162. Dotazník

2.8.2016 v Čtenáři 44

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Na tvé doporučení jsem přečetl knihu s názvem ,,Pravda mezi nebem a zemí“, kterou napsal Roman Zeman. Kniha je opravdu zajímavá. Zaprvé, v knize není žádný úvod, závěr, něco o autorovi, poděkování atd. Prostě jde se rovnou na věc. Zadruhé, když jsem navštívil webové stránky na které kniha odkazuje pro více informací o knize a autorovi, tak mi to na internetu napsalo, že stránka neexistuje. Stejně tak není možné něco zjistit o autorovi. Samotná kniha je neuvěřitelně důvěryhodná, ale zůstává záhadou i s autorem. Chtěl by jsem se tě zeptat, jestli neznáš pozadí tohoto příběhu a autora? Díky.

Kniha je skutečně pozoruhodná a má pro mě velmi speciální význam. Kdysi v době kdy mi bylo 16 let, se něco velice závažného stalo a tato kniha mi byla doporučena vidoucími lidmi, kteří mluví s duchy Vesmíru. Duchové Vesmíru tehdy řekli, že kniha ,,byla napsána pro mě a že v ní najdu řešení na svůj problém, ale nikdo mi nesmí pomáhat ho najít“. Nemůžu říct, o co přesně šlo.

Knihu jsem četla třikrát, řešení problému jsem v ní skutečně našla, podle tohoto řešení jsem někam odcestovala, udělala jisté kroky a skutečně to fungovalo. Takže po tomto zjištění jsem samozřejmě také měla tendenci zjistit něco o autorovi, protože i když jsem to zažila na vlastní kůži, celé mi to připadalo strašně neskutečné, že by nějaká kniha vznikla pro mne.

V té době – bavíme se zhruba o roce 2011 – fungoval e-mail na údajného autora, kam jsme společně s přáteli poslali jeden e-mail, kde jsme dekodovali jeho jméno a řekli jsme mu, že víme, že tento autor neexistuje – to také řekli vidoucí lidé, kteří zprostředkovali vzkaz od duchů Vesmíru – a že Roman Zeman, nebo-li ,,Zero Man“ je jen přezdívka… K našemu překvapení z toho e-mailu přišla stručná odpověď, že děkuje za zprávu a k tomu co jsme tam napslai se dál nijak nevyjádřil, dokonce se odpovídající osoba ani nepodepsala, takže nevíme, kdo nám odpověděl.

Ale očividně to tak je, protože když si já osobně představím, že by mi někdo napsal, že neexistuju, že nejsem autor své knihy a napsat knihu trvá roky a je to mravenčí práce, tak se naštvu, pošlu mu svou fotku a sakra se o svoji existenci přihlásím! Řeknu, že jsem reálná a je to moje jméno! – Ale tady to tak nebylo. Takže i pro mne zůstává pravý původ této knihy záhadou, i když, jak se to vezme. Prý byla napsaná pro mě, aby mi pomohla v životě… Je to jeden z těch málo uvěřitelných okamžiků v mém životě.


2. Jak se zbavit deprese?

Není deprese jako deprese. Někdy je to skutečně nemoc, kdy není přímo reálná příčina proč mít depresi, ale člověk ji má… Místo psychofarmak je ale lepší hloubková detoxikace organismu, vyčištění mozku od těžkých kovů, likvidace toxoplasmozy a odčervení. To by mělo příznaky minimálně zmírnit, nebo problém vyřešit.

Ale deprese, která vzniká na základě reálného problému, má řešení v tom, že člověk musí lépe uspořádat svůj život a svoji realitu. Nenechat se tím sežrat, nepropadnout tomu, ale přesně si analyzovat proč mám depresi, co mě k ní přivedlo a jak to budu řešit. A pak to udělat… Pokud jde o ztrátu milovaného životního partnera, což nejd epřímo nějak řešit, tam zase pomůže čas. Přečkat to.

Člověk se může aktivně bránit depresi například chovem zvířete které má rád (bude mu dělat radost a společnost a bude ho motivovat k aktivitě a pohybu), kvalitním pravidelným a dlouhým spánkem, pravidelným cvičením – do krve se vyplavují hormony štěstí, které mají výrazný vliv na vnímání a náladu. Kvalitní životosprávou, protože dobře vyživený a hydratovaný organismus nemá takovou tendenci ke stresu, buňky které jsou spokojené a mají všechno co potřebují, jsou vitální a to má velký vliv na psychiku. Mysl a tělo jsou velmi propojené… A samozřejmě je klíčově důležitá duševní hygiena. Přestat problémy valit před sebou a dělat že nejsou, dokud nám nespadnou na hlavu, třeba v podobě depresí.

3. Odkud cerpas informace jak to vypada na povrchu nasi planety? A jak se na nas divaji? Slysi kdyz na ne mluvím? Jinak jsi skvela, bud stale stejna 🙂

Mám nějaké zdroje… Jak se na nás dívají a jestli slyší všechno nemůžu říct, ale předpokládala bych, že ne. Mají tady jiné úkoly, než sledovat co si jaký civilista myslí, to spíš zajímá pozemské výzvědné služby.

4. Cez noc cítim cudzie dotyky a väčšinou sa ma to dotýka na intímnych miestach, viem že je to naozajstné lebo raz som bola pri vedomí, čiže som nespala, a stále to pokračovalo, nakoniec to skončilo. Neviem čo to mohlo byť, ale stále keď „tomu“ zakážem niečo robiť, tak je to už preč. Čo by to mohlo byť?

Je to druh sexuálního démona, energetický astrální upír. Nedávno tady vyšel v poradně článek, kde měla slečna tyto problémy (ale v mnohem horším provedení) a je tam i kompletní řešení. Doporučuji pročíst a aplikovat: ,,Jak se zbavit sexuálního démona? / DOPORUČUJI“

5. Ahoj Alue, už je to nějakou dobu co se mi stává, že při relaxaci (obvykle ležím v posteli nebo sedím v křesle) zničeho nic vidím před očima čisté bílé světlo. Zezačátku (asi 4x) se mi to světlo zjevilo pouze v hlubší meditaci, ted se mi zjevuje pokaždé po pár minutách relaxování. Původně jsem si myslel, že mi někdo vejde do pokoje a rozsvítí nebo že zničehonic začalo silně svít slunce nebo tak něco 😀 ale to se neděje. Co by to mohlo být ? děkuji

O tomto podivném jevu jsem nedávno napsala velmi podrobný a čtený článek, protože to sleduji také. Souvisí to se třetím okem a článek si můžeš přečíst zde: ,,Jak jsem našla vstupní bránu do nadvědomí / DOPORUČUJI!“

6. Ahoj Aluško! Mám něco, co mi už pěkně dlouho vrtá hlavou… V (bio)fyzice je známo, že mínus přitahuje plus (zápor přitahuje klad)- tak jak se tady uplatňuje Vesmírný zákon Rezonance, který praví, že podobné přitahuje podobné?? Je snad v některých případech platné to, že něco přitahuje právě to tomu opačné?

Nevím, jak to mám vysvětlit.

7. Dokážeš si představit, že by najednou přestaly fungovat počítače/mobily? Tu reakci lidí? Přemýšlela jsem jak by to tady vypadalo, kdyby to nikdy neexistovalo. Vzhledem k tomu, že to není lidský výtvor. Ani by mě to nevadilo, kdyby to najednou prostě skončilo. Představa, jak technika bude vypadat za pár let je celkem děsivá.

Já si to radši moc nepředstavuju, protože v tu chvíli kolabuje veškerý systém a spousta lidí je najednou bez práce. Bez počítače už si ani nevybereš peníze v bance, nezaplatíš kreditkou. Všichni budou nahraní, včetně tebe. Vznikne chaos a otázka je, jak dlouho by trvalo, než by lidé přešli zpátky do doby před sto lety.

8. Ahoj Alue prosím tě, když má někdo jizvu dejme tomu třeba z minulého života na těle. Mohlo by to něco znamenat? Třeba aby si vzpomněl a poučil se z předešlých chyb. Nebo podobně? Nebo je to jen čistá náhoda?

Existuje celá řada teorií, co znamenají stopy na těle, někdo věří že je to znamení na co člověk v minulém životě umřel, někdo říká že se tě na těch místech dotkli andělé, když jsi přišel na svět… Podle mě jsou jizvy z minulých životů možné, může to být určitý energetický otisk, který si duše vzala po minulé zkušenosti a ten se pak odrazil jako pigmentová skvrna na kůži. Ale další význam to určitě nemá.

9. Když jsme u toho tetovaní – zajimalo by mě, co byste si nechala vytetovat. Čistě hypoteticky – za předpokladu, že by barvy byly zcela bezpečné a tetoval by Vás někdo konstruktivní. Děkuji moc – tuhle otazku si kladu již od léta 2015, kdy jste zveřejnila fotografie, kdy jste na těle měla tu tetovací samolepku. Moc děkuji za případnou opoveď!

Já v zásadě vyloženě proti tetováním nejsem, ani piercingy mi nevadí, ani dredy… roztahováky do uší mi připadají hnusné. Ale to odbočuji. Když jsem byla v pubertě, tak jsem o tetování trošku snila, ale pak jsem zjistila o čem to je a rozmyslela jsem si to 🙂 Zaprvé ta barva, která není v těle dobrá, zadruhé bolest, zatřetí je to permanentní a spousta lidí jak vidí tetování, hned si myslí že jste nějaký feťák. Navíc nechci na sobě nosit energetický otisk tatéra. Teď nedávno mě i překvapilo, že tetování vlastně po letech postupně bledne, takže se pak musí opravovat. To by mě teda štvalo, chodit jednou za Y let k tatérovi na opravu.

Minulý rok jsem si nakreslila lihovkou na kotníkový kloub z vnějšku fleur de lis v kruhu a trochu ji vyzdobila a okolí si myslelo, že je to pravé… 😀 Dokonce jsem posbírala pár pochval. S tím obrázkem jsem se cítila dobře, ale každé tři dny jsem musela lihovkou obtahovat. Tak něco takového… Nebo sněžnou sovu, ale otázka by byla kam, protože velké tetování by se ke mně vůbec nehodilo, to spíš nějaké malé decentní, jako na ten kotník. Kdyby mělo být velké, tak sovu nebo anděla na záda s roztaženými křídly od ramene k rameni 😀 Ale to bych na zádech doopravdy nosit nechtěla, to už je fakt moc. Ani na jiných lidech se mi velká tetování nelíbí, i když jsou mistrovsky provedená.

Ale neplánuji se tetovat. Jsem pěkná jak jsem a obrázek na kůži mi nijak nechybí…To si ho radši občas namaluju lihovkou a můžu mít každý týden jiné, nebo si koupím samolepku a plesknu si ji na ruku jak loni. 😀

10. Co říkáš na spiritualní rostlinu Ayahuascu po jejímž užití mají lidé změněný stav vědomí a můžou se napojit na jiné dimenze? Doporučila by jsi to někomu zkusit?

V žádném případě ne. Není to žádná spirituální rostlina, je to rostlinná droga. Kdo bere drogy, do toho vstupují temné síly a démoni, změněné stavy vědomí a haluze jsou potom jejich práce. K žádnému napojení do jiných dimenzí nedochází. Rozhodně žádné drogy nikdy neberte a pokud nejste nemocní a nepotřebujete to, nehulte ani trávu. Už jsem měla v poradně dost lidí, co měli problémy i po obyčejné marijánce.

11. Napadlo mě – kdybys měla dítě, dávala bys mu jíst maso? Díky 🙂

Samozřejmě, že ano. Ale dávala bych mu občas hovězí, české pstruhy, nebo jiné pouze z domácích zdrojů, aby nemělo poškozený hormonální systém a určitě bysme to nejedli každý den. Rozhodně bych mu nedávala levné blafy, ale kvalitní maso. Pokud by dítě bylo odmalička vegetariánské a nechtělo to jíst, tak bych mu dělala hodně luštěniny a v případě potíží bych mu snad koupila i nějaký veganský proteiňák, aby z něho nebyl chcípáček, protože z těch luštěnin taky bůhvíjak moc bílkovin neposbíráš, to jsem dost čučela na kalorických tabulkách, že z čočky je to jak když prdne, ale kus pstruha udělá divy. Prostě bych hlídala, aby ta denní dávka komplexních bílkovin byla splněna, stejně jako u mne.

Co kdo chce jíst je čistě jeho volba a jeho svobodné rozhodnutí, ale žádný extrém není dobrý. A když vyhodíš maso, musíš si ty bílkoviny pohlídat jinak.

Komentáře

Ikona diskutujiciho zdeněk 2016-08-02 01:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Původně, když jsem jednu z těch otázek před nějakou dobou napsal k některému dotazníku do komentářu a nebyla na ni reakce tak jsem si myslel, že je to nějaká otravná otázka, že už asi byla mnohokrát zodpovězená nebo tak něco a že se to přehlédne. A ejhle, otázka je zodpovězená tady. :D Děkuji aluško 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-08-02 04:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

7. ,,Já si to radši moc nepředstavuju, protože v tu chvíli kolabuje veškerý systém a spousta lidí je najednou bez práce. Vznikne chaos a otázka je, jak dlouho by trvalo, než by lidé přešli zpátky do doby před sto lety."

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-08-02 04:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo si myslíš o tej novej hre Pokémon Go? Prekvapilo ma koľko ľudí tomu podľahlo, všetci sa bavia kde akých Pokémonov ulovili. Ono sa to zdá ako zdravá vec lebo to aspoň ľudí vytiahne niekam von a človek pri lovení Pokémonov nachodí niekoľko kilometrov. Ale je to skutočne zdravé, neni za tými Pokémonmi zase nejaké zlo?

Ikona diskutujiciho Hmmm 2016-08-02 09:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tym masom a bielkovinami je to iba povera  a nemusi clovek ani jest strukoviny. V dobrej strave je ich dostatocne vela, najma v obilninach ako proso ci ovsene vlocky. Sila je z obilnin, ovocia a zeleniny a nie primarne a iba z masa. Ja mam 92 kg, som vysoky a nie som ziadny chcipacek 🙂 Odkial ma bielkoviny kon, slon ci Gorila? Ze najvacsie tvory na svete su vegani dokazuje presny opak.

Ikona diskutujiciho mona 2016-08-02 09:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem si knihu objednala , jsem zvědavá…

Ikona diskutujiciho Alue 2016-08-02 09:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:  Moje zkušenost je jiná… A kůň, slon a gorila nejsou lidé.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-08-02 09:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:  Mimochodem z obilí posbíráš sacharidy a vlákninu, ten protein je kde?

Ikona diskutujiciho fluttershine 2016-08-02 10:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce sedm: Pokud tě zajímá nějaká konkrétnější představa, jak by to tady vypadalo, přečti si knížku "Vteřinu poté". Tam přestala kompletně fungovat elektřina a vážně to nebylo nic hezkého. Děsivé na téhle knížce je, jak to vypadá reálně.

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2016-08-02 10:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za připomenutí knihy "Pravda mezi nebem a zemí". Četl jsem ji asi před dvěma lety a pořád ji mám po ruce, protože mě tenkrát hodně oslovil její obsah. Teď jsem ji znovu otevřel a přečetl pár stránek, kde jsem měl záložku… Znovu mě vrací k tomu s čím hodně rezonuji. Místama z toho běhá až mráz po zádech, ale hezky :-)

Ikona diskutujiciho Aodd 2016-08-02 13:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Na wikipedii jsme našel např:

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2016-08-02 14:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: zkus se podívat na vyživové hodnoty. Třeba quinoia a amarant v sobě taky neco maji. A proc taky všichni zapomínají na luštěniny? Jim je skoro denně a žádné problémy nemám a to posiluji a běhám ultramaratony. Už asi tři roky od svých 15.

Ikona diskutujiciho Paty 2016-08-02 16:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Po přečtení první otázky jsem si knihu hned objednala 🙂

Ikona diskutujiciho Parmi 2016-08-02 18:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Musím pochválit tento díl dotazníku. Moc dobré otázky, na které jsem nedávno odpovídala svému okolí a přátelům podobně jako ty dnes (v tomto díle).

Ikona diskutujiciho Senco 2016-08-02 19:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, jaký je tvůj názor na užívání sibiřské čagy?

Ikona diskutujiciho Vigga 2016-08-02 21:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Z čočky je to jak když prdne? Neviem, kde si čerpala tieto informácie, ale sú nanajvýš irelevantné. A navyše, dávať dieťaťu jesť mŕtvoly je takisto hodné zamyslenia.

Ikona diskutujiciho Aneta 2016-08-03 02:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Psala jsem už jednou otázku, ale omylem pod jiný článek a čekala jsem, zda se objeví a zatím nic, tak to zkusím napsat znovu, pokud jsi už tuto otázku zaznamenala tak se omlouvám, ale nejsem si jistá. Jaký máš názor na lidi, kteří nabízejí různé návody a techniky, pomocí kterých se má člověk osvobodit od problémů způsobených karmickým zatížením z minulých životů, kdy se někomu opravdu vůbec nedaří a nemá na nic štěstí, někdy je veškerá snaha marná, protože se jedná o něco z minulosti, co např. nemůžeš mít, kolikrát se o něco snažíš a za žádnou cenu to nejde.. existují různé návody, kdy si budeš něco opakovat a číst a měla by ses odblokovat a zbavit se těch negativních vlivů.. co si o tom myslíš, když tomu člověk věří, může to fungovat? Nebo jak jinak se dá na tomto pracovat?

Ikona diskutujiciho Jarek Van Ek 2016-08-03 08:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K výpadku elektřiny. Kamarádka při plavbě kolem světa pobývala asi měsíc na malém ostrově na rovníku myslím zřejmě v Tichomoří. Den a noc tam má neúprosně 12 hodin. Chlapi tam chodí do práce, třeba opravují loďky. Dostali hodinky, aby věděli,  kdy mají jít z hospody domů plnit manželské povinnosti…

Ikona diskutujiciho Karloon 2016-08-03 09:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K šesté otázce mě napadlo to že protiklady se můžou přitahovat tím že se společně mohou doplňovat což je dobré pokud je v tom rovnováha a tak tvořit celistvost. Třeba i lidský mozek je tvořen z logické půlky a z intuitivní tyhle ty protikladné poloviny tvoří jeden celek který když je v rovnováze tak jedna druhou doplňuje.

Ikona diskutujiciho Jarka 2016-08-03 09:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: s tema dvema poslednima vetama souhlasim…

Ikona diskutujiciho armag 2016-08-03 20:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Ono jde o to, jaké bílkoviny a jaká je jejich stravitelnost.

Ikona diskutujiciho Dominik 2016-08-03 21:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aule chcel by som sa nieco opitat tam  kde som sa pohol som videl macku to je jedno akej farby ale vecsinu ciernu  sice  nepatri do tejto temy  tak si pockam  na odpoved  predtym to chvilu prestalo ale dneska ked som isiel busom do prace ked zabacal autobus na parkovisko kde vysadza ludi tak na rohu  v zakrute na trave som zbadal ciernu macku jak tam sedela viem ze my asi sibe ale mam pocit   ze ma tie macky nejakym sposbom sleduju  minule tiez v robote pri zadnom v chode bola ale bielo cierna  macka ako by tam cakala ked som isiel z prace alebo tie ked bol raz ten cerveny mesiac som videl ciernu macku  ked som isiel autobusom  nie ze by my to vadilo ale ma to nejaky vyznam ci iba nahoda lebo ja v nahody neverim chcel som ti napisat aj email ale je to platene  takze bohuzial snad sa dockam dakaej odpovede.

Ikona diskutujiciho fred 2016-08-03 23:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, jelikož se blíží významné jubileum Tvého webu, mám poněkud odlehčenější otázky do Dotazníku :-)

Ikona diskutujiciho Ali 2016-08-04 08:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Jetel 2016-08-04 18:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mně, jestli víš něco o spánkové paralýze?  Párkrát se mi to přihodilo, ne však v takové míře jako jiným lidem, tedy černé postavy a pištení/hučení v uších. Zajímalo by mně, jestli to má nejaký hlubší význam nebo je to opravdu jenom výsledek nepravidelného spánku.

Ikona diskutujiciho Jetel 2016-08-04 18:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Ještě dodám, že jednou se mi tento stav přihodil při pokusu o lucidní snění.

Ikona diskutujiciho Aneta 2016-08-05 00:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Mně se to taky stává, předtím, než se dostávám do astrálního cestování nebo lucidní snění. Ale jestli vidíš černé postavy, tak to není moc dobré, já vidím bílé postavy a to jsou moji průvodci, asi máš u sebe nějaké démony.

Ikona diskutujiciho J. 2016-08-06 08:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, Alue. Chtěla jsem se zeptat, jaká je nejlepší ochrana u pohlavního styku? (Kromě toho ho nedělat vůbec :D) Je kondom dostatečný? Děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho Luz 2016-08-06 08:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tetovanim, jak koukam kolem (zvlast ted v lete je to vic videt nez jindy), prijde mi, ze se blizi doba, kdy bude vic lidi s tetovanim nez bez (minimalne v urcite vekove skupine). Hlavne ze si asi mysli, jak jim to dodava na jedinecnosti. 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2016-08-06 09:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]:  Spíše je to tím, že se uvolnily mravy, o generaci dřív by tě za to papíček zaškrtil a dneska je mu to jedno… 🙂

Ikona diskutujiciho Tauri 2016-08-06 10:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2016-08-06 16:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: Zčásti se veganství hejtuje protože je jiné a omezení lidé to nechápou. Někdy jsou však argumenty proti rozhodně pádné a často si to dělají vegani sami tím, že bývají moc ostří a ostatním to vnucují. Mají pocit, že kdo není vegan, je něco horšího, nečlověk, nelidská zrůda… I mně osobně chodí občas komentáře od drbnutých veganů, co mi VYČÍTAJÍ, jakto, že si dovoluji být pouze vegetarián. A miluju ten ujetý argument ,,člověk tvé úrovně byl měl tohle a tamto…" Prostě mi diktují co mám dělat a jak mám žít. A nedochází jim, že asi nemají pravdu, když je to jinak. Tihle vnucovači mi osobně vadí a podle mě to nemá daleko k fanatismu. Já jsem s nikdy v životě nedovolila nikomu přikazovat, co má a nemá jíst, nebo mu to ještě vyčítat. – Takže když na člověka takhle vegani párkrát zaútočí, je pak pochopitelné, že je začne hejtovat…

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-08-07 11:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, já mám tento dotaz:

Ikona diskutujiciho BDS 2016-08-08 11:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, byla jsi někdy v brně v kostnici? A pokud ano, jaké jsi tam měla pocity?

Ikona diskutujiciho ocelot 2016-08-08 14:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, je pravda, že člověk může mít na sobě přivtěléné duše zemřelých? Pokud ano, jak to poznám? A lze se jich nějak zbavit? Případně jak tomuto zabránit? Děkuji.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-08-08 20:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Z toho co kolikrát vyvádí ratolestem papínci – obzvlášť holkám mi běhá husí kůže. (Tím nemyslím s3xuální zneužívání)

Ikona diskutujiciho Mára 2016-08-09 02:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško stalo se Ti někdy že si Tě odchytl na ulici, či někde venku nějaký člověk s tím, že pro Tebe má nějaký data/informace/fotky/zprávy.. prostě něco co Ti musí nutně sdělit či předat? Například že je vědec pracující v oblasti 51 a má pro Tebe kus chlupu z mimozemšťana? :D

Ikona diskutujiciho hiuefd 2016-08-09 19:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na "mandela effect" ?

Ikona diskutujiciho Mára 2016-08-09 20:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta technologie na výrobu energetických krystalů je mimozemská?

Ikona diskutujiciho Mára 2016-08-10 15:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško jaké používáš karty? Já bych si chtěl koupit nějaké vykládací karty, kamarádka mi doporučovala tarotky, ale vůbec se v tom nevyznám. Můžeš mi prosím s výběrem poradit? Děkuji

Ikona diskutujiciho hanna 2016-08-10 22:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, Alue, každá každučká (100%)návšteva akejkoľvek knižnice alebo kníhkupectva má na mňa laxatívny účinok – do troch minút musím bežať na toaletu. Z iných priestorov nemám takýto postreh. V čom to podľa teba je?

Ikona diskutujiciho Tomass 2016-08-11 00:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K tym bielkovinam..

Ikona diskutujiciho BE 2016-08-14 19:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ku otázke č. 6.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek