138. Dotazník: Je levá polovina mozku odpad, nebo je potřebná? / DOPORUČUJI!

26.1.2016 v Čtenáři 38

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mailovou poradnu.

1. Ako riešiš platbu v poradni? Stalo sa ti už, že niekto nezaplatil? Ako si to riešila?

Já to teď už vůbec neřeším a nikdy jsem nějak extra fyzicky neřešila. Podmínky jsou veřejně vypsané, e-mail obsahuje formulaci s pokyny k platbě a pokud někdo nezaplatí, je to jeho morální problém a jeho dluh. Jemu se to vrátí jako dluh a mně ty peníze přijdou nějak jinak, později, přes něco jiného… Kdysi mi to bylo opravdu líto, že sedím denně hodiny a hodiny u poradny, klidně 5-8hodin a nebere to konce, jsem z toho úplně nešťastná a můj čas mi byl ochoten zaplatit jen málokdo. Jediná útěcha byla, že se alespoň něco z toho dalo použít na web, tak se ten čas nějak ještě zrecykloval. A to byla ta doba, kdy byl článek z poradny obden, protože lidé prostě byli jako splašení a vypisovali mi ostošest. Zpoplatnění mě v podstatě zachránilo, nedalo se to dlouhodobě zvládnout v tomto počtu. Na jednu stranu je to krásné že máte takovou důvěru u tisíců lidí, ale když nad tím pak strávíte týden, měsíc, rok, už to taková sranda není.


Chvilku jsem to zkoušela evidovat a poslala jsem pár velice zdvořilých upomínek, jenom asi 15, abych viděla co se stane. Výsledek nebyl skoro žádný, neplatiči většinou nereagovali, jedna paní se urazila a jeden chlápek byl na mě dokonce ještě sprostý. Já se mu smolila půl hodiny s odpovědí, on neřekl ani ,,děkuji“ a pak mi nadával, když jsem se připomněla se stokorunou. No zkrátka zážitek, který vás velice namotivuje, abyste se příště u jiných lidí namáhali. Nakonec ale už nic na poradně nestojí, živí mě jiné části projektu, takže na tom nebazíruju. Ty upomínky byly jenom pokus.

No ale postupem času se to v podstatě vyřešilo samo. Jelikož jsou platby pouze pro lidi nad 18 let a pro Čechy a do toho mám každý den větší a větší obsah, znamená to, že většině lidí už stačí jenom zaházet odkazy a za to se nic neplatí. Účtuji si maily, nad kterými strávím fakt hodně času, třeba 30 minut až hodinu a kde se vypisuji. Mnohdy si nenaúčtuji ani to. Často z lítosti, když je mail hodně smutný… Platí se tedy jenom nepatrný zlomek toho všeho co v poradně otočím a nemám problém s tím, že by mi teď lidé tu stovku neposlali. Naopak.

Proběhlo dlouhé období kdy si veřejnost musela zvyknout že už nebudu kvůli nim sedět celý den u mailu zadarmo. Vím že jsem za to schytala hodně kritiky, ale to bylo ze strany lidí, kteří vůbec nevědí nic o mé situaci a nikdy nenažili jaké to je, mít ve schránce sto mailů, nad každým z nich muset strávit 30min. až dvě hodiny a nemít za to nic. Uděláte jich dvacet, další den přijdete a máte jich tam třeba 110, takže valíte práci před sebou. – To se to pak bloggerům, kterým přijde jedna otázka za týden, kritizuje… No, asi spíš závidí.

Dneska už jsem o hodně rychlejší. Nahážu odkazy, napíšu pár vět, rychle proklikávám, jsem stručná. I na to si lidé museli zvyknout. Taky si stěžovali, nelíbilo se jim že už neposílám dlouhatánské spisy. – Ale když se to na webu tak 5x vysvětlilo, nějak to postupně pochopili.

Co mě ale osobně překvapuje a znepokojuje je fakt, že mi přesně tuto otázku do dotazníků položil někdo snad asi po desáté, jakoby se prostě předem počítalo s tím, že se mnou budou lidi orat vláčet a využívat placenou službu zadarmo. Tak jestli se náhodou ptáš, abys věděl jestli mě můžeš šidit, tak ti říkám že mě klidně šidit můžeš. Já to přežiju, mě živí jiné věci, ale vzniká ti energetický dluh a to jednou budeš řešit. Mezi vědomou krádeží stokoruny a vědomým dlužením za službu není žádný rozdíl.

Za odvedenou práci má člověk vždy dostat nějakou protihodnotu. Moje práce má smysl a já vím, že si protihodnotu zasloužím. Přitom stokoruna je opravdu jen symbolický poplatek za vědění, ke kterému se jinde nedostanete.

2. Ako si sa dostala k Nightwish a týmto kapelám?

Lásku k metalu jsem podědila, mám ji v krvi. Moji rodiče nikdy tvrdou hudbu neposlouchali, ale sourozenci ano. Nightwish, Within Temptation a Freedom call jsem poprvé slyšela doma. Je to asi nějaká konkrétní rezonance, která se přenesla do potomků a zformovala jejich vkus podobným směrem. Toto konkrétně nepovažuji za nic špatného, protože ve tvrdé muzice se dá najít spousta síly a energie zabojovat, když to nemáte v životě lehké. Pro mě má tato hudba obrovský smysl a potenciál, má na mě povzbuzující a energetizující efekt. Ale musí se samozřejmě správně vybrat… Se sourozenci jsem nikdy neměla nic společného, celý život jsem stála úplně bokem a nemohla jsem najít společnou řeč i kdybych se postavila na hlavu. Jakobych mluvila tatarsky a měla úplně jinou kulturu. Dneska se tomu směju, protože vím že nejsem ze stejného hnízda genetika negenetika, ale tehdy jsem tím odmítnutím dost trpěla. Toto je sice jediná věc, která společná byla, ale společnou cestu k nim mi to nepomohlo najít, spíš mi to pomohlo svou těžkou situaci zvládat.

3. Počúvala si niekedy hudbu, ktorá sa ti páčila ale neskôr si prišla na to, že je veľmi deštruktívna?

Když mi bylo asi 12-13, měla jsem období, kdy jsem poslouchala Rammstein. Měla jsem několik období kdy to bylo opravdu extrémě těžké a čím těžší pro mě život byl, tím více tvrdé hudby jsem potřebovala, abych to nějak zvládla. Rammstein mě hodně uzemňovalo a to se mi hodilo, byla jsem pak odolnější. Ale to dělá i jiná, méně tvrdá hudba, že je po ní člověk odolnější a víc toho vydrží. Mnohem víc… Toto období mě za pár měsíců přešlo, zejména v době kdy jsem ,,náhodou“ viděla kousek z jejich koncertu a uvědomila jsem si, že ti lidé jsou fakt hnusní. Zlatí Nightwish.

4. Aký máš názor na teraz veľmi populárny film Fifty Shades of Grey a filmy s podobnou tématikou? Dúfam, že nejde o príliš citlivé otázky. 🙂

Připadá mi to stupidní a trapné. Nymfomanka je taky strašná hovadina, vůbec nedoporučuji, je to úplná ztráta času a taky pěkný hnus. Úchyláků a mentálů je tady všude dost, nevím proč bychom se na ně ještě měli dívat ve filmech.

5. Líbil se mi tvůj článek o správném zacházení s penězi. Bydlím v Anglii a zarazilo mě, že na librových bankovkách je bezedná díra z obou stran – nevíš, co se dá dělat, prosím?

Dodržuj pravidla placení stejně, jak bylo napsané v článku. Hlavou dolů. Všechny peníze jsou zakleté po celém světě stejně. Ale proč mají Libry díky z obou stran, to je záhada. Že by proto,že to tam vedou ještěři?

6. Existuje nějaký úplně první, prapůvodní jazyk, kterým mluvili naši předkové a z kterého vznikly všechny další jazyky? Nebo spíše jaká je historie utváření jazyků na naší planetě? Možná, že se tu dříve všichni dorozumívali telepaticky…?

Nejstarší jazyk uvnitř planety Země je ruština. Jazyk původních obyvatel z povrchu je však němčina.

7. Jaký máš vztah k poezii? Čteš si někdy básně, jestli ano, jaké?

Nečtu básně, strašně se u nich většinou nudím. Kdysi jsem je v pubertě hodně skládala, ale ty byly srandovní, nebo sprosté, tak to nuda nebyla 🙂

8. Je špatné si vizualizovat, že mám vztah s někým, koho miluji, ale on mě ne? Respektive pokud se to podaří, přinese to do vztahu smůlu?

Vizualizovat si můžeš co chceš, ale jestli tě někdo druhý miluje záleží čistě na něm a to žádná vizualizace nezmění.

9. Proč myslíš, že se v Indii rodí tolik dětí s vývojovými vadami?

Otázka spíš je, jak by to vycházelo na počet obyvatel. Indie má 1,252 miliard obyvatel. Po Číně je co do počtu obyvatel druhá v pořadí na celém světě. Tak je asi jasné, že když je tam tolik lidí, tak že logicky bude zveřejněno více zajímavých defektů, než třeba v Česku, kde je nás jenom 10,52 milionů. To je oproti Indii prd do kelímku. 🙂

10. Proč se spoustu tzv. duchovních lidí tváří, že ego a potažmo levou mozkovou hemisféru bychom měli potlačovat a pokud možno úplně „zahodit“ ? Narazila jsem na to i u Tomáše Marného.. Neměla by být přínosnější snaha obě hemisféry spíše vybalancovat, než se snažit používat jen pravou? Podle mě je logika a analytické myšlení uplně stejně důležité jako kreativní myšlení a intuice.. Jinak bychom přeci obě ty hemisféry neměli a měli bychom jen jednu 😀

Tomáše marného bych do toho tak úplně netahala, on se vyjadřuje dost expresivně a zjednodušeně… Taky komu by se chtělo jednu věc opakovat zdlouhavě 30x, já to úplně chápu, ale pak lidé co ho dost dobře neznají vyvozují nesprávné závěry. Vím, že říká: ,,pravou používat, levá patří do koše, to je odpad“. Tak kdybys to vzala doslova, vyjde ti samozřejmě blbost, ale myšleno je tím něco úplně jiného.

V prodlouženém překladu pro normální lidi co se v tom nepohybují tak dlouho to znamená, že se zde klade důraz hlavně a pouze na logickou polovinu mozku a lidé používají pořád jen ji, zatímco pravá polovina mozku zahálí, stagnuje, ochabuje, až se z ní stane postupem života takové blátíčko, že už ji člověk neumí pořádně použít, i kdyby stokrát chtěl. Proto je potřeba denně klást důraz na pravou polovinu mozku a snažit se ji zaměstnávat co nejvíc.

Systém po nás chce logiku a neustále ji u nás stimuluje, takže my musíme vyvíjet speciálně snahu na stimulaci pravé poloviny mozku, která nedostatkem podnětů ochabuje. – Pokud není stimulovaná a aktivní, nikdy se duševně moc daleko nedostaneš, nikdy nebudeš schopná skutečně pravdivě uchopit podstatu základních duchovních/duševních hodnot a jejich souvislosti (to je ono již mnohokrát zmíněné kaleidoskopické myšlení, se kterým mají logičtí lidé takové problémy), nikdy nebudeš schopná vidět znamení a řídit se podle nich, nikdy nebudeš mluvit s duchy, ba ani nebudeš schopná v ně věřit! Prostě oslepneš, ale ne na oči, oslepne tvoje vědomí a tvoje mysl!

Všimni si třeba že jsou lidé, kteří tvrdí, že se jim nezdají sny. – Neschopnost dobře snít a pamatovat si sny, je znak zakrnělé pravé mozkové hemisféry. Není to náhoda.

Na její cvičení jsou nejlepší vizualizace, poslech hudby (Že hudba stimuluje pravou stranu mozku poznáte i tak že se vytváří u poslechu emoce a obrazy. Třeba pro mě je nejvíc obrazotvorná právě hudba Nightwish spolu s Freedom call, nebo velmi konstruktivní Blackmore’s Night… každá skladba je pro mne jako samostatný příběh.), čtení (představujeme si v příběhu obrazy), kreslení a jakékoliv jiné výtvarné činnosti jako keramika, nebo i odlévání svíček. Tanec, zpěv, prožívání šťastných emocí jako je láska.

Blackmore’s Night – Village lanterne (full album)

DOPORUČUJI

https://www.youtube.com/watch?v=G-CnyDmdfyo

V tomto cvičení nám velmi pomáhají i domácí zvířata. – Zvířata jsou silně intuivní a jasnozřivá. Abychom jim skutečně rozuměli, musíme se umět do nich vcítit. A když je i silně milujeme, máme každodenní dávku stimulace pravé mozkové hemisféry bezpečně zaručenou.

Ženy mají obrovskou výhodu, mají dar empatie, což je opět v pravé polovině mozku. Emoční lidé se silnou schopností vyciťovat druhé lidi mají přirozený předpoklad pro uchopení vyššího vědění právě proto, že mají aktivní pravou polovinu mozku. To je to, proč i podle Tomáše Keltnera ,,je žena blíž Bohu než muž“, protože cítí pravdu srdcem, kdežto muž se k ní snaží dostat logikou a nikdy se k ní dostat nemusí, pokud mu vědomá žena neosvětlí cestu. – Vidíš, vše má souvislosti. (viz. článek: Muž poznává pravdu prostřednictvím ženy)

Můžeš to vidět i na první pohled ve tváři člověka… no na koho teď ukázat prstem. Ukažme si prstem třeba na mě: Když se podíváš na můj obličej zblízka a znáš trochu fyziognomiku, uvidíš tam znaky emočního člověka, hlavně velké jakoby kočičí oči se zvedlými vnějšími koutky. A je to tak, já prožívám svět hlavně uvnitř sebe, kladu důraz ne na to co se reálně děje kolem, ale jak se u toho cítím a v minulosti jsem měla problémy se emočně krotit, ale i tak jsem někdy jako atomovka, kterou se snažíš přikrýt pokličkou.

Naposledy jsem byla v porodnici navštívit přítelkyni a byla jsem jediná, kdo tam dojatě brečel a soplil. ,,Ta je hezká…“ A jelo to, musela jsem se otočit. A zastavit to opravdu nešlo. – Zato mi to ale přináší obrovské výhody, cítím lidi i když jenom něco napíšou, nemusím je ani vidět. A jsem úsporná, nepotřebuji žádné velké vnější vzruchy a dobrodružství, mám je v hlavě.

Tohle není náhoda, v obličeji se vždy odráží tvůj vrozený předpoklad, tvoje povaha, charakter… Nic na světě není náhoda. – Zkus se dívat lidem na oči a všímej si, že čím primitivnější člověk, tím zapadlejší a menší oči má. – To není náhoda! A další souvislost: Proč si ženy zvýrazňují a opticky zvětšují oči? – Protože muži nadvědomě hledají ženy, které jsou emoční, tedy mají silnější spojení s ženskou moudrostí a spiritualitou…

Když se vrátíme k logické polovině mozku, tak ano, je potřeba, ale hlavně pro tento systém. Kdybys byla na povrchu planety, skoro tuto polovinu mozku nepoužíváš, jen velice minimálně. Je v ní sice řeč, ale tam se skoro nemluví, tam se domlouvá v mysli, v obrazech a emocích! Je to dokonalejší způsob komunikace, protože obraz je jednoznačný, kdežto slova můžeš pochopit všelijak. Intuitivní mozek totiž nemusí přemýšlet, on ví pravdu HNED. Logický mozek se pídí, domnívá, odhaduje a většinou ještě úplně blbě.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Doktorka se srdcem 2016-01-26 01:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hrávala jsem velmi dobře na klavír a jsem dobrá v klavírní improvizaci. Intuici mám rozvinutou na můj vkus až příliš (to, co si nejbližší lidi myslí, není vždy dobré vědět). Navíc jí používám každý den při výběru bylin, akupunkturních bodů, při diagnostice z pulzu (vnímám přes ní konkrétní témata ze života pacienta)ad. Právě kvůli své intuici jsem mezi doktory nikdy zcela nezapadla. A sny se mi skoro nezdají … Takže nevím ;-)

Ikona diskutujiciho Tina 2016-01-26 01:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Blackmores's Night je jediná kapela ktorú počúvam od je vzniku doteraz pokiaľ mám tu správnu náladu.

Ikona diskutujiciho Atrej Ystma 776 2016-01-26 07:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když je němčina tak konstruktivní, proč se hodně lidem zdá tak tvrdá?

Ikona diskutujiciho Elis 2016-01-26 10:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, mám velkou radost z té hudby, co jsi tu dala. Děkuji!

Ikona diskutujiciho Jan 2016-01-26 10:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

…a kdo byl na povrchu planety? a potvrdil ty data které se zde o povrchu píší? děkuji za odkaz…

Ikona diskutujiciho Martina 2016-01-26 12:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, niektorí ľudia mi pripomínajú nejaké číslo, farbu, alebo zviera. Napríklad, keď niekoho vidím, akoby som videla to číslo, farbu alebo zviera aj po rokoch, nedá sa na to zabudnúť, je to proste tam, čím to je? Je to len v mojej hlave?

Ikona diskutujiciho Milan 2016-01-26 13:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, otázka do pléna, T.M. také stále hlásá, jak žijeme v duté zemi avšak nechce vidět co nám nabízí za pohledy realita, já tedy ani intuitivně ba ani reálně nijak necítím že by jsme byli v kouli, no narazil jsem na pár zajimavých videí, docela by mne zajimalo jak tohle vysvětlí, pohled ze stíhačky při 21km, kdy se hranice vesmír-země bere v rozmezí 50-100km, takže téměř na hrnaici vesmíru a vše podle záběrů naznačuje, že jsme na kouli, nikoliv v kouli… bože to plácám teda blbosti… no zkrátka že jsme ti na povrchu…

Ikona diskutujiciho Jana 2016-01-26 13:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mne sa veľmi páčia Mantry, ktoré tiež môžu pomôcť k prehĺbeniu pravej mozgovej hemisféry, napr.:

Ikona diskutujiciho Annamarie 2016-01-26 15:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Napadlo mě téma pro příští dotazník: jak je to s rozdílností generací v dnešní době? Mám na mysli starší lidi, kteří se urputně snaží držet starých zajetých kolejí, vynucují si pořádky a zajištění po svém, mnohdy i na úkor druhých. A na druhé straně tu menšinu, zejména mladých lidí, která se snaží především na sobě pracovat, vidět svět duchovně, atd. Jaký bude vývoj? Dojde ke střetu nebo se stav jednoduše vyjasní, třeba až staří odejdou? Nebo přijde něco, co toto urychlí?

Ikona diskutujiciho BE 2016-01-26 16:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Annamarie, tu neide o vek ani rozdielnosť generačnú, ide o vyspelosť duší. – Žiaden stret nie je, je len v hlavách, a stav sa ujasní vzostupom. Napísala si "až staří odejdou". Škoda, že to vidíš takto.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2016-01-26 16:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsem byla malá, tak jsem vždycky při poslechu hudby kreslila to, co si při té hudbě představuju. Nedávno jsem to zkoušela znovu a už mi to tak nejde. Tedy ne že bych kreslila hůř než tenkrát v těch pěti letech. Jsou to pořád stejné mazaniny, ale opravdu se mi to hůř vybavuje.

Ikona diskutujiciho fluttershine 2016-01-26 16:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mohla bych poprosit, jestli nevíš, kde najít nějaké spolehlivé základy fyziognomiky, popř. jestli o tom nemáš/nechystáš článek? Díky :-)

Ikona diskutujiciho Schmetti 2016-01-26 16:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak o fyziognomice si půjdu zjistit nějaké věci, to se hodí a je to zajímavé :-)

Ikona diskutujiciho AsNum 2016-01-26 21:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdá se to jenom mě nebo jako by v posledních pár měsících přaňí pronášené k vesmíru jako by víc fungovali? V mém okoli lidé z myslenkou hubnout hubnou,ti co hledaji lasku ji mají a ti co vše vidí depresivně se propadají vic do svých problémů.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-01-26 21:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:  Taky jsem si toho všimla v poslední době, ale ten rozdíl je obrovský!!

Ikona diskutujiciho sladkymesic 2016-01-26 21:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Taky mě to zarazilo, ale pak jsem si uvědomila, že ten svůj odpor k němčině (když jsem byla mladší, byl skoro hysterický) mám z asociace s 2. světovou válkou a lidé celkově určitě aspoň částečně taky. Alue tady něco psala o falešném Hitlerovi, nepochybně někdo nechce, aby se lidi hromadně učili německy, tak jako nám démonizují Rusko. Naopak USA a Británie spolu s AJ je tak propagovaná a proto nám "zní" líp.

Ikona diskutujiciho Ali 2016-01-26 22:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Já jsem si třeba vždy domýšlela vlastní text-podle toho jak na mě hudba působila jsem to vždycky skloubila s tím málem angličtiny které jsem rozuměla:D..Když jsem se pak dozvěděla jak je to doopravdy byla jsem vždy hrozně zklamaná:D..

Ikona diskutujiciho Helene 2016-01-26 23:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já hrozně ráda kreslím, vlastně bych si bez toho ani nedovedla představit život. A přesně jak ty říkáš, když kreslím, tak si hrozně moc vizualizuju v hlavě jak by moje finální kresba měla vypadat, pouštím si k tomu hudbu, která ty obrazy ještě podporuje, takže s tou hudbou a vykreslováním obrázků neboli příběhů na sto procent souhlasím. Čím více používám levou hemisféru, tak tím víc cítím energie. Je to úžasný, člověk má pak hroznou radost i z maličkostí, všude kam jede, kde co prožije, odnese si z toho nějaké ponaučení, přemýšlí o třeba i pitomé situaci co se mu stala, analizuje si ji, co to pro něho znamenalo, proč se to stalo. Cítění konstruktivní energie je něco tak krásného, když se jí nechám úplně pohltit tak se mi chce i brečet jak je mi úžasně a to mám potom pocit svobody, jakobych byla nezastavitelná. Malování, kytara, hudba, vaření, běhání, super lidi…tohle všechno je můj denní chleba :). Abych nemluvila jenom o těch konstruktivních energiích, ale úplně stejně je to s destrukcí…když je člověk unavený a ještě k tomu si jde zapálit cigaretu (s tím furt bojuju no…) tak posléze cítím depresi a úplně mě ta energie tlačí v zádech. Je to strašně dobré to vnímat, všímat si toho co mi dělá dobře, špatně a takto se vlastně pořád ještě učím a když je mi nejhůř, tak si vždycky vzpomenu na ty úžasný věci pro který stojí za to žít a hnedka je mi líp.

Ikona diskutujiciho Přemek 2016-01-27 00:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Všechny totality světa stavěli na mladých a nezkušených, c se dají manipulovat. Systém schválně vedl k rozdělení rodin, aby se nestalo to, cos třeba mohla číst v Babičce od Boženy Němcové: že moudrý prarodič vychovává (uvědoměleji) dítě, zatímco na něj jeho skuteční rodiče nemjí čas (což je dobře, nejsou tak uvědomělí, nebudou tolik kazit dítě).

Ikona diskutujiciho Macin 2016-01-27 08:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc děkuji za tip Blackmore's Night jsou úžasní, moc se mí líbí!!!!

Ikona diskutujiciho iriska 2016-01-27 08:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka do dotazníku: jaký má vliv na člověka, když mu někdo (třeba babička) udělá křížek na čelo (jako "pro štěstí"). A jak se toho potom zbavit? Někteří lidi to myslí dobře a prostě jim to nejde vysvětlit, to bych si poštvala proti sobě celou rodinu.

Ikona diskutujiciho Blaf 2016-01-27 09:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máme tu další virus a to Zika.

Ikona diskutujiciho Lenka 2016-01-27 10:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: U mňa a v mojom okolí to praveze neplatí

Ikona diskutujiciho Fred 2016-01-27 11:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: asi tak.

Ikona diskutujiciho Marcel 2016-01-27 13:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluška na Hrad!!

Ikona diskutujiciho Dáša 2016-01-27 18:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Aluško, zajímal by mě Tvůj názor na tuhle knihu, jmenuje se Codex Seraphinianus a jsou tam dost zajímavé obrázky a písmo. http://holybooks.lichtenbergpress.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/CodexSeraphinianus.pdf?351736

Ikona diskutujiciho Martina 2016-01-29 01:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Byla jsi tam? Na povrchu. :-)

Ikona diskutujiciho :) 2016-01-30 20:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Cim ted nahrazujes maso?

Ikona diskutujiciho Mára 2016-01-31 09:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, prosím poraď. Mamka našla na netu semináře carovnezrcadlo.cz a chce na nějakej jít. Mě se to nezdá. Jaký máš Ty názor na tyhle semináře nebo konkrétně na paní která je pořádá? Díky moc.

Ikona diskutujiciho D. 2016-01-31 18:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Už jenom úvodní stránka – pentagram nakloněný, aby nebylo poznat, jestli stojí obráceně, nebo ne, paní sice v krásných bílých šatech, ale oči úplně černé, plus magie a zrcadla? Klidně toho můžu najít víc, ale mně by tohle teda úplně stačilo. Ruce pryč.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-01-31 18:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: No podle symboliky jak už tady někdo zmínil nade mnou je to člověk co ti mnohem víc problémů udělá než vyřeší. Rozhodně bych se tomu vyhla.

Ikona diskutujiciho BE 2016-01-31 20:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Mne sa totálne nezdá – veď je to o magii ! Starý program, starý matrix, a my predsa chceme byť a žiť po novom !!!!

Ikona diskutujiciho Mára 2016-02-01 13:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Děkuju, tady dokonce byla u Krause youtube.com/watch?v=MHRcblATUlw

Ikona diskutujiciho Mára 2016-02-01 13:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o tom že měl údajně Napoleon čip v hlavě? procproto.cz/zahady/konspirace/napoleon-mel-v-hlave-mikrocip/

Ikona diskutujiciho A. 2016-02-02 12:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro mnoho lidí je i sto korun hodně peněz, dost lidí dnes žije na hraně nebo za hranou chudoby. A takoví možná často potřebují poradit víc než ti ostatní.

Ikona diskutujiciho Nika 2016-02-02 16:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj! Zajimalo by me, zda i na ty nahore, co tahaji za provazky v nasi celosvetove politice se "vari voda"? Mam pocit, ze lidi zacinaji panikarit a obavat se imigrantu. Hodne lidi pise o zbrojnim prukazu, firmy potvrzuji narust zadatelu o zbrane. Zakon energie hovori jasne: konej zlo- zlo se ti vrati. Plati to na vsechny? Dekuji!

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2016-02-04 11:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, mám otázku do dotazníku. Má nějaký význam, když se člověku mění barva očí? Nějakou fyzickou nebo jinou příčinu, symboliku a podobně? Ptám se proto, že to u sebe pozoruju posledních asi 15 let – mám modré oči a od prostředku mi zelenají, dnes už mám duhovky asi do třetiny zelené. Vždycky jsem měla za to, že to mám po babičce a až budu stará bába, budu mít zelené oči jako ona. Ale napadlo mě, jestli to třeba není i signál, že se děje něco, co by se dít nemělo, nebo něco na ten způsob. Předem děkuju za odpověď (nebo případně odkaz, pokud už se na to někdo ptal dřív).

Ikona diskutujiciho Atrej Ystma 776 2016-02-13 09:28:00 Odpovědět

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek