150. Dotazník

27.4.2016 v Čtenáři 25

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Chtěla jsem se pozeptat, jestlipak byli ti reptoši vždycky takoví, nebo se s nimi něco stalo? Pokud jsou takoví odjakživa, nerozumím tomu proč je Vesmír vlastně vůbec stvořil? … Mají nesmrtelnou duši jako my?

Reptiliánskou rasu nestvořila Konstruktivní síla Vesmíru, ale šest padlých andělů. Proto vypadají hnusně a proto nemají nelogickou půlku mozku, ani šišinku mozkovou, ani duši.

2. Co kdyz jsem uz na rodinne konstalaci byla? Jak se muzu ocistit?

To záleží na povaze problému, jestli nějaký máš. Návody na odstraňování destrukce a vyhánění temných bytostí jsou tady dostupné na webu. V návodech a v poradně.


3. Dnes jsme byli s muzem v lese, ktery je docela daleko od vesnice. proto jsme jeli autem. Prochazkou jsme najednou dosli k mistu, kde byly dokola rozmistene ruzne plysove hracky na stromech v kruhu, prumer asi 4 – 5 metru. Na zemi byla napichnuta na klacku hlava panenky a vedle byly ruzne napichane hracky. Pak tam byla na zemi umistena hlava panenky cela krvava bez tela a v puse taky neco cerveneho. Hnusne. Uprostred vymetene prolakle misto s kvetinou a krizem, coz vypadalo jako obetiste a v cele na strome pribite nejake dve fotografie. Na jedne fotce hlava a na druhe fotce tri hlavy. Vypadalo to z dalky jako nejaky svaty a to vse zalaminovane. Pusobilo to na nas dost desive. Bylo to dost daleko od oci a jinak to neslo prohlednout nez vstoupit do toho kruhu. Mela jsem sviravy pocit z toho mista – nic pozitivniho to nebylo. Muj muz si myslel, ze tam nekoho zabili, ale to se mi nezdalo. Chtela jsem to vyfotit, coz mi muj muz take ihned rozmluvil. Alusko, co to mohlo byt? Ja se v tehle vecech moc neorientuju, ale citila jsem,ze tam nemam dovnitr vstupovat, abych si na sebe neco hnusneho nepritahla.

Nerozumím, proč k takovému místu chodíš blízko a proč jsi do toho kruhu vstoupila, když jsi věděla že to nemáš dělat. Nevíš co se tam dělo, máš to obejít obloukem…

4. Jedla jsi už někdy sushi?

Mockrát, mám ho ráda.

5. Ohledně těch rodinných konstelací, na jakém principu to vlastně funguje? Všude se dočtu jak to úžasně uzdraví a všechno vyřeší, ale nějak jsem nepochopila co to vlastně je? Nějaké vyvolávání duchů nebo jak? Tím pádem ani nechápu čím to tedy škodí?

Vedoucí seance provádí temný rituál, aktivuje problémy dotyčných a vpustí na ně duše, parazity a temné bytosti, aby se mohly manifestovat. Je to černá magie a ano, v podstatě je to vyvolávání duchů.

Článek o konstelacích je tady: Co se ve skutečnosti děje na rodinných konstelacích

6. Aký je tvoj názor na kastráciu zvierat?

U některých zvířat je to nutné. Lepší je zajistit, aby na svět nepřišla zvířata která nenajdou majitele, než být sluníčkář, nechat nezodpovědně to zvíře množit a pak řešit, že jich mám 20. Což je nejčastější problém u koček. Přemnožená zvířata, která končí v útulcích, nebo hůř v popelnicích, jsou výsledek a hanba nezodpovědných majitelů.

K tomu bych měla jednu hezkou historku: Mojí známé tak rokem a půl přišla kočka na zahradu a spávala se slepicema. A byla to samice. Známá to neřešila… Samice porodila druhou kočku. Známá to pořád neřešila. A ta druhá kočka loni porodila pět koťat… Co na to známá? – Když jsem přijela, oznámila mi, že mi tři kočky dá.

Řekla jsem jí (v rámci svých možností, protože se vše odehrávalo v němčině), že už mám dva kocoury kteří mi přišli do života a že další kočky v žádném případě nechci, že jich mám dost.

Na to odpověděla s úsměvem: ,,Tak jich budeš mít 5.“

Vůbec to nechtěla slyšet a pořád mi ty kočky dál vnucovala… Naštvalo mě to, protože oba kocouři které krmím jsou výsledkem nezodpovědných lidí a teď mi hodlá další takový hodit na záda ne jednu ale dokonce tři??? Já přece nejsem žádný útulek. Už teď je na pováženou, že živím dvě kočky a ani jednu jsem si nepořídila. A kam bych je asi tak dala, když by to ti kocouři hned zahnali? Ani mezi sebou se nesnesou, i když se to teď poslední rok trochu lepší.

Teď má sedm koček, nevím jestli nějaké udala, ale lituju jenom ty kočky, protože kdyby tu první vykastrovala jak správně měla, žádný problém nemusel vzniknout. Navíc nevím o tom, že by je kastrovala alespoň teď, takže dejme tomu že má asi 5 holek a dva kocoury, příští rok jich bude mít 11-27 🙂 Co dokáže jedna nekastrovaná kočka, že? 🙂

Lidi co se takhle nezodpovědně chovají ke zvířatům mě štvou, protože zbytečně vytvářejí problémy, které nemusí být.

7. Na youtube je mnoho videí s hudbou a zvukem pro navození lucidního snu. Jsou některé z nich použitelné? Ještě nikdy se mi AC/LD nepovedl.

Nikdy v životě jsem na tohle hudbu nepoužívala a podle mě je to nesmysl, zejména pokud má člověk hodně lehký spánek, tak mu to naopak zabrání. Na AC je potřeba mít klid.

8. Co dělat s odvápněnou sklovinou, s průhledností zubů?

Podle zubařů je to vrozená věc, kterou nelze ovlivnit ani ničím napravit (ptala jsem se).

Odvápnění však způsobuje nevhodná strava, nevhodný životní styl a PŘEKYSELENÍ ORGANISMU. Takže je potřeba kompletně překopat stravu z kyselé na neutrální až zásadotvornou. Dá se to podpořit odkyselujícími přípravky které se dají nakoupit, ale pokud se nespraví strava, tak to stejně nepomůže, překyselení souvisí s životním stylem a nedostatkem pohybu. Také se špatnou psychikou a stresem. Taky se musí ozdravit střevo, doplnit střevní mikrofloru.

Hezky o tom mluví i Margit:

Posiluje mléko naše zuby a kosti?

https://www.youtube.com/watch?v=SuG5g0pY1V4

9. Už jsi byla v nějaké kočičí kavárně? Jaký máš názor na tyto podniky?

V kočičí kavárně jsem nebyla. V současné době se nacházím v mentálním stavu, kdy mě návštěva takových míst ani trochu neláká. Nemám potřebu ani chuť vysedávat někde na kafi a kočky mám dvě, takže za nima nemusím nikam jezdit. Do toho jsem v redukci a chtěla bych u toho i zůstat, že piju jenom slazený čaj, meltu a hlavně čistou vodu. Chodit do kavárny na kafčo a zákusek je proti mému aktuálními životnímu stylu. To bývalo kdysi, dneska už ne.

10. Byly kočky ve starověkém Egyptě opravdu posvátné, jak se říká? Jestli ano, proč tomu tak bylo?

Zaznělo to z vícero zdrojů, že kočky byly v Egyptě vysoce váženy z ryze praktických důvodů. Likvidovaly hlodavce a tím pomáhaly chránit lidi před hladem. Naposledy jsem to myslím četla z knize Magie koček, která je moc pěkná. Je to logické vysvětlení, něco podobného jsem kdysi četla i o Indii, proč jsou tam posvátné krávy. Taky historicky z ryze praktických důvodů. Bylo mnohem výhodnější krávu využívat živou i s exkrementy, než hned sežrat a nemít nic.

11. Čím krmíš Moristka a Divočáka? (konkrétní značka konzerv/kapsiček…?

Granule Taste of the Wild, konzervy Animonda, kapsičky Sheba a syrové maso.

12. Proč má tolik lidí negativní až nesnášenlivý postoj vůči kočkám?

Kočka jako zvíře nemusí sednout každému, podle mě je to normální. Všichni taky nemusí psy nebo morčata… Na kočkách není všechno jenom úžasné. Jejich výkaly smrdí jako hromadný hrob, umí být velice dotěrné, vybíravé a vyčůrané, v domě umí nadělat pořádný nepořádek a když se mazlí, člověk nikdy neví kdy ho z rozmaru poškrábou, nebo kousnou. – Tak proč by je všichni měli automaticky zbožňovat? Žádné zvíře nemá jenom ,,pro“, u každého jsou i nějaká ,,proti“.

13. Jak to je v povoláních, které přicházejí do kontaktu se smrtí člověka a zvířete? U zvířat je to ještě kapku jiné, když zvěrolékař „musí“ zvíře utratit, duše zvířete takto asi neodchází snadno, že ano? Tyto povolání jsou citlivější pro upnutí duší?

Místo kde umírá větší množství zvířat nebo lidí jsou destruktivní, pohybuje se tam hodně duchů a není dobré se tam zdržovat. Pokud jsou to smrti násilné, je problém o mnoho větší. Kdo je v kontaktu se smrtí, ten tuto destrukci má i na sobě a pak ji přitahuje. Utracení nemocného zvířete z milosrdenství je diskutabilní věc.

14. Chtěl jsem se zeptat, jestli 6 padlých andělů má nějaká jména?

Každý z nich má jméno.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Blaf 2016-04-27 12:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kočičí výkaly zase tak nesmrdí, pokud mají kočky stravu, která jim sedí. A navíc, hodně dělá kvalitní kočkolit např ten krystalický Tigerino je výborný a zabraňuje zápachu. Mě každá návštěva vždy pěkně pochválí, že nic necítí, na to, že mám kočky. Možná právě proto, že si každý myslí kočka = smrad.  Mě naopak smrdí psí chlupy, kočku necítím. Navíc, každá kočka je jiná a nedají se škatulkovat všechny na vyčůrané atd. Za život jsem odchovala už několik koček a každá byla povahově jiná. Teď mám kocoura a kočku a vím u nich na 100%, že když se mazlí, tak se mazlí a nikdy by mě schválně nepoškrábali. Navíc milují vodu:), což taky trochu nesedí s předsudkem, že kočky vodu nerady. Psy mám také ráda, ale zase je to o povaze zvířete. Každé je své a jedinečné.

Ikona diskutujiciho Marie 2016-04-27 15:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na Lornu Byrne a na její knihy?

Ikona diskutujiciho 'Katty 2016-04-27 16:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, co si myslíš o regresnivní terapii? Myslíš, že se dá tímto způsobem "léčby" odstranit i hodně silné fobie?

Ikona diskutujiciho adonajpetr 2016-04-27 20:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Postřehl jsem u koček takovou zajímavost.  Stalo se mi, že se kočka přede mnou utíkala schovat (proste kocky..) a když jsem ji v keři našel, dělala, že tam není,  prostě stala jak sloup,  což je normální,  ale v jejich ocich bylo vylozene prazdno. Prislo mi jako by byla jenom na drate a celou bytosti verila, ze ji nevidim. Kdyz jsem dupl, aby odbehla a nehrala na me to divadlo, jak na ostatní lidi,potvrdil se mi můj dojem- uvedomila si, ze má zdrhat az po trech sekundach.Domnivam se proto, že se částečně dokáží vytelesnit z tela nebo skvěle proživat svou nicotu(jakási meditace),  nezájem o toho, kdo ji právě hledá.  Třeba srnky koukají jak péra a je cítit jak se v nich hromadu napětí, než se rozhodnou vyběhnout.Tyto duševní schopnosti kocek jsem vypozoroval i u jejich predstavivosti, jak ji mají krásně živou,  když si hrají sami se sebou a trénují se jako koťata na lov.

Ikona diskutujiciho Jana K. 2016-04-27 20:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluška. Roztrhlo sa vrece s kurzami "Kvantovky", "Matrixu" "kvantovej terapie" , aký máš názor či postoj k týmto technikám rýchleho zhmotňovania, uzdravovania a pod.???

Ikona diskutujiciho FallenAngel 2016-04-27 20:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, zajímalo by mě jaká máš ráda místa v Jihomoravském kraji. Nějaká která jsou třeba něčím jiná nebo kde je krásná příroda a ostatní. Děkuji

Ikona diskutujiciho myší královna 2016-04-27 20:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"U některých zvířat je to nutné. Lepší je zajistit, aby na svět nepřišla zvířata která nenajdou majitele, než být sluníčkář, nechat nezodpovědně to zvíře množit a pak řešit, že jich mám 20." Ámen, do šutru tesat! Známá je mrcha, že hází svoje problémy na ostatní. Taky se nám doma množily cizí kočky, kdybychom měly všechny kastrovat, nemáme co žrát… kočky přišly, položily mláďata a zase odešly. Už byly za škodnou, strašně mě to mrzelo.

Ikona diskutujiciho armag 2016-04-27 21:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:Regrese se k řešení těchto problémů užívají, ale je třeba si dát hodně velký pozor na terapeuta, aby nějakou nevhodnou sugescí nevyvolal nějaký jiný problém.

Ikona diskutujiciho Jitka 2016-04-27 21:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě, co s sebou kdysi neslo pro člověka zaměstnání kata? Kdo vůbec mohl takové povolání vykonávat? Myslím vše spíše z hlediska duchovního.

Ikona diskutujiciho Nadýchaný červánek 2016-04-27 21:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"""Lidi co se takhle nezodpovědně chovají ke zvířatům mě štvou, protože zbytečně vytvářejí problémy, které nemusí být."""

Ikona diskutujiciho Alue 2016-04-28 19:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]:  Přemnožení DOMÁCÍCH zvířat rozhodně je chyba nezodpovědných lidí. Ty toulavé domácí kočky vznikly jak ? – No to je právě ono!

Ikona diskutujiciho Kaia 2016-04-28 20:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Či říkáš na BB cream?  Je to stejný svinstvo jako make-up?

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-04-28 20:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Psala jsem to do clanku "The seceret", ale radeji to vložim sem.

Ikona diskutujiciho Morell 2016-04-28 20:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mno, dovolím si pár reakcí:

Ikona diskutujiciho Morell 2016-04-28 20:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A ještě k otázce sedm: To je naprosto individuální. Někomu to pomůže, někomu ne. já osobně navrhuji otestova a když to nepůjde, tak hledat jinou cestu.

Ikona diskutujiciho Atrej Ystma 776 2016-04-28 21:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že mnozí si právě neuvědomují, že kočka není samovolně vzniklé zvíře, ale že je vyšlechtěná. Proto taky kastraci považuju za nutnou.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-04-28 21:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mačka neni čisto domáce zviera, je to slobodný tvor, môže žiť z toho čo si uloví a nevidím problém vyhodiť mačkám zbytky jedla a kosti. Nič viac netreba, netreba mačku vlastniť. Kto likviduje alebo vo veľkom kastruje mačky podporuje škodcov ako sú potkany a myši.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-04-28 21:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]:  Tak gratuluju. Přes zimu to stejně samo pochcípá, tak co bysme se jako namáhali, hlavně že nám je teplo, na nějaký blbý kočce přece nezáleží.

Ikona diskutujiciho 7Lily7 2016-04-29 15:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Niekde si písala, že meno Alue má číselný význam 234. Na akom princípe môžme zistit takýto číselný význam? Snažila som sa to dlho už nájsť, a vždy keď som akýmkoľvek spôsobom vyhodnocovala tvoje meno tak to nesedelo. Alebo aspoň nejaký odkaz keby si hodila, kde sa to dá nájsť. Ďakujem

Ikona diskutujiciho 7Lily7 2016-04-29 20:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ked je ockovanie nebezpecne kvoli hlinniku, tak preco himalajska sol je ok i kdyz ma taky hlinik http://www.malachit-obchod.cz/cz-clanek-9.html

Ikona diskutujiciho Arael 2016-04-30 11:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, nevíš, co znamená tento znak?

Ikona diskutujiciho Peace 2016-04-30 17:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, co říkáš na tvrzení, že když si pustíš písničku pozpátku, tak lze z toho poznat skutečný obsah písničky. Třeba známá píseň Stairway to heaven od Led Zeppelin je prý modlitba k Satanovi, je toho na youtube dost.

Ikona diskutujiciho Atrej Ystma 776 2016-04-30 19:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

https://www.youtube.com/watch?v=7vrJRUQlO_s je něco kozám, když takhle blbnou?

Ikona diskutujiciho Amálka 2016-05-01 17:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nedávno jsem četla zajímavý dotaz ohledně AC a zajímal by mě Tvůj názor. Cituji: "Nemáte někdo zkušenosti případně i teorii o tom co váže "těla" dohromady a jak ten proces funguje? Jinak řečeno co nutí fyzické a astrální tělo zaujímat stejnou pozici a hýbat se společně." Děkuji.

Ikona diskutujiciho Někdo 2016-05-02 21:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, nikdy jsem se nikoho takhle na nic neptala, takže úplně nevím, jak to říct a nevím ani, jestli se mám ptát tady v komentářích, protože tady moc dotazů nevidím, ale tak snad ano. Je mi 16 let a asi je to i tím věkem, ale mám pocit, že není nic, co by mne bavilo a nic mi ani nejde. Už asi 2 roky prožívám takové prázdné období. Nechci se zabít, to rozhodně ne, ale chtěla bych se zeptat, jak bych mohla najít něco, co by mě mohlo bavit. Zkoušela jsem si i vyhledávat různé koníčky, ale nic mě prostě nebaví nebo na to nejsou peníze. Takže v podstatě má otázka je, jestli je nějaký způsob, jak najít něco, co by dávalo mému životu smysl, něco, co by mě bavilo. Nevím, jestli už si někdy na něco takového odpovídala, tvůj blog si občas ráda projdu, ale nečtu úplně každý článek, takže se kdyžtak omlouvám. Většinu svého času trávím na pc, i když bych ráda dělala něco jiného, ale prostě nevím co. Většinou ani na tom internetu nevím, co dělat, a tak obvykle jen sleduju nějaká videa na youtube. Snad to nezní moc blbě… Ještě bych chtěla dodat, že čtení tvého blogu mě chvilkově tak nějak naplní, ale za chvilku mě to zase přestane bavit…což samozřejmě není chyba tvého blogu! Když už mě něco baví, tak jen na chvíli. Tohle je asi hodně dlouhý dotaz, ale snad to nevadí. Děkuji.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek