151. Dotazník

3.5.2016 v Čtenáři 52

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin, apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Máš rada huby? A keď, tak ktoré sú pre Teba tie naj?

Houby jím, v poslední době však můj zájem o ně trochu opadnul. Na druhu jako takovém moc nezáleží.

2. Aký máš názor na marihuanu ako drogu a jej užívanie?

Je to zbytečné ničení svého těla, mozku i energií. Zavřu oči jen pokud je to třeba extrémní případ nějaké vážné nemoci, ale pro zdravého člověka je hulení čehokoliv škodlivé.

3. Jak prosím tě překonám strach ze zubaře?

Ze zubaře jsou nervózní všichni, rozdíl v lidech je akorát o tom, že jedni se tím nechají pohltit a druzí ten strach potlačí, nepřiznají, ovládnou, nebo nedají najevo. Takže řešení i problém jsi ty a záleží pouze na tom, jak se postavíš k situaci. Pilulka na vypnutí strachu neexistuje, vše je o niterné práci, disciplíně a sebeovládání.


4. Jaký má energetický význam pro ženu děloha? Jak se změní energie ženy, které doktoři chirurgicky odstraní dělohu?

Každý orgán v těle je pro člověka důležitý a vždy nastanou vážné problémy, pokud se vyoperuje. Chybějící děloha, jako symbol bezpečí, domova a mateřství je však hlavně absolutně devastující na psychiku ženy a to je mnohem horší, než vyloženě fyzický problém. Bez dělohy není žena kompletní, je to stejné jako brát hormonální antikoncepci. Bez menstruace žena ztrácí spojení se svými dary… Proto je nutná prevence, všechny problémy řešit už v zárodku a nenechat věci dojít do stádia, kdy se člověk nechá vykuchat v nemocnici. Každá nemoc je poselství a do extrému zajde, když sami sobě nenasloucháme.

5. Když si někdo myslí, že dělá dobré věci, třeba cvičí jógu, medituje a cítí se u toho dobře, ale pak se věnuje třeba reiki nebo osho meditacím, tak veškerá konstruktivní energie, co člověk má, potom přijde vniveč? Představuju si to tak, že člověk svojí energií nakrmí zlo – je to tak? To by pak ale znamenalo, že zlo se živí dobrou energií? Omlouvám se za zmatený dotaz, o tomhle ale už dlouho přemýšlím. Děkuji moc za vysvětlení. Dále moc děkuji za obsáhlý dotazník, moc mě Alue inspiruješ, líbí se mi tvoje životní filozofie, doufám, že tady budeš co nejdéle a že se ti bude dobře dařit 🙂

No… jóga je trochu diskutabilní, stejně jako meditace, záleží na provedení… Ale dejme tomu že za to třeba dosadíme chození do přírody, dobročinnost, atd. a pak se věnujeme reiki.

V podstatě přicházíme o dobrou energii, kterou jsme jinými aktivitami nabrali. Reiki saje konstantně a deficit se pak nedá dohnat, první se musí řešit problém a pak až se doladit.

Je to pravda, že zlo žere dobrou energii, protože dobrá energie je světlo a kde není světlo tam není síla, ani moc, ani život. Takže temná strana síly potřebuje využívat nějakým způsobem zdroje z dobrých bytostí a center, aby mohla nějak fungovat a pracovat. Je to vlastně palivo a proto byly vynalezeny tyto slepé náboženské a New Age směry na blbnutí a vysávání lidí. Naopak když se temná strana odřízne, tak oslabí a mizí. To je úplně jednoduchý a primitivní princip, který funguje i na vyhánění démonů a astrálních parazitů z našeho života. Když nemají potravu, prostě zmizí. Čím víc je krmíme, tím mají větší moc…. a děkuji.

6. Jak dlouho trvá po smrti, než se duše zcela odloučí od hmotného těla ? Někde se píše o několika dnech a někde se uvádí až 40 dnů, může být, že je to individuální u každého člověka?

Obvyklejší je několik dnů, až týdnů, ale je to individuální. Měsíc už není moc normální, to už musí mít duše nějaký problém a důvod, proč se tady zdržuje… Třeba je vázána na hmotu, svoje majetky, svoje děti, trápí ji zašmodrchané dědictví, nebo něco podobného.

7. Lze nějakým způsobem bránit opuštění duše? Třeba pohřbením těla v určité poloze ještě dříve než se duše stihne uvolnit? Vzpomínám si, že se třeba mniši různých křesťanských řádů pohřbívali s rukama zkříženýma na hrudi a chodidla jim probily hřebem.

Duše se zablokuje, pokud se tělo pohřbí a na hrob se udělá kříž. Proto jsou hřbitovy plné destruktivních bytostí a přízraků. Jsou to uvězněné duše zemřelých, kterým jejich hloupí příbuzní udělali kříž na hrobu, což je maximální blokace energií a zastavení jakéhokoliv vývoje. Končetiny bych mrtvému rozhodně nikdy nekřížila, může také dojít k potížím pro duši, ale kříž je v tomto pořád horší… Holt křesťané, co bys po nich jiného chtěla, vždyť je to satanské učení. Ďáblovi jde o lidské duše, v pohádkách lidem řekli pravdu.

8. Nosíš „obyčejné“ boty, nebo dbáš na kvalitní obutí, popřípadě jakou značku doporučuješ? S tím souvisí otázka, jestli znáš značku Vivobarefoot („bosé“ boty) a zda bys je doporučila.

Já si nemůžu moc vybírat, protože na mě skoro nejsou boty. Takže koupím to, co mi je… Jednou jsem zimu celou prožila v jarních teniskách, prostě jsem nesehnala. Loňskou jsem prochodila ve starých roztrhaných kozačkách, taky protože nebylo.

Většinou na mě něco má Deichmann, nebo Rieker, ale Deichmann teď přestává šít XXL, takže mám po ptákách. Mám jenom pár bot, většina je už stará a jsem ráda, že vůbec něco občas najdu.

Jinak chodím nejvíc bosky, venku když je teplo tak taky, ale když terén není vhodný, tak spíš nějaké kristusky. Jedny tenisky, ve kterých venku řádím, stály pár stovek a slouží dobře, nehrotím to.

Barefoot mi pořád dokola někdo doporučuje, ale já to nezkoušela. Když chci pocit bosých nohou, tak se prostě zuju a mám to zadarmo… Navíc se mi ty modely od oka nelíbí a připadají mi zbytečně drahé, nechce se mi platit za značku, když je to přitom obyčejná bota s tenkou podrážkou. Nedávám za boty víc než 1500, když jsou zimní tak můžu trochu přivřít oko, ale obyčejné sandály fakt značkové mít nemusím. Málokdy si koupím na sebe něco, co stojí v řádech tisíců. Radši to vrazím do kvalitního jídla, zvířat a biokosmetiky, to jsou pro mě důležitější věci.

Možná jednou Barefoot budu nosit a taky tak strašně doporučovat jako ostatní, ale zatím mě to neláká. První bych musela trochu přehodnotit priority a uznat, že boty mají být kvalitní a je rozumné do nich investovat… Otázka je, jak moc. Zatím nejsem moc botoholik, vlastně nakupování bot je pro mě utrpení, protože cokoliv se mi líbí, na mě nemají dost velké 😀

9. Můžeš prosím napsat něco víc o tom, co se děje když lidé uzavřou manželství?

Vyšel o tom článek: Proč manželství nefunguje

V článku ale chybí ještě pár věcí. Kniha, do které se manželé podepisují, je ošetřena černou magií a z každého člověka, který se do ní podepíše, vysává trvale energii. Zrušit se to dá pouze spálením knihy, což z praktických důvodů pochopitelně není možné. Tyto knihy se před ,,uvedením do provozu“ vozí vysoce postaveným vzdělaným rabínům, kteří toto umění ovládají. Takže nejde pouze o církevní sňatek jako takový, který saje energii z lásky manželů, ale ještě jsou ošetřeni přes tuto knihu. Systém pásek a kšandy, sňatek na radnici nic neřeší a nezmírňuje.

A to je důvod, proč je tak vysoká rozvodovost, protože slabší jedinci tento energetický deficit neunesou a začnou se nenávidět… Lidé rádi argumentují ,,ale moje babička s dědečkem atd.“ jistě, moji prarodiče se taky ani jedni nerozvedli, ale to neznamená, že na ně rituál nefungoval. Znamená to, že byli silní, ustáli to, překonali případnou krizi, zvykli si a díky tomu vydrželi… nebo se rozvést prostě nemohli, tehdy to nebylo tak jednoduché, jako dneska.

10. Kdyby nekdo nekdy z nas potkal Alusku treba ve vlaku, o cem rada mluvis a treba co nerada rozebiras?? Treba rada si povidas o esoterice a nebo ti to staci na tvem webu?? Nejake zasady jake tema te bavi? 😀 Ps: Jsi zlata, ze jsou stranky zadarmo, jinak bych si je nemohla dovolit 🙁 Jsi super clovek, ze ti na nas zalezi 🙂

Ve vlaku chci mít většinou klid a do rozhovorů se nehrnu. ,,Ty jsi Alue“ je věta, která mě prvně znervózní, protože ten člověk ví kdo jsem já, ale já nevím kdo je on a co chce…

Náhodné setkání s fanouškem může být i nepříjemné (záleží ale na konkrétním člověku), protože mi to pak narušuje pocit anonymity na veřejnosti. Pak pořád přemýšlím, kdo další ještě na mě kouká, což je problém, který jsem měla často v Brně, zejména v MHD. Je to strašně nepříjemné, když na vás někdo pořád čumí jako blázen a vy nevíte… Třeba bych se v životě nechtěla dopracovat do stádia, kdy vylezu z auta a potkám po cestě pět lidí, co by si chtěli popovídat, to by byl pro mě opravdu problém.

Když je to vyloženě nějaká větší naplánovaná skupina lidí, které jakš takš znám a vím že ty otázky a setkání příjdou, tak jsem úplně na pohodu, ale nečekaně v terénu mi to nedělá moc dobře.

… Jak se mě někdo začne ptát na svoje problémy a řešit esoteriku, tak mě to vyčerpává a unavuje, protože to je moje práce a jsem ráda, když si od toho můžu ve volném čase alespoň trochu odpočinout a řešit něco jiného. Mám pak chuť napsat si na čelo: NAPIŠ MI TO DO MAILU JAKO OSTATNÍ 😀

Mám lidi ráda, i si ráda popovídám s lidmi kteří mě znají, ale když na mě někdo nečekaně bafne v terénu, tak se prostě stáhnu do ulity jak šnek, protože nevím co mám čekat, nevím kdo to je. V první chvíli bych se nejraději teleportovala na měsíc a nebyla tam… Jsem prostě introvert, i když na sobě pracuju, i když se učím užívat si společnost, i když přetékám sebevědomím, pořád to tam je a to se nikdy nezmění. A životní zkušenosti mě nutí být obezřetná a opatrná, protože kdykoliv se může stát cokoliv.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Melisa 2016-05-03 09:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co znamená tohle? To jsou jako na nebi mrakodrapy? Díky moc předem a přeji pěkný den:)

Ikona diskutujiciho 7Lily7 2016-05-03 09:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K 8. ja to tak mam s podprsenkou a plavkami…. takze prave v tomto obdobi kdy si kamaratky a vseude na internetu kupte si plavky jen brecim :D ja si musim vybrat tak 4krat drazsi nez ostatni a to tak ze 3 modelu a nejsou tak hezke :D :D no co…. pro mne je teda dulezite ze je to pohodlny. Nemuzu neco z ceho bych mala pocit, ze kazdu sekundu mi bude nahodou neco vylejzat ven :D :D

Ikona diskutujiciho Vojta 2016-05-03 11:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký mají energetický význam pro muže koule? Co se stane, pokud se nechá homosexuální muž předělat na transsexuála.

Ikona diskutujiciho Iveta 2016-05-03 16:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2016-05-03 17:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:  A co se stane, když se stanssexuál nechá předělat na chlapa a kule má jenom z polystyrenu? 🙂

Ikona diskutujiciho Veru 2016-05-03 18:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, chtěla jsem se zeptat, když někdo trpí sociální fobií nebo prostě, když mu je nepříjemné být mezi lidmi, co může  udělat proto aby se to zlepšovalo, nějaké tipy, jak se toho zbavit.

Ikona diskutujiciho A. 2016-05-03 18:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě, proč věda tvrdí, že původní barva očí člověka je hnědá?

Ikona diskutujiciho Aloe Vera 2016-05-03 19:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj píšu také knihy a z tvé mám hodně nápadů jenže asi nejvíce z vlastních zkušeností!

Ikona diskutujiciho Jiskra 2016-05-03 19:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Mám podobný problém, na můj úzký hrudník s velkými prsy se toho u nás moc sehnat nedá. Letos mi to už nedalo a místo plavek běžně dostupných, co mi nepadnou, jsem si objednala tři modely na eshopu brastop.com. Nechala jsem si dvoje, jedny jsem odeslala zpět a peníze mi obratem vrátili na účet, nemůžu si stěžovat. S kvalitou plavek jsem spokojená, vypadají, že vydrží hodně dlouho a navíc mají opravdu krásné kousky 🙂

Ikona diskutujiciho fluttershine 2016-05-03 20:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Ta otázka je nějaká divná, to, že je někdo homosexuál a transgender, to spolu vůbec nesouvisí, to jsou dvě naprosto odlišný věci.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-05-03 20:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:  Přemýšlím, jestli je lepší mít nohy jako Pingu, nebo prsa na které se nešijou podprdy :D …. No na ty prsa se aspoň dobře kouká :D

Ikona diskutujiciho Nali 2016-05-03 20:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2016-05-03 21:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: To já zase nikdy nemůžu sehnat kalhoty, protože mám široký zadek a úzký pas. A buď jsou jen kousky které by mi přes pas byly, ale přes zadek je nenatáhnu. A pak ty, co přes zadek natáhnu, ale jinak mi úplně padají. Řeším to páskem. Ten si taky musím koupit, protože ten co mám už je nějaký rozedraný.

Ikona diskutujiciho Mart 2016-05-03 21:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, je něco špatného na tom, že mám ráda zrcadla? Dřív jsem si to nemyslela, ale od doby, co čtu Tvůj blog o tom více přemýšlím.. A když bych se teda chtěla jednoho velkého zrcadla zbavit a dala ho k popelnici, nebo do sběrného dvora, je více pravděpodobné, že ho rozbijí. Váže se pak stále ke mně z toho rozbití kletba, nebo už ne? Děkuji za objasnění.

Ikona diskutujiciho Meluzin 2016-05-03 22:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Zajímavé, v jakém žiješ světě… Rozhodně to, být tebou, negeneralizuji. Já zase žiji ve společnosti, kde jsou homosexuálové pomalu adorováni za to, že se ke své orientaci přihlásí, každoročně pořádají duhové pochody a z toho, že jich byly 4%, je najednou 10%.Tím samozřejmě nechci vyjadřovat negativní postoj k homosexuálům, neboť jím ani nedisponuji, je ovšem velice zvláštní,  jak se všude v médiích tvrdí, jak je to vlastně normální a že se nemají za co stydět- potom nechápu smysl humbuku kolem coming outů a duhových pochodů, když je to přece tak běžné a normální. Pokud jsem s něčím naprosto sžit a srozuměn, nemusím přece nikoho složitě o svém názoru přesvědčovat, no ne?

Ikona diskutujiciho Al One 2016-05-03 22:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Jedinou věc. Musí ti na nich přestat záležet.

Ikona diskutujiciho Remi 2016-05-03 22:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vytváří se vzhled člověka na základě jeho povahy a chování, nebo je tomu naopak? Nebo je vzhled daný už při narození? ← možná zní dost triviálně, ale přemýšlím nad tím už asi půl roku.:D

Ikona diskutujiciho Evik 2016-05-03 23:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, viděla jsi film Sucker Punch? Pokud ne, chtěla bych ti ho doporučit 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-05-03 23:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Nali zrejme žije v slniečkarskom svete…

Ikona diskutujiciho Martina 2016-05-04 01:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Kape z tebe ironie, až to není hezký a ty to moc dobře víš.

Ikona diskutujiciho V 2016-05-04 08:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ad otazka 9:

Ikona diskutujiciho Morwen 2016-05-04 09:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Tyhle duhové pochody atd. jsou už asi méně potřeba, než před x lety, kdy homosexuál = zrůda, ale stále to ještě není ono a asi celkem dost lidí i v naší společnosti má homosexuála za něco hnusně nepřirozeného. Takže až lidí s takovým názorem bude menšina, nebudou potřeba veřejné coming outy 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2016-05-04 09:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]:  Právě snaha o veřejnou masáž a propagaci je to, co se mi nejvíc hnusí. A určitě nebudu jediná.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-05-04 09:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]:  Jednou jsem ho viděla, je to dost depka.

Ikona diskutujiciho Ryan 2016-05-04 11:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobry den, Alusko. Prosim Te, jak je to s Tajemstvim (The Secret)? Na jakychsi strankach jsem narazila na tvrzeni, ze je to to "New Age", malem az satanismus. Predem moc dekuji za odpoved a preji krasny den. 🙂 R.

Ikona diskutujiciho Hana 2016-05-04 14:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaky mas nazor na Lornu Byrne a jeji knihy ? Dekuji

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-05-04 14:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: V lekárskej poradni som čítal dotaz chlápka ktorý od doktora chcel aby ho vykastroval, pretože vraj nemá šancu nájsť si nejakú ženu a teda gule sú mu na nič. A doktor mu to zamietol s tým že gule majú dôležitú funkciu. Tak len toľko k tomu.

Ikona diskutujiciho Jirka 2016-05-04 16:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ladislav Klíma:

Ikona diskutujiciho Jirka 2016-05-04 17:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, píšeš z jedné z odpovědí že drogy i když jsou rostlinného původu(mariuhana) nejsou pro tělo dobré…to chápu. Ale co Šalvěj Divotvorná, tato magická rostlina ze starého Mexika, z tropického pohoří Oaxaca. Dalo mi velikou práci sehnat si malý řízek, momentálně už mám za pár měsíců pět rotlin a kolem srpna až budou rostliny dostatečně velké, si chci udělat výlet mimo realitu. Tvrdí se, že když si nekoupíš jen tak extrakt(dnes už  to není možné legálně) a vybafneš ho, ale o rostlinu s láskou pečuješ a v případě šalvěje k ní také přistupuješ s úctou, respektem a přáním v tvé hlavě, může ti ukázat to co vidíš ty normálně ale my "obyčejní" toho nejsme schopni, tzn. výlet z fyzického těla, astrál, nebo nějakou jinou pěknou realitu. Věřím v to. Šalvěj nepovažuji za drogu jako Mariuhanu, obyčejný tabák nebo chemické LSD a pervitin a alkohol. A ani jsem je nikdy nepoužil(krom jednoho dvou šluků mariuhany a příležitostně kapky vína a piva) Šalvěj je o něčem jiném, není to droga, může ti ukázat i budoucnost nebo v něčem napovědět, záleží na člověku. Po užití šalvěje si ještě týden užíváš vnitřní klid. Chtěl jsem se tě zeptat zda s tím souhlasíš a nepovažuješ Šalvěj divotvornou za špatnou. Já nepochybuji, ale zajímá mě tvůj názor, kdyby si chtěla, můžu ti jednu rostlinku věnovat, ale je náročná na podmínky pěstování.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-05-04 17:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vzkaz pro Nali: Mírni prosimtě svůj projev, používáš slova, za které jiné weby už v minulosti měly problémy a já to u sebe řešit nebudu. Tvůj dotaz zařadím, dál se v tom ale rýpat nebudem a nebudem zacházet do extrémů.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-05-04 17:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]:  Všechny omamné látky jsou špatné. A všechny nadpřirozené stavy jimi vyvolané jsou také velice špatné… Ale dělej si co chceš, jsou to tvoje játra a tvůj mozek.

Ikona diskutujiciho Hanka 2016-05-04 19:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta diskuse je pomalu delší než celý článek :D

Ikona diskutujiciho R 2016-05-04 20:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj. Jak je to prosím s orgonitem? Jestliže pozitivní jsou doopravdy negativní energie a naopak. A orgonit přeměnuje negativní energie na pozitivní?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-05-04 20:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Duše se zablokuje, pokud se tělo pohřbí a na hrob se udělá kříž. Vadí aj keď je na pomníku len vysekaný kríž? Čo som pozeral na cintoríne, minimálne takýto kríž je skoro na každom hrobe.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-05-04 22:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]:  vysekaný vadí taky

Ikona diskutujiciho Dawe 2016-05-04 23:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: Zboží se dodává ve větších krabicích, které mají také čárkový kód s počtem kusů, druhem zboží atd. Ty krabice se většinou při příjmu do skladu oskenují.

Ikona diskutujiciho Marťanka 2016-05-05 13:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Já to mám všechno dohromady: nemůžu kvůli úzkému hrudníku a ramenům a nadměrným prsům sehnat podprsenku a když seženu, tak jedině bílou (žádné barvy, kdyby měli aspoň ještě černou, ale nemají) a ještě je hrozně drahá. Nemůžu sehnat ze stejného důvodu jako ty (široký zadek a úzký pas) ani kalhoty (nemluvě o tom, že teď jsou snad všude ty tzv. slimky, které nenatáhnu ani přes své široké lýtko), navíc musím vždycky zkracovat, protože měřím jen 150 cm a kvůli širokým stehnům se mi kalhoty většinou brzy rozedřou. Často mám problém sehnat i boty, jelikož moji velikost má asi hodně lidí, takže věčně není a když už je, tak mi kolikrátt není, protože mám širší chodidlo a taky mi spousta bot mi odírá kůži nad patou. :D

Ikona diskutujiciho jifoe 2016-05-05 16:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho LenkaL. 2016-05-05 21:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám takový zvláštní dotaz :D, ale celkem by mě zajímalo…když je rozkvetlá zahrada, všude samý kytičky a ted se vezme sekačka. Jsem si představila ty víly, jak sedí na lístkách a čekají až je ta sekačka sejme. Co si o tom myslíš? Jsem nad tím tak přemýšlela…:)

Ikona diskutujiciho lucka 2016-05-06 09:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jaky je tvuj nazor na laserovou operaci oci??

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-05-07 11:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ted jsem kotěti vytáhla hodně bílých klíšťat a bojím se o ni. Uvažuji o očkování pro koťata ona je teď už jen v bytě, než jsem si ji ale dovezli tak byla i venku.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-05-07 12:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]:  Používám spot-ony a jiné smrady na odpuzení.

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-05-07 12:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]: Děkuji za odpověď, podívám se na to 🙂

Ikona diskutujiciho T. 2016-05-08 13:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký je tvůj názor na tohle video a vůbec na celý channel?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-05-08 16:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[44]:  Mám chuť vyzvracet svůj protein. Proč jsem se na to proboha dívala… hnus

Ikona diskutujiciho Alue 2016-05-08 16:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[44]:  … bože ale to je fakt hodně děsivý kanál, kde jsi na to natrefil?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-05-08 19:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[46]: Ale toto je dobré, to vyskúšam

Ikona diskutujiciho Alue 2016-05-08 21:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[47]:  Už jsem se lekla, že plánuješ injektovat výhonek do vajíčka, ale tento pokus je naopak úžasný. – To je nějaký šílený ruský vědátor, o tom by možná mohl být i článek, jenom jestli by se z toho zdejší mladí neposesouvali pod stůl, zejména když by našli ty pokusy homuskulus, to je fakt brutální fujtajbl… prý to stříká kyselinu! :O

Ikona diskutujiciho Fu 2016-05-08 22:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, chtěla bych zkusit komunikovat s andílky, ale bojím se, že když si budu myslet, že mi něco odpovídají, tak si to všechno budu jen nalhávat v hlavě a ti andílci budou naštvaní, že neslyším je ale vymýšlím si něco sama v hlavě. Jak můžu poznat, že si to opravdu jen sama nevymýšlím v hlavě?

Ikona diskutujiciho T. 2016-05-08 23:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ted pridal dalsi video. Prezilo to a bude to sledovat.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek