147. Dotazník

8.4.2016 v Čtenáři 35

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Jak je to po smrti s dušemi extrémistů, kterým je odmalička do rukou vkládaný místo hračky kalašnikov, a je jim vtloukáno do hlavy, že sebevražedným atentátem přijdou do ráje, a že čím víc zavraždí nevěřících, tím je bude Alláh víc milovat? Je jasné, že v dospělosti by mohli vzít rozum do hrsti a slepě nevěřit těm, co je to učí, ale na druhou stanu, když je to učí od dětství, mají úplně vymyté mozky a ne úplně vlastní vinou. Doufám, že to nevyznělo, jako nějaká jejich obhajoba, naopak, děsím se, jak nás tady v Evropě začali (ne)nápadně obléhat. Děkuji.

Vražda je vražda… Veškeré napáchané zlo se vždy vrátí zpět a ulpí jako nesmazatelné lejno na dotyčné duši. Přitom nezáleží na tom do jakého fanatického spolku duše přišla, nebo jestli je to nějaký psychopat co začne zabíjet na vlastní pěst. Protože těla takových bytostí co se nacházejí ve fanatických skupinách si právě vybírají duše, které s tímto rezonují. Stále tudíž jde o volbu. Jestli chceš vidět co se stane po smrti zlým lidem a fanatickým vrahům, podívej se na film Ghost s Patrickem Swayzem. A můžeš si být jistá tím, že je to tam velice, ale VELICE trefně ukázáno… V podstatě zažiješ posmrtný život, jaký si zasloužíš, na jakém rezonuješ.


2. Co pro nás znamenají lidé z povrchu? Napadlo mě, že se o nás můžou zajímat pouze proto, že je nějakým způsobem ohrožujeme na životech – vzhledem k tomu, co se ted děje. Nebo je to dualita, jako př dobro x zlo. Jakože my žijeme v matrixu a oni ne?. AŽ Matrix skončí, znamenalo by to sjednocení? ( nedej bože zotročení ). Tomáš Marný ted psal, že Matrix skončí , přesněji psal “ Jsem rád, že brzy tahle dekadentní doba pro lidstvo konečně končí. Dekadencí skončily veškeré velké říše a MATRIXY. “ Jaký je na to tvůj názor?

Lidé z povrchu na nás mají zájem jako naši bratři, chtějí nám pomoci. Ale druhotně je i ohrožujeme. Údajně máme nyní po celém světě tolik síly v atomových bombách, že by to planetu dokázalo mnohokrát roztrhat (44x? Zase nechci přidávat, už je to delší doba, kdyžtak mě doplňte), kdyby to všechno bouchlo naráz. A ta vlna by letěla daleko do vesmíru a ovlivnila mnoho a mnoho dalších planet. Takže toto není jenom náš problém.

Aktuální dění skutečně ukazuje na konec šestého Matrixu, ale nezasvěceným lidem to moc neřekne, to je fakt potřeba vědět o co se jedná a já bych tato data úplně netlačila ve velkém na internet.

3. Aktuálne riešime výstavbu domu. Okrem iných vecí je dôležitou témou vykurovanie – zaujíma ma dopad podlahového vykurovania na tok energií v dome. Je horšie použiť teplovodné (rúrky s vodou, ktorá je ohrievaná) alebo elektrické (elektrické rohože). Názory na túto problematiku sa veľmi rôznia, rada by som poznala ten Tvoj.

Podlahové topení je velice nezdravé, ohřívá nohu zespoda což je pro lidské tělo nepřirozené. Podporuje to vznik křečových žil, tedy kdo má k tomuto sklon, by podlahové topení neměl vůbec mít doma. Celkově to není zdravé, podlaha má být pro nohy chladná.

4. Toto ma síce osobne netrápi, ale keďže je to tematické k zajtrajšiemu dňu – u nás na Slovensku je zvykom, že na Troch kráľov chodí farár „svätiť“ domácnosti a nakoniec napíše na dvere značku G+M+B a číslo aktuálneho roka. Zaujímalo by ma, aký má tento akt dopad na energie v domácnosti. Ja toto nepraktizujem, ale napríklad minulého roku mi to v mojej neprítomnosti urobila svokra na chalupe.

Nápis na dveřích je jenom značka, problém je že co je posvěcené, to je prokleté. Pozor ale na letošek, to máte:

K+M+B 2016 (nebo slováci G na začátku, to je jedno). Symbol plus je symbol kříže, + = 6! Takže tam máte 66 a na konci další 6. Letos to tak hezky vyšlo, že vám píšou na dveře tři šestky. 🙂

5. Zajímalo by mě, co se děje potom, co se nějaká celebrita dá do paktu s dáblem. To jí začnou automaticky chodit příležitosti ke slávě a penězům? Co se děje s duševní stránkou člověka? Nevěnovala mu přece duši ne? Protože, když se nad tím tak zamyslím, tak to snad ani nejde, protože satan vládne všemu materiálnímu a měl by mít moc jenom nad fyzickým světem. Jsem z toho zmatená, objasníš nám to trochu?

Záleží na konkrétním člověku, konkrétní nabídce, konkrétní branži ve které dělá. Ale upisuje se za duši. Také tím vstupuje do satanistických spolků, které mají svá charakteristická pravidla při pravidelném obětování svých členů Satanovi. Každý z členů dřív nebo později zaplatí život a duši za výhody, které mu Ďábel poskytnul.

Copak nekoukáš na pohádky? Tam se to lidem ukazuje pořád dokola. Dábel chce duše, o hmotu mu nejde, protože hmota už mu patří. My ji máme pouze vypůjčenou, ,,pronajatou“ na dobu určenou.

6. Co si Alu myslíš o Kolským supervrtu?

To už tu kdysi bylo… Tehdy omylem navrtali tajnou pokusnou laboratoř šedivců. Řev, který se odtud ozýval, patřil živým bytostem, na kterých se tam provádí výzkumy. O peklo v pravém slovasmyslu se tedy nejedná, ale určitě byste tam nechtěli skončit…

7. Jak je to s rozdílností generací v dnešní době? Mám na mysli starší lidi, kteří se urputně snaží držet starých zajetých kolejí, vynucují si pořádky a zajištění po svém, mnohdy i na úkor druhých. A na druhé straně tu menšinu, zejména mladých lidí, která se snaží především na sobě pracovat, vidět svět duchovně, atd. Jaký bude vývoj? Dojde ke střetu nebo se stav jednoduše vyjasní, třeba až staří odejdou? Nebo přijde něco, co toto urychlí?

Já žádný střet nevidím. Staří lidé byli vychováni v určitém programu, a vytvořily je odlišné podmínky, než novou generaci. Je tedy přirozené, že mladí budou jiní než staří a že se budou v mnohých věcech názorově rozcházet. Určitě to není jenom dnes, určitě to bylo i dřív, akorát jediný rozdíl bude asi v tom, že se už mladí tolik nebojí ozvat, tak to jde víc vidět a víc slyšet.

Taky bych ,,staré“ a ,,mladé“ neházela do jednoho pytle, protože jelita a pitomci jsou vždy v každé generaci, člověk se tak už narodí a zůstane pitomcem až do smrti. Na věku vůbec nezáleží. Pitomci byli jsou i budou, ale nemyslím si že by jich v minulosti bylo více než dnes, spíše naopak, díky očkování a ultrazvukům, které poškozují mozek plodu. A předchozí generaci navíc negumovala elektronika, podprahovky, nejedli blokátory myšlení v potravě (,,éčka“).

8. Myslíš, že Slenderman doopravdy existuje? Mohla bys nám o něm něco říct, jak se bránit apod.?

Slenderman je výmysl.

9. Viem, že si už nejakú dobu vegetariánka, ale zaujímalo by ma – premýšľala si aj nad prechodom na vegánstvo? Myslím kvôli tomu všetkému, čo sa deje v mliečnom priemysle a čím všetkým si zvieratá musia kvôli našim syrom, tvarohom atp. prejsť. Je pravda, že pre človeka ja najvhodnejšia a úplne postačujúca čisto rastlinná strava?

Znova opakuji, že každý z nás je individualita, každý z nás má jiný typ zažívacího systému, má jinou Dóšu, jinou krevní skupinu, jiný životní styl. A podle toho se liší nároky na stravu. Jeden perfektní jídelníček pro všechny neexistuje.

A abych to tedy vztáhla na sebe, veganství je pro mě extrémní způsob stravování a jsem si jistá že v dnešní době, v této lokalitě a s tímto stylem života bych na něm určitě neprospívala, ani by mi nestačilo. Neříkám že občas něco veganského neuvařím, ale nedělám to pořád.

Co si píšu jídla do kalorických tabulek, nonstop zápasím s nedostatkem bílkovin, doháním to rybama, vařím luštěniny, zvýšila jsem příjem vajec a stejně se mi pořád nedaří naplňovat dobře denní dávky, bývám šťastná když naplním alespoň půlku. Do toho jsem mezomorf, cvičím, rostou mi hodně svaly, výživu potřebuju. V této fázi bych se přechodu na veganství vyloženě bála.

Čím extrémnější jídelníček, tím lépe a pestřeji se musí člověk naučit jíst a hlavně musí jednotlivým potravinám velmi dobře rozumět a hlídat si, aby všechno měl. A to podle mě zvládne náročně i kvalifikovaný výživový poradce, u veganství se navíc bez suplementů člověk neobejde, pokud by se tak chtěl stravovat dlouhodobě. Pořád se omílá B12, ale problém veganů je i vitamín K2.

Velice se mi k tomuto tématu líbil názor Margit Slimákové…

Extrémní výživové směry

https://www.youtube.com/watch?v=caS_F0ekrrE

Co dělat, když neprospíváte na ,,zdravé stravě“

https://www.youtube.com/watch?v=zSNJKAu_10U

S velkochovy nesouhlasím, opravdu mi vadí co se děje v mléčném a vaječném průmyslu. Proto třeba beru jenom domácí vajíčka a když mi dojdou, jsem prostě bez vajec. Neběžím si koupit do obchdu ty z klecovému chovu… Ale nezvencnu se a neskočím hned do extrému, když tomu dost dobře nerozumím a nemám to zmáknuté.

10. Niektorí ľudia mi pripomínajú nejaké číslo, farbu, alebo zviera. Napríklad, keď niekoho vidím, akoby som videla to číslo, farbu alebo zviera aj po rokoch, nedá sa na to zabudnúť, je to proste tam, čím to je? Je to len v mojej hlave?

Není, já to mám taky. V předešlých dotaznících už tato otázka padla.. Každý člověk má v sobě nějakou rezonanci, která sedí na zvíře. Barvy a čísla mě ale u lidí nepadají.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Linda 2016-04-08 09:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jejda… tenhle dotazník mě docela vyděsil. Když je teda konec 6. Matrixu, co bude? Všichni zemřeme?Nebo se alespoň někdo může dostat někam "nahoru"?

Ikona diskutujiciho Ivet 2016-04-08 12:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to jsem ráda, že takový problém s bílkovinami nemám jen já. Přítel cvičí a hodně si počítá výživové hodnoty a neustále mi počítá jak mam málo bílkovin. Skoušela jsem to nahradit suplementy (rýžový rozpustný protein), ale jsem mlsná a extrémně mi to nechutnalo, tak se to taky snažím dohánět domácími vajíčky ale na nic lepšího jsem nepřišla.

Ikona diskutujiciho Astronaut 2016-04-08 14:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěl bych se zeptat.

Ikona diskutujiciho Kuník 2016-04-08 15:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžu vědět, proč cenzuruješ můj příspěvěk? děkuji

Ikona diskutujiciho carnelian 2016-04-08 15:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K těm křížkům a posvěcení. V létě 2011 jsem byla na křesťanském táboře jako asistent k lidem na vozíčku. Byli jsme na velké mši v chrámu ve Křtinách, kde si pak lidi chodili pro oplatky a kdo nebyl u zpovědi, dostal "jen" křížek na čelo – prý požehnání. Já jsem říkala tomu faráři (protože jsem tam šla s vozíčkářkou), že nejsem věřící nebo tak nějak. A on mi řekl, že to nevadí, že i tak mi může dát křížek, že to je požehnání.

Ikona diskutujiciho Mike 2016-04-08 16:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě jak určití lidé vědí o minulých matrixech a podobných informací? A mezi lidi to nepustí jelikož by jinak byli zabiti nebo si to jen chtěj nechat pro sebe? Mezi lidma se dá dostat dost informací (např. David Icke) tak proč zrovna ne tyhle?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-04-08 16:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Porušil jsi pravidla slušného diskutování. Viz. ,,Podmínky používání" zde: http://karolinaloskotova.blog.cz/0608/o-blogu

Ikona diskutujiciho Alue 2016-04-08 16:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:  Na toto odpovídá příští dotazník, někdo tě předběhl se skoro stejným problémem.

Ikona diskutujiciho Kaia 2016-04-08 16:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Našla jsem video https://www.youtube.com/watch?v=8xe6nLVXEC0 Dont stay in school. Je teda v angličtině a formou písničky/rapu. Jeden českej jůtuber(:D) na ni reagoval, takže na začátku videa je celá písnička i s cz titulky. https://www.youtube.com/watch?v=xaiSCHShov8 Tohle :). Zajímalo by mne, co si o tom myslíš?

Ikona diskutujiciho Kaia 2016-04-08 16:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dodatek: Btw, ten kluk má fakt boží vlasy :3. Trochu ujetý, ale i tak :D

Ikona diskutujiciho gretka 2016-04-08 17:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj alue mam takovej dotaz.před nedávnem jsem si nechala vytetovat lapac snu takovej jednoduchy mám tam hodně bile stínování.vím ze to zachytá špatné sny a celkově vim jakou má symboliku ale od té doby co to mam vytetovany tak mam každou noc sny přitom jsem je měla jen málo kdy.měla jsem do konce ve snu i varování ještě ze na takové věci věřím hned druhy den jsem varovala a dotyčný poslechl.dnes se mi zdálo o metru a vlaku a dnes mi mamka oznamila ze jede na návštěvu k tetě do francie.no zkrátka mam od té doby tolik snu a v těch snu neco jako zprávy a varování.tak se právě chci zeptat jestli si myslíš že to je tim ze to mam na sobě vytetovany a jestli je to dobře ze to tak mam protoze jedno to varovani bylo znepokojivý a lapac snu by od toho měl přeci chranit.děkuji za případnou odpověď tvy stranky léta čtu a miluju je.

Ikona diskutujiciho Lis 2016-04-08 18:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K desiatej otázke v dotazníku: nazýva sa to synestézia.

Ikona diskutujiciho Al One 2016-04-08 18:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Pokud vážíš jako dívka něco mezi obvyklými 50-60 Kg , denně to vychází na maximálně(!) 100g bílkovin. Když vemu, že 250g kostka tvarohu má 40 g bílkovin, jedno vejce 7g, 100g masa nebo luštěnin 20-30g bílkovin, nemělo by dělat problém toho dosáhnout.

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2016-04-08 20:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju za odpovězení mé otázky. Jen, napadlo mě, nechtěla bys udělat rubriku, kde bys měla odkazy na ruzné dobré stránky?Jako třeba oblečení,strava… a pod tím odkazy na stránky atd. Já jen, že se mi to pak hůře hledá, když nevím, v jakém článku či zapísniku, to bylo napsané. A vyhledávání na blog.cz je uplně na nic :D. No, věřím, že věci budeš mít mnohem lepší na novém webu, jen navrhuju. Takže hodně trpělivosti a at to jde :).

Ikona diskutujiciho Kika 2016-04-08 21:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Keď sa človek nevedome zabíja – alkohol drogy a potom zomrie na nejakú chorobu je to brané ako samovražda alebo ako cesta ktorú si dopredu sám vybral alebo len vybočil z cesty a bude mu odpustené?ďakujem

Ikona diskutujiciho :) 2016-04-09 00:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja myslela ze u deti je to jinak ze oni za ro nemuzou a ze to nelze ovlivnit kdyz je nekdo prinuti zabijet aby samy prezily atd…

Ikona diskutujiciho Alue 2016-04-09 10:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:  Do 15ti let zodpovídá rodič, pak už ne.

Ikona diskutujiciho Blaf 2016-04-09 12:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám trochu otázku mimo. Když se dva lidé vezmou – pomůže jim nějakým způsobem, když mají nespojené prstýnky?

Ikona diskutujiciho Karolka 2016-04-09 14:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, znáš Dark/Deep web? Poslední dobou je to oblíbená stránka. Jsou tam hodně zajímavé věci typu mimezamšťani, illuminati, duchove atp.

Ikona diskutujiciho Nika 2016-04-10 05:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, rada bych se zeptala, co vyjadruji zuby v psychosomatice. Za posledni pulrok mam snad 4 kazy, vubec to nechapu a jsem z toho zoufala. Jak se da proti tomu bojovat? Ochranit? Vylecit? Na internetu jsou ruzne clanky, ktere tvrdi, ze kaz se da vylecit, dalsi to popiraji. Ty pises, ze neda.. Da se ale zuby ochranit? Zvysit obranyschopnost proti kazum? Dekuju moc 🙁

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2016-04-10 11:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám taky dotaz? Jak se vlastně vyrábí ty tvoje energetické krystaly? Necháváš si je někde brousit na zakázku nebo jak? Ne, že bych si to chtěla vyrobit sama. Nejsem dobrá kutil. Ale jen mě to tak zajímá.

Ikona diskutujiciho Vicky 2016-04-10 12:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, co říkáš na tohle video s názvem "Druhý příchod Kristova vědomí" ? Mně se to nějak nezdá. :D

Ikona diskutujiciho Alue 2016-04-10 14:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]:  Tohle nikdo normální nemůže brát vážně… nebo fakt jo?

Ikona diskutujiciho Kaia 2016-04-10 21:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Má řetízkový obojek u psa na něco vliv?  Např jestli sráží energie, prostě stejně jako u lidí prstýnky a náhrdelníky. Je tedy vhodný látkový obojek?

Ikona diskutujiciho Ivet 2016-04-11 10:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Asi jsem měla zmínit, že nejím maso, proto mám tenhle problém.

Ikona diskutujiciho Michaela 2016-04-11 20:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

co symbolizuje cerny monolit ve filmu 2001: vesmirna odyssea? Uz jsem to videla mockrat ale vzdy me ten film uchvati.. :))

Ikona diskutujiciho El 2016-04-11 22:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Používáš nějaké vonné silice a jakým způsobem? Je nějaká vůně (kromě růží :D), kterou máš ráda? A je nějaká značka esencí, na kterou nedáš dopustit?

Ikona diskutujiciho All 2016-04-13 12:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kde vyhadzovat vypadnute vlasy? Niekde som citala, ze ich nie je dobre hadzat do zachoda ani von oknom

Ikona diskutujiciho Přemek 2016-04-13 21:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Na celodenní nošení rozhodně ne. Je to uzavřený kruh. Podle mého pozorování vliv má. A tak jako tak raději používám postroj než obojek.

Ikona diskutujiciho sasanka 2016-04-14 07:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško.Jak se díváš na lásku?Když bys mohla v několika bodech vyjádŕit jak vnímáš rozdíl mezi láskou a zamilovaností.Bylo by fajn,kdyby vznikla diskuze na tohle téma,docela mě zajímá jak se k tomu dnes mladí lidé staví.

Ikona diskutujiciho Kika 2016-04-14 22:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, počula si už niekedy o očistení kĺbov od soli s bobkovým listom?čo si o tom myslíš?ďakujem

Ikona diskutujiciho Kika 2016-04-14 22:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ešte sa chcem spýtať keď mávam predtuchu tak pár minút dopredu čo sa stane a stane sa to ako to zastaviť?dá sa to?ďakujem

Ikona diskutujiciho Rory 2016-04-15 15:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co myslíš, že znamená, když co kouknu na hodiny tak je 15:15, 16:16, 17:17… a to to nijak nehlídám. Přijde mi to jako zajímavé náhody. :D

Ikona diskutujiciho Ananas 2016-04-15 23:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je ještě nějaký způsob jak odstranit mateřská znaménka? Vím, žes jednou psala, že to jde mumiem, ale to nevím, kde bych sehnala. Nevíš ještě o jiné možnosti? 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek