128. Dotazník

29.9.2015 v Čtenáři 59

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!
Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Věda neustále vymýšlí způsoby, jak by se dal uměle prodlužovat lidský život, zpomalovat stárnutí. Co si o tom myslíš? Nepřijde mi to rozumné vzhledem k tomu, že lidí stále přibývá, časem budou chybět zdroje a s tímhle vynálezem navíc pak budou chybět i věci jako např. bydlení nebo uplatnění v práci pro mladší generace, protože je budou držet ty starší. A co duchovní pohled, měly by být duše drženy tady v těle déle, než by normálně bylo přirozené?

Lidé na povrchu planety se dožívají asi jednoho tisíce let a to je přirozený věk pro člověka. I naše lidská těla mají schopnost žít tak dlouho, pokud bychom nebyli geneticky upravení na pouhých 100 let. Rozhodně to však má smysl. Oproti lidem na povrchu planety, kteří si udržují konstantní populaci a nikdo nemá více než dvě děti aby nepřelidnili planetu, my jsme o mnoho primitivnější a nezodpovědně se množíme, aniž bychom přemýšleli, jaký to má pro planetu dopad. Teď samozřejmě není řeč o bílých lidech hlavně v Evropě, kde porodnost naopak klesá a plodné páry mají průměrně 1-3 děti. – Inteligentní lidé si totiž předem velmi dobře promyslí, jestli svého potomka dobře zabezpečí a rodičovství plánují.

Primitivnější národy – a jistě nemusím jmenovat které to jsou – tuto inteligenci nemají. Pokud by žili tisíc let, bylo by to pro planetu naprosto devastující. Proto s výzkumy na prodloužení života nesouhlasím. Navíc jsou zbytečné, elity nikdy nedovolí aby jakýkoliv úspěšný výzkum tohoto druhu byl vypuštěn mezi lidi a aplikován, není to pro tento systém dovoleno. V tomto je to jedině dobře, protože při extrémní porodnosti primitivních národů by nás už za pár let čekala katastrofa v podobě hladomoru, zničení přírody, to by logicky mohlo vést k válkám o území a kanibalismu. Takovou budoucnost jistě nikdo z nás nechce.


2. Zajímalo by mne, co se stane se stromovou Dévou, když její strom porazí lidé a neumře sám od sebe, přirozeně stářím. Nebo když strom napadne nějaká choroba a on například pomalu usychá. Snaží se tomu Déva nějak zabránit ? Zůstává v tom stromě až do jeho konce, nebo odchází, když vidí, že snažit se už nemá cenu ? A může Déva umřít spolu se stromem, nebo se vždy vrátí do své domovské dimenze?

Déva je duch stromu. Dokud strom žije – a je životaschopný – zdržuje se v něm. Jakmile strom ,,umírá“, déva z něj odchází. Je ale potřeba i myslet na to, že strom žije ještě několik dnů po pokácení, vyzařuje životadárnou energii i Bovisy. Déva odchází, až se ve stromě zastaví míza a vyzáří všechnu zbytkovou energii. Pak teprvne je to smrtvý strom.

Je to podobné jako když duše při smrti těla vyjde ven ze své schránky, odejde do nebe a tam si vybírá svůj nový život. Nic takového jako smrt prakticky neexistuje, ani duch stromu nezaniká. Tato energie je jednoduše transformována do jiné podoby, do jiného stromu.

3. Ahoj Alue, nevíš jak/v jakém programu se dá hudba přenastavit z 440hz na 432hz? Já jsem to zkoušela podle jednoho internetového návodu, ale na takové věci jsem strašně nešikovná tak jsem vůbec nevěděla co a jak.. nevíš třeba o nějakém návodu co zvládne opravdu každý? Nejlépe kde bych mohla dát přenastavit více písniček naráz (mám jich na mobilu cca 400).

Mám na to návod, ale je to návod toho typu, který opravdu nezvládne úplně každý. To co jsi našla na internetu byl s nejvěší pravděpodobností ten samý, který mám i já, protože autor ho ukládal na web a pak posílal i ke mně.

4. Ahoj Alue, chtěla bych se zeptat, jestli mají andělé některé emoce jako lidé…nemyslím zlost a tak, ale například jestli je občas nemrzí, když uděláme něco špatně. Co všechno cítí? A ještě mě napadlo, jestli se občas třeba smějí s námi, když se smějeme my.

Andělé jsou silně emoční bytosti, však také komunikace s člověkem skrze emoce je pro ně nejjednodušší. Mnohokrát jsem zažila, že byli smutní spolu se mnou, nebo se spolu se mnou smáli. Co se týče vzteku, jsou v tomto velkou inspirací. Kdykoliv s nimi člověk chce mluvit o situaci která ho rozčiluje, andělé vždy najdou nějaké vysvětlení, nebo se snaží člověka přimět podívat se na situaci z druhé strany. I když dotyčná osoba třeba skutečně udělala něco velice špatného, neříkají ,,ano máš pravdu je to takovej zmetek, zasloužil by si čočku“, ale snaží se nám vysvětlit, proč daná osoba jedná zrovna takto.

Největší násilníci a vrazi jsou ti nejvíce nešťastní a vnitřně užíraní lidé, kteří zkrátka na nic lepšího nemají. Většinou jsou to děti, které nepoznaly lásku ani zájem rodičů, osvojily si destruktivní vzorce a v nich se poté pohybují i v dospělosti.

Mnohdy člověk tedy slyší od andělů ,,Ano máš pravdu, bylo to opravdu špatné, ale ty neznáš celý příběh toho člověka. Každý z nás vždy řeší situace tím nejlepším způsobem, jakého je schopen a to přímo závisí na tom, co má ve své hlavě a v srdci. Pokud je tam neštěstí, bolest, smutek, samota, nepochopení a neodpuštěné křivdy, neumí a nemůže řešit situace jinak, než destruktivně…“ Krásné na tom je, že člověk po odpovědích tohoto typu zjihne a zlost ho mnohem rychleji pustí.

5. Je bezpečné pouštět se do astrálního cestování, když vím, že mám u sebe nějakou temnou bytost nebo energetického upíra, který mě chodí vysávat když se cítím oslabená nebo smutná..? Příp. jak se toho zbavit, když se vás to snaží „vytáhnout“ z těla během spánku? Věřím, že víš, co mám na mysli.

Určitě vědomé astrální cestování – nebo pokusy o něj – nedoporučuji, pokud si člověk není jistý, že jeho energie a psychika jsou v harmonii. Jakákoliv duševní slabost a destrukce se okamžitě odráží na prostředí astrálního světa a zážitek by tedy mohl být velice nepříjemný. Pokud to člověka táhne z těla ven, často pomáhá nedělat nic.

Zvláštní je, že strach prohlubuje tranz. Proto nejlepší způsob je být absolutně klidný, nesnažit se dívat kolem sebe, nenavazovat kontakt s okolím. I pokud to člověka skutečně vytáhne ven z těla a položí vedle postele na zem, stačí si třeba jen stoupnout, ničeho se nedotýkat a v klidu čekat. Pokud nenavážeš s okolím kontakt, vyprázdníš mysl a nebudeš se bát, fáze se zruší tak rychle, jak jen to půjde. A ty se buď vrátíš do těla, nebo tam usneš a děj bude pokračovat normálním snem.

Osobně mám ale zkušenosti, že pokud člověk není přípraven na astrální cestování, nedostane se dál, než k tahání ven z těla. Někde během procesu se to nakonec poruší a člověk usne, nebo se probudí. Takže se není čeho bát. A pokud se člověk bez vlastního přičinění do tohoto prostředí skutečně dostane, znamená to, že je připraven tuto lekci okusit, to však v žádném případě není záruka toho, že jeho prožitek bude příjemný.

6. Môže ma niekto obrať o energiu, ak mu to sama nedovolím?

Nemůže, ale mysli i na to, že činíš rozhodnutí podvědomá. Navíc pokud budeš u daného energetického upíra stát příliš blízko delší dobu, nebo se ho dotýkat, energii ti sebere. Je to také tichý souhlas.

7. A jak je to na povrchu s růstem a starnutím? Trvá tam dospívání déle, a projevuje se tam stárnutí?

Na povrchu planety Země se člověk narodí a dospívá stejně dlouho, jako na zemi. Rozdíl je ale v tom, že zhruba v období 19-20 let se stárnutí zastaví. Člověk poté vypadá celých tisíc let v podstatě stejně, jen mu věkem přibývají drobné mimické vrásky. Ty však nejsou příliš hluboké a kůže neztrácí svoji elasticitu.

8. Pokud se někdo probouzí, pracuje se sebou, s informacemi a postupuje mílovými kroky, v jakém okamžiku lze tvrdit, že je již dotyčný probuzen, v jakém okamžiku je zcela probuzen a v jakém okamžiku je plně při vědomí…?

Pro mě je ,,probuzený“ každý člověk, který nechodí s klapkami na očích a zajímá se o své okolí. Ptá se ,,proč“ a nachází odpovědi sám. Neříká ,,ne“, když uslyší pravdu, ale popřemýšlí nad ní, než vyřkne konečný verdikt.

Řešit kdo je víc či méně probuzený, kdo je při vědomí a kdo v komatu, je zbytečné… Tohle přece není žádná soutěž.

9. Dá se něco dělat s křivými zuby? Tedy myslím bez rovnátek.

Dětem se někdy křivé zuby a předkus spraví samy přirozeně. Například já předkus měla a srovnal se mi i bez rovnátek sám. Pokud jsou zuby křivé i v dospělosti, ukazuje to na degradaci organismu a nic jiného než rovnátky se to spravit nedá.

10. Nedávno jsem četla v jednom časopisu, že bible nemá přesné původní znění a je cenzurována, nevíš o tom něco více?

Bible byla sepsána v 16. stolení na americké univerzitě na objednávku. Mám dojem, že to byl Harvard, ale už si tím nejsem jistá. Věděla jsem i podrobnosti a jméno profesora/autora, problém ale je, že dotyčná osoba která měla přístup do tajných archivů a zásobovala mě těmito vědomostmi, je bohužel už pár let po smrti a dovolím si tvrdit, že na této planetě už sotva potkám tak vzdělanou ženu. Byla výjimečná tím, že studovala starodávné dokumenty a měla povolení vstupovat do knihoven a archivů, kam veřejnost nesmí a navíc bychom si ani moc nepočetli, většina těchto spisů je totiž v latině. Její smrt jsem bohužel nečekala, takže jsem si neudělala poznámky z jejích výkladů a podrobnosti se po letech vytrácejí. Několikrát jsem ji sice žádala, aby to sepsala, ale nechtěla to udělat ze strachu, že po ní půjdou. Ani pro soukromé účely. Navíc asi i pro časovou vytíženost. Kdybych věděla že na sebe máme jenom pár let, běhala bych za ní s notesem pokaždé, co by to jen šlo.

11. Zajímalo by mě jestli to že jsou ty vedra je normální cyklus (jeden rok je vedro, příští zase zima) nebo jestli se opravdu otepluje a pokud se to děje tak jestli samovolně anebo jestli je to nějak řízeno?

Letošní krásné teplé počasí a tropické dny jsou dělané na objednávku, aby se u nás měli imigranti dobře. I letošní září je nevídaně krásné a teplé. Jsem zvědavá, jak bude vypadat zima.

Kam dál:

• Kontakt: [email protected]

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

http://alueshop.webnode.cz/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Kuník 2015-09-29 07:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Do příštích dotazníků: Zajímalo by mě, proč se tady pořád píše o Bovisech a účíncích v určitých hladinách, o hrozbách a přelomech, jako červené měsíce a další různá data, která již byla, stejně jako hranice Bovisů byly překročeny milionkrát, ale prostě Vůbec! nic se nikdy nestalo. Proč se pak taková událost prostě přejde a zaměří se pozornost na další podobnou? proč prostě někdo, kdo o tom píše, nepříje a neřekne: "Neměl jsem pravdu. Takže je to možná všechno malinko jinak, než si myslím." ??

Ikona diskutujiciho Stano 2015-09-29 09:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj. Ja len že v 10. otázke máš asi chybu. Veď Amerika v 14. storočí nebola. A už určite nie nejaká univerzita. 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2015-09-29 09:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Ale ono se děje 🙂 Akorát se člověk musí trochu víc zajímat a sledovat i sebe a své okolí. Přehledy dělám, protože o to má zájem asi 1500 lidí, co je denně čte. Kdyby to lidi nezajímalo, nepíšu je… Hodnoty bovis si nikdo nevymýšlí, není to ničí názor, sledujeme prostě výsledky měření a u toho se odhaduje, co by mohlo mít jaký dopad. Nikdo neříká, že ví co se stane a já to pořád dokola jako debil opakuji.

Ikona diskutujiciho Anchor 2015-09-29 11:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co kdybych se nějak dostala na povrch – mohli by mě tam pak geneticky "spravit", že bych pak žila 1000 let? :D 🙂

Ikona diskutujiciho stenly919 2015-09-29 13:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš, že je k mání na trhu nebo v knihovně nějaká kniha, kde je popsán pravdivě způsob života lidí na povrchu planety nebo na jiných planetách, kteří jsou duchovně i technicky dále než my ? A co soudíš o knihách goge damského, který byl podle jeho tvrzení v kontaktu s vyspělou mimozemskou rasou a napsal knihu uvnitř vesmírných lodí a také o knize UFO …A přřece létají, kde je rovněž posán v kráttkosti svět plejád podle zapisků švýcarského kontaktéra lidí z plejád Eduarda ,,biliho" Majera ?

Ikona diskutujiciho Alu 2015-09-29 13:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak jsi říkala že máš návštěvnost tak akorát aby po tobě nějak extra nešli-Chtěla by jsi být čtenější(aby ti třeba někdo slavný udělal reklamu)Nebo ti to takhle vyhovuje a jinak by ti to spíš přitížilo:D?

Ikona diskutujiciho Alu 2015-09-29 13:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč že je zápisníček od nejnovějšího po nejstarší a transformace od nejstaršího po nejnovější?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-09-29 14:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

10. Bible byla sepsána v 16. stolení na americké univerzitě na objednávku.

Ikona diskutujiciho Evik 2015-09-29 14:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, je nějak možné se dostat na povrch planety? Že bych si prostě zbalila kufry a šla? :D

Ikona diskutujiciho Kaia 2015-09-29 14:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak můžeme poznat lidi, kapely herce..atd kteří patří k illuminátům?

Ikona diskutujiciho JÍRA 2015-09-29 15:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Nemusíš na povrch. A nejsou žádní "oni". Vše má každý ve svých rukou. Aktivaci vyšších čaker a všech řetězců DNA si tvoří a řídí každý sám. Svým záměrem, svým přístupem. Taková je pravda, která je před lidstvem tajena…

Ikona diskutujiciho Moudrávrba 2015-09-29 15:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Jestli jdeš, tak jdu taky 🙂

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2015-09-29 16:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mohou budoucí rodiče předem naplánovat, aby se narodila cíleně holčička či cíleně chlapeček, nebo to rodiče nijak ovlivnit nemohou a je to otázka toho, jaká duše si je vybere?

Ikona diskutujiciho BE 2015-09-29 16:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Bola som na výlete, nevedela som kam ideme. Po výkladu človeka mi bolo oznámené, že som bola na povrchu Zeme.

Ikona diskutujiciho Mike 2015-09-29 18:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K poslední odpovědi, osobně nevim jestli bylo letošní září nějaké extra teplé, mě přišlo spíše studenější než obvykle (a to mám zimu rád) ale já osobně bych si přál aby byla zase po několika letech pořádná zima, to bláto mě už opravdu štve. Ono by to i odradilo pár imigrantů kdyby byla průměrná teplota -10 a půl metru sněhu :D :D taková přírodní bariéra :D

Ikona diskutujiciho Tauri 2015-09-29 18:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho myshoolka 2015-09-29 19:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Ono stačí pozorovat jemné změny… já od včerejšího rána pozoruji docela dost změn v chování ostatních lidí… Ne moc, ale poznat se to dá…

Ikona diskutujiciho Paulína 2015-09-29 19:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prečo musia zvieratká trpieť? Aký to má zmysel? Ja žiaden nevidím. Dnes som na ulici videla utrápené malé mačiatko, vyhladované, vypelichané, so strachom v očkách. Plakala som. Alebo napríklad tie dnešné koncentráky pre zvieratá – tomu tiež akosi nerozumiem. Veď zvieratá sú tvory s čistou dušou, nie? Prečo musia toto zažívať? Tak rada by som im všetkým pomohla.

Ikona diskutujiciho Evik 2015-09-29 20:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:Opravdu? kde byl ten tunel? :D

Ikona diskutujiciho Jarek Van Ek 2015-09-29 20:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Jestliže Bovisy narůstají,  je jen dobře,  že to neznamená přírodní katastrofy apod.. Změna je postupná. Přibývá lidí, kteří nepovažují za nejdůležitější pro posuzování člověka jeho majetek nebo postavení, ale jakou má povahu, jak je lidský. Přibývá lékařů,  kteří se nemohou ztotožnit z materialistickým názorem na existenci člověka,  na kterém stojí moderní medicína a farmaceutický byznys. Přibývá lidí, kteří nesouhlasí s vývozem demokracie do zemí,  které stojí na jiných duchovních hodnotách a jiné kulturní historii.

Ikona diskutujiciho anelie 2015-09-29 22:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, jen taková poznámka k první otázce. Takže naše prababičky ještě byly primitivní, když měly tolik dětí? Ještě moje obě babičky měly obě kolem deseti sourozenců:)

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-09-30 09:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Pokud vidíš problém v antibiotikách a přežívání mnoha dětí, jsem zvědavá jak se zachováš, až bude jednou tvoje dítě umírat na mononukleózu, což je onemocnění postihující 90 % populace. Jsem zvědavá, jestli mu taky odepřeš antibiotika v zájmu zachování přírodního výběru a necháš dítěti zkolabovat játra :).

Ikona diskutujiciho Jan 2015-09-30 11:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ad.1.a7.jak to můžeš prosím tě vědět?Ty jsi někoho potkala z povrchu?nebo tam někdo byl a popsal to?A pokud si to chci o těch bytostech přečíst,můžeš uvádět link?Jen pro důvěryhodnost-nic osobního!

Ikona diskutujiciho JÍRA 2015-09-30 13:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: První část Tvé odpovědi dokonale splňuje uvalení kletby na druhou osobu. Vím, že si to neuvědomuješ, možná jsem Tě i vyděsil. To však nic nemění na této skutečnosti…

Ikona diskutujiciho anelie 2015-09-30 13:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]:Fellien: Rozhodně jsem nechtěla, aby můj příspěvek byl pojat tak, že jsem proti antibiotikům. Ale je to prostě fakt. I u nás se dřív běžně umíralo třeba na obyčejný zánět zubů.

Ikona diskutujiciho anelie 2015-09-30 13:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Fellien, dobře je to o té pověstné africké plodnosti vysvětleno v tomto článku:

Ikona diskutujiciho vika 2015-09-30 14:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]:Mononukleóza se dá zvládnout i bez antibiotik, rozhodně ale s pomocí lékaře, tím myslím  celostního, homeopatik zábalů na krk a přísné zdravé stravy.Překvapivě potom nejsou  odrovnaná játra, jako po užití ATB, kdy myslím skoro rok po nemoci, musí být dieta. Posílám Vám článek se zkušeností – http://www.jimejinak.cz/2015/01/mononukleoza/

Ikona diskutujiciho Peace 2015-09-30 17:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Máš docela pravdu. Když se na to podíváme reálně – už přesně nevím, jaký typ energie Bovis je. Ale i třeba energie lásky se projeví – když je někdo  laskavý a hodný, lidé kolem něj se také cítí dobře – energie působí na okolí i když poměrně málo. Energie Bovis – začínala na malých hodnotách – dejme tomu, že se to mohlo mít podobné účinky, jak výše zmíněné, dnes je ale energie Bovis nepředstavitelně větší, je to jako by tehdy byly Bovis intenzity jedné kapky vody a dnes jednoho světového oceánu – kdyby to tak skutečně bylo mělo by to na první pohled zcela zřejmé účinky a ne jen takové, že se někomu zdá že jsou lidé vlídnější apod. – toto by mohlo nastat někdy max. na začátku, ne při dnešní údajné intenzitě.

Ikona diskutujiciho A.L. 2015-09-30 17:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Fellien, mononukleóza je virové onemocnění. Na tu antibiotika nezaberou 😉

Ikona diskutujiciho anelie 2015-09-30 19:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho A. 2015-09-30 22:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Drahá Alue,

Ikona diskutujiciho silvi 2015-09-30 22:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mononukleozu som zvladla aj bez lekara a antibiotik…kedže u nás sú lekari uplne mimo, musela som to zobrať do vlastných rúk, neprajem to nikomu asi dva mesiace som čakala na výsledky či ju vôbec mám ale kašlala som na to s liečbou som začala hneď lebo podla príznakov som vedela o čo ide, no tá unava bola dlhodoba ale pomocou diéty a posilnovania imunity som to zvladla, doteraz mam zvysenu teplotu co je uz asi dva roky po tom, ale čo som si čítala, tak to vačšina aj po pár rokoch od mononukleozi má zvyšenu teplotu…

Ikona diskutujiciho silvi 2015-09-30 22:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tým som nechcela podceniť lekárov, len som povedala moju skúsenosť…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-10-01 04:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: A ako teda podľa vás pravdepodobne vznikla Biblia? Len tak spadla z oblakov? Niekto, nejaká fyzická osoba ju musel niekedy napísať. Keď európania v 16 storočí kolonizovali ameriku, potrebovali tam zaviesť svoj poriadok a k tomuto účelu práve mohla byť Bible stvorená. V amerike boli založení Svedkovia Jehovovi i Vesmírní lidé – keď dokázali vymyslieť toto, tak kľudne mohli i tú Bibliu.

Ikona diskutujiciho y 2015-10-01 09:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi mi neodpovíš (a je to pochopitelné), ale mohla bych se zeptat na jméno té známé, co měla přístup do Vatikánské knihovny? Jestli ho vážně měla, jistě ji znám. 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-10-01 13:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevieš prečo ma v poslednej dobe prenasleduje číslo *666? Pozriem na bonbonieru a je tam datum spotreby 16.6.2016, pozriem na víno a je stáčané v ulici s číslom *666, stiahnem si z netu obrázok a má rozlíšenie 1000×666 pixelov, pozriem dnes na prvopodstatu a je tam online *666 ľudí,…

Ikona diskutujiciho Luz 2015-10-01 20:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: Proc by padala z oblaku? Pochopitelne ze ne, ale jsou doklady jejich textu a existuji opisy a citace z obdobi prvnich staleti cirkve, u nichz lze dolozit puvod. Literarni a historicke vedy ti nic nerikaji? A pak samozrejme treba i souvisejici cirkevni historie a umeni vychazejici z Bible, toho jsou plna muzea a nektere stare biblicke texty (opisy, stare preklady do latiny a dalsich jazyku) nebo z Bible vychazejici jsou tez dostupne. A jak pracuji tyto vedy ohledne zkoumani starych textu, je to veda, ktera ma sve metody, a ne cucani si neco z prstu. Nevim, proc by s tim mely neco mit spolecneho USA, nekolik stoleti pote. Ovsem pokud chces verit tvrzeni, ze historie je podvrh bez ohledu na dukazy, tak to pak je tezky.

Ikona diskutujiciho Lovely 2015-10-01 21:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na jógu?

Ikona diskutujiciho Lissa 2015-10-02 01:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Existují jednorožci? Či existovali? Můžou být i hmotní?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-10-02 13:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Biblia nebola napísaná len jeden krát a hotovo, bola postupne editovaná, jak už to u kníh niekedy býva. Pôvodná Biblia bola iná než tá ktorú poznáme dnes. V pôvodnej Bibli bola napríklad aj ezoterická časť, ktorá z nej bola vyškrtnutá. Prvá Biblia mohla byť vytvorená v Palestíne / Izraeli už od 6 storočia. A posledná verzia, ktorú poznáme dnes mohla byť napísaná v 16 storočí kľudne aj v USA.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-10-02 15:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K 3. otazke Ja som si to nastavil podľa návodu od Alue a i keď sa mi to nepodarilo nastaviť hneď na prvý krát tak potom som na to prišiel a už mi funguje hromadná konverzia. Má to drobný háčik len v tom že to mení aj bitrate tých mp3. Takže keď v tom programe je nastavené aby to robilo do 320 a vy tam strčíte mptrojky v 128 tak vám ich to zväčší, budú mať viac MB. Ale to je jedno, prišiel som na dalši spôsob ako počúvať v 432Hz a neni k tomu treba počítač, ale mobil s androidom. Neskôr ho sem napíšem.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-10-02 16:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Návod na počúvanie hudby v 432 Hz.

Ikona diskutujiciho ini 2015-10-02 16:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

dotazník: nechceš se zeptat přírodních bytostí nebo andělů na nějakou otázku, která není soukromá?

Ikona diskutujiciho Luz 2015-10-02 19:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]:  Existuji opisy uz z prvnich staleti, takze neni nutne spekulovat a je mozne srovnani. Pri porovnani se starovekymi opisy, jichz existuje daleko vetsi mnozstvi nez jinych starovekych textu, dle toho, co jsem cetla, nebyly nalezeny vyznamne odchylky. Jaky je tedy dukaz, ze v tech starsich bylo neco navic? A pokud jde o jeste starsi texty, ktere se nedochovaly, tak tam uz je to pouze vec lidske predstavivosti, protoze neni jak dokazat, ze tam neco bylo jinak. Pokud cerpas literarni historii z ezo stranek, tak to tedy neni zrovna verohodny zdroj.

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2015-10-02 22:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

43  

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-10-03 02:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Biblia bola cenzurovaná, bola vyňatá ezoterická časť, v ktorej vraj bola popisovaná reinkarnácia, alebo tak niečo. Len toľko som počul, možno výmysel ezoterikov.  Počet verzií, v ktorých sa Biblia predáva, je však nepopierateľným dôkazom, že Biblia zmenená bola.

Ikona diskutujiciho Luz 2015-10-03 11:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je furt dokola. Vzdyt rikam, ze existuje mnoho starych opisu a bylo zjisteno textovou kritikou, ze se obsah nelisi od modernich. Ruzne verze v ramci jednoho jazyka spocivaji v tom, ze s vyvojem jazyku vznika potreba vytvorit i novy preklad tak, aby to bylo srozumitelne pro soucasne lidi (napr. ceska Bible kralicka ze 16. stol je pomerne obtizna pro dnesni lidi). Ale kdyz se pise novy preklad, opet se vychazi zase z puvodnich jazyku – hebrejstiny a rectiny a je snaha o zachovani vyznamu v puvodnich jazycich. Jestlize neexistuje zadny stary opis bible, ktery obsahuje nejake ezotericke pasaze, tak jak je mozne tvrdit, ze tam neco takoveho nekdy bylo? Ezotericke ideje byly zalezitosti gnostickeho hnuti, ale tato skupina se odlisovala od  apostolu a jejich uceni a ani se nijak nepodilela na psani textu zavaznych pro prvotni krestanskou cirkev. V zidovskem kulturnim prostredi nebyla reinkarnace soucasti uceni. Jen proto, ze to uci nabozenstvi Vych. Asie, nelze predpokladat, ze se to tak uci nebo nekdy ucilo i v jinych naprosto odlisnych nabozenstvich a kulturnich oblastech.

Ikona diskutujiciho BE 2015-10-03 20:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Luz 2015-10-04 07:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[48]: Hledala jsem seznam cirkevnich koncilu a nenasla zadny z r. 627.

Ikona diskutujiciho Anesi 2015-10-04 20:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Stano, napísala V 16.storočí . Nie V 14.tom.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek