129. Dotazník

11.10.2015 v Čtenáři 49

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!
Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Chystáš 3. knihu? Alebo máš v pláne s ňou začať alebo si už začala?

Upřímně mě těší, že je o mé knihy stálý zájem a že se neustále opakuje otázka, jestli bude nějaká další kniha 🙂 Ano, svoji třetí knihu jsem rozepsala, ale poslední půlrok jsem na ni neměla klid a prostor, takže musela počkat. Je těžké psát knihu současně s webem a poradnou. Teď přes léto jsem si ale dost odpočala a na podzim vidím, že mám hodně tvořivého elánu navíc. Dobře se mi píší články, konečně stěhuju web, přestěhovala jsem nedávno e-shop na lepší adresu – to jsou všechno následky mého letního odpočinku. Předpokládám, že bych se v této době měla znova ke třetí knize vrátit a navázat na ni. Nejsem ráda že musela tak dlouho stát, ale zase ji nemůžu psát násilím, to by pak nemělo smysl.

2. Chystáš pokračovanie príbehu Kaliope z prvej knižky? Príbeh je veľmi pútavý a jeho rozšírenie by bolo nádherné.

Tuším že dotaz se asi týká první knihy, kde je hlavní hrdinkou Lenka. Děkuji za pochvalu 🙂

Tento příběh původně nebyl koncipovaný na další pokračování. Ale je to obraz jedné mé velice důležité životní etapy. To znamená, že kdykoliv může přijít popud na pokračování, kdy se zase něco velkého stane, co mě k příběhu znova přivede. Nechávám tuto možnost otevřenou, ale upřímně řečeno se mi mnohem lépe píší knihy naučné, než souvislý příběh. Sepsat fakta, volně povyprávět svoji zkušenost/zážitek či vědomosti je pro mne přirozenější, než sestavovat příběh o několika rovinách. Proto i třetí kniha bude tohoto žánru. Z toho co jsem do ní zatím napsala, tak to šlo krásně lehoučce od ruky, počítám že stejně příjemné bude ji dopsat 🙂 Bude to příjemná optimistická kniha, nic těžkého ani depresivního. Zároveň ale naučná a praktická.


3. Jak to děláš, že si dokážeš udržet přehled o všech komentářích, které ti přijdou a přitom je rozdělit na publikovatelné a nepublikovatelné? Určitě to musí dát velkou práci.

Nedá mi to žádnou práci. Mažu pouze reklamu a sprosťárny, kterých v poslední době moc nechodí. Trollové prostě pochopili že tady pšenka nepokvete, tak už to neposílají. K článkům se většinou vyjadřuje jen minimum lidí, ti starší nemají přílišnou potřebu komentovat. To vím, protože mi jich hodně o tom píše, že se nezapojují do diskuzí, ale když mají něco důležitého, tak mi napíší e-mail… většinou nějaký krásný děkovný, který si tady pak můžu vystavit 🙂 Nebo mi namalují obrázek.

Takže vlastně komentáře jenom lehce prolítnu očima, podívám se kdo to psal – zhruba už si pamatuju kdo jak píše a když ho znám tak to ani nečtu a rovnou odkliknu. Zářný příklad je třeba diskutující Farah, ta je spolehlivě slušná i když nesouhlasí.

Jinak už mám cvik, text nečtu doslova, ale jenom jedu a hledám vyloženě vulgarismy a urážky ve spojení se svým jménem, nebo jinými slovy kterými mě lidé označují jako ,,autor, autorka“.

Na novém webu Aluška.org to chci zvolnit, nechat lidi komentovat volně přes svůj uživatelský účet. Domnívám se, že bezpečí diskuzí chráněných pouze pro registrované a volnost napsat cokoliv bez schválení bude lidi více motivovat ke komentářům. Lidé hodně na diskuze nadávají,říkají že nejsou potřeba a jenom zbytečně rozdmýchávají nevraživost, ale je to skvělý způsob, jak může autor zjistit co se lidem líbí a co ne a podle toho příště korigovat další obsah, nebo se na něco více zaměřit. A když se to koriguje a agresorům se nedá prostor, jsou diskuze velmi konstruktivní doplněk k článkům.

4. Vím, že už jsi párkrát v dotaznících psala, že znamínka se dají léčit u zkušeného homeopata. Ale zajímalo by mě, jestli existují i jiné způsoby, třeba potírání znamének určitými extrakty, oleji… Jak bys je sama řešila ty, kdyby ti vadily?

Já si znaménka už potírala. Použila jsem k tomu čisté mumium. A fakt se začaly zmenšovat. Ale to je podpulťák, to co se prodává v kapslích za obrovské peníze je plné plnidel! – nekupujte to, je to předražené a léčivé látky je v tom úplné minimum, jenom na obarvení. Ještě jsem nedávno četla o potírání znamének něčím jiným, ale jelikož jsem to neaplikovala, nezůstalo mi to v paměti. Jestli to ale někde vyhrabu, hodím to pro jistotu na web. Mám dojem že na velká mateřská znaménka funguje i MMS.

5. Chtěla bych se zeptat – je to jen čistě ze zajímavosti ale nedávno mě to tak napadlo a celkem by mě i zajímalo, jak to vidíš Ty. Existují různé energie – Vesmírná, energie lidí, bla bla.. to jsou ty konstruktivní, že? A pak je tu elektrická energie – ta je co? Na jednu stranu nám slouží, tudíž by měla být také konstruktivní, ale na druhou stranu když se jí dotkneme, může nás i zabít.. A to by konstruktivní energie neměla, že?

Děkuji za zajímavou otázku… Energie je energie a každý její druh má na světě svoje důležité místo. Člověk ji dělí na dobrou a špatnou podle toho jak na něj tato energie působí. Všechno je relativní pojem a pokud se takto bavíme na strunku ,,dobré a špatné“, mluvíme pouze o vlivu na člověka.

Elektřina je přírodní energie – blesky – a tato konkrétně je také konstruktivní, resp. dobře působí na člověka. Při přebití atmosféry vyrazí blesk. Ionty v atmosféře se tak promění na záporné – léčivé. A to je velmi dobré pro všechny živé bytosti.

Elektřina se dá vyrábět i uměle, ale to z ní nedělá nic špatného, záleží na tom jak se použije. O tom jestli nějaký člověk potká kabel pod elektrickým vedením, nebo strčí vidličku do zásuvky (to určitě nezkoušejte) už ta energie nerozhoduje a nemůžeš říkat, ,,zlá elektřina ho zabila, zlá energie ho kopla“.

Když strčíš divokému vlovi ruku do tlamy, asi ti ji taky ukousne, ale nemůžeš pak říkat, že je ten lev zlý. Jen dělá to, co je mu přirozené, chová se dle svých vlastností a svého naprogramování.

6. Pokud má člověk nějaký sen, klidně i bláznivý, může mu pomoci se k němu (kromě jiného) přiblížit tím, že začne meditovat a bude se snažit cítit se, jako kdyby ten sen byl už realita? Možná to zní i tak trochu jako tajemství.. 🙂

To už je spíše vizualizace. Je vždy dobré, pokud něco konkrétního plánuješ, si to první dobře promyslet a k tomu dobrá vizualizace patří. Usnadní ti to lépe si utřídit mysl, jednotlivé kroky, uvědomíš si co vlastně chceš, nebo co je ještě potřeba dořešit. Dobrá vizualizace vždy dělá cestu snažší a celkovou vizi jasnější.

Než uděláš hvězdu nebo salto, také ti první prolétne hlavou jaké pohyby budeš dělat, hlavně když se to teprve učíš. Bez jasné vize to nikdy neuděláš korektně.

Pokud ale budeš jenom snít, tak u toho zůstane. Pokud něco chceš realizovat, musíš si to zařídit.

7. Můžeš prosím někdy napsat článek o Larpech? Kde najít dobrou komunitu lidí kteří hrají Larpy? (Nikdy jsem to nehrál ale moc bych to chtěl zkusit)

Já byla na Larpu pouze jednou. Nelituji toho, nelituji té zkušenosti. Pouze lituji že jsem si vybrala špatného společníka který mi akci pokazil a že jsem do toho investovala tolik peněz a práce. Zbyl mi perfektní kostým, pro který nemám využití, zato ho na akci lidé obdivovali a nevěřili, že jsem oboje dělala já a jedeme poprvé. … Zase ale kdybych kdykoliv chtěla, nebo se připletla na historickou akci, tak mám co na sebe, to se taky počítá 🙂

Co se mi líbilo, byla atmosféra tábořiště, hlavně skřeti – většinou nejzkušenější – měli vystylované i stany ověšené kostmi a opravdu to na mě působilo věrně. Zbytek už tak zajímavý nebyl, rytíři spící v plastovém stanu, no prostě klasika 🙂 Co už mi však nesedlo, byla atmosféra bojiště.

Myslím že ty akce jsou určitě dobrý nápad, lidé se vyblbnou, vybijí energií, odpočinou si od svých starostí doma, dává to spoustu podnětů k výzkumu, učení se, kreativitě, ale pro mě to už není… Takže nemůžu psát článek, hezký kostým z tebe odborníka nedělá.

8. Co rikas na paleo dietu,cisteni zubu bez zubni pasty a myti vlasu bez samponu(prip.jen vajickem atd)? Chtela bych takhle zacit zit.

Klidně to zkus.

– Paleo dietu nepodporuji ani bych ji nedoporučila, protože člověk je z větší části býložravec než masožravec a není důvod stravovat se jako bychom žili v primitivních podmínkách. Už dávno tohle není pravda… Nepopírám, že některé myšlenky na kterých tento směr staví jsou pravdivé, ale i jako vegetarián – co se bez masa cítí zdravotně mnohem lépe – jsem proti tomu.

– Já si zuby bez zubní pasty čistila. Asi měsíc jenom kurkumou. Ze zubů to přirozeně sundá některé barevné pigmenty z jídla/čaje/kafe takže se trochu vybělí a hlavně je to velice zdravé pro zuby i dásně. Kurkumu určitě zkus. Já se vrátila k zubní pastě protože kurkuma žlutí a musí se potom ještě čistit ústa – ne zuby, ale rty a kůže na tvářích -, ale nezavrhuji tuto zkušenost a určitě se k ní budu znova vracet, je to jenom o zvyku. Ještě je dobré zmínit, že pokud máš hodně zubního kamene, měla by sis ho první nechat vyčistit, kurkuma se na tento kámen chytá a pak máš vybělené zoubky lemované žlutým cilindrem obarveného zubního kamene. To se udělá asi za 2-3 týdny po souvislém používání kurkumy… ale kdo se o svoje zuby stará a kámen nechává čistit, tento problém vůbec nepozná.

K tématu doporučuji velmi úspěšný článek: ,,Kurkuma: Vybělte si zuby doma a přírodně!“

– Vlasy mýt bez šamponu jsem nezkoušela, ale doporučuji ti nastudovat si metodu ,,no poo“, na serveru dlouhevlasy.cz se o ní můžeš spoustu dočíst i ze zkušeností lidí na fóru.

Jinak znám osobně člověka co se už rok umývá pouze čistou vodou a ničím jiným. Z šedobílých vlasů se mu znova vrací pigmentace a začínají mu znova růst hezké blond vlásky! On si to pochvaluje a podle mě je to zázrak, že se mu znova vrací pigment do vlasů a přitom jenom stačilo nechat hlavu přirozeně ,,žít svým životem“… Jestli začnu šedivět, tak se jím inspiruju. Je ale potřeba počítat s tím, že ty vlasy jsou pořád mírně mastné a jde to vidět. Myslím že tě moc nikdo po té hlavě pak hladit nebude 🙂 Není to úplně ,,fuj“ mastnota, ale je to ta při které už vlasy plihnou a lepí se na sebe. Proto bych spíš doporučila no poo, z toho mastnota nezůstává

Kam dál:

• Kontakt: [email protected]

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

http://alueshop.webnode.cz/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Sharlotte Sweet 2015-10-11 05:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslis o Neera detox.?

Ikona diskutujiciho Kirja 2015-10-11 09:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotazníky jsou super, člověk se vždycky dozví něco novýho:)

Ikona diskutujiciho Jitka 2015-10-11 09:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na ta znaménka na kůži by měla fungovat černá mast. Zvlášť, pokud je znaménko zhoubné a jsou s ním problémy, tak ho vyloženě vytáhne ven i s kořeny.

Ikona diskutujiciho lissabonka 2015-10-11 10:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Možno som len prehliadla a už sa o tom niekde zmieňuješ, ale ak nie – prečo si sa rozhodla prejsť z 2:54 na 0:54? 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-11 10:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Myslím že ten posun bude logicky výhodnější z hlediska statistik.

Ikona diskutujiciho BE 2015-10-11 10:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Tá čierna masť by bola dobrá i na bradavice ? Prvýkrát po práci v záhrade sa mi urobili na rukách. Kúpila som si "Duofilm" z lekárne, tuším je to niečo ako kvapalný dusík, tak to skúšam. Ďakujem za radu.

Ikona diskutujiciho Blue 2015-10-11 11:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hlasuji pro další Tvoje video v kostýmu z LARPu ;-)

Ikona diskutujiciho Arael 2015-10-11 11:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Někde jsi psala, že je psychowalkman nebezpečný? Proč? A ještě jsem se chtěla zeptat, jsou binarualní rytmy (nevím přesně jak se to píše) a izochronní tóny taky špatné? Nebo je to narozdíl od psychowalkmanů neškodné?

Ikona diskutujiciho Peter 2015-10-11 14:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluška ak bude na tvojom novom webe potrebná registrácia na písanie príspevkov, klesne počet príspevkov min. o polovicu, tak ako sa to stalo aj na prvopodstate. Tam som vždy čakal na názory iných čitateľov a teraz je tam diskúsia takmer nulová.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-11 15:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Já nejsem prvopodstata, mě čtou jiní lidé a jiná témata.

Ikona diskutujiciho Jasna 2015-10-11 16:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, k tej paleo diete… mam priatelku, ktora si nou vyriesila velke, ozaj velke zdravotne problemy. Kedze nemohla jest lepok ani mliecne vyrobky pri vegetarianstve velmi schudla. Pri paleo diete nabrala na hmotnosti, citi sa vynikajuco a je zdrava. Naopak sesternica vegetarianka od kedy zacala s vegetarianstvom ma vselijake zdravotne tazkosti. Je to mlade dievca – jednak nema financie kupovat si vselijake para, kesu oriesky, konopne a makove oleje, riasy a podobne veci a pravdepodobne to ma nejako zle nastavene…chcem tym povedat, kazdemu vyhovuje nieco ine a kazdemu nieco ine prinasa zdravie. Nasi predkovia jedli maso max. 1x do tyzdna plus masove vyrobky v zime na zahriatie. Je aj dolezite aku pracu clovek robi. Ak prevazne sedavu za pocitacom nepotrebuje tolko sily. Moj manzel narocne fyzicky pracuje, takze maso konzumuje.Myslim ze dat si vyvar z domacej sliepky, ktora sa mi pasie na dvore nie je nic zle. Treba skusat, co komu vyhovuje a co koho robi zdravim.

Ikona diskutujiciho Kaia 2015-10-11 17:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to úplně zbytečná otázka, proto můžeš odpovědět i v komentu :).

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-10-11 18:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Na prvopodstate sa neni treba  registrovat. Skusil som tam skusobne nieco napisat a funguje to bez prihlasenia, len to trva nejaky cas kym sa to zobrazi, asi to caka na schvalenie. Ale je pravda ze nutnost prihlasovat sa znizi pocet diskutujucich. Najlepsie by bolo keby Aluska ostala na blogu. Nevidim v tom stahovani ziadne pozitivum.

Ikona diskutujiciho Mimu 2015-10-11 19:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho Mimu 2015-10-11 20:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o venčení koček na postroji?Také mi to přijde jako směšná a velmi nepřirozená věc ale co když člověk nemá jinou možnost?Několikrát se mi stalo, že jsem se doslechla jak někdo viděl pěknou, vymazlenou kočku, tak ji prostě čapl a vzal si jí domů..Kor když někdo má vzácné plemeno nebo zbarvení.Taky není vyjímkou že někdo vidí zvíře a kopne do něj nebo mu jinak ublíží.Někdo navíc bydlí ve velkém městě s hustým provozem.Jak by jsi to řešila kdyby jsi byla v takové situaci?

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-11 20:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Ovšemže, protože nemáš ani ponětí co všechno za tím stojí. Blog.cz je pro děti a amatéry, pro bloggery a je na něm výslovně zakázáno podnikat.

Ikona diskutujiciho lenka f 2015-10-11 21:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A i když se ti Alue píší lépe knihy naučné, jak píšeš, tak tvoje první kniha se mi líbila víc. BYl to takový kouzelný příběh moc pěkně napsaný. Tvojí druhou knížku jsem prolistovala a přečetla pro mě zajímavé pasáže. Tak uvidíme.

Ikona diskutujiciho Ceneon 2015-10-11 23:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K té elektřině:

Ikona diskutujiciho Raja 2015-10-12 01:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, na čištění zubů mohu doporučit kokosový olej, zní to divně, ale funguje to;) Je fakt na všechno) A na mytí vlasů a vlastně celého těla používán Marocký jíl, čistý sypaný a je to perfektní. Vlasy vypadají jako po péči z salónu za tisíce ( a to jen uděláš bahýnko s vodou a pár kapkami oleje a normálně tím umyješ vlasy, neotvíráš je takže nepotřebuješ ani kondiš a suché nejsou ani konce;) Sprchuji se taky s kokosákem a taky bezva, nejlepší sprchový olej, také se s ním odličuju, a zábaly na vlasy atd…) Olejů mám hodně, ale kokosový je pro mně no.1.)

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-10-12 03:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Uz chapem za sa musis stahovat. Blog je naozaj pre deti..

Ikona diskutujiciho Mike 2015-10-12 08:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka č.7 (LARP) – napiš mi mail, zvladnul bych ti poradit ;-) (Alue, předpokládám že ty asi nemáš na tazatele kontakt?)

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-12 09:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Stěhování ale neznamená, že se starý obsah smaže. Ten se samozřejmě přenáší taky.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-10-12 11:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: To chceš presunúť všetkých 3 tisíc či koľko článkov? Keď ich dáš 100 každý deň, tak za mesiac to máš :)  A mna zaujímajú aj komentáre, napr. skúsenosti ludí s MMS tak i preto si to tu ešte chcem prebehnúť.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-10-12 12:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Oni sa vedci dohadovali že aký typ elektriny zavedú. Edison chcel najprv zaviesť úplne bezpečný jednosmerný prúd kde sa môžete dotýkať kábla a človeku sa nič nestane. Ale jednosmerný prúd má svoje obmedzenia v šírení na diaľku. Tak nakoniec sadista George Westinghouse rozšíril tento debilný prúd čo smrteľne kope.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-12 12:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: To neřeš, to už máme zařízené i s diskuzemi.

Ikona diskutujiciho VS 2015-10-12 13:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nedávno jsem se dostal k tomuhle článku, je to velice zajímavé a jsou dva. Na bradavice a mt. znaménka prý s jablečným octem, nezkoušel jsem ale asi to zkusím  http://ceskoaktualne.cz/2015/09/jak-lehce-odstranit-bradavice-ucinny-recept-s-pouzitim-jedine-latky/

Ikona diskutujiciho Melissa 2015-10-12 15:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na kůži se mi tvoří hodně pih a nevím, jestli je to úplně dobře… Nešlo by to nějak potlačit? Netušíš, čím by to mohlo být? Nemám si je něčím potírat, nebo tak? Bojím se, aby to nebyla třeba rakovina kůže- i když teda netuším, z čeho přesně vzniká.

Ikona diskutujiciho Jindra 2015-10-12 17:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: úplně bezpečné stejnosměrné  napětí, je do 100 V, v bezpečných (suchých) prostorech. Ne, že libovolné stejnosměrné napětí je bezpečné. Na 600-700 V v trolejbusech bys asi nechtěl sahat. http://fyzika.jreichl.com/main.article/view/335-ochrana-pred-urazem-elektrickym-proudem

Ikona diskutujiciho Jindra 2015-10-12 18:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Registracím nefandím, takže doufám, že na novém webu půjde stejně jako na Prvopodstatě vložit komentář i bez registrace, s tím, že bude podléhat schvalování. Jinak myslím, že se komentovanost propadne na zlomek současných hodnot. Třeba se pletu, ale na Osudu se taky jedním neuváženým krokem zabily diskuse a už se nikdy neobnovily, je tam totálně mrtvo, stejně jako na Prvopodstatě. Ale u té hraje asi velký vliv i nadměrně vysoký počet článků denně, takže se vše hned schová dozadu a není motivace se tam proklikávat kvůli diskusím. Snížit frekvenci článků by bylo docela rozumný. Bych řekl.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-12 22:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: No ještě že o tom rozhoduji já a ne čtenáři, protože každý by chtěl něco jiného a nakonec by z toho nebylo nic.

Ikona diskutujiciho Jitka 2015-10-12 22:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Černá mast na bradavice nebude. Na to je výborný vlaštovičník.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-12 22:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: A určitě bych nesrovnávala Aluška.org s Osud.cz… to jsou jiné weby, s jinými čtenáři a úplně jinými autory. A důvod proč na osudu teď skoro nejsou diskuze se přece netýká mě.

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2015-10-13 10:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, něco mě napadlo! Nechtěla bys někdy jako náhradu za Alušpacíry semtam uskutečnit v daný den a hodinu hromadný živý (video)hovor na Skypu? Nevěřím tomu, že by tak velké množství fanoušků tvého blogu nedokázalo odradit a převálcovat případné trolly a hatery, kteří by se opovážili přijít :D! Osvědření uživatelé by ve skupince zůstali a ostatní by se blokli 😉

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-13 10:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Zbytečné, brzy totiž budeme mít prďácký chat. Včera jsme ho rozjeli.

Ikona diskutujiciho elda trnimir 2015-10-13 10:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prďácký O.o XD… To bude super! :-D

Ikona diskutujiciho jitka 2015-10-13 12:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vlasy si myji vajíčkem, které rozmixuji ručním mixerem. Dělám to již asi 3 roky a super. Někdy ho nechám na hlavě působit 15 – 30 min.Vlasy nemám mastné.

Ikona diskutujiciho Ykka 2015-10-13 20:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě by zajímalo, jestli na sobě pozoruješ nějaký vliv těch zážitků s AC, třeba jestli Ti to nějak pomohlo s rozvojem osobnosti, nebo jestli bys to z nějakého důvodu mohla doporučit. Přijde mi to jako dost lákavé téma, zatím jsem tam byl jen jednou a ještě nedobrovolně, byl to dost silný a děsivý zážitek, protože jsem ještě netušil, o co se jedná, a jestli se mi povede vrátit zpátky. Přesto to bylo kouzelné.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-14 10:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]: Zatím můžu doporučit třeba tohle:

Ikona diskutujiciho Agáve 2015-10-15 13:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobré odpovědi, ale vlasové záležitosti jsou tvojí velkou slabinou. Jak jde o vlasy, uvěříš kdejaké pitomině na entou. Připomíná mi to dobu, kdy jsem chodila do školky a jedna dlouhovlasá spolužačka mi řekla, že když mi mží na vlasy, že pak rychleji rostou. Takže jsem při mžení nechtěla nosit pláštěnku, že mi narostou vlasy a máma mi to nedokázala vyvrátit. No, nenarostly.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-15 14:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]: Uvěřím pitomině? No dovol? Já toho člověka znám už pěkných pár let, vídám se s ním, vidím ten rozdíl. Je to moje a jeho zkušenost. Tys ho v životě neviděla, ale přesto víš lépe než já co je pitomost? Tedy tvrdíš že lže? – To by asi nebyl rád, kdyby tě slyšel.

Ikona diskutujiciho Agáve 2015-10-15 15:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]:: Vždyť to právě říkám, promiň. :-) :-D

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-15 15:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: Takže my oba jako lžeme? Proč bych to dělala?

Ikona diskutujiciho Agáve 2015-10-15 15:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

OK, nelžeš, ale díky tvému příteli teď máme návod, jak vyrobit černochům světlé vlasy bez použití peroxidu. Hrr na ně s vlasovou hygienou!!! Muži, ženy, děti, vykupte z obchodů šampóny a umyjte hlavy černochů, budou z nich blonďáci!!! Co jste dosud znali o ztrátě pigmentace věkem, byly jen fámy, na pigment mají vliv hygienické prostředky. Milé babičky a dědečci, chcete mít barvu vlasů jako zamlada? Přestaňte používat šampóny a vlasy budou opět tmavé a bez šedin, pigment se znovu objeví. Je to neuvěřitelné, ale je to pověřené!!!

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-15 17:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]: Njn, takhle se to stalo. Nedělej z toho hned takovou kovbojku. Přesvědčovat tě nebudu, je to zbytečné.

Ikona diskutujiciho Agáve 2015-10-15 18:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[44]:: OK :-)

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-10-16 04:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]: "vykupte z obchodů šampóny a umyjte hlavy černochů, budou z nich blonďáci!!!"

Ikona diskutujiciho qwert 2015-10-29 20:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Brzy budeš mít chat. Kdy je brzy?

Ikona diskutujiciho Martina 2017-05-29 13:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:Černou mast nedoporučuji, zhlédněte dobře videa na YT. Taky jsem jí kdysi zkusila, bohužel hodně znamének naráz a dodnes i po cca 6ti letech mám nehezké jizvy na těle. Je to velmi riziková metoda. Nakonec jsem po dlouhém trápení a hojení obřích vypálených děr v těle šla na klasický laser a to bylo opravdu super – vše v pohodě odstraněné a nikde po znaménkách památka.

Ikona diskutujiciho Marie 2017-05-29 13:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Vegetariánská a následně veganská a raw-veganská strava je to nejlepší, co může člověk pro své tělo udělat. Musí se to ale umět, chce to mít vše dobře zvládnuté a být na určité úrovni….

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek