112. Dotazník

18.2.2015 v Čtenáři 86

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!
Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Jaký dopručuješ pít zelený čaj s nejméně pesticidy a škodlivými látkami?

Obecně toho bývá nejméně v kvalitním sypaném.

2. Bojíš se stáří, že budeš stará babka, které selhává zrak, sluch, bolí ji klouby, je pořád unavená, nebo se na to spíš těšíš, že budeš stará moudrá žena z které vyzařuje duševní krása?

Jelikož se o sebe velice dobře starám, minimalizuji riziko zbytečných nemocí. (Koho bolí klouby, neměl pít minerálky…) Na něco se těším, na něco se netěším. Ale nevím, na co se toho bát. Vždyť je to přirozené a každá životní kapitola má něco do sebe. Člověk si to jen musí umět zařídit.

3. Nechtěla by jsi vydat knihu o zdraví, když máš o tom tak odborné znalosti?

Zvažuji to, ale to je někde v daleké budoucnosti. Předběžně to ale není vyloučené.


4. Máš nějaké zkušenosti s metodou „no poo“ – tedy mytí vlasů bez šamponu, pouze jedlou sodou a jablečným octem?

Jednou jsem mytí vlasů octem zkusila.. Inu, stala se z nich štětka. Metodu chci zkusit pořádně, ale to bude až v době, kdy budu mít odrostlé ty části vlasů, kde je barva a které jsou poškozené. Protože na ty je potřeba dávat kondicionér a ty se s octem opravdu moc nesnesou. Takže čekám, až odrostu a pak to chci zkusit. Upřímně si ale myslím, že bych u toho asi dlouho nevydržela, protože jsem zatížená na vůně. Většinou si všechnu přírodní kosmetiku vybírám podle toho, jak mi voní. Čili funkce a vůně musí být vyvážena 50:50… A ocet moc v koupelně čuchat nemusím, pokud teda zrovna něco nedrhnu 😀

5. Pokud si chceme pořídit polodrahokam, taky platí, že nesmí být obroušený, jako je to u křišťálu?

Pokud se obrousí, rapidně ztrácí sílu a stává se z něj spíš ozdoba.

6. Z čeho vznikají různé poruchy jako je autismus, porucha pozornosti, dysgrafie, dyskalkulie apod.?

To je hodně těžké téma na hodně času, to se mi v dotazníku nezdá vhodné rozebírat… A vůbec celkově si to nechávám mimo internetové vody. Stačilo tehdy napsat z čeho je homosexualita a hned z toho bylo pozdvižení 🙂

7. Jaký má význam to, že na jedné části země mají lidé černou pleť, jinde bílou nebo žlutou? Nechce se mi věřit, že by to bylo způsobeno „evolucí“ kdy po miliony let na člověka působilo určité klima. Hm, ale možná, že je to opravdu nějaká genetická výbava pro přežití na určitém světadíle…?

Podle Véd jsou lidé s jinou barvou pleti potomci těch, kteří přišli z jiných planet. Někteří zase vznikli tak trošku mutací, ale nebudu říkat kteří, abych nedostala nějakou nálepku. Ale bude dobré si to najít a pročíst. Neříkám že je to úplně slovo od slova, ale pořád je to kvalitní materiál.

8. Ještě mám jeden dotaz… Když má žena pár dní před menstruací obrovskou „žravku“ a má tendence sníst celý náklaďák jídla…je to proto, že potřebuje detoxikovat nebo je to přirozené? Vrtá mi to hlavou. Pár mých kamarádek to tak má, pár ne. Já bych v to období byla schopná sníst cokoli, nejlépe pečivo a sladké, ve velkém množství. Může to být způsobeno candidou? Zvláštní ale je, že jiné dny v cyklu to na sobě nepozoruji. díky za odpověď.

Je to běžný jev. Podle mě je to známka toho, jak žena sestupuje do své vnitřní temnoty. Přestává energii rozdávat, ale začne ji potřebovat. – více v knize RUDÝ MĚSÍC, nebudu to vykládat celé. A s tím se spojuje i větší spotřeba fyzické energie, tedy jídla. Taky myslím, že v těle probíhá spousta náročných procesů, které potřebují další energii navíc.

Sladké tě stimuluje a zlepšuje náladu, takže další vliv může být i potřeba se trošku nakopávat, když cítíš že ti jde nálada dolů… Spousta žen ani pořádně neví proč a snaží se to nějak potlačit nebo přeplácnout, ale stejně to nejde. Je to proces, který je potřeba přijmout.

9. Půstuješ? Jak často a piješ při tom čaj nebo jen vodu? Jaké na sobě pozoruješ účinky?

Zkoušela jsem to, a měla jsem veliké předsevzetí. Nakonec to krachlo na tom, že pro mě bylo velice nepříjemné kroutit se v noci s prázdným žaludkem. Vzbudí mě všechno. Hlad, močák, chlad, zvuk…. Nemám problém vydržet celý den bez jídla, ale v noci pak nemůžu spát, ani usnout. A než se takhle psychicky ničit, tak jsem se na to radši vykašlala. Kvalitní spánek je priorita, tak radši detoxikuji jinými metodami.

10. Myslíš, že bys někdy mohla zrecenzovat nějakou knížku o bylinkách, ze které ráda čerpáš znalosti? Popřípadě udělat nějaký mikro článek o bylinkách, které běžně používáš? Byla bych za to moc vděčná myslím, že i více lidí…

Knížek mám celou řadu a jsou to úplně běžné knížky/atlasy, co najdeš v jakémkoliv knihkupectví. Co se v nich nedočtu, nebo nenajdu, to si prostě vygooglim. Takže je úplně jedno, o jakou knihu se jedná, to je podle tebe, jaký preferuješ obsah a co tě na bylinách zajímá nejvíc.

A jaké používám nejvíc… No nejvíc asi v kuchyni. Česnek, pažitku, oregano a bazalku 😀

11. Vím že v Astrálu neplatí naše fyzikální zákony, nicméně poslední dobou mi vrtá hlavou – je možné aby duše např „navštivila hvězdu“ zblízka? Třeba se procházela po povrchu slunce.. Nebo dokonce zalezla pod horizont událostí černé díry? Jak známo, co spadne za horizont, už se odsud nedostane, ani světlo ani energie – duše by se z tohoto prostoru dostat dokázala (když je to v podstatě také energie)..?

V astrální rovině jde úplně všechno a je to závislé na schopnosti a úrovni cestovatele. Vnější prostředí tě nemá jak omezovat, jde tam všechno, co si dokážeš představit. I pokud je to nereálné, prostě si to tam zhmotníš sám.

12. Co je to EMP? 🙂

Elektromagnetický pulz. Existuje lokální, nebo celkový. Vyřadí z provozu kompletní elektroniku… Jakto, že se ptáš? Copak jsi neviděl film Matrix 1? :))

13. Ahoj, zajímalo by mne, jak se raketoplány dostavájí z duté země když mají spalovací turbíny vyyužívající explozivní princip? Co je tedy ukazováno v médiích, když je nemožné se z ní takovýmto způsobem dostat? Polární otvory jsou stále kontrolovány civilizací, která zajala ad.Byrda?

Z duté země se žádným raketoplánem nemáš šanci dostat. Potřebuješ pohon fungující na sání z vakua, kterému nezáleží na gravitaci. – Jedině UFO. Raketoplán se ti okamžitě v otvoru zřítí… Navíc by ses tam ani nedostal, široké okolí hlídá americká armáda a jakmile se dostaneš moc blízko, sestřelí tě, nebo jinak zlikvidují. Jestli si myslíš, že někdo vyletí ven a vyfotí tam Vesmír, tak to jsou jenom pohádky. Byrda tehdy zajali Američani.

14. Už jednou jsem se v dotazniku ptala nikdo mi neodpovedel, nikde jsem to nikdy ani nevycetla. Vsichni jsou mistri na to umet placat proc maji rakovinu dospeli ale oduvodneni toho proc ji dostavaji i male nevinne deti nikde nepadlo a kdyz se na to clovek pta, zamerne se tomu ostatni vyhybaji. Jak to s tim je tedy? kdyz se rika ze vetsinou dospeli lide si za ni muzou sami svym zivotnim stylem a premyslenim… Jak k ni tedy prijdou deti?

To podle mě není pravda, protože už jsem na to kdysi odpovídala. Mám pocit, že i opakovaně. To ti jenom uteklo.

Rakovinu způsobují toxiny, elektromagnetické záření (hlavně mobily, wi-fi), očkování, GMO, umělá sladidla, nebo ultrazvuk – A děti s tímto vším přicházejí do styku, stejně jako dospělí. Je to nemoc moderní civilizace a děti před tím neutečou. Leda by žily bokem na vesnici a žily skromně, tam je to pak nepoměrně zdravější. Rakovina je silný vnitřní konflikt, ale vždy je tu součinnost několika faktorů, včetně oslabené imunity. Bohužel, dneska věk nic neznamená, je to jenom číslo, které ti zdraví nezaručuje.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Míra 2015-02-18 08:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue 🙂

Ikona diskutujiciho Iveta 2015-02-18 09:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě bych doplnila k té poslední otázce. Děti často přejímají věci (a nemoci) od svých rodičů… ale to neznamená, že rodič musí tou nemocí trpět, jde o to, že děti jsou citlivější a snadněji vycítí konflikty v rodině a problémy rodičů, které se pak na nich můžou podepsat. Zkus si přečíst něco od pana Hnízdila (psychosomat)

Ikona diskutujiciho Alue 2015-02-18 09:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: To je samozřejmě taky pravda.

Ikona diskutujiciho Iveta 2015-02-18 09:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ráda bych se zeptala a nevím jestli už to tu někde nepadlo, jak vlastně všechny tohle víš, vše od fungování vesmíru, přes historii planety, ufony až po naše životy? Zkrátka to vše o čem tu píšeš a na co odpovídáš.. Kde bereš odpovědi na všechny otázky. Na vše odpovídáš s naprostou jistotou, že tvůj názor je ten správný, tak mě zajímá odkud vše víš… jsou to jen přejaté informace od jiných a z knih nebo ti někdo (něco) dává odpověď na vše?  Díky za odpověď

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2015-02-18 09:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hmm, myjme vlasy octem a stane se z nás chodící antichemtrails! (:D)

Ikona diskutujiciho Hmm 2015-02-18 11:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mňa by zaujímalo, že koľko už len dnešný starší ľudia, alebo pred 10-20-30 rokmi vypili minerálok, keď ich boleli tie kĺby.

Ikona diskutujiciho T. 2015-02-18 11:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o 50 Odstínech šedi?

Ikona diskutujiciho Viky 2015-02-18 14:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:Ano, to by mě taky velmi zajímalo.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-02-18 15:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ak by sme žili v dutej Zemi, do akej výšky sa najviac môžeme dostať?

Ikona diskutujiciho hahaha... 2015-02-18 16:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Poslední dobou nemůžu skoro vůbec spát. Vždycky už už usínám, cítím, jakobych se propadala, trochu to jakoby lochtá, je to takevej divnej pocit. A těsně před tím, než se propadnu úplně, mě ze spaní probudí nějaké zařvání, většinou ženské, které nikdo až na mě nikdy neslyšel. Prej.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2015-02-18 16:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jeětě k té menstruaci. Člocvěk při ní prostě ztrácí krev. Což je velmi důležitá tělní tekutina. Zráta krve je prostě ztráta krve. A sacharidy jsou zdrojem energie. A čloívěk musí mít energii. Aby neskolaboval. Myslím že jsem někde slyšela, že když člověk daruje krev, tak i dostane nějakou čokoládu. Tedy dostával. Teď už prý snad ani ne.

Ikona diskutujiciho Michaela 2015-02-18 16:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: to se mi zrovna dnes stalo taky. Ve snu mi hrozne otekl krk, dusila jsem se, citila strach (byli kolem me milovani lide, rodina a pritel a ja je nechtela opustit), ve snu jsem ztratila vedomi (umrela) a zase se tam objevila znovu… Zvlastni. Snad to neni varovani….

Ikona diskutujiciho vea 2015-02-18 17:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

chjoo, věc co mě nejvíc zajímá a aluška v dotazníku nebude odpovídat 🙁 (6.)

Ikona diskutujiciho vea 2015-02-18 17:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ještě jsem si vzpoměla že jsem chtěla napsat (áno jsem jak fraps – asi není pochopitelný protože to vychází z jedný příhody co se mi stala s tím prográmkem a to by bylo na dýl :D  - na dýl jako napsaný srozumitelně napsaní, normálně pro mě by to bylo krátký ale rozluštili by to jen 2-3 lidi :D ale dost kecání o kolo :D) chtěla jsem napsat, vydáš někdy nějaký článek bez moderování? myslím konkrétně za účelem nechat tam všechny blbosti aby jsme mohli vidět co všechno odfiltrováváš a jak by to tady bez toho vypadalo :D

Ikona diskutujiciho fluttershine 2015-02-18 17:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, znáš knížku Jitro kouzelníků? Pokud ano, co si o ní myslíš?

Ikona diskutujiciho Fred 2015-02-18 18:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Ohledně přirozenosti 432Hz je vše pěkně vysvětleno v následujícím videu:

Ikona diskutujiciho Fred 2015-02-18 18:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce/odpovědi č.8 jen doplňuji – toto je taky zmíněno v následujícím videu – fáze Kouzelnice:

Ikona diskutujiciho Puf 2015-02-18 18:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluška, tak sa v poslednej dobe zaujímam o orgonity a energiou nabité predmety a mám véľa otázok. Možno mi na nejakú z nich pomôžeš nájsť odpoveď, prípadne ak vieš, tak prosím odporuč nejaký článok. Tu sú otázky:

Ikona diskutujiciho Alue 2015-02-18 18:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Vůbec se mi nelíbí, že L. Černá tenhle díl udělala podle knížky RUDÝ MĚSÍC, kterou jsem tu mnohokrát doporučovala. A místo aby na konci dílu UVEDLA ZDROJ a doporučila lidem tu knihu, tak zase si dělá reklamu na ten svůj diář. Je to pěkně nesolidní. Jednou díl z mé knížky, teď zase z jiné a zdroj prostě nepadne, pořád jenom ,,kupte si můj diář". Piřpadá mi to už jako parazitování.

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2015-02-18 19:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Napiš do mailu Ondřejovi z http://orgonit.uvadi.cz/ , ten se vyzná a měl by ti všechno zodpovědět. Sám od něj mám spoustu orgonitů a jsou hodně kvalitní, takže tomu rozumět bude.

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2015-02-18 19:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Ve snech můžeš zažít naprosto všechno myslitelné i nemyslitelné, fakt úplně cokoliv. Snový svět je totiž zvláštní a naprosto specifický… jedná se o dozvuk stavu vědomí, ve kterém jsme žili dříve. Dnes se ve snovém stavu míchají dozvuky vjemů z běžného bdělého života s vlivy z vyšších duchovních světů, do kterých se noří astrální tělo a Já během bezesného spánku. Je to zkrátka takový mix, ve kterém se míchá páté přes deváté.

Ikona diskutujiciho Morwen 2015-02-18 20:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Podepisuji se, taky by mě to zajímalo :). Například tady, co tě vede k tomu věřit slovansko-árijským védám?

Ikona diskutujiciho Lucy 1000 2015-02-18 21:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, ještě poprosím o doplnění O13. Takže ty startování a odpočítání z mysu Karneval jsou bláboly?

Ikona diskutujiciho Lucy 1000 2015-02-18 21:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K O10: každý poslední pátek v měsící vychází (kupodivu) měsíčník a jmenuje se prostě Bylinky – vyborné čtení a spousta rad k nezaplacení 😉

Ikona diskutujiciho Alek 2015-02-18 21:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zaujímal by mě nějaký zdroj na symbolismus od kterého bych měl jistotu že je pravdivý. Vím že na netu, nebo v knížkách se dá najít spousta informací ale zrovna u tohodle téma mi přijdě že některé si buď odporují nebo jsou úplně "mimo mísu". A chtěl bych se zeptat na Alušky názor na Davida Icka, mě přijde celkem divný že opravdu pravdivá a zajímavá vide na youtube jsou smázana nebo zcenzurována. Ale videa od Davida mají desetisíce shlédnutí jsou tam tak "kontroverzní" informace 🙂 a nic??? Jaký je tvůj názor?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-02-18 22:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

7) to že na jedné části země mají lidé černou pleť, jinde bílou nebo žlutou, si poriadne nevedia vysvetliť ani vedci. Nepotvrdilo sa že je to pôsobením klímy. To vysvetlenie z Véd by to vysvetlovalo.

Ikona diskutujiciho Markét 2015-02-18 22:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj dotaz,už dlouho mi vrtá hlavou a nevím co s tím jde o to že jsem slyšela od pár lidí nezávisle na sobě o pití vlastní moči .. že ji prý pijou těhotné matky,nebo lidi co chtějí být zdravější .. mě to připadá jako nesmysl, když přece tělo něco v tý moči vyloučí tak přece se toho chce zbavit, né aby to člověk znova vypil … 🙂 děkuji za odpověd

Ikona diskutujiciho Yasminn 2015-02-18 23:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K té no poo metodě – ocet není vůbec nutný, důležitá je hlavně jedlá soda. Ta je vlastně místo šampónu, ocet pak místo kondicionéru, ale ocet můžeš nahradit i citronovou šťávou nebo medem a bude to mít stejné účinky. Takže na vlasy nejdřív roztok s jedlou sodou, pak opláchnout a pak ten med nebo citron…

Ikona diskutujiciho Hmm 2015-02-18 23:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]:  Myslíš si , že tie "milé prídavky" tam dáva niekto naschvál, aby zabíjal deti? Vieš o tom, že sú vakcíny aj bez ortuti, môžeš si prečítať zloženie a aj tá ortuť v tých kde sa nachádza nie je úplne tá ortuť, ktorú myslíš ? Vieš koľko ľudí tie vakcíny zachránia a vďaka nimi nezomrú?

Ikona diskutujiciho Niki 2015-02-19 10:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:: Toto by myslím zajímalo více lidí :-). Pochopitelně nejsem vyjímka. Mnoho myšlenek znám odjinud, kupříkladu dutou zemi poměrně silně zpopularizoval Hitler, který to pro změnu sebral z kýhosi mudrce z Indie (no, jako zhruba 2/3 inspirace svého "učení"). Jiné myšlenky zase znám od lidí kolem Wicca kultu, jiné zase obíhají mezi esoteriky tak běžně, že je celkem problém je nějak vystopovat, kupříkladu andělská magie je svébytným oborem a poskytuje mnoho inspirace, na druhou stranu její zobecnění je imho svébytným a neopakovatelným dílem. Jiné myšlenky jsou pro mne zcela nové, lépe řečeno, nemám ani nápad odkud se vzaly.

Ikona diskutujiciho Ella 2015-02-19 10:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dovolim si oponovat k mizivemu procentu a ockovani….

Ikona diskutujiciho Niki 2015-02-19 11:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

no poo, taxem se zase poučila :-). Soda a ocet je věčné téma. Zažila jsem s tím ve škole spoustu zábavy. Ono to spolu reaguje velmi bouřlivě – divoce to pění. To je unikající kysličník uhličitý. Zatěsněno v pevné láhvi to vytvoří úžasnej granát. Ze zkumavky tím zase jde střílet zátkou. Úžasná špuntovka. Jednou se mi to roztrhlo v ruce, au au. A nebo igelitovej sáček a soda připravena na mističce plující na octové hladině. Když to někdo rozhoupal, "loďka" se zvrhla a následoval "výbuch". Ach to kouzlo návratu do 7 let :-). Doufám, že to nečtou děti. Pak následovaly travexový autíčka,  hadi, jododusík…

Ikona diskutujiciho Alue 2015-02-19 11:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: Venku začíná jaro… asi vezmu flašku, kameru a půjdu bouchat. – mu hehehe!!! :D

Ikona diskutujiciho žena 2015-02-19 11:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Souvislost očkování s autismem nebyla nikdy prokázána. Začalo se o tom spekulovat dávno, když nějaký pochybný doktor udělal "výzkum" a na jeho základě toto napsal. Později bylo zjištěno, že si výsledky sám upravoval ke svému prospěchu a navíc čtvrtina zkoumaných lidí ani autistická nebyla. Sebrali mu licenci. Jenže se to i tak dostalo do povědomí lidí, bohužel. Bylo provedeno dalších X studií na mnohem větším vzorku lidí a nikdy to nikdo nepotvrdil.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-02-19 11:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: Tak to v žádném případě není pravda. Navíc každá osoba s IQ 80 umí pochopit, co se asi stane, když se do těla vstříkne rtuť, kterou ještě donedávna očkování obsahovalo. To si zkus říct všem těm rodinám, které teď díky očkování musí vychovávat postižené nebo autistické dítě, které se před injekcí vyvíjelo úplně normálně a bylo zdravé.

Ikona diskutujiciho Ella 2015-02-19 12:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V unoru 2009 uverejnil kolektiv 8 vedcu pod vedenim Andrewa Wakefielda nalehavou vyzvu k reseni problemu prudkeho narustu autismu v dusledku neuvazeneho programu vakcinaci!!

Ikona diskutujiciho Colliode 2015-02-19 14:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K no poo – soda s octem je jen jedna z vícero googlitelných možností, ovšem já jsem si už půl roku jinak hlavu nemyla a nedoporučuji. Sice je to lepší než šampony, když se nepřehání množství jedlé sody, nicméně to funguje na stejném principu jako obyčejný šampon – odmastit už od základu. Proto když se dá koňská dávka sody, umyje to stejně dobře. Sama teď hledám lepší řešení, ale se sodou a octem pomalu končím – i když jablečný ocet samotný není na vlasy špatný, ten si asi nechám.

Ikona diskutujiciho Mára 2015-02-19 15:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžeš ji napsat ALuško na email [email protected], nebo mi napiš přesně text já Tě odcituju, Facebook mám.

Ikona diskutujiciho Mára 2015-02-19 15:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Září Ti vlasy když zpíváš? :D

Ikona diskutujiciho Myšák 2015-02-19 15:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

nevidělA. Myšák je dívka :D A ne, neviděla a díky :D 🙂

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2015-02-19 18:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Odlišné barvy pleti existují hlavně z toho důvodu, že v dřívějších epochách (hodně vzdálených) tito lidé nežili na Zemi, ale na jiných planetách Sluneční soustavy, a po ustálení podmínek na Zemi se sem začali postupně vracet. A podle toho, na jaké planetě žili, mají pozůstatky adaptace na tamější prostředí. Ve Védách je jen část pravdy, ale Védy jdou dobrým směrem… navíc v nich je kopec dalších základních souvislostí, třeba co se týče barvy očí…

Ikona diskutujiciho sirah 2015-02-19 21:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš, že homeopatika,která se berou před a po očkování mohou zmírnit o  něco nežádoucí učinky očkování u dětí?

Ikona diskutujiciho Mára 2015-02-19 22:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak se mohu zbavit "blokace" z očkování? Byl jsem očkovaný jako malej…

Ikona diskutujiciho vanilková 2015-02-20 11:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za zodpovězení mých otázek a další podněty, které jsem našla tady v komentářích. Jsem ráda, že je tu místo, kde se mohou sdílet data, která běžně ve společnosti moc nekolují. Vážím si toho. Díky moc!

Ikona diskutujiciho Ameline 2015-02-20 13:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Při darování krve stále rozdávají čokoládu, alespoň prvodárcům. Každopádně dávají něco jako menší oběd a kolik džusu jen člověk vypije.

Ikona diskutujiciho Marek 2015-02-20 14:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: a co ty seš očkovaná?

Ikona diskutujiciho Marek 2015-02-20 15:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nezdá se ti moc jednoduché říci že koho bolí klouby neměl pít minerálky, vždyť lidé co těžce fyzicky pracují a navíc třeba v zimě tak je klouby musí bolet úplně zákonitě i bez pití minerálek

Ikona diskutujiciho Marek 2015-02-20 15:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty si tady někdy odpovídala nebo tvrdila že na tuto "králíkárnu" (zemi) je strašný nával a duše musí "stát" frontu.

Ikona diskutujiciho Marek 2015-02-20 15:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc nechápu jednu věc, je v rozporu. Ty tvrdíš(a i jiní) že pro život tady na zemi v astrálu není duše člověka po smrti uzpůsobena a že trpí, nemá energii… No a v jednom článku jsem zase četl že v astrálu si můžeš dělat co chceš, nikdy se neunavíš, nikdy neusneš, nikdy se ti neunaví mysl, protože sám si energie.. Tak jak nemůže mít duše energii, když sama energie je?

Ikona diskutujiciho Marek 2015-02-20 15:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co se stane s tvým osobním strážcem(andělem) pokud umřeš a uvízneš v astrálu? Odejde od tebe, nebo je stále s tebou v astrálu a můžeš s ním komunikovat.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek