124. Dotazník

3.8.2015 v Čtenáři 19

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!
Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Povídáš že každého kdo se bude snažit lidi informovat o pravdě elity zníčí či přetáhnou na svou stranu, proč jsi tedy v pořádku(platí třeba i na tomáše marného)?

Já jsem v pořádku jenom proto, že si dávám hodně velký pozor a že mě z těch nástrah pokaždé vytáhla intuice, nebo na poslední chvíli někdo druhý, kdo mi pomohl. Dobří přátelé jsou nad zlato a pokud jsou navíc obdaření nějakými neobvyklými dary, tak vám i nejednou zachrání život. Čtenáři si mohli všimnout jenom některých pokusů, to byly ty které se mě snažily špinit veřejně. O tom ostatním nic nepíšu. Taky je dobré si uvědomit, že já – například oproti M.Jacksonovi – jsem úplně malá rybička. Na ty velké se dává těžší kalibr typu skalární zbraně, jedy. Ty malé je většinou snažší nějak tiše odklidit, zastrašit, nebo zesměšnit.

V poslední době se to hodně zlepšilo, jednak je to zkušenostmi díky kterým už to se mnou není tak lehké a navíc díky sebecenzuře. Uvědomuji si co na internet napsat můžu a co už ne, takže je zbytečně nedráždím víc, než je potřeba. Co dělám osobně nikoho nedráždí tolik jako to, co napíšu, protože to už pak není jeden člověk ale jsou jich ty 3500.

Obecně se to ví, že všechny servery s návštěvností nad 3000 denně jsou potenciálně nebezpečné. Takže se ob 10 minut nebo ob jednu hodinu kontrolují (podle toho jaký má daný web systém zveřejňování a jak často zveřejňuje) a já nejsem výjimka. Oni už se tím vůbec netají, asi si nijak nekryjí IP a identitu při těch kontrolách.


2. Psala jsi, že darování krve je špatné protože tě pak můžou pomocí ní naklonovat či tě jinak poškodit ale není to jedno? Když by to chtěli udělat stejně si nějaký způsob najdou-nebo si jí nemůžou vzít když není darovaná?

Není to jedno. Třeba v mém případě byste asi také nebyli rádi, kdyby si na moje místo sedl nějaký klon s mými vědomostmi. A s tím získáváním materiálu to není taková sranda, jak chceš za pochodu sehnat nekontaminovaný vzorek čerstvé krve? Bez toho abys toho člověka vyloženě přepadla a napíchla? – Inu jedině tak, že dotyčný se dostaví na sběrné místo do nemocnice.

3. Darovala by jsi krev kdyby jsi věděla že bez tvé pomoci daný člověk zemře? Měl by toto člověk udělat?

To se nestane, protože mám tuším béčko pozitiv a to není tak žádaná krevní skupina na dárcovství jako nulka. Dokud budou lidé chodit darovat krev, nebude farmacie nucena k tomu, aby přešla na lepší metody jak krev nahradit. Ony jsou, ale nejsou pro ně výhodné a výnosné. Navíc se tato lidská krev používá i k jiným účelům. Jsou různé skupiny ,,lidí” které ji potřebují. Mnohdy je pro ně snažší vyzvednout si v nemocnici sáček.

4. Ráda si pouštím ke kreslení či jiným aktivitám hudbu či filmy(několik hodin denně) ale bojím se že mi nahrávají do těla destruktivní data, staré seriály mě ale nebaví.Nemůžeš sepsat či dát odkaz na seriály co jsou v pořádku a ty, na které bychom se rozhodně dívat neměly?(Spengebob, my little pony pokémon..)

To určitě sepsat nemůžu, protože je to jednak hromada práce kterou považuji za zbytečnou, druhak jsou podprahovky ve všem co tvořila velká média či firmy. Takže je jednoduché si to odvodit sám.

5. Je nějaký způsob jak data vyrušit?

Nedívat se na to.

6. Když přepíšu frekvenci hudby na tu správnou vyruším destruktivní data?

Frekvence hudby a podprahovka je něco jiného. Třeba když ta hudba pozpátku zpívá o satanovi, bude o něm zpívat i na 432hz. Naštěstí je hudby obrovský výběr a stačí poslouchat ty, kteří nemají s illumináty smlouvu, nejsou masově propagovaní. A takových interpretů je většina, navíc jsou milionkrát lepší než ten průjem co do nás solí hlavní proud.

7. Nebo si myslíš že když dělám jednu činost měla bych jí dělat naplno a nerozdělovat pozornost?Je špatně když se cítím nesvá když mám dělat jen jednu věc a ne víc zaráz?

Například u zmíněného kreslení zvukový podkres pomáhá se líp soustředit. To jestli dělat jednu věc nebo deset dohromady je čistě tvoje věc.

8. Šedivci (nebo podobně smýšlející) dělají spoustu odporných věcí – na ně zákony vesmíru neplatí? Pokud ano proč je nedodržují když jsou tak chytří? Podobný dotaz mám na elity. Dodržují oni zákony vesmíru? Jak? Jen do té meze aby je to nezničilo?

Zákony Vesmíru platí pro organismy, které byly touto silou stvořeny. Rasa šedivců je uměle vytvořená, nemají duši, svědomí, ani pohlavní orgány, prakticky jsou to stroje které dělají, na co byly naprogramované. To je podobné jako když se zeptáš svého počítače, jestli dodržuje zákony Vesmíru. Navíc mají s Americkou vládou smlouvu a povolení pro všechny činnosti, výměnou za technologie.

Elity, illumináti atd. zákony Vesmíru překrucují a zneužívají. V podstatě je dodržují, ale takovým polovičatým způsobem, který je velice diskutabilní. Jenom proto ještě pořád fungují, jakoby chodí po ostré straně žiletky a vyvažují. Navíc je potřeba si uvědomit, že jsme tady v pokusné králikárně, ve které bylo zlu umožněno se manifestovat v takové obrovské míře. Ale to je celé na přednášku a na mnoho hodin výkladu, to už nemá smysl řešit v dotazníku.

9. Všichni teď nemluví pomalu o ničem jiném než o Bovisech – to je energie co nám posílají lidé z jiné planety?

Vysvětlení energií Bovis je tučně zvýrazněný odkaz v KAŽDÉM článku který se tématikou zabývá a toto vysvětlení najdeš tady: Transformace / Březen 2015 Energie přichází z Vesmíru, žádní lidé ji sem neposílají.

10. Když vykládám karty jiným lidem opravdu hodně sedí ale když je vykládám na sebe je to jako loterie. Proč?

Máš prostě nějakou zábranu. Proč ji máš a jaký to má důvod, to nemůžu vědět.

11. Když budu astrálně cestovat budu cestovat po hmotném světě nebo ve své hlavě? Nebo to, co udělám astrálním světě stane se jinak i v reálném(vytvořím spousty kytiček na svém domě-všechno bude vypadat jinak třeba dva měsíce a poletující žirafodlaci kolem, a pak v reálném světě zjistím že mi před domem vyrostlo spoustu pampelišek?)? Četla jsem si několik materiálů o tom ale mám z toho akorát ještě větší guláš než před tím.

Astrální svět není ani hmotný, ani čistě myšlenkový, je to dimenze spojující tento svět se světem duchů. Takže ho myšlenky i podoba hmoty ovlivňuje co se vzhledu nebo vlastností týče. Ale co se stvoří v jedné dimenzi, to do druhé nepřechází. Kdyby to tak bylo, byl by tu takový neskutečný bordel, že by se v tom nikdo nevyznal a lidé by se z toho zbláznili, kdyby viděli všechny dimenze naráz.

12. Znáš nějaký pravdivý snář nebo se u každého člověka symbolika liší?

Některé základní symboly se u všech shodují, jako je třeba symbolika hada, vody, létání atd. Ale podrobnější další symbolika je podřízena individualitě člověka. Sny mluví v obrazech a jelikož každý procházíme jiným příběhem, dostáváme adekvátně k tomu i jiná poselství. Snáře jsou dobré, pokud je v nich dobře řečeno alespoň to základní, ale to tam často nebývá, takže je nepoužívám, přestože jich pár vlastním. Když už do toho kouknu, tak spíš pro zajímavost co se v něm píše, ale že by to sedělo, to povětšinou ne, nebo tam chybí to nejdůležitější.

13. Kdysi dávno jsem četla že jsi zde vydala článek o symbolice ale kvůli velké nevoli byl stáhnut-nemohla by jsi ho na požádání zaslat emailem?

Už ty články dávno nemám.

14. Pořád platí že je možné volně sledovat ufo? Myslíš že se to povede i normálním lidem nebo těm se oni neukazují? Je možné s nimi navázat kontakt i bez znalosti telepatie a vyší duchovní zdatnosti?

Průvodce ke sledování nočních UFO najdeš tady: Jak sledovat UFO na nebi? … je to pro každého, kdo dobře vidí.

15. Mám tenké ruce s dlouhými tenkými prsty a mám je stále studené-ostatní mi říkají jako by na ně sáhla smrtka. Práce s energiemi mi ale vyšla dobře a na první pokus (energetická koule) V čem je tedy problém?

Patrně problém v krevním oběhu, nějaká chyba ve výživě, nebo nedostatek energie. Zkrátka oslabení podobného druhu. Taky jsem tyto problémy kdysi občas měla. Pak jsem začala detoxikovat, odčervovat, likvidovat v těle patogeny, jíst co nejdravěji a zmizelo to samo přirozeně.

16. Pokud mě fascinuje nějaké zvíře a když ho vidím nebo si ho představím, až mě z toho mrazí nebo se mi zatají dech, popřípadě cítím hluboký klid, je možné, aby to bylo mé totemové zvíře?

Proč mi pokládáš takovou otázku do dotazníku, když si stačí na to udělat meditaci a zjistíš to během chvilky?

17. Jak silné je prokletí z rozbití zrcadla? Je možné se ho nějakým způsobem zbavit(nebo zmírnit) i po cca 2-3 letech? Čím větší zrcadlo tím větší prokletí?

Je to podle toho, jak bylo zrcadlo velké a také záleží na konkrétním člověku, jaké má ochrany a jak moc na smůle rezonuje. Ne, po 2-3 letech už mnou popsaný rituál nefunguje. Pokud je nějaký jiný funkční, já ho zatím neznám.

18. Je zrcadlo ve dveřích horší na průchod pro temné bytosti než volné?

Nezáleží na umístění, záleží na velikosti.

Kam dál:

• Kontakt: [email protected]

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

http://alueshop.webnode.cz/

Komentáře

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2015-08-03 05:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co říkáš na novou desku Nightwish? Tvoje nejoblíbenější písnička a nejméně oblíbená? A jaký máš názor na hlavní téma – poselství? Sedne ti Floor?

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-08-03 07:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně žádný snář vůbec s mými sny nesouhlasí, až na jeden, který má babička. Je strašně tlustý, má červený koženkový přebal a je zdobený zlatými obrázky. Ten je přesný a to tak, že mě to až někdy děsí. Je to neuvěřitelné, do jakých podrobností se mi vše z tohoto snáře vždy splní. Babička mi slíbila, že až umře, tak ho zdědím po ní. Dívala jsem se v obchodech a na internetu, ale nikde se nedá sehnat. Nechápu, z kama ho babička má.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-08-03 10:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Já mám taky jeden, velkej, taky v červené kůži… a sedí asi stejně jako ty další :D chjo. Jmenuje se ,,Velký babiččin snář"

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-08-03 11:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Na ten jsem se dívala a ten mi taky neseděl :D. Ten babiččin se jmenuje normálně Velký snář. Jenže tak se jmenuje každý druhý snář :D.

Ikona diskutujiciho Cissy 2015-08-03 11:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To s těmi "lidmi" vyzvedávající si krev z krevních banek, to máš na mysli upíry? Opravdu existují i oni? Ne jen energetičtí upíři, ale i klasičtí, živící se krví?

Ikona diskutujiciho Mirkan 2015-08-03 12:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Magií,lze ,,páchat dobro,, , ale…..

Ikona diskutujiciho Kirja 2015-08-03 12:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdyby mi nějaký dobrý člověk nedaroval krev, byla bych někde pod kytičkama.

Ikona diskutujiciho Anchor 2015-08-03 14:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: A neznáš jeho autora? Rok vydání, nakladatelství, cokoliv? :D Já ho určitě někde najdu (teda doufám)! :D

Ikona diskutujiciho ... 2015-08-03 15:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já a můj brácha bychom bez darování krve umřeli. po narození jsme nevážili ani kilo a narodili jsme se dva měsíce dopředu. Umřela by i naše máma, porod byl těžký. Nebýt nějakého dobrého člověka, byli bychom pod kytičkama.Chci taky darovat krev. Kdyz ti to zachrani zvot, divas se na to pak jinak…:/

Ikona diskutujiciho R. 2015-08-03 15:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co je to – totemové zvíře? A pomocí jaké meitace ho poznám?? 🙂

Ikona diskutujiciho Moudrávrba 2015-08-03 21:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co říkáš na uprchlíký? 98 % lidí je v Evropě nechce, přesto vlády je sem nechávají přesouvat a staví pro ně uprchlické tábory. Dokonce jsem našel pracovní nabídky, kde hledají sociální pracovníky, kteří je budou integrovat do českých měst. Nemáš pocit, že je to plán, jak rozvrátit sociální společenství, smíchat a vykořenit rasy, zničit kůltury atd.?

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-08-03 22:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: No to právě neznám :D. Jakoby se z ničeho nic objevil v knihkupectvích a pak z nich z ničeho nic zase zmizel :D.

Ikona diskutujiciho Anchor 2015-08-04 00:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: To to tam ta knížka v sobě nemá napsaný? :D Promiň, moc jsem se koukala na detektivní seriály a obávám se, že jsem vypátrání tohoto snáře vzala jako challenge :D

Ikona diskutujiciho A. 2015-08-04 00:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nedávno jsi psala(když se zabila ta mladá bloggerka), že jsi se na ni ptala a že se má dobře, ale zároveň v tom článku o tom, co se stane sebevrahům to vypadá jinak.. za jakých okolností je tedy možné, že sebevrah odejde do Světla a znáš nějaký další takový případ? Třeba když ti někdo jiný ubližuje a ty už to nemůžeš vydržet, tak se to dá snadno "prominout" a jinak ne? (otázka do dotazníku)

Ikona diskutujiciho Alue 2015-08-04 06:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Minimálně nakladatele, rok vydání a ISBN má každá kniha.

Ikona diskutujiciho Robert 2015-08-04 08:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Opět jsi ukázala jak moc převišuješ průměrnou populaci! Smekám před tebou a mockrát ti děkuji za tvou nelehkou práci pro lidi.

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-08-04 10:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Sofi01 2015-08-15 12:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, nedávno jsem četla v jednom časopisu, že bible nemá přesné původní znění a je cenzurována, nevíš o tom něco více? Děkuji za odpověď a celkově za to,že tímhle blogem pomáháš otevírat oči a dáváš podněty k úvaze.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek