133. Dotazník

7.12.2015 v Čtenáři 52

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!
Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Dá se zubního kazu zbavit i jinými způsoby než vrtačkou. Mohlo by fungovat MMS, CDS nebo tachionová buňka?

Záleží na tom, jaké povahy/rozsahu/lokace ten zubní kaz je. Třeba povrchové lehké kazy lze zabít ozonem, u zubaře na to mají přímo přístroj. Počínající zubní kaz se dá včas zarazit i léčbou konkrétního kmene zubokazných bakterií, tedy zvládne to i homeopatie za předpokladu že má správná data k léčbě. MMS údajně také proti kazům pomáhá, ale v tom nemám osobní zkušenost a pokud už kaz vzniknul, rozhodně bych návštěvu zubaře nepodceňovala, zuby koneckonců máme jenom jedny a je třeba se o ně pečlivě starat.

2. Lorna Byrne v knize Schody do nebe na str. 52 uvádí, že zná anděla (ženského) vytvářející modlitby se jménem Amen. Jak je to možné? Nemá tohle slovo přece nízké vibrace? Dokonce v knihách uvádí modlitby od tohoto anděla, které mají na konci slovo amen.

Nechci Lornu Byrne očerňovat, sama bych se komentářů na ni raději zdržela. Ale dostávám na ni otázky opakovaně, tak bych jenom okrajově podotkla: Veškerá náboženství neslouží bohu, ale Ďáblu. Kdo chodí do kostela, natahuje na sebe destruktivní bytosti, démony a rezonuje na destruktivních energiích. Lorna Byrne je pokud vím věřící a slovo amen má odtud převzaté. Připadá mi dost podezřelých vícero věcí, kromě slova amen.


Tvrdí že jako jediný člověk na celé planetě Zemi vidí anděly očima, že jí to řekli přímo její andělé. To je samozřejmě nesmysl, jediná rozhodně není a odpovězte si sami, co to je za bytosti, které masírují její ego a vykládají jí nepravdy a které ji ještě učí říkat slovo amen? Amen není slovo o nízkých vibracích, amen je slovo, které vzývá Satana…

A pokud tedy skutečně mluví s anděly, proč jí andělé neřeknou, že náboženství patří ďáblu? – Co to je za bytosti, které tak důležitý fakt zamlčují?

Nemyslím si že je Lorna zlá, neříkám že všechno co řekne jsou lži, nebo že záměrně lidi blbne. Myslím si ale, že je ve spojení se sílou, která se vydává za něco jiného a používá Lornu jako svůj nástroj. Proto je také slavná po celém světě – jim se to hodí! Elity a temné síly nebudou propagovat někoho, kdo jde proti nim.

No komu by se neposlouchalo dobře, že je jediný na celé planetě, který vidí anděly? 🙂 – Myslím že víc komentářů už netřeba.

3. Mám takový dotaz, který možná bude znít hloupě, ale jsem hodně nechápavý člověk a spousta věcí mi dlouho dochází. Jde mi o to, co vlastně řídí náš svět. Na blogu a také v knize Svět za oponou píšeš, že náš svět řídí jemnohmotné bytosti a Vesmír (Univerzální vesmírné vědomí). Jenže pak jsem narazila na články o tom, že náš svět řídí ilumináti, reptiliáni a jiné bytosti odjinud. A tak by mě zajímalo, kdo/co řídí vesmír a náš svět?

Musíš rozlišovat pojmy. ,,Svět“ ,,Náš svět“ je pořád velice nekonkrétní. To co udržuje celý Vesmír v chodu je Konstruktivní Síla Vesmíru. Andělé samovolně neřídí nic, andělé jsou součástí této konsturktivní síly, která vědomě podporuje vše živé, tedy pomáhá i lidem.

Illumináři, zednáři, satanisti, politici, reptiliáni – to jsou všechno destruktivní mocnosti, které zaujaly moc uvnitř této planety a mají moc nad lidstvem. Oni neřídí Vesmír, ani energii která napájí vše živé, oni svírají v pařátech lidstvo a kompletní společenský systém. Náš svět a Vesmír, to jsou velice rozdílné pojmy, které je potřeba umět rozlišovat a chápat, o čem je vlastně řeč, když se mluví o reptiliánech a illuminátech.

4. Jaký máš názor na LaVeyův satanismums?

Nezabývám se satanismem, a nevím proč bych měla.

5. Niektorí ludia si myslia a prehlasujú že cvičenim jogy (upozornujem len cvicenim, ziadna tantra a podobne divne veci, ide mi len o samotny cvik) sa uctieva satan a podriadujeme sa jeho vplyvu… ale mne to pride ako blbost.. zaujimalo by ma co si o tom myslis ty, Aluška?

Já jogu nikdy necvičila, nestudovala a nejsem tudíž kompetentní o ní cokoliv prohlašovat. Osobně ale na cvičení nevidím nic špatného, mám velmi dobrou kamarádku která jógu hodně let cvičila a je to naprosto zlatý člověk s energií velice konstruktivní, jako nemá dneska 95% lidí. Tak mi řekněte, kde je ten Satan, já ho tam nevidím.

6. Alue čo si myslíš o symbole jing-jang?

O symbolu jako takovém si nic myslet nemůžu. Každy symbol má svůj jasně daný význam, a pravda je jenom jedna. Jing a Jang symbolizuje dualitu a hlavně oddělenost. Energii tudíž nemá bůhvíjak vítězoslavnou.

7. Pořídila by sis domů saunu? Dneska se dá sehnat už od 15 tisíc, přivezou ti ji jako skříň, je na 220 do zásuvky a žere prej 5kč cyklus, může to mít odběr tak 3kw

V životě jsem v sauně nebyla, v životě jsem ji nikdy k ničemu nepotřebovala a nevím na co si ještě takové věci kupovat.

8. Mně by se líbila knížka, kde bys shrnula faktické jemnohmotné poznatky. Člověk by nalistoval na příslušný heslo nebo kapitolu.. Taková encyklopedie od Alue:) na blogu jsou ty informace rozházený různě do dotazníků, článků, není v tom přehled a asi se tu pořád ptáme dokola na věci, na které jsi už třeba odpovídala.

Nějaké takové ucelené knížky mám v hlavě a postupně bych je měla zrealizovat, ale nebudu předbíhat a říkat předem co hodlám vydat jako další… Zatím mě velice zaměstnává tvorba online webu a poradna. A ještě mám pořád rozepsanou tu třetí.

9. Co si myslíš o aktuálních problémech s teroristy, ISIS, útoky, uprchlíci? Bojíš se války?

Jedno ráno se probudím a říkám si, že nás tady stejně zaberou islámisti tak na co se vzrušovat a nasypu si požádnou misku Chipsů, ať se alespoň trochu poměju, než si pro mě přijdou taky… Občas uvažuju, nechat se naverbovat a jít bránit vlast. Pak si uvědomím že holka jako já by spíš udělala jednou štít a bylo by po mě, no to je na mě škoda výzbroje.

A jindy se probudím a říkám si že ne, že nás Putin zachrání, má přece technologii a řekl, že to jen tak nenechá…. Takže se ve mě střídá pesimista s optimistou.

Jestli mám strach? – O sebe ne, ale pořád řeším co moje morčátka, co by s nimi bylo, kdyby se něco stalo. Pak mi ale dojde, že mají taky nesmrtelnou duši, tak spolu můžeme pařit tam nahoře. A po tomto kolotoči úvah mi začne celosvětové dění být tak nějak jedno, protože s ním stejně nic nenadělám. Můžu lidem říkat pravdu, můžu je varovat, ale když se to podělá tak se to podělá a civilisti se musí prostě nakonec přizpůsobit tomu co bude. Takže jsem ve fázi ,,pal nepal pal nepal“, ale nakonec stejně nemůžu nic jiného než počkat jak se to vyřeší.

10. Zajímalo by mě jestli máš vysvětlení pro anomálii zastavení času v době smrti. Proč se ptám – můj strýc zemřel před pár lety (někdy nad ránem) a v ložnici i na hodinkách na ruce se mu zastavil čas ve 2:10. Bydlel sám a dosvědčí to více lidí. Příčinu smrti neobjasnila ani pitva.

Je to symbolika, že pro danou osobu přestal existovat čas. Proto se v blízkosti zemřelých často zastavují hodiny. Není to anomálie, je to jednoduchá analogie.

11. Chtěl bych se zeptat na to, co děláš např. když tě bolí zuby? Léčíš si to sama doma, nebo zajdeš k zubaři?

Já se zuby zásadní problémy nemám, že by se kazily nebo byly zánětlivé… Jeden kaz se mi udělal pod starým amalgámem před čtyřmi roky, ten se vyvrtal a od té doby jsem byla u zubaře nedávno 2x preventivně, nechat se zkontrolovat, očistit trošku kamene a zkontrolovat osmičky. Zuby mě poslední roky bolí, jenom když některá z nich zrovna leze ven. Takže vlastně nevím co na takovou otázku mám odpovídat. To přece záleží na konkrétní situaci. Zubař a chirurg jsou dva druhy doktorů, kteří mají nějaký smysl. Zbytek je bílá mafie, co vydělává na utrpení lidí a nic neléčí.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Vojta 2015-12-07 02:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Minie 2015-12-07 05:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Slyšela jsi někdy o Rudolfu Steinerovi a jeho anthroposofii? Co si o ní myslíš?

Ikona diskutujiciho Ivca 2015-12-07 06:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tou Lornou tomu i věřím, já sama, nezávisle na cizím názoru, jsem se mrkla na její přednášku a po přednášce jsem si řekla nikdy víc. Nelíbila se mi, nelíbili se mi její řeči a asi ani její energie a když malému chlapci z publika řekla, že zvířata nemají duši, věděla jsem , že nemá cenu věřit ničemu co říká.

Ikona diskutujiciho Mike 2015-12-07 07:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, zajímalo by mě jestli bys napsala článek o symbolismu v různých náboženstvích?

Ikona diskutujiciho Sasanka 2015-12-07 08:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky Aluško,dnes jsem četla ve wikipedii o protokolech sionských mudrců.Padlo na mě trošinku smutno a beznaděj.My "obyčejní"lidi z davu se těžko dozvíme pravdu…Hned mě napadli uprchlíci a že když ti nahoře rozhodnou že jsou "zlí" a vezmou je jako záminku pro rozjetí třetí světové,podstrčí falešné dokumenty a my jako lidská spodina se pravdu nedozvíme(i kdyby šlo o nejhodnější lidi na světě)Po přečtení docela chápu,proč se Hitlerovi podařilo úspěšně vyburcovat polovinu světa proti židům.Co když se teď děje něco podobného s uprchlíky?

Ikona diskutujiciho Myšák 2015-12-07 09:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To, že Lorna je jediný člověk vidoucí anděly je totální hovadina. Už jenom to, že na pár sekund jsem jednoho viděla i já. – A neříkám to proto, abych se nějak zviditelnila. Nepochybuji o tom, že takových lidí jsou tady další desítky, ne-li stovky.

Ikona diskutujiciho Katherine 2015-12-07 10:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K tomu zastavení času – Stala se mi zvláštní věc a dost pravděpodobně to je náhoda, ale stejně ve mně zůstal zvláštní pocit. Miluji Terryho Pratchetta, tedy konkrétně jeho knihy. Vždy jsem zbožňovala, jak popisuje Smrť. Většinu mé knihovny tvoří Zeměplocha a jedna kniha ze série se jmenuje Zloděj času. Kdysi dávno jsem našla starý přívěšek hodin. Jsou to malinké hodiny na řetízku a vydávaly dost silný zvuk tikání. Doma jsem je pověsila přes tu knihu. Každou noc asi 5 let mě tohle tikání v noci uspávalo. A letos, když sir Terry Pratchett umřel jsem se v noci vzbudila s tím, že je něco špatně, že nemůžu spát. Hodiny, samozřejmě, přestaly tikat.Uvědomila jsem si to hned, jelikož jsem na to byla opravdu hodně zvyklá. Sir umřel 12. března a já jsem ze vzbudila v noci z 12. na 13.března… To jsem ještě netušila, že umřel, tak jsem v tom nezvyklém tichu nakonec usnula. A ráno jsem se tu nešťastnou novinku dozvěděla. Asi si umíte představit můj výraz. Říkám – nejspíš náhoda, ale ty hodiny snad nikdy nesundám.

Ikona diskutujiciho Victoria 2015-12-07 11:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se knížky Lorny Byrne líbí, alespoň první díl byl úžasný. Jasně, že člověk nesmí všemu věřit. Já si například vybírám, které informace se mi zdají pravdivé. To samé dělám i na Tvém blogu – taky se mi některé věci zdají jako blbosti, ale hned tě kvůli tomu neodsuzuji. A s tím náboženstvím taky nesouhlasím. Víra někdy dokáže zázraky. Samozřejmě extrémy jsou špatné, ale znám holku křesťanku, která má díky víře v Boha úspěchy a její život má pro ni smysl, což se o některých nevěřících lidech říct nedá. Prostě zlatý střed. Nakonec všichni věří ve Vesmír, jen to každý nazývá jinak.

Ikona diskutujiciho M. 2015-12-07 13:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Souhlasím s tím názorem na doktory. Sama to nezažít, tak nevěřím.

Ikona diskutujiciho Aeonsun - Lilith 2015-12-07 14:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:To, že o těchto bytostí, co je vidí moc nedozvíte, s tím jenom můžu souhlasit.

Ikona diskutujiciho silva 2015-12-07 14:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jing Jang symbolizuje rovnováhu medzi zlom a dobrom…a jednotu tým že je to kruh …ale budiš :D

Ikona diskutujiciho fluttershine 2015-12-07 14:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten LaVeyův satanismus je tuším nějaký, který má jen shodný název (to nevím proč, kamarádka mi tvrdila, aby to naštvalo "obyčejné" satanisty) a v podstatě jako nejvyšší bytost oslavuje člověka, ne Satana. Opravte mě, jestli se pletu.

Ikona diskutujiciho Mára 2015-12-07 15:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, tu encyklopedii určitě sepiš, bude to pecka.

Ikona diskutujiciho Irčulie 2015-12-07 15:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, když někdo naklonuje člověka, tak jak jaká duše vstupuje do klonu? Přece nemůže ta samá i přestože klon je identický podle vzoru?

Ikona diskutujiciho Daylen 2015-12-07 15:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj 🙂 nedávno  si písala o krste že je škodlivý tak by ma zaujímalo či i konfirmácia má nejaký skrytý (zlý) význam 🙂

Ikona diskutujiciho Ireth Clare 2015-12-07 17:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: přesně tak!

Ikona diskutujiciho Atrej Ystma 776 2015-12-07 18:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc děkuji za zodpovězení otázky o L. Byrne :).

Ikona diskutujiciho Mike 2015-12-07 20:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale, ale jak tak koukám tak Aluška která ještě před půl rokem "brojila" proti poviné vojně najednou chce naverbovat :D to jsou mi ale změny :D

Ikona diskutujiciho Luz 2015-12-07 20:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:  No to uctivani Satana se u nich nedeje primo, ze by ho vzyvali, ale skrze jejich zpusob zivota a zivotni nazor: zamereny hodne na sebeprosazovani, bez ohledu na nejake vyssi hodnoty, beze snahy k nim smerovat nebo se nejak moralne zlepsovat. Prijde mi to jako hodne primitivni "filozofie". A je ateisticky, navzdory tomu nazvu.

Ikona diskutujiciho M. 2015-12-08 01:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško otázka do příštího dotazníku: Co říkáš na názory Mudr. Hnízdila? Má na youtube super videa s Jardou.

Ikona diskutujiciho Vika 2015-12-08 08:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, chtěla bych si konečně pořídit menstruační kalíšek, tak jsem hledala Tvůj článek, který jsi o tom moc pěkně napsala, ale nemůžu ho najít. Poradíš mi?

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-08 11:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Mně se zdá v pohodě. Z toho co jsem slyšela.

Ikona diskutujiciho Václav 2015-12-08 13:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

6…..Jing a Jang symbolizuje dualitu a hlavně oddělenost. Energii tudíž nemá bůhvíjak vítězoslavnou.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-08 14:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]:  Přesně kvůli debilním komentářům jako je tento jsem přestala učit symboliku. Jin a Jang, budeš se divit, energii dokonce odebírá. Když enegie cítíš, tak je to hodně jednoduché.

Ikona diskutujiciho Václav 2015-12-08 14:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: jing jang je o rovnováze energií, ne o tom, že energie jing a jang nebo jejich symboly jsou buhvíjak vítězoslavná. dokonce jsou lidi, kteří hlásají jing a jang jako dobro a zlo.

Ikona diskutujiciho Morwen 2015-12-08 17:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám spíš dojem, že symbolika jedné věci (tj. jednoho symbolu) se různí na základě toho, kdy/kdo/kde/proč ho použil. Např. ryba bude mít zcela jiný význam pro křesťana a pro indiána. A pravda bohužel asi jen jedna nebude; kdyby ano, tak je svět o mnoho jednodušší.

Ikona diskutujiciho Atrej Ystma 776 2015-12-08 17:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: … na tom ale není nic vtipného. Je vidět, že půjde do tuhého, když už tak mírumilovný člověk řekne, že by se nechal naverbovat…

Ikona diskutujiciho WhiteCorco 2015-12-08 19:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, četla jsi někdy nějakou knihu od Ericha von Dänikena? Jak se ti líbila?

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-08 19:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]:  I kdyby na nejhorší došlo, tak stejně bude lepší nakonec jenom zalízt do sklepa a vařit děckám polívku… nebo utéct do Ruska.

Ikona diskutujiciho Peace 2015-12-08 20:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě jaký máš názor na Igora Chauna. Já jsem ho dříve bral za správného člověka, ale poslední dobou mi spíš přijde, že patří na tu špatnou stranu…

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-08 20:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Igora se mi taky pomlouvat nechce, nejsem ten typ člověka. Ale naposledy se mi nelíbila jeho propaganda ,,uprchlických táborů", jací jssu to chudáčci, připadalo mi to, jakoby mu za to někdo zaplatil, aby blbnul sluníčkáře. Ale jestli je to pravda nevím, je to můj osobní názor, který nikomu nenutím.

Ikona diskutujiciho Martynko 2015-12-08 20:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Před léty jsem kvyůli opičí práci vyhořel, přitom mi po výpovědi a následné rekonvalescenci postupně zplihlo ego, pár let se plácám a hledám vhodnou výdělečnou činnost, nemohu říct, že jsem flegmatický ale pravděpodobně moc skeptický a taky pravdomluvný, což se nesetkává s pochopením, navíc nějak nemám tu odpovědnost která je k většině pozic potřeba, odpovědnost mám spíše za lidi a bytosti abych jim nijak neublížil ale nijak mne netíží třeba neschopnost vyrobit požadované množství za požadovaný čas, takže jsem pro většinu zaměstnavatelů jen přítěž, také kvůli zdravotnímu omezení nemohu zkrátka nalézt již delší dobu vhodnou činnost ke své obživě, už nevím kam dál, na majetku mi nezáleží jen aby lidé v mém okolí byli zdraví a šťastní ikdyby dotyčný byl úhlavní nepřítel, už nevím jakou budu mít budoucnost asi se stanu vágusem nebo takovým tím permoníkem trempem, mám totiž velmi rád přírodu jen nevím jak bych přežil zimu, nejsem žádný medvěd…

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-08 21:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: O sebelásce a znovuzískávání sebevědomí jsem napsala celou knihu. Jmenuje se Svítání… Co se týče srážky s blbcem, neznám lepší metodu než utíkat, dřív než granát vybuchne.

Ikona diskutujiciho Luz 2015-12-08 21:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]:  No oni tam opravdu jsou vezneni v blbych podminkach. Ja jsem tam nebyla, ale znam pastora, ktery je jezdi navstevovat.

Ikona diskutujiciho Tonda 2015-12-08 22:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:Zastavení hodin je "běžná" věc a v historii mnohokrát "zobrazována". Když mi zemřel otec, také se velké kyvadlové hodiny zastavili a přestali fungovat. Pomohlo, až když jsem je celé rozebral do šroubečku (ozubeného kolečka)a vyčistil.

Ikona diskutujiciho Aťa 2015-12-08 23:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aj ja som uvažovala o "úteku" do Ruska,ale potom som si povedala,že sem som sa narodila. Hneď ako som videla prvé zábery v tv ako sa hrnú, vnímala som to tak,že nás obsadzujú a pripomenula sa mi história, napr. Rímska ríša.Veľa ľudí to nechce vidieť tak,ako ja a ich odpoveď je počkáme,uvidíme alebo karma. Verím,že dobro vyhrá a kým stojí Sýria,tak je všetko O.K.(Vanga)

Ikona diskutujiciho Raja 2015-12-09 14:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dlouho mi vrtá hlavou otázka….

Ikona diskutujiciho Atrej Ystma 776 2015-12-09 15:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: Přesně, je to šílené dilema. Kdybychom byly napadeni a narukovali bychom do vojny, pořád by se mi honilo hlavou: "Mám ho(/ji??) zabít, nemám zzabít…  je to správné? Není to správné? Můžou za to že jim vymyli mozek za krutých podmínek?… nechci zabít… musím zabít?…" Panejo, vůbec nevím, co bych tam dělal :/

Ikona diskutujiciho Daniela 2015-12-09 18:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, nesouhlasím, že chirurg je doktor, který má jiný smysl než ostatní západní lékaři. Chirurgie je kukačka, která byla nasazena do západní medicíny, aby všechny ostatní obory vyházela na okraj zájmu a pozornosti. (krásně ukázáno ve filmu Ranhojič) Chirurgie totiž přes výměny orgánů postupně směřuje k robotizaci a lepšímu ovládání lidí. A to se někomu báječně hodí! …ale jde proti člověku…

Ikona diskutujiciho M.T. 2015-12-09 18:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, mohla bych se zeptat – má vůbec cenu jít studovat dějepis, když říkáš, že dějiny se nodehrály tak, jak nás učí ve školách? Historie mě moc baví, ale jen jestli to vůbec má cenu…

Ikona diskutujiciho Jirka 2015-12-09 19:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: a můžeme se schovat u tebe? Na oplátku bysme te mohli bránit kdyby se snažili dostat do toho sklepa co ty na to?

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-10 11:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]:  No to možeš Jiříku, ale do skleda leda k susedom, páč já tady sklep ani nemám! :D

Ikona diskutujiciho iriska 2015-12-11 14:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka do dotazníku: Někde jsem četla že ruština a islandština jsou vysoce konstruktivní jazyky, je to pravda? A to mě přivádí k otázce, jestli je možné jazyky rozlišit podle toho nakolik jsou konstruktivní nebo destruktivní. Jak je na tom třeba latina, hebrejština a arabština?

Ikona diskutujiciho KikiTo 2015-12-14 11:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, ráda bych byla vegetariánkou, ale nevím jak na to. Vždyť naše tělo maso potřebuje, ne? A když je soja špatná, čím ho mám nahradit? :/ Díky za odpověď.

Ikona diskutujiciho fluttershine 2015-12-18 20:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže nějaké otázky:

Ikona diskutujiciho Mára 2015-12-19 07:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, mám tedy dotaz když se nikdo na nic neptá 🙂 Proč některé články publikuješ 0:54 místo obvyklých 2:54 ?

Ikona diskutujiciho Mára 2015-12-19 08:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A ještě něco. Putin je člověk?

Ikona diskutujiciho anet 2015-12-22 01:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak se citis, kdyz te nekdo obere o energii? Me bylo po setkani s jednim clovekem spatne cely tyden, jakoby od zaludku. Mohlo taky jit o kradez energie?

Ikona diskutujiciho Dotaz 2015-12-23 10:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, chtěl jsem se tě zeptat, co si myslíš o tomto tvrzení, které mně začalo obhajovat nějak nepříjemně mnoho holek, které znám osobně http://tn.nova.cz/clanek/vedci-zeny-jsou-bisexualky-nebo-lesbicky-nikdy-ne-hetero.html ? Myslíš, že ženy tímto evidentně více podlehly nějakému novodobému škodlivému faktoru, nebo tak vážně dokáže pracovat zdravý ženský mozek?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek