155. Dotazník: O čem bude třetí kniha?

2.6.2016 v Čtenáři 91

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Ahoj Alue, v první řadě chci poděkovat za Tvé úžasné knihy, tu první (Svět za oponou) jsem „zhltla“ za dva dny, ta druhá (Svítání) už je náročnější a vyžaduje již práci na sobě, takže to mám na delší čas ( a přesně tak jsi to určitě myslela). Mohu vřele doporučit. A už se moc těším na knihu třetí (prozradíš aspoň rámcově, čeho se týká?)

Když jsem u první knihy kdysi řekla dopředu o čem zhruba bude, během jejího psaní mi chodily nepříjemné komentáře, že to bude beztak na nic a že to beztak nikdy nevyjde a čím se to může odlišit… No a světě div se, kniha tehdy vyšla, první vydání už je pryč a druhé vydání už je z půlky taky pryč… Takže jsem se poučila a u druhé knihy jsem také neřekla o čem bude, dokud nebyla dopsaná, aby mi do toho nikdo nekecal. A vyplatilo se…

Třetí kniha je dopsaná, teď potřebuju dodělat ilustrace, pak je rozmístit a pustím se do první hromadné kontroly. Jestli řeknu hlavní téma dřív, nebo až když kniha fakt vyjde, ještě nemám úplně rozmyšlené. Docela se mi líbí to napětí, těšení a zvědavost.

Co ale předem říct můžu je to, že kniha je velice praktická, podrobná a je o něčem, čím se zabývám intenzivně celý život, existuje na to téma spousta knih, ale já to rozebírám úplně jiným způsobem, poskytuju návody a popisuju co jak přesně funguje. Takže na rozdíl od ostatních knih, ta moje nezapadne v poličce prachem, protože čtenáře fakt naučí jak a co a nebude to jenom hezké povídání, na které si za rok ani nevzpomene….

Takže kniha bude obsahovat spoustu postupů a ilustrací k nim. Nebude to souvislý příběh, je to naučná kniha. V podobném stylu jako Svítání, ale na úplně jiné téma a osobních příběhů tam nebude tolik. Jsou tam celkem tři velké a jeden úplně malý, kdežto ve Svítání je jich podstatně více… Už si můžete tipovat, o čem to asi bude.


2. Za druhé bych se chtěla zeptat ještě na jednu věc. Škodlivost mikrovlnných trub je známá, ale jak je to s rychlovarnými konvicemi?

Rychlovarné konvice jsou v pořádku, tam se to zahřívá díky spirálce nebo kovové ploše naspod. Než vynaleznou něco jako konvici na indukci, nebo mikrovlnnou konvici, tak je to zatím dobrý.

3. Lze nějak zkontaktovat lidi na povrchu, např. Poprosit je, aby nám tady uvnitř země pomohli?

Lidé z povrchu nám intenzivně pomáhají už docela dlouho, ale dělají to mimo oči veřejnosti. Kdyby nám nepomáhali, tak už tady pěkných pár desítek let možná nejsme.

4. Psala jsi v tomto dotazníku o předchozím matrixu…mohla by jsi udělat článek o předchozím matrixu (případně, bylo jich víc)?

Toto je šestý a poslední Matrix. Ty předešlé byly v podstatě podobné, probíhaly tak jako tento. Pět předešlých skončilo vždy atomovou válkou, která hrozí i teď. Článek o tom neplánuji, jednak nejsem expert, v předešlých matrixech jsem nežila a myslím že toto jednoduché vysvětlení zatím stačí.

5. Proč se mi můj průvodce zjevuje někdy jako bílá postava a někdy modrá? Nebo to není ta samá bytost? Mluvit s ním takto nemůžu, jenom mám někdy takové sny, ve kterých vidím u sebe takovou bytost. Je možné, že s námi někdy mluvit nechtějí? Já mám někdy takový pocit, když o něco žádám a ptám se a nic se neděje, aspoň si toho nejsem vědoma.

Mně se Laurej taky někdy zjevuje v bílé a pak v modré. V podstatě to sleduju od té doby, co jsem ho poznala. Beru to jak to je, jsou to duchové a nemají žádnou jasně danou konkrétní podobu, tak ať si chodí klidně v růžové, hlavně že přijde 🙂

Ochranné bytosti nebo andělé s námi někdy o něčem mluvit nemohou, to je pravda. Bývají to situace, kdy jde fakt o něco velmi závažného, co má vliv na další osud ne jedné, ale několika osob… Ale většinou je spíš problém ve schopnostech kontaktéra se na ně správně naladit.

Mně se s nimi taky nemluví pokaždé stejně dobře… Někdy to jde samo, někdy to jde hůř.

6. Aluško, nechtěla bys někdy vytvořit souhrnný článek, který by lidem vysvětlil, kolik je dimenzí a rozměrů, co jsou zač, jaký je rozdíl mezi pojmy „rozměr“ a „dimenze“, co jsou to alternativní vesmíry a jestli část naší duše může být nejen vtělena na tuto konkrétní Zemi, ale třeba i na jiné takové Země v paralelních vesmírech (kterých je velmi mnoho)?

To by asi byl hodně zajímavý článek, jenomže velká část těchto věcí, co jsou zde zmíněné, není v mé hlavě uchopitelná do slov. Jsou prostě věci, které člověk uvnitř cítí nebo ví, ale nemá na to slova, dostatečně konkrétní, vysvětlení nemá logickou posloupnost a není nic, o co by se to dalo nějak opřít, nebo přirovnat… Buď to tam je, nebo není, všechno se předat slovně nedá.

Takže podobný článek neplánuji, myslím si totiž že bych se do něho zamotala a čtenář by ho nepochopil. Možná ale ty paralelní světy by se nějak logicky ještě vysvětlit daly… Ale bylo by to spíše filozofické.

Každopádně rozměr a dimenze jsou odlišné pojmy. Rozměr vyjadřuje prostor, ale dimenze je nějaký svět.

7. Aluško kdybysis mohla vybrat dokonalého muže, který by to byl? a) Vladim Putin (prezident ruské federace) b) Kim Čong-un (vůdce Severní Korey) c) Barak Obama (prezident usa) d) Miloš Zeman (prezident Česka) e) Silvio Berlusconi (ex-premiér, ex-vládce Italie)?

Tady není nad čím přemýšlet…

Someone like Putin

https://www.youtube.com/watch?v=vwr8bsGVWUk

8. Když usínám, poslední dobou musím pořád myslet na křivdy (zlé věci) co se staly mně a jedné mé blízké osobě. Dneska před spaním už jsem nevěděl co s tím abych konečně usnul a přestal na to myslet, tak jsem si představil ty lidi co nám ublížily jak je biju, kopu je, mlátím, mučím a spol….. A ejhle fakt se mi zachvilku na to dost výrazně ulevilo a usnul jsem.

Chci se Tě zeptat jestli jsem jim tímto na dálku ukradl energii, nebo jestli jsem tím k sobě přitáhl astrální zlý potvory, či co se vlastně při tomhle děje a jestli je ve výjmečných případech dovoleno takhle přemýšlet..?

Určitě to v pořádku není. Vysíláš destruktivní energii, která se ti vrátí zpět v podobě zesílení problému, protože sis v podstatě naprogramoval a zvizualizoval další konflikt. Ubližuješ tím hlavně sám sobě a k řešení situace takový přístup nepovede.

9. Jíš mléčné výrobky a piješ mléko? Nebo máš nějaký ověřený zdroj na mléko? Vzhledem k tomu co se děje v mléčném průmyslu..

V poslední době jsem mléčné výrobky výrazně omezila ve srovnání s tím jak sem se stravovala předtím… Ale vyloženě se jim nevyhýbám. Kravské mléko moc nekupuju, docela výjimečně, když už, tak to s etiketou BIO. Z mléčného automatu se mi moc rychle skazí, celý litr za 3-5dnů nemám šanci spotřebovat. Jinak mi vyhovuje rýžové z DMka, dá se použít stejně jako kravské a je dobré do mého veganského proteinu.

10. Ahoj Alue, slyšela jsi o diagnostickém (i léčebném) přístroji Oberon? Co si o něm myslíš? Neb jsou skalní příznivci, ale i zavrhovatelé… Dalším zajímavým přístrojem je plazmový generátor, který se používá na likvidaci parazitů v těle… Je to v pořádku vzhledem k Vesmírným zákonům?

O obou vím, slyšela jsem na ně spoustu chvály. Určitě pomáhají a určitě fungují, ale znám mnohem lepší věci… Jakou to má souvislost se Zákony Vesmíru, ten dotaz nějak nechápu.

11. Je zdrave holeni na intimnich partií a celkove holeni?

Toto téma jsem rozebírala už vícekrát. Není dobrá laserová depilace, ale holení žiletkou nebo strojkem tělu neubližuje.

Chloupky na těle mají funkci energetických antén, které fungují různě podle délky chlupu. Pokud se vypálí cibulka (laser) poškozuje to energetický systém lidského organismu.

Určitě bych ani nepoužívala depilační krémy, co to musí být za neskutečnou chemku, že se díky tomu chlup pustí úplně sám?

Komentáře

Ikona diskutujiciho Paty 2016-06-02 06:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na třetí knihu se opravdu moc těším 🙂

Ikona diskutujiciho Mára 2016-06-02 08:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alušáčku,

Ikona diskutujiciho Alue 2016-06-02 08:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:  Odpustit, zapomenout, přerušit kontakt. Nic jim neposílej, nemáš proč.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-06-02 09:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Prosím můžeš mi ještě poradit nějakou fintu jak mám zapomenout? Kromě toho že to přejde časem, to vím.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-06-02 09:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:  To se mě ptáš, jestli mám nějakou gumu na mozek, jak muži v černém?

Ikona diskutujiciho Mára 2016-06-02 09:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: To je jasný, ať prosím Tomáš Marný šáhne do šuplíčku, on tam určitě něco podobnýho má :D

Ikona diskutujiciho Severka 2016-06-02 10:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přemýšlela jsi o rozeslání svých knih do knihoven? Určitě by byl zájem.

Ikona diskutujiciho pikachu 2016-06-02 10:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Třetí kniha je praktická kniha o zdraví se spoustou návodů, doporučení a rad jak se léčit po Alušovsku bez doktorů krom zubařů a chirurgů. Trefa?

Ikona diskutujiciho sycho 2016-06-02 11:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

…"Každopádně rozměr a dimenze jsou odlišné pojmy. Rozměr vyjadřuje prostor, ale dimenze je nějaký svět."…

Ikona diskutujiciho hannah 2016-06-02 11:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky se moc těším na novou knihu..Obě předešlé jsou super a půjčila jsem je už spoustě lidí a nikdo je nekritizoval,ba právě naopak,jen samá chvála..tak i za ně obrovské díky!!

Ikona diskutujiciho Alue 2016-06-02 12:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:  Ne. 🙂

Ikona diskutujiciho Melody 2016-06-02 12:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten chlápek s tmavýma dlouhýma vlasama :D Mňam

Ikona diskutujiciho Veronika 2016-06-02 12:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, já bych měla dotaz k času. To, že se zrychluje, jsi už psala. Naposled byla hodnota, tuším, 17h místo 24h. Nevíš, jak je to nyní? Mám pocit neustálého zrychlování. Děkuji za odpověď.

Ikona diskutujiciho Amálka 2016-06-02 13:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ve třetí knize budou nové poznatky o jemnohmotném světě. Joj, to by mi udělalo radost! 😉 Představovala bych si třeba návody s obrázky na témata -práce s energií (a jak to učit od mala děti), aktivace třetího oka, spolupráce s různými bytostmi ap. Také by ses možná mohla zmínit o vztahu ke zvířatům, ženských cyklech, smrti nebo o astrálním cestování a popsat nějakou svou zkušenost 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2016-06-02 13:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:  No, tenhle tip už je blízko 🙂

Ikona diskutujiciho chleba 2016-06-02 14:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: bavi me mistni inzenyri a vedci. dimenze je cizi slovo pro rozmer, rozlohu, rozsah. 3D prostor znamena trojdimenzionalni prostor, neboli trojrozmerovej. cili bezne muzete slova rozmer a dimenze zamenovat. (mimochodem, uz jste slyseli, ze je neco predimenzovany nebo poddimenzovany? je to proste vetsi nebo mensi oproti skutecnym potrebam, neboli to ma jinej nez idealni rozmer.) pokud se budeme bavit o jinejch "svetech" nebo "prostorech", prenesene se asi pouziva slovo dimenze (vzpomente na ninja zelvy a kranga z dimenze X), nicmene abstraktne to znamena, ze onen prostor nebo svet pouziva jinou sadu rozmeru/dimenzi k popisu polohy. obdobne pojmenovani ctvrta (nebo pata, osmnacta…) dimenze znaci, ze je to prostor pouzivajici ctvrtou (patou, osmnactou…) dimenzi/rozmer k urceni polohy, oproti nam prirozenym trem.

Ikona diskutujiciho Nora 2016-06-02 14:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já tipuji, že kniha bude o "záhadách", nebo o věcech, jak fungují třeba jako vyzařování energie ze stromů. Protože jsi nedavno psala, že doděláváš kresby létajícího talíře. Jo a ten obrázek s tim chlapem je parádní a ty jeho krásný vlasy. :-)

Ikona diskutujiciho Katalyn 2016-06-02 17:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V národní knihovně a městské knihovně v Praze jsou knihy k sehnání 🙂

Ikona diskutujiciho armag 2016-06-02 17:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ad 3: Pomáhají nám, to asi těžko.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-06-02 20:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Šedivci? Reptoši?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-06-02 20:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]:  Pleteš si lidi s šedivci a reptiliány.

Ikona diskutujiciho Peace 2016-06-02 21:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K té otázce 10 v dotazníku si myslím, že to autor dotazu myslel, že jestli to není proti vesmíru ve smyslu, jestli je dovoleno se takto diagnostikovat a léčit na úrovní v podstatě vibrací a rezonance. Já ten dotaz nepsal, ale předpokládám že to tak bylo. Jinak jaké znáš daleko lepší věci v této oblasti? Moc by mě to zajímalo. Děkuji.

Ikona diskutujiciho armag 2016-06-02 21:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nepletu, šedivci spolupracují s těmi lidmi (nordici, árijci, agharťané prostě vysocí blonďáci a další lidé žijící v podzemí a na druhé straně země.)

Ikona diskutujiciho Alue 2016-06-02 22:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]:  Odkud máš tyto nesmysly? – Šedivci jsou vyrobení, ano, ale rasou reptiliánů, původně jako rasa jejich sluhů. Později se vzbouřili a teď dělají na svých projektech, nezávisle na reptiliánské rase.

Ikona diskutujiciho armag 2016-06-02 22:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dělají společně.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-06-02 22:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]:  Jak myslíš, opakovat se nebudu.

Ikona diskutujiciho armag 2016-06-02 22:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Spoustu věcí se můžeě dozvědět na exopolitika.cz

Ikona diskutujiciho FL 2016-06-02 23:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

1. Šediváci  jsou vyrobení  bioroboti.

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2016-06-02 23:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dokážeš si představit, že by najednou přestali fungovat počítače/mobily? Tu reakci lidí? Přemýšlela jsem jak by to tady vypadalo, kdyby to nikdy neexistovalo. Vzhledem k tomu, že to není lidský výtvor. Ani by mě to nevadilo, kdyby to najednou prostě skončilo. Představa, jak technika bude vypadat za pár let je celkem děsivá.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-06-03 00:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Moc sa toho z exopolitiky nedozvieme keď nemáme predplatné, ale to je jedno.

Ikona diskutujiciho Dawe 2016-06-03 02:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Velmi doporucuji prostudovat pripad Billyho Meiera. Zde jsou strucne popsany vyznamne udalosti, od vyniku naseho vesmiru az po zanik nasi slunecni soustavy. Jsou tam zahrnute vsechny minule a budouci vyznamne udalosti. Jak cas plyne, jsou tam postupne doplnovany informace o jejich naplneni. Pro zajimavost si najedte na soucasnost – 2016 CE.  

Ikona diskutujiciho Ancient 2016-06-03 07:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:to aj ja mam s tym problem kazdy den 🙂 a neviem co z tym? Zas sa z tym nechcem mucit .no kym na daco pridem tak si mislim ze ked ja to dokazem pochopit ta aj oni ved v podstate sme vsetci to iste spolocne ja.vedomie a nikto nechce zbitocne ublizovat sebe a ked dakto ma z tym problem tak mu pomohnem ked sa da …..asi tak dajak zatial 🙂

Ikona diskutujiciho Eurien 2016-06-03 08:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fotka na konci clanku…az se mi v tele krev zastavila! :))

Ikona diskutujiciho m 2016-06-03 10:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč nám proboha pomáhají držet tento Kocourkov, kde se rodí fyzicky postižené děti které neskutečně trpí, trpí tu neskutečně každý den zvířata, vždyt to víš sama Alue. Proč drží místo kde jsoi lidé otroky? Vždyt se neumíme ani sami vyléčit, moje máma v 50 nechodí kvůli koleni a to je furt někde něco, že jo. Dík, že zase neodpovíš.

Ikona diskutujiciho m 2016-06-03 10:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A byt nesouhlasím ani s jedinou veci co napsal Armag, s jednou jo – drží naší civilizaci jen proto aby jejich samotná nezanikla, protože když bude uvnitř planety atomová válka, bude konec i povrchu, prostě všemu :))))) pokud někdo vidí utrpení co tu JE, a jen se kouká, je sobec.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-06-03 10:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]:  Drží ho proto, že předešlé matrixy všechny skončily atomovou válkou a oni nechtějí, aby tak skončil i tento poslední, chtějí aby lidstvo zvítězilo nad stroji a abychom to tady zase všechno nevypálili jako vždycky. Tady jde o hodně, o 6,5 miliardy duší, které sem přišly a mají tady určitou smlouvu. Oni chtějí zachovat život, copak to nechápeš? Proč asi stoupají Bovisy? Protože lidstvo ještě má šanci! Dávají nám čas, abychom mohli zvítězit.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-06-03 10:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]:  Naše problémy existenci Agarthy nijak neohrožují, kdyby to byla pravda, tak vymřou hned po prvním matrixu, ale toto je šestý. A kdyby jenom přihlíželi, tak už nejsme nikdo naživu!

Ikona diskutujiciho m 2016-06-03 11:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proboha jakou smlouvu?

Ikona diskutujiciho m 2016-06-03 11:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A ne nevadí, jednou stejně umřu a kdyby to UKONČILO to NESKUTEČNÉ utrpení všech tady v téhle parodii na život, at to přijde, hlavně rychle. Nejsem totiž sobec. Ale to je zbytečné, ty máš rozjetý svůj život, knihy, výzvu s Jilian a nikdo tě nemučí. A lidstvo především musí zvítězit samo nad sebou. Třeba přestat žrát maso, ale to nní samospásný. Tohle by mělo skončit, sorry, co špatně začalo, nemůže být nikdy super. Jsme zotročení :))))

Ikona diskutujiciho armag 2016-06-03 11:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na exopolitice je spousta článků, které jsou přístupné zdarma. Doporučuji prohlédnout archív po jednotlivých měsících.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-06-03 11:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]:  Vidíš, křičíš ,, klidně ať všichni umřeme" a přitom nevíš, co je obsahem té smlouvy.

Ikona diskutujiciho armag 2016-06-03 11:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V tomhle se mýlíš.

Ikona diskutujiciho armag 2016-06-03 11:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdyby se jen dívali, tak by to bylo neutrální.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-06-03 12:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]:  Technologie je na základě smlouvy s šedou rasou, máš to úplně popletené. Agartha takové technologie co šedivci vůbec nemá ani nevyvíjí, mají mnohem lepší.

Ikona diskutujiciho armag 2016-06-03 12:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když tomu chceš věřit. Ale dávej si pozor, abys nenaletěla.

Ikona diskutujiciho m 2016-06-03 12:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já ti nic nezávidim, jsem hezká, chytrá, studuju VŠ, mám přítele a skvělou rodinu. Taky ale vidím utrpení jiných lidí co k tomu přišli jak slepý k houslím. Tot vše, už na tohle nemám náladu.

Ikona diskutujiciho m 2016-06-03 12:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A jo, NEVÍM o je obsahem té smlouvy, tak mi to řekni, třeba změním názor, když nic neřekneš, nic se nezmění, to je takové malé tajemství :DD Alue, Alue.

Ikona diskutujiciho Levitin 2016-06-03 12:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

existuje na to téma spousta knih, ale já to rozebírám úplně jiným způsobem, poskytuju návody a popisuju co jak přesně funguje. Takže na rozdíl od ostatních knih, ta moje nezapadne v poličce prachem, protože čtenáře fakt naučí jak a co a nebude to jenom hezké povídání, na které si za rok ani nevzpomene….

Ikona diskutujiciho Alue 2016-06-03 13:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[45]:  Adolf.. Myslíš toho prvního, nebo toho klona co byl po něm a dělal válku?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-06-03 13:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[48]:  Knihy znáš, líbí se ti, víš jaké jsou a přesto říkáš, že pojmout téma zcela novým způsobem, tak aby bylo praktické a ucelené je příliš odvážné tvrzení? – Ještě nevíš o jaké téma jde, ale víš že to není pravda?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek