144. Dotazník

16.3.2016 v Čtenáři 34

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Ahoj Aluško, len drobný dotaz, mňa zaujíma, ako si sa dostala k tomu že sú morčátka tvoje vybraté (neviem či najobľúbenejšie) zvieratká? Prečo nie napríklad králici? mne totiž prídu ako divní králici bez uší…proste ich vôbec nechápem, tak by ma zaujímalo čím ťa priťahujú viec než iné drobné zvieratá.

Já s morčaty vyrostla a jsou tudíž jedna z mála hezkých věcí které byly v mém dětství. Mám je odmalička spojené s radostí, klidem a útěchou. Prostě se podívám na morče, nebo slyším jak brumlá a jsem automaticky šťastná. Reflex… Proto je mám i v místnosti kde trávím denně nejvíce času, zlepšují moji náladu a celkový pracovní výkon.

Navíc morčata mají speciální léčivou energii, o které věděli i původní obyvatelé jižní Ameriky, kde se morčata používala k léčbě a byla vážená. Odmalička jsem si toho všímala, že žádné zvíře nemá při kontaktu takové blahodárné účinky na duši jako morče. S králíkem bych morče nesrovnávala, protože morče není králík. Vyžaduje odlišnou péči i stravu.

Doporučuji tento dokument, je velice zajímavý a poučný:

https://www.youtube.com/watch?v=GBBt_-dP7-A


2. Je němčina a jiné germánské jazyky konstruktivní?

Němčina konkrétně ano, je to jazyk původní lidské rasy. Mnoha lidem připadá tvrdá, ale osobně si myslím že je to spíše jakýsi blok díky minulosti. Když jsem se do němčiny víc dostala, ten blok mě pustil… už ji tvrdě nevnímám.

3. Co se přesně píše v sionských mudrcích o uprchlících. Jaké mají s uprchlíky plány?

V sionských mudrcích se nepíše nic, to jsou osoby. Píše se ale v Protokolech sionských mudrců. Dnes už jsou na internetu, jako třeba tady, takže si je můžeš přečíst:

http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/Protokoly%20sionských%20mudrců.pdf

ale vím že se ty protokoly cenzurovaly a upravovaly, takže nemůžu zaručit že to co najdeš na netu je 100% původní verze.

4. Slyšela jsem, že jsou mezi námi duše, které dokončily svůj vývoj (své životy) – staly se anděly a přišly sem, aby pomohly ostatním duším své životy dokončit (vytáhnout duše lidí, kteří např. byli jako malí pokřtěni a teď je to svedlo k temnotě a chtějí se z tama dostat, ale moc jim to nejde) – to pravda? A neměly by pro zachování vyváženosti tu takto být i démoni, co by vedli duše do temnoty? Nebo andělé/duše s dokončenými životy jen vyvažují dnešní svět, systém, lživé informace apod?

Nechápu co to je ,,dokončit život, nebo dokončit svůj vývoj“ z pohledu duše. Duše je věčná, nekončí a nezačíná. Vtělená lidská bytost funguje souběžně celkem na sedmi úrovních, tedy v sedmi dimenzích, v sedmi světech. Existuje napříč časem i prostorem. Přestaň se na duchovní záležitosti dívat takto logicky a lineárně, nedají se tak uchopit a jen tě z toho bude bolet hlava.

5. Je možné aby někdo žil s neúplnou duší? Aby mu část duše chyběla? Lze vůbec duši rozdělit?

Nejobvyklejší jev kdy jedna duše ovládá dvě těla jsou jednovaječná dvojčata: Vypadají stejně, mají podobný osud, umírají v podobnou dobu, trpí když se oddělí, komunikují spolu telepaticky na dálku.

Ale ani těmto dvojčatům žádný kus duše nechybí, obě bytosti jsou zcela plnohodnotné. Neexistuje nic jako člověk bez kousku duše, zatímto zbytek má… Jakože někdo přišel a třetinu mu ukradl? – Odsál odsávačkou z hot spotu? – Prostě nesmysl.

6. Chci se zeptat, co myslíš tím, jak v dotazníku píšeš „ke konci časů lidstva“ jako teď. Necituju přesně, ale jak to teda je? Má lidstvo opravdu ve velmi blízké době skončit? Třeba už i za našich životů?

Podle všech slavných proroctví se blíží konec šestého matrixu a aktuální dění sedí s předzvěstmi toho konce. Ale co bude po Matrixu, o tom si lidstvo musí ještě rozhodnout. Může to být nádherné, nebo příšerné. Volba je na lidech.

7. Může se Satan „vtělit“ do lidské podoby?

Satan může dočasně ovládnout lidské tělo, které nemá ochrany a kde se k tomu otevřou určité kanály. Například při užívání drog, nebo při praktikování satanismu.

8. Zajímal by mě tvůj názor na rituální dřevěné masky z Afriky? Prodávají se u nás v takových dárkových prodejnách. Je to taková „dekorace“ na stěnu. Já z nich mám divný pocit. Velikost je menší než lidská hlava, spíše je to velikost opičí hlavy a cítím z toho negativní energii. Je moje intuice správná? Je to dobrý nápad přinést něco takového domů?

Taky z toho mám nepříjemný pocit. Jednu jsem dostala, skončila jako topivo v krbu. Určitě bych to nekupovala.

9. Viac krat som citala, ze slavni ludia sa k slave dostali cez elity.. A co Michael Jackson?

MJ taky, ale pak se trhnul, uvědomil si co dělá a začal lidem naopak říkat pravdu. Slávu kterou od nich dostal, začal využívat k uvědomování lidí. Přímo na koncertu, na tiskovce, nebo před svou vilou mluvil s lidmi do mikrofonu o Iluminátech, zednářích, manipulací médií a elitách, jsou z toho dochované mnohé záznamy… Moc na něho nemohli, vymyšlené příběhy o zneužívání malých dětí taky moc nezabraly, takže ho nakonec usmažili skalárními zbraněmi. MJ drogy nepřebral, byl zavražděn. Jeho lóže se rozhodla, že je čas aby zaplatil svoji část smlouvy.

https://www.youtube.com/watch?v=fNDbGh9JTd4

10. Dá se nějak zbavit náklonnosti k druhé osobě? Myslím zbavit se zamilování a tak.

Přerušit styky, vymazat všechny kontakty, vyházet věci od něj, zatnout zuby a čekat klidně i celé roky, než to přebolí. Instantní kouzlo neexistuje.

11. Napíšeš někdy obsáhlejší článek o Chemtrails?

Chemtraily jsou velmi dobře popsané na celé řadě jiných webů, není to potřeba.

12. Natočíš ještě prosím nějaký filmeček jako jsi točila dřív ( komunikace se stromy, jak se vyrovnat se smrtí atd.. ?) Nebo třeba Alutyjátr?

,,Duchovní“ filmy určitě ano, podle toho jestli/kdy přijde vhodný nápad, co by se mi dobře dělal. Alutyjátry ale skončily, už jsem na ně asi moc stará, nemám na to hlavu a moje tvorba se pořád posunuje jinam.

13. Kdo a jak postavil pyramidy?

Lidé se 100% aktivními schopnostmi mozku. Kámen zhmotnili, přenesli a umístili.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Al One 2016-03-16 01:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tím Michaelem Jacksonem jsi mi udělala radost, jsem jeho obrovský fanoušek a strašně mě bolela ta špína, kterou na něho nakydali, to bylo hluboce odporné, zasáhli ho na nejcitlivejsich místech, hnus. Dodnes jsem schopen být hodně ostrý na lidi, ktěří o něm říkají hnusný věci..Byl to výjimečný člověk, zpěvák, tanečník a pomohl za svůj život tolika dětem, že jich tolik do smrti neuvidíte ani v televizi. Tož asi tak a je super, že tomu Alue taky nevěříš, tý špíně..

Ikona diskutujiciho Dunga 2016-03-16 06:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, namet pro pristi dotaznik – nemela bys nejakou radu jak si poradit s unavou oci? V dnesni dobe porad koukame do nejakeho displeje a i kdyz je mi jasne, ze tou spravnou cestou je to omezit, nevis o necem, co by nasim ocim pomohlo to lip snaset? Predem dik 🙂 Mej se hezky.

Ikona diskutujiciho Macin 2016-03-16 06:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K pyramidám. Já slyšela názor, že měli k dispozici technologii, kdy písek smíchali s něčím a pak ho dali do něčeho z tenkého materiálu a on ztvrdl, prostě něco jako náš beton a tak pokračovali. Když se podíváme na "vyryté“ nápisy na sloupech, nebo uvnitř pyramidy, není tam ani známka po rydlech, je to vše stejně hluboké a bez škrábanců, jakoby to někdo otisk do mokrého písku.

Ikona diskutujiciho mg 2016-03-16 08:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pekné poradové číslo dotazníka.

Ikona diskutujiciho Philia 2016-03-16 12:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Aluško jsem moc ráda že je tady někdo takový jako jste vy která pomáhá lidem uvidět pravdu. Myslíte že jsou za anime ilumináti? Má vnučka to sleduje a já se bojím o její duši.

Ikona diskutujiciho fluttershine 2016-03-16 15:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Já si osobně myslím, že se to nedá takhle zobecnit – záleží na tom, co to je zač. Ale o její duši bych se nebála. Maximálně bude mít vymytý mozek, pokud to sleduje moc, ale tak je to se vším xD

Ikona diskutujiciho armag 2016-03-16 16:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:Tak jí místo anime pouštějte české večerníčky a pohádky nebo ji jinak zabavte.

Ikona diskutujiciho Lenka 2016-03-16 17:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, mrkni se na http://cestyksobe.cz/slovanske-jazyky-jsou-nejkonstruktivnejsi-na-cele-planete/12974, je tam tvůj článek, podepsaný jinou osobou. A to byl ještě včera zcela bez autora a dnes už jakéhosi má.

Ikona diskutujiciho Lou 2016-03-16 18:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue. Na tvoj web chodim uz nejaky cas ale nikdy som sem nenapisal ziaden prispevok ak sa nemylim. Rad by som sa ta spytal aky mas nazor na tetovania, popripade ci je pravda ze maju tak silnu destruktivnu energiu. Neviem kam presne mam tuto otazku zaradit a budem ti vdacny za zodpovedanie tu, popripade v dotazniku. Na zaver ti chcem popriat vela stastia a dakujem ze stale existuju (nielen) ludia ako ty, tvoje stranky mi dali a davaju vela <3

Ikona diskutujiciho Luz 2016-03-16 21:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:&nbsp;&nbsp;Hloupe nejsou, v anime existuje hrozne moc zanru stejne jako v jinych filmech! Take muzou byt i velice zajimave a duchaplne. Tam na to koukaji i dospeli, jako na normalni filmy. Nemusi to byt jen treba fantasy nebo nejake silene "magoriny", jsou napr. i historicke, mysteriozni/detektivni, drama… jako i jine filmove zanry, ovsem diky animaci je prostor pro vetsi kreativitu a fantazii.

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2016-03-16 23:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

otz č.6 – o tom rozhodne lidstvo celkově nebo mají možnost jednotlivci?

Ikona diskutujiciho michaela kratka 2016-03-17 05:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem zas slyšela že kdyby někdo zahrál v pyramidě na flétnu.že by začali dít teprve věci.Aluško slyselaqsi někdy něco podobného?

Ikona diskutujiciho alianittd 2016-03-17 14:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, neměl by náhodou někdo zájem uspořádat špacír až bude venku tepleji? 🙂 Nejlíp v okolí Olomouce, Opavy, Ostravy…

Ikona diskutujiciho kamennykoberec 2016-03-17 15:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pravda, pravdoucí!

Ikona diskutujiciho fluttershine 2016-03-17 20:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Já zbožňuju Hetalii, ta je sice hodně šílená, ale asi se na to někdy podívám znova, je to dějepis podaný naprosto šíleným způsobem. Když jsme brali druhou světovou a učitelka vykládala, jak se sbližovalo Německo s Itálií, padla jsem pod stůl smíchy, jak jsem si vzpomněla na ty postavičky. xD

Ikona diskutujiciho Macek 2016-03-18 10:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jíš maso?

Ikona diskutujiciho Hanka 2016-03-18 12:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tu šestku jsem nepochopila…

Ikona diskutujiciho Alue 2016-03-18 12:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:&nbsp;&nbsp;Občas pstruha, jinak ne.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-03-18 12:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]:&nbsp;&nbsp;Jo, to je na delší vysvětlování.

Ikona diskutujiciho Luz 2016-03-18 18:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Pro me je nejuzasnejsi Rurouni Kenshin. 🙂

Ikona diskutujiciho Kris 2016-03-19 17:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Veľmi ma zaujala časť tvojej odpovede "Lidé se 100% aktivními schopnostmi mozku…"

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2016-03-19 18:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

15. To anime jsem nikdy neviděla, teda jenom jsem viděla takovou menší ukázku na af v Brně. Bleach jsem viděla myslím první tři díly a pro mě to byla hned naprostá kravina :D.

Ikona diskutujiciho Ondra 2016-03-19 19:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Můžete se podívat na film Lucy který je celý o využívání mozku 🙂

Ikona diskutujiciho Kris 2016-03-19 22:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Mart 2016-03-21 23:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, chci se zeptat, děláš nějaký rituál o úplňku, třeba na hojnost, na upevnění zdraví apod.? Vím, že píšeš, že rituály(myslím ty na podporu dobra, ty destruktivní vůbec neberu v potaz) jsou bílá magie a ta jako taková je v rozporu se zákony Vesmíru. Ale jak poznat konstruktivní rituál(jako třeba nasávání energie ze stromů-je to přece taky rituál, s tou vodou, nebo ne?), nebo ten s trnitou růží nebo třeba kolektivní meditace na podporu Země, aj.) od toho, co už je bílá magie? Budu moc vděčná, pokud odpovíš. Děkuji.

Ikona diskutujiciho CuPy 2016-03-22 15:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě, jak se píší horoskopy na každý den pro každé znamení? Představuju si to tak, že si někdo vezme dalekohled a jde s ním večer na kopec a pozoruje úhly mezi hvězdami :D jak moc jsem vedle?

Ikona diskutujiciho Mára 2016-03-23 07:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško prosím můžeš to uvést na pravou míru? prvopodstata.com/2016/03/19/astronaut-z-nasa-sokoval-svet/

Ikona diskutujiciho :) 2016-03-23 09:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Delas si nejake ovocne ci zeleninove stavy?

Ikona diskutujiciho Zdeňa 2016-03-25 17:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, máš zkušenosti s kraniosakrální terapií ?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-03-25 18:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]:&nbsp;&nbsp;Nemám, ale nešla bych na ni, nenechám nikoho na sebe energeticky sahat.

Ikona diskutujiciho Lucka 2016-04-06 14:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, mám dotaz při milování.Mi přítel jaksi energeticky, nebo zjevem nebo já nevim s určitostí jak to vyvsětlit…Připomínal mojí mámu.Čím to?Děkuji

Ikona diskutujiciho :) 2016-04-07 23:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: Tak to aby na tebe mohl někdo sáhnout, nebo ti dát pusu, pohladit tě, třebas kamarádka či přítel, mu musíš asi hodně věřit a být o něm celkově přesvědčena že?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-04-08 11:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]:&nbsp;&nbsp;Normální sociální kontakt přece nemůžeš zaměňovat za energetické léčitelství.

Ikona diskutujiciho áťa 77 2017-04-06 18:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Našel jsem konečně krásné video o němčině, které světu ukazuje, jak je němčina jemná https://www.youtube.com/watch?v=zLvL7a8Y0pI !!!!! :-D

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek