142. Dotazník: Budou se stránky Aluška.org zpoplatňovat?

23.2.2016 v Čtenáři 60

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Neuvažuješ udělat svoje stránky placené, jen pro platící čtenáře? (jako Osud, Matrix apod.)

Předem když už tedy byla položena taková otázka bych chtěla říct, že na novém webu se pořád pracuje, ale je toho opravdu hodně k opravě a dostavování. Štve mě to že to tak strašně dlouho trvá, ale pokračujeme, tak jenom abyste věděli, že to neleží u ledu a že se ten plán pořád realizuje, i když je to tak strašně pomalé.

A teď k té otázce… Já si tady dovolím být obšírná, protože bych chtěla i vysvětlit jak a PROČ jsem se dostala k aktuálnímu závěru:

Já jsem chtěla stěhovat stránky Aluška.org už před léty. Asi v době kdy mi bylo 19 nebo tak nějak, ale krachlo to. Protože tehdejší programátor řekl že přenést obsah nepůjde, moc se mu do těch prací nechtělo a já tehdy ještě neměla peníze, abych ho namotivovala a jinak jsem nevěděla za kým jít a nebyla jsem si ani na 100% jistá, že je na stěhování ten správný čas, takže to tehdy padlo. Ale neříkám že chyba byla na straně programátora, padlo to z obou stran. Prostě na to tehdy nebyla vhodná doba… No a v té době jsem původně opravdu uvažovala o placeném členství, protože jsem se tehdy znala jenom pár let s Jirkou Maškem a ten systém kterým si on vydělával na živobytí mi doslova imponoval, připadalo mi to úžasné a říkala jsem si, že něco podobného bych přece mohla mít i já. Takže jsem tehdy i ,,zadala do objednávky“ postavit web s členstvím zdarma a na placenou verzi to jenom předpřipravit pro dobu, kdy se pak eventuelně rozhodnu, že to fakt chci. Čili i tehdy to byla spíše úvaha 50:50 a nebylo to rozhodnuté.

A pak šel čas. Já jsem si mezitím zvládla otevřít e-shop a živila se prodejem knih, v menší míře jsem i vypomáhala jinde za nějaký bakšiš a životní výhody a pomáhaly mi i dary. Poradnu bych sem moc nezahrnovala, to už jsem vlastně vysvětlila v nějakém předchozím nedávném dotazníku… prostě jsem se nějak na ty svoje nohy postavila a šlo to i bez placeného členství. Navíc jsem postupně zjistila, jak to má vlastně Jirka Mašek těžké. Před lety jsem u něj byla na týden na návštěvě a zjistila jsem, kolik má zařizování, nervování, jak u toho pořád sedí a šušní články od rána do dvou do rána, že to vlastně není vůbec žádná prdel. A došlo mi, že já takhle žít nemůžu a nechci, protože bych tím obětovala úplně všechno včetně svého zdraví.. a čemu vlastně? Penězům? To je teda ale malá odměna za takovou obrovskou oběť!


Taky jsem si uvědomila, že já sama mám občas problém vydat denně jeden článek a zachovat u toho kvalitu, aby ty články byly o něčem a ne o ničem, už jsem měla i pár krizovek kdy jsem fakt byla vyčerpaná a nebylo co podojit. Teď mám třeba období kdy mám článků hafo, dobře se dělají a i jsou zajímavé, i mě to teď samotnou baví, ale to jde ve vlnách. Máte období kdy to jde dobře a máte období kdy to fakt nejde a melete z posledních psychických a rozepsaných rezerv. Už to dělám skoro deset let a těch vln jsem zažila tím pádem opravdu hodně.

Takže není pro mě možné, abych tak jako Osud vydávala tři-čtyři články denně, ještě k tomu třeba autorské, nepřevzaté odjinud. A za jeden článek denně přece nikdo nebude chtít platit, kor když to bylo donedávna zadarmo.

Další problém je publikum, 30% jsou nezletilí. Jedna strana mince je ta, že platit nebudou a druhá strana mince je ten problém, že nechci znevýhodnit mladé lidi bez peněz a bez účtů, protože já sama si ještě pořád moc dobře pamatuji jak když jsem byla malá a zoufale hledala kvalitní čtivo na netu, tak vždycky když tam byl fakt nějaký zajímavý nadpis tak to byl zpravidla Osud.cz a ten mě rovnou odpálkoval výzvou k platbě. Žádné výhody pro malé chudé a zoufalé děti… zaplať, nebo táhni jinam.

A já neměla ani kapesné, bylo mi 13, neměla jsem JAK zaplatit. A opravdu nechci někomu dělat opakovanou historii a nechci ostatním dělat to, co mi samotné vadilo.

A není to maličkost, prostě když vám chodí dopisy ve kterých mladí lidé píšou jak čtou ty stránky odmalička, jak se kvůli tomu vyléčili z depresí, bulimie, anorexie, jak se přestali sebepoškozovat, jak se jenom kvůli těm stránkám nezabili, nebo jak díky těm stránkám našli kamarády a sami sebe, cítíte za ty lidi zodpovědnost, soucítíte s nimi a není vám jedno, co bude dál. Záleží vám na tom, aby tento proud léčivé energie měli dál, aby jim zůstal. Ti co tudy jenom proletí, nebo ti co do mě občas kopou když se mnou nesouhlasí nebo když jim smažu nějaký slint v diskuzi, si to neuvědomují, ale je tu opravdu obrovská spousta lidí, která na tom vyloženě psychicky a tudíž i existenčně visí, kteří ty stránky skutečně potřebují a nemají je jenom jako občasnou zábavu když se nudí a není co číst. Právě ti nejchudší ty stránky potřebují nejvíc.

To není kec, že Aluška.org mění životy a že lidi léčí. Občas musím ,,vzdorovat“ pomluvám které se snaží mě a moje úmysly nebo produkty/tvrzení špinit, občas musím čelit řečem že mám snad patent na pravdu, nesnesu jiný názor a jak si jsem tak jistá svojí pravdou… No odpovědí jsou tito lidé, jsou to vyléčení a vděční lidé. Zkrátka pravdivá data léčí a člověku pomáhají. A o jejich předávání se já snažím. Zpoplatnění webu by tedy byl přesně opačný krok proti těmto lidem a byla bych i sama proti sobě.

Takže vlastně je tu vícero problémů. Některé by se možná daly nějak překlenout nebo ignorovat, ale to že by se vlastně odseklo mladé a chudé publikum považuji za vážný problém, který by se jen tak překlenout nedal, protože to vidím a vím, že spousta lidí na tom obsahu vyloženě psychicky visí a odseknout je mi připadá kruté, samotné by se mi to nelíbilo. Ani z jedné, ani z druhé stramy. Já když mám, tak ráda dám, ráda zaplatím… ale co když fakt nemám???

No a teď ten hlavní důvod: Já víc peněz nepotřebuju. Možná to zní divně, v dnešní době a při dnešní mentalitě, ale já jsem opravdu spokojená s tím co mám. Neříkám že vydělám bůhvíjak moc peněz, pořád jsem na minimu které se na konci roku ani nedaní, ale já s tím vyžiju a zvládnu i ušetřit. Je to proto, že vlastně nemám moc za co vyhazovat peníze. Nemám zlozvyky, do kterých by mi hučely úspory. Utrácím za jídlo, za zvířata, za drogerii. A jinak nemám koníček co by byl finančně nákladný, naopak můj koníček je můj zdroj obživy. Nekouřím, moc nepiju, moc toho ani nesním, nepotrpím si na drahé oblečení, nic neničím, ke všemu se chovám hezky tak mi všechno dlouho vydrží a nemusím moc nakupovat. Nemám auto, nemám děti… je teda pravda že za zvířata vydám měsíčně pěkných pár tisíc – dokonce jejich jídlo na měsíc je mnohem dražší než moje jídlo i mnohem víc sežerou než já 😀 – ale přesto pořád ještě dokážu ušetřit.

Sama o sobě bych si ani nemyslela že žiju skromě, ale když se podívám na svůj příjem a výdej, vychází z toho že skutečně skromě žiju. A vyhovuje mi tento způsob života, ani se přitom nemusím omezovat. Když mám na něco chuť nebo si něco přeju tak si to koupím, ale nemám už potřebu cestovat, jezdit na dovolené, kupovat si drahé šperky… dělám si radost pugetem růží za sedmdesátku, nebo datlovým sirupem za 80, prostě se umím radovat z mála. Nepotřebuju velká gesta a drahé věci, abych byla spokojená, protože radost z veškeré hmoty stejně brzy pomine.

Zkrátka moje živobytí rostlo a pořád roste pomalu, postupně a speciálně od té doby kdy jsem se naučila správně platit penězi hlavou dolů, tak už peníze nemusím řešit opravdu vůbec. Nemusím výdaje hlídat a přesto výborně našetřím… Takže když vyžiju a ušetřím, proč bych měla chtít víc peněz a proč bych zpoplatňovala stránky, když mi stačí to co mám?

Na co chtít peníze, které neutratím? Vždyť bych z nich ani neměla radost, když by mi na nic nebyly. Tak k čemu je chtít? Nemám v povaze chtít něco, co nepotřebuju, vždycky chci jen to co potřebuju a u peněz není pro mě výjimka, beru to stejně.

Navíc čím víc peněz člověk má, tím víc má starostí. Není to jenom vidina výdělku, že by člověk klidně mohl mít 100 000 měsíčně. Abych byla magazín, musela bych mít zaměstnance/překladatele a ty bych musela zaplatit. Spravovat a prodlužovat členství žere čas a soustředění, které navíc už nemám a tudíž nedám. A hlavně daně…. takhle si nechám udělat jenom přiznání, zaplatím minimální zálohy a toho ťunťu co vydělám nemusím dál danit a nikdo se o to ani moc nezajímá, protože toho opravdu není moc. Takže já nemám starosti. Neřeším papírování, neřeším DPH, ani daně, neřeším platy zaměstnancům. Dělám si to svoje, v malém, sama, od srdce a když si dělám všechno sama (no kromě daňového přiznání pochopitelně) tak mám i jistotu že to bude udělané dobře a pořádně a že mi nikdo ten projekt nepodkopne a nevytuneluje. A toho já si vážím.

Mně v životě nikdy nešlo o to být bohatá, celosvětově známá, mít velkou vilu s bazénem a vlastní helikoptéru. Já jsem si vždycky odmalička přála, abych byla spokojená, abych žila v tichu a v klidu, abych neměla dluhy, abych vydělala akorát tolik abych netrpěla nouzí. Protože jsem zažila chudobu a to je opravdu těžký život, takže jsem obrovsky vděčná jenom za to, že nemám chudobu. Cokoliv nad chudobou je pro mne v pořádku a jsem tak spokojená, nežádám víc.

Takže závěr je jednoduchý. Dokud se bude projektu dařit a dokud mě budou lidé podporovat v té míře v jaké mě aktuálně podporují, nemám důvod svoje stránky zpoplatňovat a i kdybych se dostávala do nějaké hmotné nouze, snažila bych se spíš přejít na něco nového, protože si myslím že mému projektu, v konceptu jaký jsem mu vtiskla a v jakém funguju, by mi zpoplatnění naopak velice ublížilo, než prospělo.

NAVÍC na novém webu bude google reklama, takže čtenáři mi budou moct vydělávat peníze jenom tím, že mi na tu reklamu občas kliknou. Spoléhám na to že si lidé budou uvědomovat, že ta reklama pomáhá živit autora a tudíž stránky…. Nemusí nikdo sáhnout do své kapsy a přesto dostanu za svou práci – za články co píšu – zaplaceno. Těším se na to, protože psát deset let zadarmo je nerovnováha, určitě si ocenění zasloužím, ale když bude reklama sypat mně a ne blogu.cz, stačí mi to a princip bude v pořádku. Nijak jinak to není potřeba řešit. I teď to zvládám a z reklamy na tomto blogu nemám ani korunu, takže ani na tom existenčně nevisím, jak vidíte.

Takže buďte na mě hodní, mějte mě rádi a Aluška.org tady bude dlouho, dokud ji budu moct psát a dokud tady budu. Když mě nebudete mít rádi a nebudete mě podporovat, tak prostě odejdu. Zpoplatnění jsem dřív považovala za teoretickou možnost, pak za ,,poslední možnost“ a teď už to nepovažuju ani za poslední možnost, protože se to bije s mým přesvědčením a s myšlenkou, se kterou ty stránky dělám.

Takto jak to je, je to v pořádku. Já jsem spokojená, mám všeho dost, těším se akorát že bude něco i z reklamy a to je všechno.

2. Je Obama třetí Anticrist? Případně jestli víš/tušíš kdo to je, můžeš napsat?

Obama je poslední černý papež. Antikrist to není, to se vlastně nedá říct o žádném člověku, protože Satan je souhrnné označení pro 6 bytostí, které sice mohou do člověka dočasně vstoupit a nějakou dobu ho ovládat, ale nemůže to být konkrétní člověk.

3. Jak vnímáš oblíbený pojem „ego“? Jaký k tomu máš postoj ty sama?

Ego je pro mě uvědomování si sebe sama, v podstatě tak jak to popisuje Freud. Nepovažuji ho za špatné, je to normální složka lidské osobnosti. – Když se někdo chová jako idiot, sobec a je sebestředný, říká se sice že má velké ego, že je egoista, ale ego jako takové, když je rovnováze, není nic špatného. Kdyby člověk neměl ego ,,já“, prakticky by nemohl vůbec fungovat, asi by nebyl ani na úrovni zvířete, protože i zvíře má ego a uvědomuje si sebe a svou mysl.

4. Pokud mam za sebou divocejsi minulost (drogy) ziju vicemene spotrebnim zivotem, presto energie velmi dobre vnimam. (Obavam se, ze videt mi nebude umozneno, dokud se neprocistim.) Dostavam velmi rychle a dobre odpovedi na bazi denni komunikace, ale presto se nekdy obavam, vzhledem k tomu, co vse na mne muze byt za ty roky napojene, zda cinim spravne. Jasne, ze pokud se mi na odpovedi neco nezda nebo necitim, neni to „koser“, ale mohla bys mi trosku rozvest detaily?

Nevím, co mám rozvádět? Asi nechápu otázku. Pokud komunikuji, tak komunikuji… jestli jsi brala drogy, je nutné vyčistit si játra, ale to je asi tak všechno, co bych k tomu mohla dodat. Jestli máš nějaké psychické problémy, nebo nějaké bytosti na sobě, to je na poradnu. Ale pokud problémy nemáš a už nedroguješ, nemám ani já co radit, nemyslím si že je vůbec CO radit.

5. Napíšeš někdy článek o zážitcích se svojí maminkou o které se s námi můžeš podělit?

Zážitky mám, asi jako každé dítě se svými rodiči. Jestli ale myslíš nějaké spirituální, tak něco bych snad mohla vtisknout do třetí knihy, která bude tématicky příhodná, ale na net nevím jestli je vhodné něco takového psát. Je to dost osobní a nemám moc potřebu to cpát každému kdo se k tomu nachomýtne. Koneckonců se zachází s minulostí zesnulého člověka, takže mám opatrný přístup.

6. Myslis si ze lisohlavky nebo lsd je schopne otevrit treti oko?

Lysohlávka, LSD a jiné druhy drog vypínají člověku energetické ochranné obaly, takže do nich pak vstupují démoni, nebo Satanské bytosti (záleží na člověku a síle drog co bere). To co potom prožívá jsou haluze, které způsobuje ovládnutí temnou bytostí.

V žádném případě se nejedná o duchovní prožitek a už vůbec to neotevírá třetí oko. Pouze se to tak může některým feťákům jevit, aby si příště vzali znova a aby měli nějakou zajímavou výmluvu proč to dělat, nebo proč do toho uvrtat nějakého dalšího nešťastníka.

… Osobně bych vlastně i uvítala kdybyste se mě na takové podobné věci moc neptali. Aby bylo jasno, já jsem rozhodně proti rozmařilostem, i přílišnému konzumu. Žiju morálně a morálnost i doporučuji ostatním.

Žádné drogy, nekouřit, žádný nadbytečný ani tvrdý alkohol, nepřehánět to s masem, žádný sex bez lásky. – U mě morální poklesky pochopení nemají a ani nikdy mít nebudou. Naopak se mi toto všechno bytostně hnusí a nerada na takovéto podobné otázky odpovídám.

V životě jsem si prošla čím jsem si prošla a nikdy jsem se k takovým věcem nesnížila, ať bylo jak bylo. A když můžu já, tak může každý.

Že se dneska hulí droguje a prcá na každém rohu, nikomu to už skoro ani nepřijde a společnost to dokonce toleruje, rozhodně neznamená, že je to tak v pořádku.

7. Mají všechna zvířata také své ochranné anděly/bytosti?

Všechna zvířata která mají duši, mají i ochranné bytosti. To znamená od koně až po myš. Hmyz například funguje na určitém programu kolektivního vědomí, které je uložené v morfogenetických polích, který udává jak se daný hmyz má chovat, ale samostatnou duši nemá. Dokonce ji nemají ani plži, ti také žijí na základě dat z morfogenetických polí.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Blaf 2016-02-23 08:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Za takovou odpověď na otázku č.1 si tě moc vážím. Až mě překvapilo jako práci sis dala s odpovědí. Děkuji za tvé stránky.

Ikona diskutujiciho mg 2016-02-23 09:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Budeme sa snažiť byť na teba dobrí a máme ťa radi.

Ikona diskutujiciho VS 2016-02-23 10:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K první otázce, velmi si mě potěšila, hrozně bych si přál, aby k tomuhle závěru došli i jiní, na druhou stranu, z něčeho se žít musí a chápu je. Důležitá je ta míra dá se říct unesitelná cena. Tenhle typ informací, hledá člověk, který je na dně a většinou i finančně. Pro to ti za sebe děkuji a přeji ti do další práce hodně čtenářů. Hojnost nejsou peníze. Za sebe ti přeji dostatek hojnosti v životě, myslím že si ji zasloužíš 🙂

Ikona diskutujiciho Aiyanna 2016-02-23 10:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, veľmi sa teším a tvoju novú web stránku:) Ja som sama nikdy netvorila webstránky na takom levelu, že by som vedela ako funguje reklama…takže mi príde veľmi užitočné, že si to napísala a tým pádom budem rada aspoň klikať a klikať na tú reklamu, keď budem vedieť že ťa to podporí… A myslím, že to kľudne môžeš zmieniť ešte na tých webstránkách znova, aby to ľudia pochopili (ktorí to doteraz nevedeli, ako ja) a budú ťa podporovať aspoň tak.:) Pekný deň prajem, Anička.

Ikona diskutujiciho Milan 2016-02-23 10:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka pro Alušku, jen jsem dal pár lidem odkaz na tvé stránky a v zápětí se mne "kdosi" ptá zda-li se nedá koupit tvoje kniha elektronicky páč má čtečku a papír už nesbírá, což je pro dnešní moderní čtenářskou dobu typičtější, tak jak?

Ikona diskutujiciho armag 2016-02-23 10:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ad 2: Tazatel má na mysli nejspíše to, co označil jako antikristy Nostradamus. Ten označil 3 antikristy: Napoleon, Hister=Hitler a nakonec Mabus to dle mnohých je právě Obama.

Ikona diskutujiciho iriska 2016-02-23 12:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázky do dalšího dotazníku:

Ikona diskutujiciho iriska 2016-02-23 12:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě mě napadá k těm lysohlávkám, podobně účinkuje i ayahuaska? Je v poslední době dost oblíbená, tak by mě zajímalo, k čemu vlastně slouží.

Ikona diskutujiciho Dara 2016-02-23 12:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nosíš "obyčejné" boty, nebo dbáš na kvalitní obutí, popřípadě jakou značku doporučuješ? S tím souvisí otázka, jestli znáš značku Vivobarefoot ("bosé" boty) a zda bys je doporučila.

Ikona diskutujiciho Nika 2016-02-23 12:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkujeme za stránky a za tvou upřímnou odpověď :-).

Ikona diskutujiciho iriska 2016-02-23 13:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžeš prosím napsat něco víc o tom, co se děje když lidé uzavřou manželství (na úřadě nebo v kostele)? Děkuji

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-23 13:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:  Tak to má smůlu.

Ikona diskutujiciho kika 2016-02-23 14:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue to s tými drogami je podla mňa pravda že sa vypína ochrana,ale aj tak si myslím že záleží od človeka aký má prístup, čo ak sa niekomu podá droga a on o tom nevie a zrazu sa ocitne v mimo stave?nemyslím si že sa mu vypne ochrana, ked vie že boh s ním je stále, myslím že to vo veľkej miere záleží aj od samotného človeka..ale zas sa ničiť drogami nieje fajn ale to ani s alkoholom,  ale potom ako je to s alkoholom? alkohol je tiež v podstate droga či?možno tam ide o zavislosť, všetko je tu len prostriedok a zaleží od ľudí ako ho využijú ak nás prostriedok ovláda nieje to nič dobré ale pokiaľ ho ovládame my, nieje na tom nič zlé si dopriať sem tam ja neviem víno…a prečo niektorí šamani používali psychotropné drogy aby sa dostali do druheho stavu vedomia načo to bolo dobré?

Ikona diskutujiciho Al One 2016-02-23 15:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Mám opravdu velmi bohaté zkušenosti s lysohlávkami, šalvějí divotvornou a méně i s LSD.

Ikona diskutujiciho Ayeri 2016-02-23 17:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nadchla mě odpověď na 1. otázku ☺ Když jsem hledala různé alternativní články, vždycky mě to taky hodilo na osud.cz a ten placený přístup se mi nikdy nelíbil. Můj názor je takový, že pravda by měla být přístupná pro všechny a zadarmo. Upřímně, kdybys stránky zpoplatnila, hrozně bys u mě klesla, za tohle si tě vážím ještě víc ?

Ikona diskutujiciho Daja 2016-02-23 18:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

I Ryby mají duši?

Ikona diskutujiciho Sisi 2016-02-23 19:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě, jestli máš stále v plánu začít prodávat svoje aloe, jak jsi to kdysi říkala, myslím, v tom videu "Proč se jmenuješ jako kytka?" :'D

Ikona diskutujiciho Atrej Ystma 776 2016-02-23 19:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

2: Já myslel, že je Obama reptilián…

Ikona diskutujiciho ocelot 2016-02-23 20:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, děkuji za opravdu vyčerpávající odpověď na mou otázku. Ať se daří tobě i stánkám.

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-02-24 05:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otazka: Kdyby nekdo nekdy z nas potkal Alusku treba ve vlaku, o cem rada mluvis a treba co nerada rozebiras?? Treba rada si povidas o esoterice a nebo ti to staci na tvem webu?? Nejake zasady jake tema te bavi? :D

Ikona diskutujiciho Mára 2016-02-24 07:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: heh já to s tím papežem taky moc nepobral.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-02-24 07:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ptal jsem se na toho třetího anticrista protože Nostradamus prý předpověděl že 1. je Napoleon, 2. Hitler (Hister) a třetí se prý bude jmenovat Mabus.

Ikona diskutujiciho Hanka 2016-02-24 14:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak to, že plži nemají duši? To znamená, že ani můj domácí šnek nemá duši? To je nefér.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-24 18:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]:  Želvy jsem nezkoumala.

Ikona diskutujiciho armag 2016-02-24 21:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na tuto otázku ti dnes nikdo nemůže přesně odpovědět, protože určitá podoba se jménem tam je, nicméně je to docela rozdíl oproti jednoznačnosti těch dvou předchozích.

Ikona diskutujiciho Lenka 2016-02-24 21:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pěkná odpověď na tu první otázku :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-24 21:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]:  Když do tebe zase budou rýt, můžeš jim říct, že kdo má prázdno v hlavě a v srdci, ten to kompenzuje mamonem a hrabáním peněz. Kdo má v srdci i v hlavě hojnost, ten ji vnímá i v životě a nepotřebuje nic nadbytečného hromadit.

Ikona diskutujiciho Vladimíra Czedronová 2016-02-24 21:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško,udělalas mi velkou radost zmínkou o své třetí knize!Vyhlížím ji totiž už od přečtení těch dvou předcházejících a to jsou už asi dva roky!Moc si vážím Tvé práce,jsi takové krásné čisté světlo.Děkuji,že jsi.Vlaďka

Ikona diskutujiciho Francis 2016-02-24 22:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue. Ďakujem za Tvoju prácu, energiu, čas… Vážim si Tvoje názory, myšlienky, všetko čo si dosiahla a čím sa zaoberáš. Nech sa naďalej darí Tebe i zvieratkám, ktoré Ťa sprevádzajú životom.

Ikona diskutujiciho Hanka 2016-02-25 10:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: To je škoda, želvy jsou super :D

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2016-02-25 14:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, zobrazené energie anděla strážního ( mám to na nakreslené na papíře ) jsou podobné mým energiím? Vzhledem k tomu, že st. andělé mají stejnou povahu jako člověk, u kterého jsou.

Ikona diskutujiciho thu 2016-02-25 21:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluška, chcela by som ťa poprosiť o odpoveď 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-25 21:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]:  Nevím proč by to někdo dělal. To je můj názor.

Ikona diskutujiciho Jasmine 2016-02-26 13:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ako spoznať rozdiel medzi vytrvalosťu ísť za niečím a odmietnutím vidieť znamenia, že to nie je tá správna cesta?

Ikona diskutujiciho Foof 2016-02-26 15:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho thu 2016-02-26 15:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: na podporu pravej hemisféry. Myslím , že je veľmi málo pravákov, u ktorých prevláda pravá polovica mozgu, ak nejaký sú.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-26 17:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]:  Já vysvětluju základní principy. Nejsem zodpovědná za to když někdo někde nějaký symbol použije blbě, nebo jinak než je známo. Taky vždycky záleží na souvislostech. Pokud např. v klipu plném satanistických symbolů je pentagram v základně, znamená to člověk a vztahuje se to k příběhu již ukázaných i následujících symbolů. Nedá se jedno vytrhnout z kontextu, ale dívat se na celek jako takový, co vypráví dohromady.

Ikona diskutujiciho thu 2016-02-26 18:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]: Tak ďakujem teda 🙂

Ikona diskutujiciho ML 2016-02-26 18:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Užívala si v poslednom roku-dvoch MMS ? Je to podľa Teba naozaj úplne bezpecne keď je ľuďom z toho zle?

Ikona diskutujiciho Pam 2016-02-27 00:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aký je tvoj názor na urinoterapiu? Nepríde Ti to hnusné?

Ikona diskutujiciho ML 2016-02-27 02:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo si myslíš o Donaldovi Trumpovi?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-27 09:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]:  Musíš to umět užívat správně – něco o tom vědět – a pak ti zle není.

Ikona diskutujiciho :) 2016-02-27 13:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hubnes kdyz si takhle prestala jist maso? Ma to naky viditelny vliv na tvou vahu ci vzhled?

Ikona diskutujiciho Foof 2016-02-27 13:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]::Děkuji za odpověď, budu se snažit vnímat věechno jako celek :)Ještě by mě zajímalo, co si myslíš o tom, co píšou o Putinovi na téhle stránce. http://www.whale.to/b/putin_h.html

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-27 13:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]:  Já nepřestala úplně, jím ryby a nejsem v tom vegetariánství striktní. Lehce jsem přibrala přes zimu, ale to nebyla strava, to bylo džusem – cukry. Předtím než jsem džusovala to nemělo na mě vliv žádný.

Ikona diskutujiciho Jakub 2016-02-27 23:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Placený WEB…. Nesmysl…. Stejně jako s těmi drogami atd….. A slovo "nedroguješ" :D No dost……..

Ikona diskutujiciho Přemek 2016-02-28 00:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Já to z části udělal ze zdravotních důvodů – chytaly mě křeče do pravé ruky. Přeučením se mohu zátěž rozložit mezi obě ruce. Píšu stále pravou, a myš u PC ovládám levou, půllitr v hospodě také klidně uchopím do levé.

Ikona diskutujiciho Nikola 2016-02-28 11:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobry deň, dneska ked som zaspala sa mi zdal sen o mojom stražnom anjelovi že sa mi prihovára a zdalo sa mi že je tam tých hlasov viac, aj si spievali piesne a samozrejme ja som si myslela že ešte som pri vedomí ale až keď som sa zobudila tak som vedela že to nebolo naozaj. A v sne som sa ho pýtala na jeho mena, počula som ako povedal slovo Heňoň, ale to sa mi ako meno nezdá , čo si o tom myslíš?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-28 11:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[48]:  Nemyslím si o tom nic. Je to tvůj osobní zážitek  a nikdo ti ho nemůže posuzovat. Prostě ho ber jak je… To jméno přijmi. Pokud se ti blbě vyslovuje, říkej mu klidně Henon. Je to jenom jméno a záleží přece jenom  na tobě jak budeš své anděly oslovovat. Oni se neurazí když místo ň řekneš n.

Ikona diskutujiciho Petra 2016-02-29 08:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otazka: Reiky se zbavime tim, ze si udelame jaterni ocistu, ale jak se zbavime zasveceni do Shambally? Prosim, porad. Dekuji moc

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek