149. Dotazník

22.4.2016 v Čtenáři 53

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Můžeš prosím zhruba napsat jakou měli lidé v minulosti přístupnou technologii? Myslím tím to že se třeba někde najde 3.000 let starý počítač a podobně.

Jde o to, že se nacházíme v šestém Matrixu. V překladu do normální češtiny pro lidi kterým to nic neříká: Toto je 6. civilizace! Před námi tu byli lidé ještě 5x a každá z těchto civilizací vždy skončila atomovou válkou. Tedy probíhal vývoj jako teď, technologie se vždy dostala na vrchol, až se s ní lidé navzájem zničili.

A občas země vydá nějaké poklady, nad kterými poté kroutíme hlavou. Toto je poslední Matrix, po něm se další zakládat nebude.

2. Ahoj Aluško, dost mě zaujalo, že jsi vyzdvihovala modré oči(jestli se to tak dá napsat). Chtěla jsem se zeptat, jestli když mám jinou barvu očí než modrou, mám to chápat tak, že třeba mi má životospráva, chování, působení okolí atd. nějak pozměnilo barvu očí od mého narození, a že mám nějak sníženou tu ženskou sílu ve mně? Nevím, jestli jsem správně popsala, co chci říci. Zkrátka mě zajímá, jak to s tou barvou očí je, jak je moc důležitá? Mimo jiné chci říct, že se kvůli své barvě očí necítím, tak že bych o něco přicházela, že by mi něco chybělo. Moc děkuji za odpověď.

Máme problém, že do těchto témat se veřejně, podrobně a pravdivě moc zacházet nedá. Z pohledu společnosti je to značně kontroverzní, v určitém ohledu skoro až extrém a nechci se tím nikoho zbytečně dotknout, nebo ho urazit. Když tady pokládáš nějakou otázku, je dobré na to myslet, že jsem zodpovědná za to co napíšu a že to vidí denně 3-5 tisíc lidí, takže sem nemůžu dát všechno.


Takže abych se držela jenom toho co je zde řečeno: Bílá žena s tmavýma očima nemá žádnou pozměněnou, nebo slabou ženskou energii.

Pigmentace očí je známka jiných genů a dá se to i během života ovlivnit životosprávnou, nebo jinou metodou opravy organismu. Už bylo přiznáno, že genetika jako taková je blbost a že geny se mění životním stylem, tedy i vadné geny lze životním stylem opravit a dobré lze poničit. Čili rozhoduje život jaký vedeme, ne to, co jsme podědili od rodičů.

O změně barvy očí bylo i v předešlém dotazníku: Dotazník 148: Jak změnit barvu svých očí?“

3. Vždycky jsem byla hrozná bordelářka, ale teď mě začalo hodně bavit uklízet, dekorovat pokoj a víc jsem chytla chuť starat se o zvířátka. Souvisí uklízení s ženským poselstvím (většinou mají spíše chlapi bordel), nebo záleží na osobnosti?

Nevím kolik ti je, ale toto bývá u mladé ženy známka toho, že mentálně dospěla… Ale samozřejmě jsou bordelářky, kterým je 60, nedá se paušalizovat. Pamatuj si, že kdo má bordel doma, ten má bordel i v hlavě.

4. Vždycky mi přišla němčina hodně tvrdá a lépe se mi poslouchají slovanské jazyky, angličtina, atd.. Ale z němčiny cítím něco tvrdýho. Jak jsem zvyklá se pořád usmívat, ovlivňuje to aji čeština (kvůli svým měkkým i aj…) tak v němčině jsou převážně tvrdé výrazy bez úsměvu. Jinak je němčina vcelku sympatická. Proč je tedy němčina konstruktivním jazykem?

Němčina není tvrdá, je to jeden z našich předsudků. Tak jako čeština, má i němčina slova, která znějí tvrdě a krkolomně a která naopak kloužou jako po másle. Němčina má i velmi měkké prvky a přízvuky, které objevíš, když do ní pořádně pronikneš. Já se toho předsudku zbavila až během druhého roku studií. Jsou tam prasárny typu Schmetterling, ale když si srovnáš třeba český STROM a německý BAUM / NÁPAD – IDEE / ČÁST – TEIL / KVĚTINA – BLUME / ZŮSTAT – BLEIBEN / STAVĚT – BAUEN, uvědomíš si, že to prostě není pravda a že jsme obětí propagandy proti němcům a vzorce, který je do nás vkládán po celé generace – zcela záměrně!

Buďte naopak rádi, že máte možnost poslechnout si původní jazyk obyvatel z povrchu planety Země, nebo se ho naučit

Die Eiskönigin

https://www.youtube.com/watch?v=PgukYymjyjQ

Du lässt mich sein, so wie ich bin

https://www.youtube.com/watch?v=yS-v34tEueU

5. Máš nějakýho oblíbenýho plyšáka, s kterým spáváš? Malá sestřenka má třeba beruškovou pětičlennou rodinku a neusne bez nich. To stejný mám se svým plyšovým pejskem. Proč to tak je?

To jsem v podstatě nedělala ani jako dítě, takže se musíš zeptat někoho, kdo má tu potřebu. Lpění na materiálních věcech není dobré, snažím se to pokud možno vůbec nepěstovat.

6. Jak si můžu posílit třetí oko?

Správným životním stylem. Píšu o tom hodně ve třetí knize, doporučuji na ni počkat.

7. Když se někdo narodí jako pravák, má smysl se přeučovat na leváka a naopak? Která ruka se řadí ke které hemisféře? A pomohlo by něčemu přeučit se psát jinou rukou?

Levá polovina těla náleží k pravé polovině mozku a naopak. Učit se kreslit jinou rukou, než je člověku přirozené, může mít smysl pro lepší propojení hemisfér, ale myslím si že jsou mnohem zajímavější věci, do kterých je vhodné investovat svůj drahocenný čas.

8. Když už bys měla mít nějakou „typickou“ práci (učitelka, uklízečka 😀 atd..) co by jsi chtěla dělat?

Já jsem jednoznačně povaha na podnikání a podnikat se dá ve všem možném, typickém i netypickém. Pokud bych ale šla úplně mimo svoji osobnost a talent a omezila se pouze na situaci kdy jsem něčí zaměstnanec, v minulosti mě napadlo třeba prodávat ve zverimexu, nebo v květinářství. Je to ale stejně jedno, protože jsem samostatná jednotka, o všem si chci rozhodovat sama a nejsem ochotná odevzdat zodpovědnost za sebe, svůj život, nebo svoji výplatu někomu jinému. Nejsem ani vhodný člověk do teamu, protože neustále bojuju s tím, že jsou ostatní pomalí, nesnaží se, nebo že něco zdupou. Umím skupinu vést, učit, rozdávat úkoly, ale nemůžu v ní dlouhodobě být. Jen s maximálním sebezapřením. Takže pro mě připadají v úvahu pouze ty práce, kdy jsem sama a sama za sebe zodpovídám… Takže klidně i ta uklízečka, hlavně když mě u toho nikdo nebude zdržovat 🙂

Vše co v mém životě perfektně funguje je vždy díky tomu, že to dělám sama. Je to smutné, bohužel se mnou asi hodně pracujících bude souhlasit, že co si člověk neudělá sám, to prostě nemá (Jen si vzpomeňte, jak dlouho už se dělá na mém novém webu. Jediný důvod, proč ten web není hotový, je, že neumím programovat.)… Nedá se už spoléhat skoro na nikoho, takových lidí je velice málo… Ale nebudu nikomu křivdit, jeden vzácný člověk, na kterého byl doposud vždy na 100% spoleh a nikdy mě při práci nezklamal, je můj nakladatel, se kterým dělám knihy… Jo když je to fakt profík, ví co dělá a je pečlivý, tak to je pro mě radost s ním pracovat, protože se i něco přiučím. Ale v 99% případů to tak vůbec není.

9. Vypovídá nějak o člověku jeho oblíbené číslo, barva, zvíře, počasí, období atd?

Určitě ano. Všechno má v sobě danou symboliku a není náhoda, že člověk rezonuje zrovna na něčem konkrétním.

10. Vím, že už je to stále omýlané téma, ale bude ještě alušpacír?

V dohledné době ho neplánuji.

11. Zakládají se artušovské legendy na pravdě? Existoval skutečně král Artuš, čaroděj Merlin apod.?

Ta legenda má určitou zajímavou duchovní rovinu, která je velice dobře popsaná v knize Pravda mezi nebem a zemí. Je tomu věnovaný celkem velký prostor v knize, takže koho to doopravdy zajímá, ten by si ji určitě měl přečíst.

12. Jen se chci zeptat když nosím věci po někomu jiném, mohu je nějak energeticky očistit?

Ideální by byly krystaly nebo kartička od TM, ale když to člověk nemá, tak se to postupem času většinou přebije tím jak se to pere a jak se to nosí, takže to vymění energii. O to rychleji, když se to pere ve studené, protože ta vytahuje destrukci.

Stejně si ale dávej pozor na to po kom oblečení nosíš, abys naopak nenatáhla nějakého parazita z toho oděvu. Spousta lidí tady má ráda Second handy, ale pokud si dáváte pozor na energie a chcete je mít opravdu čisté, tak právě toto je vysoce riskantní prostředí… Ale dědění po člověku kterého znáš je rozhodně něco jiného, tam víš na čem jsi.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Moira 2016-04-22 04:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Píšeš, že další Matrix se zakládat nebude. Co tedy potom bude? Co bude s námi?

Ikona diskutujiciho zdenicka 2016-04-22 06:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jak  můžeš vědět alue, že již žádný jiný Matrix nebude? že jsme v tom posledním? díky

Ikona diskutujiciho Ivet 2016-04-22 06:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám dotaz z trochu jiného soudku. Jak chráníš kocourky před klíšťaty a další havětí? Já doteď kupovala klasické spot-ony, ale začala jsem se o to víc zajímat a vůbec se mi nelíbí jim do těla dávat takové jedy, obzvlášť když vidím jak na to reagují a jak se znechuceně olizují, když se jim to dostane do těla. Zatím jsem jako jedinou alternativu našla jen levandulové olejíčky, nevím jestli by fungovali.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-04-22 08:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  Budem, nebo nebudem.

Ikona diskutujiciho SasuKe 2016-04-22 10:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Článek opravdu zajímavý, nejvíc mě asi zaujala ta symbolika barev, čísel nebo zvířat. Chtěl bych se zeptat, jestli se to dá někde SPOLEHLIVĚ dohledat konkrétněji? Docela by mě zajímalo co to znamená, ale zase se mi nechce číst nějaké kecy co se ani neblíží pravdě.

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-04-22 10:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Počkat. Takže když matrix skončí, duše ze země budou mít šanci se převtělit zase někam jinam ne?? A pro padlé andělé, to, že to skončí vždy válkou, to je pro ně špatně, když jsou na straně zla??

Ikona diskutujiciho Mike 2016-04-22 11:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, myslíš že bude 3. kniha do vánoc?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-04-22 12:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

,,kdo má bordel doma, ten má bordel i v hlavě" Neni to vždy pravda. I vynálezcovia boli bordelári.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-04-22 14:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:  Určitě. Počítám že na konci léta/na podzim.

Ikona diskutujiciho Lenka 2016-04-22 15:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Jasně, pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos. Ale můžeš říct, že tvůrčí lidi skutečně bordel v hlavě mají, protože mají tolik nápadů, že se jim tam málem nevejdou a přetíkají do prostoru. Nejhorší je kreativec a malý byt – tam se suší předepraný prádlo, tam schnou ve svěráku upnutý dřeva, na stole rozložený střih než seženu někoho, kdo ve skutečnosti ovládá geometrii a pomůže mi se sestavením rovnice, na poličce vyšívání navečer k filmu, v rohu kůže, ze který budu zkoušet šít boty – jasně, systematickej člověk co má v hlavě seznam nejdřív jednu věc dokončí a pak začne další. To mi připadá hloupé a neefektivní. Většina věcí má prostroje, kdy je třeba to nechat odležet, někdy člověk má aktivní náladu, tak proč by se uspával vyšíváním, jindy je unavenej a fakt nemá chuť prošívat kleštěma, navíc celej den dělat jednu věc je únavné, takhle si člověk může odpočinout tím, že jde dělat něco jiného. Akorát je z toho teda bordel, no.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2016-04-22 16:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A ještě tohle jsou nádherné německy zpívané píseně. https://www.youtube.com/watch?v=zr8d9sXioj4 a https://www.youtube.com/watch?v=xFVomTTGFN0. Ty všem doporučuju.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-04-22 16:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:  V nepořádku neproudí dobře energie, vytváří to chaotickou atmosféru a v té se pak člověk špatně cítí i se mu pak špatně soustředí a pracuje. Pořádkem naopak člověk mnohem více zlepší svůj výkon… Je to úplně základní věc, učí to i Feng Shui.

Ikona diskutujiciho Moudrávrba 2016-04-22 17:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi začnu poslouchat německé písničky 🙂

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2016-04-22 17:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Naopak, padlí andělé se vždy snažili lidstvo zničit. A tak mu vždycky vnuknou nějaké zhovadilosti, díky kterým se tak stane. A kolikrát ani nemusí nic vnukávat. Znáš to.

Ikona diskutujiciho Moudrávrba 2016-04-22 17:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A nebo taky německá komedie ,,Jeden a půl rytíře" 🙂

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-04-22 19:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Mám v tom zmatek. Ja myslela, ze nas stvorili padli andele, aby dokazali, ze neco umi stvorit. Takže lidstvo bylo stvoreni proc a kym?? Myslim proc to tady nefunguje?? Šestý pokus na co a proc?? Myslim, ze tu byl nekde o tom clanek nebo dotaznik, kdyby nekdo dal odkaz, bylo by to super.

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-04-22 20:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Ja jsem idiot.. Ja si ted neco o nich tady cetla a asi mi ted neco udelali.

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-04-22 20:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Stereotyp*

Ikona diskutujiciho Sharlotte Sweet 2016-04-22 20:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No,říká se,ze když někomu ublížíš stokrát se ti to vrátí.

Ikona diskutujiciho Ayeri 2016-04-22 21:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je nějaké jídlo, bez kterého nemůžeš být? ☺

Ikona diskutujiciho Hukvald 2016-04-22 21:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co říkáš na to, že hlavní problém u smrti Steve Jobse bylo to, že příliš věřil na alternativní medicínu (do té míry, že mu pak konvenční medicína nebyla schopna pomoci)?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-04-22 22:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:  Lidská bytost je stvořená konstruktivní silou Vesmíru… to je na dlouho, na přednášku, moc složitý…

Ikona diskutujiciho Alue 2016-04-22 22:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Blbost. Už na to nemysli.

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-04-22 22:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Takze to neni mozne?? Kazdopadne dekuji za odpovedi 🙂

Ikona diskutujiciho Jitka 2016-04-23 00:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak moc by bylo reálné nebo, za jak dlouho by bylo reálné, proměnit tmavě hnědé oči u bělošky na modrou barvu? Šlo by to až na světlejší modrou barvu? Jen jsem si teď vzpomněla na bývalého spolužáka, který má oči jako pomněnky, prostě úžasné. Je to silně nemorální člověk. Podvádí, kde může…v podnikání, partnerku, všechno přepočítává na peníze. A co se týče stravy, je to čuně. Jsem pak z těchto teorií o barvě očí krapet zmatená.

Ikona diskutujiciho Xxx 2016-04-23 04:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Doufam ze Alue tento post povoli /  pokud umis alespon trochu anglicky, tak toto video ti vysvetli smysl zivota, Boha, proc jsme byli stvoreni apod…    / Alue ty s timto souhlasis ]otaznik] dost lidi s timto nesouhlasi z prosteho duvodu, ze by potom duchovni vyvoj nehral vubec zadnou roli, heh https://www.youtube.com/watch?v=TZnhuJL_-Ss

Ikona diskutujiciho Mili 2016-04-23 07:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, co říkáš na písničky skupiny ORTEL.

Ikona diskutujiciho Jiří 2016-04-23 08:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Našel jsem na Youtube video o nilském kříži, kde léčitel ho používá k léčení migrén – zvláštním způsobem. více viz video –

Ikona diskutujiciho zdeňa 2016-04-23 09:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj alue, včera (22. dubna) jsem při večerním dívání do slunce viděl u slunce nějaký sloupec, který se táhl od horizontu zhruba do zenitu. O co mohlo jít?

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-04-23 09:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Dekuji, je to od tebe milé a i od Alue, ze se mi snazite pomoc 🙂

Ikona diskutujiciho :) 2016-04-23 12:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nasla sis na Aluspacirech nekoho s kym se vidas porad doted? Kamarad, kamaradka?jo s tou praci to mam uplne to samy!:-D

Ikona diskutujiciho myší královna 2016-04-23 18:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Padlí andělé nemají moc tvořit, ti jen ničí.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-04-23 18:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]:  Absolutní nesmysl. Padlí andělé umí tvořit celé planety, nejenom bytosti.

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-04-23 18:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Ale takove bytosti nedokazi citit lasku atd. ne?? Myslim, ze jim rikas bioroboti ne??

Ikona diskutujiciho Alue 2016-04-23 20:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: Přesně tak. Žijí, mají mnohdy spoustu schopností navíc, neuvěřitelný intelekt, ale některé vlastnosti naopak postrádají… stejně jako i duši.

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-04-23 20:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: Moc ti dekuji za odpoved 🙂

Ikona diskutujiciho lenka f 2016-04-23 21:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže by se dalo říct, že padlí andělé nemají napojení na božskou sjednocující sílu a přes naši genetiku by toho chtěli dosáhnout?

Ikona diskutujiciho Feli 2016-04-23 23:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vím o lidech, kteří byli v Afganistánu, měli bojové zkušenosti a tudíž prolévali krev jiného člověka. Jeden z nich se po odchodu z armády stal záchranářem.Podílel se na záchranných pracích, ale jednou doslova z ohně vytáhl malou holčiku. Nikdo z kolegů nevěřil, že se z toho ohně vrátí. Tady se jeho provinění ruší. Je však mnoho vojáků, kteří tu tíhu nesou v sobě a doplácejí na to zdravotně, nebo se děje něco s jeho blízkými.Je to dosti různorodé, jak jsou různé činy a okolnosti dotyčných osob.

Ikona diskutujiciho Kaia 2016-04-23 23:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jako každá puberťačka řeším akné, ale ne to obyčejné- konkrétně takovou krupičku. Každej den si do školy dávám make-up,(BB cream) abych to skryla, přitom se bojím ,že to pak bude horší… Přeci jen, patlat si něco na xicht asi není zas tak dobrej nápad. Každopádně otázka zní: Jak by jsi to doporučovala řešit, pokud to tedy jde, vzhledem k tomu že jsem tedy v tý pubertě?

Ikona diskutujiciho Janča 2016-04-23 23:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, nevím, zda je to na další otázku do dotazníku či doporučení určitých výrobků…..stále používáš Forever BRIGHT, Aloe Vera Toothgel? Nebo zkoušíš i jiné zubní pasty? Přemýšlím teď o této http://www.vseprozdravi-tcm.cz/www-vseprozdravi-tcm-cz/eshop/0/0/5/1070, píšou jak je to super pasta, ale složením mi to moc nepřijde 🙁 Pletu se? Nechápu jak může být Sodium Lauryl Sulphate z Coconut Oil. Mimochodem STOMA už tak rok není co bývala, chjo, byla moje oblíbená a Odol ji zprznil.. 🙁 Díky za odpověď

Ikona diskutujiciho Mára 2016-04-24 08:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za odpověď 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2016-04-24 08:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: Na složení čisté jsou pasty od URTEKRAM, nebo WELEDA, ale nebyla jsem příliš spokojená s jejich roztékavostí v puse. Dobrá je i pasta LOGONA, je taková větrovější.

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-04-24 14:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: Počkat, ty mluvíš o konci lidstva jakoby měli zemřít i jejich duše, ale ty jsou přece nesmrtelné, takže když se lidstvo vyvraždí, tak se všichni zase někam reinkarnujeme ne?? Takže prostě budeme žít dál nehledně na to, co se tady stane. Ted mě to napdalo a tak se ptám raději tebe.

Ikona diskutujiciho Melody 2016-04-24 14:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to by mě zajímalo, jakpak se ta němčina dostala z povrchu sem k nám?

Ikona diskutujiciho sharlotte Sweet 2016-04-24 14:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě by ještě zajímalo,jestli se mezi destruktivní rituál počítá také svatba na úřadě nebo v parku,kde neoddává kněz.

Ikona diskutujiciho Xxx 2016-04-24 17:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]:Takže jestli to dobře chápu, tak padlí andělé nechtěli vytvořit "špatnou realitu" , pouze se jim nedaří vytvořit realitu s dobrým vyvážením sil, kde by lidé byli spokojení apod.. ?

Ikona diskutujiciho fluttershine 2016-04-24 18:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, nevíš, čím je způsobeno a co dělat s pocením rukou? Je to hrůza, když něco píšu, mám úplně mokrý papír, jak si musím s někým podat ruku, je to katastrofa…docela ráda bych se toho zbavila. Ani nemusím být ve stresu, to bych ráda podotkla.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-04-24 19:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]:  Duše je energie a ta je věčná.

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-04-24 19:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[48]: Moc dekuji za odpoved 🙂 A Alue, vazne bys o tom prosim nechtela napsat clanek?? I to, co tady pise Xxx, je dost zajimave a me a myslim, ze i ostatni by moc zajimalo, jak to vlastně je. Myslim, ze bychom meli vedet pravdu, jestli to je teda bezpecne, ale zase pises, ze neco napsat nemuzes, tak to by uz záleželo na tobe 🙂

Ikona diskutujiciho Kač 2016-04-24 19:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak to, že slovo "islam" vychází na čísla velice konstruktivně (číslo 324), nemělo by to být naopak? 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek