140. Dotazník: Proč destruktivní duchové potřebují brát živým energii?

11.2.2016 v Čtenáři 29

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mailovou poradnu.

1. Sú ženy ktoré tvrdia že boli znásilnené duchom. Je to možné? Predsa duchovia nemajú takéto potreby. Alebo tie ženy mali len divné sny?

Takových případů je známo až moc, než aby si to všechny tyto ženy vymyslely. Naposledy jsem tento problém řešila v poradně s jednou, která se upla na učení Sai Baby. Sai Baba je velice nebezpečná entita, která byla nastrčena do oblasti New Age primárně za účelem matení lidí, ale taky své chycené dušičky vysává a týrá. Je to destruktivní démon který nenávidí lidi, zejména ženy a je to právě on, kdo tyto praktiky dělá. Také se lidem zjevuje s podobě odporných obličejů… Tehdy jsme to řešily vyhozením všeho od něj, rituálem s růží a energetickými očistami.

Sai Baba však není jediná nebezpečná entita, na kterou se můžete napojit, nebo která se může napojit na vás, aniž byste si toho byli vědomi.

Jindy – ale to už jsem trochu mimo téma – jsem řešila v poradně jinou zoufalou ženu, která po jakémsi semináři s Petrem Chobotem přicházela o energii a večer se jí zjevoval jeho pokřivený obličej, kterého se strašně bála. To proto, že na ni naskákaly při semináři destruktivní bytosti, které jí začaly tímto způsobem ubližovat. Dávejte si velký pozor kam a ke komu chodíte na semináře a hlavně nikdy nechoďte na rodinné konstelace!

Každopádně těmto incidentům VŽDY předchází něco, co daného démona přivábí. Deprese, černá magie, destruktivní lidé, sebevražedné sklony, nebo zapojení se do sekty… Není to jen učení Sai Baba.

Duchové nemají sexuální potřeby, ale jsou zvrhlí a toto astrální znásilňování je dobrý způsob, jak sát ze ženy její energii a jak ji velmi efektivně týrat. 99% lidí si v takovém případu neumí pomoct. Braň se proti něčemu, co není vidět a co po tobě jde když usneš. Kor když ti to skoro nikdo neuvěří, pomoci se nedovoláš.


2. Majú duchovia potrebu „jesť“? Pokiaľ viem živia sa tým že čerpajú energiu zo živých ľudí. Ale čo ak duch žiadnu vhodnú obeť nenájde. Môže duch zomrieť?

Tady je to trochu složitější. Jsou růzé typy bytostí. Máš astrální parazity, démony, nebo duše zemřelých, přitom každá z nich má jiný důvod proč tu je. Nedá se to hodit celé do jednoho pytle, protože každá ta skupina sechová jinak.

Pokud jsi myslel duše zemřelých lidí, tam je problematika následující: Když tělo zemře, duše by správně měla doejít na druhou stranu. Většinou přijdou andělé, zemřelí příbuzní, nebo světlo, které duši navede na tuto cestu. Stává se ale že duše odmítne jít, nebo se dostane do nějaké smyčky vlivem šoku (zemřela nečekaně a moc rychle), nebo nechce opustit hmotné statky, lidi, má dojem že ještě není čas aby odešla, na něčem tady lpí. V této fázi má ještě náboj a správnou energii a má i pár dnů na to, aby se po světě porozhlédla, rozloučila se s příbuznými a pak odešla. Pořád má tu možnost, i když se rozhodne chvíli počkat.

Jakmile už je tu ale měsíce a roky, postupně ztrácí energii, protože astrální svět není žádná konečná stanice, je to přechodná forma mezi hmotou a světem duchů, je to napůl svět myšlenek a napůl hmoty, kde se může manifestovat absolutně cokoliv a kde duše potkává odrazy sebe samé. Pokud myslíš destruktivně, zažiješ v astrálním světě strašlivé věci. Pokud myslíš konstruktivně, vidíš hezké věci, jsi tam v klidu a rád se tam vracíš. Duše zemřelého je na tom stejně, ale nemá šanci utéct, když začne myslet destruktivně a něco se tam začne dít. Navíc se může zlobit. Někdo toho člověka třeba zabil. Nebo měl moc peněz které nechce pustit a rozčiluje se když vidí že někdo s jeho bývalým majetkem zachází tak jak si nepřeje. Postupně taková duše ztrácí energii, z bílé do světle šedé, z šedé do tmavé. (Ne úplně do černé, černí jsou démoni.)

Takže začíná sát energii ze živých lidí. To dělá buď pasivně – nalepí se na jejich aurické pole – nebo aktivně – děsí, může působit i jako poltergeist – nesaje energii aby přežila, protože lidská duše je nesmrtelná a nezničitelná, může se pouze transformovat. Je to spíše zoufalá snaha získat zpět svůj náboj a energii, protože jak náboj strácí, tak slábne, noří se pořád do větší a větší temnoty a zoufalosti. Jenomže co vysaje, o to zase rychle přijde, protože už dávno nekmitá tam kde byla, už dávno není konstruktivní, tak se ta energie u ní dlouho neohřeje a to ji pudí k další zoufalosti a k dalším atakům.

Proto třeba média která mluví s duchy, těmto duším říkají ať odejdou do světla a vizualizují/vytvářejí jim světlený portál. Je to způsob, jak duši trvale pomoct. Mnohdy pomůže ducha i jen vyslyšet, potom odejde. Něco se změní v jeho náboji když není ignorován a buď se přesune jinam, nebo skutečně odejde. Přesto komunikaci s duchy rozhodně nedoporučuji, toto mohou pouze profesionálové kteří mají čistou auru bez děr, kteří vědí co mají dělat, kteří se v tom nebudou emočně angažovat a kteří si v případě problémů umí poradit. U amatéra který má ještě většinou na zádech kopů svých problémů a duchařina je pro něj jenom často únik od reality, se stane taková záliba zdrojem obrovských problémů, protože ho tito duchové začnou zneužívat jako svoji dojnou krávu, začnou se stahovat ze širokého okolí a lepit se na něj. Dokud se o duchy nezajímáte, nevyvoláváte je, nemyslíte na ně, tak vás nevidí. Ale jakmile se na ně začnete napojovat, jste pro ně v jejich dimenzi perfektně viditelní na obrovskou vzdálenost a oni toho velmi rádi využijí.

Po stopách duchů – Farma Fox Hollow

https://www.youtube.com/watch?v=Yberl5-xwa8

3. Nevieš čo sú zač čiernooké deti? Majú nejakú chorobu alebo sú to hybridi, cudzie entity (podobne ako reptiliáni vtelené do ľudského tela)?

Černooké děti skutečně existují, není to pouhý výmysl typu Slenderman. Jsou to mimozemské bytosti, ale zatím jsem k nim nezjistila další podrobnosti, které by byly veřejně sdělitelné, možná se k tématu vrátím později, až to sesumíruji a bude víc co říct.

4. Existuje Aštar Šeran?

Ne, tato entita je vymyšlená v rámci New Age propagandy. Lidé na jiných planetách skutečně existují a skutečně jsou dobří, ale dejte si velký pozor na channelingy. Když dělá někdo channeling s člověkem který neexistuje, hádejte kdo mu asi tak odpovídá…

5. Chcela by som študovať fyziku na vysokej škole. Kde mi povedia skutočnú a neprekrútenú pravdu? Myslím že skoro na všetkých školách len vymývajú mozgy tak oplatí sa vôbec ísť niekde študovať? Nechcem mať naplnený mozog klamstvami a podľa toho skúmať veci a vymýšľať riešenia.

Školy jsou od toho, aby z lidí vychovaly vhodné dojné krávy se standardizovaným myšlením, které budou poslušně chodit do práce a poslušně papouškovat, co je ve škole naučili. Tam pravdivé učení nehledej.

6. Ahoj Alue, budeš ešte niekedy písať o jednohmotných bytostiach? Plánuješ ešte prispievať rozhovormi s anjelmi ako si robila už veľmi dávno?

Tyto články pořád občasně vycházejí. Ne tak často protože už nedávám na internet svoje soukromé rozhovory s nimi, ale přesto se sem tam podaří. Například zde:

,,Prosím konstruktivní bytosti Vesmíru, buďte se mnou, chraňte mě, pošlete mi energii…“ / DOPORUČUJI

7. Ktoré miesta na svete by si chcela najviac navštíviť?

Kdyby to bylo uvnitř planety, tak nejraději bych se odklidila někam na ostrov k moři, kde je celý rok teplo, kde je jídlo za pár kaček a už tam zůstala. Jinak žádné extra turistické ambice nemám. Města mě nezajímají, lidi taky moc ne, spíš příroda kde je klid, voda a teplo.

8. Sedia na teba horoskopy a numerologické výpočty? Mohla by si nám doporučiť nejaké stránky, kde sa dá vypočítať skutočný význam mena, dňa narodenia, horoskopy a podobné veci?

– Numerologie sedí celkem dost, dávám jí odhadem přesnost tak 75-95%. Záleží ale dost i na konkrétní osobě a jak se sebou pracuje. Třeba když koukám na svůj rozbor, tak tam často vidím i slabiny a vlastnosti které jsem měla vrozené, ale prací na sobě jsem je změnila na něco jiného, nebo úplně rozpustila, nebo jsem si osvojila nové dovednosti a povahové rysy. Zkrátka člověk může měnit sebe a tím i svůj osud. Numerologie je jenom rámec, říká s čím člověk přišel, ale jak na tom pracuje, věci se někdy změní. U sebe to vidím hodně. Když jsem byla dítě, sedělo to na mě mnohem víc, dneska už je to s přesností o dost horší. I tak tam ale najdu o sobě dost.

Například chybějící trojka na mě sedí až se tomu směju, ale chybějící 6, 7 a 8 je podle výkladu úplný opak mé osobnosti, vůbec to nesedí. Kdysi (12-13let věku cca) jsem svému výkladu dávala 90% pravdivosti, dneska tak 50%. Znamená to, že jsem o 40% jiný člověk? – Určitě ano, přece jsem svůj osud změnila, s tím se pojí nutnost být jiný člověk i uvnitř.

Jak jste na tom vy a jak vy hodnotíte své numerologické rozbory s odstupem času? 🙂 To mě zajímá, napište do diskuze…

– Horoskopy už jsou na pováženou a neházela bych to úplně do stejného pytle s numerologií. Zásadní problém je, že celá Astrologie se zakládá na nepřesných datech a z toho jsou pak často horoskopy a výklady znamení mimo.

Já se na tyhle věci vůbec nespoléhám, ani podle toho nikoho neposuzuji. Dokonce i docela přesnou numerologii považuji za pouhou zajímavost, ale nemá u mne váhu. Radši se dívám na to jaký je člověk teď a jakou má energii. A to mi žádná čísla ani znamení zvěrokruhu neřeknou. Jsou to pro mne vratké a zamlžené pomůcky.

Stránky ani doporučovat nemusím, stačí do google zadat ,,numerologie online“ a vyjedou všelijaké kalkulačky. Přeji zábavné počtení.

9. Ako sa môžem spojiť s mojím totemovým zvieraťom? Dá sa to prostredníctvom astrálneho cestovania? Napíšeš o tom niekedy článok?

Článek jsem o tom už napsala (a brzy vyjde další), je tam i tip pro individuální postup. Astrální cestování k tomu vůbec potřeba není a naopak si myslím že by taková snaha byla na nic. AC je dobré na jiné věci a přivolat si někoho skutečného do astrálu aby to nebyla iluze, umí profíci. Kterých mezi námi moc není.

,,Jak jsem poznala své totemové zvíře“

10. Třeba mě zajímá,jest-li jsi už četla knihu:“Poselství od protinožců“?Koukala jsem se do nabídky tebou doporučených knih a překvapilo mě,že tahle tam chybí.Je to potrava pro duši.Byla jsem na semináři pro ženy,který pro nás připravila psycholožka žijící v Peru mezi šamanami(skoro rok),tu knížku jsem vzala s sebou(něco mi napovídalo,že ji bude znát).A opravdu znala.Četla ji už ve třinácti a právě ona odstartovala touhu k tomu,co dnes dělá.Já se k ní moc ráda vracím(k té knize),protože je to potrava pro mou duši.Tak doufám,že jsem tě dostatečně navnadila abys na ni mrkla,moc mě zajímá,jak by právě Tebe oslovila.

O té knize mluvila moc krásně moje máma, když jsem byla hodně malá a říkala mi že až dorostu, tak mi ji dá přečíst… ale už jsme to nestihly. Podědila jsem od ní alespoň Zasvěcení a pár jiných moudrých knih, ale tuto bohužel ne. A zrovna o tu po ní bych fakt stála… Vždycky když mi ji někdo připomene tak na to myslím, a vzpomenu si že bych si ji chtěla přečíst, JENOMŽE KDY? Kde mám na to vzít čas? Taky nemůžu žít jenom v písmenkách, nebo se starat o domácnost. Potřebuju pohyb, potřebuju být venku a den bohužel není nafukovací… Nemám už na knihy čas ani čtecí kapacitu navíc, a když kapacitu mít budu, hned se urvu a dopíšu snad konečně tu svou třetí knihu.

Relaxovat večer ještě nad knihou, když celá moje práce je o psaní a čtení, není vůbec možné. Naopak jsem ve fázi kdy hodně zkracuju dobu sezení na zadku a nahrazuji ji pohybem.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Xxx 2016-02-11 02:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S totemovým zvířetem se setkáme tak, že cestujeme do dolního světa kde silová zvířata žijí a tam ho najdeme. Z hlediska šamanismu existují 3 základní světy: Horní, kde žijí duchovní učitelé. Střední, kde šaman začíná a končí své cesty – je to vlastně jak kopie naší země. A dolní, kde najdeme silová zvířata. Kurzy v ČR a na slovensku dělá Peter Šimkovič, tak kdyby o to někdo měl zájem tak může jeho kurzy najít na internetu (snad tato reklama nebude Alue vadit). Mimochodem tento člověk varuje před Reiki, prý pomáhal hodně lidem kteří měli kvůli Reiki velké problémy.

Ikona diskutujiciho Aneta 2016-02-11 10:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co kdyz jsem uz na rodinne konstalaci byla? Jak se muzu ocistit?

Ikona diskutujiciho armag 2016-02-11 10:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aštar skutečně existuje a je velitelem jedné z lodí.

Ikona diskutujiciho vladka 2016-02-11 11:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to by mě zajímalo Aluško, co je Jirka Mašek z Osudu za figuru, když se živí právě rodinnými konstelacemi.

Ikona diskutujiciho Aria Keboke 2016-02-11 11:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No musím napsat že numerologie na mě fakt sedí. Až neuvěřitelně, že se nad tím člověk až směje. Jak v negativních tak v pozitivních věcech. Jsou ale věci, které na mě nesedí. Má ráda majetek a popularitu. Má ráda přepych a snaží se dosáhnout majetku. (To je věc, co mě vůbec nezajímá.) Je komunikativní. Je aktivní a energická. (Jako dítě to krásně sedělo ale ztratila jsem to asi někde cestou.)

Ikona diskutujiciho thu 2016-02-11 12:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Školy jsou od toho, aby z lidí vychovaly vhodné dojné krávy se standardizovaným myšlením, které budou poslušně chodit do práce a poslušně papouškovat, co je ve škole naučili. Tam pravdivé učení nehledej.

Ikona diskutujiciho Mašek 2016-02-11 15:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rodinné konstelace živí Jiřího Maška. Věta "hlavně nikdy nechoďte na rodinné konstelace" se mu líbit nebude. Proč to říkáš, co za tím je?

Ikona diskutujiciho Hanka 2016-02-11 15:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když Aštar Šeran neexistuje, kdo byl pak ten týpek "A tak to je…"? Já měla za to, že to byl on! :DD

Ikona diskutujiciho Milena 2016-02-11 17:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dnes jsme byli s muzem v lese, ktery je docela daleko od vesnice. proto jsme jeli autem. Prochazkou jsme najednou dosli k mistu, kde byly dokola rozmistene ruzne plysove hracky na stromech v kruhu, prumer asi 4 – 5 metru. Na  zemi byla napichnuta na klacku hlava panenky a vedle byly ruzne napichane hracky. Pak tam byla na zemi umistena hlava panenky cela krvava bez tela a v puse taky neco cerveneho. Hnusne. Uprostred vymetene prolakle misto s kvetinou a krizem, coz vypadalo jako obetiste a v cele na strome pribite nejake dve fotografie. Na jedne fotce hlava  a na druhe fotce tri  hlavy. Vypadalo to z dalky jako nejaky svaty a to vse zalaminovane. Pusobilo to na nas dost desive.  Bylo to dost daleko od oci a jinak to neslo prohlednout nez vstoupit do toho kruhu. Mela jsem sviravy pocit z toho mista – nic pozitivniho to nebylo. Muj muz si myslel, ze

Ikona diskutujiciho Atrej Ystma 776 2016-02-11 17:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj! Je můj onehdý dlouhý dotaz ohledně rasového míchání zodpověditelný?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-11 18:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:  To že si nějakou dobu pomáhali neznamená že spolu ve všem souhlasili. Konstelace je něco co Jirka prostě dělá, opačné pohledy na to nebere. Ani varování. – Tak co s tím? Má ho TM zastřelit, nebo co? 🙂

Ikona diskutujiciho Remi 2016-02-11 19:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, jedla jsi už někdy sushi??:-D

Ikona diskutujiciho bnt 2016-02-11 19:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ohledně těch rodinných konstelací, na jakém principu to vlastně funguje? Všude se dočtu jak to úžasně uzdraví a všechno vyřeší, ale nějak jsem nepochopila co to vlastně je? Nějaké vyvolávání duchů nebo jak? Tím pádem ani nechápu čím to tedy škodí?

Ikona diskutujiciho ifka 2016-02-11 21:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bylo mi od někoho řečeno, že astrální cestovani je zlo , že je to falešna záležitost. A ze mimozemšťane jsou jen vymýšlení od NWO..Tak tomu ale neverim. .Vse tomu člověku přišlo jako zlo a mluvil hodně o bibli. .

Ikona diskutujiciho Xxx 2016-02-11 22:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: takový názor si ani nepřipouštěj k srdci. Lidi co takto mluví o bibli berou vše jako zlo. Podle nich je i komunikace s anděly zlo a i když je někdo léčitel tak je to podle nich zlé.

Ikona diskutujiciho Přemek 2016-02-12 02:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Sama v sobě.

Ikona diskutujiciho thu 2016-02-12 20:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Môžem poprosiť o konkretizovanie ? 'Sama v sebe' je pre mňa široký pojem.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-12 21:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: ….  tak to je asi marný

Ikona diskutujiciho Zuzka 2016-02-12 22:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, pátrala jsem po těch kartičkách tomáše marného a našla k nim jakýsi příbalový leták, kde se slibují úplně zázračné věci, jako např. přeměna kyselého ovoce na sladší. Vůbec nechápu, jak by bylo něco takového možné, to ty kartičky způsobují nějaké chemické změny? A proč je na obalu šedivák, jak objímá zemi, když šediváci jsou zlí?

Ikona diskutujiciho thu 2016-02-12 23:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Tak ja som sa opýtala slušne, ako v sebe mám nájsť pravdivé poznatky, ktoré ma na vysokej škole nenaučia.

Ikona diskutujiciho Atrej Ystma 776 2016-02-13 09:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevíš, jak je možné, že se z tak zločinné velmoci Sovětský svaz najednou stalo Rusko tak dobrým, jak ho občas popisuješ zde a pan t.m. na Prvopodstata.com? Byl SSSR snad neprávem očerněn?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-13 12:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Tohle kdyžtak probrat soukromě, dotazníky nejsou o lidech, ani o produktech… btw. proč si troll nepřepsal jméno nevím, to se musíš zeptat přece jeho 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-13 12:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]:  No přece ty jsi ta pravda. Máš ji v sobě. Nauč se pravdu cítit. Nečekej že sedneš do lavice a někdo ti ji do hlavy nadrtí, ty sama musíš být aktivní, ty sama musíš zkoumat a sbírat střípky na různých místech.

Ikona diskutujiciho thu 2016-02-13 15:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]:Ďakujem Alue

Ikona diskutujiciho tuo 2016-02-13 16:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kam zmizel dotaznik 139? :-) nemuzu ho ve slozce dotazniky najit

Ikona diskutujiciho Lori 2016-02-13 23:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aký máš názor na kapely ako Pink Floyd, Metalicca, Iron Maiden a či Led Zeppelin?

Ikona diskutujiciho Tina 2016-02-14 19:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka do dotazníku:

Ikona diskutujiciho Atrej Ystma 776 2016-02-16 19:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na youtube je mnoho videí s hudbou a zvukem pro navození lucidního snu https://www.youtube.com/watch?v=mDX8QrcDI_o . Jsou některé z nich použitelné? Ještě nikdy se mi AC/LD nepovedl.

Ikona diskutujiciho Zuzka 2016-02-16 23:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Ráda se na to trolla sama zeptám 🙂 Dáš mi prosím kontakt? Můžeš mi ho napsat na adresu [email protected] 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek