159. Dotazník: Jak získat sebejistotu ve společnosti?

10.7.2016 v Čtenáři 28

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Co říkáš na BB cream? Je to stejný svinstvo jako make-up?

Já se moc v dekorativní kosmetice nevyznám, ale mám za to, že BB a CC je něco jako mírnější make-up, takže tam asi moc rozdíl nebude a zásadně záleží na výrobci.

2. Me by zajimalo jestli neporušuje vesmir (The secret -Tajemstvi) zakon svobodne vule?? Treba chci si koupit kolo, ale rodice mi ho nechteji koupit, protože to pry neni bezpecne, ale peníze na nej pry maji. Pak prosim vesmir a rodice mi kolo dovoli koupit. Proste neco v nich zmenilo nazor.

Takhle to nefunguje. Když od Vesmíru něco chceš, nemůžeš do toho zahrnovat nikdy druhé lidi, sedět na zadku a čekat, že ti to někdo automaticky dá. Do svých úvah i přání smíš zahrnovat pouze sama sebe. Když chceš například to kolo, tak si na něho máš našetřit a ne dyndat peníze z rodičů.

Rozhodně ani nic zázračně nezmění jejich názor, jenom protože to chceš. Může se třeba stát, že někdo dojde a kolo ti daruje, protože ho třeba nepoužívá, ale na to nemůžeš spoléhat. Nic v životě nedostaneš zadarmo. Zákony Vesmíru a vizualizaci svých cílů můžeš využít jako pomůcku při své cestě, která ti dopomůže a přidá pár dobrých náhod a štěstí, ale rozhodující je TVOJE AKTIVITA. Když nebudeš aktivní, tak ti bude štěstí a dobré náhody na nic, protože nebudeš na té cestě… nikdy se na ni nevydáš, když budeš spoléhat na zázrak, a že se to samo udělá.


3. Niekde si písala, že meno Alue má číselný význam 234. Na akom princípe môžme zistit takýto číselný význam? Snažila som sa to dlho už nájsť, a vždy keď som akýmkoľvek spôsobom vyhodnocovala tvoje meno tak to nesedelo. Alebo aspoň nejaký odkaz keby si hodila, kde sa to dá nájsť. Ďakujem

Na stránce gematrix.org to je, a dokonce tři druhy výkladu. Já sleduji pouze ten prostřední výsledek (English gematria equals), protože sedí s principem, na základě kterého se to počítá pro sledování rezonancí, ty další dva způsoby slouží k něčemu jinému.

Všimněte si, že: Monsanto 666 – Náhoda to není…

4. Ahoj Alue, co říkáš na tvrzení, že když si pustíš písničku pozpátku, tak lze z toho poznat skutečný obsah písničky. Třeba známá píseň Stairway to heaven od Led Zeppelin je prý modlitba k Satanovi, je toho na youtube dost.

To se ví už hodně dlouho, že v mainstreamové hudbě jsou tyto věci zakodované nejenom v obrazech, ale i ve slovech…

There is a hidden message at a part in the song „Stairway To Heaven“ By: Led Zeppelin

https://www.youtube.com/watch?v=ZM7Oo8UeTOk

Tohle je také velmi zajímavé video (pouze anglicky): https://www.youtube.com/watch?v=K8kMe1ZcxMM

5. Ahoj Alue, chtěla jsem se zeptat, když někdo trpí sociální fobií nebo prostě, když mu je nepříjemné být mezi lidmi, co může udělat pro to, aby se to zlepšovalo, nějaké tipy, jak se toho zbavit.

Kdo vlastně určuje míru, kdy je jedná o fobii a kdy o povahovou vlastnost? Dnešní doba má na každou odlišnost ,,diagnózu“, člověk má pak hned pocit, že když je trochu jiný, tak s ním není něco v pořádku.

Dejme tomu, že sociální fobie je to ve chvíli, kdy člověk má takový strach z lidí, že mu to komplikuje život, pořádně nikam nemůže jít ,,protože tam budou lidi“. – Tak s tím by asi měl pomoci profesionál, protože to je jako zeptat se mě, jak překonat arachnofobii, klaustrofobii atd. – To nejsou logicky odůvodnitelné a rozumově podchytitelné fobie, to je kdesi v podvědomí a na to asi těžko zabere nějaký stručný postup napsaný na internetu v dotazníku. Leda by to bylo způsobeno toxoplasmozou, tam už by řešení leželo na vhodném homeopatovi/léčiteli.

Pokud bychom se ale bavili o tom, že je někdo introvert a prostě mu moc lidí nedělá dobře, tak na to můžu říct jenom to, že je to normální, v pořádku, a není na tom co řešit. Také nejsem ráda uvnitř velkých skupin a když se to stane, automaticky se vyčleňuju mimo ně. Jsem taková odmalička a nedělám to proto, že by mi lidé vyloženě vadili, že bych je neměla ráda, ale že když je jich moc, nedělá mi dobře tolik protichůdných energií a hlavně ten hluk, když si všichni povídají, ideálně ještě pořádně nahlas, aby překřičeli hudbu…

Pak je tady ještě třetí možnost: Strach z lidí, stydlivost, tréma a strach se projevit, jsou většinou způsobené komplexem méněcennosti, nízkou sebedůvěrou. Rodiče nám dupali za krk když jsme byli malí, děcka nás na základce šikanovala, říkali nám že jsem nic a nic nedokážeme a to jsme si přenesli do dospělosti… Když o sobě máme nízké mínění, automaticky očekáváme, že si o nás to samé myslí i naše okolí, takže se stahujeme do ulity, a bojíme se něco říct. Většina lidí, když se skutečně rozhodne, si v takovém případě pomoci dokáže a může se toho programu zbavit. Napsala jsem o tom velmi podrobnou knihu, s návody jak na to: Svítání

Když člověk absolvuje úspěšně knihu a podaří se mu zařadit ji do svého života, je dobré si i sehnat nějakou tu literaturu o nonverbální komunikaci a vystupování na veřejnosti. Číst takové knihy je dobré, protože si člověk uvědomí, jaké signály vlastně vysílá ke svému okolí a může toho tím pádem nechat, a naopak si osvojit nové chování. Když začne člověk vysílat dobré signály, automaticky se začne cítit lépe a i okolí jinak reaguje.

Mezi základní pravidla, jak působit dobře na lidi, patří postoj a styl chůze. Nehrbit se a neschovávat si rukama břicho. Tím totiž všem okolo ukazujeme, jak jsme na tom uvnitř špatně. Stačí se hrdě narovnat, ruce dát volně a hned nás okolí vidí jinak.

Všimněte si, že prakticky skoro všichni lidé se silným komplexem méněcennosti neumí chodit rovně a i když je narovnáte, automaticky se za pár minut vrací zpět do zkroucené pozice, aniž by si to uvědomili… Nebo jak se někdo druhý nevědomky narovná, když ho pořádně pochválíte a jeho se to dotkne na tom správném místě. Jenom to jak stojíme, říká našemu okolí, co si o sobě myslíme a nemusíme ani nic říkat.

6. Zajímalo by mě, proč věda tvrdí, že původní barva očí člověka je hnědá?

Oficiální učení je téměř vždy otočené naopak, aby se lidstvo nemělo šanci dostat k pravdě. Blbí lidé jsou dobře manipulovatelní a tudíž je nad nimi perfektní kontrola a absolutní moc.

7. Ty jsi opravdu viděla anděly a je tvá kniha Svět za oponou skutečná??

Anděly může vidět každý z nás, když se to naučí a když se tomu otevře. Není to něco, co by bylo pouze pro vyvolené, je to o tom, jak si člověk zvolí a jak myslí… Takže i ty to můžeš umět.

A jestli je Svět za oponou skutečný – No, je to skutečná kniha, fyzicky existuje 😀 Jestli se dotaz týká vyloženě příběhu, tak v popisu je řečeno, že se jedná o autobiografickou beletrii, to znamená, že příběh je částečně udělaný jako pohádka a částečně se v něm odráží můj život. Je to spojení obojího.

Kniha má prakticky tři roviny: Tu, která je na první pohled zjevná, tu, která se zakládá na skutečných událostech a pak jsou tam skrytá poselství o tomto světě. A je na čtenáři, co ho nejvíc osloví.

Komentáře

Ikona diskutujiciho aneta 2016-07-10 09:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, určitě znáš Rogera Morneau. Četla jsem jeho knihu Cesta do nadpřirozeného světa. První třetina je o tom jak se dostal mezi elity, ale v další části popisuje, jak od nich unikl pomocí boha. To se mi právě zdá podezřelé, protože tam jsou samé citace z bible a ještě k tomu tvrdí, že život po smrti není. Podle mého názoru od satanistů neodešel, ale tímto způsobem pro ně stále "pracuje" a mate lidi. Co si o tom myslíš ty?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-07-10 10:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Takhle jak to popisuješ očividně jenom vyměnil jednu slepou uličku za druhou slepou, akorát méně a pomaleji smrtonosnou.

Ikona diskutujiciho iriska 2016-07-10 10:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžu k otázce č. 3, v tom výkladu záleží na výsledném čísle nebo i na jednotlivých číslech, např. jméno Filip = 312, výsledné číslo 6 – co z toho má větší váhu? Na základě čeho se určí, jestli je jméno konstruktivní? (někde jsem četla, že Filip je velmi konstruktivní jméno, ale po součtu 3+1+2 vychází 6, tak mě to mate)

Ikona diskutujiciho iriska 2016-07-10 10:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyjo a Jeruzalém má 666. Tak to je síla. Pardon, už nebudu spamovat 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2016-07-10 11:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:  Mazec, co? :D

Ikona diskutujiciho zdeněk 2016-07-10 11:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

co se týče těch hodnot slov…jak řešíš písmena s háčky a čárky?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-07-10 11:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: neřeším nic, v gematrii ti to počítá i háčky.

Ikona diskutujiciho Aneska 2016-07-10 11:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosímtě a dá se někde vyhledat, co znamená jednotlivé číslo, nebo i celá číselná kombinace? Zkoušela jsem to hledat, ale nic.

Ikona diskutujiciho merlik6886 2016-07-10 12:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zjistil jsem, že u představitelů HP a jeho 2 kamarádů(Daniel R. atd.) je součet oněch 3 čísel 6, tedy tři 6, myslíte, že to něco znamená?

Ikona diskutujiciho Kris 2016-07-10 13:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skúšala som počítať hodnoty môjho mena s diakritikou a následne aj bez nej. Vyšli mi rozdielne čísla, najprv 552 a potom 606, pretože písmeno s diakritikou sa berie ako 0. Čiže neviem, ktoré mám brať do úvahy.

Ikona diskutujiciho gin 2016-07-10 13:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem tu stránku s těmi hodnotami zkoumala a dá se tam najít seznam slov která vycházejí 666 – Computer, Vaccination, New York, Witchcraft…hodně zajímavé 🙂 Mně moje jméno vychází 360…:D

Ikona diskutujiciho Viktor 2016-07-10 16:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hustý moje jméno a přímení má 888 :D

Ikona diskutujiciho armag 2016-07-10 16:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je právě problém gematrie pro češtinu, že nebere ohled na háčky a čárky v češtině.

Ikona diskutujiciho Irčulie 2016-07-10 19:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moje jméno a příjemní mi vyhodí 858. Je to hodně zlé nebo v pohodě?

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2016-07-10 21:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak čtu komenty, tak by byl celkem dobrej článek o těc číslech :D :). Zajimavý téma, taky si to pujdu vyzkoušet (:

Ikona diskutujiciho Alue 2016-07-11 09:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]:  aha jo máš pravdu, tenhle formulář online tam vlastně dává nuly… my jsme to v minulosti vždycky řešili jednoduše, že jsme to sem psali bez háčků a čárek.

Ikona diskutujiciho :) 2016-07-11 16:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K 5. A to je prave ten kamen urazu, protoze vetsina ma v sobe prave ty problemy na ktere opravdu nestaci jen pouha rada typu: "delej tohle a tamto" a bude to ok. Nemalo lidi by potrebovala nejakeho kvalitniho pruvodce, ktery by pomohl rozresit takoveto problemy a stavy do kterych se clovek dostava aniz by sam vedel proc. Vzdycky me uplne nejvic dostava, ze to co by melo byt prirozene a automaticke tak se nejvic plati. Chci se napriklad podivat na horu, kterou nevyrobil zadny clovek, ale priroda a oni si to privlastni a clovek musi cajlovat jak mourovatej. A pomoci druhemu by mela byt take spontanni a autenticka pro cele lidstvo aniz by se za to okamzite hned neco chtelo. A to i tehdy pokud ma clovek nejaky dar, protoze jeho ten dar nic nestal, sam si ho nevydobil, dostal ho uz do vinku pri poceti, tak proc by za to mel platit nekdo jiny. Je hezke kdyz clovek za to nechce penize, nic si neprivlastnuje a pak mu lide daruji o to vic a o to radeji. Myslim si ze to je prave ten problem, najit nekoho dobreho, dobry se mysli s dobrym srdcem i umyslem ktery opravdu umi. Ale pulka narodu chodi s problemy na ktere se navaluji dalsi, protoze na to proste nemaji. Zaplatit nekomu nemalou castku s zadnou jistotou, ze vam ten clovek doopravdy pomuze je des dnesni doby, kolikrat jeste nadela vic paseky nez uzitku a clovek odchazi uz opravdu zdrceny. Skoda ze na to take nejsou reklamace kdyz uz se za to plati, to by melo byt.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2016-07-11 16:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je tohle pravda(odkaz)? I to s tím zabíjením lidí a zvířat? x(

Ikona diskutujiciho Ježovka 2016-07-11 16:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Harry Potter je vůbec celej hustej…

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-07-11 17:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dá se nějak zbavit již vzniklých kazů??

Ikona diskutujiciho 7livia7 2016-07-12 22:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mňa by zaujímalo a rada by som sa opýtala. Keď hovoríš alebo resp. píšeš o tom, že si počula anjelov a iné jemnohmotné bytosti, tak ich hlas počuješ ako hlas človeka z masa a kostí, alebo je to iné, akoby si to počula srdcom – citom a pod.? A to isté keď si ich vidíš. Ďakujem za vysvetlenie.

Ikona diskutujiciho ivan 2016-07-13 12:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: podívej se k ní na návody jak komunikovat s takovými bytostmi, popisuje to tam víc než dobře

Ikona diskutujiciho Luz 2016-07-14 08:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  Mam dojem, ze Alue sem nekdy driv davala nejake video od nej. Myslim, ze je adventista, coz je takove hnuti na pomezi mezi krestanskou cirkvi a sektou (v nekterych vecech se odlisuje od krestanskych cirkvi). K jejich uceni patri i to, ze duse pry po smrti neni vedoma, ale znovu ziska vedomi teprve az po "konci sveta" a konecnem vzkriseni.

Ikona diskutujiciho dsfegewg 2016-07-14 20:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o skautingu? Dala bys své dítě do skauta?

Ikona diskutujiciho Laco 2016-07-14 20:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázke č.3: ja by som navštívil homeopata, alebo by som si naordinoval homeopatikum GELSEMIUM 15CH

Ikona diskutujiciho 7livia7 2016-07-15 10:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: aha, pozriem, ďakujem

Ikona diskutujiciho Mára 2016-07-15 15:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue v jakým znamení jsi narozena?

Ikona diskutujiciho fluttershine 2016-07-15 22:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V jakých dalších kapelách se vyskytují takové podprahovky? Co to s člověkem udělá, když to poslouchá?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek