126. Dotazník

24.8.2015 v Čtenáři 51

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!
Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Zajimalo by me, jak jsi se dostala k svemu palmovemu listu..nebo presneji, jak se k nemu muze dostat bezny clovek? Moc bych chtela vedet, co v nem mam napsano, ale mela jsem zato, ze je nutna navsteva asijskych knihoven, coz je celkem nedostupne.

To prostě došli moji dva lepší známí s návrhem, že chtějí začít zprostředkovávat výklady z knihoven palmových listů. Já o tom v té době nevěděla skoro nic, jenom jsem věděla že to je nějaké místo kam přijdeš, dáš otisk palce a nějaký indík ti poví co tě čeká a nemine. Taky jsem věděla, že oni už v indii mockrát byli, nechali si dělat vícero výkladů na různých místech a vždycky o tom nadšeně povídali.

No a hledali první testovací osobu, aby se zkusilo jak knihovna bude dobře spolupracovat, jak to po Skypu půjde, jestli se spolu dobře domluvíme, zkrátka začít nějak s tou praxí a vychytávat mouchy předem. Já tomu původně nevěřila a říkala jsem si, že tam buď budou blbosti, nebo se můj list vůbec nenajde, tak jsem se původně na to taky moc netřepala.

Ale těsně před tím než jsem chtěla říct že ne, že já pokusný králík nebudu, mě něco zeshora ťuklo a že ,,zkus to, bude to dobrá zkušenost. A tohle vnuknutí mi vždycky poradilo dobře, nikdy jsem nelitovala, když jsem ho poslechla, tak jsem vůbec neváhala a svoje rozhodnutí změnila.

Tak jsem místo toho úplně spontánně řekla že jo, že to zkusím. Nakonec to byl zážitek jako řemen a bohatě z něj čerpám. Taky nás to vzájemně moc sblížilo, takže vlastně s výkladem se z dobrých známých stali blízcí přátelé. To jsou dvě mouchy jednou ranou 🙂

Takže takhle to bylo se mnou. Pak jsem po nějaké době šla ještě podruhé na výklad a taky jsem byla spokojená.

Jakýkoliv běžný český (i slovenský) smrtelník s vážným zájmem může dostat výklad stejně jako já. Podrobnosti a kontakty najdeš tady: NADI.CZ, tam případně můžeš směřovat další svoje doplňující otázky.

Mimochodem ano, v Asii údajně skutečně nějaké knihovny také jsou, ale nejvíce je jich v Indii a odtud pochází tato tradice.


2. Zajímal by mě Tvůj názor na hudební festivaly. Jde o to, že se jich účastním moc ráda, ale poslední dobou je stále víc a víc věcí, které mě od toho odrazují. Třeba jeden loňský Májales v nejmenovaném městě měl pásky s čipem, na který si dotyčný návštěvník nahrál své údaje a peníze. Organizátoři se oháněli tím, že je to ohromná výhoda, že si sebou nemusí lidé brát peníze. Samozřejmě, že jsem tam kvůli tomu nešla.

Mě festivaly neberou. Hodně lidí, hodně píva, hodně hluku, tlačenice, špinavý/rozbitý/ucpaný/neexistující/zamčený/nedostupný ZÁCHOD, taky si většinou není kde sednout, k večeru semtam nablito… A to není nic pro mě. Vyhledávám jiný druh zábavy, takže to že na nějakém Majálesu byly čipy, mě absolutně netankuje, ať se tam pořadatelé třeba staví na hlavu, když jim to udělá radost 🙂

3. A jezdíš Ty na nějaký? 🙂

Vůbec. Jestli jsem se někdy ukázala krátce na nějakém festivalu, tak to byla spíše náhoda. Naposledy jsem na jednom byla, ten byl úplně malinký a taky jsem se tam úplně necítila. Prostě nic pro mě. Obecně se místům s velkou koncentrací lidí vyhýbám.

4. Nedávno jsem zjistila, že mi začínají lézt ven zuby moudrosti. Jsou to zatím jen takové malé špičky a jen na horních dásních. Chtěla bych se zeptat, jestli nemáš nějaké rady či tipy, jak je udržet zdravé? Do vytrhávání se mi nechce už jen proto, že mi to přijde strašně nepřirozené a kdyby nám měly jen ubližovat, tak nám nebudou růst… nebo ne? 😀

Zuby moudrosti a obecně všechny zuby v ústech jsou zdravé podle toho, jak se o ně staráš a jak jsi zdravá uvnitř. Je to přímý ukazatel tvého zdraví. To znamená pokud jsi překyselená, plná toxinů a málo/nedostatečně čistíš, budou dělat problémy a kazit se. Pokud jsi uvnitř zdravá, PH v normě a hygiena OK, není důvod proč by se ti měly zuby kazit. Takže pokud máš ostatní zuby v pořádku, nemusíš se osmiček bát. Potíž spíš bývá, když rostou nakřivo v neúnosném úhlu, ale to už je jiná kapitola.

Já už mám tři osmičky odkryté, jedna schovaná ještě pod dásní, jedna už mi vyrostla úplně komplet a jsou v pořádku, nic jim není a podle mě do budoucna i vydrží. Samozřejmě zubařka jen co mi vlezla do pusy prohlásila jak ty zuby musí ven, ale PROČ, to už jsem se od ní nedozvěděla. Rostou rovně a jsou zdravé, tak na co? – Asi nějaký trhací úchyl, jinak to nepochopím 🙂 Přitom v dnešní době mít rovné pěkné osmičky co rostou tam kde mají je výhra. Čím rovnější zuby a čím lépe rostou, tím lepší geny. Naopak křivé zuby jako noty na buben a osmičky co lezou bokem a nakřivo, jsou známkou degradace organismu…. A přesto mi je nepochválila, zubaři mají prostě na osmičky nějakou averzi 😀 Takže se zbytečně dopředu neplaš a poctivě čisti, neflinkej to.

5. Kde bych si mohla přečíst pravdu o všech rasách? Je to pro mě moc důležité.. Nejvíc mě zajímají třeba Arabové.

Něco málo jsem viděla ve Védách (http://vedy.sk/). Neříkám že to je na 100% slovo od slova pravda, ale je tam toho dost a určitě to stojí za pozornost.

6. Na internetu jsou přece články o tom (a taky jsi to asi zmiňovala v nějakém svém článku z roku 2008, jak tak teď googlím 😀 ), že indiáni mívali dlouhé vlasy a díky tomu měli silné intuitivní schopnosti a nikdy se neztratili a tak. A když je vzali do armády a oholili je, tak o to všechno přišli. Tak jakto, že mají mít muži kratší vlasy? Jsem teď úplně zmatená.

Jde o to, že dlouhé vlasy od určité délky lépe chytají jemné energie, éterické vibrace. Na empatii a jemnosti funguje ženský princip, proto ženy nosí dlouhé vlasy. Krátké vlasy oproti tomu plní hlavně svoji základní energetickou funkci a patří mužům, protože muži jsou řízeni převážně rozumem, mají analytické myšlení atd. Je to prostě krásný příklad duality, kdy krátké vlasy jsou symbolem pro analytické logické myšlení a dlouhé vlasy naopak rezonují na spiritualitě, intuici, duchovních darech atd. Prakticky člověka zjemňují.

Indiáni byli velmi zvláštní národ, tam se tento rozdíl stíral, protože ženy i muži žili velice spirituálně, uctívali duchy, promlouvali k nim a v souladu s tím nosili dlouhé vlasy, které jim toto všechno usnadňovaly. Proto při ostříhání přicházeli o řadu ze svých schopností.

A tady je i odpověď na to, proč nosí lidé s netradičním – či přímo duchovním – pohledem na svět většinou dlouhé vlasy a proč někteří lidé mají pocit jakoby jim chyběla ruka, když se z dlouhých nechají najednou ostříhat. S tím se totiž mění i jejich energie. Není to jen obyčejná ozdoba co doroste…

Neříkám že když si necháš narůst háro až na zem, že budeš v tu ránu levitovat půl metru nad zemí a předpovídat budoucnost, ale funguje to v synchronicitě s tvými přirozenými spirituálními dary. Podporuje tě to v nich.

7. Co říkáš na rovnátka? Nemyslím ty, co se dají na předkus, ale ten případ když máš v nepořádku málo zubů a celkově ty tvé zuby vypadají normálně.

To je na každém člověku zvlášť a na posouzení, jestli to opravdu potřebuje, protože se stává, že se někomu zuby srovnají i samy. Mně zubařky chtěly pořád dávat rovnátka, ale nedostala jsem je, protože na ně nebyly peníze.

Když mi bylo 12, jedna blbka dokonce navrhla, že mám prý moc velké zuby na moc malou pusu a že mi vytrhne obě čtyřky nahoře a dá rovnátka, aby se mi srovnal předkus…. Který jednak nebyl nikdy bůhvíjak velký a navíc SAMOZŘEJMĚ KRUCINÁL že mám menší lebku když mi bylo jenom 12, kdežto dospělácké zuby mají velikost danou.

Tehdy jsem strašně brečela ze strachu, že mi to fakt udělají, ale otec měl v tomto naštěstí rozum, takže to nedovolil, za co jsem mu dodneška vděčná, že měl v hlavě mozek a neřídil se radou nějaké blbé slepice, co tomu očividně vůbec nerozuměla.

Zuby mám hezké, rovné, lebka mi pochopitelně dorostla a není nikde žádný problém. – Takže téma rovnátek se jednoduše nijak shrnout nedá. Nevím co bych na ně měla říkat, snad jenom že jsem ráda že jsem je neměla. V mém případě by to bylo zbytečné trápení.

8. Bude ještě někdy Alušpacír, popř. z jakého důvodu jsi jej zrušila?

Alušpacíry jsem zrušila ze strachu před jedním úchylem, co mě v kuse asi dva roky pronásledoval a také ze strachu před organizovanou skupinou, která měla za úkol mě v očích veřejnosti pošpinit natolik, aby mě to zničilo. Měla jsem strach, že po nás půjdou i na výletě, protože tam nešlo jenom o peníze které za kampaň dostávali, ale taky o zhrzeného ctitele a dalšího úchyla, kteří byli v tom týmu. Není nic horšího, než uražená mužská ješitnost. A není nic horšího, než úchyl, co si nepřišel na své. Dodneška se mi dělá blbě, když si na ty jeho návrhy a na ten gzicht vzpomenu.

Aktuálně to vypadá, že šílený úchyl to po víc jak dvou letech konečně vzdal a že daná organizovaná skupina od svých aktivit prozatím víceméně upustila. Už o nich neslýchám, lidé mi neposílají materiály ,,co zase kdo o mě kde vymyslel“… Ani mi už dlouho nedošel výhružný dopis. Takže se teď dostávám do fáze, kdy bych se špacíry ráda znovu začala. Opět mám ale obavu z toho, kdo tam může přijít. – Možná až poleví horka, tak někdy v září bychom něco snad zorganizovat mohli.

9. Mě by zajímalo, jak je možné, že když se děti potí, tak cítit nejsou (jako že by nějak hodně smrděly), zatímco dospělí cítit jsou? Může to být hormony?

Přirozená tělesná vůně se jednak postupně vyvíjí, druhak pokud jde vyloženě o smrad, tak nesmrdí pot, ale bakterie, které žijí na povrchu kůže. Tedy spíše nesmrdí ty bakrerie, ale jejich výkaly.

Pokud smrdíš, máš toxický organismus a je nutné pít hodně čisté vody a intenzivně detoxikovat, ale také používat k deodoraci prostředky obsahující dezinfekční látky. Na to je skvělé koloidní stříbro v pozprašovači, případě deodoranty obsahující alkohol, třeba od značky Lavera… Pot zdravého člověka nesmrdí, pokud se každý den myje.

10. Ja tiez rozmyslam nad vykladom palmovych listov a len mi napadla taka otazka. Je potrebne tam dať otlačok palca a prvé písmeno krstného mena. Alue, ty si si dala K alebo A? Ani neviem, prečo ma to zaujíma ale nejaka som zvedava 😀

Nad tím jsem hodně spekulovala, no nakonec jsem dala psmeno ,,K“, protože jsem ho vlastně měla 16 let, kdežto Alue jsem posledních 7 let. Tak jsem si říkala, že to bude asi spíš to ,,K“. A bylo.

11. Jak slavis vanoce?

Tak různě jak to vyjde. Třeba loni celkem vyšly, slavili jsme ve třech, i jsem nakoupila dárky sama sobě – prostě jsem se rozšoupla – a bylo to příjemné. Letos ale opravdu nevím jak to bude.

12. Jak se rozloucit s mazlickem (s dusi mazlicka) se kterym jsem se rozloucit nestihla? (prejelo ji auto a uz jsme ji nenasli)

Po svém. V mysli jí řekni všechno, co říct potřebuješ.

Kam dál:

• Kontakt: [email protected]

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

http://alueshop.webnode.cz/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Khira 2015-08-24 03:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Juhů já tušila že to něco má do sebe s těma dlouhýma vlasama. Mám vlasy skoro (fakt skoro) až po prdel, a  vždycky se mi do toho stříhání nějak nechtělo. Teď už vím proč :3

Ikona diskutujiciho Kirja 2015-08-24 09:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hm, tak to mám asi toxickej organismus, nebo co …

Ikona diskutujiciho iriska 2015-08-24 09:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K těm vlasům, je to přesně tak. Dokonce se mi stalo, že jsem se před pár lety nechala ostříhat z dlouhých vlasů po pás, co jsem nosila celý život, úplně na krátko. Bylo to z pocitu, že "potřebuju změnu" a odpoutat se od minulosti :o). No a od té doby se mi život začal obracet k horšímu, jako bych to nebyla já, vlasy mi neskutečně chyběly a obrečela jsem to. Dnes mi ještě chybí pár cenťáků do pasu a začínám se se svými vlasy zase cítit dobře. Ale nebudu mít pokoj, dokud nebudu mít svoji délku. Určitě vlasy nejsou jen ozdoba!

Ikona diskutujiciho Arael 2015-08-24 09:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaké jsou opravdové příčiny duševních nemocí, jako jsou třeba schyzofrenie, nebo mentálních poruch, kdy je člověk "zaostalý"? Je problém v mozku? Pokud ano, jak je to možné? Vždyť naše vědomí sídlí v duši, ne?

Ikona diskutujiciho H15 2015-08-24 11:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pred nedavnem nam zemrela kocka.Prijde mi,jakoby jeji cas tady jeste nemel skoncit.Prosila jsem jeji dusicku-ji-jestli by se nam,az to pujde,nevratila jako jina kocka,ze ji mame moc radi.Je mozne,ze se po me prosbe vazne vrati? Diky moc.

Ikona diskutujiciho Trnik 2015-08-24 11:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co rikas na paleo dietu,cisteni zubu bez zubni pasty a myti vlasu bez samponu(prip.jen vajickem atd)?Chtela bych takhle zacit zit.

Ikona diskutujiciho Kaia 2015-08-24 12:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moje nejoblíbenější skupina jsou Imagine Dragons (Představ si draky).Jejich písně mě nabíjí. Ale zase se bojím toho, že u takových známých skupin tam  budou nějaký podprahovky. Hodně textů jsem si přeložila, ale i tak se pořád bojím že k někomu patří. Nezpívají o satanovi atd… písně mají pěkné. Třeba jejich největší hit Radioactive mi přijde hodně o této době, takže mám takový rozpůrný pocity. Je to asi hlavně kvůli tomu, že jsou docela slavní. -nevíš jak mám najisto poznat jestli třeba nepracují s Illumináty?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-08-24 12:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten Eldov dotaz je teda úchylnej nechápem že sa ťa na to vypytuje, ale nemazal by som to ľudia by o tom mali vedieť, teda to že existuje telegonia.

Ikona diskutujiciho Eo 2015-08-24 13:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A jak jsou na tom holohlaví mniši? 🙂

Ikona diskutujiciho Jan 2015-08-24 14:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:všechny nemoci souvisí s duší,pokud má problém duše je nemocné tělo,tělo je to poslední a slouží k projevení-komunikaci,ale může se komunikovat i s duší…

Ikona diskutujiciho Anit 2015-08-24 15:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka do dotazníku:"Čo si myslíš o oficiálnej zmene krstného mena, pokiaľ sa človek nedokázal zo svojim menom stotožniť ani v detstve a ani roky po dosiahnutí dospelosti? (napr. presvedčený pacifista  s menom Martin = zasvätený Rímskemu Bohovi vojny Marsovi)"

Ikona diskutujiciho Moudrávrba 2015-08-24 16:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

1)Mě jen napadlo s těmi dlouhými vlasy, jak jsi říkala, že podporují duchovno a intuici, tak by mě zajímalo, jestli to taky platí, když si chlap nechá narůst třeba dlouhé fousy?

Ikona diskutujiciho Hanka 2015-08-24 16:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a co když mi vlasy nechcou narůst víc, než na ramena a tam se růst zastaví

Ikona diskutujiciho Alue 2015-08-24 17:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: To už tady bylo.. Každý má právo zvolit si své jméno. Já bych byla poslední, kdo by kritizoval.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-08-24 17:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Keď už musí existovať nejaké USA, koho by si tam najradšej videla za prezidenta?

Ikona diskutujiciho Simona 2015-08-24 20:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Ano, je to možné, mám s tím vlastní zkušenost. Popisuji to tady na Aluščiných stránkách v příspěvku "Kočičí příběh", který má 3 díly (protože se to jednoduše popsat nedalo). Tady je odkaz na 1.díl: http://karolinaloskotova.blog.cz/1012/1-kocici-pribeh

Ikona diskutujiciho 4444 2015-08-24 20:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Adél 2015-08-24 21:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, zrovna nedávno se ke mně znova dostalo tvé video, kde se razantně stavíš proti lidem, co ti přidělili bludný balvan. Zajímalo by mě za 1. ozvali se ti potom videu? 2. Když se na to teď zpětně koukneš, změnila by jsi něco na tom videu? Nebo jaké jsou tvé pocity takhle s odstupem? :-)

Ikona diskutujiciho Adéla 2015-08-24 22:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A ještě jedna otázka, na kterou nevím, jestli mi odpovíš. Včera mi můj známý doporučil se kouknout na nové video s P. Chobotem, abych byla upřímná, od té doby, co jsem si přečetla tvůj hanlivý článek o něm( cca 5 let zpátky) jsem absolutně ztratila zájem o tuhle osobu, ale dala jsem tomu šanci a byla jsem docela překvapená, jak pěkně mluvil o svých cestách a zkušenostech. Tehdy v tom článku sis na něj udělala na základě pár komentářů z diskuzí hodně rázný názor a mě napadlo, zda ještě trvá? Jelikož sama sis zažila, jaké to je, když tě někdo ošklivě pomluví na internetu a hází na tebe špínu, tak zda už to s ním tak nevidíš černě na základě tvé zkušenosti nebo si pořád myslíš, že je to člověk, kterému se radši vyhnout obloukem.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-08-24 22:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: A kde mám o něm hanlivý článek? Zakládám si na tom, že lidi veřejně nepomlouvám, nešířím o nich nepravdy a nepíšu žádné špinivé ani nenávistné články, přestože bych měla důvod. Pokud někdy něco s chobotem vyšlo, byly to tak maximálně zkušenosti jiných lidí s ním, ale nic z mého pera. Jediný článek jemu věnovaný je pouze poslepovaný z jiných článků a je taky už dost starý. – A ano, já bych k němu na terapii rozhodně nešla.

Ikona diskutujiciho Luz 2015-08-25 00:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja take miluju dlouhe vlasy a vnimam, ze ke mne patri stejne jako jine casti tela.

Ikona diskutujiciho Luz 2015-08-25 00:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A k c. 9 ano, je to tak, ze samotny pot nesmrdi ale az pusobeni bakterii, ale take je tam souvislost s hormony, ze pred pubertou  potni zlazy jeste nepracuji naplno a potu se produkuje mene, take postupne s vyssim vekem se to pak zmirnuje.

Ikona diskutujiciho vlaja 2015-08-25 13:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a o Satanovi už bolo ?

Ikona diskutujiciho vlaja 2015-08-25 14:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Anton Szandor LeVey Satanska Bible Satan  ?

Ikona diskutujiciho vlaja 2015-08-25 15:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

je to obili z kruhu možno lečive energeticke  dalo by sa predať na užitek ?

Ikona diskutujiciho Arien 2015-08-25 22:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V jakém programu jsi dělala desing blogu, vypadá fantasticky!

Ikona diskutujiciho Aďuša 2015-08-25 23:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo si myslíš o všetkých tých informáciach  o blížiacom sa septembri? ( 4 po sebe krvavé mesiace, zmieňované vraj v biblii, veľké stretnutie Obamu s pápežom, nato veľké stretnutie všetkých významných hlav  štátov, nové spustenie CERNu v určitom sektore, veľké ohlasy na najvýznamnejší príchod energií, ktoré ovplyvnia ľudskú DNA vo veľkej miere, pád asteroidu, a ešte by sa možno niečo na ten najvýznamnejší september, vraj významnejší ako rok 2012?

Ikona diskutujiciho Alue 2015-08-26 08:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Píšu o tom v transformačním okénku, co vyjde 1. září.

Ikona diskutujiciho Ameline 2015-08-26 13:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co barvené vlasy co se týče "vodivosti"? Povrchová vrstva vadit nebude, to je jako když se to zapráší (přelivy a podobně), ale když je to odbarvování, co vlas otevře a vyžere z něho pigment… Opravdu ke konci než jsem to šmikla jsem měla pocit, že to nejsou moje vlasy, ale vyloženě mrtvá váha s kterou se akorát tahám, ten pocit byl intenzivnější o to, kolik "vlastních" vlasů jsem už měla – a to se tvářily pěkně "zdravě", žádnej chemlon. Jo, chyběj mi, ale ten pocit byl vážně nepříjemnej – raději krátké převážně vlastní. Jakej je v tomhle tvůj prožitek? Nepsala jsi, že by jsi vnímala rozdíl, jsem já už jenom tak blbě zpovykaná, nebo co?

Ikona diskutujiciho Arael 2015-08-26 17:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Já ale myslela přímo vrozené psychycké poruchy, ky člověk není vůbec schopen uvažovat už odnarození. Proč by se nemocná duše inkarnovala dál?

Ikona diskutujiciho Anna 2015-08-26 17:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, moc Tě prosím o odpověď. Před měsícem mi diagnostikovali boreliozu, nejspíš už chronickou a dali mi spoustu atb, mohla bys prosím poradit, jak to léčit přírodní cestou? Děkuji

Ikona diskutujiciho Jan 2015-08-27 09:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]:…pro zážitek,toto co je tady je pro nás nejlepší,at si v jakém koli stavu…

Ikona diskutujiciho Luz 2015-08-27 20:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]:  Já se domnívám, že aby jev byl významný jako znamení z hlediska proroctví (konkrétně biblických proroctví o konci věku), muselo by jít o něco opravdu mimořádného až nadpřirozeného. Zatímco tzv. krvavý měsíc je přirozený jev vždy po nějaké době se opakující. A je viditelný jen z některých míst Země, tedy to těžko může platit jako znamení pro celý svět. Ale jinak ono se pořád ve světě něco děje, samozřejmě, ale to se může ještě táhnout dlouho…

Ikona diskutujiciho Melisa 2015-08-28 14:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj 🙂 Co si myslíš o brethariánství-pránické výživě? Je možné se na ni začít připravovat třeba už ve 14 letech?A přejít na ni např.v 16-17? Silně o tom přemýšlím,jen z toho mám trochu strach.Dost jsem o tom četla,ale nevím no :/

Ikona diskutujiciho NellaK. 2015-08-28 14:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na noze pravém chodidle blízko kotníku, se mi udělali dva červené flíčky.Někdy i svědí,ale jinak s tím problém nemám.Nejhorší je to po koupeli,to svědí a jsou úplně rudé.Nevíš náhodou,co by to mohlo být? :O K doktorovi vážně nejdu,ten mi tak maximálně předepíše antibiotika -_-

Ikona diskutujiciho Sulcc 2015-08-28 14:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je cteni z palmovych listu mozne i u nas v CR?Vedela by jsi o nekom takovem? Diky  :)

Ikona diskutujiciho Anna Mladá 2015-08-28 15:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den,alue

Ikona diskutujiciho Selfieofbrown 2015-08-28 17:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2015-08-28 19:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: ANO. Přečti si odpověď na otázku číslo 1.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-08-28 19:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]: Nevím, nejsem chiromant.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-08-28 19:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]: Pokud máš zdravou štítnou žlázu, játra a lymfatický systém, tak pohyb a správná strava bohatě stačí.

Ikona diskutujiciho Kaia 2015-08-29 14:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všimla jsem si, že mezi tvá oblíbená videa na utube patří taky Frozen. Proto se tě ptám: Jsi zastáncem Jelsa nebo Helsa. (Jelsa=Jack Frost a Elsa, Helsa=Hans a Elsa)

Ikona diskutujiciho Ilikecats 2015-08-29 18:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosím,nevěděla bys nějaký přírodní lék(bylinku,homeopatiku…)na léčbu rakoviny u kocourka?

Ikona diskutujiciho Raja 2015-08-29 22:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Anni, za mně tedy: koloidní stříbro a gemmoterapie. Měla jsem to samé. Zabralo to a teď plnohodnotně funguju na RAWfoodu 😉 Hodně štěstí a sil. A hlavně – nedej se! Bude lip!

Ikona diskutujiciho eva 2015-08-30 08:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Stává se mi asi jednou měsíčně, že uvidím zlatavý pruh, blikající v místě zaostření, tenhle zlatavý pruh pak ustupuje trochu stranou, ale rozšíří se do blikajícího Lka a nakonec se z něj stane velký blikající čtverec zabírající vlastně celou bočnou stranu (většinou vlevo). Pak ustupuje dál, ale pořád bliká a nevím, jak to popsat – teď to tak vidím, tak se nemůžu úplně soustředit… ale už vidím na monitor. Nakonec to odezní zcela. Teď když zavřu levé oko, tak to pravým nevidím. Když to ale začíná, je úplně jedno, kterým okem se dívám a vidím to oběma. Nevíš, co to je? Hlava mě nebolí vůbec a vázáno na hormony to není

Ikona diskutujiciho Adéla 2015-08-30 21:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]:AHoj, ještě reaguji na tvůj komentář ohledně Chobota. Článek, který jsem myslela je tento: http://karolinaloskotova.blog.cz/1008/co-je-zac-petr-chobot   . Bude to asi věc pohledu, já osobně to považuji za hanlivý článek- jestli pravdivý nebo ne, to ať každý posoudí. Od té doby jsem ignorovala vše, co se týkalo toho pána a jak tak koukám, udělala jsem dobře. :-) Rozhodně jsem to nemyslela tak, že bys někoho pomlouvala, to si rozhodně o tobě nemyslím, jak jsi napsala, je to článek seskládaný z komentářů od jiných lidí. Mě jenom právě zajímalo, zda se od toho článku tvůj postoj k němu zmenil nebo ne.

Ikona diskutujiciho cosestaráš 2015-08-31 11:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyjo, já myslela že Indie je v Ásii.. :D

Ikona diskutujiciho Alue 2015-08-31 12:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[47]: Knihovny jsou na více místech Asie, Indie není jediná. Proto jsem to odlišila, i když uznávám že ta věta mohla být formulovaná víc srozumitelně… Ale kdo trochu přemýšlí, určitě pochopí co tím bylo myšleno.

Ikona diskutujiciho lindiss 2015-09-02 12:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

otázka do dotazníku-

Ikona diskutujiciho Monie27 2015-09-08 19:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj.. Pokud je vše ve Vesmíru duální, zajímalo by mě, jaký je opačný pól drog?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek