132. Dotazník

7.11.2015 v Čtenáři 50

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!
Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Jak jsi říkala že máš návštěvnost tak akorát aby po tobě nějak extra nešli – Chtěla by jsi být čtenější (aby ti třeba někdo slavný udělal reklamu) Nebo ti to takhle vyhovuje a jinak by ti to spíš přitížilo:D?

Asi by se to první mělo uvést na pravou míru: Psala jsem, že všechny weby s návštěvností nad 3000 lidí denně – což Aluška.org převyšuje každý den spolehlivě – jsou potenciálně nebezpečné pro elity, protože mají k dispozici velký počet lidí, kterým by mohly říkat nepohodlnou pravdu, nebo organizovat akce… Proto se kontrolují. Ale mě kontrolovali i v době když jsem ještě byla Alue.cz, i předtím, v době kdy jsem měla ještě málo lidí. Šlo hlavně o ten obsah, který nikde jinde nebyl, byla jsem jim očividně podezřelá už od začátku. Takže toto obecné pravidlo není směrodatné… Pozor si dávám už pěkných pár let, snažím se nepsat nic s čím by mohly být problémy a s návštěvností jako takovou to aktuálně nesouvisí. I když bude mít Aluška.org 30 000, tak obsah jako takový zůstane a kontrolovat mě budou pořád stejně.

Doba honu na čarodějnice už u mě taky proběhla, trvala několik let a jela na několika frontách, pozůstatky jedné z nich – špinivá kampaň a záplava lživých článků o mě ve všemožných médiích – je dodnes takové smutné memento dohledatelné i na internetu a někteří primitivové tomu dokonce věří – i tu jsem ale ustála.

Jinak otázka je, co to je být slavný? – Kolik lidí tě musí znát abys byl ,,slavný“? A potřebuje vůbec Aluška.org dělat reklamu? Nikde po internetu si neplatím žádné reklamní kampaně, ani si neplatím nikde PR a přesto mi konstantně stoupá návštěvnost. Je to tím, že dobré věci reklamu nepotřebují, lidé si je najdou sami a mezi sebou si je doporučí.


2. Proč že je zápisníček od nejnovějšího po nejstarší a transformace od nejstaršího po nejnovější?

A proč ne? 🙂

3. Ahoj, je nějak možné se dostat na povrch planety? Že bych si prostě zbalila kufry a šla? 😀

Když budeš mít létající talíř a mít podobu jejich původní rasy, tak klidně můžeš…

4. Jak můžeme poznat lidi, kapely herce..atd kteří patří k illuminátům?

Obklopují se jejich symboly. Hodně dekodovaných klipů najdeš i na youtube. Stačí zadat ,,Illuminati subliminal“ (,,messages“ tam ani být nemusí) a vyjede ti spousta materiálů. Nejenom z hudební branže, ale i filmy, pohádky pro malé děti

https://www.youtube.com/watch?v=lmjSF-UteH4

5. Mohou budoucí rodiče předem naplánovat, aby se narodila cíleně holčička či cíleně chlapeček, nebo to rodiče nijak ovlivnit nemohou a je to otázka toho, jaká duše si je vybere?

Pohlaví dítěte se dá ovlivnit podle výpočtu přesné doby ovulace, protože oba druhy spermií mají trochu jiné vlastnosti. Můžeš si to nastudovat i na internetu: http://www.pohlaviditete.cz/index.php/odborne-nazory/vypocet-ovulace

Ale i tak si duše vybírá do jakého těla půjde a jakého bude pohlaví, to na věci jako takové vůbec nic nemění. Duše ví předem co přesně jak bude, na druhé straně není lineární čas a nic na světě se neděje bezdůvodně.

6. Prečo musia zvieratká trpieť? Aký to má zmysel? Ja žiaden nevidím. Dnes som na ulici videla utrápené malé mačiatko, vyhladované, vypelichané, so strachom v očkách. Plakala som. Alebo napríklad tie dnešné koncentráky pre zvieratá – tomu tiež akosi nerozumiem. Veď zvieratá sú tvory s čistou dušou, nie? Prečo musia toto zažívať? Tak rada by som im všetkým pomohla.

To je stejná otázka, jako proč lidé musí trpět. Proč existují dětské domovy, vraždy, rozvody, násilí… Žiješ v destrukčně nastaveném společenství. – To kotě co jsi potkala jsi nějak řešila? Vzala sis ho domů? – Já už mám tímhle stylem dvě kočky.
Oplakat kotě na ulici nestačí, to pro něho není žádná pomoc.

7. Ráda bych se tě zeptala na tvůj osobní názor ohledně sexu ve vztahu. Hodně jsem nad tou otázkou v poslední době uvažovala a myslím, že se v dnešní době bere na hodně lehkou váhu. Sex se přespříliš propaguje a je běžné, že každý spí s každým, aniž by to považoval za něco zvláštního. Anastasia tvrdí, že milovat se, je něco krásného, pokud se obě strany spojí za účelem vědomě stvořit novou bytost. Pak podle ní stačí takové spojení prožít třeba jen jednou za život, ale opravdu prožít, při plném vědomí. Jenže dnes spolu lidé spí jen za účelem tělesného ukájení a vyloženě se brání proti početí. Přičemž některé takové antikoncepční prostředky dokonce člověku škodí. Musím říct, že Anastasiina myšlenka se mi zamlouvá čím dál víc a se svým partnerem jsme se podle toho i rozhodli. Zajímalo by mě, jak na to nahlížíš ty. Je pochopitelné, že člověk v tomhle věku je v plné síle a má určité touhy, pudy a chutě. Přesto je ale přeci akt fyzické lásky určen pro zrození nové, čisté bytosti. Kdo by se taky chtěl narodit jako produkt omylu? Jak na to pohlížíš ty?

Dlouho jsem se té myšlence bránila, že je dneska běžné, aby se vyspal každý s každým. Měla jsem dojem, že to je jenom v televizi a v reklamě, že nikdo normální nic takového nedělá. Sex jako nezávazný sport byl pro mě natolik nereálný, asi jako růžový lítající slon v pohádce….. Pak jsem ale poznala celou řadu lidí, co to tak skutečně mají a nevidí na tom nic špatného. Já osobně – aniž bych na kohokoliv chtěla konkrétně ukazovat prstem, aniž bych chtěla na někoho plivat nebo moralizovat, je to jen můj osobní názor – považuji takové chování za známku velmi pokleslé morálky, velmi nízké sebeúcty a myslím si, že si tím takový člověk kompenzuje i nějaký mindrák. Jinak to pro mě není možné pochopit.Pro mě osobně existuje pouze milování z lásky ve vážném vztahu a nesouhlasím ani s opačným extrémem, což je buď celibát, nebo baopak sex jenom za účelem plození dětí. Podle mě by člověk měl umět najít mezi nemorálností a celibátem určitou rovnováhu. Nedělala bych z toho něco zlého, nedémonizovala bych to… Hnusné to je, když v tom není láska. A jestli člověk chce dítě, nebo ,,jen“ zažít krásnou chvilku, je na něm. Jsou to koneckonců jeho orgány, má na výběr co s nimi hodlá dělat 🙂

Já nejsem chtěné dítě a můžu klidně říct, že s takovým vědomím se žít dá. Na světě jsou mnohem horší věci, než být omyl z počítání neplodných dnů… A kdyby se moje mamka nespletla, tak mě tady nemáte 🙂

8. Jaký máš názor na jógu?

Žádný. Znám jenom pozdrav slunci, jinak tomu nerozumím, a nikdy jsem se nezajímala.

9. Existují jednorožci? Či existovali? Můžou být i hmotní?

Kdybychom to brali z pohledu éterických bytostí, tak tam jednorožci existují. Ochranné bytosti a andělé na sebe mohou někdy brát jejich podobu. Nebo to může být i něčí totemové zvíře… Jednorožec je symbol čistoty, je to krásné zvíře, ale že by sis ho mohla jít někam do obory podrbat, to opravdu nepůjde 🙂

10. Ráda bych se zeptala, jestli přibudou ještě nějaké další články o kamínkách. Třeba Larimar je zajímavý a nádherný kámen. Už jen to, že se těží pouze na jediném nalezišti, z něj dělá vyjímečný a vzácný kámen. Jeho nalezení – nebo přesněji nalezení kamene modré barvy v Karibiku – předpovídal údajně už i Edgar Cayce. Měl mít podle něj léčivou moc. A i kdyby ne, je to přesto úžasný kamínek a určitě stojí za pozornost. Pokud by přibyl nějaký článek třeba o něm (případně i o Tvých pocitech z něj, nebo osobních zkušenostech), moc by mě to potěšilo. Ale samozřejmě i článek o jakýchkoliv jiných kamenech by mi udělal velkou radost. Máš nějaké takové články ještě někdy v plánu??

Aktuálně ne, ale neříkám že nemůžou být… Já jsem psala hlavně o křišťálech, protože jsem k tomu měla co říct. Ale uznej, to co je všude na internetu k dohledání milionkrát, tady být fakt nemusí (popis funkcí, živly atd… nuda, to všichni znají). O kamenech budu psát, až zase bude něco nového, nebo až Larimar potkám.

11. Už celkem dlouho, ani nevím, kdy to poprvé začalo, slyšívám různé hlasy. Je to vždycky ve fázi polospánku a nikdy při bdělém stavu vědomí. Slyším je, i když si dám špunty do uší. Hlasy mluví mezi sebou a mě si vůbec nevšímají. Většinou jsou to dětské hlasy a jeden mužský. Vždy, když si uvědomím, že vlastně slyším nějaké hlasy, ihned je slyšet přestanu a zapomenu, co říkaly. Párkrát se mi stalo, že jsem si něco málo pamatovala… ale následující ráno jsem z toho nevěděla nic (což je vlastně jedno, protože ty hlasy nemluví na mě :’D). A když je slyším, nikdy z toho nemám nepříjemné pocity ani se nebojím. Může se jednat o duchy?

Duchů by ses asi bála. Pokud jinak žádné problémy nemáš, mohli by to být i skřítkové u tebe doma, nebo andělé.

Ale já často slyším hlasy, i když jsem napůl ve snu. Že už se mi zdá o lidech co mluví… Takže těžko říct, jelikož tvá zkušenost je nepřenosná 🙂

12. Mňa by zaujímalo, či osobne poznáš Jaroslava Dušeka, alebo skôr aký máš pocit z toho človeka?

Já si na něho kdysi v Brně vystála obrovskou frontu, darovala jsem mu knížku a málem jsem z něho omdlela blahem, jako správná fanatická fanynka 😀 Takže asi tak 🙂 – Dneska už bych to snad emočně zvládla líp, no tehdy jsem myslela že padnu blahem pod stůl.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2015-11-07 07:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jako je květen "lásky čas" jeden měsíc v roce, tak přibližně je jedna dvanáctina života spojená s vášní, radostí, láskou, sexem a plozením (u někoho i více a u někoho méně). Není nad to, zažít plnou sounáležitost s druhou bytostí v lásce a sexu tak naplno, že po zbytek života na to nelze zapomenout. Když to přijde, nelze se tomu bránit rozumem. Myslím, že stojí za to naplno ty chvíle prožít. A když potkáte člověka s kterým cítíte, že společné zplození dítěte přidá ještě navíc k vaší společné radosti v milování a přejete si s tím člověkem dožít se i společného stáří, tak k tomu snad není už co dodat :-) Láska spojená se sexem je nádherná a stojí za to ji takto prožít, když přijde ten čas, i za cenu, že může přijít někdy velmi hořké zklamání… ale víte, že jste naplno žili a prožívali život s milovanou bytostí, byť by to bylo jen krátký čas.

Ikona diskutujiciho Michaela 2015-11-07 08:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co by se stalo kdybych se dostala na povrch ale vypadala "jinak" – tedy ne tak jak oni? Vyhnali by mě? Neplánuješ nějaký podrobnější článek o lidech na povrchu? Vypadá to, že je to téma které lidi hodně zajímá :-)

Ikona diskutujiciho Elis 2015-11-07 09:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Opravdu fungují lapače snů? Mívám furt noční můry, i když prosím anděly o pěkné sny. :/ A jak je to tedy se sny? Opravdu je prožíváme v jiné dimenzi?

Ikona diskutujiciho Alue 2015-11-07 09:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: To by ses tam ani nedostala. – Ano, plánuji velice rozsáhlý materiál, ale ještě potřebuju víc času.

Ikona diskutujiciho Al One 2015-11-07 09:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

I když mám na plno věcí jiný názor a pohled, tak za odpověď č7. velký respekt.

Ikona diskutujiciho Agáve 2015-11-07 09:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dovolím si s tebou nesouhlasit. Jsi chtěný dítě. Jsi jen neplánovaný dítě. Kdybys byla nechtěná, tak maminka šla na potrat, nebo tě dala k adopci. :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2015-11-07 09:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: To nemohla, oni byli v té době katolíci. Než umřela, pamatuju si jak nadávala na taťku ,,on mi udělal 4 děti a starej se" a pochopila jsem až po mnoha letech, co tím vlastně myslela. Proto jsme 4 a proto pak nebylo ani na chleba.

Ikona diskutujiciho VS 2015-11-07 10:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dneska je tu hodně otázek, ke kterým bych mohl něco dodat a třeba se i mýlím, takže žádné dogma. č.4 ohledně iluminátů jsou velmi vysvětlující pořady na svobodném vysílači.cz, studio Rokycany, v archivu doporučuji vyslechnout a nebo se zeptat Ondry při vysílání.

Ikona diskutujiciho mia 2015-11-07 10:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, měla bych otázku. Jak to zvířátka mají se smrtí? Je to u nich stejné jako u lidí, mají své vlastní nebe? Děkuji za odpověď 🙂

Ikona diskutujiciho Mára 2015-11-07 13:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško proč jsi poslední dobou začala publikovat články 0:54 místo 2:54 ?

Ikona diskutujiciho a 2015-11-07 13:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všimla jsem si, že máš přirostlý ušní lalůček. Je to genetická porucha na chromozómech. (I když asi drobná a možná nevýznamná). Mohla bys z toho něco odvozovat?

Ikona diskutujiciho Alue 2015-11-07 15:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Uši mám úplně normální, nic přirostlého tam nemám. Geneticky jsem v pořádku, a rozhodně lépe než 95% populace na světě.

Ikona diskutujiciho rk 2015-11-07 18:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Na lapače snů bych se moc nespoléhal i když tak mám jeden na lustru:) A někdy se od Tebe ve snu vyžaduje něco přijmout a pochopit. Základním předpokladem je samozřejmě přítomnost vědomí, lucidity během snu. A strach nebo obavy nejen ve snech právě to vědomí ruší. Strach je tedy náš velký a společný nepřítel:) Takže když se postavíš ve snech vědomě svým nočním můrám tím způsobem, že za žádných okolností neutečeš, nezmizíš nebo neztratíš vědomí, získáš tím další sílu a postoupíš zase o něco dál.

Ikona diskutujiciho Sisi 2015-11-07 19:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,zajímalo by mě, kam až jsi se nejdále astrálním tělem  dostala,jestli se vše odehrávalo pouze na Zemi a jaké máš v tomto směru cíle do budoucna,co by jsi si přála,aby se ti podařilo?Je pravda,že pro jemnohmotnou energii astrálního těla je nebezpečná atomová elektrárna?Jeden autor knihy Skrze čas prostor,který astrálně cestuje tak varoval, ať se nikdo nepokouší  astrálně dostat do atomové elektrány jmenoval i jiné objekty ve vesmíru jako Jupiter,protože má obrovskou gravitaci nebo SLUNCE..

Ikona diskutujiciho Paskalina 2015-11-07 20:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]:ohledně ušních lalůčků- přirostlý je recesivní dědičnost, nepřirostlý je dominantní vloha- takže žádných 90%, ale prostě norma. Bývají i tací, co mají jednen lalůček přirostlý a druhý ne (já)…brali jsme to v biologii na medicíně :-) takže klid :-)

Ikona diskutujiciho Paskalina 2015-11-07 20:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a ještě bych dodala k bodu č.1: já si též Aluško užila své- 1997 jsem dodělala pokračovací kurz akupunktury a poté pokračovací kurz homeopatie (Kroměříž)- všechny samozřejmě pro lékaře. Pak jsem na část úvazku tyto dva obory dělala soukromě a čeho jsem se dočkala – místní psychiatr (plus téměř náboženský fanatik), kterému jsem odebírala pacienty, na mě podal stížnost etické komisi komory pro neetičnost podnikání…na jednání před Lékařskou komorou jsem donesla všecky doklady, že to je již lékařská metoda a školila jsem se na Klinice akulunktury v Praze vč.dokladů a kopií programů školení, podobně homeopatie, která ale spadá do živnostenského podnikání (musela jsem mí 4 živnostňáky- poradenství, masáže, nákup a prodej,plus zprostředkování- žádné levné výdaje tehdy)…a kupodivu se mě na jednání zastával primář interny- křesťan katolík, tvrzením, že v bibli nic takového přímo kritizováno není…prošla jsem se ctí, ale s takovou hořkostí, že na plný úvazek jsem začala dělat "normální" medicínu, a to ostatní dělám jen opravdu dobrým známým na vyslovenou žádost. Takže křesťan katolík, který má být tolerantní, se zachoval tak netolerantně, že to nelze zapomenout, a podrazil svého nijak mu neškodícího do té doby ho velice respektujícího kolegu (mě)…ač jsem mu dávno odpustila, ponesu si tu hořkost až do hrobu. No a dnes mnozí mí mladí kolegové ani nevědí, že tyto metody jsem ovládala a znám, a pokud to zmíním, ironicky se pousmívají s tím, že si určitě vymýšlím nebo jsem úplna pitomá….(většinou jsou ve věku mého syna)

Ikona diskutujiciho Paskalina 2015-11-07 20:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]:lapač snů mám také a všímám si, že pokud mě sen zavede na něco divného- obličej mého pejska celý rozdrcený, pohled na nějakého ducha apod, tak se vzbudím a chvíli bdím, uvědomujíce si něco divného, abych se toho snu zbavila a nevpadla zpět.

Ikona diskutujiciho .lak 2015-11-07 21:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hřebík který kouká z řady dostane palicí. Činské přísloví které si institucionální rasisté mohou dát s kladivem a nóblesou do erbu.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-11-07 21:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Zajímavé výlety píšu na web… Neměla jsem zatím ambici cestovat do vesmíru, myslím že na to je ještě času dost 🙂

Ikona diskutujiciho aneta 2015-11-07 22:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alusko, krásná uvodni fotky:-) vlasy vypadaji super :-)

Ikona diskutujiciho BE 2015-11-08 14:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho malé srdce 2015-11-08 15:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mohla bys při nejbližším dotazníku prozradit  nějaké podrobnosti o svém připravovaném novém webu? Je to velká změna a mne jako čtenáře to velmi zajímá. Vím, že práce na novém webu máš asi obrovské množství, ale přesto bych se rád zeptal, jak práce pokračují, kdy je asi dokončíš, kdy se to celé přesune, co si slibuješ od této veliké změny, popřípadě další informace? Předem díky za odpověď.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-11-08 16:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Ahoj, jsi zlatý 🙂 – Ale jestli tě zajímá příprava nového webu, tak sleduj Zápisníček. Já tam často píšu co jsme udělali nového i jak jsme daleko. Naposledy jsem o tom psala 5.11.

Ikona diskutujiciho A. 2015-11-08 16:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji Ti za odpověď, Alue, moc mě potěšila 🙂

Ikona diskutujiciho Hukvald 2015-11-08 19:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co říkáš na klinický projekt AWARE a jeho výsledky?

Ikona diskutujiciho A. 2015-11-08 22:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak byli Tví rodiče katolíci nebo protestanti? Dřív jsi psala protestanti…

Ikona diskutujiciho Thanx 2015-11-08 22:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue ^^ tak dám na tebe a začnu svému kocourkovi léčit rakovinu hlívou ústřičnou. Jenomže nemůžu najít žádnou žampionárnu, kromě jedný. Nabízejí tam sušenou hlívu a tvrdí, že má léčebný účinky, tak nevim :/ Prosím mrkni na to a poraď, budu moc vděčná a kocourek taky. Odkaz zde: http://www.pasekovi.estranky.cz/eshop

Ikona diskutujiciho Alue 2015-11-08 22:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Protestantská církev přišla až pěkných pár let poté a to se týkalo pouze jednoho. – Prakticky jenom přechod z tuhého do měkkého…

Ikona diskutujiciho sis 2015-11-09 11:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue čo si myslíš o symbole jing-jang?

Ikona diskutujiciho Mary 2015-11-10 18:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kde jsou všechny ty články o andělích, přírodních bytostech a dalších konstruktivních věcech?

Ikona diskutujiciho Alue 2015-11-10 18:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: Ty tady vycházejí pořád, ale člověk asi vidí, na čem rezonuje. 🙂

Ikona diskutujiciho Elis 2015-11-11 18:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co znamená symbol květiny, hvězdy?… Jsou konstruktivní?

Ikona diskutujiciho Mary 2015-11-11 20:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V poslední době tu nic takového nebylo 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2015-11-11 21:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Je tady článek o nové DNA, denně aktualizovaná transformace, teď i recenze pohádky… to jsou všechno krásné články… no jo, ale ty asi stránky moc nečteš, jak tak vidím. Jinak bys to věděla.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-11-11 21:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: nebo kruhy v obilí.. krásné video. Nebo zápisníček je moc pěknej tento měsíc…. 🙂

Ikona diskutujiciho Jirka 2015-11-12 17:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pořídila by sis domů saunu? dneska se dá sehnat už od 15 tisíc, přivezou ti ji jako skříň, je na 220 do zásuvky a žere prej 5kč cyklus, může to mít odběr tak 3kw

Ikona diskutujiciho otázka pro Alue 2015-11-13 19:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Normálně se všude píše, že je kolem lidí vidět aura, ale já vidím nádhernou zářivou auru kolem Měsíce. Je to možný? Nebo si to sugeruju?

Ikona diskutujiciho Raja 2015-11-14 12:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hrozně by mě zajímalo, jak to tehdy bylo s komunismem? Kdo dělal všechny ty "svinstva", která jsou učena na školách, že dělali rusové. Nechce se mi věřit, že ten "režim"…by měli na svědomí oni, není to zas nějaká špinavina amíků?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-11-14 16:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]: USA boli hlavným finančníkom, plánovačom a

Ikona diskutujiciho Fyziognomika 2015-11-15 15:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jednou jsi naťukla fyziognomiku…. Co tedy bys řekla o lidech,kteří mají od narození křivý obličej? (V jednom článku jsi mluvila o kuních ksichtech). Dá se těmto lidem věřit, nebo za křivou pusou skrývají i křivou duši?

Ikona diskutujiciho Alue 2015-11-15 15:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: Křivý nos nebo křivá ústa je lhář a podrazák, od toho ruce pryč. I když se chová zprvu dobře, tak jakmile dojde na lámání chleba, jeho charakter se projeví.

Ikona diskutujiciho další otázka do dotazníku 2015-11-15 15:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně by se líbila knížka,kde bys shrnula faktické jemnohmotné poznatky. Člověk by nalistoval na příslušný heslo nebo kapitolu.. Taková encyklopedie od Alue:) na blogu jsou ty informace rozházený různě do dotazníků,článků, není v tom přehled a asi se tu pořád ptáme dokola na věci,na které jsi už třeba odpovídala.

Ikona diskutujiciho Fyziognomika 2015-11-15 15:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]: Moc děkuju za odpověď. Mám takového člověka v okolí, je hodný, ale intuitivně z něj mám divnej pocit nebezpečí.

Ikona diskutujiciho O Poltikovičovi 2015-11-15 18:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Koukala jsem na tvůj starší článek Petr Chobot, varovala jsi lidi před jeho praktikami. Nedávno jsem si pustila jednu z besed Duše K a Jaroslav Dušek si pozval režiséra Viliama Poltikoviče. Povídal o svých cestách do Peru k Indiánům a bylo to strašně zajímavý. Jezdí tam právě s tím Chobotem. On taky dělá ty praktiky? Nebo o tom Dušek nic neví?

Ikona diskutujiciho Berenika 2015-11-22 00:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o aktuálních problémech s teroristy, ISIS, útoky, uprchlíci? Bojíš se války?

Ikona diskutujiciho Amálka 2015-11-25 21:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, zajímalo by mě jestli máš vysvětlení pro anomálii zastavení času v době smrti. Proč se ptám – můj strýc zemřel před pár lety (někdy nad ránem) a v ložnici i na hodinkách na ruce se mu zastavil čas ve 2:10. Bydlel sám a dosvědčí to více lidí. Příčinu smrti neobjasnila ani pitva. Děkuji

Ikona diskutujiciho Melchor 2015-11-29 15:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěl bych se zeptat na to, co děláš např. když tě bolí zuby? Léčíš si to sama doma, nebo zajdeš k zubaři?

Ikona diskutujiciho Atrej Ystma 776 2015-12-01 10:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško 🙂 chtěl bych se zeptat, jak je to s genetickou degradací, pokud manželé zjistí, že měli např. stejné prapraprarodiče? Nevíš prosím, kde je hranice, kdy už společní předci nevadí a nejedná se tak o vzdáleně-příbuzenský incest? Děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho Atrej Ystma 776 2016-05-06 11:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]: Může člověk lhát, aniž by o tom věděl? Např. nějaký "duchovní učitel"  https://www.youtube.com/watch?v=HcFHWfdcCz4&list=PL_zZUR2Dg_yq8pGUQ1WQVVrK4vj79SuNf ?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek