130. Dotazník

19.10.2015 v Čtenáři 17

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!
Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Keď už musí existovať nejaké USA, koho by si tam najradšej videla za prezidenta?

Dala bych to pod palec Putinovi, ať někoho jmenuje, třeba Pjakina 🙂 Ti by tam udělali hned pořádek.

2. Zrovna nedávno se ke mně znova dostalo tvé video, kde se razantně stavíš proti lidem, co ti přidělili bludný balvan. Zajímalo by mě za 1. ozvali se ti potom videu?

2. Když se na to teď zpětně koukneš, změnila by jsi něco na tom videu? Nebo jaké jsou tvé pocity takhle s odstupem? 🙂

Rozhodně bych už takové video nikdy nenatočila, i když chápu že prostě v té době byla reakce adekvátně k mému věku (19let, to si člověk může dovolit chyby, jednat emočně a dělat blbosti). Je to už pár let, za tu dobu jsem se docela změnila a je tedy těžké posuzovat něco co bylo před více než třemi lety. Člověk by si mohl říct že tři roky jsou prd, ale nejsou, v mém případě opravdu ne, každý rok se měním a rostu, je to i dáno stále nízkým věkem, kdy má člověk všechno urychlené.

I přesto že už nesouhlasím s tou emoční reakcí, nelituji toho, že jsem to udělala zrovna tak jak to je. I když to není dokonalé, vzbudilo to velkou pozornost, lidé se na to i po letech pořád dívají. Takže to očividně mělo nějaký svůj smysl a očividně to tak mělo být.


3. V jakém programu jsi dělala desing blogu, vypadá fantasticky!

Děkuji – Veškerou grafiku dělám ve Photoshop 7.

4. Před měsícem mi diagnostikovali boreliozu, nejspíš už chronickou a dali mi spoustu atb, mohla bys prosím poradit, jak to léčit přírodní cestou?

Doporučuji navštívit detoxikačního praktika od firmy Joalis, na boreliozu mají specializované výrobky a s tímto dokážou pomoct.

5. Co si myslíš o breathariánství – pránické výživě? Je možné se na ni začít připravovat třeba už ve 14 letech? A přejít na ni např. v 16-17? Silně o tom přemýšlím, jen z toho mám trochu strach. Dost jsem o tom četla, ale nevím no :/

Určitě nedoporučuji. Mám dobrého známého, který má velké zkušenosti s půstem, zvládl i několik týdnů a od něj vím, že se nedoporučuje žádný delší půst, pokud je člověk mladší než 25 let. Mladší mohou max. 3 dny, více není vhodné.

6. Na noze pravém chodidle blízko kotníku, se mi udělali dva červené flíčky.Někdy i svědí,ale jinak s tím problém nemám.Nejhorší je to po koupeli,to svědí a jsou úplně rudé.Nevíš náhodou,co by to mohlo být? :O K doktorovi vážně nejdu, ten mi tak maximálně předepíše antibiotika.

Pokud je to vyrážka a ne kousanec, s největší pravděpodobností máš herpetické viry. Podobné virážky způsobuje vícero druhů nákaz, ale herpes je nejvíce rozšířený. S tímto ti mohou pomoci stejní lidé jako v dotazu pod číslem 4.

7. Prosím, nevěděla bys nějaký přírodní lék (bylinku, homeopatikum…) na léčbu rakoviny u kocourka? Díky moc!

Pokud je to skutečně rakovina a ne toxinová/tuková boule například z levné nekvalitní stravy a skutečně jde o rakovinu, mohou se zvířata léčit stejnými přírodními prostředky jako lidé. Vím o paní, která díky mým návodům na léčbu rakovny hlívou ústřičnou vyléčila svého psa. Ani to do něj nemusela cpát, sám poznal co mu pomůže a žral to ochotně z vlastního rozhodnutí. Jen mu upravila dávkování podle jeho velikosti. Vyzkoušet se ale dají i jiné alternativní metody, které sbírám v příslušné rubrice.

8. Stává se mi asi jednou měsíčně, že uvidím zlatavý pruh, blikající v místě zaostření, tenhle zlatavý pruh pak ustupuje trochu stranou, ale rozšíří se do blikajícího Lka a nakonec se z něj stane velký blikající čtverec zabírající vlastně celou bočnou stranu (většinou vlevo). Pak ustupuje dál, ale pořád bliká a nevím, jak to popsat – teď to tak vidím, tak se nemůžu úplně soustředit… ale už vidím na monitor. Nakonec to odezní zcela. Teď když zavřu levé oko, tak to pravým nevidím. Když to ale začíná, je úplně jedno, kterým okem se dívám a vidím to oběma. Nevíš, co to je? Hlava mě nebolí vůbec a vázáno na hormony to není.

Tvůj zážitek mi připomíná článek, který myslím na Aluška.org najdete. Tam se člověku otevřel zrak do jiné dimenze, viděl tam chodit nelidské bytosti a létat různé stroje. Ten výjev byl celkem děsivý. A otevřela se mu pouze levá strana levého oka, protože levé oko a levá strana mozku jsou napojeny na duchovní svět, kdežto pravá strana je logická, ta dál prostě nevidí.

Je dost možné, že máš něco podobného, akorát se ti ještě neotevírá ten pohled do jiné dimenze. Jestli to zažíváš až teď, klidně to může být změna týkající se transformace.

Článek si můžeš přečíst tady, doporučuji ti ho: ,,Dveře do jiných dimenzí se otevírají“

9. Jaký je tvůj názor na raw stravování (neboli vitariánství)?

Stejně jako i vegetariánství to není vhodné úplně pro každého. Přestože je to dobrý způsob stravování.

10. Máš ráda orchideje?

U mě jednoznačně vedou květiny co krásně voní. Orchidej je hezká, ale doma žádné nemám, pěstování prý není žádná sranda.

11. Máš doma tibetskou misu? Nebo uvažovala jsi nekdy o ní?

Nemám, protože je na mě dost hlučná a nevím k čemu by mi byla dobrá.

12. Zajímal by mě tvůj názor na vonné tyčinky, které často používáš, jak jsi psala v článku o vykuřování. Myslíš, že jsou opravdu tak škodlivé, jak se píše v tomto článku http://www.novinky.cz/zena/zdravi/378768-kour-z-vonnych-tycinek-je-mnohem-nebezpecnejsi-nez-cigaretovy.html, anebo myslíš, že je to přehnané a zůstaneš u jejich používání?

Mysím že je to přehnané a zůstanu u jejich používání 🙂 Jednou vonnou tyčinkou si nikdy prostor nezakouříš jako v hospodě, aby z toho mohlo něco být.

13. Jaký máš názor na amulety na krk v podobě kamínků, třeba růženínu, který má přinášet lásku? Funguje to?

Jako ozdoba moc hezké. Pokud ale někdo například věří, že když bude nosit na krku růženín tak najde ženu/muže svých snů, tak to samozřejmě není pravda. Pokud najde, tak ne vinou kamenu, ale svým přičiněním.

Kameny mohou energeticky povzbuzovat určitý aspekt/vibraci v nás. Je to pomůcka, ne kouzelná hůlka 🙂

14. Co si myslis o strave jmenem Mana?

Úplná blbost. Tělo potřebuje přirozenou rozmanitou a ŽIVOU stravu.

15. A o nemoci Morgellon?

Existuje. Osobně jsem viděla příkad nákazy a nebylo to vůbec pěkné. Hlavně psychika nakažené byla úplně na dně.

16. Zajímalo by mě, co si myslíš o regresní terapii?

Vím že to občas někomu pomůže, pokud se zrovna řeší třeba zasuté vzpomínky z dětství, zkrátka tento život. V regresi se dá ale jít i do minulých životů a osobně bych do toho nešla. Minulé životy si nepamatujeme proto, že si je pamatovat nemáme a pokud uměle otevřeme tuto pandořinu skříňku, vyskočí na nás zbytečné problémy navíc, které potom budeme muset řešit. Například když uvěříme že jsme v minulém životě zabili své dítě a teď je to naše dcera, tak už jenom tahle víra nám způsobí nejenom deprese (tohle píšu ze zkušenosti, opravdu se mi někdo takový ozval. Od regresní terapie paní nemyslela na nic jiného, měla deprese, výčitky svědomí kdykoliv se na dceru podívala a nevěděla co s tím… a nenechala si to vymluvit, takže si asi ten vřed pěstuje na duši dál.). Žít máme tady a teď, nezáleží na tom co bylo. Všechny příčiny a následky se týkají pouze tohoto života.

17. Taky jak ti vychází/nevychází výklad palmového listu?

Jak už jsem řekla mnohokrát, zatím se plní.

18. Jaký vztah máš k lidem na povrchu, resp. co si o nich myslíš a co pro nás znamenají?

To je dobrá otázka….. O možné odpovědi můžete diskutovat pod článkem 🙂

Komentáře

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-10-19 05:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Morgellonova nemoc nejen že existuje, ale to nejhorší je, že lidí, kteří touto chorobou trpí, je stále více a více. V roce 2012 bylo v USA zaznamenáno na 5 milionů případů, kdy se na kliniky obrátili lidé s tímto problémem. A lekári si s tým nevedia rady, tak ich posielajú k psychiatrom, že je to psychická choroba a tie vlákna si ludia sami vytvárajú svojou myslou.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-19 10:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Chemtrails.

Ikona diskutujiciho VS 2015-10-19 12:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak trochu mě zaujalo, jak hodně dotazů přichází na nemoci. Vím, že pokud se něco objeví je to problém a člověk hledá pomoc kde se dá, ale napadá mě jedna důležitá věc u které si nejsem jitý, jestli tazatelům dochází. Nikdo nás nevyléčí. Jediný, kdo nás může uzdravit, jsme my sami. Hodně se přikláním k návodu, že cestu k vyléčení máme v sobě a pomůže jen změna myšlení. Aby to bylo k pochopení toho principu, o kterém píši, když se říznete, tělo samo ví jak ránu zahojit, žádný doktor to za nás neudělá. Všechno co podnikneme k léčbě léky bylinky atd. jsou jen pomůcky. Nejsem léčitel ani nic takového, ale i z logiky to chce se zamyslet, jak k nemoci přistupujeme a když tak změnit myšlení, těmi myšlenkami se programujeme. Máme v sobě určité funkce, které vědí jak na to a těm je potřeba pomoci. Myslím, že to je jedna z nejdůležitějších součástí každé léčby a i prevence.

Ikona diskutujiciho FL 2015-10-19 15:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

MORGELLONOVA NEMOC: ŠÍLENÁ REALITA, NEBO MASOVÁ PSYCHÓZA?

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-19 15:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Teď zrovna necestuju, hlavně kvůli problémům se spaním.

Ikona diskutujiciho Lenka.L 2015-10-19 18:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka č.18

Ikona diskutujiciho Sisi 2015-10-19 19:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím 🙂

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2015-10-19 21:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám jednu orchidej. Bílou. Dostala jsem jí v srpnu k narozeninám. Říkám jí Dorotka. Myslím, že je to důstojná a hrdá kytka. Jinak,  zatím jsem si jí ani nemusela všimnout. Párkrát jsem jí zalila. Už jsem přišla i na to, že chce zalévat málo. Zatím ještě žije. Vypadá jako nová.

Ikona diskutujiciho myshoolka 2015-10-19 22:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nedávno jsem slyšela o studii, která údajně dokázala  něco o škodlivosti PET a snad i jiných plastů a to tak, že způsobuje neplodnost v druhé generaci u mužů. Myslíš, že je něco takového možné? (Bohužel nemám zdroj 🙁 )

Ikona diskutujiciho K. 2015-10-20 11:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, mňa by zaujímalo, či osobne poznáš Jaroslava Dušeka, alebo skôr aký máš pocit z toho človeka?

Ikona diskutujiciho Jane 2015-10-20 14:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dá se zubního kazu zbavit i jinými způsoby než vrtačkou. Mohlo by fungovat MMS, CDS nebo tachionová buňka?

Ikona diskutujiciho Kaia 2015-10-21 17:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Katty Perry mi přijde v pohodě jako člověk. Zato ten její zpěv je celej vyumělkovanej. Když se koukneš třeba jen na kousek záznamu z koncertu (nebo prostě když zpívá živě) mám chuť si přivázat polštáře k uším , abych nic neslyšela :D. Ale asi jsem na tu umělost hodně zvyklá, protože to vyumělovaný (oficialní videoklipy) se mi strašně pěkně poslouchaj.

Ikona diskutujiciho Lucka 2015-10-21 19:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-21 19:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Schválně jsem si pustila třeba Roar abych pochopila o čem píšeš

Ikona diskutujiciho :) 2015-10-22 13:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a jak bys tu Morgellonovu chorobu lecila ty?

Ikona diskutujiciho Pavel 2015-10-23 01:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Komentář k bodu 16:

Ikona diskutujiciho Df 2015-10-23 17:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Na Morgelon se dá postavit generátor s kmitočtem tuším 21kHz. I MMS prý zabírá.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek