156. Dotazník: Prohlubuje lapač snů snění? Jak člověka může změnit tetování?

11.6.2016 v Čtenáři 32

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Neplánuješ veřejně sepsat do bodů, co všechno děláš pro své zdraví? Jaké přesně používáš metody, rituály, doplňky stravy, kontakty na důvěryhodné osoby, které dokáží pomoct například s nějakým větším problémem?

Já jsem svůj vlastní léčitel, takže kontakty na důvěryhodné osoby víceméně nemám, k nikomu nechodím. Maximálně mám pár přátel, kteří dělají zajímavé věci, ale neléčím se u nich.

Hlavní část věcí, které dělám, na internet napsat nemůžu, protože jsou to neznámé technologie, nebo metody. Každopádně jednu zajímavou věc, kterou může udělat každý, mám na srdci a chci o ní brzy udělat video na youtube.

2. Čím doplňuješ maso? A rostou ti svaly při cvičení i bez masa?

Svaly rostou i veganům, o tom to není… Já jím ryby a beru Sunwarrior protein, ale to jenom ve dny, kdy není ve stravě ryba nebo vajíčko a přitom je zátěž. V pauzové dny to také neberu, nedopuju se denně. Ten protein je veganský, rostlinný. (Mimochodem ty stránky, na které je tady odkaz, mi k nákupu přidaly zadarmo ještě druhý shaker a mají skvělý výběr.)

3. Co si myslíš o léčbě Hanky Bláhové, která se zaobírá parazity v těle. Souhlasíš, že jsme dosti zanesení parazity a že to může vyvolat poté i nějaké horší a těžší nemoci?

Její zkušenosti jsou stejné jako moje. Kdo se cíleně neodčervuje, má problém… Její knihu z praxe Deník poradce jsem četla se zatajeným dechem a moc si jí vážím za její znalosti a všechno, co dělá pro lidi a jakou dělá osvětu.


4. Znas nejaky dobry kramek ktery bys doporucila s krystaly kde si clovek muze vybrat pohmatem?

Oficiální neznám, na internetu také ne. Kvalita jde dneska přes kontakty.

5. Znamená něco když se člověk někdy až panicky bojí tmy? Že musí mít v pokoji aspon trochu světla aby usnul atd.

Strach z čehokoliv se dá překonat a odnaučit… My se většinou nebojíme tmy, my se bojíme, že v ní něco je. Něco nás tedy podvědomě pronásleduje a děsí. Většinou to máme v hlavě, takže když si to srovnáme v hlavě, zmizí přirozeně i strach ze tmy.

Myslím si, že ve tmě je člověk hodně v kontaktu se svým podvědomím, minimalizuje se příjem dat očima, kudy normálně přijímáme ve dne 90% vjemů. Člověk je najednou až moc sám se sebou a tím pádem musí čelit sám sobě a svým bubákům ve skříni. A někdo toho má prostě v té pomyslné skříni moc.

Spousta lidí neumí být jen tak sám se sebou, děsí je to i za bílého dne. Pak často i vzniká závislost na televizi, nebo počítačových hrách, nebo na rádiu, ten člověk pořád musí mít kulisu, něco co ho zabaví a rozptýlí, nikdy nemůže být sám v tichu a už vůbec ne ve tmě, protože co by si se sebou počal?!

6. Zajímalo by mě jak určití lidé vědí o minulých matrixech a podobných informacích? A mezi lidi to nepustí jelikož by jinak byli zabiti nebo si to jen chtěj nechat pro sebe? Mezi lidma se dá dostat dost informací (např. David Icke) tak proč zrovna ne tyhle?

To máš jako s těmi krystaly. Kontakty… Ale jedna věc nesedí, mluvíš o minulých matrixech, ale že to mezi lidi nikdo nepustí. Jak to že nepustí, když o tom mluvíš? Kdyby to byla pravda, tak vůbec nevíš, že kdy nějaký matrix před námi byl.

Ale jestli daná osoba vypustí další podrobnosti, záleží na ní. Není na to paragraf… Stejně tak jako záleží na tobě, jestli k něčemu budeš hledat B a C, když uslyšíš A. V digitální době jsou lidé zvyklí, že se jim všechno servíruje na stříbrném podnose a že na to mají nárok, že kdo něco nechce říct je zmetek a hodťe po něm kamenem, ale není to pravda. Vědomosti jsou tvé, a je na tobě, s kým se o ně podělíš. Tvoje duše a tvé vědomosti jsou tvé jediné právoplatné vlastnictví. Jestli se někdo bude o výsledky svého pídění s někým dělit, je čistě jeho osobní věc. David Icke se taky rozhodl sám, že o tom chce mluvit. Ale kdyby ne, nikdo mu to nemůže mít za zlé, protože riskuje dost.

7. Před nedávnem jsem si nechala vytetovat lapač snů, takový jednoduchý, mám tam hodně bílé stínování. Vím, že to zachytá špatné sny a celkově vim jakou má symboliku, ale od té doby co to mám vytetovaný, tak mám každou noc sny. Přitom jsem je měla jen málokdy. Měla jsem dokonce ve snu i varování, ještě že na takové věci věřím. Hned druhý den jsem varovala, a dotyčný poslechl.

Dnes se mi zdálo o metru a vlaku, a dnes mi mamka oznámila, že jede na návštěvu k tetě do Francie. No zkrátka mam od té doby tolik snů, a v těch snech něco jako zprávy a varování. Tak se právě chci zeptat, jestli si myslíš, že to je tím, že to mám na sobě vytetované, a jestli je to dobře, že to tak mám, protoze jedno to varováni bylo znepokojivý a lapač snů by od toho měl přeci chránit. Děkuji za případnou odpověď, tvý stránky léta čtu a miluju je.

Děkuji – Lapač snů jako fyzicky existující amulet je opředený v podstatě ,,pověrou“, že takto pracuje se sny a nepouští k člověku špatné noční můry. Ty koupené v obchodech takto nepracují určitě, protože skutečný rituál pro výrobu takového magického předmětu asi znali jenom původní obyvatelé, od kterých tyto lapače pocházejí, jejich kultura to zná, ale bělochům neřekli jak na to. Takže to máme spíš na ozdobu. I když jsem si třeba veliký lapač sama vyrobila, nefungoval mi a noční můry chodily pořád…

Ve světle těchto zkušeností osobně považuji lapač snů za symbol snění a pokud je tato domněnka správná, potom dává smysl i to, že lapač snů zesiluje schopnost snít, protože na tom rezonuje… Jiné vysvětlení na to prostě nemám, to oficiální nepasuje.

Taky hodně žiju ve snech, mnohokrát spím, vím že je to sen a říkám si že konečně jsem sama sebou, svobodná… Obklopuji se lapači, často je nakupuji, zbožňuji je. Takže nějaká analogie a symbolika tam prostě bude.

Dlouho jsem byla zklamaná, že lapače nechytají noční můry, jako dítě jsem jimi trpěla pořád, ale takovým způsobem, že jsem se před spaním bála zavřít oči, v nepopsatelné hrůze, co se zase bude dít…

S odstupem času ale vím, že lapač snů by správně neměl chytat žádné sny, pokud to má být pomocná pomůcka duchovně žijícího člověka a ne zmetek, co má člověku uškodit. Protože právě noční můry mohou mít pro nás veliký přínos a mohou nám toho spoustu říct o našem podvědomí, nebo osudu. Když se jim nebráníme a rozebereme si jejich poselství, můžete v nich najít spoustu moudra a vodítek. Dneska když přijde zlý sen, zamyslím se nad ním, analyzuji ho a hledám v něm poselství. Nesnažím se za každou cenu před ním bránit a barikádovat, protože kdyby se mi to povedlo, tak si zcenzuruji svoji vlastní studnici moudrosti, svoji vlastní cestu k podvědomí. Pokud znám sebe sama a chci hluboce poznat sebe sama, tak přece nemůžu odmítat zlé sny a žádat jen ty dobré, to pak nemá se sebepoznáním nic společného a naopak by to vedlo do slepé uličky, bylo by to kontraproduktivní.

A ve světle tohoto mě napadá, že možná indiáni, jako vysoce spirituálně založení lidé (byl to krvelačný národ, pravda, ale berme teď v potaz jen jejich víru), toto podle mě museli také vědět a uvědomovat si, že skutečné poznání neleží jen v tom dobrém, ale i v tom špatném. Že aby člověk mohl mít ucelený obraz, musí znát obě strany téže mince, všechno má svoji odvrácenou tvář a když před ní utíkáme, tak budeme navždycky pořád stejně blbí a nikdy se nikam neposuneme! – Možná, že lapač snů ve skutečnosti zesiluje sny, prohlubuje schopnost snít, ale blbým bělochům řekli, že to funguje jinak, protože typická povrchní myšlenka bělocha je, že to zlé nechce, že chce jenom sbírat to dobré. Možná, že pro bělocha je hezký amulet, co chrání před zlými sny, mnohem atraktivnější a spíš si ho koupí od skomírajícího zbytku utlačované pradávné kultury, než když se mu řekne, že mu ten amulet pomůže hlouběji nahlédnout do svého podvědomí… To je moc složité a to je moc práce, to se modernímu bělochovi většinou nechce, naopak se toho bojí! – Vždyť člověk, co se bojí i vlastního stínu (tmy) nechce vědět, co má pod pokličkou.

Je to jen taková moje myšlenka, něco co mi dává smysl víc, než to co se říká o lapačích snů oficiálně. Prostě moje zkušenosti, i zkušenosti ostatních, ukazují na něco jiného, než se říká.

Taky je potřeba dodat, že u tetování velice zásadně záleží na tom, kdo ti ho vytetuje. Pokud je to člověk spirituální, část jeho darů na tobě energeticky ulpí a tím může ovlivnit tvoje vlastnosti. Pokud je to člověk destruktivní, spolu s obrázkem do tebe vryje část své destrukce a ta ti bude dělat problémy tak dlouho, dokud budeš ten obrázek na těle nosit.

A nedá se to přeprogramovat, každý člověk automaticky vkládá energii do své práce, když kreslí, mluví, uklízí, nebo píše knížku. Všude zůstává jeho otisk, který rezonuje na tom, kdo potom s výsledkem práce přijde do styku.

To můžeš vidět i na mých stránkách, spousta lidí mi říká/píše – možná jsi to taky zažila, když je čteš tak dlouho – že dokud chodí na moje stránky pravidelně, nebo často, tak jsou v životě mnohem víc v pohodě, produktivnější, spokojenější a vědomější. A jakmile chodit přestanou a energetický otisk už není, zaznamenají určitý propad, různě intenzivní. Sjedou postupně zpátky do toho, co mají bez dopingu… Spousta lidí se na stránky vrací právě z tohoto důvodu. Proč? Jsou to energetičtí upíři? – Ne, je to Zákon Vesmíru. Přebírají rezonanci určitého energetického otisku, který pak ovlivňuje jejich myšlení, vyzařování a tím pádem i reálný život. A to není chvástání, je to něco, co se tady reálně děje.

Právě proto velice záleží na tom co člověk čte, jakého youtubera sleduje, jaké filmy si pouští, s jakými lidmi si povídá, jaké přednášky poslouchá, nebo od koho si nechá udělat tetování. Všechny tyto malé věci v synergickém efektu dostanou člověka hodně vysoko, nebo naopak úplně srazí, podle toho co si vybírá!

8. Keď sa človek nevedome zabíja – alkohol, drogy – a potom zomrie na nejakú chorobu je to brané ako samovražda alebo ako cesta ktorú si dopredu sám vybral alebo len vybočil z cesty a bude mu odpustené?

Toto je pouze můj osobní názor, nemám na to patent: Nemyslím si, že je to sebevražda, protože kuřáctví, alkoholismus, gamblerství, přejídání a následná obezita, drogová závislost, nebo třeba i výrazná sexuální úchylka, je v podstatě duševní nemoc. Jako deprese, schizofrenie, bipolární porucha, anorexie, bulimie, obsedantně kompulzivní porucha… Všechno jsou to nemoci duše. Člověk, který umře na rakovinu není sebevrah (rakovina je přece také nemoc začínající v psychice) a proto ani alkoholik co se upije, není sebevrah.

Protože alkohol není příčina problému, příčina proč někdo pije alkohol je nutná potřeba útěku z reality, neschopnost řešit svoje problémy a vyrovnat se s nimi, a obrovská neláska vůčí své bytosti. Chlastem se zaplňuje obrovské prázdné místo v srdci, ale je to jako bezedná jáma, nikdy nemá dost, protože k nápravě nepotřebuje alkohol, ale jiný přístup k životu, což alkoholik právě nechce, nebo neumí… To je to, co člověka zabije: NEMOCNÁ MYSL.

To je to, proč TM pořád říká: ,,Dávejte pozor na své myšlení, je silnější než atomová bomba.“ – Protože se od našeho myšlení úplně všechno odvíjí!!

Komentáře

Ikona diskutujiciho mg 2016-06-11 07:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ďakujem.

Ikona diskutujiciho gretka 2016-06-11 11:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue děkuji za odpověď jsi skvělá.je to přesně ta odpověď po které jsem prahla.lapač snu mi vytetoval švagr kterej je celkově moc fajn člověk myslím že mi předal jen to nejlepší.sny pořád mam a ted jsem za ně moc ráda zní to šíleně ale funguju v životě jinak.důvod proč chodim na tvé stránky je ten ze tu najdu vždy směr i cestu a poznání kdyby kdysi nebylo tebe a tvých stránek nepoznala bych andilci ani zákony vesmíru atd.. Měníš životy lidí.děkuji za odpověď a přeju ti jen to nejlepší v životě děláš pro lidi mnoho.

Ikona diskutujiciho Erik 2016-06-11 12:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už máš cloudbuster (odstraňovač chemtrails ve velkém přímo z oblohy !!!)a víš jak na to?

Ikona diskutujiciho Milan 2016-06-11 17:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemám co k dotazníku dodat a tak dodám pouze informativně z jiného soudku, po čtyřech dohodách je známá i pátá, nicméně již existuje i šestá dohoda která završuje celé toto učení…

Ikona diskutujiciho Kalia 2016-06-11 18:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lapač snů jsem jednou dostala a byla jsem překvapená, že vůbec nefungoval. Naopak se mi těch špatných snů zdálo víc a byly živější (jelikož se mi asi zdálo více snů obecně) a tak jsem ho pak přestala používat.

Ikona diskutujiciho Hanka 2016-06-11 19:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem jako malá dostala lapač snů, babička byla u indiánů a nějakej sehnala. 🙂

Ikona diskutujiciho BE 2016-06-11 20:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Či lapač snov, či tetovanie, kniha, film, obraz, článok …,  myslím si, že vždy je "dopad" taký, v akom stave bol človek čo vytváral vec.  Ale zaváži aj prijímajúci človek.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-06-11 22:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško co si myslíš o poslední Kazmově one man show – jak se údajně vkradly na stadion. Díky 🙂

Ikona diskutujiciho Mára 2016-06-11 22:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Souhlasím s Tebou a Tvou teorií o lapači snů, Aluško. Slouží k prohlubování schopnosti snění. Já když mi ho jedna paní vyrobila tak mi ze začátku fungoval dobře, ale teď už moc nefunguje. Asi do sebe natáhl tu "nic moc" energii našeho bytu.

Ikona diskutujiciho Katrin 2016-06-11 22:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsme u toho tetovaní- zajimalo by mě, co byste si nechala vytetovat. Čistě hypoteticky- za předpokladu, že by barvy byly zcela bezpečné a tetoval by Vás někdo konstruktivní. Děkuji moc- tuhle otazku si kladu již od léta 2015, kdy jste zveřejnila fotografie, kdy jste na těle měla tu tetovací samolepku. Moc děkuji za prřípadnou opoveď!

Ikona diskutujiciho Adonajpetr 2016-06-12 00:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alkoholismus je opravdu casto útěk z reality a neschopnost řešit své problémy. Ale také je to sebetrápení,  protože duše člověka se cítí sama, odpoutána od toho krásného, co v ni bylo. Spojeni jsou prerusena z unavy a mysl zakalena.Zlomená vůle a víra v dobro toho, čeho jsme součástí, tak způsobí, ze člověk začne pochybovat o sobe a závislost je na světe. Přesto jsou tyto závislosti důsledkem nizke míry humanity a harmonie, kdy lidska duše když to potřebuje,  má mit dostatek času na svou regeneraci a toho se ji zde často nedostává.  Nenasytny systém se nezajímá tolik o ty slabe jako o to, aby svými tempy běžel dal az do svého skonani a to jen díky tomu, že vydírá lidi, protože ví,  že práci potřebují a to i kvůli svým rodinám a tak je tolika lidmi umožněno,  že snášejí to jak se po nich a jejich životním prostředí šlape. To je na tom to nejhorší, že se vlastně ženeme a to ikdyž víme kam to směruje.  To je ten nás začarovaný kruh, neboť člověk není žádný nevědomy tvor. VI a tuší ze své přirozenosti mnohe, to jen pochybnost a nízká míra kvalitního kontaktu zakaluje naší mysl. A to je taky ta zkouška kterou teď procházíme.  Překonat své pochybnosti a oddat se konstruktivnímu, život podporujícímu způsobu života,  který zajisti bezpečí pro další generace nás samotných a navodi v cloveku dúvěru v zivot a urcitou miru zdravě vedene intuice.

Ikona diskutujiciho mm 2016-06-12 09:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj Ahlusko , nadhera,nadhera, tvoje myslenky a nazory na svet jsou ciste jako studanka v lese a osviti nase tela i duse jako vychod slunicka za obzorem v mlhavem oparu lesniho rana. Dekuji za tebe konstruktivnim silam teto planety a vesmiru. At te laska provazi na tele.dusi , srdci na vsech urovnich a ve vsech sverach tveho byti. mm

Ikona diskutujiciho Aneska 2016-06-12 10:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na jednu věc bych se už dlouho ráda zeptala. Kam mají umělci publikovat svou tvorbu, aby se zviditelnili? Když tedy ne na fb, co si nárokuje práva, jsou jiné weby v pořádku? Myslím třeba DeviantART, popřípadě Tumblr atd. Děkuji za odpověď 🙂

Ikona diskutujiciho Luna 2016-06-12 13:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj. Co říkáš na spiritualní rostlinu Ayahuascu po jejímž užití mají lidé změněný stav vědomí a můžou se napojit na jiné dimenze? Doporučila by jsi to někomu zkusit?

Ikona diskutujiciho Arriane 2016-06-12 13:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jedna malá otázka-na videu o cvičebním programu Jillian Michaels byla slyšet chvílemi v pozadí taková příjemná melodie-mohla bys napsat, o jakou skladbu šlo? Od koho? 🙂

Ikona diskutujiciho V+V 2016-06-12 14:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

7-Lapač snů.Netetuj si nic,čemu nerozumíš""".Tohle není žádný lapač,ale už symbol.A ty nemáš ani potuchy jak tě můžou symboly ovlivnit a ještě si je tetovat""".

Ikona diskutujiciho Alue 2016-06-12 20:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]:  Já nevim, já se v tomhle asi moc nevyznám… podle mě je jedno jaké medium použiješ, musíš být prostě dobrá, mít myšlenku, být originální, osobnost a musíš mít lidem co předat a pak si tě najdou prostě sami. Nemusíš se zviditelňovat.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-06-12 20:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]:  Autor je tady, má tam té hudby kopec, jedna lepší než druhá: https://www.youtube.com/user/relaxdaily

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-06-12 20:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Písala si že krémy na opalovanie sú škodlivé a nemáme ich používať, chcem sa len spýťať či sú zlé aj tie krémy a oleje s nižším ochranným faktorom (6-15). Môžeš dať odpoveď hneď sem lebo kým to vyjde v dotaznízku bude po lete 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2016-06-12 21:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]:  to je úplně jedno, jak silný faktor to je… záleží na složení, jestli je to chemka. přírodní olej má taky určitý ochranný faktor.

Ikona diskutujiciho Aneska 2016-06-12 23:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Tyhle věci jsou samozřejmě klíčem k úspěchu. Myslela jsem to spíš tak, že se nedoporučuje vlastní tvorbu zveřejňovat na fb, protože vše co tam je, patří po právu i jemu, tak mě zajímalo jak to mají ostatní weby no. Ale chápu, že tohle bude někdo těžko vědět. Takže díky 🙂

Ikona diskutujiciho Arael 2016-06-13 07:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, mám takový dotaz. Napadlo mě – kdybys měla dítě, dávala bys mu jíst maso?

Ikona diskutujiciho Jana 2016-06-13 10:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, chcela by som sa ťa spýtať, či môže mať "reptiliánske/mačacie" oči aj bežný človek. Stretla som sa so ženou, ktorá má také očí od narodenia, lebo vraj ,,jej mama sa pri pôrode pozerala mačke do očí".. Je to síce nezmysel, ale usudzujem z toho, že jej rodičia také oči nemali.

Ikona diskutujiciho Blaf 2016-06-13 15:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě by zajímalo, co konkrétně Icke riskuje, protože v jednom rozhovoru tenkrát říkal, že na něj nemůžou.

Ikona diskutujiciho Sharlotte Sweet 2016-06-13 21:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je tu zákon kauzality. Jenže jak to dělají iluminati a tihle mocní, že i když někoho zabijí, tak se jim to nevrátí?

Ikona diskutujiciho Gordon Gorila 2016-06-14 21:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zde posílám video o slavných reptilianech.

Ikona diskutujiciho an. 2016-06-15 15:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím, chci se zeptat: 1)jak je to s čárovými kódy, které se používají v knihovnách?

Ikona diskutujiciho Karel Novotný 2016-06-16 09:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já u svého lékaře očkování proti tetanu odmítl a odmítám a tak nejsem proti tetanu očkovaný. Nevím, že by bylo povinné.

Ikona diskutujiciho bnt 2016-06-16 13:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: Přesně tak, očkování proti tetanu vždy odmítnu a občas když mi na něj pošlou pozvánku poštou tak tam nejdu. Povinné to není, ptala jsem se u lékaře.

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2016-06-16 22:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Komentář č.25 bych též prosila o odpověd.

Ikona diskutujiciho Luz 2016-06-16 22:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Ja nikdy zadnou pozvanku nedostala, ale pozvana jsem byla kvuli tomu, ze jsem mela povinnou prohlidku pri nastupu do zamestnani a doktorka to tedy nasla v zaznamech, ze na to uz je cas.

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-06-19 16:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue mam mensi dotaz, kdybys odpovedela do komentaru byla bych ti vdecna 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek