127. Dotazník

14.9.2015 v Čtenáři 46

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!
Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Je pravda, že časté pití destilované vody způsobuje rozkládání buněk?

Není to pravda. Naopak si dávejte veliký pozor (a hlavně nějak zakročte, například kupte kvalitní filtr) pokud máte tvrdou vodu. A nepijte často minerálky. Minerály se ukládají v kloubech, způsobují velké problémy a na stará kolena se pak vyměňují kyčle. Destilovaná voda tyto problémy nezpůsobuje.

2. Jak je to s časovými dimenzemi na naší planetě? Je bermundský trojúhelník nějak spojen s mimozemskou civilizací? Je bermundský trojúhelník časoprostorová dimenze?

O bermudském trojúhelníku jsem vám slíbila udělat speciální článek, takže bych to odsunula na dobu neurčitou. Každopádně už se to rýsuje, hodlám to zařadit do obsahu nové rubriky Záhady.

3. Ráda bych se zeptala na Tvůj názor na vyzařování oblečení. Protože je známo,že každá věc má své vyzařování a paměť,i např.kámen. Je prý třeba nebezpečné mít doma starodávné předměty u kterých neznáme minulost. Pokud je to věc, kterou vlastnil např, vrah nebo satanista, může negativně vyzařovat do prostoru, ve kterém trávíme více času (domov, kancelář) a negativně nás ovlivňovat. Takže svůj dotaz směřuji konkrétně k oblečení z druhé ruky. Například si někdo v sekáči koupí oblečení po někom, kdo měl velmi nízké vibrace. Může ho to nějak ovlivňovat, nebo jsou to zbytečné obavy a vyprání je dostatečnou očistou, která oblečení zcela neutralizuje? Budu vděčná, pokud se budeš zabývat odpovědí, neboť jsem se touto otázkou v životě už mnohokrát zabývala.

To co jsi popsala je pravda. V případě satanistů můžeš mít i velmi vážné problémy, protože předmět může být i prokletý, nebo spojený s nějakou destruktivní bytostí. Oblečení z druhé ruky – pokud je energeticky zasažené, tím nikdo netvrdí že je to tak u všech kousků – nestačí pouze vyprat. Musí se energeticky dekodovat, ale na to lidé nemají doma pomůcky, ani nejsou běžně dostupné (ale majitelé speciálních ,,kartiček” *mrk mrk* to udělat můžou, stačí kartičkou asi 5 minut po oděvu jezdit). Takže pokud si člověk dostatečně nevěří a nepozná jestli ten či onen kousek vyzařuje špatné energie či ne, je lepší se sekáčům vyhýbat… Pokud vás k tomu nenutí špatná finanční situace, to je potom jiná.


4. Při automatickém psaní se na člověka napojují bytosti a píší jeho rukou, takže on ji neovládá. Ale kdo (nebo co) diktuje slova při tzv. volném psaní? Když nad tím člověk nepřemýšlí, ale sype slova a věty tak, jak mu přijdou do hlavy. Mluví to podvědomí, nebo i tehdy je to jakási forma channelingu?

Volné psaní je prostě volné psaní. Píšeš jak tě napadne a to žádný channeling není. To je jako tvrdit, že člověk nemá vlastní myšlenky a všechno mu podsunuje někdo druhý. Každý z nás má svůj vlastní vnitřní svět a je dobré ho občas nechat projevit na papír.

5. Žije něco na/vevnitř černé hvězdy?

Nežije. Ani venku, ani uvnitř.

6. Co si myslis o ockovani proti rakovine delozniho cipku? Ano, ci ne?

Před očkováním velice varuji už od té doby, kdy se kolem toho začala vzbuzovat hysterie. Cervarix je extrémě nebezpečná vakcína, která může způsobit neplodnost, nebo i smrt. Na internetu o tom najdete články, je jich pár i v češtině.

7. Jak se da prirodne lecit rakovina kuze? A jak takovyto druh rakoviny vznika?

Rakovina kůže vzniká stykem s chemickými látkami, nejvíce rakoviny kůže způsobují tzv. ochranné faktory proti slunci. Nebo vzniká stejně jako jiné druhy rakoviny – špatnou životosprávou a toxickým sebedestruktivním myšlením.

O přirodní léčbě rakoviny je na Aluška.org celá rubrika se sbírkou metod: Léčba rakoviny

8. Jak poprosit dusi zvirete, aby se nam vratila jako dalsi zvire?

Normálně modlitbou. Na zvíře pomyslíte a poprosíte ho. Když si to bude přát, vrátí se.

9. Jak ochranovat nekoho z mych blizkych pred vsim zlym? Vysilat k nemu nejakou energii nebo poprosit vesmir?

To není možné. Každý z nás si sám určuje a má zodpovědnost za svůj život, svoje problémy, energie a všechno co prožívá, nebo ho čeká. Nemáš zodpovědnost ani oprávnění tohle za někoho přebírat. Když tě někdo o pomoc poprosí, můžeš mu poradit a pomoci, ale nemůžeš mu dělat ,,instantní nárazník”. Takto to nefunguje.

10. Co si myslíš o kauze uprchlíci do ČR?

Jsem absolutně proti. Vím totiž moc dobře jak to s nimi vypadá v Německu, i policie se jich bojí.

11. Když je kámen drátkovaný, například aby se dal nosit jako přívěsek na krku, neomezuje to jeho sílu?

Omezuje. Lepší je navrtat dírku, nebo místo drátu použít bavlnu/kožený řemínek.

12. Mají i lidé na povrchu roční období, mají zimu? Jestli ano, jak ji přečkávají?

Normálně se tam střídají roční období. V zimě nic nepřečkávají, jejich obydlí udržuje konstantní teplotu a také jejich oděv. V zimě hřeje, v létě chladí. Nic složitého.

13. Jaký je tvůj vztah k raw vegan stravě, tedy vitariánství? Nemyslím ani tak striktní dietu jako spíš celkově životní styl.

Svým způsobem takové lidi obdivuji, ale osobně bych do toho nešla. Jednak by mi taková strava nestačila a ani mi ty recepty vesměs moc nejedou. Prý aby člověk mohl být vegan, musí to fakt umět dobře uvařit, jinak dělá samé pochybné kejdy, které nejsou moc dobré. Podobně bych to viděla i u raw, že se to zkrátka musí umět a taky to je určitě o vkusu na chutě, které máme každý jiný. Navíc mi moc nesedí ta myšlenka dodávání živin a zejména K2 uměle. Myslím že sníst občas domácí vajíčko od slepice je lepší řešení.

14. Co si myslíš o vztazích typu 13ti letá slečna a dvacetiletý kluk? Konkrétně když se ti dva mají rádi, je jim spolu dobře, píšou si zamilované smsky, a všechno jim klape? S tím že spolu nemají nic sexuálního až na takový ten flirt a pusinky. Slečna je s ním samozdřejmě dobrovolně a není do ničeho nucena ani manipulována. (Samozdřejmě dle zákona je to špatně, chtěl bych ale znát Tvůj osobní názor názor

Já na tom nevidím vůbec nic špatného, ani nenormálního.

15. Co říkáš na novou desku Nightwish? Tvoje nejoblíbenější písnička a nejméně oblíbená? A jaký máš názor na hlavní téma – poselství? Sedne ti Floor?

Nová deska se mi líbí opradu moc, poslouchám ji pořád dokola. Ale musela jsem se k ní trošku prokousat, sedla mi až tak na třetí-čtvrtý poslech, protože je to opravdu trochu jiné než dosavadní tvorba. Což si nemyslím že by bylo špatně, všechno prochází určitým vývojem. I já a všechno okolo mě. A jasně že bude album jiné, když je i nová zpěvačka.

Nejvíc se mi líbí Shudder before the beautiful, Élan, My walden, Endless forms most beautiful. Líbí se mi všechny, ale často přeskakuju třeba Weak fantasy, nebo The eyes of Sharbat gula. To ale neznamená, že by se mi vyloženě nelíbily, jen se zkrátka překliknu na ty co mě baví víc.

Hlavní téma se mi moc líbí, pouštěla jsem si i rozhovory s Tuomasem, kde vyprávěl o svém námětu a opravdu mě okouzlil. Bez ohledu na skutečnou historii planety, nebo můj názor na Darwina. Tuomas je zkrátka úžasný člověk a závidím všem, co kdy měli čest ho poznat osobně.

Floor je podle mě skvělá a do Nightwish se moc hodí. To bylo jasné od začátku že ji vezmou na trvalo. Tuomas se sice cukal že ne, že zpěvačku vybranou ještě nemají, ale když publikum Floor okamžitě přijalo, tak je jasné že to dopadlo takhle. Když si vzpomenu, jaký byl hate na Anette… tehdy mi jí bylo fakt líto. A všechny ty pitomé kecy že Nightwish jsou u konce, že je Anette potopí atd. … Kdo tohle řekl, není skutečný fanoušek a prd ví. Howgh… Osudy členů kapely celkem prožívám 🙂

Kam dál:

• Kontakt: [email protected]

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

http://alueshop.webnode.cz/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Severka 2015-09-14 09:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže sekáčové oblečení může mít špatné vibrace po předchozích majitelích, ale např. nové oblečení z řetězce žádné špatné vibrace nenabývá, když ho šijí děti v Bangladéši za almužnu a v hrozných podmínkách? Myslím, že si člověk nevybere, leda by si šil všechno sám 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2015-09-14 09:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Ušít a několik let nosit je velmi podstatný rozdíl.

Ikona diskutujiciho Morwen 2015-09-14 09:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: To asi ohledně energie ano, ale radši budu kupovat oblečení převážně v second handech, než mít skříň nacpanou k prasknutí levnými hadry, kvůli kterým sdírají kůži z lidí někde v Kambodži. Protože ty vibrace budou špatné jen možná (myslím, že většina lidí je tak nějak víceméně dobrá); když si koupím triko v HM, tak je zcela jisté, že kvůli tomu někdo trpěl. Jinak zrovna včera jsem uvažovala, jestli má cenu se tě ptát právě na to, jak se stavíš k problematice sweatshopů 🙂 Přeci jen když ses pomalu dostala k vegetariánství a přírodní kosmetice, tak tohle by mohl být celkem přirozený další krok.

Ikona diskutujiciho Marie 2015-09-14 09:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na amulety na krk v podobě kamínků, třeba růženínu, který má přinášet lásku? Funguje to?

Ikona diskutujiciho :) 2015-09-14 10:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja v sekaci najdu vzdy ty nej kousky. Uz to ze je clovek nevyhodi ale radsi da do obehu znaci ze se stara a vzdy na me sviti ty nej pac to proste vycitim.

Ikona diskutujiciho ;) 2015-09-14 10:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho ;) 2015-09-14 10:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslis o strave jmenem Mana? A o nemoci Morgellon?

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2015-09-14 11:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě, co si myslíš o regresní terapii? Taky jak ti vychází/nevychází výklad palmového listu?:) a do třetice :D jaký vztah máš k lidem na povrchu, resp. co si o nich myslíš a co pro nás znamenají?

Ikona diskutujiciho Mára 2015-09-14 11:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško moc Ti děkuji za odpověď ^_^

Ikona diskutujiciho Inalyn 2015-09-14 12:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš, že vesmír dokáže pomôcť ohľadom lásky? Každý deň sa totižto modlím a prosím o to, aby mi do života niekoho poslal…Teda, teraz už prosím o to, aby mi to vyšlo s jednou konkrétnou osobou..Už nejakú dlhšiu dobu si píšeme a zistila som, že ho mám fakt rada, ale von sme spolu boli len raz…Vždy keď sa dohodneme na inokedy, dopadne to tak že do toho niečo vojde a nakoniec nič z toho…Neviem či to je znamenie že to mám vzdať, alebo sa naďalej modliť a dúfať, že mi vesmír pomôže…Je to vlastne v silách konštruktívnych bytostí?

Ikona diskutujiciho Milan 2015-09-14 13:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S oblečením je to komplikovanější, pokud bylo hodně nošené, má v sobě šrámy a opotřebováváním nasává do sebe část osobnosti člověka, který jej nosil, to už se nedá vyprat, nedá se toho zbavit, prostě to oblečení poznamená, na někoho to může působit negativně ikdyž dotyčný nositel byla pozitivní osoba a také naopak…

Ikona diskutujiciho All 2015-09-14 14:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja mám zo sekáča 90% oblečenia, nie z ekonomických dôvodov ale z presvedčenia, oblečením sa v západných krajinách strašne plytvá, väčšina vecí, ktoré kúpim sú ako nové, niektoré ešte a s visačkami. Čo sa týka energií, cítim to pri nakupovaní v rukách už keď si veci vyberám, niektorých kúskov je mi nepríjemné sa dotknúť, z diaĺky odpodzujú. Z niektorého oblečenia ide naozaj nepríjemná energia. Ja si však vyberám oblečenie, ktoré mi nevadí, cítim sa v ňom príjemne, veci vyperiem a vysuším na slnku a nemám žiaden problém. Zo sekáčov mám kúsky oblečenia, ktoré v obchodoch stoja pár stoviek eur…Známa je však jasnovidná a vravela príhodu, kedy sukňu zo sekáča nemohla nosiť lebo stále keď ju mala na sebe videla jej predchádzajúcu majiteľku 🙂

Ikona diskutujiciho fluttershine 2015-09-14 14:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se nové album moc líbí. Naprosto mě okouzlila (ale až na několikátý poslech) písnička Our Decades in the Sun, jinak se mi moc líbí všechny (The Greatest Show on Earth – naprosto boží!), mimo třeba Edema Ruh, ta mě moc nebaví. A k Floor – líbí se mi mnohem víc, než Anette, která nebyla zas TAK špatná, jak hromada lidí tvrdí…a skoro pod každým videem se lidi hádají, kdo je nejlepší. Tohle prostě nejde :D

Ikona diskutujiciho Amálka 2015-09-14 16:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na článek o bermudském trojúhelníku se těším.

Ikona diskutujiciho tainami 2015-09-14 17:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: tiež to tak mám, nakupujem v sekáčoch a podla toho či mi je tá vec príjemna alebo nie…ale tiež záleží aj od obchodu myslím second handu za akým učelom to robí, lebo jedna nemenovaná sieť sekáčov to robí hlavne kvoli zisku z vyzbieraného oblečenia, a vždy keď tam prídem cítim sa vyčerpaná a unavená..ale je to pekná myšlienka posúvať dalej zachovalé veci, lepšie ako by sa to malo vyhodiť, tiež sa mi páči myšlienka ušiť niečo iné z tej veci napríklad tašku a tak recyklovať

Ikona diskutujiciho tainami 2015-09-14 17:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a ešte by som chcela povedať k tej recyklácii resp. šití vecí z používanych vecí, keď sa vec z použitých látok vytvorí s láskou tak sa dekoduje akakoľvek negativita z predchádzajuceho majitela..môj názor 🙂

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-09-14 17:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, máš podobný vkus na písničky jako já :). Z toho nového Nightwish se mi taky nejvíc líbí Shudder before the beautiful, Élan, ale hrozně i Edema Ruh, Alpenglow. Toho gulu jak jsi psala že přeskakuješ, to si já pouštím na relax, třeba k čaji, nebo když si chci zapřemýšlet. Líbí se mi taky dost, ale je to takové už relaxační pro mě, spíš třeba jak Enya.

Ikona diskutujiciho A.L. 2015-09-14 19:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško? U těch lidí z povrchu, nechtěla jsi to napsat naopak? Přijde mi divné, že by je mělo oblečení v zimě chladit a v létě hřát :D ale nechci vypadat jako hnidopich 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2015-09-14 19:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Díky za upozornění, tohle jsem přehlédla.

Ikona diskutujiciho Tara 2015-09-14 22:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o "osvícení"?

Ikona diskutujiciho R... 2015-09-15 07:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K té první otázce ohledně destilované vody.

Ikona diskutujiciho Tara 2015-09-15 08:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě mě něco napadlo. 🙂

Ikona diskutujiciho iriska 2015-09-15 08:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: a doplňující otázka, co je podle tebe vlastně osvícení?

Ikona diskutujiciho y 2015-09-15 11:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaké můžou být příčiny rakoviny u psa, který je celý život krmen jen masem a zeleninou?

Ikona diskutujiciho y 2015-09-15 11:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Půjdeš v prosinci na koncert nightwish?

Ikona diskutujiciho Svatka 2015-09-15 12:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško,moc ti děkuji za odpověď na mou otázku,jsem nesmírně potěšena.

Ikona diskutujiciho Arael 2015-09-15 13:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Někde jsi psala, že když se díváme do slunce a udělá se nám před očima skvrna, je to otisk fotonů. Jak je tedy možné, že když se podíváme do světla žárovky nebo něčeho posluncdobného, taky se nám ta skvrna udělá? Vyzařují snad i žárovky fotony? Nebo jak to teda je?

Ikona diskutujiciho Kaia 2015-09-15 16:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsou v něčem špatné křivé nohy? (takové ty jak měla Locika v Na vlásku).

Ikona diskutujiciho sharlotte 2015-09-15 18:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co je obsedantně kompulzivní porucha?Jak vzniká?A jak se jí zbavit?

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-09-15 21:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: :D To je to co mám já – že si musím vždy utrhnout 4 čtverečky toaletního papíru, když ten papír není přerušovaný, tak prostě na záchod nemůžu jít, nebo musím použít papírové kapesníčky, v obchodě si beru vždy třetí produkt v řadě (ale nesmí být zároveň poslední, pokud nejsou tyto podmínky splněny, nenakoupím), stížnosti píšu vždy jen ve čtvrtek a už spoustu let používám jedny a ty samé náplasti a jiné ne. Každé ráno se vypravuju stejně, dělám věci vždy ve stejném pořadí. Je to taková porucha, kdy člověk má nějaké rituály, které vlastně nedávají smysl, ale když nedojde k jejich naplnění, tak to může vyústit v panické záchvaty, nebo i agresi. Vznik netuším, když jsem se o tom bavila s Alue, měla dobrou myšlenku, že je to nejspíš z toho, že se v dětství něco "pohnojí" a třeba z nějakého jakoby trauma nebo tak. Jinak je to zatím dle všeho neléčitelné, dá se to akorát mírnit, obecně ale platí, že se to nijak neléčí, pokud to dotyčné osobě nijak nevadí a neomezuje tím své vlastní okolí. Ale sama o této "nemoci" nic moc nevím, ačkoliv ji sama mám. Ještě bych dodala, že se ten "postižený" jedinec většinou ani nechce léčit, například já to řešit nechci a nehodlám, protože mám strach, že když se mě někdo bude snažit připravit o ty mé rituály, tak jakoby ztratím kus sebe a už nebude mít život takový smysl, jako dřív.

Ikona diskutujiciho Jakub R 2015-09-16 08:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Morwene a nenapadlo Vás třeba, že když si to tričko od H&M nekoupíte, tak to dítě v Bangladéši přijde o práci a nebude mít ani tu almužnu, kterou doteď dostává? Co bude potom dělat?

Ikona diskutujiciho Jakub R 2015-09-16 08:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Naprosto správný text! Máte úplnou pravdu. Lidské tělo je mimojiné obrovský "elektrolyt", obsahuje mnoho vody a v ní jsou rozpuštěné různé látky a ionty. A když pijete destilovanou vodu, o tyto látky přicházíte. Třeba vlivem osmosy.

Ikona diskutujiciho Karel 2015-09-16 08:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co jsou "lidé na povrchu"? Díky

Ikona diskutujiciho Alue 2015-09-16 09:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Taky jsem přesně nad tímhle přemýšlela, poté co jsem četla koment č. 3. Pracující dítě má alespoň nějaké peníze, takže bude mít co jíst a snad i kde žít. Jestli firma dává dost nebo jaké jsou podmínky, to nevím, ale pomůže tomu dítěti, když firma zkrachuje a nebude mít pak vůbec nic? Když ti lidé v těch fabrikách dělají, tak očividně je pro ně lepší něco, než nic.

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-09-16 09:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: Já jsem o tomto tématu taky hledala dost informací a většinou je to tak, že právě na výrobu levných neznačkových hader se využívají děti. Protože nad těmi velkými značkami je většinu kontrola, hdně značek už i prodává trika z biobavlny apod. To riziko vykořisťování dětí je spís u těch "no name" značek, kde je nad situací kontrola nula. A i tak mi přijde jako pokrytectví ohánět se tady právy dětí co se týče jejich práce, když ti lidi, co tohle kritizují pak jdou a koupí si mobil, pro jehož výrobu je využitý koltan, kvůli němuž se znásilňuje a vraždí, výrobny mobilů vykořisťují zaměstnance, kteří nedostávají ani pauzu na jídlo – ale to e každýmu jedno, protože mobil je přece strašně nepostradatelná věc, že jo, a většina lidí nutně potřebuje každý rok nový, to dá rozum…

Ikona diskutujiciho Mika 2015-09-16 15:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na tulpy? Myslíš, že jsou reálné?

Ikona diskutujiciho Agáve? 2015-09-17 11:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsem člověk z Povrchu, jak mám navštivit vás pod povrchem či kde to vlastně žijete?

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2015-09-18 16:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud je Ruština původní a nejharmoničtější jazyk, proč zní tak tvrdě? Nebo se mi to zdá?

Ikona diskutujiciho Melissa 2015-09-18 20:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máme doma tvrdou vodu… Co s tím? Můžeme ji pít?

Ikona diskutujiciho Melissa 2015-09-18 20:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Upřímně si myslím, že na meditaci rozhodně není nic špatného- i když, jak na které…

Ikona diskutujiciho Alue 2015-09-18 20:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: Souhlasím.

Ikona diskutujiciho Fox 2015-09-19 14:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o deep/dark/invisible webu?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-09-19 14:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak poprosit dusi zvirete, aby se nam vratila jako dalsi zvire? Normálně modlitbou. Na zvíře pomyslíte a poprosíte ho. Když si to bude přát, vrátí se.

Ikona diskutujiciho Guy 2015-09-19 17:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaky mas nazor na mona lis??

Ikona diskutujiciho vlaja 2015-09-19 20:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

je nazev proto když nekdo ji rajsky jidlo plody se semenamy napr ranajky kilo jahod hrozno boruvky…nezavraždi ani cibuli ji plody se semenamy to je božský jídlo pochoutka

Ikona diskutujiciho r. 2015-09-27 21:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krasny den, Alusko :-) predem se omlouvam za chybejici interpunkci, pisi z mobilu. Mela bych otazku.. Je mozne, aby byl nekdo v minulem zivote morska vila? Jde o me… Dnes jsem mela uz ponekolikate (ovsem po dlouhe dobe) sen, ze jsem nadherna vodni bytost s ploutvi misto nohou. A byla jsem v tom snu v kontaktu s clovekem, s nejakym muzem. Ale to neni dulezite, hlavni bylo, jak jsem se pri tom citila. Byt tou bytosti (i kdyz jen ve snu) bylo tak strasne krasne! I ted, kdyz si na to vzpomenu, se me zmocni ten prekrasny pocit. Jak jsem rikala, uz jsem podobny sen pred let mela a tez jsem ho prozivala takto nadherne. Chci se tedy zeptat, je mozne, ze jsem drive byvala (nebo nekdy budu?) tato bytost? Predem moc dekuji za odpoved, preji krasny den!

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek