143. Dotazník: Jak můžeme pomoci planetě Zemi?

11.3.2016 v Čtenáři 56

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Dneska jsem hned po probuzení pozoroval dvě zvláštní věci, jedna z nich byla bílá koule, kterou občas vidím, ale ta druhá je pro mě zatím novinka, nikdy jsem to takhle ještě neviděl(jen na papíře), šlo o zlatožlutý kruh s s tečkou stejné barvy uprostřed, tak se chci zeptat, takový symbol se běžně takto objevuje, nebo je to spíše vyjímka, když tohle někdo kolem sebe vidí ? A to sem šel večer spát s čistou hlavou..Vidíš někdy po probuzení taky takové symboly tvořené z energií nebo ani ne?

Bílé a hlavně zlaté koule (sluníčka) jsou ochranné energie, zjevují se lidem hlavně když jsou v nějakém nebezpečí a chrání je.

Posuzovat takto na dálku vize ostatních lidí je těžký a možná i úplně nemožný úkol, protože jsme každý originální človíček a z vlastních zkušeností můžu potvrdit, že na tyhle věci si nakonec většinou stejně musíme přijít my sami, protože málokdy zapadneme do nějakého standardu, nebo obecného pravidla.

2. Který den by se měla pořádat štedrovečerní večeře? Mám pocit že jsem někde slyšel že 24.12. není uplně ideální.

Vánoce jsou svátek Ďábla. 24.12. je 6666.66, to je 6×6. Dokonalá symbolika. Kdo v tento den klasicky slaví, odevzdává temným silám energii… Pokud chcete slavit Vánoce, slavte je raději 23. nebo 25.

3. Mela bych dotaz,jestli se ti nekdy stalo,ze jsi slysela pred usnutim v hlave hrat jakoby hlasitou hudbu,nevim jestli vis co presne myslim,mivam nekdy vedome sny a tohLe se mi stava pri usinani, ze slysim v hlave nejakou pisnicku nebo napr.radio jako kdyby nekdo mluvil,pak to prestane a „probudim se do snu“ vis co to znamena?

Znám to. Slyším hudbu běžně při usínání, při probouzení i při sledování obrazů třetím okem. Zkrátka kdykoliv je snížená činnost mozku a člověk se napojí někam jinam/nahoru.


4. Můžu si Tě přidat na skype?

Skype mám na komunikaci pouze se svými přáteli, nebo lidmi které alespoň osobně znám. Pro ostatní je k dispozici mail, případně aktuální diskuze… nebo dotazníky. Zkrátka formulářů je k dispozici hodně.

Kdysi jsem Skype měla pro všechny, problém ale byl že mě při přihlášení okamžitě začalo obtěžovat 20 neznámých lidí a odepisovat každý den 20x ,,ahoj mám se dobře teď mě prosimtě nech potřebuju jenom někomu zavolat“ fakt nejde. Práci se věnuju když na ni mám čas, nejsem k dispozici nonstop a rozhodně to ani není můj záměr, jsem taky jenom člověk a potřebuju i nějaké soukromé kontakty.

5. Proč některé ženy nezažívají orgasmus?

Neumí se uvolnit, dost dobře se samy neznají, nebo mají nešikovného milence, který je moc rychlý, nezná předehru a neví kam šáhnout.

Připadá mi dost divné že se mě někdo ptá do dotazníku na tak strašně jednoduchou otázku, která je tisíckrát zodpovězená snad na každém serveru typu Žena.cz

A místo psaní někam je lepší se partnerky rovnou zeptat co má ráda. Internet taky všechno nespasí.

6. Pokud si sečtu datum svého narození a dá to číslo 9 (tedy že jsem se narodil do koloběhu zrození už po deváté), co se stane, až odejdu na onen svět a budu po sléze chtít získávat další zkušenosti? Zrodím se znovu na tuto nebo na jinou planetu? Nebo půjdu do jiných sfér, kde se budu učit jinou formou než-li hmotnou?

To rozhodně neznamená, že ses narodil po deváté a nevím kde jsi to vzal… Zajímavý je však numerologický výpočet životního čísla a jeho významy. http://numerologie.najdise.cz/zivotni-cislo

Kam půjdeš po tomto životě záleží na tobě a tvé svobodné vůli. Ne na mě, ani na žádných číslech.

7. Bojíš se pavouků?

Pokoutníci jsou hnusní… Jinak ne.

BAF!

8. Jak je mozne ze svecena voda funguje na vyhaneni duchu a demonu?

Kdo to zažil na vlastní kůži?

Když jsem byla dítě, mnohokrát náš dům vysvěcovali knězi protože v něm strašilo a nikdy to nepomohlo, NAOPAK byly problémy horší a jediný kdo pár duchů zvládl vyhodit jsem byla já, když jsem dorostla. Navíc lidé co chodí do kostela se tím patlají klidně každý den a naopak mají na sobě batohů a démonů, že to člověk kolikrát ani nespočítá.

Ne, svěcená voda určitě démony nezahání, dělá jim naopak dobře. Protože je destruktivní a pokud se tím světí prostor, zasvěcuje se temným silám.

9. Já bych se ráda zeptala jestli opravdu všechny obrazce (kruhy, čáry, fleky, mlha, orby…) které vidíme hlavně na světlých plochách a které uhýbají našemu pohledu když se na ně zaměříme jsou pouze „bordel v oku“. Přijde mi to logické a myslím že už jsi i něco podobného do komentářů psala ale na druhou stranu jsem tyhle věci začala vidět přesně v době kdy jsem začala vidět různé druhy energie (aura, ochranné, nulového bodu…) tak jsem zmatená. Je to jen náhoda nebo přeci jenom také nějaký druh energie?

Co uhne přesně podle toho kam se zadíváš a je to vidět nonstop, jsou bakterie, zákalky a nečistoty na oku/v oku.

Co se ukáže jen někdy, v omezenou dobu, není to vidět nonstop, mění se to vzhledově samo a nehýbe se to podle pohybu bulvy, je energie nebo nějaké jiné zjevení.

Jednodušeji to vysvětlit nejde… nemusela jsi vidět binec na oku teprve když jsi se začala zajímat o energie. Prostě sis toho všimla až teď tím, že ses zaměřila pořádně na to co vidíš. A nejsi zdaleka jediná…

10. Je metal destruktivní?

Destruktivní je disharmonická neladící hudba, která postrádá melodii, pravidelnost, dělá duc duc duc a obsahuje tvrdé umělé zvuky. ,,drrrrrrr, dzzzzzzzzz“, jako stroj. Hodně to má techno, případně dnešní nový hudební styl dubstep. Hodně špatně je na tom i hiphop/rap, který má často i agresivní text. Text se také počítá.

Hudba která tyto věci naplňuje, je destruktivní. Takže vůbec nejde o to jestli se jedná o tvrdou hudbu. Naopak mnohé metalové skupiny tvoří nádherné melodické písně, které úžasně rezonují a pokud se u toho neblije do mikrofonu a nepoužívají elektronické nepřirozené falešné a disharmonické zvuky, není co řešit.

Navíc mnohé metalové skupiny ani nezpívají o násilí a zabíjení, jejich témata bývají často fantasy, historie, bájné kreatury, dávní králové… Rozhodně je metal lepší než dubstep. I kdyby se u něho blilo do mikrofonu.

Moje oblíbené metalové skupiny mají navíc zajímavé texty které mají určitou hloubku, atmosféru a vypráví nějaký příběh, do kterého se člověk může vžít. I když jsou smutné, tak něco řeknou… A tohle u jiných hudebních stylů často velice postrádám.

Within Temptation – Memories

https://www.youtube.com/watch?v=gsQIOgkZt68

Nevím jestli to tak také máte, ale já opravdu poslouchám co se zpívá a přemýšlím nad textem který slyším. Nic nemám jako kulisu, ale skutečně vnímám, co se odehrává. A z čeho se mi dělá blbě, jsou slátané texty které nedávají smysl, nic neříkají, vlastně tam jsou jenom aby tam byla nějaká slova, ale smysl žádný… To považuji za odpad. Na co skládat hudbu, když nic člověku neříká, nebo když říká, je to absolutní blbost?

Naposledy jsem se fakt nakrkla, když jsem si snad po půl roce pustila rádio. A hrála tato věc, která nedává absolutně žádný smysl: https://www.youtube.com/watch?v=72-m3wmkSjo

Tak to bylo na dlouhou dobu naposledy, co jsem pustila rádio…Pro člověka co poslouchá příběhy z metalových písní je puštění rádia jako dostat facku zleva zprava. Zase to rychle vypne. Primitivní hudba a primitivní nesouvislé texty mi lezou na nervy… no kam jsem se to až dostala od tak jednoduché otázky.

11. Mala by som tiez jednu otazku, ako mozno pomoct nasej planete Zem? Snazim sa zit setrne v ramci moznosti, separujem odpad ale niekde aj tak vsetok odpad hodia do jedneho.. Snazim sa aj druhym hovorit, aby zili setrnejsie, ale mam pocit, ze nikoho to aj tak velmi nezaujima.. Jedine, co mi dava nadej je, ze mozno trochu pomozem aspon myslienkami, pozitivnymi afirmaciami.. Aky je Tvoj nazor na tento problem, Alue?

Každý z nás je zodpovědný pouze za svůj život, za své myšlení, za to co řekne nebo udělá. Nejsme zodpovědní za jiné lidi, jejich myšlení, ani jejich činy. To jsou odlišné světy, odlišné reality, odlišné Matrixy. Každý z nás nosí v hlavě úplně jiný svět a nemůže zodpovídat za světy ostatních. Maximálně je inspirovat, ale volba je JEJICH. Pokud chceš změnu na světě, buď tou změnou, která postupně přirozeně inspiruje své okolí. Tlačit na kohokoliv nemá smysl.

K třídění odpadu jedna taková hezká historka: Moje máma byla vždycky přesně ten člověk, co strašně chtěl pomáhat lidem, planetě, zvířátkům… A v našem městě byla první, kdo začal třídit odpad. Do té doby všichni všechno házeli do jednoho. První byla sama za podivínku, jenomže na maloměstě funguje závist, drby a sousedské soupeření: Kdo má hezčí trávníček, čí dcera vystudovala vysokou, kdo má dražší auto…

Ostatní sousedi začali mít postupně dojem, že jakoby zaostávají a jsou něco míň když nežijí ekologicky jako my a aby teda drželi krok s dobou a byli taky tak ,,in“, začali třídit taky. Takže najednou začala postupně celá ulice třídit. Zbytek města si toho všimnul, protože velké 100l pytle plné tříděného plastu atd. se nedají jen tak přehlédnout a začalo postupně třídit taky. Prostě viděli že ostatní to dělají, tak nechtěli být pozadu.

A to byla doba zhruba 20 let nazpátek. Spousta lidí se začne opičit jenom aby nezůstávali pozadu, ale alespoň tu změnu provedou… Chceš změnu? – Buď ta změna a nedívej se na to co momentálně dělá okolí, nenech se zdemotivovat.

Nebo to máš jako s hubnutím a zdravým životním stylem… První se ti posmívají co blbneš, že to nepotřebuješ, že je to zbytečný, že tělo má jít do hrobu zhuntovaný… Ale pak jak začneš vypadat fakt dobře, ozdravíš se, zmizí akné a vyrýsují se ti svaly, zatímco ostatní špekatí a pořád leží s nějakou chřipkou, tak posměváčci začínají chodit s dotazy jak jsi to dokázala… 🙂 A v té chvíli jsi vyhrála nejenom nad sebou, ale i nad svým okolím a začínáš tvořit změnu ve velkém, plošně.

Nebo když jsem já začala blbnout s menstruačním kalíškem, první to nikoho nezajímalo. Ale postupně jsem nakazila skoro všechny kolem, takže postupně pomáhám rozrůstat počet žen, které šetří životní prostředí, své zdraví a peníze za nákup vložek a tamponů… Ale taky jsem na plošnou změnu musela počkat.

Dej svému okolí čas. Na každé uvědomění má každý člověk svoji unikátní dobu. Nemůžeš okamžitě chtít po všech kolem tebe, aby byli vědomí a dokonalí. I ty sama postupně rosteš a postupně se vyvíjíš, tak ten čas musíš dát i ostatním, co zrovna nejsou na stejné vlně, ale jsou ještě jinde a postupně se tam dostanou.

Zkrátka nejlepší způsob jak změnit svět je změnit sebe, dát na odiv své výsledky a tím konstruktivně namotivovat a inspirovat své okolí.

Komentáře

Ikona diskutujiciho sycho 2016-03-11 07:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bre ranko, ani nevim proc, ale dneska dotaznicek potesil tak nejak vic nez obvykle :). Az na toho frajera na konci, ten me proste dostal :D, ale predpokladam, ze on je vyjadrenim te pozitivni zmeny popisovane v posledni odpovedi :D.

Ikona diskutujiciho Ivet 2016-03-11 07:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

U té poslední otázky se mi okamžitě vybavil můj přítel. Je blázen do cvičení a správné stravy a když nastoupil do práce, byl mezi kolegy za exota se svými krabičkami a přesně odměřeným jídlem a silnou vůlí. Uběhli 2 roky a celá kancelář dodržuje jídelníčky a cvičí :-D je krásné pozorovat jaký může mít jeden člověk vliv na okolí.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-03-11 08:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky, Otázka:

Ikona diskutujiciho Hanka 2016-03-11 09:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Strašidelný otazník – obzvlát pátá otázka a obrázek pod šestou… :D

Ikona diskutujiciho Kristina 2016-03-11 09:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za odpověď Alue, moc mi takové rozdělení pomohlo. Máš pravdu, než to člověk začne zkoumat tak to prostě asi úplně přehlíží.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-03-11 09:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  No jistě… snažím se dávat i obrázky krásných chlapů, nemusíme tady čumákovat pořád jenom na ženské.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-03-11 10:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mimochodem komu se líbí Memories, tady jsou slova:

Ikona diskutujiciho chleba 2016-03-11 11:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: krasny chlapy? takhle ale chlap nevypada, tohle je nejaka nagelovana teplometna slecinka :D

Ikona diskutujiciho Alue 2016-03-11 11:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Jo pardon, tak nám pošli svou fotku tygře, ať se můžem podívat jak má vypadat správnej chlap!

Ikona diskutujiciho Arleta 2016-03-11 11:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Bhaha!! Ja se taky primlouvam at chleba posle svoji fotku :D

Ikona diskutujiciho Hanka 2016-03-11 12:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Dle jména autora komentáře soudím, že by to měl být pekař… :D

Ikona diskutujiciho Stenly919 2016-03-11 12:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

teda s tím rapem jsi mě docela dostala, já si myslel, že když si občas poslechnu revoltu nebo suverena, tak že je to OK. Revolta tu myslím byl doknce i v nějakém topiku, protže v tom jeho klipu imperium zanělůo dost pravdy…

Ikona diskutujiciho Jana 2016-03-11 13:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hudbu mám veľmi rada, a dávam ´Memories´ do obľúbených videí 🙂 rada zháňam nové piesne, preto by som sa tiež chcela podeliť o nejaké – komu sa bude chcieť vypočuť, príjemné počúvanie..

Ikona diskutujiciho chleba 2016-03-11 13:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: promin, nehodlam se vystavovat na internetu. jestli ti ten pan na fotce prijde, ze je prirozenej, ze rano vstane, v normalnim case se upravi a netravi pred zrcadlem neumerny mnozstvi casu, pak ok. proti gustu… ale pro me to chlap neni. jeste ho vyfotej s nejakym jakoze psem, aby to bylo roztomily.

Ikona diskutujiciho BE 2016-03-11 14:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hudba  - takže buď v 432 Hz, alebo 440 Hz, /to bolo "vymyslené" cca v 60 rokoch/ nám neprospievajca rezonančná hodnota, ohlupujúca, otupujúca. V súčasnosti sa prehráva hodne vecí na pôvodnú 432 Hz.

Ikona diskutujiciho myší královna 2016-03-11 14:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak s tím pokoutníkem jsi mě dostala. Jako by nebylo málo, že je v měřítku, v jakém se nám to kdysi promenádovalo po bytě.

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2016-03-11 15:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Poslouchá někdo Pentatonix jako já?:) je to acapella, aneb co dokáže udělat pouze pět hlasu. Měla jsem možnost je i osobně potkat a jsem nadšená.

Ikona diskutujiciho :) 2016-03-11 15:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak ja mam jednu velmi pozitivni kamaradku, vlastne z meho okoli nejvic pozitivni co znam, ktera posloucha jenom hip hop:D

Ikona diskutujiciho - 2016-03-11 16:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Do dotazníku: Co si myslíš o této písničce?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-03-11 16:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To má byť akože roztomilý pes? Vyzerá to ako netopier kaloň. Neprudím, proste mi to tak pripadá. Ale čo ja viem čo je dnes v móde. Kedysi bol pes proste pes.

Ikona diskutujiciho Etela 2016-03-11 17:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluška, čo konkrétne sa ti nepáči na piesni od Wanastoviek? Mne sa páči, že text si nemusím prekladať a rovno mu rozumiem, je originálny + skvelý hlas Roberta Kodyma.

Ikona diskutujiciho Etela 2016-03-11 18:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

P.S. Tiež nepočúvam rádio a nepáčia sa mi súčasné hity.

Ikona diskutujiciho renata 2016-03-11 18:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bozinku,tak tato priserna hudba je styl dubstep? Pustila som si prave ukazku. Ked som niekedy v nakupaku,su specialne znacky obchodov,kam pridem a vyletim von,aj keby zadarmo davali a prave koli tomu,ze tam reve tato hudba,ak sa to da nazvat hudbou,uz som mnohokrat predavackam pri zdvorilom prihovoreni sa odpovedala,ze radsej nic nechcem len rychlo prec,lebo mi tu rozhodi hlavu. Total disharmonia,psycho. Naopak kde je pekna prijemna hudba ,napr.nejaky chilout,snad som to dobre napisala,naladi ma to prijemne a v obchode si aj nieco kupim,poskusam….mna teda hudba velmi emocne naladuje,pri vaznej hudbe a som prekvapena ze aj pri opere,ak to na mna pozitivne posobi,mam husiu kozu a mi tecu slzy.

Ikona diskutujiciho sharlotte Sweet 2016-03-11 18:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tahle ti přijde taky tvrda?Ty písničky mají specifický význam.Poslechni si 0:38

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2016-03-11 19:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když už jsme u té hudby, tak se musím zeptat. Jaký máš názor na českou zpěvačku Janu Kratochvílovou, popřípadě máš na ní vůbec nějaký názor?

Ikona diskutujiciho Atrej Ystma 776 2016-03-11 19:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dubstep je mnohem odpornější hudba než techno :D nechápu kdo může poslouchat tuhle verzi jekotu a skřípotu řetězových pil a cirkulárek…

Ikona diskutujiciho Aneta 2016-03-11 19:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten krasavec na konci me taky potesil ☺

Ikona diskutujiciho Ayeri 2016-03-11 19:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Awww… Ten poslední obrázek :3

Ikona diskutujiciho Alue 2016-03-11 22:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]:  Takový hezký podnětný dotazník a ty nemáš nic lepšího na práci než se nadrbávat do nějakého psa na ilustračním obrázku… řešit hovadiny je asi snadnější než popřemýšlet nad významem psaného.

Ikona diskutujiciho Daiva 2016-03-11 23:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na transurfing?

Ikona diskutujiciho Jitka 2016-03-12 13:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Taky mi tento chlap nepřijde jako chlap. Jaksi bych řekla, že u něj převládly ženské hormony a testosteron mu kamsi utekl. Ale možná je to tím, že už mi je přes třicet let a hledám na chlapech něco jiného. Postrádá pro mě zkrátka jakousi živočišnost. :o)

Ikona diskutujiciho Kaia 2016-03-12 14:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je něco špatnýho na knize Malý princ? Jakože jestli není nějak zmanipulovana, a tak.:)

Ikona diskutujiciho Alue 2016-03-12 14:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]:  Není, to je velmi kvalitní kniha.

Ikona diskutujiciho BE 2016-03-12 15:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

WOW – to je krásny chalanisko s psíkom !!!! yumi, yumi, musím aj keď mám cez 60 :-D

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-03-12 19:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsou komentare diskuze, ze jo?? :D

Ikona diskutujiciho Myšák 2016-03-12 20:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Viděla jsi zfilmovanou pohádku (trochu už fantasy) Malý princ? Líbila se Ti nebo je podle Tebe lepší klasická knížka? (Bez ohledu na kvalitu literatury při srovnávání s filmem.)

Ikona diskutujiciho Melissa 2016-03-13 00:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Do diskuze: Chlap pěknej, pes roztomilej, každýmu se líbí něco jinýho… proč třeba řešit? :D Jak už řekla Aluška, radši popřemýšlet na významem psaného.

Ikona diskutujiciho Efs 2016-03-13 00:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Nic těžkého: Matouš 6.5, Matouš 6.16. Např. zde: http://www.fit.vutbr.cz/~michal/kr/kkwww/kk_show.php?txt=NBK&b=39&k=6&v=18#V18

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-03-13 05:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Tak ja pridávam pekné a podnetné obrázky k téme triedenie odpadu

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-03-13 06:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ludstvo je deštruktívne a ludia sa len tak nezmenia. Prídu sem nejaké konštruktívne duše, bytosti z hviezd, bude sa rodiť viac indigových detí, ktoré by žili medzi luďmi a nakopli ludstvo konštruktívnym smerom pre záchranu planéty Zem?

Ikona diskutujiciho B. 2016-03-13 10:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslis o spisovateli Stephenu Kingovi? Cetlas nekdy jeho knihy, popr. libi se ti jeho styl?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-03-13 12:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]: Nečetla jsem.

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-03-13 13:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě jeden dotaz..

Ikona diskutujiciho Nika 2016-03-13 16:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj.. Mam otazku :). Dneska se mi zdal sen o tom, ze me unesli mimozemstani. Bylo to jak zive, ale ted uz jsem plno detailu zapomnela. Spis jsem videla ruzne svetla, nejdominantnejsi bylo zlute. Nebyl to zadny boj, proste "neco" prislo, pak byl cerne zrnicka na zlutem pozadi, potom zablesk jak z fotaku… Pak tma… Na TV se nedivam, dny pred tim jsem o tom nepremyslela, nevim, jak se mi to zrodilo v hlave :). Otazka: jake jsou typy snu a jak poznam, ze je neco "skutecne", nebo je to jen kreativita nadvedomi? Prosim o objasneni… Dekuji.

Ikona diskutujiciho Nika 2016-03-13 16:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj :).. 2. otazka: "Nahodou" jsem narazila dneska na horotropni dychani. Je to pro me nova problematika, na netu je plno pro a proti.. Je dobre si tuto techniku zkusit sam doma? Diky

Ikona diskutujiciho Nika 2016-03-13 20:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Napsala jsem spatny termin: holotropni.

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2016-03-13 21:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě by zajímalo, jak poznat, jestli je něco destruktivního napojené na člověka. Popřípadě, jak člověk muže pomoci. Nejedná se o mě.

Ikona diskutujiciho Baron Hauptmann 2016-03-13 22:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Další nesmyslný text v hudbě:

Ikona diskutujiciho Iva 2016-03-14 08:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Výborný pagan metal

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-03-14 10:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co to sakra mele? Další nezmyselný text+kecy v hudbe. Matahari

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek