13. Dotazník

9.10.2012 v Čtenáři 32

Pokud vás napadne během čtení nová otázka, položte ji hrdě do diskuze. Vyjde v příštích dílech 🙂

1. Cetla jsem nekolik clanku k tematu o parazitech v liskem tele. Az mne mrazi, pokud se tohle zaklada na pravde, ale teoreticky patrim ke skupine, ktera by tyto nestvury mohla v sobe hostit(napr.mam psa,ktery se sice pravidelne odcervuje-na rozdil od lidi).Zajimalo by mne,jaky nazor k tomuto tematu zastavas ty?

Upřímně? Všichni jsme plní parazitů. Jsme plní červů, virů, bakterií, měňavek, plísní a zapouzdřených potvor, které jenom čekají někde ve svalu, až vylezou ve správnou chvíli. Jsme prolezlí neskutečným a druhově pestrým humusem, ale někdo méně jenom podle toho co jí, kolik má doma zvířat, jak dobře se umí vydetoxikovat a odčervit. Také to závisí na síle imunity, kolik vypije denně čisté vody, nebo jak mu fungují střeva.

2. Proč jsi musela stáhnout svůj seriál o symbolice?

Kvůli nebývalé agresi většiny čitatelů, se kterou jsem se ještě v životě nesetkala. Bylo to neúnosné. Jakmile jsem se rozhodla to dát pryč, najednou všichni mručí a chtějí to zpátky. Logika některých lidí je zajímavá. 🙂

3. Co si myslíš o squattingu? A o dumpster divingu (vyhrabávání jídla z popelnic – ne, není to jen záležitost bezdomovců a lidí bez peněz!) a dalších způsobech freeveganů, kteří si snaží vše, co potřebují k životu od střechy nad hlavou po jídlo a oblečení opatřit bez peněz? Samozřejmě tak, aby nikomu neubližovali?

Radši budu pracovat a vydělávat peníze, abych mohla žít v čistotě a nehrabat se nikomu v popelnicích. ,,Žít bio” a být vegan můžeš i jako normální člověk.


4. Slyšela jsi někdy o organizaci “Food not bombs” a pokud ano, co na to říkáš?

Zatím neslyšela, ale po následném prohlédnutí jejich stránek si nemyslím vůbec nic.

5. Proč je většina tvých článků uveřejněna přesně ve 2:54? 😀

Už jsem na to odpovídala mockrát, ale opakování je matka moudrosti:

Kombinace 5 4 a 0 je nejkonstruktivnější kombinace čísel ve Vesmíru pro člověka. Používám to jako kód, který dává člověku více energie při čtení, což se daří. Jsou to malinké rezonátory, ale když se spojí, mají efekt. Lidé píší, jak odcházejí od internetu celí nabuzení s dobrou náladou. Také to funguje jako ochrana proti destrukci, takže se tu cítí dobře jen ten, kdo sem patří a kdo na těch číslech rezonuje.

Moje životní čísla jsou ale kombinace 254, takže to spíš dělám v tento čas, protože v tom jsem víc já. Nula je všechno a nic které zesiluje vedlejší čísla, ale dvojka je dualita a v numerologii je to intuice. V podstatě tedy do původní rezonance přidávám něco trošičku jiného, ale také velmi dobrého.

6. Bála by ses jet stopem třeba do Itálie? A vyrazit úplně bez peněz na nějakou delší cestu?

Nejsem ten typ. Za prvé jsem žena, ještě k tomu blond, takže je to pro mě už z toho důvodu nebezpečné. Za druhé nevím, jak bych řešila hygienu a případnou periodu, za třetí mě něco takového ani trochu neláká. – Chlap nemá problém vyjít si kam chce bez peněz, ten vydrží ve smradu a špíně mnohem lépe a déle, než ženy, ale ani jako chlap bych do toho nešla.

7. Co si myslíš o stromcích na Vánoce? V létě neaktuální téma, ale i tak by mě to zajímalo, zda není špatné zabíjet stromky jen kvůli Vánocům… Jak to máš na Vánoce Ty? Nemáš ten umělý?

Já měla borovici v květináči, ale ta letos zdechla. Potřebovala přesadit a nebylo kam, takže 4.rok už nezvládla. Minulý rok jsem byla na vánoce u přátel a když budu hodná, tak možná budu mít štěstí i letos, takže to neřeším. Té borovice je ale škoda, úplně levné to nebylo. Chytla jakousi plíseň, chvilku to chránily jakési léčivé fujtajbly a pak odešla.

Je pravda, že stromky na vánoce se pěstují ve speciálních školkách kde jsou k tomu určené, ale i tak… Nepodporuji to. Radši ať je malý a v květináči, když už bez toho nemůžu přežít.

8. Poznáš stránku vedy.sk (pojednávajú tam o slovansko-árijských védach a staroslovanských tradíciách)? Ak áno, chcem sa ťa spýtať aký máš názor na veci, ktoré tam prezentujú a či sa s niektorými aj stotožňuješ?

Četla jsem je. Částečně jsou pravdivé, částečně jsou to nesmysly. Takže člověk si to musí umět protřídit, zamyslet se nad vším zvlášť, případně si k tomu ještě něco svého zjistit a vzít si z toho jen to postatné.

9. Občas jsem viděla nějaký ten film podle skutečné události, o posednutí ďáblem.. A zajímal by mě, jaký na to máš názor? Četla jsem pár tvých článků, co se náboženství týče, a pokud jsem to správně pochopila, tak nejsi toho názoru, že Bůh existuje? Promiň, nejsem křesťanka, sama moc nevím, jak to napsat, ale zkrátka a dobře, když připustíme, že je opravdu něco takového možné, tak o co se potom jedná?

Ano, existuje konstruktivní síla Vesmíru. Neříkám jí ,,Bůh”, protože tohle slovo používá církev na určitou konkrétní podobu jakéhosi paskvilu, co tě miluje podmíněně a když neděláš co chce, tak tě zatratí. A takový Bůh skutečně neexistuje. Je to pohádka na strašení lidí.

– Já v nic nevěřím, já vím, že existuje konstruktivní síla, která se řídí určitými zákonitostmi.

A jelikož žijeme v dualitě, existuje i tady destruktivní energie a tak jako jsou andělé, tak existují i démoni a černí andělé. – A jak už jsem říkala v minulém dotazníku, pokud splníš určité podmínky, potom je posednutí možné, ale běžně se s tím nesetkáš, není se čeho bát.

10. Je nejaká symbolika aj v kruhoch v obilí? Aj keď podla mňa všetky kruhy vytvorili ľudia-umelci, niečo tam zakódovať mohli. Podarilo sa ti už nejaký kruh rozlúštiť?

V každém kruhu v obilí je symbolika, často velice složitá, pokud je obrazec hodně velký. Jsou lidé, co se na to vyloženě specializují, je to skoro věda. Se znalostní správné symboliky se dá lecos rozluštit, ale tady je ještě dobré vědět víc do hloubky. Experti na to jsou, pár jich znám a bývají to lidé velice inteligentní, hodně se i vyznají v matematice a geometrii.

11. Chtěla bych se zeptat, jestli je možné brát dějiny literatury za důvěryhodné? Od té nejstarší samozřejmě, Egypt, starověk atd..Ptám se proto, že mě literatura baví a četla jsem tu u tebe nějaký článek, ve kterém nepovažuješ věci, které se učí ve škole za důvěryhodné.. A co třeba normální historie/dějepis?

99% Všech ,,významných osobností”, o kterých se učíme, jsou bývalí Sionisté a Zednáři, jejichž tvorba byla žádoucí pro danou dobu a byla tedy mocnými tohoto světa podporována. I Mozart, který skládal úžasnou hudbu a byl vlastně průkopníkem, který sklidil úspěch až po smrti, k nim údajně patřil. Podobné je to i dějinami vzdálenými.

Dějiny vždy psali jen vítězové a mocní tohoto světa, kteří si je napsali tak, aby jim to vyhovovalo. Podle toho, v co chtěli, abysme my obyčejní lidé věřili. Když věříme manipulovaným nesmyslům, je snadné námi manipulovat také, a pak nás ovládat. Od toho jsou dějiny. – O získání moci, nadvlády a peněz, nic víc.

Pokud se někomu toto vysvětlení nelíbí, mám pro něj jen jediný vzkaz: Dobře vás vycvičili.

– Před staletími nikdo z nás nežil a všechno co máme k dispozici nám předtím protřídili a částečně předali k tomu určení lidé. Všechno máme sterilně nachystané, tak abysme se o nic nemuslei starat a už nemuseli nikde bádat.

Pro mě je proto vše, co se dnes učí o dějinách, pouhá teorie ,,Jak by to možná mohlo být.” V zásadě tomu ale nevěřím, protože jsem tam nebyla, takže si to nemám jak ověřit. Vše je jen určitý příběh, který je mi nějakým způsobem prezentován a který pro mne zůstává pouze jak imaginární iluze, kterou někdo chce, abych přijala. – Nepřijímám ji. Nejvíc se směju pohádkám o tom jak jsme z opice a jak hledáme chybějící článek ke konečnému dokázání… Jak se učíme Darwinovu teorii, kterou sám na smrtelné posteli odvolal a my děláme, že nic takového se nestalo. Nebo jak byl Ježíš úžasný, když ho nikdo z nás neznal, takže vůbec nemůžeme vědět, jak to bylo doopravdy.

Co se týče dějin, jsem obrovský skeptik číslo jedna a nevěřím vůbec ničemu. Klidně si kdeco poslechnu, ale je to jen představa nějakého člověka, nebo skupiny lidí, co mají na něco určitý názor, nebo si něco nějak (často mylně) domysleli. Věřím ve vlastní zkušenost, ne v pohádky a domněnky cizích lidí.

12. Je pravda, že sú na Zemi inkarnované bytosti z vyšších sfér a dimenzií, aby ľuďom pomohli pri zvyšovaní vibračných frekvencií Zeme a kolektívneho vedomia? Je možné, že som jednou z týchto bytostí? (Cítim to). Ako príklad dávam Ineliu Benz, aby si vedela, kam mierim.

Říká se, že je jich 400 000 na zemi. Ale ony to o sobě moc dobře vědí už od začátku, nespekulují… Každý z nás je ale svůj vlastní zachránce i potažmo tohoto světa, takže nespoléhejte na nějaké zachránce odjinud, vy buďte sami ten zářný příklad, který dělá svět lepším. A je úplně jedno, odkud jste.

13. Jaký máš vztah k drahým kamenům respektive polodrahokamům? Které vlastníš a jak je používáš?

Nějaké polodrahokamy mám, ale praktickou funkci má u mne jen křišťál. Zbytek jsou ozdůbky a cingrlátka, na která se mi práší. Už je nepotřebuji.

14. Na blogu jsi dříve psala, že nevěříš v evoluci ani stvoření Bohem; jakému jinému vysvětlení tedy věříš ohledně vzniku lidí? A vůbec ohledně vzniku života na Zemi?

Já nevěřím ale vím, že člověk je ,,božská” dokonalá bytost, která má aktuálně omezené schopnosti, na které zapomněla díky ,,modernímu světu”. Jsme stvoření konstruktivní sílou Vesmíru, jsme bytosti světla (sungazing, breathariánství). Taktéž veškerá příroda.

Jak už jsem psala výše, slovo ,,Bůh” nepoužívám, protože je zmanipulované.

15. Máš rada burčiak? Počul som, že môže spraviť v tele veľké zmeny, niekomu vraj zmenil krvnú skupinu. Myslíš, že si človek môže zmeniť krvnú skupinu? Lebo môjmu dedovi sa zmenila, vraj pravdepodobne pitím burčiaku. Ale možno len lekári poplietli vzorky.

Burčák je podle mě na podzim absolutně nezbytná součást pitného režimu. Čistí krev i střeva, to je to nejlepší pro přípravu na zimu, abysme byli zdraví. – Změna krevní skupiny se mi zdá hodně nepravděpodobná, ale když mi někdo předloží důkazy, klidně změním názor. Krevní skupina jen udává určité vlastnosti, jinak je to pořád to samé – krev.

Vím, že se může měnit její struktura levitovanou vodou, ale burčák se mi nezdá, že by to uměl.

16. Máš ráda Mistra Beana?

Opakovaný vtip není vtipem, takže už mě nebaví.

17. Kam chodíš na obědy? Vaříš si sama?

Na žádné obědy chodit nemusím (Ani za nic, na ty GMO polotovary z mrazáku a šup s tím do mikrovlnky, ideálně kaše z pytlíku… To si můžou nechat, tyhle blivajzy.).

Mám domácí stravu. Někdy kuchtím já, někdy ne… Nejsem sice kdovíjaká dokonalá super kuchařka, ale co si udělám to mi chutná a zatím si nikdo ani nestěžoval. 😀 – Spíš se to pořád ještě učím.

18. Jaký máš názor na školu a školský vzdělávací systém obecně?

Zabíjí kreativitu a z učenlivých dětí se zájmem dělá znuděné a uřvané tvory, kteří později neví co je baví, neví co sami se sebou a ještě k tomu jsou poznamenaní neustálým srovnáváním. – Je velice špatně postavený. Mladí lidé si dneska naivně myslí, že to důležité se naučí ve škole a nerozvíjí svoje talenty, kroužky jsou na ústupu. – A pak si stěžují, že neví co dál, protože vylezli ze sterilního prostředí, aniž by poznali sami sebe.

Doporučila bych zhlédnout alespoň na youtube.com nějaké přednášky o školním systému od TEDPrague. – Doufám, že tyhle alternativy, jak by se měla výuka do budoucna zmněit, jsou blízkou budoucností, protože když vidím ty chudáčky, jak se táhnout s taškou větší než oni, je mi jich úplně líto. A když dojdou domů, tak ještě otročí nad domácími úkoly. – A co užívat si svoje dětství?

Škola má své přínosy díky rozvíjení sociálních a komunikačních schopností. Člověk se učí být v kolektivu, snaží se vycházet s různými lidmi, hledá kamarády a to je dobré… Škola sama o sobě by byla skvělá, ale je nutné ji radikálně změnit. Za staletí se její metody nijak nezměnily. Všechno inovujeme, počítače, mobily, zákony… Ale co škola? – Ta po změnách přímo křičí! Dnešní děti se nemohou učit jako naši předkové před sto lety. Dnes je jiná doba, nároky jsou vyšší a požadavky se mění.

Všechny děti jsou přirozeně zvídavé a chtějí se učit. Nechuť k učení v nich vypěstuje až špatně koncipované vzdělávání. – Pokud chceme děti vynalézavé, kreativní, které se budou učit rády, musíme k tomu přistupovat úplně jinak, rozhodě ne těmi zastaralými metodami, podle kterých se pořád jede. – Všechna řešení jsou, lidé je znají, odborníci a psychologové o nich přednášejí… Jen to protlačit přes zákony.

19. Jaký je tvůj názor na chronokinezi?

Chceš se ji snad učit? – Nesmysl, jenom ztrácíš čas. Tohle se cvikem nikdy nenaučíš.

20. Nevím jestli to už tady někde nebylo, ale zeptám se – Kde bereš informace co tu uveřejňuješ, myslím jako ty “tvé” např. o duté Zemi, energiích, apod.

Dutá země je něco, co zasvěcenci znají odnepaměti, na tom není nic extra super úžasně tajného a není to ,,moje”. Energie stačí cítit, zkoušet a objevovat. – Pak o nich víš, pouze na základě vlastních zkušeností. – Vlastní zkušenost je to nejcennější, co člověk má… Mluvím o získávání dat i v TOMTO videu.

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Nasgol 2012-10-09 02:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

První 5hvězdičkový lajk :DDD…

Ikona diskutujiciho Bubble 2012-10-09 07:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na gymnastiku? Myslíš, že je to dobrý sport nebo jen ničí tělo?

Ikona diskutujiciho Bleskoblesk Umeme Uma 2012-10-09 08:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám spíše takov trochu jinačí dotaz.

Ikona diskutujiciho majkya 2012-10-09 09:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

souhlasím s temi dějinamy…to je jako by naše dějiny psala naše drahá vláda  :DDDD

Ikona diskutujiciho BD 2012-10-09 09:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji moc za odpověď, dostala jsem super narozeninový dárek. :D

Ikona diskutujiciho stenly911 2012-10-09 11:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co říkáš na moravské kroje ? Líbí se ti nebo ne ? A měla jsi někdy na sobě kroj ? Pokud ano, můžeš ukázat fotku(teda jestli existuje taková fotka) ? A účastníš se nějakým způsobem lidových slavností jako třeba hody ? A co si o nich myslíš ? A co říkáš na cimbálovou muziku ? Šla by jsi třeba na nějakou lidovou zábavu s cimbálkou, kdyb tě někdo pozval ?

Ikona diskutujiciho Lana Lasthovicka 2012-10-09 12:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Z první odpovědi se mi udělalo poměrně nevolno… nu ale co, pravda to je, Teď k otázce: Pila jsi někdy nápoj zvaný "bubble tea" a případně chtěla by jsi ho vyzkoušet?

Ikona diskutujiciho Moon 2012-10-09 13:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, mám dotaz:) Na youtube jsem viděla video, které mluvilo o 5. dimenzi. O tom jak jsme ztratili v tomto světě schopnosti a jsme vlastně omezeni. O tom, jak nám vymazali pamět, aby jsme si nepamatovali, kdo vlastně jsme a co umíme. A že právě tento rok bychom se měli snažit přejít na jiné frekvence a připravit se na vstup do 5. dimenze. Ta by mě zajímalo, jaký na to máš názor? 🙂

Ikona diskutujiciho El 2012-10-09 15:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak mě napadá, chodím na tvou stránku už několik let a teď jsem si uvědomila, že jsem vlastně nikdy nečetla, jak jsi na tom s dětmi. Vím, že je máš ráda, ale kdy by jsi sis chtěla nějakého potomka pořídit, případně kolik? Docela mě zajímá názor mladých lidí v mém okolí na toto téma, zvláště u Tebe 🙂

Ikona diskutujiciho Arriane 2012-10-09 17:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chodila jsi do tanečních? Pokud ano, bavily tě? Šla jsi tam s někým známým v páru, nebo sama?

Ikona diskutujiciho Foxie 2012-10-09 17:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Věřila bys psychologovi při léčbě fobie? Jaký máš vlastně názor obecně na doktory a dnešní medicínu?

Ikona diskutujiciho Lady Hestia 2012-10-09 18:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce č. 18 : JO!! *Souhlasně mává pěstmi* Učím se ráda, ale ve škole se z toho dělá otravná věc, člověk nemá možnost si to nějak vychutnat, učitelé jej jen bombardují informacemi jak z kulometu a ,,Napiš si to, zítra to bude v testu". Musím poznamenat, že některé předměty zjevně nebaví ani samotné učitele, ale nic jiného jim nezbývá :D A ano, děkuji, nějaké ty volné časy bych si také ráda užila :))

Ikona diskutujiciho Zay 2012-10-09 20:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o pravidelném využívání Chlorelly? 🙂

Ikona diskutujiciho cinnamon-graephica 2012-10-09 20:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj ALue,může něco znamenat když cítím takové hodně vysoké hvízdání?I táta to slýchává,ale máma ne…

Ikona diskutujiciho All 2012-10-09 22:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, mna by zaujimalo ci poznas human design a ak ano, tak co si o nom myslis. dakujem 🙂

Ikona diskutujiciho benetka 2012-10-10 15:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, myslíš, že je možné se reinkarnovat na jinou planetu, než je Země? Co když už tady znova nechci?

Ikona diskutujiciho Firzen 2012-10-10 17:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"19. Jaký je tvůj názor na chronokinezi?

Ikona diskutujiciho stenly911 2012-10-10 18:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžeš zkusit vyslovit vlastní názor na to, jakou bytost vlastně před více jak patnácti lety nafilmoval stanislav motl v jihlavském podzemí ? resp. co je to za bytost…viz zde

Ikona diskutujiciho Petra D. 2012-10-10 18:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den,

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-10-11 08:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Súhlasíš s teóriami že medzi nami sú  mimozemšťania v ľudských podobách, že sú reptiliáni vo vládach? A ak áno, tak myslíš že oni o sebe vedia, že sú mimoz./reptil., alebo si myslia že sú ľudia?

Ikona diskutujiciho Kaja 2012-10-11 10:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, aký máš názor na The Human Exhibition v BA?

Ikona diskutujiciho Alue 2012-10-11 18:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: To už bylo v minulých dílech 🙂

Ikona diskutujiciho Tesinga 2012-10-11 18:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mňa by trebárs zaujímalo. Počula som, že bytosť, ktorá obývala Zem, Gaya, odišla, lebo si už svoju úlohu splnila, a nahradila ju iná bytosť. Vieš o tom niečo viac? Alebo sa ti to vidí ako úplný blud (dúfam, že nie):)

Ikona diskutujiciho All 2012-10-11 19:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Este ma napadla jedna vec..je to pravda, ze pavie pera vysielaju negatovnu energiu? pocula som, ze vraj ich v ziadnom pripade netreba mat doma, pretoze prinasaju nestastie.

Ikona diskutujiciho Nihilistka 2012-10-12 13:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o kapitalismu?

Ikona diskutujiciho Lúmenn 2012-10-12 17:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak zrovna u toho dumpster divingu bych čekala tvoji větší podporu:) Protože hodně bojuješ za neplýtvání přírodou a proti GMO sračkám a tento způsob stravování vznikl proto, že se ze supermarketů a obchodů denně vyhodí tuny jídla, ačkoli často ještě není zkažené. Takže to není o žití jako bezdomovec ani o nedostatku peněz, ale o tom, aby se neplýtvalo zdroji.

Ikona diskutujiciho Liliana von der Heide 2012-10-12 21:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K odpovědi číslo 11: historie je prostě jedno velké tajemství. Ale zajímá mě, protože mě baví přemýšlet, jak to asi mohlo být a co by bylo kdyby. Myslím si, že úplně celá historie lež není, i když mým objektem zájmu z tohoto oboru je spíše architektura a oděvy. Pohybuji se ve skupině lidí, kde se řeší, jaký způsobem se lidé klaněli, jak vypadaly tehdejší knoflíky… na to ráda říkám, že nikdo z nich v té době nebyl, tak to nemůžou vědět. I když kronikáři nezřídka popisovali i úplné detaily a prkotiny, až by se jeden divil… :-D

Ikona diskutujiciho Houbička 2012-10-13 22:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš, že je chudoba porušení lidských práv?

Ikona diskutujiciho stenly911 2012-10-14 11:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Lady Hestia 2012-10-14 19:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co říkáš na všelijaké ty povídačky o slendermanovi? Co si o tom všem myslíš?

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2017-07-02 16:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K tomu číslu 2:54, to k tomu jako v noci vstáváš a dávaš to na net? Už mi to hlavou vrtá celkem dlouho :-D

Ikona diskutujiciho Alue 2017-07-02 16:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]:  :D v adminu se dá nastavit čas publikace :D

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek