12. Dotazník

22.9.2012 v Čtenáři 25

Další díl dotazníku je na světě 🙂

Pokud vás během čtení napadne také zajímavá otázka, přidejte ji směle do diskuze. Vyjde v příštích dílech.

1. Moc pěkně maluješ – kde skončí tvé obrázky? Zdobíš si s nimi byt, nebo je všechny šoupneš do šuplíku a někdy se na ně mrkneš, či je snad rozdáváš svým bližním…? =)

Mám dva hodně velké tlusté šanony, kde to zakládám na památku do folií. Jednou za čas potom v nich listuji a nasávám energii, inspiraci. Taky nad nimi hodně vzpomínám a rozjímám, protože každý obrázek má svůj vlastní příběh a je osobní. Proto je nedávám z ruky, ve skutečnosti jsem rozdala obrázků velice málo. Když dokreslím, tak se do něj zpravidla zamiluji a už si ho chci nechat navždycky. Vypadá to, že jsem svůj vlastní fanoušek a sběratel. Do budoucna, bych ráda některé kresby i prodala, jenomže na to zatím nemám srdce.

2. Jak dlouho jsi schopná malovat jeden obrázek, v průměru?

Normálně to jsou dva dny. První den dělám tužkou základ a druhý den barvím. Černobílé období už mě před lety pustilo, teď jedou barvičky.


3. Co maluješ nejraději a co tě naopak nebaví malovat?

Nejradši kreslím polonaté éterické ženy v rozevlátém oblečení a okolo nich veselé barevné prostředí, klidně mírně abstraktní a duhové. Cítím se při takových motivech nejlépe. Také se mi vždycky hodně líbilo sednout někam na lavičku a manalovat dům před sebou. Jak nejsem reálistická krelsířka, domy mám dokonalé jako otky, ale pozornost kolemjdoucích mě strašně otravuje, takže to moc často nedělám.

Kdyby mě nějaký motiv nebavil, tak ho buď vůbec nekreslím anebo když to zjistím během procesu, tak ho zahodím. Protože když mě nebaví kreslit, tak se mi pak ani nelíbí.

4. Máš některé obrázky či jiné výtvory, ke kterým máš hlubší vztah? =)

Ano, některé mám radši než jiné. V šanonech mám favority a oblíbence, na které zírám déle, než na ostatní. Plánuji, že až budu mít prostornější bydlení, tak si pověsím své oblíbence jako obrazy. Jsou i takové, co bych nedala ani za desetitisíce, protože mají pro mne až příliš velkou emocionální hodnotu. Nečekám, že by to někdy někdo pochopil, ale taková jsem já.

5. Když máš ráda komedie s Louis de Funès, jaký jeho film máš nejradši? 🙂

Jeden hot a Druhý čehý… Jinak u čeho jsem nejvíc brečela, tak byla Zelňačka. Strašně švihlá absurdní komedie, ale často dojemná. Bulela jsem půlku filmu jako krokodýl a tu druhou půlku jsem se řehtala.

6. A: Počula si už o náramkoch Bionic Band?
(www.slovak.bionicband.sk/product/bionic-band-original-textilny-cierny-21/)
Z vnútornej strany je kúsok kovu, ktorý je naprogramovaný na frekvenciu 7až9 Hz, a všetky protóny v ňom rotujú rovnakým smerom. Keď sa ten kov dotýka kože tak nám napráva naše protóny a frekvenciu. Predávajúci na stánku vravel že to zlepšuje rovnováhu, chráni pred wifi, mobilmi, bla bla bla…, chcel na mne skúšať test rovnováhy (http://www.bionictime.cz/html/videa.html) čo som odmietol, lebo čo ak je ten test iba trik s placebom? Vraj ten kto nosí tento náramok je spojený s frekvenciou zeme, ako keď sa dotýkate stromu, alebo ste bosí na mokrej tráve a máte preto lepšiu stabilitu a silu, čo si o tom myslíš? Nechala by si sa ukecať stánkovým predavačom na niečo také?

B: Jaký máš prosím názor na různé “balanční náramky” (forza balance, power b.,…). Někde se píše, že jsou magnetické, někde naopak že obsahují hologramy. Jeden jsem měl půjčený od známého a během chvíle mi z něho brněla celá ruka, měl jsem z toho, ale rozporuplné pocity. Díky 🙂

Osobně jsem je nezkoušela a ani nemám zájem do toho jít, protože mi pár lidí o nich už psalo, že je zkoušeli a byly to vyhozené prachy. Prý to žádný efekt nemá. A já to intuitivně taky nijak necítím, hlavně v případě hologramů. To mi tam nahraje kdosi cosi. Podle mě je to jenom glajdání peněz ze zákazníka. Kdybych měla možnost si to odzkoušet, klidně změním názor, ale zatím mi zkušenosti ostatních lidí stačí.

7. Keď nechceš robiť rozbor Da Vinciho kódu, spravíš aspon Matrix1? Boli nejaké posolstvá aj v Matrix2,3?

Ano, všechny díly matrixu vydají na několikahodinovou přednášku, je to tam prošpikované vteřinu od vteřiny. Na internet rozbory dávat nebudu, už jsem se poučila z minula. Jinak byly přednášky tomáše marného o filmu matrix, bohužel jsi zaspal dobu, ale možná bude repete, když se projeví dostatečný zájem… Uvidíme.

8. Používáš nějak kosmetiku kromě deodorantů a tak? Myslím spíš na obličej 😉

Jsem trošku blázen do různých serepetiček, ale jsou to hlavně věci do vany a sprchy. Také hodně parfémy a růžové olejíčky, jsem zatížená na vůně. Na obličej si občas dávám něco hojivého během periody, ale jinak se mažu hlavně na rukách a na nohách, tam to kůže potřebuje víc.

9. Miluji tě?

A já tebe?

10. Necháš se ještě někdy ostříhat na hříbka?

Nechci říkat nikdy, abych si to nepřitáhla, ale rozhodně to v plánu nemám a ani necítím žádné nutkání měnit sestřih. Takto se cítím nejlíp. 🙂

11. Pamatuji si, jak jsi psala o holce, která levitovala 2 metry nad zemí někde v Rusku. Také jsi říkala, že to lze dosáhnout pocitem maximálního štěstí a naplněnosti. Jak toho dosáhnout? 🙂

Pocitem maximálního štěstí a naplněnosti… nebo když jsi indigo, nebo David Copperfield. Mimochodem to video youtube rychle zcenzuroval. Škoda, že jsem zaváhala a nestáhla si to.

A jak lidi nadávali, že je to podvod… kdyby to byl podvod, tak to youtube nemaže.

12. Co si myslíš o věštění z křišťálové koule? Tedy nemyslím jen od nějakých “šarlatánů”, ale kdybys to měla zkoušet třeba sama, má to vůbec nějaký smysl nebo je to hloupost?

V první řadě se to musí umět, což je spíš na výuku u ,,profesionála”, aby to vůbec neslo výsledky. Nějaké amatérské čučení do koule moc výsledků nedá… Osobně bych do toho nešla, protože to nepotřebuji.

13. Nemáš nějaké bližší informace o povrchu duté země v níž žijeme? Jak to tam vypadá a tak? 🙂

Asi v tomto díle budu znít jako reklama, ale o tom jsou opět přednášky tomáše marného, které trvají celý den. Pokud tě to vážně zajímá, pošli mi mail že máš zájem a můžou ti chodit pozvánky. Pak si jenom vybereš, jaké chceš téma. O povrchu, jak to tam vypadá a chodí, mluví taky. Já se do toho po internetu pouštět nechci, je to moc na dlouho.

14. Co se sebevražd týče, jak dopadne ten, kdo se rozhodne obětovat svůj život pro záchranu cizího? Když třeba tzv. schytne kulku místo někoho, dopadne jako ostatní sebevrazi?

Nemyslím si, že by dopadl jako sebevrazi, ale já nikomu před pistoli ještě neskočila, tak bysme se asi měli zeptat toho dotyčného 🙂

15. Používáš nějaké kameny?

Do květináče a na okrasu jo. Potom ještě speciální křišťály ke zdravotním účelům (viz. můj malý seriál ZDE) Jinak moje kamenné období už mě pustilo, používám těžší kalibry. Ovšem s výjimkou těch křišťálů.

16. Co si myslíš o půstech? A mohou je pravidelně (jen 1-3 denní) podstupovat i obézní lidé (ano, mám kolem 100 kg a snažím se to změnit), aniž by nějak hazardovali se svým zdravím? Mimochodem, nechci to kvůli hubnutí, ale kvůli očistě, jinak jsem samozřejmě už změnila jídelníček a přidávám pohyb.. Půst chci kvůli zdravotním účinkům, ne hubnutí. Ale nechtěla bych jojo efekt a zpomalený metabolismus, kterým všichni straší.

Nejsem půstařka, ale znám pár lidí, co to dělají a ti nešetří chválou. Čerpají data hlavně ze stránky pust.cz, tak se tam kdyžtak jukni. Majitel je do toho prý pěkně zapálený a rozumí tomu. Ale jsou to pouze zprostředkované zkušenosti jiných lidí, ne moje.

Na obezitu, v případě že za to nemůžeš a tvé tělo je nemocné, bych ale osobně aplikovala, nejenom zdravou stravu, ale pít hodně čisté vody (studánkovou nebo levitovanou, mají nejlepší očistný efekt). Také zelené čaje čistí a detoxikují. Obezita je často způsobená nefunkčním lymfatickým systémem, který se musí propláchnout a nabudit. Pomáhají tomu i speciální lymfatické masáže uzlin. A doplnit biologický jód (hovězí syrová svíčková, mořské řasy, rybí tuk) do štítné žlázy, aby začala pracovat jak má.

Jako dítě jsem měla špatný lymfatický systém také díky geopatogenním zonám v domě. Po přestěhování jsem pořádně na nohách splaskla, takže si to doma nech zkontrolovat a kdyžtak přesuň postel. Pak jsem to doladila právě detoxikací, zdravou stravou a hlavně levitovanou vodou. To jsou mé zkušenosti, půst už jde mimo mě.

17. Může mít někdo zlatou auru? Setkala ses s tím někdy?

Spíš než zlatou nejvíc potkávám žlutou. Otázka je, jak moc je mezi nimi velký rozdíl, protože barva aury se stejně každý den mění v závislosti na náladě a zdravotním stavu.

18. Je spousta otázek a dotazů ohledně tvých schopností a zkušeností, ale ty na ně neodpovíš, tím mám na mysli např.:symboliku či záchranu ptáčků… Nemáš /nechceš mít/ někoho jako svého ,,učně,, kterému bys předala své zkušenosti, aby se šířily dál a neupadly v zapomnění? Nepokládáš to za důležité ať už je pravda jakkoliv zlá, neuvěřitelná, nebezpečná? Třeba to jednou bude důležité pro život na Zemi…

Co můžu, to lidem dávám. Osobního učně nemám a nechci, raději nechávám lidi přicházet a odcházet, aby si sami vzali co chtějí a naložili s tím po svém. Tedy teoreticky může být učeň jakýkoliv čtenář knihy či stránek a přitom vlastně nikdo. Jak chce. Navíc já sama se za učně považuji a celý život se za něj také považovat budu, protože myslet si že jsem mistr a už nemusím nic dál, že nezdravé zatuhnutí ve vývoji, které si rozhodně nepřeji.

Je opravdu důležité si ale uvědomit, že jsou data, která se nedají dávat veřejně. Většinou to vím a když se tím neřídím, pořádně mě to vždy vytrestá. Takže je nutné umět vážit slova a domýšlet věci do důsledků.

Pomáhat lidem ano, ale tak aby mě to za chvilku nezničilo. Mám ráda svůj život a chci tady ještě pár let být. Takže když někomu jednou řeknu ,,ne”, je to zcela jasné ,,ne” a nemá smysl o tom se mnou diskutovat. Už jsem se vytrestala dost, nemusím do toho jít znova. Nehledě na to, že od mé snahy učit lidi symboliku před pár lety, mi pravidelně kontrolují stránky jakési IP z Izraele. Nedají si pokoj a občas mi chodí zajímavá varování.

19. Každý má nějaké “pravé jméno” jako u tebe Alue nebo u mě Arriane, které se nemění, ne? V minulém životě se to jméno nezmění? Ale pak by bylo trochu divné, pokud bych byla dejme tomu v minulém životě(nebo budoucím) muž, ale jmenovala se Arriane. Nebo je nějaká mužská a ženská verze?

Duchovní jméno vůbec nezávisí na prožitých životech. Je to kombinace písmen, která rezonuje na podstatě tvojí duše. (písmeno i zvuk je rezonance – druh energie) Není to jméno z minulého života, ani žádného jiného.

20. Pussy Riot – Jaký máš názor na tuto hudební skupinu? Viděla jsi to video, jak podřezávají motorovou pilou kříže v Rusku,nebo souloží v kostele?

Viděla jsem jenom, pak paří v kostele… Když se neumí realizovat normálně, je to jejich problém.

Máte otázku? – Položte ji do diskuzeKam dál:

Otevřít rubriku ,,Aluška.org – Ze Zákulisí” – Zde

Další obrázky Víl – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/


Komentáře

Ikona diskutujiciho Malá Kozmonautka 2012-09-22 03:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hm, zaujímavé čítanie, len by ma zuajímalo, či nevieš o nejakej ezoterickej literatúre, ktorá by sa zaoberala zvieratami a ich liečením a pod. Neviem, či som to napísala správne, ale napr. to, aký kameň dať psovi na obojok, aby sa vyrovnal so stresom prenášaným z ľudí….

Ikona diskutujiciho megnautadenik 2012-09-22 10:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud jsem tu správně, dovoluji si otázku do diskuse. Jako fanynky těchto stvoření, znáš nebo máš nějaké doplnění příběhu víly Paradikty?

Ikona diskutujiciho Albiii 2012-09-22 11:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš ráda pavouky a hady?

Ikona diskutujiciho Bubble 2012-09-22 11:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, toto není otázka do dotazníku, jen se ptám :D Máš v plánu psát článek k tématu týdne? (Já věřím na víly! Jo a jo a jo!)  :))

Ikona diskutujiciho Alue 2012-09-22 12:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Témata týdne jsou pravidelně pěkně debilní, teď mám poslední dobou pocit, že se polepšili. – Ale ačkoliv se to zdá až průhledně vhodný námět pro mě, tak na to kašlu, protože mě nic nového, co na to napsat, ani nenapadá 🙂

Ikona diskutujiciho Annie7 2012-09-22 12:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když už jsi sem předhodila Davida, co třeba takhle Criss Angel? Je to sice kaskadérskej magor, ale v některých dílech jeho Mindfreak je i ta levitace anebo tzv. ovládání mysli či takové čtení myšlenek.. Ano, je tam toho ještě spousta. Když David levitovat umí, co teda Criss? Jaký na něj máš názor (pokud o něm něco víš)? 😉

Ikona diskutujiciho Ev 2012-09-22 13:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chováš doma nejaké zvieratká?

Ikona diskutujiciho Jacob 2012-09-22 14:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce číslo 7.

Ikona diskutujiciho stenly911 2012-09-22 14:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

(7) Pokud tě zajímá Matrix, tak ti můžu doporučit knihu od K. Spilky Matrix jako příležitost, je tam spousta zajímavých věcí a některé ani na přednášce TM neřekl…

Ikona diskutujiciho Kecal 2012-09-22 16:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Psi vykazujou neurotický chování jen když maj neurotickýho páníčka :-)

Ikona diskutujiciho meg 2012-09-22 16:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21.09.2012, 16:26]

Ikona diskutujiciho BD 2012-09-22 20:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, do komentáře k dotazníku číslo 11 jsem psala dotaz, tak se chci zeptat, jestli mi ho zodpovíš třeba v dalším díle. ( tato otázka je mimo otázky do dotazníku )

Ikona diskutujiciho Andy 2012-09-22 22:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Také by mě zajímalo jak pomoci zvířeti od bolesti. Náš pes má artrózu jen v jedné noze a už na ní příliš nedošlapuje. Když je zataženo, chodí víceméně po třech. veterinář předepíše leky a prd. Celkově mám chuť s tím něco provést, můžu tohle nějak ovlivnit?

Ikona diskutujiciho K. L. 2012-09-23 18:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na ayahuascu a chtěla by jsi ji někdy zkusit?

Ikona diskutujiciho Alue 2012-09-24 09:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Vím o něm, ten myslím vyšel až na příští článek.

Ikona diskutujiciho BD 2012-09-24 12:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: ok, děkuju. 🙂

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2012-09-25 22:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chci se zeptat, Jak mám zjistit, moje duchovní jméno? Mě přijde, že už jsem přišla snad na milion přezdívek a každou z nich jsem používala přibližně tak rok. Dokonce si kvůli tomu vždycky musím zrušit blog a založit nový. Prostě mi zvolená přezdívka přestane vyhovovat, či co.

Ikona diskutujiciho Imaster 2012-09-27 23:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dá se levitovaná voda nějak vyrobit doma, případně kde ji levně sehnat?

Ikona diskutujiciho Domík 2012-09-29 13:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, Alue, mohla bys mi poradit co si dávat na obličej během té periody?mám s tím trošku problém…Děkuji.

Ikona diskutujiciho Jindra 2012-09-29 19:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: přece Creme de La Mer :-)

Ikona diskutujiciho Lady Hestia 2012-09-29 20:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o filmech Paranormal Activity?

Ikona diskutujiciho Domík 2012-09-30 16:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Hm tak to se stačí podívat na složení a pak na internet…Je tam svinstev až až…

Ikona diskutujiciho Hanka B. 2012-10-01 19:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho aneta 2012-10-21 22:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

používáš dekorativní kosmetiku? a případně jakou značku máš ráda?:)

Ikona diskutujiciho Kačka 2013-01-27 17:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak se cítit "maximálně šťastná a naplněná"??

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek