala jsem cvičit, starat o svou pleť, vlasy a chodit k doktorům kam bych měla, sedím jen doma. Začala jsem své chování nenávidět – tím pádem sebe.

Ikona diskutujiciho karel 2012-12-08 19:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Nebo jsem se bála strašně tmy. To jsem se odnaučila tak, že jsem sedávala v naprosté tmě na zemi se zavřenýma očima. Strach po opakovaném cvičení zmizel."

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek