141. Dotazník

17.2.2016 v Čtenáři 52

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

1. Kdysi jsi tu dala odkaz na film „Rudý stan“. Zanechal ve mně hluboký dojem. Zasadil do mne semínko touhy, znovu probudit takový červený stan – otevřít takový ženský kruh pro ženy i u nás, kde bychom se vzájemně podporovaly a více probouzely posvátnou ženskou energii. Otázka pro Tebe: Neuvažovala jsi o otevření ženského kruhu třeba v Brně? (Nevím jak daleko máš dojíždění), ale tam by se jistě zájemkyň našlo dost.

Nemám žádné snahy ani chuť otevírat jakékoliv spolky, kroužky, zakládat organizované skupiny atd. Nemám na to jako introvert vhodnou povahu, ani čas, nemám skupiny ráda a vyloženě se jim vyhýbám. Nikdy v životě jsem nepotřebovala žádnou skupinu na to abych se v životě někam dostala, ba naopak mám pocit že dnešní ,,duchovní skupiny“ plní z 90% spíše opačný efekt, že z nich lidi víc blbnou.

Myslím si že zrovna ženská spiritualita je něco velice osobního a niterného, co se nejlíp zpracovává v soukromí a osamotě. Něco, nad čím si každá musí zahloubat doma a v klidu. Díky dnešní době si to můžeme nastudovat a poučit se o co jde, když už nás nezasvětily naše matky, ale žít podle toho, to je přece na každé jedné ženě zvlášť.

A nepotřebuju přece aby mě někdo za každou změnu plácal po zádech a říkal mi že to dělám dobře… Dělám to pro sebe, za sebe, protože to tak já cítím a pak je mi úplně jedno kdo co říká. Když plácat potřebuju, tak jde vidět, že to není ze mě, ale je to nějaký vnější vliv který nemám procítěný ani uvědomělý a potom je to ale úplně zbytečná snaha a práce, tyhle věci musí jít z člověka samy a přirozeně.

Co to znamená, ,,probouzet posvátnou ženskou energii“? – Ta je v každé ženě, záleží jenom na tom jestli podle toho ta žena žije a jestli se podle toho i chová, jestli tu energii nechá se projevit a pak ji měnit zevnitř, aby žena mohla rozkvést. Nevidím v tom moc smysl, scházet se jako ženy, abychom si povídaly o tom… o čem vlastně? jak být správně ženy? Vlastně si ani neumím představit, jak by v dnešní době měl fungovat takový červený stan. Základní idea dobrá, ale já ji realizovat neplánuji 🙂

Co se týče Brna – jsem ráda že už jsem z něho odešla a že už tam nemusím jezdit, vůbec mi nedělá dobře.


2. Aký typ umenia sa ti najviac páči? Tanec, hudba, maľovanie, sochárstvo…?

Líbí se mi všechno, co je pěkné a kvalitně udělané. O co přesně jde už je pro mne podružné.

3. Keď som dlhšie medzi ľuďmi alebo aj medzi kamarátmi, cítim ako zo mňa doslova odoberajú energiu. Pri niektorých ľuďoch sa mi to však vôbec nedeje aj keď vôbec nie sú nejako vysoko „duchovne“ vyspelý a sú to materialisti. Cítim sa s nimi dobre aj keď si ako povahy celkom nesadneme. Čím to je a ako si pomôcť?

Pokud je někdo ,,duchovně založený“ a u toho ti saje energii, znamená to, že je to ve skutečnosti destruktivní a duševně nevyrovnaný člověk, který má duchovno jenom jako únik od reality ve které se mu nedaří. To je celé. Že má někdo o duchovno zájem automaticky neznamená že je v pohodě, lepší, že má super energie, nebo cokoliv jiného. Často je to naopak tonoucí, který se chytá stébla. – VŽDY rozhoduje pouze to, jaké má daný jedinec energie a pokud je tzv. ,,duchovní“, tak jestli podle toho co hlásá taky žije a jaké má výsledky – dobré nebo špatné. Nic jiného není důležité a co kdo povídá už vůbec ne.

Jednoduchá pomoc je následující: Utnout kontakt se všemi energetickými upíry a je přitom úplně jedno co to je za lidi. Když ti někdo saje energii, nepatří k tobě a nemá ve tvé blízkosti co dělat. Energie je něco, co za společenskou masku neschováš, ta ti vždy ukáže pravdu a vždy ti jasně řekne s kým se stýkat máš, a s kým ne.

4. Vidia všetky zvieratá všetky jednohmotné bytosti a energie? Majú aj zvieratá čakry a rôznofarebnú auru? Pomáhajú im kamene ako kryštál, ametyst a pod. rovnako ako ľuďom?

Tak jako jsou různí lidé citliví na různé věci, jsou i zvířata různě citlivá. A jestli vidí všechno – podle toho co sleduješ. My vidíme asi jenom 1% všeho co se kolem nás děje. Kdyby to zvíře vidělo 100%, tak si nás ve všem tom hemžení ani nevšimne 🙂

Barevnou auru samozřejmě mají a na energie samozřejmě reagují, i na polodrahokamy.

5. Ako sa dá docieliť vyššie sebavedomie a lepšia komunikácia?

O tom jsem napsala celou knihu, která má přes 350 stran. Do dotazníku se to v krátkém odstavci shrnout opravdu nedá, takže doporučuji přejít sem: SVÍTÁNÍ

Nebo ještě ve zkratce nové motivační video o rozpouštění společenských bloků: PŘIZNÁNÍ

6. Jíš raději vidličkou nebo lžící? Umíš jíst čínskými hůlkami?

Jím tím, čím se daný pokrm jíst má. Na české poměry jím hodně slušně, vždy příborem a špagety taky umím točit na lžičce. Nemám vůbec ráda když někdo jí jako čunče… Čínské hůlky mi problém nedělají, ale tak šikovná jako asijský originál s nimi pochopitelně nejsem.

7. Nepoznáš nejaký super účinný prírodný spôsob, najlepšie jednoduchý, ako sa natrvalo zbaviť tmavého ochlpenia na tvári? Nehorázne by mi to pomohlo. Drž sa, Alue 🙂

Pokud ti vyloženě roste něco jako knírek, je to zdravotní problém. Může to být z antikoncepce, nefiltrované vody z kohoutku ve které jsou zbytky antikoncepcí z moči žen které čistička nevytáhla, může to být nemoc štítné žlázy, může to být silikonovým implantátem v těle který vypouští toxiny do těla, poškozuje hormonální systém a to se pak projevuje chlupatěním, může to být konzumací hormonových kuřat a hormonových vajíček ze supermarketů… a určitě jsem nevyjmenovala všechny možné a nemožné další příčiny. To je jenom taková špička ledovce. Na tohle je potřeba navštívit šikovného detoxikačního praktika, nebo homeopata, začít se detoxikovat a u toho spravit životosprávu a přestat jíst zmíněné hnusy.

Pokud jsou to úplně normální chloupky co rostou kolem rtů všem, tak na ty stačí cukrová pasta jednou za měsíc, kterou koupíš na netu v biokvalitě.

8. Jak to bylo s Hitlerem a jeho dvojníkem?

Haha 🙂 Já nebudu první kdo to propustí na net, nechci aby mě zavřeli, musím se starat o svoje zvířátka 🙂

9. Navštívila jsi také „lucidní školu“, kterou popisoval tomáš marný ve svých videích na Youtube?

Tomáš marný určitě žádná videa o astrálním cestování nikdy nedělal, to si asi pleteš s Tomem Poutníkem, ten o astrální škole mluvil… A ne, nebyla jsem tam, kdyby ano, tak bych tuto zkušenost určitě napsala do zážitků. V základě, já si ve většině případů nevybírám kde budu, přenáší mě to samo.

10. A nakonec ohledně palmových listů – nechtěla by jsi napsat článek, co už se ti zhruba splnilo? 🙂 Vím, že je to osobní věc, ale strašně zajímavá. 🙂

Já jsem to původně chtěla sepsat, ale z toho co bych už fakt říct mohla jsou to opravdu, ale opravdu moc intimní věci. Toho typu který spíš pošeptáte partnerovi do ucha a nefláknete to jako velcí páni na web před 5000 lidí. 😀

Takže se omlouvám, ale zatím to není možné, mé soukromí na internet dávat nechci. Ale kdybych to měla shrnout nějak úplmě obecně, tak listy se mi zatím opravdu plní.

11. Pred tvym clankem o ociste jater jsem premyslela nad celkovou ocistou organismu. Je lepsi si procistit organy postupne? S jakym poradim a odstupem, prosim? Nebo najednou, napriklad radikalnim drzenim pustu?

Očista jater je úplný základ, který startuje vše ostatní. Pak štítná žláza…. a pak už záleží na konkrétním člověku, co má za problém. A to by se mělo stanovit osobně u zkušeného léčitele/homeopata, nastavit individuálně na míru a potřebám daného organismu.

Na půsty taky pozor, první je potřeba o tom trochu něco vědět, aby si člověk přílišnou horlivostí ještě neublížil. Například se nedoporučuje půstovat delší dobu, pokud jste mladší 25ti let. http://pust.cz

12. Mnoho žen má sníženou funkci štítné žlázy. Máš nějakou efektivní radu, která by stála za vyzkoušení pro podporu správné funkce?

Lahvička biologického jódu. Ten je velice cenný a na netu ho nekoupíte. Farmacie ví, proč si to hlídá 🙂

Komentáře

Ikona diskutujiciho Mike 2016-02-17 07:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě kde se dá sehnat ten biologický jód, a ta mořská sůl která se prodává v supermarketech je taky s přírodním jodem nebo ne?

Ikona diskutujiciho aves passeria 2016-02-17 08:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vidíš to, video Přiznání jsem včera zahlédla na youtube, ale říkala jsem si, že to bude nějaká "vtipárna" (nic proti vtipárnám, také je mám ráda, jen do nich zrovna nebyla chuť). Netušila jsem, že je to něco "takového". Blahopřeju! Kolikrát jsem si říkala, jestli to tvé "nerada jezdím do Brna" apod. je jen introverzí, nebo je za tím i něco víc. Nějaký blok. Je osvobozující se postupně přestávat bát reakcí okolía, znám to :-)

Ikona diskutujiciho BE 2016-02-17 08:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobré ráno pútnici, Aluško.

Ikona diskutujiciho sasanka 2016-02-17 09:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alu,děkuji za odpověď.Chápu,že to máš dnes takto nastavené a tudíž tě založení ženského kruhu neláká.Ale do budoucna u tebe nevylučuji možnost,že svůj názor přehodnotíš.:o)Osobně mě to láká z mnoha důvodů:…radost ze sdílení,koncentrace jemnohmotnějších energií,společná meditace a její zesílená  účinnost,uvedení do rovnováhy ženské energie(řada žen používá více mužskou)atd.Byla jsem zde u nás na semináři poprvé.(Naše učitelka je přes rok v Peru,proto není častějśi možnost).Rozepsala bych se více,ale naposled,když jsem ti děkovala mne oznaćili jako spam,tak doufám,že tentokrát k tobě moje poděkování dorazí.Ať se ti daŕí Alu!!!:o)

Ikona diskutujiciho Ameline 2016-02-17 09:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já se pořád nemůžu zbavit dojmu, že když se člověku děje něco jako 3., že když člověk nemůže být na určitých místech s určitými lidmi, je něco zásadního v nepořádku. Vnímavost ano, nechat si šahat do energií ne. Teď mi třeba paní, hodně empatická bytost, povídala, jak cítí cizí emoce, když ji lidé míjí na ulici, považuje to za normální a pro vnímavého člověka zdravé. Mě se tohle děje pouze, pokud je mi hodně, hodně špatně – nebo pokud cíleně chci (já mám někdy takový blbý nápady jako zkoušet tyhle věci v obchoďáku před vánoci). Nicméně být takto vydána na milost svému okolí mi nepřipadá jako něco, co by bylo k žití, připadá mi, že tam schází přirozené obrany. Myslíš, že se tím odřezávám od svého potenciálu vnímat, nebo prostě mám trochu jiné cíle v interakci se světem?

Ikona diskutujiciho Jarek Van Ek 2016-02-17 09:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K dotazu č.1

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-17 10:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: lahvčika bio jodu není pro veřejnost normálně k dispozici, to je přes dobré kontakty. Ale k dispozici jsou přírodní doplňky stravy jako řasy, což pří mírném problému může pomoci.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-17 10:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Do Brna nejezdím, protože jsou tam hrozné energie které mě vždy velice vyčerpají až do nespavosti. V Brně jsem 6 let relativně spokojeně žila, znám to město velice dobře, ale změnila se mi citlivosti a už tam bývat nemůžu. A nemá to nic společného s introverzí. Prostě se vyhýbám destruktivním místům.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-17 10:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Sasanko, tak to založ když to chceš. Nečekej až to založí někdo jiný. – Já to určitě zakládat nebudu, čím jsem starší tím víc chci být sama, takže se možnost zakládání spolku o to víc vylučuje.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-17 10:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:  Ahoj, já mám zkušenost, že od určitého stupně citlivosti je jediná dobrá obrana jedině vyhnutí se kontaktu. Dokud člověk jede na víceméně normálních energiích, tak fungují ochrany typu vajíčko, ale potom už to nejde, potom to na sobě cítíš i když se stavíš na hlavu.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-17 10:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:  Karaimi osobně neznám, ale mám přátele kteří s ní mají skušenosti (tak 7 lidí nezávisle na sobě). A slyšela jsem na tuto ženu jen samou chválu, ti kdo prošli jejími programy byli opravdu nadšení, až jsem nevěřila vlastním uším. A jsem za to šťastná, že se konečně našel někdo kdo lidem opravdu pomáhá, u kterého to jde skutečně od srdce a nedělá žádné duch-hovno a nesbírá jenom many many. 🙂

Ikona diskutujiciho aves passeri 2016-02-17 12:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Myslela jsem to spíš všeobecně, nejen o Brně. K těm negativním energiím, učím se nenechat se "překalibrovávat" v jakémkoliv prostředí, ale není to snadné. Brno na mě nepůsobí až tak destruktivně jako na tebe, nicméně v přírodě ožívám. Kdo ne :-) Řekla bych, že od určitého stupně citlivosti je to buď o tom "tam nechodit", nebo výrazně zvýšit obranyschopnost. Obrazně řečeno – když člověk vyroste, musí vyrůst do větší hloubky i kořeny, jinak to člověka smete. Pokud ale není nutné se tomu vystavovat, nevidím důvod to dělat :-)

Ikona diskutujiciho Blaf 2016-02-17 12:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Teď jsi mi vnukla myšlenku, zda to nemám podobně se svým rodným městem. Vždy jsem to tu milovala. Pak jsem odjela 200km dál do menšího města o 30ti tis. obyvatel a bylo mi tam skvěle, čas plynul pomaleji, všude jsem došla pěšky. Teď jsem se zas vrátila zpátky a prostě se tu necítím. Lidi kolem mě deprimují, je tu spěch. Nemám zájem se s nimi stýkat. Ale nikdy mě nenapadlo, že to může být tím.

Ikona diskutujiciho Leeth 2016-02-17 14:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bio jod – nestaci lugoluv roztok? Bylo mi po nem skvele a v lekarne se po trose premlouvani normalne sezene.

Ikona diskutujiciho E 2016-02-17 14:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tomáš marný a Tom Poutník nejsou tatéž a ta jedna osoba?

Ikona diskutujiciho fluttershine 2016-02-17 15:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K tomu sebevědomí:

Ikona diskutujiciho iriska 2016-02-17 15:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Linda 2016-02-17 16:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

organicky jod

Ikona diskutujiciho M 2016-02-17 16:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi po třetí se tě ptám jestli jsi byla na povrchu, odpovědi na otázky typu jestli jíst vidličkou nebo lžící jsou asi důležitější.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-17 16:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]:  Může, spěchavé velké město má úplně jinou energii než malé městečko či venkov.

Ikona diskutujiciho Irčulie 2016-02-17 17:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hele našla jsem, ale jestli je kvalitní těžko říct http://www.jodplus.cz/jod-koncentrat.htm :-)

Ikona diskutujiciho Irčulie 2016-02-17 19:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co dělat s odvápněnou sklovinou, s průhledností zubů?

Ikona diskutujiciho fluttershine 2016-02-17 19:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Nebo ho ukrást v laboratoři biologie :D :D No, jen si toho nikdo nesmí všimnout :D

Ikona diskutujiciho Liliana Landštejnská 2016-02-17 20:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

1) Už jsi byla v nějaké kočičí kavárně? Jaký máš názor na tyto podniky?

Ikona diskutujiciho Marta 9 2016-02-17 20:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pěkný večer Aluško,

Ikona diskutujiciho Doktorka se srdcem 2016-02-17 20:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:Mořská sůl obsahuje přirozený jód a navíc do ní někteří výrobci z důvodu nižší koncentrace jódu přidávají i "umělý" jodičnan (je to pak na obalu uvedeno). Trochu přírodního jódu obsahuje stejně tak i himalájská sůl.

Ikona diskutujiciho andrea 2016-02-17 21:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Elementárny jód vo forme Lugolovho roztoku je VYNIKAJÚCI prostriedok, vhodný aj pri liečbe onko ochorení a fibrocystických stavov. Prosím o nešírenie dezinformácií o Lugolovom roztoku (a o jóde všeobecne) bez hlbších vedomostí.  Viac tu: http://www.nutraceutica.sk/sk/nutraceutika-vo-vyzive/jod/organicky-viazany-jod/

Ikona diskutujiciho veselávčelka 2016-02-17 22:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, v minulém dotazníku jsem se ptala a reagovala na rodinné konstalace a jak se případně o nich očistit, jestli to jde vůbec? Třeba rituálem s růží? ale jak ho mám provést, když nemám fotky těch osob? Mohla by si mi odpovědět sem, prosím? Děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-17 22:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: Ahoj, je to trochu na dýl a na pořádnější popsání problému. Takže do dotazníku buď počkat – odpověď bude obecná a stručná nebo do poradny napsat a počkat než se k tomu dostanu jako ostatní.

Ikona diskutujiciho M 2016-02-17 22:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Nevím co by změnilo kdybys řekla ano, byla jsem nebo ne, nebyla jsem, takhle vypadá že jenom kecáš ale to je jedno.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-17 22:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]:  Nemůžu kecat, když nic netvrdím. Trochu si nevidíš do úst.

Ikona diskutujiciho Janča 2016-02-17 23:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: A kolik by tak ten biologicky aktivní Jód teda měl cca. stát? Tento se mi dle popisu celkem zamlouvá http://www.jodimed.cz/jodis-koncentrat/o-pripravku-jodis.html, ale je ještě levnější než od příspěvku 17, na který si reagovala, že je moc levný.. Díky za odpověď! 🙂

Ikona diskutujiciho Nika 2016-02-18 04:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj. Jak to je v povoláních, které přicházejí do kontaktu se smrtí člověka a zvířete? U zvířat je to ještě kapku jiné, když zvěrolékař "musí" zvíře utratit, duše zvířete takto asi neodchází snadno, že ano? Tyto povolání jsou citlivější pro upnutí duší? Děkuji!

Ikona diskutujiciho Lenka 2016-02-18 16:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už mesiac cítim tlaky v oblasti štítnej žľazy akokeby mi niekto rukou tlačil v tej oblasti na krk. Nevieš čím by to mohlo byť a ako niečo také riešiť. Lekárov sa bojím.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-18 21:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]:  Může to být zduření – problém. Zajdi k detoxikačnímu poradci, nebo homeopatovi pro diagnostiku a pomoc. A nečekej a neptej  se po internetu, štítná žláza je důležitá.

Ikona diskutujiciho Ondra 2016-02-18 23:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli 6 padlých andělů má nějaká jména? 🙂

Ikona diskutujiciho Přemek 2016-02-19 00:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K těm půstům bych spíše doporučil knížku MUDr. Vilmy Partykové – Hladovění: http://www.ulozto.cz/x2k8W8f/v-partykova-hladoveni-pdf

Ikona diskutujiciho Lenka 2016-02-19 11:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: Môže byť nejaký Joalis poradca, alebo by si odporúčila niekoho iného? Zatiaľ nepoznám nikoho. Homeopatku mám, ale tá je drahá (ale dobrá), no dochádzala som za ňou cez 400 km.

Ikona diskutujiciho Tina 2016-02-19 13:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka do dotazouníku na odľahčenie 🙂 :

Ikona diskutujiciho Firefly 2016-02-19 14:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-19 16:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]:  Je to možné.

Ikona diskutujiciho Lilio 2016-02-19 16:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

čo si myslíš o tomto?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-19 16:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]:  Je to taky možné. Je to mimozemská technologie.

Ikona diskutujiciho K. 2016-02-19 22:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aký máš názor na marihuanu ako drogu a jej užívanie?

Ikona diskutujiciho Lucka 2016-02-21 21:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak prosím tě překonám strach ze zubaře?

Ikona diskutujiciho N. 2016-02-22 01:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdysi davno si psala o destruktivních jménech, co si myslíš o jméně Nikola? A co přináší majiteli tohoto jména?

Ikona diskutujiciho stenly919 2016-02-22 10:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak dlouho trvá po smrti, než se duše zcela odloučí od hmontého těla ? Někde se píše o několika dnech a někde se uvádí až 40 dnů, může být, že je to individuální u každého člověka ? A lze nějakým způsobem bránit opuštění duše ? Třeba pohřbením těla v určité poloze ještě dříve než se duše stihne uvolnit ? Vzpomínám si, že se třeba mniši různých křesťanských řádů pohřbívali s rukama zkříženýma na hrudi a chodidla jim probily hřebem.

Ikona diskutujiciho Mia 2016-02-24 19:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S reiki jsi to vysvětlovala a je to logický. Je to práce s temnou energií. Co ty konstelace? Měla jsem zato,že to je jenom psychologická hra a že se tam žádné zasvěcovací rituály nedělají.

Ikona diskutujiciho Přemek 2016-02-28 01:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[48]: Konstelace vychází ze starověkého rituálu keltských druidů. Není dobré používat to, co přesně nevíš, jak funguje. Pak to má následky, jako když si malé dítě hraje se zápalkami. Ano, nic se stát nemusí…

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-03-06 16:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsou bylinky spatne??

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek