139. Dotazník: Kdo zadává symboliku do hudebních klipů?

5.2.2016 v Čtenáři 33

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mailovou poradnu.

1. Jak ty chápeš pojem konec lidstva?

No nevím jak ty, ale když někdo řekne ,,konec lidstva“, nebo ,,konec časů lidstva“, napadne mě nějaká válka, atomový hřib, případně miliony muslimáků valící se do Evropy… Takové názvosloví se snažím pokud možno nepoužívat, byla bych raději za úplně jiný scénář a určitě nejsem jediná.

2. Nečeká nás v budoucnosti úbytek obyvatel? Protože 7 miliard se mi zdá jako celkem velké číslo.

Dění ve světě tomu naznačuje, respektive ty snahy snížit počty už se realizují dlouho, prostřednictvím chemtrails, chemie v jídle, očkování proti HPV, ultrazvuky poškozující mozek atd… Zní to sice hnusně, ale jsme přemnožení a je to problém. Důvod proč vlastně jsou GMO plodiny, postřiky atd. je ten, že normálním zemědělstvím, kde se počítá se ztrátami atd. by se ta populace už nedala nakrmit a v době kdy je planeta tak nemocná, půda vyčerpavá a semena plesnivá, by nám to už bez stříkání ani nevzešlo… Lidstvo se chová nezodpovědně a následky naší nezodpovědnosti už pociťujeme pěkných pár let.


No.. ono by se to přemnožené lidstvo možná nakrmit i dalo, ale to bychom nesměli jíst maso, protože potrava kterou krmíme zvířata by jinak zbyla pro nás. A my všichni evropané a američané co si žijeme na velmi vysoké noze bychom se museli velice uskromnit a přestat vším tak nehorázně plýtvat. A lidstvu by se muselo vysvětlit, že maximálně jeden potomek a víc se nemnožit, abychom se dostali postupně na normální populaci. Byla bych pro, nechat lidi v klidu a zdraví dožít. Ale jsem zvědavá, jak to chcete lidem vysvětlit, zejména primitivním národům a lidem s IQ tykve, kteří nic jiného pořádně ani neumí.

Když jsme u toho přemnožení, problém není jen jak tu populaci nakrmit, ale některé kultury pak mají silný plošný destrukční charakter. V Africe se teď přemnožili černí lidé díky humanitární pomoci a lékům. Příroda už nemá volnou ruku v kontrole populace černých lidí a ti pořádají nájezdy, kdy pro zábavu hromadně vyvražďují vše živé, co jim přijde do ruky. Stádečkovité a pudové myšlení je jejich velký problém. Díky přemnoženým lidem v Africe silně klesá počet divokých zvířat všech druhů, jsem zvědavá kdy je vyvraždí všechny, až nezbyde nic. Co pak? Budou se jíst navzájem?

Bílí lidé by se nějak krotit dali, jsou civilizovaní a mají inteligenci která je schopná myslet i na to co bude zítra. Ale všichni tuto schopnost nemají. Moc dokumentace k tomuto problému není, ale například tady o tom najdete kratší video. – Ale nic moc pro slabší povahy, budete z toho mít depresi.

https://www.youtube.com/watch?v=ccYE7AxPp2s

Kdo by ještě neměl dávku reality dostatečnou, koukněte se na další videa na tomto kanálu dřív, než ho zablokují. Jsou tam věci, které vám média neřeknou a které se tvrdě cenzurují, aby se nám tady dala lépe cpát multikulti propaganda, a vymývat mozky. https://www.youtube.com/user/44Thorvald/videos Každé z videí co tam najdete vám vlepí pořádnou facku reality, a nebude to vůbec příjemné.

3. Jak jsi daleko s novou knihou? Kdy zhruba plánuješ její vydání?

Třetí kniha zatím pořád stojí. Je to dané tím, že pracuji pořád na něčem a pak večer už nemám energii. Viz. třeba to moje složité a zdlouhavé chystání webu. To jsou hodiny a hodiny sedění u skypu, domluv, kontrol… To bych musela všeho nechat a pár měsíců dělat jenom tu knihu. Ale to není možné, stránky, lidi, e-shop, poradna atd. nepočkají. A to ještě chci dělat videa na youtube, to taky není žádná sranda, jedno video zabere klidně 5hodin práce i víc. Navíc mám teď úplně jiné starosti a nejsem si jistá jak to se mnou bude v nejbližší době.

4. Už jsi slyšela svou skladbu v podání Veroniky V.?

Až bude nahraná a k dispozici, tak ji dám na youtube, nemusíš mít obavu.

5. K jakému hudebnímu nástroji máš nejblíž?

Hrála jsem na klavír a flétnu, ale nejvíc se mi líbí harfa, housle, případně okarína. Taky bambusová flétna, nebo siyotanka jsou úžasné.

Beautiful Chinese Music – Bamboo Flute

https://www.youtube.com/watch?v=-5qhNRmMilI

6. Co nejradši doma vaříš nebo pečeš?

Baví mě šopák a květákové placky… Na ty placky chci dát recept, ale nemůžu se rozhodnout jestli ho napíšu nebo natočím. Je totiž fakt super. Jinak obecně je pro mne vaření spíš nutné zlo, jídlo jako takové mě příliš nezajímá, i když si ho umím vychutnat a chápu že dobrá pravidelná domácí strava je důležitá… Držím se hlavně jednoduchých receptů.

7. Vyjmenuj pár svých oblíbených blogů nebo stránek, které čteš.

– Chodím na prvopodstata.com, protože ji teď dělá skupina autorů a vždycky tam najdu něco nového a zajímavého. Jsem sice jeden z autorů, ale i tak nikdy předem nevím co tam ještě kdo dá.

– Čtu i badatel.sk, jsou tam zajímavé kvalitní články o zdraví… stručné a jednoduché. V poslední době i některé vybrané přebírám.

Znám vícero kvalitních stránek co se vymykají normálu, ale většinou jsou málo aktivní, mají příliš malý obsah a není to na pravidelné vracení… Spíš jednou zajít, pořádně projet a tím to skončí. Málokdo má na to nervy, držet určité tempo roky a roky, většina autorů cca do dvou let končí i když mají dobře našlápnuto a kvalitní články. Zůstávají po nich pak takové hezké pomníčky, kde se dá najít inspirace i pro můj obsah.

Když si chci odpočinout a trochu se zasmát, čtu jpm, nebo 9gag.

8. Zkoušela ses někdy v astrále sejít třeba se skupinou Nightwish? 🙂 Pokud ne, máš nějaký jiný kuriózní zážitek, o který se můžeš podělit?

Cíleně se scházet se mi zatím nepodařilo. Všechny zážitky co stojí za řeč píšu poctivě na web, aby to téma astrálního cestování vůbec nějak pořádně na tom českém internetu bylo probíráno a aby se netočily pořád jenom nějaké nefungující návody.

Nedávno se mi ale stal jeden, co jsem na web nedala: Spala jsem v kumbálu, vzbudila jsem se a byla úplná tma (není tam okno, proto se tam dobře čerpá melatonin) a já nevěděla kolik je hodin.

Jak jsem byla strašně rozespalá a zároveň jsem hrozně chtěla vstát a jít se podívat, tak jsem se rozdvojila. Občas se mi stává že nad ránem chci vstát a tak jdu třeba 3x astrálním tělem na záchod, než mě nucení vytrhne a přinutí skutečně vstát. Tentokrát jsem celkem 4x vstala astrálním tělem a šla jsem k hodinám a pokaždé jsem se vrátila zpátky a opakovala to… Dokud jsem se fakt nevzbudila a nedošlo mi, že vstávám jenom astrálním tělem, zatímco to fyzické pořád chrápe pod peřinou. Tak na pátý pokus se mi vstávání podařilo.

9. V niektorých hudobných klipoch ako Meet me halfway od Black Eyed Peas je zakódovaná symbolika. Nejdem sa pýtať čo tam je, to nám asi neprezradíš. Tak by ma zaujímalo ako sa tam tá symbolika dostáva, kto to vymýšla? To sú hudobníci takí znalci symboliky a len tak si povedia že teraz spravíme klip so symbolikou? Alebo to robia na objednávku iluminátov a podobne. Stáva sa aj že sa do niektorého klipu dostane symbolika náhodou? Teda že tvorcovia ju tam dajú ani o tom nevedia a až niekto kto sa v tom hrabe a hladá vo všetkom symboliku ju tam nájde?

Interpreti mají samozřejmě tým lidí, který dělá choreografii do klipů a všechno. Ale někdy si je vyhlídne určitá skupina. Záleží na tom, k jakému účelu má hlásná trouba posloužit. Většina symbolik jsou podprahovky v klipech a to mají zadáno od lidí, kteří zprostředkovávají pokyny od illuminátů. Tito většinou vůbec neví co ukazují a komu tím slouží, jsou to jen loutky.

Ale jsou i interpreti kteří dostali zprostředkovaně návody na klipy odjinud, třeba od lidí z povrchu.

Meet me halfway je toho ukázkový případ. Podobně je na tom i klip The different story.

Na povrchu sepíší hudbu, slova i klip a zadají je vybraným interpretům. Chtějí šířit určité poselství pro lidi… Podrobnosti úplně z branže neznám protože se v tom nepohybuji, ale skupiny to berou, protože kvalitní hudba a kvalitní námět se vždycky cení. Některé klipy v sobě mají obrovskou sílu a přitahují lidi, což interpretovi přece pomůže. Lidstvo bývá fascinováno zvláštními symboly, energií a poselstvím, kterému sice nerozumí, ale magicky je to přitahuje, sami nevědí proč.

Na povrchu planety byl sepsán i Matrix s kompletní symbolikou, bratří Wachovští přitom VĚDĚLI co točí, byli s nimi domluvení přímo, ale domluvy se určitě liší, podle toho o co jde a s kým se o projektu jedná.

Nebo film Celestýnské proroctví – nemůžu jmenovat přímo proto opíšu – sepsal určitý velice vážený šlechtický rod který přežil do dnešní doby a perfektně zná symboliku. Uchovává i jiná tajemství a klíče. Jeho natočení tento rod zafinancoval a ten samý rod dokonce stojí za tvorbou filmu Šifra mistra leonarda.

No… zkrátka lidé nemají ani nejmenší ponětí, co všechno je jim na zlatém podnose nabízeno a odkud… Jenom naučit se v tom číst je problém, protože lidi bývají strašně slepí. Teď si to neberte osobně, ale rýpnu si: Vždyť lidé nepoznají pravdu ani když se jim na ni přímo ukáže prstem, ani když znají výsledky vaší práce, znají historii, znají pozadí… Tak místo aby se zaměřili na tuto pravdu, prožili ji, přijali ji a použili ji ke zlepšení vlastní životní cesty, raději hledají špínu a problémy na tom, kdo pravdu ukazuje. Řešit lidi a drbat je totiž jednodušší než řešit skutečně důležité téma. Místo aby si ověřovali co je jim nabízeno, ptají se jak blbci: ,,Odkud to víš?“ Odvedou si sami pozornost jinam, k nedůležitému a už se k tomu pak nedostanou. Zrovna dneska jsem četla dopis. Jeden pán si velice pochvaloval seriál o Zákonech Vesmíru a pak se zeptal, jestli je to můj názor. Tak jsem se pleskla do čela, člověk už pak ani neví co na to má odpovídat.

Určitě ale nevěřte tomu, že by symbolika v klipech mohla být náhodná. Velcí interpreti mají vždy vše velmi dobře předem naplánováno a ta symbolika v kvalitních klipech vypráví určitý příběh. Zmíněné hudební klipy také vypráví v symbolech příběh, který postupně navazuje a to ROZHODNĚ není náhoda…

Ještě bych mohla připomenout i klip Return to paradise, také obsahuje symboliku, která říká pravdu o lidstvu, součástí ní jsou i slova, je to v kodech. Stejně tak i zmíněné videoklipy, jako ten od Black eyed peas tak i od Petra Schillinga. Slova jsou součástí obrazových symbolů a dohromady dávají celek. Slova bez obrazu a obraz beze slov člověku neřeknou co přesně poselství sděluje. Je to komplexní záležitost. Zajímavý je i název interpreta Imperio: IM PER I O.

Black Eyed Peas performing Meet Me Halfway

https://www.youtube.com/watch?v=I7HahVwYpwo

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ivet 2016-02-05 11:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Páni tuhle písničku od Black Eyed Peas znám, ale nidkdy jsem nekoklana klip a bez klipu to zní jako milostná píseň, krásně skryté v textu. Já jsem poslední dobou zhlédla několik klipů od Muse a vážně mě zaujali, ačkoliv některé písničky mi přijdou docela depresivní, tak některé ty texty a klipy jsou vážně zajímavé.

Ikona diskutujiciho aneta 2016-02-05 12:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

co se týče toho šlechtického rodu, nejsou to Merovejci? 🙂

Ikona diskutujiciho Mára 2016-02-05 12:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi jsem uplná pájka, ale moc v tom tu konstruktivní symboliku nevidím.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-02-05 13:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžeš prosím zhruba napsat jakou měli lidé v minulosti přístupnou technologii? Myslím tím to že se třeba někde najde 3.000 let starý počítač a podobně.

Ikona diskutujiciho Windy 2016-02-05 14:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, četla jsem několik článků o "duté zemi" a náhodou jsem narazila na tyto stránky: http://www.placata-zeme.cz/ které dokonce tvrdí, že země není ani kulatá. Hrozně by mě zajímal tvůj názor co si o tom myslíš a jak se díváš na "Důkazy" které podávají.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-05 14:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Žádné důkazy nikdo podávat nemusí, nejsme pizza a nemáme okraj.

Ikona diskutujiciho NikolaR 2016-02-05 15:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško,

Ikona diskutujiciho Jarka 2016-02-05 17:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško děkuji 🙂 moc moc moc

Ikona diskutujiciho Kaia 2016-02-05 21:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A bonusová otázka: Koukla si se na Smosh? Líbila se ti jejich tvorba a nepatří náhodou k illuminátům?

Ikona diskutujiciho Kaia 2016-02-05 21:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vždycky jsem byla hrozná bordelářka, ale teď mě začalo hodně bavit uklízet, dekorovat pokoj a víc jsem chytla chuť starat se o zvířátka. Souvisí uklízení s ženským poselstvím (většinou mají spíše chlapi bordel), nebo záleží na osobnosti?

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2016-02-05 21:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bratři Wachovští nic sepisovat nemuseli, stačilo vykrást japonskej animák z roku 1995.

Ikona diskutujiciho M 2016-02-05 22:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Byla jsi na povrchu?

Ikona diskutujiciho Mister 2016-02-05 22:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Je to zaujímavé. Napríklad aj toto video odtiaľ: https://www.youtube.com/watch?v=bdxgIyEPCxk . Z toho mála, čo viem, alebo si aspoň myslím, že viem, nakoľko sa jedná o veci logické, a neodporujúce ničomu, čo som mal možnosť spoznať, si trúfam povedať, že je kľudne možné aj to, že žijeme v dutej Zemi, na povrchu zemegule, i na plochej Zemi, a to všetko môže kľudne platiť aj zároveň. Len je potrebné na pochopenie tohoto myslieť v trochu širších súvislostiach. Ostatne, o to sa aj snažia autori týchto videí o plochej Zemi. Aby človek myslel v širších súvislostiach, či ? Ale nie, robím si srandu.

Ikona diskutujiciho K. 2016-02-06 10:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, jaký máš názor na web http://odkrytepravdy.cz/ ?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-06 10:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:  Pamatuju si jak mi lidé cpali jeden absolutně zcestný článek o andělech odtud a od té doby je považuji za hnůj.

Ikona diskutujiciho Kač 2016-02-06 21:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zakládají se artušovské legendy na pravdě? Existoval skutečně král Artuš, čaroděj Merlin apod.? 🙂

Ikona diskutujiciho Jitka 2016-02-07 01:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Jéé, bezva otázka. To by mě také zajímalo. Mám tmavě hnědé oči a světle hnědé vlasy. Moje sestra má také tmavě hnědé oči a když byla prťavá, tak k tomu měla blond kudrnaté vlasy, až pomalu do bílé barvy. Byla to taková rarita, že se na ní v jeslích vždycky ostatní rodiče chodili koukat, jak na nějakou opičku do zoo. :o) Teprve kolem puberty jí vlasy začaly krapet hnědnout. Modré oči miluju, zvlášť úplně takové ty hodně světle modré. V těch se lidem dokážu ztratit. Jako malá jsem se pořád mamky ptala, proč nemám taky modré oči (ona má také hnědé, stejně jako táta). Strašně jsem to tenkrát prožívala a chtěla oči vyměnit. :o) Teď, jako staré koze, je mi to jedno a jsem ráda, že jakž takž vidím a nepotřebuju brýle. :o) Takže otázka ohledně barvy očí, jakou v životě hraje roli, mě opravdu zajímá. I by mě zajímalo, jestli třeba hraje stejnou roli barva hnědých očí u bělocha jako hnědých očí u černocha, asiata? A pak i jestli je něco na velikosti očí? Já mám obrovská kukadla. :o) Moc děkuji.

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2016-02-07 20:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu, děkuju za odpovědi :). Videa jsou vážně hrozná, nemohla jsem to dokoukat do konce, jak mě těch zvířat bylo líto. V tom mě napadá, proč černí lidé, mají menší inteligenci než my – běloši. Je to snad dualita – běloch x černoch? Nepochopím, jak někdo může zabíjet zvířata pro zábavu, prostě ne. At už je to černoch nebo běloch.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-02-08 14:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: ale ono to je docela logický, zvláště toto: Kdyby Země byla opravdu koule o obvodu 25.000 mil, piloti letadel by museli neustále opravovat svou výšku směrem dolů, aby neletěli přímo do "vesmírného prostoru"; pilot, který by si přál jednoduše udržet si svou výšku při běžné normální rychlosti 500 mil/h, by musel neustále naklánět nos letadla dolů a sestoupit 2777 stop (okolo půl míle) každou minutu! Pokud by tak nečinil a letěl rovně, pak by se za hodinu letu nacházel o 31,5 mil výše, než by se čekalo.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-08 18:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]:  :D :D Osobně znám pilota Lufthansy, který vysvětluje problematiku dutozemě. S letadly se lítá po loxodromě a ne po přímkách, toto vysvětlení je úplně mimo, jde vidět že to dělal laik který o problematice opravdu nic neví.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-02-08 18:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Eh… vůbec nevím o čom je řeč, tak Ti budu věřit Aluško 🙂

Ikona diskutujiciho Coubee 2016-02-08 19:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Na teorie o ploché zemi jsem už taky narazil, plno z těch důkazů celkem sedí i na dutou zemi, například velikost a pohyb slunce a měsíce, působení gravitace… Vypadá to jako když překrucují fakta a snaží se nám to z nějakého důvodu podstrčit. Natrefil jsem třeba i na tohle https://www.youtube.com/watch?v=KLnNa5KwkJo

Ikona diskutujiciho Lenka 2016-02-08 21:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško,

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-08 22:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]:  Ne, u křtu kamínek v játrech nevzniká.

Ikona diskutujiciho Václav 2016-02-09 00:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: pokud by pilot lufthanzy tyto myšlenky prezentoval, nedostal by papíry ani na fechtla. osobně znám pilota boeingu 737 a provozovatele letecké školy v usa a v tuzemsku, který by vás s teorií duté země poslal někam, ale i s tím chemtrails. kdo má internet, může si sám najít radarový provoz online, kdekoliv po světě, a osobně se v reálu sami přesvědčit o tom, že vámi označená chemtrails nebudou žádná chemtrails, ale letadla s lidima na leteckých linkách. zde není řeč o jezedácích, kteří si stříkají a práškují pole.

Ikona diskutujiciho Mell 2016-02-09 01:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, po Tobě třeba reptoši nejdou? Nemáš s nimi problémy? Teoreticky na Tebe asi útočit musí, jelikož jsi pro ně velká hrozba. Já být Ty, asi bych se docela bála o holý život. Děkuju moc za odpověď, snad to není moc osobní. 🙂

Ikona diskutujiciho Fred 2016-02-09 12:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: [21]: Kdyby si někdo chtěl něco přečíst o loxodromě…

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-09 14:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]:  Mám s nimi problémy. Útočí na mě hlavně skrze jiné lidi, primárně přes muže. Protože když jsem sama a v klidu, není kudy se na mě dostat.

Ikona diskutujiciho r 2016-02-09 21:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen se chci zeptat když nosím věci po někomu jiném, mohu je nějak energeticky očištit? Děkuju

Ikona diskutujiciho Do dotazníku 2016-02-10 03:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj 🙂

Ikona diskutujiciho Václav 2016-02-10 08:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]:pokud se takto ptáš, tak ne.

Ikona diskutujiciho Efs 2016-02-10 10:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: není odpovědí na [19]:, navíc pohyb po ortodromě či loxodromě je stejný uvniř koule jako na jejím vnějším povrchu. To ostatně jasně apřehledně popisuje Fredův odkaz [27]:.

Ikona diskutujiciho Přemek 2016-02-12 20:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Rovně letět nemůže, gravitace ho stáčí k zemi. Díky gravitaci neletí rovně ani paprsky světla, ale stáčí se, i když mnohem méně.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek