Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!
Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.
1. Rada bych se zeptala, co vyjadruji zuby v psychosomatice. Za posledni pulrok mam snad 4 kazy, vubec to nechapu a jsem z toho zoufala. Jak se da proti tomu bojovat? Ochranit? Vylecit? Na internetu jsou ruzne clanky, ktere tvrdi, ze kaz se da vylecit, dalsi to popiraji. Ty pises, ze neda.. Da se ale zuby ochranit? Zvysit obranyschopnost proti kazum? Dekuju moc 🙁
Co se týče kazu, dají se s dobrými věcmi zabít bakterie, které v tom kazu bydlí, ale i když se to udělá úspěšně, je pak potřeba zub ideálně něčím ,,zalepit“, jinak se do odhalené zuboviny znova dají bakterie. Kaz se tedy léčit dá, ale stejně je na to nejlepší zubař a s tím co má člověk doma, nebo koupí na netu, si opravdu kaz sám doma nevyléčí.
Zubař, to je jeden z mála doktorů, který na tomto světě má skutečně smysl a kterého se vyplatí občas navštívit… Ovšem jak který, i tohle je o lidech 🙂
Každý zub je propojený s nějakým orgánem v těle, proto je důležité zuby léčit, chránit (a trhání mít až jako úplně poslední možnost, kdy to nejde jinak. To platí i u moudráků). Když se kazí určitý zub, často to ukazuje na konkrétní problém v těle. Ale celé je to mnohem zamotanější: Zuby se mohou kazit díky překyselení, které kromě mnoha jiných destruktivních vlivů na celkové zdraví člověka, také odvápňuje sklovinu, která je poté mnohem náchylnější. Také je dobré vědět, že se v ústech drží hodně bakterie a toxiny. Ústa jsou nejšpinavější část celého těla. Je proto dobré, pravidelně dělat nějaký druh očisty zubní dutiny. Může to být třeba převalování oleje, nebo detoxikace červeným vínem, o kterém jsem nedávno psala.
Léčebná metoda těžkých a nevyléčitelných nemocí
Detoxikace úst červeným vínem / DOPORUČUJI
Takže rovin je více: Spojení zubu s orgánem, překyselení, nahromadění toxinů… Zub se také může kazit pod nánosem zubního plaku, který ztvrdnul a pod ním se dělají kyseliny, které zub naleptají a udělají do něho postupně i pořádnou díru. Takže je potřeba chodit na zubní hygienu a nechat si ten kámen občas odstranit, pokud je ho už hodně.
Je potřeba starat se o všechno kompletně, nekoukat jenom na jednu stranu a to jsem určitě ještě něco důležitého zapomněla zmínit…. Zuby, to je prostě velké téma.
2. Jak se vlastně vyrábí ty tvoje energetické krystaly? Necháváš si je někde brousit na zakázku nebo jak? Ne, že bych si to chtěla vyrobit sama. Nejsem dobrý kutil. Ale jen mě to tak zajímá.
O to odkud krystal je, se vůbec nejedná. Daná technologie se dá aplikovat na jakýkoliv kousek skla, ale i jiné materiály, jen to pak funguje jinak. Křemík to absorbuje nejlépe, proto se používá sklo. Takže něco vyberu, nakoupím a pak polotovar projde energetickou úpravou, ale na jeho vzhledu to nic nezmění, ten je podružný… Fyzická forma je jenom na oko, důležité jsou vlastnosti, které se do toho vloží.
3. Má řetízkový obojek u psa na něco vliv? Např jestli sráží energie, prostě stejně jako u lidí prstýnky a náhrdelníky. Je tedy vhodný látkový obojek?
Kov dělá zvířatům úplně to samé, co lidem. Takže určitě používat kůži, nebo látku.
4. Používáš nějaké vonné silice a jakým způsobem?
Silice používám hlavně do aromalampy, nebo mám takové malé andělíčky z bílé hmoty, na které se to nakape a to pak voní. Je to aromalampa bez ohně, to je moc fajn. Taky se hodí do henny (tu jsem si ale teď dlouho nedávala), nebo dělám domácí šampony (pro sebe ne, na můj typ vlasů to není) a tam se toho oleje vyplácá hodně. Levandulový olej si někdy kapu na polštářek v ložnici než jdu spát. Tea tree oil na komáří ďobance, nebo krásně hojí a dezinfikuje uhry.
Nebo když jsem si dovezla domů Vanilku (morče), tak byla nachlazená, takže jsem dala k morčodomečku aromalampu s borovicí a inhalovali jsme všichni les. Neříkám že ji to vyléčilo, vyléčila jsem ji hlavně homeopaticky a stříbrem, ale dělá to dobře dýchacím cestám. Strašně tehdy chuděra chrčela a chraptěla.
Pomerančovou silici liju do vody, když vytírám podlahu, pak celý barák voní pomerančem. Do vody dávám Frosch octový a do toho pomeranč, tak 20 kapek. Ale vyrábí se i Frosch přímo pomerančový, je výborný, ale dá se blbě koupit, kdežto octový je všude k mání.
5. Je nějaká vůně (kromě růží :D), kterou máš ráda?
Z těch kupovaných silic používám nejvíc pomeranč a mám ho nejvíc nasysleno. Pak všechny ostatní jmenované. Taky je super gref…. Jinak zbožňuju i vůni vanilky, konvalinky, jasmínu a to už je buď kurnik drahá silice, nebo se neprodává.
6. A je nějaká značka esencí, na kterou nedáš dopustit?
Většina silic je od Saloos, ten mě nikdy nezklamal, kdežto jiné firmy občas ano.
7. Kde vyhadzovat vypadnute vlasy? Niekde som citala, ze ich nie je dobre hadzat do zachoda ani von oknom
Hážu do koše a nikdy jsem to neřešila, kde moje zbytky skončí. Kdybych měla řešit každý zbytek z mého těla, kam odpadne, tak se zblázním, protože se z člověka každý den odloupne 4-16 gramů kůže… Jsou prostě věci, nad kterými kontrolu nemáš 🙂 Ale neznám nikoho, kdo by házel vlasy do záchodu, nebo z okna, když má doma koš.
8. Jak se díváš na lásku? Když bys mohla v několika bodech vyjádŕit jak vnímáš rozdíl mezi láskou a zamilovaností. Bylo by fajn, kdyby vznikla diskuze na tohle téma, docela mě zajímá jak se k tomu dnes mladí lidé staví.
To není ani tak o tom jak já to vnímám, ale každý pojem znamená něco jiného a myslím že to je každému jasné… Zamilovanost je povrchní cit, co vyprchává do 6ti měsíců až dvou let vztahu, je slepá a v rukou citově nevyzrálého člověka i dost nebezpečná. Může však přerůst v lásku, pokud se vztah správně pěstuje… Naopak láska je univerzální, neomezuje se pouze na lidi opačného pohlaví, ale umí pojmout celý svět, nic nežádá, není zjištná a stojí na trvalých a skutečných hodnotách, které se neztratí za 6 měsíců, až se nám nový objev okouká, jako v případě zamilovanosti.
… Lidově řečeno, když před sebou neprdíte, je to zatím zamilovanost. Jak před sebou začnete prdět a jste s tím oba v pohodě, je to láska 😀
9. Co myslíš, že znamená, když co kouknu na hodiny tak je 15:15, 16:16, 17:17… a to to nijak nehlídám. Přijde mi to jako zajímavé náhody. 😀
Zajímavé výklady těchto čísel jsou v knize Andělská čísla od D. Virtue, na Aluška.org to najdeš také: Andělská čísla / Kombinace čísla 1 Jinak také záleží na situaci, co člověk zrovna řeší, a na co myslí.
10. Jak je to s hudbou na léčení čaker? Opravdu to pomáhá?
Nikdy jsem takovou hudbu neposlouchala, pokud by fungovala, asi by měla nějaký podprahový konstruktivní vliv na energii člověka, ale na čakry jako takové? – To je nesmysl, pokud má člověk poškozený energetický systém, je to většinou problém psychiky, nebo životního stylu a to žádná hudba nespraví, k tomu je potřeba udělat skutečné kroky v životě. Nezdržovat se s projevem problému, ale řešit příčinu problému.
11. Jaký názor máš na čakry apod?
Čakry existují, ale lidé nějak nepochopili jejich význam. Snaží se je různě harmonizovat a léčit, ale přitom nechápou, že pokud má člověk problém v čakře, je to problém energetický a dál.. to jsem popsala o otázku výše. Takže nemá absolutně žádný smysl řešit nějaké čakry, kam se točí nebo netočí, protože ony o ničem nerozhodují, jsou to určitá centra, která fungují podle toho, jak funguje člověk. Je to stejný nesmysl, jako chodit se léčit k léčiteli s nějakou nemocí, nebo psychickým problémem. Zbytečná práce toho léčitele, zbytečná ztráta času a peněz, protože pokud mám nějaký problém, musí se řešit PŘÍČINA, proč vůbec nějaký problém vzniknul. A slabá čakra nikdy není příčina, to je následek.
Poslední komentáře
-peace Nepripisoval by som mimozemšťanom veľký význam. Predsa už…
-dodo Není to nějak extrémě hnusný.
-Alue K. Loskotová Ano, film Constantine. Hmm, jestli říkáš, že to…
-astrei swingař Říká se, že nejsilnější je žitný. Určitě je…
-Alue K. Loskotová