115. Dotazník

15.4.2015 v Čtenáři 47

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!
Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Chtěla bych se zeptat, jestli třetí kniha bude pokračování Světa za oponou teda příběh, nebo to bude něco jiného?

Třetí kniha bude úplně jiná, na jiné téma. Těší mě zájem čtenářů o pokračování Světa za oponou, jde vidět že je to opravdu kniha, která se člověka dotkne, která ho chytne. Děj je trošku pootevřený proto, že je kniha inspirovaná věcmi které jsem prožila a můj život nekončí, podle toho taky vypadá zakončení příběhu. Lenka na konci nemohla umřít, ani ,,Žít sťastně až do smrti“, zkrátka taková ta klišé… Protože ten příběh jakoby pokračuje dál ve mě a můžu být inspirovaná ještě později k sepsání dalšího dílu. Trochu jsem si i říkala, že nemůžu vědět, jestli nebudu chtít na ten příběh ještě někdy navázat. Každopádně v době kdy jsem knihu psala, jsem v hlavě druhý díl neměla, ale nikdy jsem neříkala, že ho nenapíšu. Nevím, co bude za pět let, natož za deset. Takže možnost napsat druhý díl Světa za oponou nechávám otevřenou. Upřímně si myslím, že mě ještě čekají hodně silné zážitky, které můžou vydat na celou řadu příběhových knih, ale nesnažím se tlačit na pilu, ani ze sebe něco násilím ždímat, slátanost jde vždycky na knize poznat a pokud si nebudu jistá, že ta kniha bude perfektní, do jejího psaní se nepustím. Moc mi záleží na tom psát knihy, které opravdu stojí za to. Nechci psát knihu proto, že si ji čtenáři žádají, i když mě samozřejmě jejich zájem velice těší. Chci napsat knihu, protože to tak niterně cítím. Jedině taková bude opravdu skvělá…


2. Natočíš zase někdy nějaké duchovní video, nebo něco podobného, jako byly ODPOVĚDI, NEHMOTNÉ BYTOSTI? Vím že máš vše na blogu, ale přeci jenom, je to větší zážitek a máš moc příjemný hlas. Děkuju

Všechno na blogu určitě nemám, na blog píšu jenom věci, které se dají říct nějak jednoduše či stručně, nebo věci, ke kterým se může dostat absolutně kdokoliv. Dobrý i zlý. Podobné video bych klidně zase natočila když to čtenáře tak bavilo, ale otázka je, na jaké téma? Nerada bych se opakovala.

Díky za pochválení hlasu, často ho hodnotím docela kriticky. Když se slyším, připadá mi to divné. Ale asi je to normální… 🙂

3. Má symbol těch třech zlatých prutů, který máš například v úvodu článku o transformaci, pro Tebe nějaký hlubší smysl, význam, symboliku… ? Nebo ho tam máš jen čistě proto, že se Ti líbí a nic dalšího neznamená?

Znamená celkem dost, je o něm i v mé první knize Svět za oponou. Nemám ho tam jen tak zbytečně na zdobu.

4. Psala jsi, že nesouhlasíš s darováním krve. Myslíš si tedy, že by se neměly dávat transfuze po úrazech a tak?

V podstatě nesouhlasím s tím, aby se musela darovat krev, když už dávno byla vynalezena velice levná metoda, kterou se to dá perfektně nahradit a je také mnohem hygieničtější. Jenomže se to farmaceutické mafii nevyplatilo, takže vynálezce nechala zlikvidovat a jeho objev se zametl pod koberec.

Darovaná krev obsahuje všechny viry plísně a bakterie, se kterými se potom imunitní systém obdarovaného musí vypořádat. (taky proto jim bývá tak zle) Nejsem proti lidem kteří darují krev, vadí mi že lékaři raději dělají tohle, co se jim víc finančně vyplatí, než aby používali jinou a mnohem lepší metodu. Vadí mi přístup farmaceutické mafie.

5. Chtěla bych se zeptat co si myslíš o knížce Šifra mistra Leonarda. Jestli je to, co tam říkají o křesťanství, pravda.

Viděla jsem film, knihu jsem nečetla. Knihy si vybírám buď nauku o přírodě, biologii, encyklopedie, nebo knihy psychologické a o osobním rozvoji. Dan Brown jako autor může být určitě skvělý, ale já nejsem ve skupině jeho cílových zákazníků.

6. Aluško Africký kontinent byl od Jižní Ameriky oddělen nějakým „lidským“ zásahem nebo se to událo přirozenou cestou?

O tom že by člověk hýbal se světadíly jsem nikdy neslyšela.

Taky jsem viděla ty dokumenty a teorie o tom, že první bývala Pangea, která se časem rozlomila a tak vznikly světadíly. Upřímně jsem nikdy nepátrala po tom, jestli je to pravda, nebo proč se to stalo. Můžu mít na to tak maximálně názor. Osobně – a teď opravdu říkám jen to co si myslím – mi připadá Pangea jako pohádka kterou jsme si vymysleli, protože se nám zdá logická, ale jinak NEVÍME jak to bylo. Myslím si, že vzhledem ke stáří naší planety my lidé nemáme ani páru o tom co se tady všechno dělo a nemáme na to ani mozečky, abychom to pobrali. Vzhledem k tomu že tektonické (nebo litosferické) desky se stále pohybují a pohoří rostou, klesají a vznikají, nevidím v tom problém, proč by se světadíly nemohly časem hýbat i na takové vzdálenosti. Planeta Země má vlastně ráda změny.

7. Aluško, mohla bys mi doporučit nějaké knihy ve kterých bych se dozvěděla pravdu o vesmíru, životě, lidech, jiných planetách a dimenzích a lásce, duchovních průvodcích, o tom jak pochopit život a sama sebe, své poslání.. Od všeho něco.. Mám pocit že je můj čas abych se v těchto směrech více informovala, víc otevřela své nitro a začala více chápat. Cokoliv kde se dozvím.. Děkuji ti mockrát.

Upřímně nevím jak je tato otázka přesně myšlena, ,,o vesmíru životě a lidech“, to bych vlastně mohla doporučit i encyklopedii, kdybych to chtěla pochopit doslovně 🙂

O jiných planetách bývají knihy na téma UFO (pravdivost nezaručena) a o duchovních průvodcích bývají knihy andělské. Autorů tohoto typu je opravdu hodně a určitě jsem nečetla všechny, abych mohla říct, který je nejlepší.

Nicméně knihy které jsem četla a jsou výborné, dávám do této rubriky, můžeš tam najít inspiraci: Doporučuji – Knihy

,,Jak pochopit sama sebe, své poslání a svůj život“, to je asi jediná věc, na kterou mám konkrétní knihu, o tom je moje druhá kniha Svítání…. A také samozřejmě o sebelásce.

8. Je zírání do měsíce prospěšné? Proč se vlastně říká, že je symbolem destrukce?

Měsíc není destruktivní ani špatný, to jsou nějaké přežité staré pindy ze středověku, kdy se věřilo na zlé čarodějnice.

Slunce je aktivní a symbolizuje mužský element, zato Měsíc je ,,pasivní“ a ženský. Má vliv na hormonální změny u žen, na mestruaci a aktivitu. Pokud jsi žena, moc doporučuji knihu Rudý měsíc, je opravdu hodně podrobná a moudrá. O měsíci, jeho vlastnostech a jeho spojitosti se ženami se dozvíš opravdu hodně.

9. Cvičila jsi někdy jógu? Či jaký máš z toho cvičení pocit?

Necvičila, vím jen to co se o ní povídá 🙂 Z pomalých protahovacích cviků znám jenom klasické sportovní rozcvičky a natahovačky, jogín fakt nejsem.

10. Je autopatie opravdu účinná? Je to podobné nebo lepší, než homeopatie?

Já se vyznám v klasické homeopatii, nebo energoinformačních věcech chcete-li. S autopatií zkušenosti zatím nemám (co není teď může být později). Ale určitě bych se nebála do ní jít.

11. Je magnetická rezonance bezpečná?

Slyšela jsem, že MRI je 1000 krát horší a silnější než rentgen. To abych se bála, že dostanu po takovém vyšetření rakovinu.

12. Pouzivas platebni, debetni, kreditni a podobne karty nebo jsi proti?

Kreditku jsem už dávno odevzdala v bance na pobočce a přinutila zaměstnace ji přestřihnout a zrušit. Cukal se hodně, asi tím přišel o nějaké bonusy, jinak nevím proč tak strašně vyváděl. A ještě jsem si tam stěžovala, protože jsem otevírala účet, kde bylo jasně zapsáno že kartu nechci (byla tam na to kolonka, o kreditku se normálně má zažádat) a banka mi ji přesto proti mé vůli zhotovila a dodala! – Tak jsem ji rovnou lapla a hned vrátila. Ti čuměli…

Používám jenom skutečné peníze a debet – o tom ani nemluvím. Udělej si u banky dluh, sedře tě z kůže a sežere zaživa.

13. Plánuješ někdy vyrábět a prodávat orgonity?

To je od tebe milé, že bys měl zájem o moje orgonity, ale já je neumím vyrábět, ani jim bůhvíjak (konstrukčně) nerozumím. Mám jich kopu doma, ale všechny jsem je dostala 😀 Navíc orgonity dělá úplně každý, na tom není nic zajímavého, tak jsem ani neměla pocit, že je potřeba se tu výrobu učit.

14. Je systém Kabala obdobný podvod na lidi, jako rei-ki?

Kabala je horší, protože je jenom pro satanisty a i ti za ni dost platí. Nic pro bílé a dobré lidi.

Kam dál:

• Kontakt: [email protected]

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

http://www.kramky.cz/alue/

Komentáře

Ikona diskutujiciho žena 2015-04-15 07:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžu poprosit o nějaký zdroj, kde bych se dočetla více o té náhražce krve? Nikdy jsem o tom neslyšela a docela by mě to zajímalo.

Ikona diskutujiciho Hmm 2015-04-15 07:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To som nevedel, že reiki je podvod. Podľa koho a prečo ?

Ikona diskutujiciho Michaela 2015-04-15 08:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ohledne te otazky na knihu, me hodne otevrela oci kina "Ruce pryc od teto knihy", da se sehnat na uloz.to .. Je v ni vysvetlena hromada veci, kdovi jestli je vsechno pravda, ale pro me to byl docela vyrazny "kopanec" ktery mi uplne obratil dosavadni vnimani sveta jako takoveho. Urcite doporucuji precist. Je tam dost informaci o byvalych civilizacich, dnesnich elitach, i o vesmirnych zakonech.

Ikona diskutujiciho Arael 2015-04-15 09:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o změně času? Vím, že to má na organismus špatný vliv, ale myslíš, že je to tak udělané schválně? Aby lidé byli "oslabení" a nedokázali tak dobře uvažovat?

Ikona diskutujiciho Moudrávrba 2015-04-15 13:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka č. 12:

Ikona diskutujiciho Ameline 2015-04-15 14:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kabala že pro satanisty? Dobrej vtip :D Ne že by jim k ničemu nebyla, ale je to v první řadě psychologická mapa s pár už trochu pochybnějšími našroubovanými částmi (ale blbec se zmrzačí i párátkem, známe).

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2015-04-15 15:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za osvětlení otázky ohledně měsíce; ale platí každopádně to, že symbol měsíce -jak píšeš zde http://karolinaloskotova.blog.cz/1102/je-mozne-aby-se-mnou-spolupracoval-archandel-muriel – symbolizuje destruktivní energii?

Ikona diskutujiciho T 2015-04-15 15:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"V podstatě nesouhlasím s tím, aby se musela darovat krev, když už dávno byla vynalezena velice levná metoda, kterou se to dá perfektně nahradit a je také mnohem hygieničtější." – můžu se zeptat, o co se jedná? Pokud nechceš/nemůžeš odpovědět, dá se o tom víc dohledat na netu? Otázka krve mi přijde velmi zajímavá. Včera jsem se například dozvěděla, že je až 100 druhů krevních skupin. Samozřejmě se o tom neví, klasika.

Ikona diskutujiciho blaf 2015-04-15 16:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak se díváš na transplantaci srdce? Změní se člověk?

Ikona diskutujiciho lissabonka 2015-04-15 17:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

11. – röntgen je horší v tom, že žiarenie,  ktoré na ňom človek absolvuje sa mu ukladá do génov, takže jeho dieťa už dostane to ožiarenie, ktoré schytali rodičia…

Ikona diskutujiciho Alue 2015-04-15 20:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pozn.: Promiň Taro, ale nechci tady šířit černou kopii knihy, která se pořád prodává a určitě není problém si ji koupit.

Ikona diskutujiciho Míra 2015-04-15 20:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K té Kabale…

Ikona diskutujiciho Tara 2015-04-15 21:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak nevadí, pokud ji mám a můžu najít, tak ji najdu. I tak dík za odpověď. (:

Ikona diskutujiciho žena 2015-04-15 22:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak on by možná stačil jen název té knihy a ne celá kopie, že ano…

Ikona diskutujiciho Ameline 2015-04-16 00:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen ještě jsem se chtěla zeptat – neznáš znak – kříž (dlouhá svislá, krátká vodorovná, jako křesťanskej) se dvěma soustřednýma kruhama a s "nožičkou" jako třeba má písmeno R a jakýmsi klikyhákem nahoře, v pravém horním kvadrantu malé písmeno M? Mám oblíbené místo v polích, osamělý, mohutný strom, často tam chodím (teď pár týdnů ne), ten strom je zlatíčko a to místo má sílu. A někdo tam vyryl tuhle věc přes celý kmen. Malej pravoslavnej křížek na druhé straně proti tomu. Pak to zkusím odfotit, jestli by někdo nevěděl. A upřímně doufám, že ten bezhlavej zajíc (už jen kosti a kůže) pod tím stromem je čistě dílo přírody, je divné, že není roztahanej a kostra je prakticky komplet až na hlavu.

Ikona diskutujiciho Ameline 2015-04-16 00:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pardon, ne pravoslavný kříž, ale ten se zkosenou nožičkou nad průsečíkem.

Ikona diskutujiciho Jana 2015-04-16 08:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Závěr je takový, že přestože se při rtg i MR vyšetření používá záření, není MR pro lidské tělo nebezpečná, protože nedokáže ionizovat molekuly v lidském těle, zatímco rtg záření je škodlivé pro lidské tělo, protože dokáže ionizovat molekuly v lidském těle.Převzato z článku

Ikona diskutujiciho MarikaYO 2015-04-16 10:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, moc by mě zajímal tvůj názor na: http://liberland.org/cz/about/?hc_location=ufi Díky!:)

Ikona diskutujiciho Luz 2015-04-16 14:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Souhlasím, taky bych nechtěla mít dluhy, zvlášť když je taková ekonomická nejistota. I když nás společnost pořád manipuluje, co všechno musíme mít. Např. že kdo nemá vlastní byt a žije v nájmu, je něco míň. Přitom v tom celkem není problém, mít vlastní byt nebo dům je ovšem dobré asi hlavně, pokud máte nebo chcete mít dítě, aby pak zůstal pro něj.

Ikona diskutujiciho Fred 2015-04-16 14:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: [17]: k otázce č. 11:

Ikona diskutujiciho Alue 2015-04-16 15:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: To teda fakt nechápu, kdo může vnímat lidi v podnájmu jako že jsou něco ,,míň". Když vyděláš dost na nájem, poplatíš daně a ještě se i uživíš, tak to jsi naopak šikovná, no ne??

Ikona diskutujiciho Alue 2015-04-16 15:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vzkaz pro ,,Blaf": O ničem takovém nevím. Pokud mě někdo pomlouvá, je mi to jedno, nic s tím neudělám a nebudu tomu dělat reklamu.

Ikona diskutujiciho Luz 2015-04-16 16:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Jasně, ale připadá mi, že je to dost rozšířené přesvědčení, že časem by si každý "měl" pořídit vlastní a zadlužit se na 40 let a jak je to výhodné. Ale ono to taky má svoje nevýhody a starosti k řešení navíc. Mimochodem nájem a podnájem jsou dvě různé věci (stručně: v podnájmu máš menší práva).

Ikona diskutujiciho :) 2015-04-16 20:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Debetni karta je normalni karta k obycejnemu beznemu uctu. Kreditni je v pidstate pujcka. Oni ty karty posilaji rovnou domu ale v neaktivnim stavu ze je na vas jestli si ji aktivujete nebo ne, pokud ne tak ji rovnou doma muzete roztrihnout a zahidit…

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2015-04-16 23:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký je význam červené a modré barvy z duchovního hlediska?

Ikona diskutujiciho Jitka 2015-04-17 10:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Znáš dílo Rudolfa Steinera. Co si o něm myslíš?

Ikona diskutujiciho Martina 2015-04-17 16:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vyfotíš nám odrost Aluško? Jdu stejnou cestou, z chemické žluté na svou tmavou blond, už to mám tak v půlce hlavy své a chtěla bych tě vidět, prosím prosím smutně koukám :D 🙂

Ikona diskutujiciho Verča 2015-04-17 16:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přečetla jsem si odpověď na první otázku a cítím se naprosto dojatě.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-04-17 17:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Jo, mohla bych frknout fotku do zápisníčku. Jestli ti to navíc pomůže s motivací, co bych pro tebe neudělala :D

Ikona diskutujiciho Alue 2015-04-17 19:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Odfoceno, můžeš juknout do zápisníčku 🙂

Ikona diskutujiciho Kája 2015-04-17 20:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško. Našla jsem na YouTubku takové hodinové video,které mi přijde velm i zajímavé. Hodně by to vysvětlovalo otázky,které si poslední dobou kladu kdž probíráme Řecko. Ten konec mi hodně objasnil a to,že když sem byla na Vánoce v kostele,socha Ježíša Marie mne hodně přitahovaly a připadaly mi milé (zato jiné částo kostela vážně nee :)Pokud máš hodinku čas,do ničeho Tě nenutím,dá se na to dívat i po částech. Odkaz:

Ikona diskutujiciho Kess 2015-04-18 07:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zdravim, taky by mě zajímal nějaký ten zdroj o náhražce krve 🙂

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2015-04-19 14:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A mockrát děkuju za zodpovězení hned 4 mých otázek najednou! :)))

Ikona diskutujiciho Albiii 2015-04-19 19:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaké mají nebe lidé na povrchu Země? Taky modré jako tady nebo mají nad hlavou trochu něco jiného?

Ikona diskutujiciho Fred 2015-04-19 22:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaké máš dojmy z přednášky Margot Ruis 12.4.? chystáš nějakou mini-reportáž?

Ikona diskutujiciho Peťulka 2015-04-20 06:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kolem domu se nám začala potulovat přátelská sýkorka – vždy si sedne na parapet, podívá se dovnitř a po chvíli zase odlétne. Je možné, aby to byla nějaká spřátelená dušička, pozdrav od našich známých, nebo je zkrátka jen dobře vychovaná? 🙂

Ikona diskutujiciho Anchor 2015-04-20 15:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: Kurník, přednáška Margot Ruis? Hlavně, že jsem se před nějakou dobou dívala, jestli sem nepřijede 😮

Ikona diskutujiciho Anchor 2015-04-20 17:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]: Příště si to holt budu muset ošéfovat líp! :D

Ikona diskutujiciho Mára - japan performance 2015-04-21 15:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Někteří pronajímatelé bytů či pokojů se k podnájemníkům nechovají moc hezky a šmely na penězích jsou obvykle běžné. Už jenom to slovo pod-nájemník je takové neuctivé, lepší by bylo třeba spolunájemník.

Ikona diskutujiciho Mára 2015-04-22 20:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mýho souseda v nemocnici vystrašili špatnou diagnozou a pak ho nadopovali nějakýma oblbovákama, no a on asi nebyl příčetný a skočil z okna nemocnice a zabil se. Uzavřelo se to jako sebevražda. Zajímalo by mě jestli si myslíš zda tu uvízl na zemi v zatracení když se zabil, nadruhou stranu vím že by problémy takto neřešil, typický sebevrah to nebyl, už byl starší a měl rozum, dali mu nějaký prášky, když se zabiješ v nepříčetnosti odejdeš do nebe nebo tě čeká stejný osud jako každého "normálního sebevraha"?

Ikona diskutujiciho Ameline 2015-04-22 22:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěla jsem se optat ještě k tématu darování krve. Myslíš, že je nějaký dopad na dárce? Mám dojem, že vždy, když jdu dávat, se mi "těžiště" přesouvá do jemnějších oblastí bytosti a jsem nějakou dobu lépe schopná vnímat a cítit. Jakoby ta ztracená krev trochu ovlivnila "poměr sil" uvnitř. Dává to smysl?

Ikona diskutujiciho Jirka 2015-04-24 17:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dostal jsem se do takové situace, už nezvládám pracovat, ale co dělat dál? Sebevraždu vylučuji, protože to není řešení. Stát se o mě nepostará, jsem pro něj jen vymačkanej citron. Takže dotaz: Co je z tvého pohledu méně horší z hlediska duše a těla: je lepší umírat hlady, nebo na infarkt nebo jiné zhroucení v práci? Myslím ten dotaz naprosto vážně.

Ikona diskutujiciho Verča 2015-04-25 22:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěla bych se Tě zeptat, jaký je tvůj názor na paleo/primal stravování? Setkala jsi se už s tímto pojmem? 🙂

Ikona diskutujiciho Monie 2015-04-26 09:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Existují řečtí Bohové jako Zeus Afrodita apd.?

Ikona diskutujiciho Peťulka 2015-04-26 15:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V nějakém článku jsi psala, že techno je pro ženy nevhodné. Jak to vidíš s psychedelic trance? Děkuji za odpověď.

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2015-05-13 14:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj 🙂 chtěl bych jen upozornit, že tento dotazník patrně omylem nebyl zařazený do robriky "Dotazníky" :)…

Ikona diskutujiciho Alue 2015-05-13 22:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[46]: díky

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek