114. Dotazník

30.3.2015 v Čtenáři 59

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!
Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Co si myslíš o 50 Odstínech šedi?

Po přečtení mnoha kritických recenzí jsem pochopila, že vyhazovat peníze asi nemá smysl, tak jsem si počkala a našla si film kdesi online, kde byl v originále s titulky. (Shodou okolností, před chvílí jsem ho vypla a jen co si otevřu otázky a hodlám sepsat nový dotazník, tak se mě někdo na ten film ptá… Zajímavá synchronicita, že?)

Film jsem si pustila nezaujatě, prostě proto, abych viděla o čem to je, když se o tom tak mluví. Byla jsem prostě zvědavá a chtěla jsem být v obraze… Já nejsem obecně moc velký kritik, skoro na všem si umím najít něco, co se mi líbí. I na úplně stupidním filmu si umím najít nějakou scénu, postavu, závěr, nebo myšlenku, která mě osloví, nebo u které se zasměju. U tohoto filmu nějak nevím, protože hlavní postavy jsou mi obě nesympatické, on se chová jako zamindrákovaný idiot a ona – nepochopitelně – je ve svém věku panna, najednou střih a jedou… Trochu divné, čekala bych že když si to hlídá tak dlouho, bude dělat trochu drahoty a počká si, pozná ho líp… ale ono ne. To vůbec neodpovídá chování holky, co je tak dlouho panna. Postrádá to logiku. A od té chvíle je ,,WTF“ prakticky všechno, co uvidíte.

Údajné sadomaso ve filmu prakticky není. Párkrát ji plácne po zadku, nebo sváže ruce kravatou… WTF? – A to má být všechno?


Pak mu ona řekne: ,,Ukaž mi to nejhorší“ – A on ji 6x švihne… WTF, to má jako být to nejhorší?

Prostě nuda nuda, šeď šeď… Na konci jí konečně došlo, že je Grey idiot a opouští ho. Ale skončí to tak divně a nijak, že si na konci filmu říkáte: ,,WTF! A TO MÁ BÝT JAKO VŠECHNO??“ Celou dobu čekáte až se začne něco dít a on je najednou konec filmu!

To už jsem se víc bavila u filmu ,,Někdo to rád blond„. Je totálně debilní, primitivní, ujetý, buranský, nemá žádnou logiku, ale alespoň jsem se zasmála a mělo to nějaký konec. Tady se člověk ani nezasměje, spíš je mu celou dobu nějak trapně a říká si, na co to kouká. Kdybych na to šla do kina, tak budu naštvaná, že jsem za to dala peníze a zážitek nikde.

Neříkám, že by mě ten film nějak dostal do rozpaků, nebo vyloženě naštval. Prostě jsem se tak trochu nudila, čekala až něco bude, kdy teda konečně uvidíme sadomaso a film skončil… Vy jste se u toho někdo bavil?

Jako vážně: Vám plácnutí rukou po zadku připadá nějak drsné? 😀

2. Ak by sme žili v dutej Zemi, do akej výšky sa najviac môžeme dostať?

Doporučovala bych prostudovat materiály o duté zemi na prvopodstata.blog.cz (je to tam hezky podané) a tam případně směřovat podrobné otázky.

3. Mohla by si prezradiť čo je vlastne lepšie na 432hz hudbe oproti bežne používaným 440hz? Ako tieto frekvencie pôsobia, má naozaj nejak veľký význam to konvertovať?

O tom jsem napsala ve své druhé knize Svítání, od strany 352.

4. Čo si myslíš o úprimnosti, je to dobrá vlastnosť?

Je to podle situace, musíš umět rozpoznat, kdy je to vhodné a kdy ne. Ne vždy je okolí schopno upřímnost přijmout a pochopit.

5. Je normálne v snoch cítiť bolesť a aj zomrieť?

Ve snu je normální úplně všechno…

6. Bude ten článek na téma mimozemšťani? Někdy před rokem a půl to tady myslím padlo, a ty jsi napsala, že to promyslíš…cos vymyslela? 🙂

Zatím jsem nevymyslela nic, upřímně váhám takové téma otevírat. Jednak si myslím že zdroje na toto téma jsou dostupné, dají se načíst a taky by kolem toho byla hromada otázek. Jenomže já nejsem mimozemšťan a k některým věcem mám taky své otázky. Kdo nám je pak odpoví? 🙂

7. Zaujímal by mě nějaký zdroj na symbolismus od kterého bych měl jistotu že je pravdivý. Vím že na netu, nebo v knížkách se dá najít spousta informací ale zrovna u tohodle téma mi přijde že některé si buď odporují nebo jsou úplně „mimo mísu“.

Je to pravda, že se zdroje rozchází, protože mezi lidi se záměrně zavedla i nepravá symbolika (to máš jako se vším tady)… A ta se postupně ještě míchá i s tím, co pravda je. Až objevím nějakou knihu, kde to bude všechno uceleně a komplet pravda, tak dám určitě vědět, jinak jenom chvilkami narážím sem tam na něco. Občas pravda, občas se také chytám za hlavu.

8. A chtěl bych se zeptat na Alušky názor na Davida Icka, mě přijde celkem divný že opravdu pravdivá a zajímavá videa na youtube jsou smázana nebo zcenzurována. Ale videa od Davida mají desetisíce shlédnutí jsou tam tak „kontroverzní“ informace 🙂 a nic??? Jaký je tvůj názor?

David Icke patří k tomu málu lidí, kteří Opravdu Vědí… Proč ho youtube nemaže? – To nevím, nevlastním youtube a nenastavuji ty automaty. Možná, že už to v jeho případě ani nemá smysl. Je dost známý, lidé si to přeuloží stejně jinam, anebo řeknou. (Dobré věci nepotřebují moc reklamu, ty se šíří samy) 🙂

9. Už dlouho mi vrtá hlavou a nevím co s tím – jde o to že jsem slyšela od pár lidí nezávisle na sobě o pití vlastní moči .. že ji prý pijou těhotné matky, nebo lidi co chtějí být zdravější .. mně to připadá jako nesmysl, když přece tělo něco v tý moči vyloučí tak přece se toho chce zbavit, né aby to člověk znova vypil … 🙂

Nejsem žádný velký znalec Urinoterapie (a už vůbec ne praktikující), ale z toho co jsem o ní četla (zajímala jsem se o tuto metodu, připadá mi zajímavá) jsem vyrozuměla, že v moči jsou naopak léčivé enzymy, které tělo zpětně opravují a detoxikují. I je tam údajně nějaký efekt podobný s homeopatií, akorát v moči je to homeopatie ,,vyrobená tělem pro tělo“. Moč však musí být výhradně vlastní (cizí nemá nikdy vhodné složení) a musí být úplně čerstvá.

Prý se s tím dají vyléčit i nevyléčitelné nemoci včetně rakoviny a pokud je moč čerstvá, není ani cítit. Stačí tedy pouze překonat svůj odpor v mozku.

Já jsem to nezkoušela, ale lidi kteří se tím léčí nezavrhuji. Naopak je svým způsobem obdivuji. Když má někdo fakt vážný zdravotní problém, musí často umět překonat sám sebe, aby se vyléčil. Urinoterapie možná zní šíleně, ale výsledky to má. I si o tom můžeš počíst na internetu, je to rozhodně zajímavá metoda, která stojí za pozornost.

10. Září Ti vlasy když zpíváš? 😀

Jenom na sluníčku..

11. Myslíš, že homeopatika, která se berou před a po očkování mohou zmírnit o něco nežádoucí učinky očkování u dětí?

Možná to může mírně zlepšit průběh, ale pokud k nějakém poškození má dojít, tak to tomu nezabrání. (tohle je pouze můj osobní názor) Homeopatikum je podle mě slabé na ty jedy, které se očkováním vpravují do těla. Homeopatikum pracuje s přirozenými ozdravnými procesy těla, ale pokud existuje látka, co imunitu těla udolá, tak to udolá i s homeopatikem. Rozhodně je ale lepší udělat něco, než vůbec nic.

12. Jak se mohu zbavit „blokace“ z očkování? Byl jsem očkovaný jako malej…

Údajně jsou homeopaté, kteří s těmito blokacemi pracují a umí je po vhodné léčbě napravit. Nevím ale jací, ještě jsem takového homeopata nikdy nehledala, pouze o něm slyšela. Jsou totiž různé druhy homeopatické medicíny. – Jelikož tady ale není zmíněný konkrétní zdravotní problém, mám spíš podezření, že to psal zdravý člověk. To že někdo byl očkovaný neznamená, že s tím automaticky musí někam běžet i když mu nic není.

13. Co se stane s tvým osobním strážcem (andělem) pokud umřeš a uvízneš v astrálu? Odejde od tebe, nebo je stále s tebou v astrálu a můžeš s ním komunikovat.

Duše neumírá a andělé neznají čas. Pro něj to není rozdíl, pouze pro tebe. Problém však je, pokud duše neposlouchá co má dělat a odmítne odejít do nebe, tak ztrácí postupně energii a pak napojení. Přestane slyšet a tím být vedena. To jsou pak ony bloudící destruktivní duše a ,,batohy“.

Já když jsem v astrálu, tak taky nestojí anděl vedle mě, ale můžu cítit jeho vedení. – Astrální svět je svět duchů a myšlenek, andělé ale fungují na ještě vyšších světech a odtud k nám promlouvají, nebo se zjevují. A promlouvají i do astrálního světa. Volba je na nás jako vždy, jestli je poslechneme.

Kam dál:

• Kontakt: [email protected]

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

http://www.kramky.cz/alue/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Mára 2015-03-30 07:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky Aluško, tu otázku ohledně blokování z očkování jsem psal já, a jsem zdraví, nic mi není, ovšem jsem si myslel že pokud je někdo očkován tak je automaticky nějak omezen a už to ani nevnímá.

Ikona diskutujiciho Luz 2015-03-30 10:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bohužel znám tu knížku 50 odstínů (a lituju toho), film ne. Je to první díl ze 3, proto to je nedokončené. Největší problém tam není v tom sexu (i když i to je problém, neboť ona byla do násilného sexu vmanipulována a nebylo to to, co chtěla) ale v tom, že to je klasická ukázka manipulativního vztahu a psychického i tělesného týrání. Ona se postupně vzdává vlastní vůle – ve všem! protože taková je jeho  představa "vztahu"! Zatímco ve skutečném životě by to mohlo mít daleko vážnější následky, tady se to romantizuje. Ostatně podobné prvky jsou i ve Stmívání, kterým se autorka inspirovala! Mimochodem není nic nepochopitelného na tom být panna v 21 (vždyť až teprve kolem tohoto věku je člověk dospělý, takže to nevidím jako žádný extrém), naopak je pochopitelné, že mnozí si najdou partnera později než jako dospívající (kdy je na to stejně moc brzo, myslím si). No a šla do toho brzo, co ho poznala, prostě byla poblázněná a za každou cenu si toho muže chtěla udržet, přes to všechno, co jí vadilo! Ovšem pokud je ten partner takovýhle, tak by bylo stokrát lepší být i nadále bez něj.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-03-30 11:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Pannou v 21 není nepochopitelné, ale je to v dnešní době výjimečné. A když si na tom tak zakládá, tak si to hezky hlídá a najednou to zahodí s pošukem kterého skoro ani nezná, tak to je pro mě nepochopitelné… 🙂

Ikona diskutujiciho Majklice†Světice 2015-03-30 11:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Proč si myslíš, že si na panenství zakládala, třeba ji jenom nikdo nechtěl a najednou se objevil nějaký boháč a byla z toho celá vlhká :D Ale film byl příšerný.

Ikona diskutujiciho Luz 2015-03-30 11:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Nevím jestli opravdu výjimečné, skutečnou statistiku asi nikdo nezná a ti, kdo čekali déle než třeba do 20, nejsou tolik vidět a slyšet… A to nemusí ani vždycky být kvůli nějakému "hlídání" nebo že by si toho nějak cenili, ale jednoduše protože dosud ani s nikým nechodili, nesetkali se zatím s nikým, s kým by rádi navázali vztah – ani to není nijak zvlášť nenormální. Jestli se Ana nechala takhle docela snadno zblbnout v 21, nejspíš by se byla nechala i jako mladší, pokud by se už tehdy dala dohromady s nějakým takovým jako Christian.

Ikona diskutujiciho gretka 2015-03-30 11:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj já jsem četla i knížku spíš jen tak pro odlehčení každej si jí vychvaloval tak jsem do toho šla.Dá se říci že svuj učel splnila pobavila mě a je to hezky rozepsané.co se mi ale vubec nelíbylo byl film podstatné věci jsou uplně vynechané a záběry poloviční o scénáři nemluvě.ale knížka nebyla špatná jak říkam šáhla jsem po ní v době kdy jsem dočetla stracený symbol od dana browna a 50 odstinu šedi bylo takový odlehčení mímu mozku.

Ikona diskutujiciho Peťul 2015-03-30 12:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já dostala 50 odstínů šedi k narozeninám od kamarádů. Původně jsem netušila, co to je, takže jsem se do toho pustila, ale na straně nějak 130 jsem se zasekla. To už nešlo číst dál bez ztráty mozkových buněk. :D

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2015-03-30 13:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Řekl bych, že kdyby byl nějakým způsobem prokázán telegonický přenos a vzdělala by se v tom "moderní" veřejnost; panenství a panictví by se z uvědomění lidí stalo i po dvacítce běžnou záležitostí… z úcty k dívce…

Ikona diskutujiciho Iveta 2015-03-30 13:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K 50 odstínům nudy: Napsala jsi to přesně jako bych to psala sama. Něco tak nudného a hloupého jsem už dlouho neviděla, asi hodinu před koncem jsem se rozmýšlela jestli to vypnout a nebo to přetrpět s nadějí, že se konečně něco stane… Nestalo. Nejhorší je, že spousta žen to bere jako něco extra a romantiku ( ty asi mají dost nudný sexuální život) To mi hlava nebere.

Ikona diskutujiciho leeth 2015-03-30 13:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

viděla jsi film I origins (Výchozí bod)?

Ikona diskutujiciho junior-star 2015-03-30 13:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, mám na tebe dotaz ohledně mých horních očních víček. Mám je strašně napuchlé a jakoby bulky, hlavně když přivřu oči. Nevíš, jestli by to nešlo nějak spravit, nebo je to dané a nic se s tím dělat nedá?{moc mi to vadí:():} Četla jsem, že je to znamení špatných ledvin, že pomáhá přikládat studené čajové sáčky,.. .  atd, ale nevím, co je na tom pravdy.. .

Ikona diskutujiciho Míra 2015-03-30 13:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue 🙂

Ikona diskutujiciho K jedničce. 2015-03-30 14:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho fluttershine 2015-03-30 15:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten film 50 odstínů šlichty jsem se začala po přečtení článku koukat, viděla jsem asi dvacet minut, a hrozně mi leze na nervy ta ženská s tím svým ehm…ehm…oh…yes…ehm. :D Myslím, že to nedokoukám, pokud se brzo něco nestane :D

Ikona diskutujiciho Amálka 2015-03-30 15:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Nemyslím, že je to výjimečné, když je holka ve 21 panna, jen se s tím nikdo moc nechlubí.. Znám osobně i pár holek přes 30 a dokonce i dva kluky (čekají po svatbě).

Ikona diskutujiciho fluttershine 2015-03-30 17:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem to dokoukala…je to fakt nafouknutá bublina, nevím, co na tom kdo vidí. :D A tak nějak to neskončilo…hm, no.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-03-30 17:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: To je ale už dávno prokázáno u chovu koní, dobytka a jiných zvířat. Když to funguje u zvířat, funguje to i u lidí, to je jasné a jednoduché. To že složitěji myslíme z nás nedělá tvory z jiné planety.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-03-30 17:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Ano jasně chápu, nemůže se děj uzavřít úplně natvrdo, když chtěli dělat další díl (který podle nových indicíí už nikdo nechce točit :D).

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2015-03-30 17:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: co říct… jsme na tom prostě špatně :P.

Ikona diskutujiciho fluttershine 2015-03-30 17:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Jo, to je ono :D Prostě takový ten pocit: do háje, na co jsem se to tady ty dvě hodiny dívala? Ani se nedivím, že se nikomu nechce točit další díly :D

Ikona diskutujiciho Macin 2015-03-30 18:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Thovt:

Ikona diskutujiciho Kač 2015-03-30 20:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem si asi před rokem, když jsem byla nemocná, z nudy a srandy stáhla 50 odstínů jako knihu. Přečetla jsem asi 50 stran, ale nehorázných způsobem mě to nudilo, takže i těch 50 stran mi připadalo jako čisté plýtvání časem (ačkoli jsem měla chřipku a na jediné, co jsem se zmohla, bylo ležení v posteli :D ale i u notebooku se dají dělat užitečnější věci :D), takže jsem si "ze zvědavosti" přečetla několik sexuálních scén, tu jejich smlouvu a v rychlosti ještě celou knihou projela. No a film jsem viděla zrovna v pátek. I když považuju knihu za brak, film je horší :D Neříkám, že by to bylo něco naprosto úděsného (alespoň Christian je hezký :D), ale jak říkáš, postrádá to děj. Opravdu šíleně. A to "sadomaso" tam též nebylo skoro žádné. Ne, že by mi na tom nějak záleželo, ale znám i 12leté holky, které film viděly a nebyly tedy nikterak pohoršené. Jasně, někdo může podotknout, že je dnešní generace zkažená a nepřekvapí jí nic…ale tak, já se jim vůbec nedivím. Upřímně řečeno, kdybych ten film viděla ve 12 (což jsou vlastně jen 3 roky zpět), též by mě to nijak nepoznamenalo :D

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-03-30 21:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S těmi Padesáti odstíny šedi naprostou souhlasím. Já musím otevřeně říct, že větší kktinu s prominutím jsem asi nečetla, ale já jsem veliký kritik :). Co se týče urinoterapie, tam bych to určitě nedoporučovala v případech nějaké nemoci, kde se do moči uvolňují pro tělo nebezpečné látky. Určitě ne pro cukrovkáře, kde se v jejich moči vyskytuje už tak dost velké množství cukru. To že moč nepáchne není tak úplně pravda. Moč páchne, ale není to pach že by se z tooh člověku obrátil kufr, pokud je tedy zdraví. Vím z vlastní zkušenosti, jsem laborantka a mezi základní vyšetření moči patří její očuchání jestli nepáchne, to se ale dělá jen když je čerstvá, pak se už rozkládá. Obecně moč obyčejných zdravých lidí má vůni nebo pach (jak pro koho) jako hovězí vývar a u vegetariánů je to pak kyselý pach. Pokud moč opravdu smrdí nebo má nějakou podivnou vůni, signalizuje to nemoc. Jinak, pokud je moč čistá, neinfekční, tak věřím, že to možná někomu pomoci může, ale myslím, že je to tady spíše něco jako "věř a víra tvá tě uzdraví". Podle mě jsou mnohem lepší bylinky, ale je to věc každého :).

Ikona diskutujiciho Majka 2015-03-30 23:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, natoč někdy zase nějaké video. Strašně mi to chybí, vždycky umíš i přes to video předat takovou nějakou pozitivní energii, pobavit..a teď bych to sakra nutně potřebovala:-D 🙂

Ikona diskutujiciho Daniela 2015-03-30 23:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K 50 odstínům šedi – říkala jsem si, že to asi bude pěkná kravina. Hrozně jsem se v duchu smála tolika holkám, co se chovaly jak ovce a hromadně to začly číst. Hlavně tomu, jak třeba někdo potom hodil fotku na facebook, jak sedí u bazénu s tou knížkou v ruce. Zdá se mi, že někteří lidi už z principu, že je něco in a cool, tak to musí dělat taky a najednou všichni četli 50 odstínů šedi a mysleli si, jak jsou moderní. To samé Sex ve městě. Narazila jsem na fotku někoho na instagramu a popis vypadal asi takhle: Kafe, pohoda, víkend, Sex ve městě… Ach jo, připadá mi to, že dneska jenom každý fotí selfie, posiluje a dává to na instagram aby všem ukázal, jak je fit a cool a jak pije ráno kafe a jak se ten den nalíčil…

Ikona diskutujiciho aitan 2015-03-31 07:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěla jsem se zeptat k otázce vlivu jódu na lidský organizmus. Ten ve Vincentce je fajn? Nebo také "chemiš"? Díky

Ikona diskutujiciho aves passeri 2015-03-31 10:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, já jsem si z toho své odnesla… taky si vždycky něco najdu :-) Ostatně jsem o tom v únoru napsala celý článek https://zitjak.wordpress.com/2015/02/13/50-odstinu-sedi-aneb-je-tohle-laska/). Není to na krátký komentář :-) Stručně můžu jen říct, že to byla fakt většinou nuda, že panenství v 21 chápu, i to, co umí šílená zamilovanost :-) To, že dominantně-submisivní vztah není o zneužívání… tedy pokud je v něm ten submisivní dobrovolně a hlavně pokud mu to vyhovuje. A že sadisté nejsou jen ta necitlivá zvířata, o kterých slýcháme v krimi zprávách… takže to nejhorší může být i těch 6 tvrdých ran za hranicí příjemné bolesti. Ve srovnání s těmi hrátkami, které se jí zjevně líbily, zcela jistě.

Ikona diskutujiciho :p 2015-03-31 13:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslim si ze je docela ubohost delat si nazor podle nazoru nekoho jinyho jeste ke vsemu ciziho. Nebo podivat se radsi na film abych o tom neco vedel misto knihy??:Dco to je za nesmysl:D To jako nejdriv udelali film a podle nej napsali knihu, nebo nejak vubec nechapu…to se ti to muselo totalne zhnusit, film byl ten nejhorsi co jsem kdy v zivote videla, nemohla sem to ani dokoukat a knihy jsem mela precteny vsechny za tejden, protoze sem s eod nich nemohla ani odtrhnout. Knihu kritizuji vsichni ani to nemusi bejt kritici, chystam se na to napsat smysluplnou recenzi protoze uz nemuzu cist ty plky ktery o tom vsude ctu.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-03-31 14:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: Já komentovala film, NE KNIHY. Ty jsem nečetla a ani jsem to nikdy neměla v plánu, protože já čtu pouze knihy vzdělávací, o osobním růstu, případně různé encyklopedie, biologii atd.

Ikona diskutujiciho José 2015-03-31 15:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Téda takový výslech? 🙂

Ikona diskutujiciho T. 2015-03-31 15:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ohledně té šestky. Nechtěla by jsi alespoň do dalšího dotazníku vést pár odkazů třeba na četbu, videa na youtube, nebo nějaké stránky? Protože podle mě je to tak i s tou symbolikou – hrozně zamotané se smyšlenými věcmi a je v tom chaos. 🙂

Ikona diskutujiciho sirah 2015-03-31 19:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak se dostat z lucidního snu do astrálního světa?Je na to nějaká technika?

Ikona diskutujiciho :p 2015-03-31 23:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]:no jasne tak takovy zanr me nezajima ale na film se kouknu.:D Ja teda nekoukam ani na filmy pokud to neni muj zanr,jak mala holka- mluvi se o tom tak na to kouknu i kdyz me to ve svy podstate skoro nezajima a je mi to jedno… Jde tady o princip: kouknu se jen na film odsoudim jej a vezmu s tim rovnou uz i knizky. Vzdyt to preci musi byt urcite to samy a pritom to tak vubec neni akurat sem si vytvorila predsudek jeste ke vsemu ani nepolozeny svou vl zkusenosti…pokud si videla jen film a z toho udelala konecny zaver tak teda moc v obraze nejsi spis tezce mimo nej:Dto je jak bych odsoudila cloveka jen od pohledu a z neciho vypraveni,pritom ho poradne  neznam….

Ikona diskutujiciho Alue 2015-03-31 23:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Viděla jsem FILM, nelíbil se mi a napsala jsem na něj svůj názor. Jak už jsem jednou napsala, knihy nesoudím, nečetla jsem je. ,,Malá holka" jsi pravděpodobně spíš ty, možná i máš problém s porozuměním psanému textu. Prý s tím mají dnes děti problémy kvůli nadměrnému ozařování mozku mobilem. Vypadá to jako tento případ.

Ikona diskutujiciho Michaela 2015-04-01 08:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: alue ale o knize nic nepsala, proste se ze zvedavosti podivala na film. Taky prece nectes knizni predlohy vsech filmu na ktere se kdy podivas. Je spousta filmu co jsou spatne a jejich knizni predloha je super, stejne tak to muze byt i naopak – film je proste spatny, na tom nic nemeni to, jaka byla kniha :-) a nevim proc se tu kvuli tomu lidi tak vztekaji… Trosku nadhledu :-)

Ikona diskutujiciho Ameline 2015-04-01 10:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázečka do dotazníku:

Ikona diskutujiciho Monie 2015-04-01 21:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak moc špatné je mléko z krabice?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-04-02 10:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Napíšeš niečo o synchronicite (čo ju spôsobuje, deje sa to každému alebo niekto máva tú synchronicitu častejšie a iní zriedka)?  Dáš ju do slovníčka?

Ikona diskutujiciho Amálka 2015-04-02 10:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: Amelie, koukni do březnového zápisníčku:)

Ikona diskutujiciho DJ Putin 2015-04-02 13:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Padesát odstínů fialové kachny. http://www.zvedavec.org/klasika_5430.htm

Ikona diskutujiciho Yasminn 2015-04-03 00:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

1. Co pro tebe znamenají Velikonoce? Slavíš je nějak?

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2015-04-03 16:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jistá paní/slečna Ester, jejíž příspěvek jsi uveřejnila v Aktualizací energií Bovis č. VIII, se zmiňuje o datu 24. listopadu 2016. Myslíš, že by to mohlo být ono?

Ikona diskutujiciho N 2015-04-04 10:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, chtěla bych se tě zeptat na něco ohledně strážných andělů. Vím, že aby se svým strážcem mohl člověk komunikovat, nesmí mít strach. U mě je tohle největší překážka, protože mám hrůzu z toho, že bych se napojila na něco jiného. Znám jméno svého anděla, ale tím to také skončilo. Už už jsem se rozhodla překonat svůj strach a začít zkoušet s andělem komunikovat, když v tom jsem narazila na jedny stránky (bohužel už nevím název). Psalo se tam něco o tom, že člověk s nimi mluvit nemá a lidi kteří o tom píší a učí ostatní vlastně pomáhají ďáblovi, ikdyž oni sami o tom neví. Prý to je kvůli tomu, že se člověk nemá obracet na anděly, když má Boha a nekomunikuje s ním. Psali o ezotericích, indigových dětech atd., že vlastně slouží ďáblovi. Nepamatuji si už co všechno tam bylo napsáno, ale totálně mě to rozhodilo. Kvůli tomu článku jsem uvízla na mrtvém bodě. Protože jsem absolutní začátečník, nevím co teď. Proto se obracím k tobě. Co si o tom myslíš ty? Měla bys pro mě nějakou radu? Předem moc děkuji.

Ikona diskutujiciho Moudrávrba 2015-04-04 18:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka č.8

Ikona diskutujiciho Mára 2015-04-09 10:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, tak já jsem se právě na ten film dodíval, no hele hlavní hrdinka jezdila dost hrozným autem :D říkala sice že sbírá veterány, ale nevim nevim :D mohli jí dát něco trošku lepšího. Mě se ten film líbil, je to asi celkem hodně nereálný, ale je to fajn. Podle mě na tom jejich D/s vztahu měly více zapracovat a časem by ho doladily aby byly oba dva spokojení. Chápu že na to ta holka nebyla ale měla to říct rovnou. Pak na konci dostala trochu na zadek a hned TY UŽ NA MĚ NIKDY NEŠÁHNEŠ! :D Každopádně jí měl nechat to červený fáro, když už jí ho jednou dal.

Ikona diskutujiciho Mára 2015-04-10 14:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško věříš v teorii Davida Ickeho že náš matrix – naše realita je vysílána z prstenců Saturnu?

Ikona diskutujiciho Jirka 2015-04-10 22:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: Ale tak to nebylo od tebe hezké, pokud je to pravda, tak za to v podstatě ty děti nemůžou, viděl jsem takovej dokument o stravování, vyučování a mobilech v USA. Věděl jsem že to nebude sláva ale byl jsem šokován. Mobil mají všechny děti, jméno prezidenta nebo někoho z historie neznají, ale jméno Klauna z MCdonaldu znají – Ronald. Hustota toho záření třeba v New Yorku neuvěřitelná a hustota MCdonaldů taky neuvěřitelná – 1 MCdonald na 90 lidí. Těch mekáčů je v Newyorku fakt hodně. útočí na ty děti. Nemají šanci tomu uniknout. Ve škole nemají kuchaře, ohřívají jim polotovary nezdravých jídel – pizzy, těstoviny s konzervanty, éčky. Škola má smlouvu s velkododavatelem kvůli penězům. Obrovské peníze v tom jsou, které převálcují každého oponenta. Děti jsou pak neklidné, unavené, tlusté a hloupé. Ale nedával bych jim vinu a nenadával jim za to. Ty "kuchařky" na amerických základních školách se za to styděli co jim ohřívají. Kdo za to může? Ty děti určitě NE, jsou obětí, ale až procitnou a pochopí souvislosti jak to všechno funguje, bude už pozdě..

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2015-04-11 08:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[47]: Nikomu nenadávám, konstatuji fakt.

Ikona diskutujiciho Amálka 2015-04-11 19:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám otázku, která je sice trochu dopředu, ale zajímá mě Tvůj názor. Jsi pro kremaci nebo klasické pohřbení do země? Z jakého důvodu? Děkuji

Ikona diskutujiciho R. 2015-04-12 23:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Měla bych otázku… Byla jsem na "věštění" u jednoho známého (staršího pána), který se věnuje astrologii a ten mi pověděl mou přibližnou budoucnost podle přesného času mého narození – nějak si pomohl programem , aby zjistil, jak byly v ten čas rozestavěné hvězdy. Řekl mi i pár věcí o mé osobě, které jen tak vědět nemohl a určitě mu je ani nikdo neprozradil, tudíž mě to dost oslovilo a nějak tomu přidalo na věrohodnosti. Otázka tedy zní, zda je toto podle Tebe opravdu možné? Že je někde ve "hvězdách", jaký budu vést život? Předem děkuji a měj se moc krásně :-)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek