111. Dotazník

2.2.2015 v Čtenáři 60

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!
Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Byl Mars zničen nějakou válkou nebo tam je dodnes čilý a pestrý život?

Mars, který vidíme my na obloze, není planeta a život tam nikdy nebyl. Doporučuji prostudovat dostupné materiály o Duté zemi na Prvopodstatě.

2. Doreen Virtue ve své knize “Léčení s anděly” popisuje rozhovory se zemřelými. Vždy jsou tak starostliví o blaho svých blízkých, zdá se jako by měli myšlenky pouze plné lásky. Mě zajímá, jestli se všichni zemřelí přemění v láskyplné bytosti a nebo, jestli se od sebe na druhém břehu charakterově liší. (Což třeba podle filmu “Duch” vypadá, že velmi).

Ve filmu Ghost je ale také jasně ukázané, že zlí jsou duchové, co nepřešli na druhou stranu, ale uvízli z jakémsi meziprostoru. (tak to je) Jinak když se duše do nebe dostane, očistí se od všeho zla a zloby, protože takové věci nejsou součástí čisté podstaty duše. Každá lidská duše je ze své základní podstaty dobrá, zlo pozná až když se narodí na tuto planetu a naučí se tomu. Dokud se neodprostí od tohoto světa a svého života, pořád zlo zná, tedy i když nepřejde do nebe. A to jsou ty případy poltergeistů, bílých paní, zjevení, bubáků atd. – Rozzlobený duch, který z nějakého důvodu zůstává v astrální rovině, nechce se odprostit od své minulosti a bloudí tady.

I když je každá lidská duše dobrá (to máme společné), má i zároveň rozdílnou povahu. To se nemění, a nezáleží na tom, kde se zrovna nachází a v jaké je formě. Andělé mají také rozdílné povahy a přece jsou všichni dobří… je tady jistá analogie.


3. Když u někoho převládá po celý život určitá negativní vlastnost např.žárlivost, je potom co umře žárlivý i na druhém břehu? Může tedy ze žárlivosti třeba i škodit živému?

Pokud nepřejde do nebe a neodprostí se od poznaného zla, tak může škodit a může i posmrtně žárlit. Když se duše nechce odprostit a nechce se s tím smířit a neodejde, tak dál zůstává ve svých starých vzorcích… A může z toho v extrémních případech být i již zmíněný poltergeist.

4. Může se člověk trápit celý život, aniž by z toho měl nějaké následky?

Až ho potkáš, tak mi řekni 🙂

5. Co děláš, když někde zaslechneš, nebo najdeš písničku, která se ti okamžitě zalíbí? Jsi schopná pouštět si jí pořád dokola?

Většinou ji rovnou stáhnu, překonvertuju do 432hz a zařadím do své audioknihovny.

6. Nedávno jsem četla Tvůj příspěvek o včelách a napadla mě otázka: Kdybys k tomu měla vhodné podmínky, lákalo by Tě včelaření pro svou potřebu?

Já to mám v plánu už hezkou řadu let. Důvod, proč jsem to zatím ještě nezrealizovala je jednoduše ten, že na to zatím nemám vhodný prostor, mám taky obavu že se o ně nedokážu dost dobře postarat – tedy potřebovala bych spolupracovníka, nebo pomocníka nebo učitele – a taky to vybavení celkem dost stojí, a tuto investici v této době nepovažuji za rozumnou. Ještě je čas… Pokud se mi ale podaří usadit se na vhodném místě, uznám že na to mám čas a energii a ideálně pokud se v mé blízkosti objeví někdo podobně zamilovaný do včel, tak bych se do toho hned pustila. Sním kilo medu týdně, vyplatilo by se mi to už jen z tohoto důvodu. Taky bych chtěla dělat svoje svíčky, nakládat svůj propolis a dělat medovinu…. Ale jestli nebudu včelařit teď, tak nevadí, jednou určitě. Klidně na stará kolena. S tímto se dá začít kdykoliv, v libovolném věku. Rozhodně bych ale chtěla k sobě někoho do party, nerada bych na to byla úplně sama. Některé věci jsou i trochu těžší na kilogramy.

7. Když jsem dnes mluvila k andílkům a říkala jim, že vlastně vůbec nevím, kolik jich kolem mě je, dvakrát bliklo světlo. Znamená to, že nade mnou bdí dva andělé? (A jak je to s andělem strážným? Někdo říká, že je jen jeden, někdo že jsou dva, někoho obklopuje těchto bytostí více. Mám v tom trochu hokej.

Pokud ty cítíš, že to bylo znamení, že jsou dva, tak tomu věř. Co ti ukázali, patřilo tobě a nikomu jinému… Každý z nás to má s průvodci trošku jinak, to se nedá paušalizovat. Navíc se v různých obdobích života můžou i měnit, že si je člověk k sobě přitáhne.

8. Jak poznám, že já sama nejsem biorobot? Co když jím třeba jsem a nevím o tom? A nebo jak se vyvarovat toho, aby se jím člověk nestal?

Skutečný biorobot nemá city. Pokud miluješ, směješ se a pláčeš, není důvod, proč bys měla takovým způsobem uvažovat. Neboj.

Pokud jde o ,,hanlivé” označení pro lidi-ovčany, kteří jedou těžce v systému, v materiálnu a mají omezené myšlení, tak si myslím, že už jen tím, že čteš moje stránky a přemýšlíš nad těmito věcmi jasně ukazuje, že rozhodně žádná ovce nejsi.

9. Můžeš prozradit, jak by jsi přežívala tady na planetě, kdyby došlo k celoplanetárnímu EMP ? Nebyl by ten život těžší ? Bez takových vymožeností jako je třeba teplá sprcha nebo bez výrobků z plastů, bez takových obyčejných věcí jako je třeba toaletní papír a mýdlo (ty zásoby by jednou prostě došly), bez hudby (nefungovala by elektronika, takže by jsi byla omezena jen na hudební nástroje, které to přežily a lidé, kteří s nimi umí, a třeba takové Linkiny nebo Nightwish by jsi asi už nikdy neslyšela, takže jaký máš plán jak bez totohle všeho dlouhodobě přežít ?

Těžko říct, když jsem se narodila do této doby a tohoto prostředí. Zažila jsem však několik týdnů v kuse kompletně bez elektroniky, bez splachovacího záchodu, bez sprchy, bez masa na talíři… Jediná hygiena byl rybník nedaleko.

A byly to jedny z nejšťastnějších dnů mého dětství. Hlavně kvůli perfektní partě. Jenomže tehdy jsme měli dostatek jídla, mýdlo, zubní pastu atd… Umím produkovat hudbu i zpívat, to v zásadě není až takový problém. Mýdlo se dá taky vyrobit nebo nahradit (mydlice lékařská)… Zásoby jídla mám hodně velké. Uvažovala jsem také, co dělat v případě menstruace, kdy je zvýšená potřeba hygieny, ale nakonec ani to vlastně není problém, když má člověk kalíšek, nebo se dají vložky ušít a prát…

Co by byl po čase problém je čaj (jako pravý čaj, ne bylinky), jídla na která byl člověk zvyklý (sýry, máslo, oleje, cukr atd., to člověku začne chybět) v zimě problém s hygienou, aby člověk venku nemrznul u potoka a nosit to do necek do úkrytu a venku to nějak zavřívat v kotlíku, joj to bude pracné 🙂 … Myslím že bych si v zásadních věcech poradila na tom místě kde jsem to měla v roce 2012 v plánu. Vytopení úkrytu dřevem, a přístup hned k několika zdrojům čisté vody. To je podle mě nejdůležitější… I semínka jsem nastřádala do zahrádky. Jako největší hrozbu vnímám buď jiné lidi – agresivní ozbrojené zloděje, nebo nějakou katastrofu, která by zničila přírodu natolik, že by se venku člověk nemohl volně pohybovat.

Největší hrozba ze všech, je však psychika samotného přeživšího. Dokud jsi v klidu, je všechno dobré. Jakmile ale na tebe padne samota, beznaděj, nebo se zdemotivuješ, tak nepřežiješ… Proto bych si vééélice rozmyslela, jaké lidi mít v takové situaci okolo sebe. Protože když jednomu hrábne, může rozkopat morálku celé skupině, nebo být přímo nebezpečný. Dokud jsi v teple, máš čistou vodu, dobré zásoby a uskromníš se s jídlem, tak prakticky nemáš problém. V zásadě zásoby jsou dobré na to, než se člověk naučí žít v nové situaci. Pak už mu bude jedno, jestli mu došlo mýdlo. Podívej se na křováky, ti mýdlo nikdy nepoznali a jsou čistí 🙂

V případě EMP podle mě rozhodne o přeživších PŘIPRAVENOST (počítám do toho i znalosti, nejenom věci a zásoby), VHODNÁ LOKACE (ve městě nemáš šanci) a jejich schopnost PSYCHICKY SE SROVNAT s novou situací. To jsou tři základní věci, na které vsázím. Kdo jedno z toho nebude mít, byl by v háji. To znamená, že nejlepší možnosti k přežití v případě EMP mají chudí lidé na malých vesnicích, soukromí zemědělci. – Ti by v případě kolapsu systému, byli i velice bohatí a těžce za vodou, každý by s nimi chtěl bártrovat vajíčka, mléko, maso… Takže je vždy důležité, mít velké zásoby suroviny, kterou bys s vhodnými lidmi mohl měnit, až se situace ustálí. Když nemáš co dát (počítají se sem i znalosti, schopnosti), co vyměnit, budeš odkázán skutečně jen sám na sebe. V případě EMP bych se určitě po čase pokusila vybártrovat slepice, protože vajíčka jsou velice výživná. Postupem času by se jistě rozvinula podobná spolupráce, až by se vyselektovali neodolní jedinci a lupiči…. Ale to už uvažuji moc daleko.

Abych to shrnula: Nejsem o tom přesvědčená, že se toho dožiju, ale jsem na to připravená a když se to stane, nemám strach, že bych si neporadila. Hrozbu vidím v ostatních lidech, kteří mi to můžou pokazit. (Kdykoliv se cokoliv v mém životě podělalo, tak v tom měli prsty nějací lidé. Ne příroda venku, roční období, atd. Pouze Lidé…) Ne v podmínkách k žití. Znalosti mám, šikovná jsem a moc toho k životu nepotřebuji, umím žít úsporně. Pro mě by to nebyl konec, ale nový začátek nového života. Možná by se mi to po čase mohlo i líbit víc, než tento život v systému. Kdoví? Jak můžu dopředu vědět, že nebudu po čase šťastná? Třeba ano… Klíčové jen bude, vydržet přechodné období chaosu ve společnosti.

10. Když jdeš spát, tak každou noc astrálně cestuješ a nevíš o tom, nebo jak to je? I po delší době mám v tom zmatek, protože kdyby jsme každou noc astrálně cestovali, jak by pak do toho pasovaly lucidní sny?

Když sníš, tvoje duše cestuje po Vesmíru, ale ty si to přímo neuvědomuješ, ve tvé mysli se odehrávají jiné příběhy. Astrální cestování je stav, kdy cestuješ duší vědomě, víš to, pamatuješ si to a rozhoduješ o tom, co se bude na těch cestách dít. V lucidním snu necestuješ duší, ale probudíš se ve snu, který můžeš po nějakou dobu ovládat. Ale většinou se z lucidního snění probereš do astrálního cestování (já to tak mám) a začneš cestovat přímo vědomě v prostoru. – Pokud to umíš.

11. Sleduješ módu?

Vlastně ne. Jenom sleduju, co se postupně objevuje v obchodech za věci a co lidé dneska nosí… Někdy nestačím žasnout.

12. Co si myslíš o té současné módě?

Nelíbí se mi. Upřímně mě fascinuje, že někteří lidé tu dnešní modu umí skutečně nosit a vypadá to pěkně i vkusně, ale není to tak pokaždé samozřejmě. Já mám celkem problém něco si v obchodech koupit, protože se mi většinou nelíbí střih, nebo je to hnusná barva, jakoby neznali nic jiného než ,,černá šedá hnědá fialová olivová khaki” … Taky se mi někdy stane, že objevím kus oblečení a prostě NEVÍM, jak se to má nosit, jaké to má určení 😀 Nebo když identifikuji určení, tak nechápu, protože je to mega nepraktické, že už na tu věc pak nemůžeš obléct nic dalšího, a nebo budeš vypadat jak tlustý pytel… Ideálně oboje naráz.

13. Jak vypadá tvůj styl?

Můj ,,vkus” je dán několika vlivy naráz. To je jednak moje romantická povaha, takže miluju kytičky, růžičky, kraječky, výšivky, když to trošku vlaje, nebo je nějaká vrstva průhledná… Jednoduše ,,víla/princeznička styl”. (U spodního prádla tím pádem není problém, vždycky se na stojanu nějaké kraječky najdou.)

Na druhou stranu můj vkus ovlivňuje Metalová kultura a moje láska k tvrdší hudbě, takže vybírám i tak, abych mohla být ,,krutopřísná”… Zase ale ne až moc, držím se v určité mezi. Krutopřísný vliv se dále míchá s fantasy vlivem…

A další vliv je, že nemám ráda nic příliš moderního, také prakticky nenosím šedou a hnědou. Olivovou, petrolej, khaki a fialovou sice v šatníku mám, ale bůhvíjakmoc je taky nemusím…

Také se moje oděvní cítění mění s věkem. V pubertě jsem chodila hodně v zelené, obalená pletenými náramky, dlouhé vlasy pořád rozpuštěné, volné bavlněné kalhoty, pořád v sandálech – Prostě taková lesní divoženka, částečně i na sportovno. (protože jsem hodně dědila oblečení, čili moje možnosti úprav byly dost omezené)

Pak jsem dospěla, začala jsem nosit sukně a chtěla jsem být i elegantní, takže se to zase posunulo někam jinam. Takže to po čem jdu, je kombinace ženskosti/romantiky/metalu/fantasy/tajemna/elegance – Co však zůstává a bylo to vždy, je ovlivnění tvrdou hudbou a vyhýbání se všemu modernímu. Nemám to ráda nikde, ani v interiérech.

14. Alue čo si myslíš o marihuane, resp. konopí?

Nejsem zrovna profík na tahle témata, navíc mám pocit, že už to v nějakém dotazníku padlo 🙂

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho vanilková 2015-02-02 08:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, myslíš, že bys někdy mohla zrecenzovat nějakou knížku o bylinkách, ze které ráda čerpáš znalosti? Popřípadě udělat nějaký mikro článek o bylinkách, které běžně používáš? Byla bych za to moc vděčná myslím, že i více lidí… Děkuji

Ikona diskutujiciho Michaela 2015-02-02 08:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vím že v Astrálu neplatí naše fyzikální zákony, nicméně poslední dobou mi vrtá hlavou – je možné aby duše např "navštivila hvězdu" zblízka? Třeba se procházela po povrchu slunce.. Nebo dokonce zalezla pod horizont událostí černé díry? Jak známo, co spadne za horizont, už se odsud nedostane, ani světlo ani energie – duše by se z tohoto prostoru dostat dokázala (když je to v podstatě také energie)..?

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2015-02-02 09:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ad 1 – ale jinak Mars normálně existuje jako planeta, podobně jako Země… aby tazatel(ka) nepropadl(a) depresi :D

Ikona diskutujiciho Johanka 2015-02-02 11:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak se konvertuje do 432Hz?

Ikona diskutujiciho Ceneon 2015-02-02 11:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho vlaja 2015-02-02 13:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

psychopatom chyba časť mozgu kde su centra pre cit su bioroboti ?

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2015-02-02 14:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Celoplanetární EMP je téma na hlubší zamyšlení a moc se mi líbí jak zde Alue vypíchla co je v takovém případě nejdůležitější. V podstatě by tím skončil globální systém a vše by tak přešlo do lokálu. Tím by se otevřely možnosti pro improvizaci a vlastní tvořivost. Např. z hlíny (keramika) a dřeva se dá vyrobit hodně potřebných věcí a co se týká elektroniky, určité komponenty (ty robustnější, např. již dříve používané skleněné elektronky) by měli šanci zůstat funkční a z nich by šlo případně něco sestavit. Z poslechu hudby přes CD a mp3 by to mohlo být zpátky ke gramofonům a magnetofonům, kde je možno naladit i 432Hz poslech obyčejným šroubovákem :-)

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-02-02 15:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nenastavíš to tu aby boli v diskusiách funkčné odkazy? Teda keď sem niekto napíše odkaz na nejaký web či YouTube video, aby stačilo naň len kliknúť. Na iných blogoch to tak funguje.

Ikona diskutujiciho Myšák 2015-02-02 15:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co je to EMP? :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2015-02-02 15:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Blog.cz mi toto technicky neumožňuje.

Ikona diskutujiciho stenly919 2015-02-02 15:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:No zajímalo by mně, ak by jsi v takovém příadě získal dostek elektrické energie na provoz těch zařízení. Po emp by určitě nejela žádná elektrárna..

Ikona diskutujiciho stenly919 2015-02-02 15:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jinak Alue, co se týká včelaření na zkoušku, tak bych ti doporučil navštívit tento blog : http://www.domaci-vcelarstvi.cz/

Ikona diskutujiciho Igimaster 2015-02-02 16:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: No myslím, že i tak by se lokálně ujmuli vlády nějací "mafiáni", co by měli zbraně a strachem by si podmanili okolí. Muselo by projít k duševní proměně lidí, což asi ani není možné aby to bylo přes jejich vůli.

Ikona diskutujiciho Fred 2015-02-02 18:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: EMP je elektromagnetický puls:

Ikona diskutujiciho Lucy 1000 2015-02-02 19:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, zajímalo by mne, jak se raketoplány dostavájí z duté země když mají spalovací turbíny vyyužívající explozivní princip? Co je tedy ukazováno v médiích, když je nemožné se z ní takovýmto způsobem dostat? Kam odletí např.:http://czech.ruvr.ru/news/2014_12_23/Start-Angary-A5-dokazal-ze-na-obeznou-drahu-muze-byt-vynesena-jakakoli-zatez-3726/?slide-1? Polární otvory jsou stále kontrolovány civilizací, která zajala ad.Byrda?

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2015-02-02 20:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jů, děkuji za odpovězení na dotaz. Moc si toho vážím.

Ikona diskutujiciho Mistryně 2015-02-02 20:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už jednou jsem se v dotazniku ptala nikdo mi neodpovedel, nikde jsem to nikdy ani nevycetla. Vsichni jsou mistri na to umet placat proc maji rakovinu dospeli ale oduvodneni toho proc ji dostavaji i male nevinne deti nikde nepadlo a kdyz se na to clovek pta, zamerne se tomu ostatni vyhybaji. Jak to s tim je tedy?kdyz se rika ze vetsinou dospeli lide si za ni muzou sami svym zivotnim stylem a premyslenim…Jak k ni tedy prijdou deti?

Ikona diskutujiciho Foxie 2015-02-02 21:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč je z Moristka najednou Morrisst? 🙂

Ikona diskutujiciho @ 2015-02-02 22:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi to zní víc "světovějc".]

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2015-02-02 23:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Je několik způsobů, jak lokálně získat elektrickou energii. EMP by nemělo mít až tolik zničující účinek na fotovoltaické solární panely. Vysoké napětí se v případě EMP indukuje na vodičích (drátech), nikoliv na polovodičích (záleží na dělce drátového vedení k nim, tedy odpojené soláry by měly zůstat ok). Dále lze vytvořít generátor energie v podstatě z jakéhokoliv indukčního motoru co se používájí např. v pračkách, tiskárnách, CD a DVD mechanikách nebo harddiscích. Alternátory z auta se též dají použít. Tyto generátory se dají rozhýbat buď vrtulí ve větru, nebo na místech, kde protéká voda (potok, řeka), případně připojit ke starému šlapacímu šicímu stroji nebo bicyklu a našlapat si :-) V malém množství se dá vytáhnout el. energie jako z galvanického článku i z brambory nebo citronu, když se do nich píchne z každé strany jedna elektroda (např. z mědi a zinku), podobně i do vlhké země. Způsobů jak vyrobit elektřinu je více, jen by to pro začátek nebylo v takovém množství, jak jsme teď zvyklí. Každého Wattu energie by jsme si mnohem více vážili. Další téma by mohlo být využití volné energie…

Ikona diskutujiciho zemedelec 2015-02-03 08:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jak to je se svíčkami konkrétně když jich je v místnosti více, např. 2 (sudý počet destruktivní) a jsou od sebe dostatečně daleko? hraje v tom roli nějaká vzdálenost, nebo to je dáno na místnost a ať jsou jakkoli daleko tak je prostě destruktivní mít zapálené dvě svíčky? … díky 🙂

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2015-02-03 09:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Ze zas***** životního prostředí, kterýmu se jejich organismus ještě neumí bránit, protože si obranný mechanismy teprve vyvíjí (imunita apod.) A nebo se může jednat o dozvuk předešlého vtělení, v němž dotyčný něco lidově řečeno podělal 🙂

Ikona diskutujiciho Michaela 2015-02-03 09:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Lze se docist ze na deti se prenasi zatez z matky v obdobi tehotenstvi – pokud byla matka ve stresu, byla uzkostna, depresivni, nebo se nevhodne stravovala, kourila… S jistotou se to vsak rict neda. Ja treba zastavam nazor ze rakovina je takovy prirozeny regulacni mechanismus planety proti prelidneni, je tedy mozne ze ji urcita cast lidi dostane i nahodne, proste maji "smulu" – a stejne to muze byt i u deti. Se 100% jistotou ti asi nikdo nerekne, proc nekdo rakovinu dostane a jiny ne, i kdyz zivotni styl dotycneho jiste hraje velkou roli..

Ikona diskutujiciho Mára 2015-02-03 10:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško díky za odpověď, ale mám ještě jednu otázku. Ty obrázky z Marsu, a vozítko curiosity jsou tedy podvody a vozítko jezdí po zemi? Díky.

Ikona diskutujiciho vea 2015-02-03 11:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

dáš sem někdy fotku s tím jak vypadáš poránu? (neučesaná, v pyžamu atd. :D)xD

Ikona diskutujiciho Alue 2015-02-03 13:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Tak nějak. Nebo je to udělané v PC. Vzpomeň si na nedávný článek se zeleným plátnem.

Ikona diskutujiciho stenly919 2015-02-03 15:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]:No co říkáš je pěkné, ale je problém v tom, že emp by zlikvidovalo i poměrně velký počet plastů a nemůžu říct, co by mohlo přežít. Plasty by prostě shořely. a vezmi si, že plasty máš všude..

Ikona diskutujiciho vika 2015-02-03 16:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]:Přes ty děti jsou zkoušeni rodiče.Když má např. dítě leukémii, tak jistojistě rodiče předtím prožili nenávist kvůli penězům.

Ikona diskutujiciho Sára 2015-02-03 17:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

(17) Jestli můžu poradit, vše se zdá být jasné, pokud se na malé děti podíváš jinak. Jako na bytosti, které jsou tu stále, jen se postupně inkarnují. Je jedno, jestli je člověk novorozeně nebo 100 letý dementní stařík. Bytost je stále stejná, stáří (mládí) je jen její projev ve hmotě.

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2015-02-03 18:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Slyšel jsem o nových a účinnějších kapkách než MMS- CDS2. Že prý jsou lepší a nedráždí tolik žaludek, nemáš o tom nějaké zprávy?

Ikona diskutujiciho Noli 2015-02-03 20:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, mám takový dotaz ohledně mého strážnýho anděla. Doteď jsem s ním nikdy nezkoušela komunikovat, ale před pár dní jsem ho v duchu poprosila jestli by mi mohl říct své jméno…asi dva dny jsem ho vždycky před spaním poprosila. Jenom co jsem na něj třetí noc pomyslela, v hlavě mi probliklo jméno. Bylo to takové zvláštní a v životě by mě nenapadlo. Tak jsem si jen tak ze zvědavosti vyhledala andělská jména a co nevidím…bylo tam. A nejvíce mě překvapil překlad (snad nevadí když to řeknu). Znamenalo to andělská stráž. Byla jsem vážně šťastná a poděkovala jsem mu. Ale četla jsem, že andělům nějakou dobu trvá než vám prozradí jméno a u mě to bylo nějak moc snadné a rychlé, nevím proč. Jenom by mě na to zajímal tvůj názor, protože ty těmhle věcem rozumíš. Děkuji předem 🙂

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2015-02-03 23:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Z jakých zdrojů informací ohledně shoření plastů při EMP vycházíš? Plasty jsou izolanty (nevedou elektrický proud) a jsou proti elektromagnetické indukci odolné. Jinak plasty mohou nahradit materiály z hlíny a dřeva. Žijeme poslední století v době plastové :-)

Ikona diskutujiciho Dawe 2015-02-04 11:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: O CDS2 si hledej na internetu. MMS mohlo vážně poškodit zdraví, protože jsi spolu s ním dostal do těla i látky obsažené v základní složce (chloritan sodný), jako je rtuť a pak i volný chlor. Mimo to kys. citronová v MMS podráždí trávení.

Ikona diskutujiciho Ataris 2015-02-04 14:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: Ano CDS2 je zatím nejposlednější variace na MMS a je opravdu nejlepší. Prakticky bez vedlejších účinků. Zajímavostí je, že je to česká záležitost, ale už o ní prý ví i "objevitel" MMS Jim Humble. Na facebooku je skupina CDS2, kde se denně řeší jak ho používat, dávkování a konkrétní případy kde to pomohlo a že jich je.

Ikona diskutujiciho Kač 2015-02-04 14:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dnes ráno mě "zaujala" zpráva, kterou jsou zaslechla, když se taťka díval na TV, že jistá švédská firma začíná s "nepovinným" čipováním svých zaměstnanců. I internet je toho plný 🙁 Doposud jsem byla toho mínění, že k čipování prostě a jednoduše nedojde, že se to nemůže stát. Ale teď jsem dost na vážkách a začínám se trochu bát 🙁

Ikona diskutujiciho Svatka 2015-02-05 15:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško,mnohokrát děkuji za tvou odpověď na mou otázku.  Moc mě zajímá tvůj názor na film "Thrive" (Rozkvět)

Ikona diskutujiciho Carlooooos 2015-02-05 15:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak to podle tebe je s tou válkou na Ukrajině, tedy jak to doopravdy je víme asi všichni, ale zajímalo by mě jestli z toho teda bude ta 3. světová nebo totální válka, když tyto termíny začínám zas slyšet v rádiích. Když tak odpověz do mého mailu jestli s tim tady nechceš nikoho strašit.

Ikona diskutujiciho Otazníček 2015-02-05 16:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Psala jsi, že si chceš letos udělat řidičák.. řídila jsi už někdy auto, nebo to bude tvoje poprvé?

Ikona diskutujiciho Moudrávrba 2015-02-05 16:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemrzí tě, že nemáš normální web, kde by jsi mohla umístit reklamní bannery např. od google adsense? Myslím, že vzhledem k vysoké sledovanosti tvého webu, by se ti to finančně vyplatilo.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-02-05 17:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]: Nevím, co se ti na mých stránkách zdá nenormální… ani nevím proč máš dojem, že nemám možnost používat reklamní bannery. – Dostávám desítky nabídek, akorát jim na to kašlu. – Chtějí hromadu místa a skoro zadarmo. Mnohem lepší jsou jednorázové PR články.

Ikona diskutujiciho Alcatraz 2015-02-06 15:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: Živnostníci daně(soc,zdrav) neplatí?

Ikona diskutujiciho Alue 2015-02-06 16:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]: SAMOZŘEJMĚ, že platí. Ale to nemá co dělat s DPH.

Ikona diskutujiciho Moudrávrba 2015-02-06 18:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak promiň. Nemyslel jsem to špatně. Stránky máš samozřejmě krásné, jen jsem netušil, že blog.cz umožňuje hodit na tvůj web reklamní bannery vzhledem k tomu, že jsem četl, že se tam nedá programovat a vkládat reklamní kódy do adminu stránek. Asi jsem to špatně pochopil.

Ikona diskutujiciho Alcatraz 2015-02-06 20:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]: DPH ale platíš pořád, nebo snad nenakupuješ různé výrobky? Všechny výrobky se úvádí bez daně a s daní, procentní sazba je různá. DPH platíš i u služeb atd. Takže ty jsi také plátce DPHa přispíváš do rozpočtu státu, ať už chceš nebo necheš..

Ikona diskutujiciho Alue 2015-02-06 20:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]: Jako neplátce DPH nesmíš obchodovat se zahraničím. Pokud začneš, plátcem se staneš a tvůj obrat nikoho nezajímá.

Ikona diskutujiciho Alcatraz 2015-02-06 21:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[45]: A to by ti tak vadilo, když stejně z dalších 3-4 věcí odvádíš DPH. Nám učitelka v ekonomice říkala že běžný člověk odvádí DPH asi v 6 položkách. A strašně jí vadí lidé, kteří dělají na švarcák nebo jsou normální živnostníci a každý měsíc odvádí jen povinné minimum i když mají mnohonásobně vyšší výdělky. Taky nám říkala že je to tak dobře, protože všichni využíváme chodu státu a jeho vymoženosti, načež pak budeme brat všichni sociální dávky až na to budeme mít věk(důchod) O tom by se ale dalo polemizovat. Říkala to opravdu vážně až jsem se zarazil že by tomu snad mohla i věřit.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-02-07 14:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[46]: Ok, ale ty očividně nechápeš jak to funguje, ani nevidíš do mých účtů. Takže mi nemůžeš nic radit, ani nemůžeš vědět, jestli by mě přihlášení k DPH nepoložilo. Jak jsem si všimla, ani jsi nerozuměl tomu, o čem jsem se bavila s Vrbou a začal jsi do toho plácat nákup koncového produktu.

Ikona diskutujiciho kiray 2015-02-07 19:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vadí květinám vůně z aromalamp či vonných svíček?

Ikona diskutujiciho Niki Bretschneider 2015-02-08 09:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: To by mne také zajímalo. Napadá mne, A je 440Hz, tak by se to mohlo buď zpomalit na 98%, nebo nasměšovat s něčím vysokým, vybrat součtovou složku a následně to nasměšovat s něčím o 8Hz větším a vybrat rozdílovou. Výsledky se pochopitelně budou lišit. V prvním pádě bude a na 864Hz, v tom druhém na 872Hz, čímž bude člověk s hudebním sluchem neskonale trpět. Takže bych to odhadovala spíše na tu první možnost, kdy trpět nebude, prakticky si toho nevšimne. Na to by musel mít absolutní sluch, což se s hudebním celkem vylučuje, tedy pokud ten hudební nezíská úrazem.

Ikona diskutujiciho Alcatraz 2015-02-08 11:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[47]: Já vím o čem jste se bavily, to jsem nadhodil jen tak že jsi stejně ať chceš nebo nechceš plátce DPH. Takže jsem se akorát divil proč by si z důvodu placení DPH nechtěla umístit ty bannery, tak jako tak by ti to něco hodilo, jedině že je tam nechceš z přesvědčení, ale platba DPH z výdělečných bannerů tě přece nemůže nějak ohrozit.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek