146. Dotazník: Je vegetariánství pro každého?

3.4.2016 v Čtenáři 41

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Jeden čas jsem už už přestala jíst maso, ale poslední dobou jsem se k němu zase vrátila. Přepadávají mě hrozně silné chutě na řízky a karbanátky, sem tam na párek. K tomu už asi 2 měsíce minimálně jím a méně pociťuji hlad. Můžu se jezením masa chránit proti větší citlivosti na energie? Poradíš mi prosím co s tím, a čím to může být?

Je pravda, že maso uzemňuje, energie jsou tedy nižší a hrubší. Někdo to bere jako výhodu, já osobně jako nevýhodu. Je dobré si uvědomit, že lidé se dělí na různé stravovací skupiny a není stejné jídlo pro všechny lidi stejně vhodné. Měla bys naslouchat pozorně svému tělu. Jestli jsi nebo nejsi vhodný typ pro vegetariánství poznáš velice snadno například tak, že budeš sledovat, jak se fyzicky cítíš po snězení masa… Nebo i něčeho jiného. Můžeš takto sledovat jakoukoliv potravinu, u které si nejsi jistá, jestli je pro tebe vhodná.

Chuť na řízky a karboše může být pouze mentální potřeba ze zvyku. Byla jsi celý život zvyklá nějak jíst, najednou to všechno vyhodíš a mysli trochu trvá, než se s tím srovná. Také jsem toto u sebe sledovala, ale v menší míře, protože já přešla postupně. Ubírala jsem masité pokrmy několik měsíců, až jsem skončila jenom u pstruha jednou za čas.

Ale silná chuť na maso, pokud jsi už delší dobu na vegetariánské stravě, může naopak znamenat fyzickou potřebu, kdy tělo hlásí že maso chce a opravdu potřebuje. Sleduj jak ti je když sníš hovězí, kuřecí, vepřové, nebo rybu. Po každém mase se můžeš cítit jinak. Pokud se po některém druhu cítíš vyloženě zle, je ti těžko, jsi unavená, odpadneš, nemůžeš se soustředit, zmalátníš, bolí tě hlava, a máš dlouho pocit plnosti, toto jídlo jednoduše vyhoď ze svého jídelníčku. Tyto problémy často způsobuje hovězí maso, i já mám s ním problémy… zkus to první s ním.


Konkrétní chutě může také způsobovat nedostatek určitých vitamínů, dá se to nahnat přes přírodní doplňky stravy.

Jedině ty sama na svém těle nejlépe poznáš co ti dělá dobře a co ti vyhovuje. Neexistuje jedna dokonalá dieta pro všechny. A čím víc si člověk jídlo oseká a čím více živočišných produktů vyhodí, tím lépe musí potravinám rozumět, tím více musí sledovat co kdy snědl a ne každý na to má, ne každý je schopný tomu tak dobře rozumět.

Pak vznikají ty příběhy jak veganka pohubla na kosťokůži a padaly jí vlasy, nebo jak vegetariánku odvezli podvyživenou do nemocnice. – Inu vždyť smažák a hranolky je taky vegetariánské jídlo, že? Zkrátka to že je někdo vegan nebo vegetarián je sice hezké, ale automaticky to neznamená že je to v pořádku a že strava obsahuje vše co obsahovat má. Opravdu záleží na tom, co konkrétně člověk vaří a jaké suroviny k tomu používá.

Takže zkoušej co se stane po mase a zároveň zvaž co si vaříš. Můžeš dostávat chutě na maso i proto, že jídla která běžně jíš nejsou dostatečně výživná… Češi také hodně opomíjejí luštěniny.

2. Máš nějakou zkušenost se zelenými potravinami typu chlorella, mladý ječmen, spirulina apod?

Mám zkušenosti se zelenými prášky co se rozmíchají ve vodě (hlavně mladý ječmen) – a je to hnus velebnosti, to mi vůbec nechutná. Zato spirulina v tabletkách mi nijak nevadí… Žádné výrazné změny jsem nepozorovala, protože jsem ve výborné kondici a podobné doplňky užívám jako prevenci.

3. Proč lidé z povrchu, či jiné konstruktivní rasy s náma neprovádějí stejnou taktiku jako reptoši, když nám chtějí pomoct? Proč prostě nevezmou pár jejich lidiček a nedosadí je na klíčové posty, tak jako si to obsadili reptoši? Ale asi odpověď znám, něco podobnýho myslím zkoušeli s Teslou a jak chudák dopadl, a dosadit nikoho nemůžou, protože je to všechno obklíčený Iloušema.

Lidé z povrchu planety samozřejmě mají kontakty s vlivnými osobami, problém ale je, že většina vlivných lidí je už v moci jiných sil a nechtějí s nimi mluvit, nebo to nemají dovoleno. Temná strana je lákavá, slibuje hlavně velkou moc a obrovské peníze, dobrá strana však nic takového nezajišťuje a naopak ve společnosti ovládané zlem se takový aktivista stává spíše nepopulárním, protože lidé nemají rádi pravdu. Dále sám sebe ohrožuje na životě, protože když si moc pustí ústa na špacír, může být odstraněn již ovládanou majoritou, která pravdu nechce. Takže tam dost figuruje nejenom vypočítavost, ale také strach. O sebe, o rodinu…

Lidé z povrchu se nevnucují tam, kde je nechtějí. A nemají ani zájem kohokoliv ohrožovat. Aktuálně jsou hodně v kontaktu s Vladimírem Putinem a některými alternativně veřejně působícími lidmi, ale jinak co se týče majitelů velkých národních nebo nadnárodních médií nebo politiků, tam pro ně většinou nejsou ochotné slechy, které by měly zájem o jejich přínos a pomoc.

Lidé z povrchu nejsou parazité, ani nemají žádné invazivní myšlenky. Chtějí nám pomoci, ale nemohou pomoci někomu, kdo o pomoc nestojí a nechce naslouchat. Oni respektují Zákony vesmíru.

4. Co to znamená, když se někdo budí pořád ve stejný čas, třeba každou noc ve 2:16? Znamená to, že nám chce někdo něco sdělit pomocí numerologického významu?

Významů je víc. Buď vysledovat podle orgánových hodin co je v těle oslabeno, nebo se to dá brát podle andělských čísel od Doreen Virtue, nebo to můžeš vnímat z pohledu numerologie. Záleží na tom, co je ti bližší a co vnímáš jako svoji cestu.

5. Co bys dělala, kdyby u Tebe zazvonil pošťák Ondra s pozváním do pošty pro Tebe? Šla bys?

Nešla. S kým v kontaktu chci být, s tím v kontaktu jsem. S kým být nechci, toho vidět určitě nemusím. Pokud si na mě někdo po letech vzpomene, tak jsem veřejně známá, všude je na mě uvedený kontakt, všude je můj obličej, a může se mi ozvat normálně. Pokud se mi neumí ozvat normálně, nevím proč bych se kvůli tomu měla obtěžovat do televize.

6. Co si myslíš o psychedelických drogách jako LSD nebo lysohlávky, případně o marihuaně?

Drogy otevírají brány temným bytostem, které pak do člověka vstupují. Jsou velice nebezpečné.

7. Je to normálne mať zvláštny zapach v podpaží, keď sa telo čistí? V poslednom čase sa snažím o naozaj zdravú stravu, skoro úplne som vylúčila mäso a mliečne výrobky a neviem sa toho zbaviť.

Při detoxech je to normální. Je potřeba zvýšit příjem čisté vody, aby toxiny mohly jít rychleji z těla.

8. Chápu to s karmou z minulých životů, ale myslíš že princip karmy kdy zjednodušeně konáš dobro a vrací se ti, a to samé se zlem, je taky špatný?

To je Zákon vesmíru, konkrétně Zákon kauzality. Nejedná se o karmu, ale zpětný návrat vyslané energie. A zákonitosti na kterých funguje celý Vesmír, ze kterého pochází veškerý život, nemůžou být špatné. Jsou to zákony pro život a ne proti životu, jinak by ve Vesmíru život neexistoval.

9. Kdysi jsi psala někde na stránkách že zvířata nemají duši, ale vílu. Platí to pořád, nebo je to tak jako se stromem a dévou, že je vlastně duší zvířete duše víly?

To máš popletené, to jsem určitě neřekla ani nenapsala. Zvířata samozřejmě duši mají, ale duchovní ochránce je něco jiného. To je jako říkat že člověk nemá duši, ale má strážného anděla – nesmysl.

Ochranná bytost u zvířat – zejména savců – plní stejnou úlohu jako u člověka a nejedná se o duši.

Jiné druhy zvířat než savce co jsou běžně v ČR k potkání už nemůžu říct, to jsem už nezkoumala.

10. Co myslíš o nálezech australopitéků, neandrtálců, homo habilis a dalších?

To jsou všechno mutace zbylých lidí po atomové válce, po konci předchozího matrixu. Datace je zfalšovaná, protože se lidem nechce z různých důvodů říct pravda. Mnohé nálezy jsou i podvrhy, ale záleží na konkrétním případu.

11. Jaká ženská a mužská křestní jména mají nejvyšší konstruktivní vibrace a naopak?

To jsem nikdy nesledovala, to by bylo hodně práce.

12. Ještě by mě zajímalo, jak se díváš na to, když se žena provdá a přijme partnerovo příjmení? Já mám s tímhle problém a příjmení bych si nezměnila.

Na věku a na jménu nezáleží. To je každého osobní věc jaké chce mít jméno nebo přezdívku. Určitě je však dobré mít na výběr a nenechat se natlačit do jména, které ti nesedí. Buď významem písemným, nebo i číselným.

13. Aký máš názor na svadbu medzi mužom a ženou?

Názor na to nemám asi žádný. Ale vím, že se během obřadu vykonává destruktivní rituál na partnerech, který poté vysává ze vztahu energii a často způsobí až jeho úplný rozvrat, to jsou situace, kdy se dva po svatbě začali postupně nesnášet – neustáli náhlé odsátí jejich energie. Dám sem o tom článek…

14. Je podľa teba dôležité správne sa vyjadriť, myslím slovné spojenie, napr. „strašne krásne“,“strašne dobré“ lebo rozumieme si, ale rozumie nám vesmír? Vie, že je to viacej ako krásne alebo to je preňho niečo, z čoho máme strach?

Vím se tohle už delší dobu učí, ale upřímně já se tímto neřídím, protože slovo ,,strašně“ už je dlouhodobě i synonymum pro ,,hodně moc“, je to zažité a nejde o tak zásadní vliv na energii řečeného. Mnohem zásadnější je jiné názvosloví, vědět co je + a -, jak rezonuje ,,ne“ atd. Toto není až tak velký problém a upřímně lidé kteří mi v půlce věty skočí do řeči ,,e-e řeklas strašně, to je špatně“ mi tak trochu lezou na nervy, člověk úplně ztratí chuť se s někým takovým o něčem bavit, když mu 2x za minutu kvůli takové blbosti přeruší řeč. Pak stahuje diskuzi od důležitého tématu ke slovíčkaření a nikam se nedostaneme. Zkrátka neskutečně otravný a zdržující zvyk.

15. Psala jsi že mozek je pouze vysílač a zkrze něj proudí data. Takže když je mozek poškozen např. u autistů, dá se nějakým způsobem tento vysílač opravit, aby zase fungoval tak jak má?

Samozřejmě to jde, ale veřejnosti není potřebná technologie dostupná a farmacie tuplem nemá zájem o to, aby lidé byli zdraví.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Arwen 2016-04-03 01:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dočetla jsem článek a tam na mě vybafl takový krásný chlap :-O :-(((… Škoda, že takový neexistuje. Nikdy jsem tak krásného chlapa neviděla nikde v reálu. A ten, který by vypadal jako ten chlap na tomto obrázku, tak by určitě byl nafoukaný, protože by si byl dobře vědom toho, že je krásný. Takže by byl hajzl. Klasika.

Ikona diskutujiciho fluttershine 2016-04-03 10:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o hudební skupině Arch Enemy?

Ikona diskutujiciho Erik 2016-04-03 10:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, ano. Tak to je. Pro každého jinak. Jsou různé skupiny a vývojové stupně. Já jsem vegetarián, přičemž v kantýně v práci si dám i polévku s trochou masa, protože není na výběr čistě vegetariánská alternativa. Nosit si vlastní a ohřívat si nebudu. Maso uzemňuje a skutečně otupuje, zagresivňuje. Nejlepší je skutečně vnímavost. Je tu totiž také varianta, že nezabijete či nepojité ze zabitého, ale sami se nevhodnou stravou zabijete. Prostě každý to máme jinak a to ještě v různé časy různě a s vývojem také různě. Ostatně zabíjení rostlin není také ještě konečná. Tou konečnou je pranariánství a breathariánství,které se živí rovnou energií a pravděpodobně mezi nimi budou hlavní tahouni světelnosti světa. My jsme jenom takové děti oproti nim, řekl bych.

Ikona diskutujiciho 369 2016-04-03 10:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Psala jsi v tomto dotazníku o předchozím matrixu…mohla by jsi udělat článek o předchozím matrixu (případně, bylo jich víc) ?

Ikona diskutujiciho Mart 2016-04-03 11:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, v první řadě chci poděkovat za Tvé úžasné knihy, tu první (Svět za oponou) jsem "zhltla" za dva dny, ta druhá (Svítání) už je náročnější a vyžaduje již práci na sobě, takže to mám na delší čas ( a přesně tak jsi to určitě myslela). Mohu vřele doporučit. A už se moc těším na knihu třetí (prozradíš aspoň rámcově, čeho se týká?) ;-) A za druhé bych se chtěla zeptat ještě na jednu věc. Škodlivost mikrovlnných trub je známá, ale jak je to s rychlovarnými konvicemi? Děkuji za odpověď.

Ikona diskutujiciho Melisa 2016-04-03 11:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lze nějak zkontaktovat lidi na povrchu, např. Poprosit je, aby nám tady uvnitř země pomohli?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-04-03 12:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:  Děkuji! 🙂

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2016-04-03 12:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce číslo 15. My doma máme autistku, nemohla by jsi prosím uvést více o této technologii? Protože mě na jejím zdraví záleží na rozdíl od společnosti a kdybych k tomu mohla vědět více a pomoci jí, budu jenom ráda :). Děkuju.

Ikona diskutujiciho M 2016-04-03 13:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o nemoci motýlích křídel a všeobecně o genetických onemocněních při kterých lidi neuvěřitelně trpí? Je to asi taky pořádný útok na lidstvo.

Ikona diskutujiciho Hanka 2016-04-03 13:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten chlap na tom obrázku je strašidelnej :D

Ikona diskutujiciho stenly919 2016-04-03 14:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:no zkontaktovat..před nějakým delším časem tu byl návod, jak sledovat ufo, ale nevím, jestli v tom ufu budou sedět lidé z povrchu nebo odjinud..ale aby nám pomohli, to bude asi náročnější. Teda ne že by to nezkoušeli, ale je kolem toho stále hodně neznámých věcí.

Ikona diskutujiciho :) 2016-04-03 17:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Me se teda pritizi po kazdym jidle:-D jako unavi a chce se mi spis spat nez ze by mi dalo energii jedine tak sladky, ale jinak at snim zeleninu, maso nebo lusteninu je to fuk:-D

Ikona diskutujiciho Al One 2016-04-03 18:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu mě se líbí, že nikomu nic nevnucuješ, ani vegetariánství ani nic jiného, to je sympatický. A s tím cvičením jseš fakt dobrá, prej novej synaptickej spoj pro sport je vytvořen 🙂 ??

Ikona diskutujiciho Aneta 2016-04-03 18:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám otázku: Proč se mi můj průvodce zjevuje někdy jako bílá postava a někdy modrá? Nebo to není ta samá bytost? Mluvit s ním takto nemůžu, jenom mám někdy takové sny, ve kterých vidím u sebe takovou bytost. Je možné, že s námi někdy mluvit nechtějí? Já mám někdy takový pocit, když o něco žádám a ptám se a nic se neděje, aspoň si toho nejsem vědoma.. budu ráda za Tvou odpověď

Ikona diskutujiciho Atrej Ystma 776 2016-04-03 19:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vážně děti ze zkumavky nemají vůbec žádnou duši? To si odžijí svůj život, ze kterého třeba mají radost a dalo by se to třeba použít v dalších životech, ale pak prostě umřou a… už nic?

Ikona diskutujiciho Atrej Ystma 776 2016-04-03 19:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, nechtěla bys někdy vytvořit souhrnný článek, který by lidem vysvětlil, kolik je dimenzí a rozměrů, co jsou zač, jaký je rozdíl mezi pojmy "rozměr" a "dimenze", co jsou to alternativní vesmíry a jestli část naší duše může být nejen vtělena na tuto konkrétní Zemi, ale třeba i na jiné takové Země v paralelních vesmírech (kterých je velmi mnoho)? :))

Ikona diskutujiciho Ameline 2016-04-03 20:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě nejvíc vždycky dostává rada, aby člověk jedl, po čem je mu dobře a nejedl, po čem mu dobře není 🙂 Mě je po jídle buďto dobře anebo velmi dobře. Prostě kachní žaludek. Jestliže jsem měla někdy trávící problémy, bylo to proto, že jsem byla zrovna vcelku vážně nemocná. Jsou potraviny, co se mi velmi rychle zhnusí nebo na ně vůbec nemám chuť (fast foody, levné cukrovinky, kola), ale špatně mi nedělají, energii z nich mám víceméně adekvátně kalorické hodnotě, takový to odpadnutí po jídle neznám, jedoduše to rozjedu na cokoli. Je pravda, že různé věci dodávají kvalitativně různou energii – já třeba preferuju tučné mléčné výrobky a ořechy, člověk je z toho suprově stabilní a může se spolehnout, že mu hned tak nedojde dech – ale všechno jde použít, ovoce a zelenina mi například dodávají super explozivní příval, že člověk hnedka lítá sem tam a zvládne toho strašně moc, akorát je to takový na vodě – trochu moc napětí a schonu a když se to jen o trochu přepálí, jde se na ústa – ale i to jde ohlídat. Jediný, z čeho mi dobře fakt není, je hladovka :D

Ikona diskutujiciho ohrizek moudrosti 2016-04-03 21:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško kdybysis mohla vybrat dokonalého muže, který by to byl? a) Vladim Putin (prezident ruské federace) b) Kim Čong-un (vůdce Severní Korey) c) Barak Obama (prezident usa) d) Miloš Zeman (prezident Česka) e) Silvio Berlusconi (ex-premiér, ex-vládce Italie)?

Ikona diskutujiciho Arwen 2016-04-03 21:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Není, já jsem z něho hotová :D. Vůbec mi nepřijde strašidelný. Proč Tě děsí ??

Ikona diskutujiciho Aneska 2016-04-03 22:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když už jsme u toho vegetariánství, mám takový problém, že už před rokem a půl, než jsem s tím začala, jsem byla poměrně hubená a teď po tomto roce ještě více hubnu a nevím co mám dělat, nebo co dělám špatně. Chtěla bych přibrat na váze, ale vůbec se mi to nedaří, to že bych opět jedla maso, nepřichází v úvahu, nevíte, čím to může být?

Ikona diskutujiciho l. 2016-04-03 23:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Petr 2016-04-04 00:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue,vim,ze to nesouvisi ted se clankem,ale musim to tu dat.To ty pani nemohou myslet vazne,ze ne?Zajima me,co si o tom myslis.Ty pani maji podle me velmi slusny matros.Ze tech Kristu je tady hodne vtelenych,jenom si vybrat toho sveho :D.https://www.youtube.com/watch?v=CvOemXVnCWU

Ikona diskutujiciho Mára 2016-04-04 05:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle bude znít hodně divně ale…

Ikona diskutujiciho FallenAngel 2016-04-04 17:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěla bych se také zeptat :).

Ikona diskutujiciho Alue 2016-04-04 20:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]:  Za nějakým odborníkem už jsi byla? Krevní testy, výživový poradce, detoxikační poradce etc. ??

Ikona diskutujiciho Xxx 2016-04-05 06:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: konzumuješ dost tuků ? Pravděpodobně si jich neměla dost a tu byl problém.. měla bys jíst hodně oříšků, semen apod

Ikona diskutujiciho Triss Ranuncul 2016-04-05 13:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak tak píšeš o těch nálezech homo habilis, australopitéků atd. A co dinosauři? A další zkameněliny – všichni ti trilobiti, hlavonožci, rostliny… To jsou tuny a tuny takových nálezů, kde ty se vzaly?

Ikona diskutujiciho Hmmm 2016-04-05 18:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2016-04-05 21:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]:  To chce všechno–. Nedostatek bílkovin zase znamená ztrátu svalové hmoty, nebo neschopnost ji pořádně nabrat. Takže kdo je jako vylítaný komár, ten musí všeho pořádně.

Ikona diskutujiciho Marťanka 2016-04-06 01:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já se teda toho chlapa lekla :D

Ikona diskutujiciho Mart 2016-04-06 10:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, slyšela jsi o diagnostickém (i léčebném) přístroji Oberon? (více ve videu) Co si o něm myslíš? Neb jsou skalní příznivci, ale i zavrhovatelé… Dalším zajímavým přístrojem je plazmový generátor, který se používá na likvidaci parazitů v těle… Je to v pořádku vzhledem k Vesmírným zákonům?

Ikona diskutujiciho Mart 2016-04-06 10:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Video o Oberonu zde:

Ikona diskutujiciho Uup 2016-04-07 00:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nu, je to poprvé co sem hodím nějaký komentář, tak snad to bude v pohodě(dotaz). 🙂 Potřebovala bych vědět, jestli by se tento křišťál(http://www.mineralsforshops.com/surove-kameny/kristal-surovy-q-a/kristal-surovy-q-a-1-137.html?cur=1) dal použít na léčebné účely – konkrétně zbavování se destruktivní energie. Články o křišťálech od tebe jsem četla, ale pořád si nejsem jistá a vzhledem k tomu, že nemám zase tolik peněz, potřebuju si to ověřit než si ho objednám. 🙂 Je tam ještě jeden ke koupi(http://www.mineralsforshops.com/surove-kameny/kristal-surovy-q-a/kristal-surovy-q-a-1-211.html?cur=1), o tom jsem taky přemýšlela. Co myslíš, který by byl k léčení lepší? Moc ti děkuji a přeji krásný den. 🙂

Ikona diskutujiciho Martina 2016-04-07 09:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vegetariánství nelze doporučit pro žádného jedince homo sapiens. Důvodem jsou určité polonenasycené mastné kyseliny, určité vitamíny, určité minerály a další, které lidské tělo neumí syntetizovat nebo získat z rostlinné potravy i když jsou v potravě přítomny. Právě evoluční vnik homo sapiens byl zapříčiněný konzumací masa. Bez masa by lidé nevypadali tak jak vypadají, tedy tělo dálkového běžce s dlouhými dolními končetinami a s nadměrně velkým mozkem, vypadali by spíše jako gorily.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-04-07 10:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]:  Ideální krystal pro sebe, je potřeba si vybrat rukama.

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-04-07 21:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je zdrave holeni na intimnich partií a celkove holeni?? 🙂

Ikona diskutujiciho :) 2016-04-07 23:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Do dotazníku:

Ikona diskutujiciho :) 2016-04-07 23:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]:a znas nejaky dobry kramek ktery bys doporucila s krystaly kde si clovek muze vybrat pohmatem?

Ikona diskutujiciho Přemek 2016-04-10 21:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: A všimla sis úzkých zornic? ;-)

Ikona diskutujiciho Alue 2016-04-10 22:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]:  Šmarjá, to fotila polská fotografka ve studiu svého kamaráda, to je jenom odraz. Řešíš pytloviny. Místo aby se řešila nějaká podstnntá témata, tak se tady rozebírá ilustrační obrázek….

Ikona diskutujiciho Přemek 2016-04-13 22:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: Já ho rozebírat nezačínal, jen nabízím možnost, proč někomu přijde strašidelný. Možná sis nevšimla mrkajícího smajlíku na konci.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek