145. Dotazník: Jak vzniká transsexualita?

27.3.2016 v Čtenáři 43

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Pokud nezvladnu zneskodnit rozbite zrcadlo v tentyz den dle navodu, jsem v deli? Mam ho schovane v pytlicku.

Návod je potřeba udělat nejpozději do 24 hodin od rozbití zrcadla. Poté už nemá smysl. A pokud existuje nějaký jiný způsob jak si s tím poradit zpětně, já ho v momentální době a v momentální situaci neznám.

2. Má polární záře nějaký duchovní význam?

Polární záře je energie, která koncentrovaně prochází skrz otvor v pólu. Je to přírodní jev.

3. Víš něco více o vlkodlacích? Existují opravdu?

Vlkodlaci údajně ve velmi vzácném množství existují, ale bližší podrobnosti k tomu si nezjišťuji, protože tohle není v rámci věcí které mě zajímají, nebo se kterými chci a můžu nějakým způsobem dál pracovat. I bych si celkem nerada na sebe něco přitáhla, tím že se v tom budu šťourat.

4. Co si myslíš o rockovém zpěvákovi Marilynu Mansonovi?Je to destruktivní hudba?

Myslím že tohle už pozná úplně každý po pár vteřinách poslechu a není k tomu potřeba nic dál dodávat.

5. Existuje podla teba na svete spravodlivosť?

Na světě ano. Uvnitř šestého matrixu už je to sporné, protože zde je hodně věcí dost zmanipulovaných a pokroucených. Dokonce i elity zneužívají Zákony Vesmíru. Je tu nepořádek, chaos a v něm se dějí věci, které by se dít vůbec neměly. Zákony Vesmíru i synchronicita tady platí, ale je mnoho kliček a obchází se… Svět jako takový spravedlivý je a funguje, ale LIDSTVO v šestém matrixu spravedlivé není. A v tom vidím ten celý zásadní problém.


6. Vzniklo ludstvo na planete Zem alebo sem prišlo odniekial z vesmiru

Lidská populace nacházející se aktuálně uvnitř planety Země tu byla dosazena odjinud a je silně geneticky upravená. I ti co vzhledově odpovídají původní lidské rase jsou omezení a upravení. Máme omezené mozky a k dispozici pouhou desetinu života.

7. Co si myslíš o palmovém oleji v jídle, vyhýbáš se mu? A o vypalování pralesů a protestům proti tomu?

Snažím se pokud možno nejíst žádné zpracované potraviny, kupuji pouze to základní, jednoduché co si pak připravím doma. Takže žiju bez éček a bez hnusů. Palmový olej jednoznačně za hnus považuji, tedy ho v ničem nejím a nekupuju. To co se kvůli němu děje na světě je humus a pevně věřím, že se to těm hrabivcům co nejdříve plnou silou vymstí. Příroda není nafukovací, na svou rozežranost dřív nebo později dojedeme.

8. Co si myslíš o změně pohlaví? Jak se vůbec může člověk narodit ve špatném těle a co taková změna provede s jeho duší a energiemi?

To je to samé jako s homosexualitou, kterou už jsem vysvělovala mnohokrát… To jestli sebe sama člověk vnímá jako ženu nebo muže záleží na správné funkci mozku. Duše nemá žádné pohlaví a nepřichází nikdy do ,,špatného těla“. Pokud se plod ozáří v děloze ultrazvukem (a ještě se do toho pak naočkuje kombinovanými vakcínami), dochází někdy k poškození mozku a pak vznikají poruchy vnímání, myšlení, sexuality, různé poruchy ,,dys“.

Tyto poruchy samozřejmě mohou vznikat i bez ultrazvuku, ale právě v době skenování dětských plodů je obrovský nárůst těchto poruch a to v žádném případě není náhoda.

Dítě tedy nemůže za to že má nevědomé rodiče co ho ozařují ještě dřív než se vůbec narodilo a tudíž nemůže ani za to když se narodí s nějakou poruchou mozku. A když už dospěje a trpí nesouladem mezi tělem a tím jak sebe samo vnímá, nevidím změnu pohlaví jako něco špatného.

Jednou duše dostala tělo a má za úkol o něj pečovat, ale také má právo si ho přizpůsobit, pokud není s něčím spokojená. Dokud si člověk vyloženě záměrně neubližuje (nebo neubližuje někomu jinému), neproviňuje se proti ničemu a všechno je tudíž v pořádku… Je to každého věc/problém jak vypadá, nikoho jiného.

Takovým lidem fandím a soucítím s nimi, protože rozhodnout se pro změnu pohlaví musí být strašně těžké na psychiku i na provedení a takový život musí být navíc strašlivě těžký, zejména v pubertě.

Zkrátka dokud nikdo nikomu neubližuje, ať si každý se sebou dělá co chce, je to jeho život. Celkově nejsem nijak proti estetickým zákrokům ani plastikám, všechno je to otázka psychiky, mnohdy to fakt psychice dost pomůže nebo ji vyřeší, dnešní doba ty možnosti nabízí a když na to jsou peníze a jinak to vyřešit nejde, proč si to nedopřát…

9. Když lidi s modrýma očima jsou více duchovní a mají za poslání probouzet lidi, jaké poslání mají teda lidi se zelenýma, hnědýma nebo šedýma očima?

To jestli jsi duchovní a probouzíš lidi vůbec nezáleží na barvě tvých očí.

10. Pochází každá rasa, co žije na Zemi (černá, bílá, žlutá, „indiánská“), z jiné planety?

Jsou tady ,,mutace“ z původní rasy. Něco podobného jako když máš původní morče šedé a štíhlé a z něj se vyšlechtí barevná, buclatá, chlupatá, obří… Nebo když máš vlka a z něj se vyšlechtí desítky různých dalších plemen. Nebo když se z divoké kočky udělají evropské, flekaté, britky atd.

Je to v podstatě to původní zvíře, akorát jinak vypadá a už nemá ty původní vlastnosti co mělo, má místo toho nějaké jiné vlastnosti.

11. Když říkáš, že homosexualita vzniká z ozáření ultrazvukem, tak jak bys vysvětlila homosexuální chování u zvířat? Je třeba známo, že takoví tučnáci a delfíni tyto dispozice ve dvojici se stejným pohlavím mají. Navíc když se zamiluješ do stejného pohlaví, ale sexuálně tě nepřitahuje, tak to snad není ultrazvukem? Láska může mít hodně podob

Mluvme tedy o sexuálním pudu, protože láska a sex to není ta samá věc, přestože spolu u člověka většinou souvisí: Zvířata jsou lidem v mnohém podobná, ale nejsou stejná, fungují primárně na svých základních instinktech a pudech, kdežto člověk by měl fungovat v základu na svém intelektu a řídit se rozumem, nebo intuicí.

Lapidárně řečeno, pro sousedova Alíka je v pořádku když uteče a za jeden den obskáče deset fenek, protože ho řídí pudy a je to tudíž v souladu s jeho vnitřním nastavením. Ale sousedovic Honzík by určitě neměl za jeden den obskákat deset děvčat, protože by se měl řídit svým rozumem… Prostě nemůžeš na zvířata a lidi klást stejné nároky, to je absolutní nesmysl. Nemůžeš pudové zvíře zaměňovat s inteligentním člověkem a posuzovat tak jejich sexuální chování.

Já přece toto znám, mám tři samice morčat, jak na ně přijde říje a není k dispozici samec na nakrytí, prostě vezmou zavděk tím kdo je zrovna po ruce a vyřádí se. Pro pudový svět zvířat je to v pořádku, ale to že to u morčat chápu neznamená, že se budu plazit po své kamarádce, když mám zrovna chuť, nejsem žádné morče 😀

Vlastně mi připadá vtipné, že se něco tak jednoduchého vůbec musí vysvětlovat.

12. Kdesi jsem četla něco o tzv. detoxikačních náplastích. Slyšela jsi o tom někdy? Pokud ano, co si o tom myslíš? Může to opravdu fungovat?

Mám zkušenost s nějakými detoxikačními náplastmi, co se na noc nalepí zespoda na plosku nohy a ráno je ta náplast pěkně špinavá. Podle mě to tedy funguje, ale určitě i záleží na kvalitním výrobci.

13. Dneska se mi zdál hodně zajímavý sen. Bylo mi v něm řečeno od nějakýho chlapíka že na povrchu planety jsou jakoby lidi rozdělení na dvě rodiny, a říkal že „nějakou dobu“ to tam měli tak že se mohli rozmnožovat ty rodiny jen mezi sebou, ne navzájem. A že to tam není jako tady kde podle toho co mi řekl je 6 rodin které vládnou světu, oni prý nemají potřebu nikomu vládnout, jsou tam prý spolu všichni v pohodě. A pak mi řekl že Katy Perry (mám v herečkách a zpěvačkách zmatek) proto se mi v tom snu vynořila Dakota Fanning. Předpokládám tedy že mluvil o Dakotě. No řekl mi že „Dakota“ je mimozemšťanka z povrchu země. Hned jak jsem se probudil jsem našel že hrála v seriálu Unesení. Nevím jesti ho někdo z Vás viděl? Stahuju ho, těším se co se dozvím. Jinak jsem na netu našel že její rodina jsou členové Baptistické církve. Takže otázka pro Tebe: Máš nějaká data o tom že by Dakota byla z povrchu země? A jsou tam opravdu nějaký dvě rodiny který se mezi sebou nemají rozmnožovat? Děkuju 🙂

Velice silně pochybuji o tom, že světoznámá herečka byla z povrchu, protože tito lidé pracují buď úplně skrytě, nebo v menším.

Žádné dva rody co se mezi sebou nesmí křížit tam nejsou, to je absolutní nesmysl.

14. Jakou roli v procesu telegonie hraje kondom?

Žádnou. Otisk je energetický, ne fyzický.

15. Je mozne nejakym zpusobem telegonii „prepsat“? V Anastazii je popsan jeden zpusob…neco o tridennim pustu noveho paru…myslis ze tento zpusob funguje??

Podle mě je to slabé, a neznám nikoho kdo by tím úspěšně prošel a měl výsledek. Až se to někomu podle toho návodu podaří, klidně změním názor, ale zatím to vidím takto.

16. Souhlasíš s tím, že je každá smrt vlastně sebevražda?

Smrt je úplně normální přirozená součást koloběhu života, není na ní nic špatného a nevím jak tě taková otázka mohla napadnout…

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ykka 2016-03-27 08:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

U mě telegonie zafungovala, v období prvního vztahu se mi úplně otočil život. Otevřely se mi nové možnosti vnímání, ale úspěšnější a spokojenější jsem byl předtím. Zajímalo by mě, jestli se to dá nějak vrátit.

Ikona diskutujiciho Erik 2016-03-27 08:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue

Ikona diskutujiciho Alue 2016-03-27 10:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:  Takový nějaký projekt už na netu existuje řadu let, ale nemůžu si teď vzpomenout na název.

Ikona diskutujiciho Hanka 2016-03-27 10:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle byl snad první dotazník, u kterého jsem se zasmála… Prej: "Ale sousedovic Honzík by určitě neměl za jeden den obskákat deset děvčat…" :D

Ikona diskutujiciho Alue 2016-03-27 10:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:  Holt si občas připadám jako ve školce.

Ikona diskutujiciho :) 2016-03-27 10:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je mazec, jeste nez jdu na stranky, rikam si tak dneska by tam mohl byt dotaznik, mam takovej pocit ze tam bude:-D

Ikona diskutujiciho Erik 2016-03-27 11:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Aneta 2016-03-27 12:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: mam takovy pocit ze telegonie funguje jen co se tyce zen, je to tak Alue?

Ikona diskutujiciho lara 2016-03-27 12:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, chcem sa spýtať, či sa deje aj nejaký genetický zápis DNA keď žena prehltne ejakulát/spermie aj v prípade že spolu nespia, vďaka

Ikona diskutujiciho Alue 2016-03-27 13:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:  To je asi stejný princip jako se mě zeptat, jestli v tobě zůstanou zbytky zvířecí DNA když sníš hovězí maso…

Ikona diskutujiciho Alue 2016-03-27 13:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:  Přesně tak. Do muže se nic neukládá.

Ikona diskutujiciho K. 2016-03-27 14:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, stále niekde spomínaš ľudí z povrchu alebo zvnútra, no nikdy neviem, čo tým myslíš. Máš o tom niekde článok, prosím? 🙂

Ikona diskutujiciho Mára 2016-03-27 14:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju za odpověď na otázku Aluš 🙂

Ikona diskutujiciho lara 2016-03-27 15:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: no vlastne to znie celkom logicky, si myslím že určite to nejak energeticky niečo spraví ale s tou dna to asi nemá nič spoločné..dobre vďaka za odpoveď

Ikona diskutujiciho Mára 2016-03-27 17:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Promiń za blbou otázku, jak se dá někomu ublížit či uškodit bez toho aby se mi to vrátilo?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-03-27 17:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:  Nedá.. a nevím proč by rozumný člověk něco takového chtěl dělat. To mi opravdu zůstává rozum stát.

Ikona diskutujiciho Ykka 2016-03-27 21:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Tak v tom případě nevím, co to bylo za proces, nedokážu to pojmenovat, jen vím, že sám na sobě jsem to v tu dobu nepozoroval, jen okolí reagovalo dost překvapeně. Zvláštní je, když najdu nějakou vzpomínku na tu dobu předtím, připadám si jako bych objevoval historii úplně cizího člověka. Nevím proč tak silná změna přišla, bude to už 20 let a stále se mi nedaří s tím něco udělat. Možná to bylo něco na způsob energetického otisku, a možná nevratného.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-03-27 22:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Mohla to být energetická upírka a ještě na tebe plivnout nějakého batoha, kterého dodneška nosíš… Jen tipuju. Jinak to totiž není možné.

Ikona diskutujiciho 7Lily7 2016-03-28 00:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: jj ja som sa taky dobre pobavila :D hlavne na tomto: "neznamená, že se budu plazit po své kamarádce, když mám zrovna chuť, nejsem žádné morče"

Ikona diskutujiciho 7Lily7 2016-03-28 01:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: otazka do dalsieho dielu, ako sa mozme takych batohov zbavit? da sa nejaky chytit na pohrebe u tela cloveka co spachal samovrazdu?

Ikona diskutujiciho Arelia 2016-03-28 01:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

5. Spravedlnost ve světě

Ikona diskutujiciho Mára 2016-03-28 04:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Jak se dá batoh setřepat?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-03-28 09:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-03-28 15:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Lenže takmer každý zákon sa dá nejak obísť, aj zákony Vesmíru, ak sa vie ako. A vychcané elity vedia ako na to, i keď obchádzať Vesmírne zákony asi nemôžu donekončna a neskôr sa im to vypomstí.

Ikona diskutujiciho Michaela 2016-03-28 15:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: muzes lidstvu ublizit ale ne proti jeho vuli, tzn mu to musis dat vedet ze mu ublizujes – skrz filmy, obrazy atd… si myslim 🙂

Ikona diskutujiciho Rava 2016-03-28 16:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teorie, že homosexualita je něco jako nemoc z ozáření ultrazvukem, je zajímavá, ale historie jí trochu odporuje, nezdá se vám? Jako první se nabízí starověké Řecko, kde byly homosexuální styky považovány za úplně normální věc, vlastně i za znak prestiže. V jiných starověkých státech byla naopak zákonem zakázaná, to ale taky svědčí o tom, že existovala. Slavní umělci dob dávno minulých se homosexualitou taky nijak zvlášť netajili. Ono to tu prostě bylo vždycky, a nebylo toho málo – doporučuju otevřít nějakou lepší učebnici dějepisu, když už ne pořádnou knihu. Ta teorie bohužel trochu kulhá.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-03-28 17:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]:  Starověké Řecko do toho vůbec nepleť, tam šlo o něco úplně jiného než poruchy sexuality. Tam šlo o speciální druh ,,výchovy" mezi mistrem a žákem. Ten pohlavní styk posunoval pouto do jiného rozměru, ale nešlo o to že to byli homouši. Spíš o upoutání žáka a upevnění jeho loajality do konce života, že by za mistra i umřel, k tomu jim dopomáhal sex. Lidem do učebnic se to pochopitelně nepíše, doklady k tomu jsou v latině v tajných archivech… Ale i dneska existují homosexuálové nepraví, dělají to jenom protože je to v modě, je to podporováno šesti padlými anděly, dostávají se tak do určitých spolků a mají různé výhody. Opět věc, která se plebsu neříká. – V článku je ale řeč o vrozené vadě, ne o společenské výhodě a přetvářce.

Ikona diskutujiciho Rava 2016-03-28 17:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: Dobře, to by bylo Řecko (a píše se to i do učebnic, není to nic tajného). To bylo jen první, co mě napadlo. Stejně tak nepočítám třeba mnichy v klášterech nebo vězně. Ale staré zákoníky jiných států například homosexualitu zakazovaly, z toho celkem jasně vyplývá, že existovala, i když nebyla podporovaná. Takové případy se objevovaly i v křesťanských dobách, a nikdo si asi nemyslí, že by z toho církev byla nějak zvlášť nadšená. Z mých prarodičů, kteří se málem propadli studem, se mi taky podařilo vytáhnout pár historek z jejich doby, kdy se ultrazvuk nepoužíval – homosexualita byla nežádoucí, odsuzovaná a přesto existovala. Mně prostě nepřipadá, že by nástup ultrazvuku v téhle konkrétní věci něco změnil.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-03-28 18:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]:  Církev vede Kardinál Judas a toho vede Satan. Samozřejmě, že tam k tomu odcházelo, vždyť on to chce.

Ikona diskutujiciho Rava 2016-03-28 19:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: To online křičení ve verzálkách není třeba. Jen nevidím ten nárust. A i kdyby byl, moderních vlivů je moc, není to jen ultrazvuk. Třeba i ta móda, o které konec konců mluvíš i ty. Abych tu teorii přijala, musela by mít míň děr. Ale to jsem jen já, takže…. neřešit.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-03-28 21:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Pouze zdůrazňuji. A jelikož se zdravím a léčbou lidského těla zabývám celý život, ledacos o tom vím.

Ikona diskutujiciho Rava 2016-03-28 21:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: Netřeba zdůrazňovat, já umím číst docela dobře. Jen škoda, že se vlastně vůbec nevyjadřuješ k tomu, co píšu.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-03-28 22:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]:  Jen škoda, že vlastně vůbec nerozumíš tomu, co píšu.

Ikona diskutujiciho Aneta 2016-03-28 23:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: jak vis, ze je narust homosexuality? Vsak zadne statistiky z dob minulych neexistuji

Ikona diskutujiciho Atrej Ystma 776 2016-03-29 22:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: ale fuj!

Ikona diskutujiciho Atrej Ystma 776 2016-03-29 22:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: mrkněte na www.prvopodstata.com na články o "Duté Zemi". Podle této teorie totiž žijeme uvnitř naší Země. Povrch na nás působí prý konvexně, protože světlo (fotony) dřív doputují k černé hvězdě uprostřed Dutozemě, ve skutečnosti jsme prý pod povrchem a nás svět je konkávní.

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-03-30 17:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si o tomto myslis?: http://tn.nova.cz/clanek/jak-se-to-mohlo-stat.html zrcadlo ukazuje neco z jineho sveta?? A nebo proste photoshop??

Ikona diskutujiciho Oskar 2016-03-31 06:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěl bych se zeptat: Myslíš, že je Kraniosakrální terapie bezpečná?

Ikona diskutujiciho Mára 2016-03-31 07:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Promiň Aluško, jsem na tom poslední dobou špatně..

Ikona diskutujiciho Mára 2016-03-31 11:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Používání run je v pořádku nebo ne?

Ikona diskutujiciho At 2016-04-01 11:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak je to s prapůvodními vedruskými rody? Když se brali mezi sebou v rodu s mnoha stejnými předky, nemohlo se to podílet na vzniku genetické degradace?

Ikona diskutujiciho Kevin 2016-04-15 11:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ot. 11- Nojo, ale za sebe jako muže musím říct, že si myslím, že když se muž chová vyloženě pudově, vždycky vyhledává ženu, ale zdá se mi, že když se žena chová jen pudově, je jí řekl bych víc jedno, jestli si užije s mužem nebo jinou ženou… aspoň z toho co mi jednou řekly mé známé při takové debatě.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek