110. Dotazník

18.1.2015 v Čtenáři 59

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!
Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Zajímalo by mě jestli třeba na jiných planetách byly elity které lidi svrhli a jejich moc padla, kde začali používat ty volné energie a začali přes všechny snahy elit žít jako na povrchu. Nebo jestli existují planety které přes snahy elit dokázaly projít transformací do 5D. Mrzí mě že tady se to nepovedlo tak bych si přál vědět jestli se něco povedlo aspoň jinde.

Ne, my jsme jediná pokusná králikárna ve Vesmíru. Jinde se tohle neděje.

2. Pokud jde o černé kameny, počítá se mezi ty špatné i noc kaira? V podstatě černá je ale zas úplně černá taky není.

Vypadá většinou jako noční obloha, té se bát nemusíš…

3. Kedysi som mala nádherné husté vlasy, vlnité, zdravé, pevné… a pritom som sa stravovala tak ako teraz. Jediné, čo som zmenila, je to, že už takmer vôbec nechodím do lesa, zatiaľ čo v čase hustých vlasov som tam bola pomerne často 🙁 Otázka teda znie: myslíš, že to má nejaký súvis? Lesná energia a vlasy? Vopred ďakujem za odpoveď, je to pre mňa veľmi dôležité.

Pokud máš s vlasy teď problém, příčinu bych hledala buď v nějakém zdravotním problému, nebo v psychice, nebo v přípravcích (nevhodná péče), nebo ve věku.

Můžou být oslabená játra, nebo štítná žláza. To se často odráží na kvalitě vlasů a jejich padání.

Můžeš používat nějakou chemickou vlasovou kosmetiku, nebo si barvit vlasy.

Můžeš mít přes den dost stresu.

Moje zkušenost to samozřejmě není, ale mám vyčteno, že když člověk zestárne, vlasy jsou poté méně kvalitní a méně rostou.

Vliv na vlasy může mít i těhotenství. V těhotenství vlasy spoustě žen skoro vůbec nepadají a po porodu hromadně vypadají ty, které byly předtím ,,ušetřeny“. Výsledek je, že se žena zděsí, že plešatí a ono ne 🙂

Souvislost s chozením do lesa bych taky úplně nevylučovala, protože v lese se soustředí záporné ionty, které jsou nejenom léčivé, ale je známo, že mají příznivý vliv na vlasy. Proto se například vyrábí iontové fény. Ve spojení s pohybem na čerstvém vzduchu, rozhýbání těla a tudíž lepším prokrvením a okysličením tkání, mají záporné ionty výborný vliv nejenom na vlasy, ale i na pleť a kompletně celé lidské tělo.


4. Jaký vztah má tvůj kocour ke psům, případně k jiným zvířatům?

Morrisstek je padavka. Pamatuji například nedávnou událost, kdy návštěva přinesla malinké štěňátko jezevčíka. Bylo opravdu malé, sotva pletlo nohama, absolutně neškodné. – Kocour s ním nemohl být ani v jedné místnosti, jak se ho strašně bál. Stejně jsme na tom i v případě miminek. Nikdo mu nevysvětlí, že to je jenom malý člověk.

Co nezná, před tím utíká. Nikdo ho nezastaví. Jiná zvířátka než toho jezevčíka jsme ještě nezkoušeli.

5. Aké máš plány na rok 2015? Nejaké očakávania, sny alebo možno predsavzatia? 🙂

Předsevzetí si nedávám vlastně nikdy. Co mám v plánu na pevno, je vydání třetí knihy. Mám ji rozepsanou, akorát mě vnější okolnosti hodně zpomalily v psaní. Mám teď zkrátka trochu jiné úkoly. Přesto to ale vidím optimisticky a myslím, že to letos zvládnu. Je to jenom přechodný stav, tak to nelámu násilím přes koleno a nechávám tomu klidný vývoj.

Taky tento rok dochodím kurzy němčiny, teď začínám 4. ročník.

Co vím že bych dělat měla, ale nejsem si jistá jestli to stihnu a zvládnu, je vyřízení řidičáku. Nemyslím si, že to letos zvládnu, ale kdyby náhodou fakt ano, tak bych za to byla opravdu ráda. Už to odkládám dlouho…

A jinak obecně: Vydržať a nepovoliť 😀

6. Viem, že si dávaš pozor na potraviny, ktoré si v obchodoch kupuješ, ale dávaš si nejakým spôsobom pozor aj na postavu? Tým myslím tie trendy, ktoré sú v tejto oblasti teraz veľmi populárne, dokonale vyvážené jedálničky atď., alebo to veľmi neriešiš?

Jím co mi chutná. Snažím se čerstvé a zdravé, ale nejsem striktní nic… Takže si dám všechno a místo kvantity dbám na kvalitu. Vzhledem k tomu že jím 2x denně malé porce, si můžu dovolit za jídlo připlatit. Víc jídla prostě nepotřebuju, spíš se láduju hektolitry zeleného čaje. (za ten si taky připlatím)

Když se člověk nepřecpává, je zdravý a dostatečně se hýbe, nemá důvod řešit, aby nebyl tlustý, protože nemá z čeho být tlustý.

V posledních pár měsících jsem díky několika změnám ve svém životě za pochodu zcela přirozeně vypustila knedlíky, omáčky a dost jsem omezila maso (přestává mi chutnat tak, jako mi chutnávalo dřív… a tak místo masa jím o něco víc třeba cuketu, květák, brokolici atd. Nevadí mi to.) … Uzenářské výrobky skoro nejím, moc mi to neleze. Neříkám, že se tomu cíleně vyhýbám, ale zkrátka si tyhle věci skoro vůbec nedělám, jen výjimečně. Nějak to nepotřebuju k životu. Na váze se mi to mírně odrazilo (příznivě, cítím se mnohem líp s lehčí stravou) a přitom se pořád dál ve velkém cpu kozími sýry, občas čokoládou, jím med po kilech, s medovinkou si taky teď přes zimu potykám… Nic si násilím neodepírám, v mém věku to ani není potřeba. Až mi bude například 50, tak tomu určitě přizpůsobím svůj životní styl, abych zůstala pěkná. Opravdu nerada bych se vypásla a udělala ze sebe obézní matronu 😀

Už se nebráním ani myšlence vegetariánství, když tak pomalu začínám vlastně sama nabírat směr… Jojo, pamatuji si na ten starý článek, kde píšu, že vegetariánství podle mě ne, a že vegoši bývají divní. 🙂 Ale už je to pár let, doba pokročila, teď to vidím zase trochu jinak a začínám si říkat: ,,Proč? Už mi to ani tolik nechutná, vyvinutá jsem dobře, už nejsem dítě, díky dovozu mám na výběr kdejakou exotiku, tak na co to podporovat? Jaký mám důvod? – Vlastně nemám…“

Zvířat mi bylo vždycky líto… A teď si sama vařím, sama rozhoduju o tom co budu a nebudu jíst a myslím, že když sama od sebe vypouštím maso, tak to je jakýsi začátek přirozeného přechodu na vegetariána. Myslím, že to tak asi za pár let dopadne. O kvalitu vlasů (které potřebují tuky) se bát nemusím, sýry a máslo mi pořád jedou 🙂

Blbé akorát je, že mám doma chlupatého masožravce, kterému to samozřejmě nevysvětlím, takže se shánění masa a jeho přípravě stejně nevyhnu. Ale tak jako respektuji potřeby svého těla, respektuji samozřejmě i masožravou kočku… Takže takto to vidím zhruba do budoucna.

7. Ještě mě napadla jedna otázka. Viděla jsi někdy u někoho trojúhelníkovou zorničku, jako je např. zde u Katy Perry: http://i.ytimg.com/vi/htgJKmILuwc/hqdefault.jpg Co to znamená?

Těžko říct, jestli jí to tam třeba někdo nedomaloval…

8. Ještě se chci zeptat, jestli někdy v blízké době natočíš další vtipné video? 🙂

Chtěla jsem, slibovala jsem, ale nemůžu se k tomu za boha dostat :/ Ono to totiž zabere poměrně dost času a já ho nakonec vždycky radši vrazím do článků, nebo do mailů. Nejsem z toho moc nadšená… A když pak fakt je elán navíc, tak jdu dělat tu třetí knihu 😀 – Nebo domácí práce.

9. Jak je to se slabikami ‚óm‘ a ‚ám‘? Patří také mezi zmanipulovaná slova?

Nejsou to slova, ale v podstatě tóny. A tóny jsou léčivé.

10. Jak nejlépe se dají zjistit a odstranit blokace čaker? V jednom článku tady jsi psala, že je nejlepší kyvadlo, ale v nějakém dalším jsem zase četla, že není úplně spolehlivé. Jak se to dá tedy zjistit nejlépe?

To nevím, jestli to tady oboje fakt je, to budou asi nějaké hodně staré materiály, pravděpodobně i převzaté odkudi.

Jinak v podstatě hledání blokací na čakrách je zbytečná ztráta času, protože čakra je sice zářící energetické centrum, ale její funkčnost, energetika, vitalita nebo blokace je PŘÍMO ZÁVISLÁ NA TVÉ MÍŘE VĚDOMÍ, POVAZE, ROZPOLOŽENÍ, ENERGII A NA TVÉM ZDRAVÍ.

Pokud jsi zdravá a psychicky v pohodě, máš čakry v pořádku a nemusíš si tidíž dělat diagnostiku.

Pokud máš nějaké nemoci, nebo psychické problémy, řeš tyto problémy a ne čakry. Čakra se sice dá nějak dočasně dobít a rozjet, ALE za pár hodin se zase vrátí zpátky k původnímu stavu, protože čakra není zdroj ničeho, čakra je pouze ukazatel a jak říkám, její funkce je závislá na tvém zdraví. Tělesném a duševním.

Jsou lidé, co čakry vidí, nebo je umí rukama nahmatat. Jsou to praktické dary, takový léčitel ti třeba řekne, jakou máš nemoc, nebo jaký máš psychický problém, právě proto, že mu to ukáže ono energetické centrum. Osobně si však myslím, že každý z nás moc dobře ví, jaké si nosí kostlivce ve skříni, je potřeba ty kostlivce jenom vytáhnout a přiznat si, že tam jsou. A pak není ani potřeba hledat takto nadaného léčitele. Řekne nám stejně to, co už sami víme 🙂

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Václav 2015-01-18 09:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

10-Jak nejlépe se dají zjistit a odstranit blokace čaker?

Ikona diskutujiciho moudravrba 2015-01-18 09:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký dopručuješ pít zelený čaj s nejméně pesticidy a škodlivými látkami?

Ikona diskutujiciho Jaroslav Tůma - Duhová Srdce, os.. 2015-01-18 10:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé a krásné dotazy….

Ikona diskutujiciho Perun 2015-01-18 11:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, já ti chci poděkovat za doporučení (nebo respektive zveřejnění) knihy Bytosti přírody a léčení Země. Před pár dny jsem ji dočetl a snažím se přispět i svým dílem na zlepšení situace, začínám z toho mít dost dobrý pocit. Takže ti děkuji za sebe a taky za to, že se i ty snažíš ulehčit trápení této nádherné planety, naší Matky Země. A ostatním tuto knihu vřele doporučuji, pokud nepatříte mezi drtivou většinu ignorantů v této společnosti, tak si ji pořiďte, je to dobrá investice. :-)

Ikona diskutujiciho Amálka 2015-01-18 14:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:také se připojuji a děkuji za doporučení. Knížku "Bytosti přírody a léčení země" jsem dostala k Vánocům a je skvělá!

Ikona diskutujiciho betrusgar 2015-01-18 16:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, máš nějaké zkušenosti s metodou "no poo"-tedy mytí vlasů bez šamponu, pouze jedlou sodou a jablečným octem?

Ikona diskutujiciho esterka 2015-01-18 19:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Neviem ako sú na tom sypané čaje, ale zo sáčikových bol najlepší v d-teste zelený čaj Naše bio z Billy, ten nemal ani stopu po pesticídoch, ale ostatné čaje mali všetky nejaký obsah pesticídov. Skúmali tam 300 rôznych chemických látok.

Ikona diskutujiciho Mára 2015-01-18 22:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško prosím mohla bys popsat život na jiných planetách kde žijí lidští mimozemšťani v míru a harmonii? Zajímalo by mě co jedí, jestli mají auta, jak se baví a tady ty věci okolo, prostě jak fungují a tak. Dík moc.

Ikona diskutujiciho Vanilková 2015-01-19 09:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: no já myslím, že z Alue stará senilní babka nebude:-D

Ikona diskutujiciho BE 2015-01-19 10:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho vea 2015-01-19 16:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

z čeho vznikají různé poruchy jako je autismus, porocha pozornosti, disgrafie, diskalkulie apod.?

Ikona diskutujiciho Daniela 2015-01-19 18:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, vzpomněla jsem si, že když máš prvního partnera, tak si s sebou pak neseš jeho otisk a bude z něj něco mít i tvé dítě. Zajímalo by mě, jak se to dá odstranit? Včera jsem četla, že se staré otisky dají smazat oboustrannou, pravou láskou a nebo taky, když se potkají dva tzv. Twin-flames (ne spřízněné duše, jak si to dost lidí vykládá, ale takoví, co jsou spolu úplně propojení a mají to předurčené, mají o sobě např. i sny nebo se můžou astrálně navštěvovat atd.) Kluk, se kterým jsem byla poprvé, byl sice hodný, ale nechci s ním mít nic společného. Ani s bývalým. A docela mě štve vědět, že po nich je nějaká stopa. Chtěla bych to smazat a být úplně čistá s novým partnerem nebo to smazat s ním. Nevím, jestli se to hodí do dotazníku, ale zajímalo by mě to. Možná by byl fajn i článek, samozřejmě pokud máš čas a pokud je k tomu co říct.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-01-19 18:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Bohužel k tomu nemám co říct, i když bych ráda.

Ikona diskutujiciho Es 2015-01-19 19:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Takže otisk nejde odstranit?

Ikona diskutujiciho Dan 2015-01-19 21:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Anastázie, dívka z tajgy popisovaná Vladimírem Megrem, mě ohromila svou extrémně vyvinutou logikou a nevím, jak si to vysvětlit. Například, že za hodinu p. Megremu z hlavy přesně vypočetla, jaká dopravní opatření se mají udělat, aby se na puntík přesně o několik procent zmenšilo znečištění ovzduší v Rusku, přičemž jí Megre ztěžil úkol jistými požadavky. Mám si to vysvětlovat tak, že  se jí neobyčejně geniální intelekt, rozum, dedukce a logika lehce zpřístupnily právě díky tomu, že má extrémně rozvinuté city, intuici a ostatní mimosmyslové schopnosti? Že jí tak silně převažuje pravá hemisféra? Jak dokáže být chytřejší než nejlepší superpočítač současnosti, když matematika je -dle tebe- jakoby zlo? Děkuju!

Ikona diskutujiciho Václav 2015-01-19 21:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Při vyrovnávání energie v čakrách začíná být činnost mozku efektivnější a příznivě působí na odblokovávání bloků v čakrách.To také je velmi dobrý lék na různé stresy atd.Testovalo se to na EEG a výsledky jsou pro organismus výborné.  http://www.sol.com.au/kor/21_02.htm

Ikona diskutujiciho Morwen 2015-01-19 22:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Zajímalo by mě, jak víš, že to je pravda?

Ikona diskutujiciho Daniela 2015-01-19 22:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Nevadí. Však ono se to někde bude kdyžtak dát najít. Vzpomeneš si, jak se to jmenuje? Protože mi i vypadnul ten název, pojem – kdysi to testovali myslím s koněm a zebrou. To je jediné, co jsem z toho nezapomněla :D Díky

Ikona diskutujiciho Ameline 2015-01-19 22:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Otázečka: Nedávno jsem ve snu setkala se zajímavým prohlášením, a sice "každá čakra je v podstatě brána". Myslím, že je to poměrně pochopitelné a s ničím, co vím, se to nerozporuje, ale chtěla jsem se zeptat někoho, kdo o tom ví víc, zda se to tak dá říci.

Ikona diskutujiciho Václav 2015-01-20 09:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: O bráně jako takové bychom mohli mluvit o šesté a sedmé čakře. Vinou nepochopení se můžeme v adžna čakře dostat do kolektivní mysli (kde jsou cizí ega-vůle), ale víme, že z kolektivní mysli cesta do kolektivního vědomí nevede. Cesta do kolektivního vědomí vede přes přítomnost, tedy přes klid mysli a ne přes světy minulosti a budoucnosti. Tito lidé s (vizualizacemi atd.) stále zůstávají u třetího oka, a neví, že musí (jejich uvědomění) jít do korunní oblasti (sahasrára čakra) kde dochází ke kontaktu se Zdrojem. Nebezpečnost drog spočívá v tom, že dovedou otevřít světy kolektivní mysli a lidé si pak myslí, že mají kontakt-vhled blíž k bohu. jenže ono je to pouze zase o další iluzi, která jim více potom uškodí, než pomůže. Sice tyto světy mohou být velmi zajímavé, ale jsou škodlivé právě proto, že odtud cesta k univerzu – (kolektivnímu vědomí) nevede. Je těžké toto vysvětlovat těmto lidem, protože pro ně se to jeví jako příznivé a pravdivé.

Ikona diskutujiciho Amálka 2015-01-20 11:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: telegonie – mám pocit, že něco k tomuto tématu popisuje Anastasia ve své 8. knize Obřady lásky.

Ikona diskutujiciho Ameline 2015-01-20 12:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Chápala jsem to ve smyslu přijímání a vyzařování energie…

Ikona diskutujiciho Ameline 2015-01-20 12:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Mimo jiné kolektivní nevědomí je zajímavá věcička, hodně se v tomhle opírám o Junga, to byl jinačí machr. I když i on varoval před "kontaminací" z kolektivního nevědomí. Ale není tam také určitý "mustr" vývoje? V každém pořádném příběhu máš sestup do podvědomí a konfrontaci s tím cirkusem, který ti tam straší a mlátí na vrata. A pokud  se potřebuješ utkat s univerzálnějšími principy, sáhneš holt trochu dál. Nejprve potřebuješ znát pole a vědět, co se ti kam cpe. Jinak já to chápala jako to, že je skrze ně možné vydávat a přijímat energii, tj že nejde o čistě vertikální systém (což si tak v podstatě představuji), ne bránu pro vědomí, o které hovoříš.

Ikona diskutujiciho bnt 2015-01-20 13:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, existuje něco jako energetický otisk bývalých partnerů? Pardon, ale mě dotaz č.12 připadá jak od adeptky na odháčkováni guru Járou. (no hate)

Ikona diskutujiciho Alue 2015-01-20 13:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Píšu o tom ve své knize Svítání.

Ikona diskutujiciho Václav 2015-01-20 15:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: v časoprostoru jde o vertikální systém-evoluce, v kolektivním vědomí jde o paralelní věc, tedy nad přítomností, minulostí a budoucností, záleží na umístění pozorovatele.

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2015-01-20 17:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: V podstatě sis odpověděla sama, a pravdivě. Ano, otisk jde smazat oboustrannou pravou láskou partnerů, a nebo když se potkají spřízněné duše, což je vlastně s tou láskou stejný případ. Mazat se to dá i černou magií, což ovšem není bez následků. Takže tak :-) Všechno jde.

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2015-01-20 17:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: S tou nebezpečností drog v tomhle směru plně souhlasím. Chci se zeptat… víš něco víc o účincích jednotlivých drog na určité čakry, a podobně? Měl bych pár otázek…

Ikona diskutujiciho Daniela 2015-01-20 18:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Nevím. Ale nějak se to i jmenuje. Kdysi se na to dělaly i pokusy s koni a zebrou. Klisnu myslím spářili se zebřím samcem a ikdyž potom měla mláďata s koni, tak měla po něm stopy. Jinak o tom mluví hodně lidí, kteří se zajímají o duchovno. Ženy při sexu pouští partnera do sebe, ať chtějí nebo ne. Některá si třeba řekne, že to bude jen na jednu noc nebo budou "kamarádi s výhodama" a pak jí to nějak nefunguje a pořád na něj myslí, protože si tím k němu vytvoří pouto a otevře se mu.

Ikona diskutujiciho DJ Putin 2015-01-20 18:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ad černý kameny, čet jsem pouze o onyxu, jako kameni, co může zavírat srdční čakru.

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2015-01-20 18:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Viz odkaz na telegonii – [27]: :-)

Ikona diskutujiciho Václav 2015-01-20 19:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: ne, s drogami naštěstí jsem nikdy nic neměl, ale vím moc dobře co to s lidmi

Ikona diskutujiciho Václav 2015-01-20 19:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: Droga vybudí hodně síly ze sympatiku-okraje čaker a pro dotyčného je to super. potom se ale parasympatik-střed čaker zavře a on nemůže z něho doplnovat a tak jde do abstáku. proto znovu veme drogu až do té doby, než tento zdroj ůplně vyčerpá.

Ikona diskutujiciho Efs 2015-01-20 22:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Četl jsem o tom (neúspěšný pokus o křížení kobyly se zebřím hřebcem a posléze další čistě "koňský" potomek nesl zebří znaky). Ten článek však nemohu najít, Bylo to, tuším, na zvedavec.org. Je o tom i zmínka zde: http://www.veraoveckova.cz/news/telegonie/ ale bez podrobností. Částečným klíčem by mohla být mimojaderná dědičnost, i když tady mi to nedává zrovna logiku. Možná jsou za tím další jevy a vlastnosti, pro něž teď nemáme vysvětlení. Vše nasvědčuje tomu, že cílem (Boží) hry je, aby byl člověk co nejvíce čistý s věrný a za to se "odvděčí" kvalitou a vyspělostí potomstva. Říká se, že propagováním všelijaké volné "lásky" a nevázanosti nějací skrytí hybatelé světa vedou lidi k promiskuitě a tím snižují jejich genetický a duchovní potenciál a takto vzniklí potomci jsou pak snáze ovladatelní jako stádo otroků. Dává mi to smysl, nemohu to však zrovna doložit písemnými zdroji.

Ikona diskutujiciho Efs 2015-01-20 22:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Hledejte termín telegonie

Ikona diskutujiciho Alue 2015-01-21 11:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pozn. Spiiidy: Tahle témata tu takovým stylem rozebírat nemůžeme. Nemáme svobodu slova!

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2015-01-21 12:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: Nojo, já vím, tak napůl jsem čekal, že to nepustíš. Ale budu to všude možně zkoušet tak dlouho, až ledy povolí :-) Jednou ta změna přijít musí, a když ne kvůli nám, tak kvůli komu, žejo. Třeba na Védách se s tím nemažou, podávají to ještě víc na férovku než já, a stránky jim nikdo nemaže a nikdo je nezavírá.

Ikona diskutujiciho Dan 2015-01-21 18:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak je možné, že existují v současné společnosti příbuzenské sňatky? Že se dnes děje incest? A existuje nějaká mez- nějaký hraniční počet generací, po kterých už se už zamilovanost dvou lidí se stejnými prapředky obecně nestává v degenerační incest? Děkuji

Ikona diskutujiciho lenka f 2015-01-21 19:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho DJ Putin 2015-01-21 20:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty Aluš, a kolik mělas promile při natáčení videa "Co se do Maximu nedostalo"? Přijde mi po letech poněkud fakt roztomilý 🙂

Ikona diskutujiciho Vanilková 2015-01-22 11:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: no ale stejně ty drogy v přírodě existují. San pedrito, marihuana, ayahuasca, houbičky … Myslím, že tím pádem mají nějaké opodstatnění a tak si říkám, že se určitě pod vedením dají využívat jako medicíny pro ty, kteří jsou na tom psychicky/duševně nebo já nevím, nějak špatně. Určitě nezneužívat. Jsem proti takovým těm super novodobým zážitkovým  dovoleným, kdy lidé vyplácnou desítky tisíc za to, aby jeli do Amazonie za nějakým šamanem, kterého si našli přes internet, aby je vyléčil z veškerého jejich životního trápení… Ale říkám si, že když někdo žije na místě, kde se běžně v přírodě vyskytuje nějaká rostlina a ten člověk je nějak nemocný/nevyrovnaný, či co… A narazí  na někoho, kdo s "drogou" zacházet umí, tak proč ne? Tím chci jen říct, že momentálně nahlížím na takové rostliny jako na jakýsi "přírodní penicilin".Nevím, ale když už to v přírodě je… (samozřejmě, existuje i spousta špatných věcí, energií, jedovatých rostlin…) Takže si myslím, že "přírodní drogy" možná zas tak zakázané ovoce být nemusí…

Ikona diskutujiciho vanilková 2015-01-22 13:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký má význam to, že na jedné části země mají lidé černou pleť,jinde bílou nebo žlutou? Nechce se mi věřit, že by to tylo způsobeno "evolucí" kdy po miliony let na člověka působilo určité klima. Hm, ale možná, že je to opravdu nějaká genetická výbava pro přežití na určitém světadíle…?

Ikona diskutujiciho vanilková 2015-01-22 13:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě mám jeden dotaz… Když má žena pár dní před menstruací obrovskou "žravku" a má tendence sníst celý náklaďák jídla…je to pro to, že potřebuje detoxikovat nebo je to přirozené? Vrtá mi to hlavou. Pár mých kamarádek to tak má, pár ne. Já bych v to období byla schopná sníst cokoli, nejlépe pečivo a sladké, ve velkém množství. Může to být způsobeno candidou? Zvláštní ale je, že jiné dny v cyklu to na sobě nepozoruji.

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2015-01-22 15:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

U výkladu palmových listů na webu http://nadi.blog.cz/1409/nabizime píší, že ve speciální kapitole "Shanthi Khandam" se za příplatek dozvíme mimo jiné též o tom, jaké máme "…Karmické zatížení z minulého života. Minulý život. …" . Není ale karmické zatížení z minulého života blbost? Co to píšou?

Ikona diskutujiciho Alue 2015-01-22 17:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[44]: Zajdi na přednášku, nebo se jich zeptej. Vysvětlí ti, jak to v Indii chodí.

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2015-01-22 18:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]: Pocházejí z jiných planet. Doporučuju projít web http://vedy.in/ a díla Rudolfa Steinera, dozvíš se o rasách a jejich vývoji zhruba vše, co je potřeba vědět.

Ikona diskutujiciho Luz 2015-01-22 19:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]:  Tyhle látky zřejmě mají v sobě rostliny čistě na svoji obranu proti různým škůdcům. Určitě ne proto, aby se tim lidi intoxikovali. Např. i účel kofeinu v rostlině je, že to je pesticid – obrana proti hmyzu.

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2015-01-22 20:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, moc by mě už dlouho zajímalo dovysvětlit něco z Tvé knihy Svítání. Rozhodně nechci spoilerovat, proto jen stručně a trochu v jinotajích: na str. 242 píšeš a grafem znázorňuješ, že je dobré směřovat vlastnosti k ideální hodnotě- 5. Dejme tomu, že se to reálně může povést. Ldyž bude každý dosáhnut stavu hodnoty "5", v čem bude ale spočívat individualita a jedinečnost?

Ikona diskutujiciho Alue 2015-01-22 22:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[48]: Pokud se dostaneš na ideál, jsi vyrovnaná osobnost, ale tvoje POVAHA se tím nezmění, tedy ani jedinečnost. ,,Pouze" budeš spokojený a využiješ svůj potenciál naplno, místo aby ses plácal na suchu.

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2015-01-23 07:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[49]: Díky! To jsou věci… Ale jak tedy definovat povahu člověka? Tady má definice (-soubor intenzity užívání svých vlastností) nějak skřípe :D

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek