15. Dotazník

23.11.2012 v Čtenáři 33

Další díl dotazníku je světě 🙂

Pokud máte otázku pro další díly, položte ji do diskuze…

1. Bydlím veměstě,ale v řadovkách. A za řadovkou,kde bydlíme,je takový jakoby “prales”. Když je teplo a krásné počasí,vklidu tam jdu,i když vím,že jsou tam myši,hadi a další potvůrky. Jakmile se zatáhne,neudělám k tomu místu ani krok. Protože najednu mi něco řekne:
,,Teď je to nebezpečné.”
Pořád se tam bojím,a nevím čeho. Ale pouze když je zataženo.

Poradíš mi prosím?

Podle mě máš prostě strach z potemnělého podrostu, asi jako když lidi nechodí do lesa po setmění, protože se ho bojí… Zbavíš se toho jedině cvikem a překonáním sebe sama.

2. Co říkáš na moravské kroje ? Líbí se ti nebo ne ?

Přijde mi to hloupé. Naškrobené hadry, které dřou do těla a holka se v tom nemůže ani normálně vyčůrat. Chápu, že je to součást naší národní tradice, ale tohle mi přijde fakt moc. A ani se mi to nelíbí, mám pocit, že v tom všichni vypadají hrozně blbě. (Promiňte, jestli jsem se někoho dotkla, ale je to u mě otázka osobního pohledu.)

3. A měla jsi někdy na sobě kroj ? Pokud ano, můžeš ukázat fotku (teda jestli existuje taková fotka) ?

Mě by do kroje v životě nikdy nikdo nedostal. Nemám zapotřebí obcházet baráky a opíjet se v košili s rukávky, která mi do večera udělá z rukou tatarák. Před lety jsem byla u příprav jedné holky, ta se všude možně oblepovala neukoplastí, aby ji ten naškrobený mundur tolik nepodřel, jako loni. – Že se na to nevybodla.


4. A účastníš se nějakým způsobem lidových slavností jako třeba hody? A co si o nich myslíš?

Ne. Na moravě jsem se sice narodila a určitou dobu vyrůstala, ale všudypřítomné hody, stárci, dechovka, případně i burčákové slavnosti a v álejích nablito… to mě spíš otravovalo, než bavilo. Speciálně ve chvíli, kdy vás průvod stárků otravuje doma, zvoní na vás a nechce vypadnout, když neotvíráte. Většinou jsem se plížila pod okny, zavřela do spíže a dělala, že nikdo není doma… A zbytek domácnosti dělal to samé, asi je to dědičné.

5. A co říkáš na cimbálovou muziku?

Pořád je to menší zlo, než dechovka.

6. Šla by jsi třeba na nějakou lidovou zábavu s cimbálkou, kdyby tě někdo pozval?

Spíš ne. Mě na podobných akcích vždycky nabaluje tlupa ožralů a to mi všechno skazí.

(Speciální dodatek: Já vím, že ty jsi vášnivý vinař, ale já zůstávám pouze u toho vína, lidová zábava mi blízká není.)

7. Pila jsi někdy nápoj zvaný “bubble tea” a případně chtěla by jsi ho vyzkoušet?

Ne, ale podle internetového popisu by to mohlo být zajímavé 🙂

8. Na youtube jsem viděla video, které mluvilo o 5. dimenzi. O tom jak jsme ztratili v tomto světě schopnosti a jsme vlastně omezeni. O tom, jak nám vymazali pamět, aby jsme si nepamatovali, kdo vlastně jsme a co umíme. A že právě tento rok bychom se měli snažit přejít na jiné frekvence a připravit se na vstup do 5. dimenze. Ta by mě zajímalo, jaký na to máš názor? 🙂

Rozhodně dobrý, souhlasný… Ale co přesně bude, to nikdo neví. Můžeme se jenom domnívat, já ale věřím v dobrou a zlepšující se budoucnost lidstva, ať už to aktuálně vypadá jakkoliv. O tom že máme zablokované schopnosti sama píšu, takže k tomu není co dodat.

9. Tak mě napadá, chodím na tvou stránku už několik let a teď jsem si uvědomila, že jsem vlastně nikdy nečetla, jak jsi na tom s dětmi. Vím, že je máš ráda, ale kdy by jsi sis chtěla nějakého potomka pořídit, případně kolik? Docela mě zajímá názor mladých lidí v mém okolí na toto téma, zvláště u Tebe 🙂

Chtěla bych dvě děti, kluka a holku, abych si zkusila ,,oboje”. Počítám, že se na ně vrhnu někdy po 30. roku věku, zkrátka až budu mít čas a dobré materiální možnosti, aby se měly dobře. A určitě je nechci hned po sobě, radši s odstupem třeba 4 let, abych se mohla každému věnovat pořádně. Nad cizími dětmi úplně slintám. Nejradši bych si je odnesla domů a vždycky když nějaké pěkné vidím, už se těším na tu dobu, až budu mít svoje vlastní.

10. Chodila jsi do tanečních? Pokud ano, bavily tě? Šla jsi tam s někým známým v páru, nebo sama?

Když mi bylo 16 a nastupovala jsem na gympl, tak se všichni nahlásili do tanečních kromě mě. Z toho důvodu, že jsem měla úplně jiné starosti – odcházela jsem za pár měsíců z domova a stěhovala se pryč. Nějaké taneční mě díky tomu vůbec nezajímalo a navíc by mi to nikdo ani nezaplatil. Takže taneční jsem nikdy nezažila.

Pár let mě to mrzelo. Myslela jsem si, že jsem o něco přišla. Ale postupem času jsem si uvědomila, že o nic nejde a že jsem o nic nepřišla. Hlavně že to tehdy dobře dopadlo, taneční házím za hlavu.

11. Věřila bys psychologovi při léčbě fobie? Jaký máš vlastně názor obecně na doktory a dnešní medicínu?

Špatnou. Povraždili mi už hodně známých a přátel, mě osobně nikdy nepomohli ani s banálním problémem. Nakonec jsem zjistila, že samostudiem těch správných vědomostí umím být v léčbě nemocí lepší než celá ta jejich bílá mafie dohromady.

A psychologové? – Ty příběhy lidí, kteří mi píšou do e-mailu mluví za vše. Někdy se mi chce úplně brečet, jak jsou psychologové neschopní, vůbec nechápou lidskou (ani dětskou!) duši, vůbec neumí poradit co s tím a když už poradí, tak úplný nesmysl. Mají naučené fráze, tabulky, postupy a dál? – Dál nic, přemýšlení je totiž asi strašně moc bolí. Nemám k nim důvěru ani náhodou.

Koho uznávám, tak jsou zubaři a chirurgové, kteří tě sešijí dohromady po nějakém horším úrazu. Tito lidé mají moji úctu, vážím si jich a vím, že jsou důležití a prospěšní. Ostatní ale rozhodně ne.

12. Co říkáš na aromaterapii? Má to nějaký smysl?

Vůně může zlepšovat náladu, ale dál? – Zatím nemám zprávy o tom, že by se s tím například někdo vyléčil z nějaké nemoci.

13. Co si myslíš o pravidelném užívání Chlorelly?

Brala jsem kdysi něco podobného – zelený ječmen v prášku. Je to dobrá věc, ale jelikož jsem tehdy neměla žádnou nemoc a jen jsem to zkusila, nemůžu říct, jestli jsem vypozorovala nějaké účinky. Už je to dlouho.

14. Alue, myslíš, že je možné se reinkarnovat na jinou planetu, než je Země? Co když už tady znova nechci?

Nemusíš. Vesmír je dost velký a místa je tu dost.

15. Ahoj Alue, může něco znamenat když cítím takové hodně vysoké hvízdání? I táta to slýchává,ale máma ne…

To může být cokoliv. Od stafylokoka, přes přecitlivělost na určité umělé frekvence až k duchovnímu významu.

16. Ahoj, mna by zaujimalo ci poznas human design a ak ano, tak co si o nom myslis. dakujem 🙂

Nic mi to neříká… ani po projetí googlem mě nic nenapadá.

17. Můžeš zkusit vyslovit vlastní názor na to, jakou bytost vlastně před více jak patnácti lety nafilmoval stanislav motl v jihlavském podzemí ? resp. co je to za bytost…viz zde http://www.youtube.com/watch?v=Rwav2wMp9Y8

Žeby duch holky s mikádem?

18. Súhlasíš s teóriami že medzi nami sú mimozemšťania v ľudských podobách, že sú reptiliáni vo vládach? A ak áno, tak myslíš že oni o sebe vedia, že sú mimoz./reptil., alebo si myslia že sú ľudia?

Reptiliáni tady jsou už dlouho a inkarnovaní do královské rodiny to moc dobře o sobě vědí. Jednají naprosto vědomě.

19. Mňa by trebárs zaujímalo. Počula som, že bytosť, ktorá obývala Zem, Gaya, odišla, lebo si už svoju úlohu splnila, a nahradila ju iná bytosť. Vieš o tom niečo viac? Alebo sa ti to vidí ako úplný blud (dúfam, že nie):) A taká menšia podotázka. Kedysi som si myslela, že vlastne cez stromy (a rastliny) prechádza energia z kozmu do stredu Matky Zeme. (Sú akoby takým kozmickým bleskozvodom.) No pred pár mesiacmi, keď som sa rozprávala s jedným stromčekom, ukázal mi ako mu ide energia od koreňov cez kmeň a v korune sa hromadí do akejsi gule, a potom pšú, letí do kozmu, (v akých intervaloch sa to deje, netuším). Dosť ma to prekvapilo, pretože som to očakávala naopak. Dozvedela som sa, že sa to už vymenilo a teraz posiela Zem energiu do kozmu. Prečo sa to tak vymenilo? Kvôli tej transformácií? Alebo to súvisí s tou výmenou bytostí? Je pravda, že v minulosti šla energia z kozmu do Zeme a teraz ide zo Zeme do kozmu? Alebo sa proste energia vymieňa neustále, takže to bola len zhoda okolností kam to šlo? Postrehla si to tiež? Tieto otázky, nie sú pre mňa nijak závažné. Chcela som len vedieť, či máš alebo má niekto iný podobnú skúsenosť, aby som si to tým potvrdila. Spozoroval to niekto? Ďakujem.

To s tou Gayou mi přijde jako kvalitně pořádný nesmysl, každopádně energie stromů mají kužely na více směrů.

1. Odstraňují z okolí destrukci, kterou středem kmene posílají do kosmu k transformaci, 2. energii také přijímají z kosmu a následně ji vyzařují do prostoru. Že by došlo k nějaké zásadní změně v jejich funkci, o tom nic nevím, ani nevím, jaký by to mělo smysl, když příroda má vše naprojektované perfektně a nic vylepšovat nepotřebuje…?

Já vidím strom jako silný energetický zářič, který má energetické kužely vícebarevné, směřující nahoru a ztrácející se někde hodně vysoko u mraků.

20. Co si myslíš o kapitalismu?

Nic.

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Lana Lasthovicka 2012-11-23 07:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co by jsi udělala, kdyby kolem tebe procházel Justin Bieber a vedle tebe někdo prodával paličky na maso (či jiné vražedné nástroje)?

Ikona diskutujiciho Nasgol 2012-11-23 08:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka na citlivou a osobní věc – blog, kde vybíráš tak mazácký obrázky ke konci článků?? :D :D :D :D

Ikona diskutujiciho Alue 2012-11-23 09:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Ten zubatej ježek je dobrej, co? :D

Ikona diskutujiciho Lenka 2012-11-23 09:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Nebuďte už s tím Bieberem trapní, vždyť ten kluk přispívá miliony na charitu a rozhodně nikomu neubližuje, proč byste vy měli ubližovat jemu? Tahle závist a nevraživost vůči někomu, kdo je o trochu úspěšnější než ostatní, mi vážně hýbe žlučí… Nic o něm nevíte a hned soudíte. A to chodíte na duchovně zaměřené stránky?

Ikona diskutujiciho Babe 2012-11-23 09:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se líbí modrotiskové fěrtochy! :D

Ikona diskutujiciho stenly911 2012-11-23 09:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

díky za odpvězení všech mých otázek. A chtěl bych se zeptat, který z českých celoveřerních filmů se ti líbí, případně který doporučuješ ke zhlédnutí, protože v něm říkají něco zajímavýho nebo důležitého. A máš nějaké oblíbené české filmy ?

Ikona diskutujiciho Jeku 2012-11-23 09:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky :3

Ikona diskutujiciho Michalka07 2012-11-23 10:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alusko je super ! on  je hodne roztomili :DDD !!!

Ikona diskutujiciho Daysy 2012-11-23 10:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Některé tvoje odpovědi se mi teda moc nelíbí, ale jinak pěkný dotazník.

Ikona diskutujiciho Skřítek 2012-11-23 10:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Asi mám stejnou otázku.. Můžeme přidat i One direction :D

Ikona diskutujiciho Ev 2012-11-23 11:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Akú maš najradšej farbu?

Ikona diskutujiciho pavel 2012-11-23 12:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tím čůráním by mne to nenapadlo. Ještě že nenosím sukně. :D

Ikona diskutujiciho Tesinga 2012-11-23 13:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ok. Znie to rozumne 🙂 Ďakujem

Ikona diskutujiciho Michaela 2012-11-23 14:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, docela pravidelně chodím na Tvé stránky a obdivuji Tě, jaký máš na svůj věk přehled. Chci se tě zeptat, čteš ve svém volném čase knihy?A jaké? Většina lidí v mém věku knihou pohrdá, nebo nečtou vůbec. A poté mě zajímá, zkoušela už jsi někdy vykládat karty? Nebo se o to nějakým způsobem zajímáš. Díky za odpověď, hezký den.

Ikona diskutujiciho mk 2012-11-23 15:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj. představ si, že někdo, koho máš ráda, ti otráví jinak příjemný den. od rána máš skvělou náladu, těšíš se, že se zase uvidíte, ale když jsi na místě, tak špatně si navzájem rozumíte, že se po chvíli raději rozhodneš odejít..  nedokážu si v hlavě srovnat, jak v té situaci platí, že v ostatních zrcadlíme sebe sama. budu vděčný za jakoukoliv konstruktivní radu 🙂

Ikona diskutujiciho K. L. 2012-11-23 17:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Posloucháš zpěváka Tomáše Kluse a jaký máš na něj názor?

Ikona diskutujiciho katerina 2012-11-23 17:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: To zrcadleni bych spis rekla jakoby z dlouhodobejsiho hlediska, me treba leta stvalo par lidi a az nedavno jsem diky tomu zjistila, jaka vlastne jsem nebo jsem byla:)) takhle ze setkani jde spis o predavani energie..ten druhy predal spatnou energii tobe, pokud mel spatnou naladu a ty ses tim vice mene nechal sezrat:)bud muzes odejit a nebo mit lepsi ochranu a treba se snazit proud energie otocit na dobrou:)..co?

Ikona diskutujiciho eL 2012-11-23 19:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, takže jestli jsem to dobře pochopila, ty reptaliáni používají takový ten znak rukou kdy zvedneš jen prsteníček a ukazováček? Myslela jsem, že to patí k satanismu.

Ikona diskutujiciho Lady Rovena 2012-11-23 21:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Reaguji na dotaz v dotazníku č.19:

Ikona diskutujiciho Lady Rovena 2012-11-23 21:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a ještě k dotazu v dotazníku č.12:

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-11-23 22:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo si myslíš o alchýmii, veríš v Alchymistu čo dokáže olovo premeniť v zlato? Čítala si slávnu knihu Alchymista od Coelha? Alebo niečo iné od neho?

Ikona diskutujiciho Karthus 2012-11-23 23:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Pravda.. sice ho nemusim,jeho hudba se mi nelíbí ale to neznamené že budu ovce jako ostatní a házet kamením ne? :))

Ikona diskutujiciho Lenka 2012-11-24 02:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško,poslední dobou hodně serfuji po internetu a hledám cosi o konci,temnotě,transformaci….nevím co bude teorii jsem přečetla dost i viděla na různých videích…čemu věřit,Dnes jsem zabrousila i na Tvé stránky(promiň tykání pokud Ti to vadí,ale z článků co píšeš jsi mi velmi simpatická a proto ta malá důvěrnost)Tvá verze mi připadá hodně věrohodná…mám pocit že to musí začít právě 21.prosince aby naše planeta povstala..či znovu se narodila na 24.prosince..narození ježíše(nejsem věřící ale vím že určité věci mezi nebem a zemí existují takže vlastně jsem…ale bez vyznání).Mohu říci jen jsi velmi inteligentní žena a za tvé stránky velmi děkuji a z dovolením v nich budu čerpat z prosté sobeckosti rady pro sebe své já,ano mám pocit určitého očištění sebe sama..už delší dobu mi píská v uších..(na ušním nic nezjistili)delší dobu cítím ve svém těle chvění a to se stále zesiluje,nemám ponětí jestli to souvisí s očistou duše ale snažím se ji čistit,zajímat se o věci o kterých píšeš.Poslední době jsem dost meditovala,nevím jestli správně,ale měla jsem ten pocit že musím…zvolnila jsem protože mne to dost vyčerpávalo a probouzelo smutné emoce.Nevím proč Ti tohle všechno píši ale nějak cítím že to mám udělat.Hodně jsem změnila svůj život,sebe ale ještě musím sebe najít,mám pocit že se ve všem dost plácám a nevím co je pro mne lepší či horší.koukám že jsem už toho napsala víc než dost,tohle bude všem pro smích,ale mě to nevadí,už mi tyhle věci nevadí.Každý má svou volbu napsat či říci jak co vidí nebo cítí.Ještě jednou děkuji za Tvé stránky z kterých budu hodně čerpat,přeji Ti velký úspěch v životě a hlavně sluníčko v dušičce.

Ikona diskutujiciho Auri 2012-11-24 13:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alusko:) 1.: minule nebo predminule leto jsi mela v zahlavi moznost poslechu hudby. Muzu se zeptat na nazvy techto skladeb? 2.: budes letos poradat jeste nejaky aluspacir?

Ikona diskutujiciho Tesinga 2012-11-24 14:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]:Gaya je bytosť, Gaya je Bohyňa, Gaya je naša Matka, Gaya obýva Zem. Preto sa chápu ako celok, ako jeden organizmus, ako Matka Zem Gaya. Ja to zas viem takto, nechcem sa však hádať. Len nemám rada takéto opravovačky a ťahanie za slovíčka.

Ikona diskutujiciho Lady Rovena 2012-11-24 16:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Však já se taky nechci hádat … napsala jsem jak to chápu a vnímám já ;o)

Ikona diskutujiciho Lady Rovena 2012-11-24 16:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: jinak je samozřejmě i Bohyně…mimo jiné z řecké mytologie

Ikona diskutujiciho Tesinga 2012-11-24 22:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]:Ok, jasné.:) Len som z toho mala trošku dojem, že opravujete môj spôsob chápania Gaye. Zle som to pochopila:)

Ikona diskutujiciho IvanSK 2012-11-25 08:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoje Alue tak teda tým ,názorom na kroj som prekvapený, naštuduj si niečo o naších Slovanských predkoch starovercoch a zistíš ,že kroje si zanechali unikátny odkaz vo forme výšivok,ktoré používali naši predkovia na ochranu pred temnými.

Ikona diskutujiciho IvanSK 2012-11-25 08:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho all-is-magic 2012-11-25 15:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kde kupuješ svoje boty? Máš je moc hezké :DD

Ikona diskutujiciho myší královna 2012-11-25 21:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kterou moravskou tradici máš nejraději? Slyšela jsi někdy o "novém létě"? Asi by ti to připadalo jako týrání dětí, ale je to krásné 🙂

Ikona diskutujiciho Ivo 2012-11-27 16:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

posledni odpoved je nejlepsi :))

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek