163. Dotazník: Důkazy, že všechny globálně slavné celebrity jsou ovládané reptiliánskou rasou

11.8.2016 v Čtenáři 110

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Ahoj Alue, chcela by som sa ťa spýtať, či môže mať „reptiliánske/mačacie“ oči aj bežný človek. Stretla som sa so ženou, ktorá má také očí od narodenia, lebo vraj ,,jej mama sa pri pôrode pozerala mačke do očí“.. Je to síce nezmysel, ale usudzujem z toho, že jej rodičia také oči nemali.

Dobrá otázka. Pokud to nemá diagnostikované jako nějakou vzácnou mutaci/deformaci/postižení, tak ber nohy na ramena. Povídačka o pohledu kočce do očí je směšná. Je ale zvláštní, že to má od narození, většinou se vtělený reptilián ukazuje jen na chvíli, problikne mu skutečné oko, mrkne a vrátí se zase zpátky. Nebo se mu protáhne čumák, zjeví se na chvíli v pravé podobě a pak se zase vrátí do podoby člověka. Zkrátka nebývá zvykem, že by se takto ukazoval nonstop, leda by za tím byl nějaký speciální záměr, který neznáme… Možná už nás chtějí zvykat na to, že jsou tady.

Mimochodem když jsme u těch reptilů, kdo ještě neví jak to asi vypadá, tady je zajímavé video, kde je interview s Miley Cyrus. Pokud se divíte, jak se z nevinné sladké Hanny Montany stala ta zrůda co lítá na podiu s nafukovacími ponďoury a horlivě twerkuje tak, že ji vidíte i dvanácterník, po shlédnutí tohoto videa pochopíte. Navíc na rozdíl od jiných starých záběrů je toto ve velmi vysoké kvalitě a reptiliánské boční víčko jde krásně vidět, jak mrká.

Reptiliánská Miley Cyrus mrká bočními víčky! HD

https://www.youtube.com/watch?v=vHjbK1cGyGs


Tady máte na videu dokonalé reptiliánské oči, jsou perfektně vidět… Je to přesně v 01:15: https://www.youtube.com/watch?v=cFrJelXZoBE

Další video je kompilace, detailní záběry s vysokou kvalitou na oči nejslavnějších celebrit. Krásně tam vidíte, jak se jim mění oči, nebo mrkají bočními víčky. Jestli jste si mysleli, že světově známé mainsteam celebrity jsou lidé, velice se pletete. Dnes už dávno nejsou, možná tak když je ještě nikdo neznal… Za slávu prodali duši ďáblu a ovládají je plazí paraziti. Toto není sci-fi, je to drsná realita.

V 03:40 problikne v tomto videu u Nicki Minaj stejné hnusné bílé oko, jaké je vidět ve videu výše. Je to tak perfektně viditelné, že se vám udělá špatně… Tak už asi víte, proč má tak hnusnou hudbu a ještě odpornější klipy. Určitě se na všechna videa podívejte, abyste věděli, s kým máte tu čest.

https://www.youtube.com/watch?v=cFrJelXZoBE

Toto není konspirační teorie, podívejte se, kolik máme na tohle záběrů. Rozhodně to není náhoda a díky moderním kamerám, které zachytí skvěle každý detail, už se nemusíme dívat na roztřepané rozpixelované cosi, u kterého se dá spekulovat. Problém je, že i kdyby se tyto celebrity zlikvidovaly, reptiliána uvnitř nich nezabijete, přeleze si jinam a bude využívat jinou lidskou schránku, která uzavře smlouvu s ďáblem za výhody v tomto životě. Je to začarovaný kruh, šokující však je, že v podstatě nejsou mezi celebrití elitou lidé, ve kterých by reptiliáni nebyli. – Posloucháme ,,hudbu“ a konzumujeme západní s**čky, které nám servírují tyto hnusné ještěrky.

https://www.youtube.com/watch?v=fcVYnzWZdJY

K tématu můžu znova doporučit nedávný článek: Setkání s ještěří rasou, pokud chcete vědět více.

Tady už se hodí dodat jenom jediná věc: When you see it, you will shit bricks.

2. Je tu zákon kauzality. Jenže jak to dělají iluminati a tihle mocní, že i když někoho zabijí, tak se jim to nevrátí?

Jestli myslíš rituální vraždy slavných, tak všichni už byli ve spolcích, kde podepsali smlouvu, kde k tomu dali souhlas. A když dáš k tomu souhlas, tak si pak nemůžeš na nic stěžovat 🙂

3. Jak je to s čárovými kódy, které se používají v knihovnách?

Nechodím do knihoven, tak už si nepamatuji jak to tam vypadá, ale vzhledem k tomu, že kniha než se dostala do knihovny byla většinou někde koupena a tam klasicky oskenována, tak je to jedno. Knihy jsou tam skenované už z první koupě. Výjimkou jsou moje knihy, které i když dostaly v rámci ISBN i čárový kod, ho mají ochráněný a já je při prodeji neskenuji, protože k tomu nemám žádný důvod, ani vercajk.

4. Očkování proti tetanu je sice povinné (pokud vím), ale někdo mi říkal, že se to dá nějak obejít, akorát nevím jak. Za pár let mě to čeká zase a nevím, zda se nechat očkovat, nebo ne, jaký je tvůj názor Alue, případně jaké máš zkušenosti a jak jsi to měla ty?

Já bohužel tetanovku jednou dostala, byla jsem na preventivní kontrole, řekli ,,jé hele tobě to tady chybí“ a pích ho… Ruka mě bolela a mrtvila ještě dva dny poté a bylo mi z toho celkem dost blbě, to bych nikomu nedoporučila. Zato mi ale úplně chybí jedno povinné očkování, co se píchá mezi 11-12 lety, dělá se z toho ten hnusný bolák vzadu na rameni a bývá po něm jizva. Důvod proč ho nemám je, že jsem se stěhovala, takže pozvánka od mé doktorky mi nikdy nepřišla a v novém bydlišti jsem dlouho k doktorce nešla, takže mě to minulo.

Tak jako tak, pokud k tomu doktorovi nepůjdeš a pozvánku hodíš do koše, tak ti to píchnout prostě nemůže. Kdybych tehdy věděla co vím dnes, že na mě nečekaně nakročí s tetanovkou, určitě bych tam nešla a tetanovku bych si píchnout nenechala. Ale byla jsem tehdy malá a neubránila jsem se jim. Od patnácti let jsem už u doktora nebyla a rozhodně to nemám ani v plánu, všechno si umím vyléčit sama (tak kromě otevřené zlomeniny, samozřejmě :D).

Dívala jsem se už kdysi do zákonů, jak to je, když nepřijdeš na očkování. Pokud je ten doktor zmetek a chce to hrotit, může ti dát pokutu 500kč, ale realita je taková, že to spíš nehrotí. Lidí mají hodně, a je to tvoje věc, že sis nepřišla pro ten jejich mor v ampuli. On za tebe akorát pak nedostane od pojišťovny keš, ale to není tvoje starost.

Takže se na ně klidně vykašli, maximálně můžeš zaplatit směšnou pokutu, o kterou se ale můžeš hádat. Stačí dát jim předem podepsat prohlášení, že za veškeré případné vedlejší účinky vakcinace nese daný konkrétní doktor plnou zodpovědnost a bude i hradit případnou škodu a výdaje s nimi spojené. Datum, místo, podpisy, datumy narození, jméno a příjmení doktora… Nechat notářsky ověřit a pak až ,,teoreticky píchnout“.

Bez právně platné smlouvy s doktorem si nenech nic píchat, máš na to právo, chtít po něm záruku za své zdraví. Je to přece fér, ty něco nechceš, bojíš se toho, tak přece nebudeš riskovat svoje jediné zdraví bez záruky, že ten kdo tě poškodil, se o tebe postará???

V životě ti to žádný doktor nepodepíše, protože moc dobře ví co v tom je a co to udělá… Když odmítne podepsat, dáš mu druhý papír, prohlášení o tom, že odmítl podepsat ten první a zase místo, datum, jméno, dat. nar., podpis ošetřujícícho lékaře. A kdybyste se v nějakém extrémním případě dostali k soudu, předložení těchto dokumentů stačí k tomu, abys vyhrála. Farmaceutická mafie je pořádná hydra, ale není všemocná, když znáš kličky a víš jak na ně.

Pokud se přestěhuješ a v novém bydlišti nepůjdeš k žádnému doktorovi a nenecháš si tam založit kartu, tak ta stará doktorka ti může posílat pozvánek a pokut kolik chce, ale nezmůže nic, protože tobě nic z toho nepřijde a tu pokutu stejně nikdo nikdy nebude moct vymáhat, protože jsi s ničím předem nesouhlasila, nic jsi nepodepsala, často nemohou prokázat že jsi pozvánku dostala a ani jsi jí záměrně nijak nezpůsobila škodu.

Zajímavý je třeba tento článek z poradny, který se k tématu váže. Doktor má prostě krátké ručičky, když nikam nechodíš a nemá ti kam doručit pozvánku… Joo pokud je někdo trdlo a k doktorům chodí, tak sice ví kde ho najdou, ale i tak se může krásně bránit.

http://ferovanemocnice.cz/pravni-poradna/reseni-sporu-29/n-pokuta-za-nedos-692.html

Nebo to samé je stručně řečeno tady: http://www.ahaonline.cz/clanek/musite-vedet/38955/prava-pacientu-co-si-lekari-nesmeji-dovolit.html

,,Co se stane, když jsem objednaný k lékaři na určitou hodinu, ale nevyjde mi čas a nedostavím se?

Většinou nic, obvykle je pacient přeobjednán na jiný termín. Někteří soukromí lékaři však za neomluvené nedodržení termínu požadují pokutu, 50 až 500 Kč. Nemusíte ji však platit, pokud jste s lékařem neuzavřeli smlouvu, kde je taková sankce uvedena.“

5. Bude někdy článek o tom, jak si zrušit křest?

Vzhledem k tomu, že dávat to na internet není dobrý nápad, postup pro zrušení křtu jsem dala do své třetí knihy. Už je sepsaný a zařazený na pevno do obsahu.

6. Poprvý v životě jsem viděl člověka s reptiliánskou zornicí. Ale byla to asi třináctiletá holka pocházející s polocigánské chudé rodiny. Pokud je reptoška, proč se proboha narodila sem, a ne do nějaké rodiny politiků?

Protože do některých destruktivních nebo primitivních lidí mohou reptiliáni vstupovat také, ale pouze dočasně. Záleží na tom, jak daní lidé rezonují. Je dost těžké odhadovat důvody a principy u někoho, koho člověk ani neviděl, ale ty případy jsou známé, něco vím ze svého okolí, hodně mi to píší lidé do mailů. Že se zjevuje reptiliánské oko i v členech jejich rodiny, u babiček atd. Není to vůbec dobré znamení a je otázka, nakolik jsou proti nim vlastně obyčejní lidé chráněni a jestli to má co dělat s vědomým souhlasem, či nevědomým.

7. Když člověk něco myslí dobře, ale ono se to pak podělá a stane se z toho něco špatného, jaká energie se mu vrátí?

Nic. Protože když je někdo hlupák a neodhadne správně následky svých činů, to že se to podělá a spadne mu to na hlavu, je samotný následek a už není co řešit. Říká se přece, že za blbost se platí 🙂

Komentáře

Ikona diskutujiciho Anet 2016-08-11 04:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je drsné s těma celebritama! Mně se naštěstí taková "hudba" hnusí a jsem za to ráda, v dětství jsem to poslouchala, ale teď už dlouho ne. Že jim to za to stojí, kvůli nějaké slávy v jednom životě a pak takhle dopadnout! Ale tak to není moje starost..

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-08-11 04:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Reptiliánov tu je jak nasr… Ich úlohou je udržovať ľudstvo v nízkych energiách, aby sa duchovne nerozvíjalo. Preto je ich toľko v hudobnom priemysle, odtiaľ môžu pôsobiť na masy hlavne mladých ľudí. Tak už je jasné prečo Miley Cyrus stále vyplazuje jazyk, je to jašterka.

Ikona diskutujiciho Sis 2016-08-11 08:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue tak toto bol článok za všetky drobné – ako sa hovorí. Držím palce v ďalšej práci prospešnej pre nás všetkých. A ešte je k tomu zdarma. Ďakujem. ☺♥☺

Ikona diskutujiciho armag 2016-08-11 08:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tím očkováním si bytečně lámete hlavu, stačí se s doktorkou domluvit, proč ji na tom tak záleží. Vždyť přece nikdo nepozná, že tu injekci hodila do kýblu, nebo do umyvadla.

Ikona diskutujiciho Luz 2016-08-11 08:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chozeni k doktorum se neustale vyhybat neda. Nejde jen o pripad, kdy onemocnite (ne kazdy si zvladne vylecit cokoli bez doktoru!). Pro zamestani se bezne vyzaduje doklad o lekarske prohlidce – a pak pri te prilezitosti kouknou do papiru a uz vas muzou zacit nahanet napr. s tou tetanovkou. (I kdyz tu povinnou pracovni prohlidku jsem mela u doktorky urcene od zamestnavatele, musela jsem stejne predtim vyzvednout a donest vypis od sve doktorky, kde jsem registrovana).

Ikona diskutujiciho Irčulie 2016-08-11 08:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když se naše povaha píše do tváře. Tak proč jsou tyhle celebrity v obličeji hezký, když manipulujou veřejností a vlastně upsali duši ďáblu, dělají spíš zlo? Jinak ty reptiliánský oči jsou hnus.

Ikona diskutujiciho myshoolka 2016-08-11 09:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže pokud je někdo uvědomělý a má konstruktivní energie, nemůže do něho nic vstoupit, že ne? Jestli je to tak, je to ten důvod, proč dobrého ale vlivného člověka mohou naklonovat, odstranit a pak ovládat jeho klona?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-08-11 09:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  Té Miley je mi ale líto. Podívej, jakou nádhernou písničku před třemi roky nazpívala.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-08-11 09:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:  Reptiliánská rasa nám chce vládnout. Duchovní rozvoj je nezajímá, chtějí naše duše.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-08-11 10:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:  To je blbý, takhle se zkrátka osekává lidská svobodná vůle. To já fakt nejsem registrovaná nikde, k dětské už dávno nespadám… Když dojdu k doktorovi co mě nezná na prohlídku, tak si asi hned z fleku o mně data nevytáhne, když u sebe ani žádné karty nemám, co? :D

Ikona diskutujiciho kiklop 2016-08-11 10:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zaujalo mě video s Miley Cyrus alias reptalianské oči, nicméně na  originálním záběru z rozhovoru, který jsem dohledal to ne a ne najít https://youtu.be/dioBYN96E3g?t=143 takže jde podle mě o jasný fake.

Ikona diskutujiciho Aneta 2016-08-11 10:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nikde jsem nevidela reptilianske oci na modrem oku, je to jen nahoda?

Ikona diskutujiciho Maruška 2016-08-11 11:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Víš o některé české celebritě, která by byla také ovládána reptiliánskou rasou?

Ikona diskutujiciho Melody 2016-08-11 11:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už to video nemůžu najít, ale mám ráda fotbal :D No a nestačila jsem se divit, kdyz jsem viděla Ronaldovi oči .. A obě, zadne mrknutí, bylo to jasně vidět … A snad na celou vteřinu.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-08-11 11:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]:  Ale je to tam… mimochodem to jak mluví, ty její názory, to je taky dost brutální. Parazit jak vyšitej.

Ikona diskutujiciho Kuník 2016-08-11 11:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě by zajímalo, jak takové obsazení těla vlastně probíhá. Jestli ten reptilián prostě přijde k někomu večer domů, zazvoní a u kafe mu dá před nos smlouvu….to asi ne. Možná stačí jen hrozně chtít /až nezdravě/ něčeho dosáhnout a tím se mimoděk dává souhlas někomu takovýmu….pak ale člověk o tom vlastně ani nemusí vědět, že v něm je někdo jinej. Co když to Majlí ani neví… a myslí si,  že je všechno v pohodě?

Ikona diskutujiciho lissabonka 2016-08-11 11:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: téda… nemala som tušenie, že vedela tak pekne spievať…

Ikona diskutujiciho Astro 2016-08-11 12:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co ty ostatní celebrity ? Jak jsou zle pro lidstvo? Na některých mi nepřijde ze by něco zlého dělali. A taky me zajímá jak to napadení propadne zda se to ví . 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2016-08-11 12:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]:  Třeba A. Jolie si nechala vykuchat zdravá prsa ,,ze strachu z rakoviny". Není to nic jiného, než propagace farma byznysu a snaha likvidovat ženy, aby už nebyly ženami. Antikoncepce, vybrání prsních žláz atd. a ze ženy už není žena… A jak vidíš, taky je v ní reptil.

Ikona diskutujiciho M 2016-08-11 12:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: mám podobné myšlenkové pochody, prosím Alue o vyjádření ? A nevim no, v dnešní době filmových triků někomu udělat reptiliánský oči nebude problém asi, asi ani v HD, ale já jsem trochu nevěřící Tomáš.

Ikona diskutujiciho J 2016-08-11 13:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle povidani o reptilianech mi pripomenulo jeden animovany serial, ktery byl o neschopnem mimozemstanovi ktery se snazil za kazdou cenu svym vladcum dokazat ze umi dobyvat planety. Vladci ho tedy vyslali na nejakou zapomenutou planetu (tedy Zemi), kde ho pak pronasleduje kluk, ktery se snazi lidem dokazat ze je mimozemstan a ze se snazi jejich planetu ovladnut. Po dvou seriich byl vsak tento serial zrusen, kvuli utlocitnemu publiku.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-08-11 13:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Iný rozhovor, rovnaké oči, dve reptilky

Ikona diskutujiciho Alue 2016-08-11 13:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]:  Fujtajbl, vždycky když to vidím, tak se mi udělá blbě.

Ikona diskutujiciho Veronika 2016-08-11 13:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Taky to v originale nevidim…

Ikona diskutujiciho dexter 2016-08-11 13:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co je konkrétně špatné na protitetanovému očkování? Já jenom, že jsem šlápnul na rezavej hřebík a kdybych nebyl očkovanej, nebyl bych tady. Takže by mě opravdu zajímalo, co je na očkování proti tetanu tak hrozného. Díky.

Ikona diskutujiciho athens 2016-08-11 15:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, věděla by jsi jakým způsobem funguje toto "upsání se"?

Ikona diskutujiciho Jana 2016-08-11 16:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Doteraz som si myslela, ze reptilianske celebrity su reptilianmi od narodenia, nie, ze su nimi vlastne posadnuti. Ale toto mi dava vacsi zmysel. Dakujem. Inak, tu je tiez pekna ukazka reptilianskych oci, je to vidno vo videu z oficialnych televiznych sprav, ktore boli, usudzujem, aj odvysielane v TV..

Ikona diskutujiciho sirren 2016-08-11 16:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Videa ze zaznamu muzou byt podvrhy, ale co kdyz se jedna o primy prenos?

Ikona diskutujiciho Katrin 2016-08-11 17:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hned jak jsem si přečetla tento článek o reptiliánech, tak se mi vybavil film The Host- https://www.youtube.com/watch?v=SRKjf8b4f2E.

Ikona diskutujiciho Lilio 2016-08-11 18:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kam odíde duša človeka,až ho reptil posadne?Vie o tom?Napr.,ak by sa to stalo mne,žila by som ako doteraz,alebo ako by to fungovalo?

Ikona diskutujiciho emnligeber 2016-08-11 18:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

myslel jsem si, že to co vidím jsou energie, ale když jsem si pročítal tady u tebe případy, tak to bylo vždycky periferním viděním, já občas když se na něco zaměřím tak vidím energii přímo a vždycky se chová uplně stejně. vznikne kruh, který se roztrhne zhruba do písmene C narovná se do písmene I, znovu do C ale zrcadlově obráceného, do písmene O a zpět kruh, mezi tím se posune bokem.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-08-11 18:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]:  Však si počti na internetu proč je očkování nebezpečné, jsou o tom hromady článků, najdeš nějaké i tady na webu v rubrice Zdraví.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-08-11 18:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]:  To nemá smysl někoho přesvědčovat, když někdo nevnímá energie a nemá tu intuici a cit, tak pro něho je jakýkoliv důkaz podvrh. Buď na něco máš oko a cit, nebo nemáš. To je celé. A je jedno, jestli se bavíme o reptilech, nebo andělech, nebo energiích….

Ikona diskutujiciho J 2016-08-11 19:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Ajra 2016-08-11 19:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj aluško 🙂

Ikona diskutujiciho Adam 2016-08-11 20:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Tak přeočkování proti tetanu jsem odmítl. Doktor mi řekl, že je to moje věc, že nemůžu nakazit jinou osobu, jen jsem mu podepsal v dokumentaci, že jsem očkování odmítl. Asi kdyby to bylo očkování proti něčemu přenosnému z člověka na člověka, tak by to tak jednoduše nešlo :-D

Ikona diskutujiciho Karel Novotný 2016-08-11 20:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:Já mám na kartě u lékařky poznámku Tetanus odmítá a tak mě neočkuje. Ani nevím, jak dlouho to tam už je, ale určitě 10 až 15 roků. Tehdy jsem měl jiného lékaře a prostě jsem mu řekl, že tetanus očkovat nechci.

Ikona diskutujiciho BE 2016-08-11 21:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

trapas je, keď rept."sklony" objavíte napríklad u manžela :-D , vidíte ich napr. 25 rokov, ale neviete nič o tejto skupine, takže probuzení je potom zaujímavé.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-08-11 22:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, otázka 6 je moje, a jenom doplním že ona uplně primitivní není, ale její matka je chladnokrevná a bezcitná. A ta holka si pořád hrabe do vlasů, neustále v nich má ruku, jakoby se jich nemohla nabažit. A ještě pořád čumí do zrcadla, pořád se prohlíží ze všech stran. Do očí jsem ji viděl jen jednou, jestli s ní ještě budu mluvit Face2face tak se na to zaměřím.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-08-11 22:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]:  Reptiliána rozhodně neprovokuj, naopak mu jdi z cesty.

Ikona diskutujiciho Fellien 2016-08-11 22:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K tomu očkování – jsou i vakcíny které nemají tak nechutné složení a jsou mnohem víc "v pohodě" a člověk má právo si takovou zvolit. Akorát se to lidem neříká tak se to neví. Ale člověk může po doktorovi požadovat ukázat složení všech možných vakcín proti konkrétní nemoci a může si vybrat i jinou. To jen tak pro zájemce. Tetanus už myslím ani není povinný ne? Já teď nevím, už se v tom ztrácím, za posledních pár let se zrušilo hrozně moc vakcín co byly povinné. Já vím že teď se na tetanus mají očkovat lidé co jedou do zahraničí do rizikových oblastí, ale je to vždy jen jako doporučené, tkaže povinné to asi už není? Mně asi taky chybí dost očkování z důvodu, že já si to prostě nikdy nehlídala. Moje doktorka ani nerozesílala pozvánky na očkování, takže prostě smůla :D

Ikona diskutujiciho Liw 2016-08-11 22:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]:Ona to není žádná sranda když máš rakovinu prsu v rodině a je skoro jisté že jí budeš mít taky.Lepší je přijít preventivně o prsa než pak bojovat o život.Moje prababička jí měla moje bábí taky a jestli jí bude mít i moje mamka budu o tom muset taky uvažovat protože ta pravděpodobnost že ji dostanu je velká..Rozhodně bych se takovím lidem nesmála a neurážela je.Ženu nedělají jen prsa..

Ikona diskutujiciho strako 2016-08-11 22:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Doporučila by si pre ľudí, žijúcich v panelákoch zamorenými wifinami, použivať anti elektrosmog náter? http://elektrosmog3.webnode.cz/products/penetracni-nater-anti-elektrosmog-electroshield-5l/

Ikona diskutujiciho mia 2016-08-11 23:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

v tom videu kde tie oči majú byť vidieť v čase 1:15 je predsa vidieť že ten chalan oči zavrie a niečo teda má namalované na viečkach so zavretými očami. To fakt nevidíte?

Ikona diskutujiciho Mary 2016-08-12 00:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moje nevlastni mama obcas ma ty oci taky takovy jesteri, a ma rada hady. Jinak mi jako spatnej clovek neprijde ale tohle me trochu desi. Nemuzu se ji nijak vyhybat tak mam si nejak na neco davat bacha?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-08-12 02:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo si myslíš o eutanázii mala by byť povolená? Niekde som počul, že plánujú zaviesť usmrcujúcu tabletku pre všetkých, čo dosiahli 70 rokov. Európa totiž nebude mať prostriedky na dochovanie starých ľudí.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-08-12 03:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

k tej eutanázii som zabudol dopísať že to má byť dobrovolné, nie že každý v 70-tke automaticky dostane tabletku a musí ju vziať.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-08-12 03:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vznikol človek prirodzenými prírodnými procesmi evolúciou alebo bol umelo stvorený/upravený nejakou cudzou inteligenciou?

Ikona diskutujiciho Anet 2016-08-12 03:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Ano, kdysi měla pár hezkých písniček, byla to normální hezká holka, ale to co je z ní dneska, to určitě nemůže být ta samá holka a normální člověk.. zajímalo by mě, jak se k tomu dostanou, kdo je k tomu navede, aby si to nechali tihle lidé.. nebo oni sami to začnou vyhledávat?

Ikona diskutujiciho Mára 2016-08-12 05:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: Dobře no.. :D

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek