118. Dotazník

29.5.2015 v Čtenáři 63

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!
Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Chtěla bych se tě zeptat na něco ohledně strážných andělů. Vím, že aby se svým strážcem mohl člověk komunikovat, nesmí mít strach. U mě je tohle největší překážka, protože mám hrůzu z toho, že bych se napojila na něco jiného. Znám jméno svého anděla, ale tím to také skončilo. Už už jsem se rozhodla překonat svůj strach a začít zkoušet s andělem komunikovat, když v tom jsem narazila na jedny stránky (bohužel už nevím název). Psalo se tam něco o tom, že člověk s nimi mluvit nemá a lidi kteří o tom píší a učí ostatní vlastně pomáhají ďáblovi, ikdyž oni sami o tom neví. Prý to je kvůli tomu, že se člověk nemá obracet na anděly, když má Boha a nekomunikuje s ním. Psali o ezotericích, indigových dětech atd., že vlastně slouží ďáblovi. Nepamatuji si už co všechno tam bylo napsáno, ale totálně mě to rozhodilo. Kvůli tomu článku jsem uvízla na mrtvém bodě. Protože jsem absolutní začátečník, nevím co teď. Proto se obracím k tobě. Co si o tom myslíš ty?

Patrně je to náboženská propaganda nějakých kostelních fanatiků, kteří bojují proti alternativnímu přístupu k životu a duchovnu, tak zkouší lidi zastrašovat od samostatné cesty a samostatného zkoumání těmito články. Tímto bych se vůbec nezatěžovala, ani nevzrušovala. O tom že Bůh je ve skutečnosti Satan a že mu náboženství slouží už jsem psala mockrát. (Uvědom si, že ve jménu náboženství proběhly strašlivé masakry a vraždění nevinných lidí!!)

Navíc spojení s andělem nelze zfalšovat, protože destruktivní bytosti neumí napodobit jejich energie, která tě pohladí na duši takovým způsobem, jaký se jinak snad ani zažít nedá. Když se chováš a komunikuješ intuitivně, srdcem, nemůžeš se splést, vždy poznáš kdo u tebe je.

Je škoda, že ses nechala zarazit nějakým článkem. Pomalu jakobys i tak trochu hledala důvod, proč to nezkoušet kvůli svému původnímu strachu z něčeho neznámého a nového. Pamatuj si, že pravda je osvobozující a pravda člověka posunuje dál. Dává nové podněty k rozvoji, nové otázky k zodpovězení, nové výzvy… Pouze lži, zastrašování a manipulace člověka přivedou ke stagnaci v osobnostním/duševním/duchovním/ či materiálním rozvoji.

Pokud máš ze začátků v komunikaci strach, do přímé komunikace se nepouštěj, protože tvůj strach ti to bude spolehlivě kazit. Můžeš ale začít s bezpečnou a funkční ,,berličkou” a to jsou vhodné andělské karty.


2. Co dělat, když člověk bydlí v domě s číslem popisným 66? Může to mít na něj destruktivní vliv a lze ho případně nějak zmírnit?

Dodělej si do levého horního rohu od čísla 66 tečku. Takže už to nebude ,,66.“, ale ,,99.” akorát otočeno vzhůru nohama. Tím energii 66 vyrušíš a číslo na tebe nebude nijak destruktivně působit.

3. Mám otázku, která je sice trochu dopředu, ale zajímá mě Tvůj názor. Jsi pro kremaci nebo klasické pohřbení do země? Z jakého důvodu?

(Pokud vás morbidní témata iritují, tuto odpověď raději přeskočte!)

Já osobně spíš řeším problém, že v žádném případě nechci skončit na hřbitově s křížem na náhrobku (je to ukřižování a týrání duše) a v žádném případě nikdo nesmí dovolit, aby mě pohřbili do rodinné hrobky k ostatním příbuzným. (Jestli mě tam někdo dá, budu ho chodit každou noc strašit tak dlouho, dokud mě nevyhrabe a nedá jinam.)

Vždycky jsem měla stejné přání jako moje máma, že jsem po smrti chtěla zakopat do země a nade mě vysadit strom, ideálně lípu, která žije dlouho a tam nechat nějakou destičku (bez kříže) aby na mě moje budoucí rodina měla nějakou vzpomínku. Vzhledem k tomu že zákon nedovoluje zakopávat mrtvoly libovolně na zahradě kde se člověku zrovna zlíbí, chci se z tohoto důvodu nechat zpopelnit. Popel vysypte do papírového pytlíku od svačiny, udělejte mi nějakou pěknou jamku v zemi, zasaďte nade mě lípu a pusťte mi z kazeťáku Nightwish – Turn loose the mermaids. A pak mě pořádně zapijte.

A napíšu si to do závěti jako podmínku před zahájením dedického řízení, aby se z toho nikdo nevykroutil. Stejně ale umřu strašně pozdě, až nespravedlivě pozdě, takže si to s děckama domluvím osobně zavčas. A nemyslím si že bych toho po nich chtěla bůhvíjak moc, že by mi to nesplnili. Hlavně ať mi nikdo nedělá pohřeb v černých mundurech a ať nezvou kněze. Mě stačí vzít lopatu a koupit někde v arboretu pěknou lípu, což je poměrně levné a nenáročné řešení.

Mám to takhle dobře vymyšlené už asi od svých šesti let, protože mě situace v mé rodině nutila o smrti hodně přemýšlet. Takže přesně vím jak to chci. A zakopat si na zahradě pytlík s popelem mi zákon zakázat nemůže. Cho cho 🙂 Červíci mají v mém případě smůlu.

4. Byla jsem na “věštění” u jednoho známého (staršího pána), který se věnuje astrologii a ten mi pověděl mou přibližnou budoucnost podle přesného času mého narození – nějak si pomohl programem, aby zjistil, jak byly v ten čas rozestavěné hvězdy. Řekl mi i pár věcí o mé osobě, které jen tak vědět nemohl a určitě mu je ani nikdo neprozradil, tudíž mě to dost oslovilo a nějak tomu přidalo na věrohodnosti. Otázka tedy zní, zda je toto podle Tebe opravdu možné? Že je někde ve “hvězdách”, jaký budu vést život?

Těžko říct, astrologie je nepřesná, ale když se to spojí s nějakou osobní vlohou dotyčného vykladače, může to být ve výsledku poměrně zajímavé. Ale nehažte je všechny do stejného pytle, najdete jak schopné lidi, tak šarlatány jako řemen. Zajímalo by mě, co by vyvěštil mně. Čas svého narození znám přesně a díky palmovým listům vím i svůj osud, tak by určitě bylo srovnání zajímavé.

5. Jsem dychtivá po všech těchto pro mě nových informacích (například dnes jsem objevila web Prvopočátek a přečetla všech téměř 30 článků a Duté Zemi), a tak neustále hledám a čtu věci kolem toho. Příjde mi ale, že mi spousta věcí uniká. Chtěla bych se někdy setkat s člověkem, který toho ví tolik co ty a chtěla bych se s ním pobavit, měla bych tolik otázek (až bych ho unavila a už by mě nechtěl nikdy vidět :D). Je pro mě reálné (jako pro studentku žijící v Praze a mající naprosto obyčejný život bez kapky “ezoterična”) někoho takového potkat?

Patrně máš na mysli blog ,,Prvopodstata”, kde jsou originální články o duté zemi.

Jestli máš šanci v Praze někoho potkat nevím, co není na mě, každopádně ti děkuji za polichocení 🙂

6. Občas mívám LD (AC jsem zatím nikdy neměla, ač jsem se o to dříve usilovně snažila přes 2 roky), a tak mě napadlo, zda bych v něm někdy mohla přivolat svého duchovního průvodce a zeptat se ho na nějaké věci, třeba mé pravé jméno. Nebo aby mi poradil s nějakými těžkými rozhodnutími. JE šance, že za mnou opravdu příjde a nebude to jen výplod mé snové fantazie?

Šance samozřejmě je, ale celé to záleží jenom na tobě, tvé síle vůle a schopnosti vizualizace. Já zkoušela volat anděly v astrálu a nepovedlo se mi, aby se fyzicky zjevili. Občas se s nimi potkám spontánně ve snech a povídají mi, ale někoho konkrétního najít jak ve snu tak i v AC na základě vlastního nápadu/vůle je fakt těžké.

7. Co si myslíš o změně času? Vím, že to má na organismus špatný vliv, ale myslíš, že je to tak udělané schválně? Aby lidé byli “oslabení” a nedokázali tak dobře uvažovat?

Změna času se údajně nedělá v Rusku, protože je známo, že převykání o hodinu 2x do roka oslabuje kompletního člověka. Je to zásah do tělesného biorytmu a bere to hodně energie. Každé tělo má své vlastní hodiny, které nejsou závislé na tom, kolik ukazují ručičky. Rozhodně je to nezdravé a mělo by se to zrušit, ale jestli je to záměr škodit lidem, to už je dost diskutabilní.

8. Jaký je význam červené a modré barvy z duchovního hlediska?

Červená barva zahřívá, dodává energii, je sexuální, živočišná, může podporovat i agresi.

Modrá barva uklidňuje a ochlazuje, hodně se jí obklopují citliví lidé.

Více o barvách najdeš například v článku: ,,Vyzkoušejte zázračné účinky některých barev”

Nebo podrobnější pěkný článek z roku 2008 ,,Symbolika barev”

9. Jaké mají nebe lidé na povrchu Země? Taky modré jako tady nebo mají nad hlavou trochu něco jiného?

Modré, ale mají dvě slunce. Takže ,,trochu jiné” to určitě je.

10. Jaké máš dojmy z přednášky Margot Ruis 12.4.? Chystáš nějakou mini-reportáž?

Nakonec jsem tam nejela, nevyšlo mi to. Navíc mám trochu ,,problém”, že mě lidé se zájmem o tato témata dost znají, takže se na podobných akcích necítím dobře (že na mě někdo bude hledět a budu se stydět a tak)… Proto se jim spíš vyhýbám, i když by mě jinak zajímaly. Asi díky tomu občas o hodně přijdu, nemyslím si že je to zrovna dobře, ale když mám z něčeho špatný pocit, tak to jinak prostě nejde.

11. Kolem domu se nám začala potulovat přátelská sýkorka – vždy si sedne na parapet, podívá se dovnitř a po chvíli zase odlétne. Je možné, aby to byla nějaká spřátelená dušička, pozdrav od našich známých, nebo je zkrátka jen dobře vychovaná?

Mně tohle sýkorky dělají, pokaždé když na okně nebo v krmítku dojde slunečnice. Tak jí nezapomeň nasypat, patrně žebrá jídlo.

12. Byla jsi někdy na palubě nějakého létajícího talíře?

Dobrá otázka 😀 Co si myslíš ty?

13. Mého souseda v nemocnici vystrašili špatnou diagnozou a pak ho nadopovali nějakýma oblbovákama, no a on asi nebyl příčetný a skočil z okna nemocnice a zabil se. Uzavřelo se to jako sebevražda. Zajímalo by mě jestli si myslíš zda tu uvízl na zemi v zatracení když se zabil, na druhou stranu vím že by problémy takto neřešil, typický sebevrah to nebyl, už byl starší a měl rozum, dali mu prostě nějaké prášky. Když se zabiješ v nepříčetnosti, odejdeš do nebe nebo tě čeká stejný osud jako každého “normálního sebevraha”?

Neměj strach, pokud to udělal pod vlivem léků, nešlo o jeho rozhodnutí, nebyl při plném vědomí. Není to sebevrah a ty problémy po sebevraždě se na něj nevztahují. Nebyla to sebevražda, byla to vražda a měl by se tvrdě potrestat personál té nemocnice, který něco takového dopustil. Naše zákony pro obyčejné lidi neplatí, ale Zákony Vesmíru tuto spáchanou vraždu vrátí všem, kteří se na ní podíleli.

Kam dál:

• Kontakt: [email protected]

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

http://www.kramky.cz/alue/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Mára - tázající se na otázku číslo 12 2015-05-29 04:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím že jsi tam byla 🙂 v jednom z těch talířů co mají hodní mimozemšťané a blonďáci z povrchu země.

Ikona diskutujiciho Mina 2015-05-29 08:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Aluško,už delší čas přemýšlím o tom že Vás oslovím a zeptám se na"věc",která mně zaráží….Četla jsem knihu od Vás,ale třeba i od Lorny Byrneové a i přesto,že obě dvě se od malička setkáváte s anděly a pod.máte zcela jiný názor na modlitbu.Vy slovo"amen"nedoporučujete a ona zas ano s tím,že modlitba se tím ještě podpoří.Netuším jestli jste toto jméno už slyšela,ale pokud by Vám to nevadilo,můžete mi to prosím vysvětlit?Velmi mně to mate…..Moc děkuju za odpověď☺.Zdraví M.

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-05-29 08:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám stejný plán jako ty s tím stromem, Alue! Jen jsem si ještě nevybrala, jaký to bude. Já bych možná chtěla kaštan, z jistých důvodů k němu mám citový vztah… No a změna času na mě konkrétně působí teda hrozně, vždycky se z toho hrabu ještě dva měsíce po tom…

Ikona diskutujiciho Morwen 2015-05-29 09:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V první odpovědi píšeš: "Uvědom si, že ve jménu náboženství proběhly strašlivé masakry a vraždění nevinných lidí!!" Prosím prosím, takhle jednoduše to nezobecňuj, i v rámci alternativních náboženství jsou a byly různé sekty nebo spolky ničící lidem životy.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-05-29 09:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Na to odpovím rovnou.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-05-29 09:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Sekty a pochybné spolky co ničí lidem životy jsou to samé, i když tam to nebylo tak velké. Církev vraždila nejvíc.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-05-29 09:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Už existuje i přírodní hřbitov, kde se pohřbívá pod stromy. Tak tam by mě mohli zahrabat:

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-05-29 10:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Já souhlasím s Alue. Vždyť i muslimové vraždí ve jménu Allaha. Je jedno jak se ten který bůh jmenuje, vraždilo se kvůli nim vždy a vraždit bude…

Ikona diskutujiciho Míra 2015-05-29 10:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue a došlo ti, že když se dáš zpopelnit, tak už nebudeš moc znovu povstat jako královna nemrtvých? :/ :D

Ikona diskutujiciho Alue 2015-05-29 10:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Jakože by mě pak exhumovali, a zjistili že nehniju? – To si můžou nechat. :D

Ikona diskutujiciho Aeonsun 2015-05-29 10:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Naprosto co jsem momentálně četl není v rozporu s moji mentální úrovní. To není nějaké vyznání nebo tak. Ale jednu věc, si neopustím, to že si nezkoumala do hloubky Herurky. Hněvivé božstva. To nejsou jenom démoni, i když se tak jeví, vizuálně.

Ikona diskutujiciho Lukáš 2015-05-29 10:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, co říkáš na směnnost v práci, jako jsou noční či 12ti hodinovky. Jak moc stresující, nebo jaký dopad to má na tělo? Popř. jak dlouho se z toho tělo vzpamatuje a najede do normálního režimu?

Ikona diskutujiciho Aeonsun 2015-05-29 11:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jimak, nejem že jsem opilý, to snad není podstatné, ale já nevím tědh chci ríct, zě jsi zěny o ktogerých se mi zdá, ještě v rámvi piva, a na záveř, to tazkové andělské zlatíčko, to snad, bujme v rámci korporaci. Ony to řídí. kdybyctoho byl schopen tak je Láska. A pivo může jít někam.

Ikona diskutujiciho Morwen 2015-05-29 12:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Otázka číslo 9. 2015-05-29 12:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to mě zaujalo – mají dvě slunce?

Ikona diskutujiciho Ameline 2015-05-29 12:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

I s tím Bohem bych to neviděla tak černě (pun intended). Jasně, že Satan je jeho stínem – tedy součástí, kterou církev násilně odsekla. Stejný "průšvih", jako když jej (je) postavila do vnějšího světa, nikoliv vnitřního, což je však na druhou stranu jeden nezbytný stupeň v chápání, jediný problém, že oni to na právě tomto místě zakonzervovali (to samé s tím černobílým viděním. Trošku líp je na tom židovský Bůh, ale ten je zase dost silně kontaminovaný projekcemi). Na druhou stranu náboženští mystikové se dost často dostávali přes tyto hranice, leckdy dost daleko.

Ikona diskutujiciho Aeonsun 2015-05-29 13:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Jako Hej.Já si teď přečtkl. To nejde ani pro mě těd. Snad jako dokumentace "šíléného" Aeonsuna, to lze brát. "Krásná, nádhernuá Alue, mám tě rád".

Ikona diskutujiciho Alue 2015-05-29 13:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Ahoj, vypni prosimtě počítač, jdi si zdřímnout, nebo jdi na procházku a vrať se, až budeš zase v pohodě. Psát něco ožralý nemá smysl, věř mi, vím to.

Ikona diskutujiciho vea 2015-05-29 14:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: aluš, chápu správně že když píšeš že psát ožralý nemá smysl ať ti věří že jsi to už vyzkoušela a tím pádem jsi byla byla ožralá? o.O

Ikona diskutujiciho Alue 2015-05-29 16:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Není mi 12 🙂

Ikona diskutujiciho Asteracea 2015-05-29 17:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

k otázce č.10 o špatném pocitu: často se o tom zmiňuješ i jinde,že když se z něčeho necítíš dobře, prostě do toho nejdeš atd.tím jak to často zmiňuješ, jsem si uvědomila,že dělám přesně opak. I když vím,že mi to nesedne,například schůzka s nějakým člověkem, stejně to udělám, třeba je mi blbé ho na ten den odmítnout, nechci urazit a tak,a pak se po takové schůzce nebo činnosti apod.cítím ještě hůř,jak vymačkanej citron. O tom nedělat něco,co v nitru člověk nechce, by mohl být třeba námět na nějaký tvůj další článek..

Ikona diskutujiciho Alue 2015-05-29 18:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]:: Je to tak. Kolikrát jsem šla někam na schůzku, těsně předtím jsem pocítila odpor, měla jsem chuť to zrušit, ale přemohla jsem se… a pak to stálo – ne za houby – ale kolikrát i za velké hnědé. Naposledy jsem si takhle nabila nos s tím šíleným úchylem, co mě pak přes dva roky obtěžoval a ještě pořád nevím, jestli je teda konec, nebo jestli zase přijde :(((((( námět na článek to fakt je…

Ikona diskutujiciho Mína 2015-05-29 19:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Děkuji a ano dává to celé smysl.Aluško mějte se moc krásně☺.M

Ikona diskutujiciho vea 2015-05-29 19:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: já jenom že představit si tě tak… je to divná představa xD

Ikona diskutujiciho Alue 2015-05-29 20:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Se mnou je náhodou pak větší sranda 🙂

Ikona diskutujiciho Aeonsun 2015-05-29 20:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nej nádhernější,z nich, snad otevšrerá, etericé koouy

Ikona diskutujiciho vea 2015-05-29 20:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: ono jde aby si člověk u tvých videí už tak nevymlátil zuby o stůl? xD

Ikona diskutujiciho leeth 2015-05-29 22:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak na cloveka pusobi, kdyz se narodil 6.6. .. A kdyz se narodil 6.6.1996?

Ikona diskutujiciho Asteracea 2015-05-29 23:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: přesně tak, člověk pocítí největší odpor těsně před schůzkou..a ten druhý je třeba už na cestě..a  co ted..chceš být vychovaná a zdvořilá namísto toho,abys chránila sebe. Když mi takhle někdo vysaje energii, trvá mi i pár dnů, než ji zas doplním a zpětně si vyčítám, že jsem to dopustila.

Ikona diskutujiciho anelie 2015-05-30 01:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:Aluško, akorát, že slovo amen neznamená "staniž se,"  alespoň tedy ne v původním významu. Toto slovo je totiž odvozeno od hebrejského slova, jehož význam je věřit, doufat, atd. Takže je to spíš potvrzení právě odříkané modlitby a doufání v její splnění. Že to znamená "staniž se,"  to si asi hodně lidí myslí, ale  takové stvrzení se snad používá spíš v magii, ne? V náboženstvích používajících slovo amen (židovství, křesťanství, islám) nějaké vnucování naší vůle Bohu (Konstruktivní síle Vesmíru) nepřichází v úvahu, ale spíš "Děj se vůle Tvá, ne má".  Ovšem "Děkuji" je taky pěkné.

Ikona diskutujiciho Hannah 2015-05-30 02:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: taky to moc dobře znám :-)

Ikona diskutujiciho Aeonsun 2015-05-30 08:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To co jsem věčera napsal, splodil, omlouvat se za to nebudu, ale řeknu to nejsem Já. To je snad nějaký alkoholicko-démonický-mutant. Alue, náherně už vyškolená moderátorka diskuzí. Ostatní ženy, vy intuitivně "vidíte" Alue. Co mě ale zaráží, teď pro mě, Vás. Harém. Nechodí Vám tady muži. Proto harém. Pokud snad Alue překračuji něco jako hranice, tak mě smaž. Já si z toho nic dělat už nebudu, po včerešku s tou co jsem se zavázat cenzurovat. Pokud je ve mě nějaká úcta tak ji máš ty Alue. Ale proč to nevysvětlím tady je to snad něco, co nejde snad tak lehce říct. Celý web a něco k tomu. To něco napoví.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-05-30 10:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: Muži sem chodí také, ale vzhledem k jemnější tématice stránek je jich asi 32% oproti zbytku, což jsou ženy.

Ikona diskutujiciho Aeonsun 2015-05-30 10:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Nevím, snad ty. Já bych za sebe řekl v "miláček nádherný". A pokud jde o diskuzi to věřim , Alue, že je  s tebou sranda, si něco odmkylíš i ze mě, tak bude sranda.

Ikona diskutujiciho Evik 2015-05-30 11:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co bys řekla na to, kdyby někdo přišel s nabídkou, že chce zfilmovat Svět za oponou? Já bych na tu kníž moc ráda udělala alespoň krátké video. Je opravdu moc pěkná 🙂

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2015-05-30 11:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Z "příběhu" o Ježíši Kristu je všeobecně známo, že se obracel na modlitbách "k Otci". Tak je známá i modlitba "Otče náš". Zajímavé je, že se v ní neobjevuje slovo Bůh.

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-05-30 12:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]:  Nechci mluvit vůbec za Alue, jen aby bylo jasno předem :). Ale já si rozhodně zfilmování její knihy nepřeju. Nechci to z toho důvodu, že jakožto vášnivá čtenářka vím, že téměř veškeré mé oblíbené knihy, co byly zfilmovány (i když tam figurovali skvělí herci, režisér super, peněz na to bylo jak šlupek), tak prostě to nebylo dobré. Člověk si při čtení knih dělá jakousi vlastní představu a fantazii o hlavních hrdinech a o celém tom prostředí. A obávám se, že pokud by se jednalo o nějaké amatérské video, byla by to ještě větší katastrofa, než u hvězdných filmů. Toť můj názor, Alue může odpovědět sama za sebe, já nechci za nikoho rozhodovat, jen vyjadřuji svůj vlastní názor. Jakmile to bude zfilmované, ztratí to to kouzlo, navíc nevím, jak by jsi měla v plánu to udělat tak, aby to vypadalo autenticky. Já bych do ničeho takového nešla… Ale pokud na to Alue kývne a něco se k tomu natočí, tak já na to koukat nebudu, abych si mohla zachovat své původní představy a fantazie :).

Ikona diskutujiciho Alue 2015-05-30 13:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: Ten příběh by zfilmovat šel, ale nesměl by to být nízkorozpočtový shit, jinak by to celé dílo absolutně pohřbilo. I efekty a animace by musely být pořádné.

Ikona diskutujiciho Moudrávrba 2015-05-30 14:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Odpověď na otázku č. 18

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2015-05-30 14:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2015-05-30 15:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: Ty z toho nemáš divný pocit? Já jo a celkem dost.

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2015-05-30 16:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]: Upřímně, nemám tušení jestli je to pravda nebo ne, ale od té doby, co jsem tady zpětně zjistil, že 2012 pravda byla, tak jsem se preventivně chtěl zeptat na názor :). A že Chimera má cokoliv společného se Star Wars, jsem se dozvěděl až teď…

Ikona diskutujiciho Luz 2015-05-30 17:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud ty ani tvoje rodina nejste křesťani, tak snad nemusíš mít obavy, že by ti někdo dával náhrobek s křížem. Náhrobek vypadá tak, jak si ho navrhne rodina, nekřesťani zřejmě nemají důvod si jetam dávat a vlastně obecně u hrobů z novější doby kříže moc nevídám.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-05-30 17:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]: No práááávě. V aktuální době bych se bála umřít :D … ale až já budu stará, tak si jsem jistá, že mi nikdo kříž nenacpe 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2015-05-30 17:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]: A to jsi dedukoval jak, že star wars a chimera mají něco společného? – O chimeře neví nikdo nic – ani google a star wars je prostě fikce.

Ikona diskutujiciho @ 2015-05-30 20:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Stejně ale umřu strašně pozdě, až nespravedlivě pozdě."-Teda,Ty se ale umíš rouhat.

Ikona diskutujiciho iriska 2015-05-30 22:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Do dotazníku – máš prosím nějakou babskou radu proti migréně? (myslím fest migrénu, ne bolení hlavy).

Ikona diskutujiciho Aneta 2015-05-31 02:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám otázku do některého z dalších dotazníků. Když píšeš, že kříž na náhrobku duši ubližuje, tak jak moc ten kříž a vůbec celý ten hřbitov, kde se pohřbívá většina lidí ovlivňuje duši, která už odešla do Světla, tam se přece už netrápíš ne? A v případě, že má někdo na hrobě jenom jméno a fotku, ale urnu s popelem má rodina doma, tak to přece není totéž..? Jak moc je pro duši, která už opustila tento svět důležité jak vypadá místo, na kterém jsou uloženy ostatky jeho těla? Jak je duše spjatá s tímto místem, když většinou opouští tělo ještě před pohřbem? A pak už by měla být navedena nebo sama vycítit správnou cestu.. děkuji budu ráda za Tvou odpověď.(možná je těch otázek asi více tak se omlouvám :-)

Ikona diskutujiciho Jiskra 2015-05-31 06:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, ty jsi moc spokojena s výkladem z palmových listů, ale našla jsem na internetu i zklamané lidi, co od výkladu ostatní spíš odrazují, dokonce že se jedná i o podvod. Jak si myslíš, že je to možné? Před několika lety, když jsem o tom slyšela poprvé, nadchlo mě to. Občas nad tím přemýšlím, je to tak lákavé! Na druhou stranu si říkám, že je to možná zbytečné, když jsem se svým současným životem spokojena a mohla bych to třeba odložit na později. Kdyby se stalo něco nečekaného co mě rozruší, tak by mi výklad mohl dát možná nový impuls. Ten kontrast mezi spokojenými a nespokojenými lidmi ve mě vyvolává mnoho otázek, možná nebyli ti zklamaní připraveni znát budoucnost?

Ikona diskutujiciho Aeonsun 2015-05-31 09:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K mým včerejším výstupům, musím ti složit poklonu, ty máš ale nervy.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek